Verklaringen van minister Luns De eenheid van Duitsland Het bezoek van Montgomery aan Moskou Weero verzicht De trapsgewijze verkiezingen voor de Franse Senaat De Brits-Duitse verhouding Norstad over de N.A.V.O.- strijdkrachten ZON- en MAANSTANDEN WEERBERICHT HOOGWATER DINSDAG 7 APRIL 1959 EERSTE BLAD EX-NAZI'S IN TOPFUNCTIES IN OOST-DUITSLAND DE ZAAK-LACAZE DE KABINETSFORMATIE DE MALEDIVEN DE VERKIEZINGEN IN GRIEKENLAND PRINS BERNHARD MET BOEING 707 OVER DE OCEAAN DE N.A.V.O. EN ATOOMWAPENS Israëlische regering wint vertrouwensstemmingen Voorgenomen bezoek doet stof opwaaien in Britse pers Schip vlot getrokken DE BOUW VAN DE DAM BIJ ASSOEAN TUNESIE MELDT GRENSINCIDENTEN AARDBEVING IN ZUID-FRANKRIJK „Prawda" over de Navo ZUIVERINGSACTIE ONDER ALGERIJNEN IN PARIJS LES VOOR DE BRITTEN Frankering bij abonnement: Terneuzen. Directeur-Hoofdredacteur I. van de Sande Redactie-adres: Noordstraat 5557 Administratie-adres: Smidswal Telefoon 2073 en 2510 Na 5 uur uitsluitend 2073 Gironummer 38150 Abonnementsprijs: ƒ6,per kwartaal; per maand ƒ2,—; per week 48 ct Losse nrs 9 ct. DE VRUE ZEEUW 13e Jaargang Nr 4645 Verschijnt dagelijks Uitgeefster N. V. v/h Firma P. J. van de Sande, Terneuzen Advertentieprijs per mm 15 ct; minimum per advertentie 2,25. Rubriek Kleine Advertenties (géén handels advertenties) 5 regels 1,Iedere regel meer 20 ct. Kleine advertenties bij vooruitbetaling. Inzending advertenties tot 's namiddags 2 uur. Voor het maandagnummer: zaterdags 10 uur. Vermelding: Brieven onder nummer, of: Adres Bureau van dit Blad, 20 cent meer. De Nederlandse minister van Buitenlandse Zaken, mr. J. Luns, heeft maandag op een perscon ferentie op het te Norfolk, in de Amerikaanse staat Virginia, ge vestigde Navo-hoofdkwartier voor het gebied van de Atlanti sche Oceaan, verklaard dat, in dien de Sowjet-Unie bereid is concessies met betrekking tot Berlijn te doen, het Westen van zijn kant mogelijk met tegeneon- ressies zal komen. „Wij moeten niet vergeten, dat ile gehele Berlijnse crisis door de Sowjet-Unie werd uitgelokt en dat zij een kunstmatig karakter draagt. Dat het Westen niettemin bereid is er met het Kremlin over te spreken, komt omdat het, zo mogelijk, de een of andere overeenstemming met de Rus- -en wil bereiken. Doch het kan liet zo zijn, dat alle concessies van een kant komen", aldus mr. Luns. In antwoord op de vraag, wat met onderhandelingen zou kun nen worden gewonnen, verklaar de minister dat dit afhing van het feit, of de Russen werkelijk wensten te onderhandelen. „In de eerste plaats is het mo gelijk, dat dergelijke onderhan delingen zouden leiden tot een ontdooiing van de koude oorlog. En zou een overeenkomst tot stand komen, die de voornaam ste rechten van het Westen on aangetast laat, dan bestaat er een kans dat deze vijf of tien jaar stand zou houden. En dat is, menselijkerwijs gesproken, de moeite waard", aldus minister Luns. De minister wilde niet ingaan op een vraag over de kortgele den door de Franse regering ge dane bekendmaking, dat de Franse Middellandse Zee-vloot in tijd van oorlog rechtstreeks on- ler haar verantwoordelijkheid zal opereren, zeggend dat deze vraag een te moeilijk punt betrof om haar zonder meer op een persconferentie te kunnen beant woorden. Hij voegde hieraan toe: „De Franse beslissing heeft niet zo veel militaire betekenis als som migen hieraan toekennen, daar de Franse vloot in oorlogstijd in elk geval de taak zal hebben de zeeverbindingen tussen Frank rijk en Noord-Afrika te handha- Het „Comité van vrije juris ten", een in West-Berlijn geves tigde anti-communistische orga nisatie, heeft een nieuwe lijst met de namen van 147 ex-leden van de Duitse nationaal-socialis- tische partij gepubliceerd, die ho ge functies in Oost-Duitsland be kleden. Op deze lijst komt o.m. voor dr Herbert Kröger, de belang rijkste