Minister Luns door kabinetsformateur op Schiphol afgehaald De strijd ïn Tibet De toestand in Irak De Westelijke houding tegenover Moskou Het vliegtuigincident in Voor-In dië De Overzeese Rijksdelen en Ministerie van Zaken Overzee WEERBERICHT HOOGWATER ZON- en MAANSTANDEN Prins Aibert van België verloofd zich met Italiaanse Prinses HET WEER f rankering bij abonnement: Terneuzen. Directeur-Hoofdredacteur X. van de Sande Redactie-adres: Noordstraat 5557 Administratie-adres: Smidswal Telefoon 2073 en 2510 Na 5 uur uitsluitend 2073 Gironummer 38150 Abonnementsprijs: ƒ6,— per kwartaal; per rr.aand ƒ2,—; per week 48 ct. Losse nrs 9 ct. DE VRUE ZEEUW MAANDAG 13 APRIL 1959 13e Jaargang Nr 4650 Verschijnt dagelijks Uitgeefster N. V. v/h Firma P. J. van de Sande, Terneuzen Advertentieprijs per mm 15 ct; minimum per advertentie 2,25. Rubriek Kleine Advertenties (géén handels advertenties) 5 regels 1,Iedere regel meer 20 ct. Kleine advertenties bij vooruitbetaling. Inzending advertenties tot 's namiddags 2 uur. Voor het maandagnummer: zaterdags 10 uur. Vermelding: Brieven onder nummer, of: Adres Bureau van dit Blad, 20 cent meer. Prof. dr J. E. de Quay, kabi- neisformateur, heeft zaterdag middag de uit New Vork naar Nederland teruggekeerde minis ter van Buitenlandse Zaken, mr J, >1. A. H. Luns, afgehaald. „In de situatie van het ogen blik, waarbij wij pogen een kabi net samen te stellen, was een be spreking met minister Luns ab soluut noodzakelijk", aldus de kabinetsformateur. Dinsdag a.s. is de periode van 'A dagen om, binnen welke hij ..anvankelijk had gedacht te kun nen slagen. Thans zei hij, dat het mogelijk enkele dagen langer zal duren. Minister Luns, die in Amerika ais voorzitter de conferentie van de NATO heeft geleid, verklaar de dat de eenheid onder de aan gesloten landen niet alleen be- vaard is gebleven doch zelfs ver sterkt. Wél bestaan er menings verschillen, maar het zou een te- denkelijk verschijnsel zijn, wan- leer onder vijftien soeverine lan den precies dezelfde mening over alle problemen post zou gaan vat ten. „Het was een gelukkig feit ge veest, dat de conferentie samen viel met de tienjarige herdenking van de NAVO en met de ernstige crisis over Berlijn en de Duitse kwestie. Voor de meeste proble men hebben Nederland, Duits land en Frankrijk dezelfde opvat- ingen. De Britse houding", aldus minister Luns, „heeft zich geheel aangepast bij die van de andere geallieerden en ik wil er toch wel op wijzen dat de z.g. disengage- mentsplannen, die aan Macmil- Jan en Selwyn Lloyd worden toe geschreven, zwaar overdreven zijn. De grote vier en de andere tiï mogendheden zijn tot volledi ge overeenstemming gekomen. Ik heb gezegd dat men naar de mening van de Nederlandse re gering geneigd is het nemen van besluiten teveel in handen van de grote vier te leggen. De kwes tie Berlijn, die over oorlog en vrede kan beslissen en die voor de gehele wereld van hetzelfde belang is, moet daar geen voor beeld van worden. Bij de voorbe reiding van de conferentie en de besprekingen is naar onze me ning iets te weinig met de kleine re landen voeling gehouden. Dat is nu op de afgelopen conferen tie geheel hersteld". „Ten aanzien van da kwestie Berlijn zijn op de conferentie een aantal punten vastgelegd, die nooit aanvaard zullen worden. Het hangt nu helemaal van de Russen af", aldus minister Luns. „We moeten afwachten of ze werkelijk van zins zijn te onder handelen. Deze crisis is volko men kunstmatig door de Russen uitgelokt en door de Russen ge maakt. De akkoorden van Pots dam spraken toch duidelijke taal en daarbij heeft Rusland geweldige voordelen gekregen. Nu zeggen ze dat er een akkoord moet komen, maar we hebben al lang een akkoord. Ik ben er van overtuigd, en wanneer men toont vastbesloten te zijn niet aan es sentiële rechten te laten