f 398,- Provinciaal nieuws de Ncorman ft$lerm«eg®Bf9 Beursoverzicht j ir VOETBAL öt",,eSr Gemeente Terneuzen DEZE WEEK Slagerij J. van den Eeckhout Koop nu de nieuwe Philips bandrecorder! NEDERLAND-GRIEKENLAND (militair) OP 4 MAART 9e eerste wedstrijd van het Nederlands militair elftal voor fcet toernooi om het internationa le militaire voetbalkampioen schap zal woensdag 4 maart worden gespeeld. Het Griekse cam zal dan, waarschijnlijk m iiotterdam, tegenstander zijn van de Nederlanders. De ontmoeting Portugal—Ne- riand wordt, naar alle waar- kijnlijkheid in april gespeeld, /oals eerder werd gemeld is \ledorland met Portugal en Grie kenland ingedeeld in groep B va» dit internationale militaire loernooi- De landen spelen een i. jve competitie en nummer een va» de groep gaat over naar de finale-poule. (Advertentie.) handen ruw of schraal HÏAMEA GELEIEÜÜZB ï'fLi HAMEA-G 27. Met gespitste.oren en het zwaard in de vuist sluipt Eric in de duisternis voort en langzamerhand over valt hem een gevoel van bevreemding Nog steeds blijkt uit niets, dat zij vervolgd worden. Integendeel, de rust schijnt lang zaam weer terug te keren in de Picten- burcht. De Pieten lateh het toch niet rustig op z'n beloop, als ze ont dekken, dat een deur .ngetrapt is en dege nen die er opgesloten zaten verdwenen zijn. Of hebben ze het nog niet ontdekt? Wat had dan het hoornsignaal te betekenen? 3ovendien weet Eric zeker, dat iet Tanachs stem was die hü daar even hoorde. Het Is niet aan te lemen, dat zijn krijgers niet ver teld zouden hebben, dat hij en Svein op de burcht opgesloten zit ten. Zou Tanach dan niet direct maatregelen genomen hebben? Of... De Noorman houdt de pas in en wijkt behoedzaam terug. Door de donkere burcht klinkt het geluid van voetstappen en een rossig schijnsel danst nader over de verweerde muren... Ijlings verbergt Eric zich in een diepe nis en hopdt de adem in. Een zwijgende troep Pieten, tot aan de tanden gewapend, gaat hem voor bij en in het licht der walmende toortsen herkent Eric het gelaat van één der gevangenen, die zij meevoeren... Bolan de anderen zijn een aanvoerder van één van zijn schepen en twee Norenkrijgers. Dat is het dus waarvoor het hoornsignaal klonkeh, inder- aad, hoe ongel schijnt, om de een of andere oor zaak hebben de Pieten dus klaar blijkelijk toch de verdwijning van hem en Svein nog niet ontdekt De Noorman perst de lippen op elkaar; hij moet er achter zien te komen waar men met zijn mak kers heen gaat... en stil als een schaduw glipt hij weg in de duis ternis Verruiming temporisering van de vervroegde afschrijving Blijkens een in de Nederlandse Staatscourant van 12 januari '59 gepubliceerde beschikking is de temporisering van de vervroegde afschrijving verruimd. Deze ver ruiming houdt in dat slechts voor het eerste jaar, waarin ver vroegd kon worden afgeschreven, een bexperking geldt en wel van 16- :i proeent van de aanschaf- tings- of voortbrengingskosten. Deze nieuwe regeling vindt toe passing, indien ter zake van de verwerving of de verbetering van het bedrijfsmiddel na 31 decem ber 1958 verplichtingen zijn aan gegaan of voortbrengingskosten zijn gemaakt. De oude temporiseringsrege- ling tot 10 procent per jaar blijft echter van kracht ten aanzien van gebouwde eigendommen (met uitzondering van nieuwe fa brieksgebouwen) personenauto's welke niet uitsluitend of nage noeg uitsluitend worden gebruikt voor het beroepsvervoer over de weg en kantoorinventarissen. STRAND OP SCHOUWEN AFGESLAGEN Wederom is door de hoge wa terstanden van de afgelopen da- >e» van de Schouwse duinkust