juridische adviseur van de Oostduitse communistische partij. Het comité heeft het vorig jaar eveneens een lijst gepubli ceerd van personen die actief na- tionaal-socialist zijn geweest en die thans belangrijke functies in Oost-Duitsland hebben. De „zaak-Lacaze" wordt steeds ingewikkelder. Maandag heeft Armand Magescas, directie secretaris van een groot Frans weekblad, ontkend dat hij zijn zoon Jan, een oudstrijder/twee jaar geleden had gevraagd Jean- Paul Guillaume uit de weg te ruimen. Jean had de vorige week deze beschuldiging geuit. Guillaume, aangenomen zoon van de schatrijke mevr. Walter, is de man om wie de gehele zaak draait. Hij heeft de beschuldi ging geuit dat Jean Lacaze, broer van mevr. Walter, hem door de oud-militair Rayon had willen laten vermoorden om te voorkomen dat Jean een deel van een aanzienlijke erfenis z-ou krijgen. Armand Magascas is door Rayon in deze zaak ge noemd als de man die hem in contact moest brengen met dr. Lacour, een psychiater die hem had moeten overhalen de moord te plegen. Magescas heeft steeds ver klaard dat hij niets met de zaak te maken had. Op de nieuwe be schuldigingen aan zijn adres, ditmaal van zijn eigen zoon, heeft hij geantwoord met een lang requisitoir: Jean Magescas deugt niet, hij leeft al jaren van zwendel en hij heeft mij in vier jaar niet ontmoet, aldus zijn ver klaring. ven. Ik geloof echter dat slechts zeer weinige van mijn ambtegeno ten niet van mening zullen zijn, dat de psychologische uitwerking der Franse bekendmaking niet gelukkig is geweest", aldus mr. Luns. De Nederlandse minister van Buitenlandse Zaken, die op de jongste bijeenkomst van de N.A.V.O.-raad als voorzitter is opgetreden, verklaarde tenslotte, in antwoord op een vraag waar om er geen Westers opperbevel bestond in het Oostzeegebied, dat dit vraagstuk wordt bestudeerd. Minister Luns zette uiteen dat de aardrijkskundige toestand in dit gebied zo is, dat de maritieme verdedigingslijn iets ten oosten van Denemarken loopt, terwijl Zweden geen N.A.V.O.-lid is. De secretaris-generaal van de N.A.V.O., de Belg Spaak, ver klaarde op dezelfde persconferen tie dat het moeilijk zou zijn om met de Sowjet-Unie tot overeen stemming te komen. „Wij hebben bij onderhandelin gen niet erg veel armslag, daar het Westen aan bepaalde begin selen zeer krachtig moet vast houden. En wanneer wij te dien aanzien vastbesloten zijn, bestaat er slechts een kleine mogelijk heid voor totstandkoming van i een compromis-oplossing", aldus j Spaak. Minister Luns en secretaris generaal Spaak stonden aan het hoofd van een aantal N.A.V.O.- ministers en -diplomaten, die de jubileumbijeenkomst van de N.A.V.O.-raad hadden bijge woond. Nadat de N.A.V.O.-functiona- rissen een erewacht hadden ge ïnspecteerd, werden zij door ad miraal Jerauld Wright, de opper bevelhebber der N.A.V.O.-strijd- krachten in het gebied van het Atlantische Oceaan, verwelkomd. De meeste vragen, die op de persconferentie werden gesteld, hadden betrekking op de komen de onderhandelingen met de Sowjet-Unie over Berlijn. De kabinetsformateur Prof. De Quay heeft het weekeinde door gebracht in Noord-Brabant. Hij keert vandaag naar Den Haag terug. Prof. De Quay heeft zaterdag per koerier een nota met beleids lijnen laten brengen aan de voor zitters van de vijf grote fracties in de Tweede Kamer. Hij heeft hen verzocht hierop zo spoedig mogelijk te reageren. In Den Haag wordt verwacht, dat de antwoorden vandaag, als de formateur in de residentie terug is, zullen binnen zijn. De Oostduitse communistische partij heeft de sociaal-democra tische partij in de Westduitse bondsrepubliek een gesprek voorgesteld over „de strijd tegen het Duitse militarisme, over een vredesverdrag en over een her eniging als vreedzame en demo cratische staat". In een brief, die ondertekend is door partijsecretaris Ulmricht, wordt