tornen en niet de 2% miljoen vrije men sen in Berlijn in de steek te la ten, ook deze crisis overwonnen zal worden. Minister Luns heeft in Wash ington ook bilaterale kwesties be sproken. Zo sprak hij de diepe bezorgdheid van de Nederlandse regering uit over maatregelen, waarbij de invoer van buitenland se produkten in Amerika wordt beknot. Hij refereerde aan de olierestricties, waarvan de Ne derlandse Antillen de nadelen dreigen te ondervinden. Ook had hij van de gelegenheid gebruik gemaakt met zijn 'Duitse ambtgenoot Von Brentano de bilaterale Duitse-Nederlandse be trekkingen en speciaal de z.g. „Generalbereinigung" te bespre ken. Onder die Generalbereini gung wordt het streven verstaan cm nu eindelijk alle nog hangen de oorlogskwesties tussen Ne derland en Duitsland in het reine te brengen. Minister Luns ge loofde dat zijn onderhandelingen met Von Brentano succesvol zijn geweest. „Een grote hinderpaal is uit de weg geruimd: de ver goeding door de Duitsers aan de nazi-slachtoffers. Ik heb hoop, dat deze kwestie spoedig op een voor beide landen bevredigende wijze zal worden opgelost". Tenslotte kwam Nieuw-Guinea nog ter sprake. Onze minister had met onderstaatssecretaris Robertson de Indonesische kwes tie besproken, „maar alleen om te zien, of het Amerikaanse standpunt van Dulles, die het vo rig jaar krachtige taal sprak over het gebruik van geweld, nog hetzelfde is. Dat is inderdaad zo". DE KABINETS FORMATIE. Om persoonlijke redenen hebben de door de kabinetsfor mateur voor het ministerambt gepolste heren W. J. Andries- sen en prof. P. P. van Berkum verzocht voor een benoeming niet in aanmerking te worden gebracht. HET GESCHENK VAN H.M. DE KONINGIN De hoofddirectie van de P.T.T. in Den Haag heeft telegrafisch alle directeuren of beheerders van alle postkantoren, hulpkan toren etc. in Nederland instruc tie gegeven, dat tot en met 18 april stortingen op giro 640000 Amsterdam ten gunste van de rekening verjaarsgeschenk H.M. de Koningin kunnen plaats vin den zonder heffing van rechten. Dit betekent dus, dat men be halve bij alle bankkantoren, spaarbanken en boerenleenban ken nu ook op alle hoofd- en bij kantoren van de posterijen koste loos elke bijdrage hoe klein dan ook kan storten voor het ver jaarsgeschenk van H.M. de Ko ningin. Opstandelingen in de Chinese provincie Sikang die grenst aan Ocst-Tibet, hebben hulp gezonden aan de Tibetaanse opstandelin gen, zo heeft het Chinese pershit reau „Nieuw China" bekendge maakt. Dit was de eerste maal dat van de zijde vi_. - g rre!- ding wordt gemaakt van een ver zetsbeweging in Sikang. „Nieuw China" haalde een verklaring aan van Tsjang Koe- (Advertentie) Volgens het te Damascus ver schijnende dagblad „Al Wahda" zouden, sedert het aan de macht komen in Irak van brigade-ge neraal Kassem, 15.500 Iraakse nationalisten, zowel burgers als militairen, om het leven zijn ge bracht. Het blad zegt dit te heb ben vernomen van zaterdag j.l. te Damascus aangekomen Iraakse vluchtelingen. Volgens hetzelfde blad zouden drieduizend (communistische) „volksverzetstrijders" die Kas sem steunen, zaterdag j.l. in de omgeving van Mosoel, in Noord- Irak, een hevig gevecht hebben geleverd met leden van de Cham- mar-stammen. ..Reuter" meldt uit Cairo dat Egyptische bladen melden dat 4 ministers, namelijk Hashim Dja- wad (Buitenlandse Zaken), Mo- hamed Hadid (Financiën), Hoes sein Talbani (Openbare Werken en Verbindingen), premier Kas sem hun ontslag hebben aange boden uit protest tegen het be wapenen van de (onder commu nistische invloed staande) volks verzetsstrijders. De ministers zouden Kassem hierbij tevens hebben meegedeeld dat zijn sa menwerking met de communis ten het punt had bereikt, waarop do weg terug was afgesloten. De premier zou de ontslagaanvra gen niet hebben willen aanvaar den. De vier