een groot stuk afgeslagen. Bij het vuurtorenstrand, was de af- -/ag het grootst: zeven meter. De in de tweede wereldoorlog door de Duitsers bovenop het duin gebouwde bunkers zijn al len op het strand terecht geko- TERNEUZEN Uitslag aanbesteding. ©oor het bestuur van de wa- i. rkering der calamiteuze polder Nieuw Neuzen" werd aanbe- teed het herstel, de vernieuwing er, het onderhoud van de aarde-, kram- en steenglooiingswerken voor het dienstjaar 1959. Met begrotingsbedrag bedroeg j 56.303. Er werd als volgt ingeschre- \en: P. Hamelink en Zn, Hoek i 62.500; P. de Regt, Terneuzen f 62.000; Fa. C. D. de Ruijscher n Zn. Biervliet 61.500; M. v. Velde en Zn, Bruinisse i 90.000; Th. Cambier, Breskens 59.990; J. en K. T. den Ouden, Biervliet ƒ59.950; N. V. v/h J. M. Dekker en Zn, Papendrecht; N. V. E.L.K., Schoondijke 59.800; L, v. d. Klippe, Vlissingen 59.500; G. F. Warrens, Ossenis- ■-•e ƒ58.230; G. N. A- Sponselee, Kloosterzande 58.150. Behoudens goedkeuring door het college van G. S. van Zeeland zullen de werkzaamheden wor- (ten gegund aan de laagste in schrijver. St. Ceciliakoor uit St. Jan steen zong in het Parochie huis. Momenteel zingt het St. Ceci liakoor uit St. Jansteen, dat on- i 'er leiding van de heer W. Bartz het vorige jaar o.a. in Ierland ;>merkelijke successen boekte, ten bate van de pater A. Ivens S.M. uit Hulst die in zijn Noors missiegebied een kerkje moet bouwen. Op uitnodiging van het Katho- f» beke Instuifcomité heeft het kooi ook een concert gegeven in het Parochiehuis. Degenen, die koude en gladde weg hebben ge trotseerd om naar het Parochie huis te komen luisteren, hebben daar geen spijt van gehad. De zangers van St. Cecilia brachten een prachtige bonte avond. Zij zongen met enthou siasme en een overgave die aan stekelijk werkte, en zij waren on vermoeibaar. Pater Ivens, die slechts korte irjd in het Parochiehuis kon ver toeven, bracht zijn dank aan de heer Bartz en zijn koor omdat het geheel belangeloos voor hem zingt. Hij bracht ook dank aan de Terneuzense Katholieken die in het Parochiehuis waren voor nun bijdrage en steun. Namens de Instuif was het de heer Fl. Mechelinek, die de direc teur en het koor hartelijk dankte voor de prachtige avond. AXEL Verkeersongeluk. Zaterdagmorgen omstreeks 9 i tur is de heer C. A. van G., inter nist, alhier op de Wouwsestraat- "eg nabij Bergen op Zoom, even voorbij de R. K. begraafplaats, tengevolge van de gladheid van het wegdek met zijn auto geslipt n tegen een naast de weg staan de boom terecht gekomen, waar- door de auto totaal vernield werd. Dokter Van G. liep hierbij in wendige kneuzingen op en werd in bewusteloze toestand naar het Gemeentelijk Gasthuis te Bergen op Zoom vervoerd. Naar wij vernemen is maandag in de toestand vdn de heer Van G. verbetering ingetreden. BIERVLIET. Ontspanningsavond L.J.G. en Z.P.M. Voor de jaarlijkse ontspan ningsavond van de L.J.G. en Z.P.M. was zaterdagavond te Biervliet grote belangstelling. De heer D. Dekker heette in zijn begroetingswoord de delega ties van L.J.G. afdelingen uit Oostelijk Zeeuws-Vlaanderen hartelijk welkom, alsmede een deputatie van de Z.L.M. afdelin gen. Na een openingswoord van de voorzitter de heet Dekker volgde er een vlotte revue, ingezet door de gez. Dhont met accordeon en pianospel. Mej. Haak declameer de op verdienstelijke wijze enkele stukjes evenals Wim Dhont en Cor van Belois. De volksdansjes waren aller aardigst. De klucht in drie be drijven werkte danig op de lach spieren. „Drie vliegen in één Poucke. Oude duivinnen C. de Regt, jarige duivinnen Gebr. Du Puy, jonge