gezegd dat het hereni gingsplan van de sociaal-demo craten dat aanvankelijk een negatieve reactie in Oost-Ber- lijn verwekte op vele punten met de Oostduitse opvattingen overeenkomt. De Oostduitse partij acht over leg ook noodzakelijk om met het oog op een topconferentie tot gezamenlijke eisen te komen. Op het stuk van „militaire los making" acht Oost-Duitsland het socialistische plan onvol doende omdat het handhaving van Amerikaanse troepen ten westen van de Rijn inhoudt. Een woordvoerder van de Westduitse sociaal-democrati sche partij heeft gezegd, dat deze brief op dezelfde wijze zal worden behandeld als de vorige Volgens zondagavond te Co lombo ontvangen berichten zou den bij een opstand op het atol Hitadoe, van de ten zuid-westen van Ceylon gelegen eilanden groep der Malediven, tenminste vier personen zijn gedood. Er werd een nachtelijk uitgaansver bod op Hitadoe ingesteld. De opstand zou gericht zijn geweest tegen Abdoella Afif. Deze wordt er door de regering der Malediven van beschuldigd het gezag op Hitadoe aan zich te hebben getrokken, waarbij hij Britse hulp zou hebben gehad. De Britse luchtmacht is bezig een basis op het eiland Gan, dat eveneens onder het gezag van Afif valt, te bouwen. pogingen van de Oostduitse communisten om contact tot stand te brengen. Tot dusver hebben de socialisten niet op dergelijke pogingen gereageerd, zei hij. Do communistische EDA-partij heeft bij de zondag in Grieken land gehouden gemeenteraads verkiezingen een grote nederlaag geleden, zo wordt officieel mee gedeeld. Dit ondanks de onge woon felle verkiezingscampagne en het feit dat EDA met andere linkse partijen samenwerkte. De communisten verloren in verge lijking met de algemene verkie zingen van 1958 zestien procent van hun stemmen. De grote winnaar is de rege ringspartij, de nationale radicale unie. Liberalen en progressieven verloren terrein. Prins Bernhard zal zaterdag 11 april a.s. met de Boeing 707 van Pan American World Air ways van Londen naar New York vliegen. Het straalver- keersvliegtuig van deze maat schappij vertrekt om 11 uur in de morgen van Londen en landt om 14.45 uur lokale tijd op het vliegveld Idlewild van New York. Naar bekend zal de prins een kort bezoek aan de Verenig de Staten brengen en o.m. een deel van het wereldluchtcon gres, dat van 12 tot 19 april door de Amerikaanse Air Force Association in Las Vegas wordt georganiseerd, bijwonen. Pan American heeft maatre gelen getroffen om prins Bern hard op deze dagvlucht over de Oceaan per straalvliegtuig door deskundigen van de maatschap pij over alle technische bijzon derheden voor te lichten, aan gezien men weet dat Z. K. H. bijzonder grote belangstelling heeft voor de luchtvaart. De opperbevelhebber van de Navo-strijdkrachten in Europa, generaal Norstad, heeft toe de subcommissie voor toewijzingen van het Amerikaanse Huis van Afgevaardigden gezegd dat de Navo-strijdkrachten gebruik zul len maken van atoomwapens om het hoofd te bieden aan een ern stige toestand in Europa, aldus is zondag te Washington bekend gemaakt. De Navo heeft haar vertrouwen op atoomwapens ge steld en beschikt niet over lou ter conventionele of niet-nucleai- re strijdkrachten. Zonder atoom wapens kan de Navo een ernsti ge toestand niet meester wor den. Generaal Norstad zei dit ant woord op de vr-ag of de Navo- strijdkrachten West-Europa zou den kunnen verdedigen in het geval van een beperkte oorlog waarin beide partijen geen ge bruik maken van strategische bombardementen. Het is moeilijk precies vast te stellen wanneer strategische luchtstrijdkrachten moeten wor den gebruikt zei generaal Nor stad. Als antwoord op de vraag wilde hij zeggen dat in het ge val van „een veelbetekende toe stand" de Navo gebruik moet maken van atoomwapens, tac tische of strategische. Leden van plaatselijke raden hebben zondag de 