ministers zijn leden van de Iraakse nationale demo cratische partij. In zondag in de Egyptische pers gepubliceerde berichten uit Damascus wordt gemeld dat ge- vechts- en pantserwagens van 't Iraakse leger in de heilige stad Madjaf, in Zuid-Irak, op burgers hebben geschoten, waarbij 95 communisten het leven verloren. Het naar Syrië gevluchte op perhoofd van de Sjammarstam heeft, naar uit Damascus wordt vernomen, Kassems aanbod tot amnestieverlening verworpen. „Wij zullen tot onze laatste ademtocht strijden", verklaarde hij. Het was vooral de Sjammar stam, die achter de recente, mis lukte opstand in Noord-Irak stond. Portugees militair vliegtuig verongelukt. De Portugese luchtmacht heeft medegedeeld dat een „Dakota", met elf inzittenden vijf be manningsleden en zes passa giers op een vlucht van Lissa bon naar de Canarische eilanden is verongelukt. Allen, die zich aan boord van het vliegtuig bevonden, zijn om het leven gekomen. De lijken der verongelukten zijn geborgen. Het toestel is, ongeveer twaalf mijl van Lissabon, ter hoogte van de Portugese westkust in zee gestort. De oorzaak van het ongeluk is (nog) niet bekend. Hoea, de vice-voorzitter van de „Commissie ter voorbereiding van een autonoom Tibet", die enige dagen geleden had gezegd, dat „een grote hoeveelheid mate rieel" die bij het onderdrukken van de opstand in Tibet in beslag was genomen, op deze hulpver lening wees. Volgens Tsjang was een „deel van de rest van de opstandelin gen" uit Sikang naar Tibet uitge weken, waar zij tezamen met Ti betaanse opstandelingen „roof den, moordden en brandschat ten". De Tibetaanse regering had hen hierbij geholpen door wa pens, munitie en voedsel te ver strekken. Een aantal ambtena ren, militairen van het Tibetaan se leger en lama's uit de kloos ters had zich bij de verzetsstrij ders gevoegd, die o.a. „bliksem- aanvallen" deden op Chinese legereenheden. Dalai Lama te Bomdila. De „Presstrust of India" meldt dat de Dalai Lama te Bomdila is aangekomen. De Dalai Lama is in deze klei ne grensplaats aangekomen, na te paard de reis van de Tibetaan se grens te hebben gemaakt. Vanuit Bomdila zal de geeste lijke en wereldlijke heerser van Tibet hetzij per vliegtuig door kunnen reizen naar Nieuw- Delhi, hetzij de reis over land maken naar de laagvlakte van Assam (96 km), waar een spe ciale trein hem wacht. De Dalai Lama werd bij zijn aankomst een schilderachtige ontvangst bereid. Onder de dui zenden, die zich in de buitenwij ken van Bomdila hadden verza meld, bevonden zich stamleden in feestkledij. Nehroe's speciale afgezant, P. N. Menon, hoge Boeddhistische geestelijken en vele stamleden begroeten de Dalai Lama met eerbied. Hem werden bepaalde sjaals, als Boeddhistische symbo len, overhandigd. Vervolgens werd hij begeleid naar de woning van de Indische bestuurder van dit gebied, waar hij zal verblij ven, alvorens zijn reis naar Nw- Delhi voort te zetten. Sterke eenheden infanterie uit Assam bewaken de gehele om geving van Bomdila. In de stad zelf dansen en zingen verheugde stamleden. PRINS BERNHARD IN AMERIKA. Z. K. H. Prins Bernhard is za terdagmorgen om half tien van Soesterberg vertrokken voor zijn reeds aangekondigde korte bezoek aan de Verenigde Sta ten. Hij werd vergezeld door de heer C. Seesink, hoofd van de veiligheidsdienst van het Ko ninklijk huis. De particuliere secretaris van de Prins, dr. F. A. de Graaff, is zondag naar de Verenigde Staten vertrokken om zich daar bij de Prins te voegen. Prins Bernhard wordt op 23 april in Nederland terugver wacht. liet tot landen gedwongen legervliegtuig van Haiti. Het legervliegtuig van Haiti, dat vrijdag naar Cuba was ge vlogen nadat enkele passagiers de piloot hadden vermoord, is zondag met de overige passagiers naar Haiti teruggekeerd. Uit Havanna is zaterdag be richt dat de zes inwoners