duivinnen G. v. d. Ve ire en najaarsduivinnen Joh. Ducheine. BRESKENS Vergadering Partij van de Ai-beid. In het gebouw „De Uitkijk" te Breskens belegde de Partij van de Arbeid een openbare vergade ring met het oog op de komende Kamerverkiezingen. Ne een ope ningswoord van de heer W. C. van der Hooft werd gesproken door de heer L. P. van Oorschot uit Vlissingen en de heer C. Hoek uit Goes. Beide sprekers spraken over de politieke situa- tia in ons land, zoals die ont staan is na de recente kabinets crisis en gingen ook in op de sociale en fiscale maatregelen van de na-oorlogse jaren en ga ven hun visie op het beleid voor de komende periode. De vergadering werd zeer druk bezocht. GROEDE. Duiven tentoonstelling. De postduivenvereniging „De Reisduif" te Breskens hield op zaterdag 10 januari in het café van de heer W- Ekkebus te Groede een algemene duiventen- toonstelling. Als keurmeester fungeerde de klap" werd wel erg vlot op het i heer S. de Putter uit Cadzand. toneel gebracht. Ingezonden waren in totaal Tijdens de pauze de traditio- 105 duiven. Het algemeen kam- nele verloting om de kas op peil pioenschap verwierf de doffer te brengen. j van de heer L. Basting te Groe- Na de pauze de hoofdmoot van de, wiens duivin eveneens het de avond het toneelspel „Zons- kampioenschap werd toegekend. opgang" van Joh. van Eekelen. Het gehele spel werd vlot op het toneel gezet en zo aanneme lijk gespeeld dat in de zaal vaak heimelijk traantjes gedroogd moesten worden. Mej. J. Dreve sloot als voor zitster van de Z.P.M. afdeling de avond waarvoor grote belangstel ling was. Postduiven ten toonsteli ng. De postduivententoonstelling, welke de postduivenvereniging „Hoop" te Biervliet jaarlijks voor haar leden organiseert, werd ditmaal zaterdag jl. gehou den in het clublokaal van café Willem Beukelszoon. Keurmeester was de heer C. Knappers te Roosendaal, die za terdagmorgen reeds om 9 uur met de keuring der 165 tentoon gestelde duiven begon, wat wel geen kleinigheid was. Om drie uur des n.m. kon de heer Knap pers zijn werk als geëindigd be schouwen. De doffer van de heer M. Devencijns werd tot kampioen verklaard evenals de duivin van de heren Gebr. Du Puy. De andere eerst geklasseer- den waren oude doffers: G. v. d. Veire. Jarige doffers M. Deve- neijns, jarige doffers Joh. Du cheine, na j aarsdof fers G- van Fokker „Friendship" voor koninklijke familie met radar Naar het ANP verneemt wor- !ien door Fokker op het ogenblik proeven genomen met een inge bouwde radarinstallatie, waar- wor de neus van het tweede pro totype va nde F 27 „Friendship" moest worden veranderd. In de verenigde Staten heeft Fairchild, de fabriek te Hagerstown, die de F 27 in licentie bouwt, veel vraag naar toestellen met een installa tie voor weerradar en dat is de 'eden, waarom ook de Fokker fabrieken op Schiphol proeven nemen. Aangenomen mag wor den, dat de „Friendship", door de Nederlandse regering besteld en die ter beschikking komt van de koninklijke familie ter vervan ging van de thans in gebruik z?n,?1* .Dakota, met een radarin stallatie zal worden afgeleverd. De uitslag in de diverse klas sen luidde als volgt: Jonge doffers: 1. A. Jansen, 2. J. Fenijn, 3. A. Jansen, 4. A. J. Versprille, 5- W. Ekkebus; Jonge duivinnen: 1. Ch. de Graaff, 2. J. Maas, 3. Sj. Jansen, 4. A. W. Verduijn, 5. W. Carels; Jarige doffers: 1. J. v. d. Ameele, 2- J. v. d. Ameele, 3. W. Ekkebus, 5. A. v. d. Velde; Jarige duivinnen: 1. A. J. Versprille, 2. A. Jansen, 3. W. Carels, 4. Sj. Jansen, 5. J. Fenijn; oude doffers: 1. L. Bas ting, 2. L. Basting, 3. J. v. d. Ameele 4. L. Basting, 5. W. Ca rels; oude duivinnen: 1. L. Bas ting, 2. W. Ekkebus, 3. L. Bas ting, 4. W. Carels; najaars dof fers: 1. W. Carels, 2. W. Ekke bus; najaars duivinnen: 1. A. J. Versprille, 2. A. W. Verduijn. ZAAMSLAG Gevonden voorwerpen. Aan het bureau van de Rijks politie werden als gevonden aan gegeven de volgende voorwer pen, welke terug te bekomen zijn aan de daarachter vermelde adressen. Zwarte dameshandschoen, Ro- zemarijnstr. 