110.000 „kies mannen" gekozen, die op 26 april a.s. de Franse senaat zul len kiezen. Het verloop der uitslagen kwam over het algemeen over een met dat der verleden maand gehouden gemeente raadsverkiezingen, waarbij de communisten, in vergelijking met de uitslagen der in novem ber 1958 gehouden verkiezingen voor de nationale vergadering, winst boekten en de Gaullis tische unie voor de nieuwe re publiek minder stemmen op zich verenigde. Men voorziet thans dat de senaat, die onder de nieuwe grondwet een grotere rol zal vervullen dan de vroegere raad van de republiek, duidelijk min der „Gaullistisch" zal zijn in- In politieke kringen te Bonn heeft men bezorgdheid laten doorschemeren over de ontwik keling van de verhouding tussen West-Duitsland en Engeland aan de vooravond van de conferentie der ministers van Oost en West. Het meningsverschil tussen kan selier Adenauer en de Britse pre mier MacMillan is reeds publiek geheim, aldus zegt men. In de Londense „Times" is een artikel verschenen waarin gezegd wordt dat de betrekkingen tussen West- Duitsland en Engeland nog nooit zo slecht zijn geweest als op het ogenblik. Kanselier Adenauer zou de Britse leiders verwijten dat zij zich niet houden aan het begin sel dat het Westen geen enkele concessie aan de Russen moet doen zonder een tegenconcessie van hun zijde. Te Bonn zou men de indruk hebben dat de Britten bereid zouden zijn in te stemmen met vermindering van troepen sterkte in Europa alleen om de rechten der geallieerden in Ber lijn te kunnen handhaven. Bonn zou die rechten zonder meer ge handhaafd willen zien en dit niet als een concessie van de Russen willen opvatten. Voorts vraagt men zich in Bonn af, of het denkbeeld van een con federatie tussen Oost- en West- Duitsland in Amerika misschien „al te ernstig" wordt genomen, welk denkbeeld in West-Duits land als zeer gevaarlijk wordt beschouwd en in feite neerkomt op een „huwelijk tussen water en vuur". Een woordvoerder van het Britse ministerie van Buiten landse Zaken heeft maandag in Londen geweigerd commentaar te geven op de persberichten dat de betrekkingen tussen Engeland en West-Duitsland „koel" en „ge spannen" zijn. gesteld dan de nationale verga dering. De officiële uitslagen worden eerst in heU midden van deze week verwaent. Franse gemeenten met min der dan 9.000 inwoners wijzen tussen een en vijftien kiesman nen aan. In gemeenten van bo ven de negenduizend inwoners behoren alle gemeenteraads leden automatisch tot de kies mannen. In gemeenten met meer dan dertigduizend inwo ners wordt voor elke duizend inwoners boven dit aantal een extra-kiesman aangewezen. De Israëlische regering heeft maandag in vier stemmingen over moties van wantrouwen de overwinning behaald. De moties betroffen de wijze waarop vorige week woensdag drie eenheden van de reserve per radio voor dienst waren opgeroepen, zon der dat hierbij was gezegd dat het een oefening betrof. De op roep had tot gevolg dat ook in Syrië militairen werden opge roepen. De moties van wantrouwen waren ingediend door de vier op positiepartijen, nl. de rechtse Heroeth. de algemene Zionisten partij, het nationale religieuze front en de communistische par tij. De eerste drie moties werden met 63 tegen 32 stemmen ver worpen. De communistische mo tie kreeg alleen de steun der vijf communisten. Premier Ben Goerion had te voren meegedeeld, dat abusieve lijk een oproep tot mobilisatie was uitgezonden in plaats van een bericht om reservisten op te roepen. Het besluit om de reser visten op te roepen was enige tijd tevoren door de generale staf van toestemming van Ben Goerion als minister van Defen sie genomen. Veldmaarschalk Montgomery, die zoals gemeld op 28 april naar Moskou gaat, heeft premier Mac Millan om een onderhoud ver zocht dat waarschijnlijk woens dag zal plaats vinden, aldus is van gezaghebbende zijde meege deeld. Volgens aangehaalde bron heeft Montgomery vorige maand de premier van zijn plan om naar Moskou te gaan op de hoog te gesteld. Minister van Buitenlandse Za ken Lloyd verklaarde bij zijn aankomst op het Londense vlieg veld uit Washington, waar hij de vergadering van de N.A.V.O.