van Haiti, die zich met geweld van het toestel meester hebben ge maakt, misschien in Cuba zul len moeten te: -chtstaan wegens doodslag. Zij hebben de Cubaanse auto riteiten om asiel gevraagd. In verband met berichten, die de laatste dagen de ronde doen, als zou bij de formatie van het nieuwe Nederlandse kabinet mo gelijk het departement van zaken overzee worden opgeheven, heeft een redacteur van het A.N.P. zich tot de gevolmachtigde ministers van Suriname en de Ned. Antil len in Den Haag, de heren Pos en Lampe, gewend met de vraag of hun hiervan iets bekend was. Beide ministers verklaarden dat zij over deze kwestie van geen enkele zijde zijn benaderd en ook, dat zij zich op geen en kele wijze over hebben uitgela ten. Intussen ontving het A.N.P. van zijn correspondent te Willem stad (Curacao) on te Paramari bo (Suriname) de volgende be richten: De premier van Suriname mr. Emanuels, verwees in antwoord op een vraag over het standpunt van zijn regering inzake 't voort bestaan van het departement naar de besprekingen van 1954 bij de vaststelling van het sta- Piloot die aanval op Hirosjima leidde, moet worden opgenomen De voormalige Amerikaanse piloot Claude Eatherly, die de aanvallen met atoombommen bo ven Hirosjima en Nagasaki leid de, moet voor een onderzoek naar zijn geestestoestand drie maanden in een hospitaal worden opgenomen, zo heeft een rechter bepaald. Eatherly, die zegt dat hij 100.000 Japanners heeft ge dood, is enkele weken in arrest geweest wegens pogingen tot diefstal in een kruidenierszaak. De officier van Justitie deelde mede, dat Eatherly meent dat de Japanners hem thans willen do den. Sedert het eind van de oorlog is de ex-piloot reeds in een aan tal inrichtingen geweest. tuut. Toentertijd was het de me ning van Nederland, de Neder landse Antillen en Suriname dat er in de nieuwe rechtsorde geen plaats meer zou zijn voor het ministerie van zaken overzee. Sedert 1954 heeft voor zover be kend Suriname nimmer medege deeld dat het van mening veran derd is. In deze belangrijke aan gelegenheid worden thans de ge voelens van de vólksvertegen woordiging gepeild. De Antilliaanse minister-presi dent, de heer E. Jonckheer, deel de desgevraagd in Willemstad namens de landsregering mede, dat de Antillen zeker geen be zwaar hebben tegen opheffing van het ministerie van zaken overzee. Dulles terug naar ziekenhuis. Het Amerikaanse ministerie van Buitenlandse Zaken heeft medegedeeld dat minister van Buitenlandse Zaken Foster Dul les zondag uit Florida, waar hij twee weken, na een medische be handeling in het Walter Reed- hospitaal van het Amerikaanse leger, heeft vertoefd, naar Wa shington zal terugkeren daar hij weer onderzocht moet worden. Dulles zelf zei na aankomst dat hij zich „tamelijk goed" voel de. De artsen, die hem behande len, zijn van mening, dat kanker patiënten geregeld onderzocht moeten worden. Dulles is zondag in Washington aangekomen. Hij werd op het vliegveld verwelkomd door vice- president Nixon, die later tegen verslaggevers zei dat de toestand van Dulles, voor zover hem be kend, niet alarmerend is. MIJNONGELUKKEN IN WALES. In twee mijnen in Wales heb ben zich vrijdag instortingen voorgedaan. In de ene mijn, te Trehafod, geraakten acht mijn werkers ingesloten, in de ande re, te Camparc, vier. De acht mijn van Trehafod konden na tien uur bevrijd worden. Zij waren ongedeerd. Te Camparc zijn de redders er in geslaagd na elf uur een man te redden, doch de kansen om de andere drie nog tijdig te be reiken schijnen gering te zijn. Zaterdagmiddag is het lijk van een van de drie ingesloten mijn werkers in Cympark naar boven gebracht. Reddingsploegen zoe ken nog de twee andere mijnwer kers. Men vreest echter dat deze niet voor heden gevonden zullen worden. In Washington maakt men zich ernstig bezorgd over het