- raad heeft meegemaakt, op hem gestelde vragen dat Montgomery een particulier persoon is en op eigen verantwoordelijkheid naar Moskou gaat. „Hij is een oude vriend van me en ik zal graag het een en ander van hem horen wanneer hij terug komt en zijn indrukken verneemt", voegde hij er aan toe. Het voorgenomen bezoek van Montgomery aan Moskou heeft in de Britse pers nogal wat stof doen opwaaien. De onafhanke lijke rechtse „Daily Express" verklaart, dat ontmoediging en irritatie begint te ontstaan onder de belangrijkste Britse bondge noten, omdat lord Montgomery vierkant achter MacMillans plan staat voor beperking van de strijdkrachten van Oost en West in Centraal Europa een plan dat in Amerika, Frankrijk en West-Duitsland met wantrouwen is begroet. De liberale „News Chronicle" meent, dat de reis van Montgo mery met medewerking van MacMillan is uitgewerkt en dat de leider der oppositie, Gaitskell, ermee instemt. In een hoofdarti kel verklaart de „News Chro nicle" echter, dat de reis een „vergissing" is. „Hij stort zich hals over kop in een kwestie waaraan de offi ciële Westelijke leiders binnen kort gaan beginnen". Montgo mery heeft een slechte reputatie wegens zijn „publieke flaters". Hij zal Washington en Bonn er geren op een ogenblik dat de betrekkingen reeds pijnlijk ge noeg zijn, aldus de „News Chro nicle". De „Daily Herald" waarschuwt: „Monty, uw een-manszending naar Moskou kan misschien iets goeds opleveren. Het is een kans van één op een miljoen. Maar zij kan ook nadelig zijn. En die kans is veel groter dan één op een miljoen." „U zult tact nodig hebben", aldus de „Herald", „en tact is de enige Het 230 ton metende Neder landse motorschip „Hondsbosch" dat vrijdagavond voor de west kust van Jutland aan de grond is gelopen, is maandagochtend door de Deense sleepboot „Svava" vlot gesleept. De „Hondsbosch" was in ballast onderweg van Schot land naar Gothenburg. kwaliteit waarvoor u niet be kend staat". De „Yorkshire Post" schrijft dat Montgomery voor zijn ver trek de ongerustheid moet weg nemen die door de aankondiging van zijn reis is gerezen. De „Daily Telegraph" gelooft, aat 't enige resultaat van de reis zou kunnen zijn „een deskundig oor deel van de militaire bases van Chroesjtsjefs denken". De „Daily Sketch" vraagt, wat Montgome ry wel denkt dat hij gaat doen? Dit „zichzelf uitnodigen voor een één-mans-topontmoeting in Moskou moet als de grootste blunder van zijn loopbaan wor den aangemerkt", aldus dit blad. Het plan voor de bouw van een stuwdam in de Nijl bij As- soean zal opnieuw door interna tionale deskundigen worden be studeerd, zo heeft het te Cairo verschijnende blad „Al Ahram" zondag gemeld. De Russische ingenieurs, die het afgelopen halfjaar de kwestie hebben on derzocht, hebben een reeks be langrijke wijzigingen voorge steld. Over deze veranderingen zou het Egyptische technische comité het oordeel van andere deskundigeen willen inwinnen. De uitvoering van de eerste fase van het plan is indertijd aan de Russen toevertrouwd. Of deze werkzaamheden zullen wor den vertraagd, meldde „Al Ah ram" niet. De termijn voor in schrijving is echter op 31 maart verstreken zonder dat één der aangezochte landen Polen, Tsjecho-Slowakije, Bulgarije, Hongarije, Oost-Duitsland en Zuid-Slavië heeft gereageerd. Generaal Lauris Norstad, de opperbevelhebber in Europa, heeft zondag in een televisie uitzending in Washington ver klaard, dat de NAVO-strijd- krachten nog niet sterk genoeg zijn voor hun taak: de verdedi ging van Europa. Met de huidige sterkte „kan men