verschil in opvatting tussen En geland en West-Duitsland inza ke de houding die de Westelijke landen moeten aannemen tegen over de Russen. Uit de Amerikaanse pers klin ken stemmen op die een groter wordende verwijdering tussen premier MacMillan van Engeland en bondskanselier Adenauer voorzien. Men is van mening dat de tijd dringt en dat er met inspanning Verklaring van Von Brentano. De Westduitse minister van Buitenlandse Zaken, Von Brenta no, heeft zondag te Mosbach op een jeugdbijeenkomst van de Westduitse christen-democrati sche partij verklaard, dat er geen reden bestaat om te vrezen voor een breuk tussen de Westelijke mogendheden. Hij zei met na druk dat het Westen niet ak koord zal gaan met „disengage ment" of een statenbond tussen Oost- en West-Duitsland. Von Brentano verklaarde dat alle deelnemers aan de bespre kingen te Washington uiting hadden gegeven aan de wens om de besprekingen met de Russen tot positieve resultaten te ko men. Een impasse zou een ramp zijn, aldus de minister. Amerikaan overboord geslagen. Peter Longyears, een Ameri kaan in Brussel woonachtig, is zaterdag bij Harwich overboord geslagen toen het jacht, waar mee hij, zijn echtgenote en nog enkele vrienden van het echtpaar een tocht maakten, tengevolge van het zware weer in moeilijk heden raakte. De Noorse walvisvaarder „Nor- treff" heeft het jacht naar een dichtbij gelegen lichtschip ge sleept, dat de opvarenden aan boord nam. Het jacht, dat de naam „Rose" draagt, is Nederlands eigendom. van alle krachten een poging moet worden gedaan om de me ningsverschillen te overbruggen vóórdat de besprekingen met de Russen over het Duitse vraag stuk beginnen. De Verenigde Staten zouden voorstanders zijn van een com promis, dat zou neerkomen op een verzoek om uitbreiding van de economische en culturele be trekkingen tussen Oost- en West-Duitsland als een eerste stap naar de hereniging. Het compromis zou er verder op gericht zijn om tot een ver mindering van de politieke span ning in fasen te komen. Als dit bereikt zou zijn, zou men een stap willen doen om tot defini tieve ontwapening te geraken. Uitvoering van dit compromis plan zou dan tenslotte leiden tot hereniging van de beide Duits- landen en een verdrag tussen het Oosten en Westen, waarin alle ondertekenaars gewaarborgd worden tegen agressie. Deze oplossing zou dan ook het Britse plan voor een „pla fond" voor strijdkrachten en wa pens in centraal-Europa omvat ten. In Brussel is zondagavond be kend gemaakt dat prins Albert van België zich heeft verloofd met donna Paolo Ruffu di Cala bria, dochter van wijlen prins Fulco Ruffo di Calabria, hertog van Guardialombarda, en prinses Luisa, geboren Gazelli, van de graven di Eossana. De mededeling was vervat in een officieel communiqué. De Belgische radio onderbrak zijn programma om het nieuws bekend te maken. De 24-jarige prins Albert is 'n broer van koning Boudewijn en een zoon van koning Leopold en wijlen prinses Astrid. Het nieuws van de verloving sloeg als een bom in bij de bewo ners van de Belgische hoofdstad. Het koninklijke paleis werd on afgebroken opgebeld door jour nalisten die een officiële beves tiging wilden hebben. Prins Aibert is in het algelopen jaar meer op de voorgrond ge treden. Hij heeft de Senaatszetel ingenomen die hem krachtens de traditie toekomt, en is zoals be kend kortgeleden gekozen tot voorzitter van het Belgische Rode Kruis. De 21-jarige prinses Paolo Ruffo di Calabria behoort tot de hoogste Italiaanse adel. Zij stamt uit het geslacht dat sinds de elfde eeuw bekend staat als het „magna domus" (het belangrijke huis). Haar overleden vader was een bekende Italiaanse oorlogs vlieger. Prins Albert heeft de prinses voor de eerste keer ontmoet op een receptie, die te zijner ere in Rome werd gehouden toen hij daar was i.v.m. de kroning