een eind ko- De Tunesische regering heeft maandag bekendgemaakt, dat tanks van het Franse leger vo rige week twee km op Tunesisch grondgebied zijn doorgedrongen. Vrijdag j.l. hadden de Fransen bovendien bij Boek Sjakba over de grens geschoten, waardoor een 70-jarige Tunesiër was ge dood. T wee kinderen hebben verwon dingen opgelopen als gevolg van een krachtige aardbeving, welke zondag het zuid-oostelijke deel van Frankrijk trof. De schade wordt geschat op een miljoen gulden. De kinderen, die werden gewond, woonden in het dorp Saint Paul-Sur-Ubaye nabij de Italiaanse grens. men" als het erom gaat kracht bij te zetten aan alle besluiten en elke politiek die het Westen ten aanzien van Berlijn zou nemen, doch Norstad meende dat hij meer grondtroepen en moderne wapens, waaronder raketten voor gebruik tegen gronddoelen nodig had. Norstad bestreed de verkla ring van Chroesjtsjef, dat de Sowjet-Unie alle NAVO-bases met raketten kan treffen. Voorts achtte hij een luchtbrug naar Berlijn nu minder uitvoerbaar dan in 1948, omdat de levens standaard van de Berlijners nu veel hoger is dan toen. Het Russische partijblad „Prawda" schrijft, dat de Navo in de tien jaar van haar bestaan op geen enkel positief resultaat kan bogen. De fundamentele eco nomische en politieke proble men waren onopgelost gebleven. Het blad is van mening, dat „alle voorstellen en daden van de leiders van deze agressieve groep berekend zijn op vergroting van de geschillen in de wereld en op versnelling van de bewapenings wedloop". In drie arrondissementen van Parijs heeft de politie maandag een grootscheepse zuiverings actie onder de Algerijnse bewo ners gehouden. Meer dan dui zend mensen werden onder vraagd. Tweehonderd verdach ten werden in hechtenis geno men. Talrijke stukken en ver scheidene wapens werden in beslag genomen. (Advertentie) Nick-Naek Song Kom terug - Helma en Selma Piove W. Alberti Jackson's Potpourri 40 Uit het oog uit het hart (Enny Denita) ^"HDSTH.B4-86 7EL. 257} Dc „Daily Express" merkt i.v.m. het besluit van de Britse regering om de vluchten van de K.L.M. naar en van Singapore te beperken, op dat luchtvaart beperkingen nadelig zijn voor iedereen. Het wijst dan op de stagnatie in de rond-de-wereld-lijndienst van de B.O.A.C., veroorzaakt door een protest van een Ame rikaanse luchtvaartmaatschappij, die niet wil dat de B.O.A.C. pas sagiers vervoert van San Fran cisco naar Tokio. De vorige maand nam de Britse regering op instigatie van de B.O.A.C. de bekende maat regelen tegen de K.L.M. en nu staat de Britse luchtvaartmaat schappij voor dezelfde moeilijk heid. De B.O.A.C. leert nu de les dat luchtvaartbeperkingen voor iedereen nadelig zijn, aldus de „Daily Express". VRIJ KOUD. Het K.N.M.I. deelt mede: Het weer in Nederland is meer en meer onder invloed van een lagedrukgebied. Het centrum er van trok over IJsland en bereik te maandagavond het noordelijke deel van de Noordzee. Aan de achterzijde voerden stormachti ge noordwestelijke winden koude lucht uit de Poolstreken naar het zuiden. In de loop van maandagavond stroomde deze lucht Nederland op ZON onder MAAN onder op binnen vergezeld van regen, ha gel en onweersbuien. De komende dagen blijft ons land in de polaire lucht, zodat het onstandvastig en vrij koud weer zal zijn, waarbij opklarin gen worden afgewisseld door buien. medegedeeld door het K. N. M. I. te De Bilt, geldig van dinsdag ochtend tot dinsdagavond. ENKELE BUIEN. Wisselend bewolkt met enkele buien. Matige tot krachtige wind tussen west en noordwest. Vrij koud. maart. Apr. 7 6.04 19.22 5.48 18.52 WOENSDAG 8 APRIL 8 6.02 19.24 6.12 19.56 v.m. n.m. 9 5.59 19.26 6.37 20.58 Breskens 2.09 2.29 10 5.57 19.27 7.05 21.59 Terneuzen 2.44 3.04 11 5.55 19.29 7.36 22.57 Hansweert 3.24 3.44 12 5.52 19.31 8.12 23.52 Walsoorden 3.34 3.54

de Vrije Zeeuw | 1959 | | pagina 1