van Paus Johannes. In januari ont moette hij haar weer in Zwitser land en met Pasen bracht hij haar te Rome een bezoek. „Discoverer II" lanceren. Op de luchtvaartshow die in Las Vegas wordt gehouden is zondag officieel bekend gemaakt dat de Amerikaanse luchtmacht vandaag om 19 uur op de lucht basis Vandenberg in Californië een poging zal doen om een tweede „Discoverer" te lance ren. Deze poging vormt een on derdeel van het Amerikaanse ruimtevaartprogram. De „Dis coverer II" zal worden gelan ceerd door een Thor-Able-raket. De prinses en haar moeder zijn op het ogenblik de gasten van de Belgische koninklijke familie te Laecken. Prins Ruffo overleed in 1946. In de eerste wereldoorlog schoot hij als jachtvlicger negentien Oostenrijks-Hongaarse vliegtui gen neer. Paolo's moeder is hofdame van koningin Helena van Italië ge weest. salens jokert" ét kapptrmi bd apart» iochi mqrit 16 bfwwtnj-h'ouf 9 farwuzw i de nieuwe modelijn „chatte" Premier Nehroe van India heeft in het parlement het neerschie ten van de Canberra straalbom- menwerper door Pakistaanse ja gers „een ernstig en bedroevend incident" genoemd. Een woordvoerder van de Pa kistaanse luchtmacht heeft mee gedeeld, dat de twee beman ningsleden van de neergescho ten Indiase bommenwerper het toestel met hun valscherm ver lieten toen het in brand vloog. Zij zijn in een ziekenhuis opge nomen met gebroken benen en een zenuwschok. Het Pakistaanse ministerie van Buitenlandse Zaken heeft verklaard dat de piloot van het Indiase vliegtuig dat bij Rawal pindi werd neergeschoten, heeft toegegeven dat hij opzettelijk bo ven Pakistaans grondgebied vloog om militaire doelen te fo tograferen. De piloot noemde enkele doe len die hij had gefotografeerd. De regering van Pakistan heeft bij de Indiase regering ge protesteerd tegen schendingen van het Pakistaans gebied door vliegtuigen van India. Het Pakistaanse ministerie van Buitenlandse Zaken noemde de verklaring van de Indische minister Menon dat het Indiase vliegtuig foto's gemaakt had als onderdeel van een routinevlucht, onjuist en misleidend. „De Pakistaanse actie is ge rechtvaardigd en in overeenstem ming met het internationaal recht en gebruik. De regering van Pakistan vat de herhaalde schendingen van haar grondge bied ernstig op", aldus het minis terie. ZONNIGE PERIODEN. Tijdens het afgelopen week einde is boven het oostelijk deel van de Atlantische Oceaan een zuidwestelijke stroming ontstaan die zachte lucht aanvoert en ook tot boven West-Europa is door gedrongen. Deze storing werd veroorzaakt door een uitgebreid depressiege- bied midden op de Oceaan. Met enkele storingen die hieromheen zijn getrokken, werden de fron ten die de voorste begrenzing van de zachte lucht vormden tot bo ven ons land gebracht. Het eerste front passeerde in de nacht van zaterdag op zon dag, het tweede bereikte met de bijbehorende regenzone zondag middag de zuidelijke provincies. In de lucht die zich achter dit front bevindt werden zondagmid dag boven midden-Frankrijk temperaturen van omstreeks 20 graden en boven Zuid-Frankrijk van ongeveer 23 graden geme ten. Vandaag zal het front het ge hele land gepasseerd zijn waar na ook bij ons vooral in het bin nenland hogere temperaturen moeten worden verwacht, terwijl ook zonnige perioden zullen voor komen. medegedeeld door het K.N.M.I. te De Bilt, geldig van maandag ochtend tot maandagavond Zonnige perioden. Zonnige perioden en op de meeste plaatsen droog weer. Vooral in het binnenland hogere middagtemperaturen dan giste ren. Overwegend matige wind tussen zuidwest en zuid. DINSDAG 14 APRIL Breskens Terneuzen Hansweert Walsoorden v.m. n.m. 5.20 5.40 5.55 6.15 6.35 6.55 6.45 7.05 ZON MAAN op onder op onder Apr. 13 5.50 19.32 8.53 14 5.48 19.34 9.40 0.42 15 5.46 19.36 10.35 1.27

de Vrije Zeeuw | 1959 | | pagina 1