23; muntbiljet van 2,50, Elleboog 3; gouden ring, Puntstr. 11. VERKIEZING VAN DE LEDEN DER TWEEDE KAMER. KANDIDAATSTELLING. De burgemeester van Te'-■leu/.e.i brengt het volgende ter open bare kennis: 1. Op woensdag 28 januari 1959 zal de kandidaatstelling voor de verkiezing van de leden van de Tweede Kamer der Staten- Generaal plaats hebben. 2. Op die dag kunnen van des voormiddags 9 tot des namid dags 5 uur bij de voorzitter van het hoofdstembureau voor de kieskring Middelburg (XIII), of bij het door hem aangewèzen lid van dat hoofdstembureau, ter secretarie der gemeente Middel burg lijsten van kandidaten (mo del G 5) worden ingeleverd. 3. Iedere lijst moet worden ondertekend door ten minste vyf en twintig' kiezers, die binnen de kiekring, waarvoor die lijst geldt, kiesgerechtigd zijn voor de Tweede Kamer. 4. Bij de inlevering van de lijst moet ten aanzien van de ondertekenaar, die niet is op genomen in het kiczersregister der gemeente, waar het hoofd stembureau is gevestigd, een door de burgemeester van dc desbetreffende gemeente afgege ven verklaring worden overge legd, dat die ondertekenaar is opgenomen in het kiezérsregister van zijn gemeente. 5. Een kiezer mag niet meer dan één lijst ondertekenen 6. De narpen der kandidaten moeten op de 'lijst wórden ge plaatst in de volgorde, waarin de ondertekenaars aan hen de voorkeur geven. 7. Op dezelfde lijst mogen de namen van ten hoogste dertig kandidaten worden geplaatst. 8. De naam van een kandi daat mag niet voorkomen op meer dan één van de lijsten, wel ke bij de voorzitter van eenzelf de hoofdstembureau zijn inge leverd. 9. De kandidaten moeten op de lijst worden vermeld met naam, voorletters (welke geheel of ten dele door de voornamen mogen worden vervangen), jaar en da turn van geboorte, alsmede woon plaats en adres. 10. Gehuwde vrouwen en we duwen moeten op de lijst worden vermeld, hetzij met de naam van haar echtgenoot of overleden echtgenoot, onder toevoeging van haar eigen naam, voorafgegaan door het woord „geboren" of een afkorting van dit woord, hetzij met haar eigen naam, gevolgd door de woorden „echtgenote van" of „weduwe van" of een afkorting van deze woorden en de naam van haar echtgenoot of overleden echtgenoot. Aan de naam van een ongehuwde vrouw wordt het woord „mejuffrouw" of een afkorting van dit woord toegevoegd, tenzij het betreft een vrouwelijke kandidaat met een adellijke titel of predikaat. 11. Bii de lijst moet worden overgelegd een schriftelijke ver klaring (model G 12) van iedere daarop voorkomende kandidaat, dat hij bewilligt in zijn kandi daatstelling op deze lijst. Een dergelijke verklaring kan niet worden ingetrokken 12. Indien de kandidaat zich buiten het rijk in Europa bevindt, is de onder 11 bedoelde verkla ring niet aan enig formulier ge bonden en kan zij ook telegra fisch worden gedaan. 13. De kandidaat, wiens woon plaats buiten het rijk in Europa gelegen is, moet in de verkla ring van bewilliging (model G 12), tevens een in Nederland wonen de gemachtigde aanwijzen, met vermelding vaq( .Aliens naam, voorletters, woonplaats''en adres. 14. Op de lijst van kandida ten kunnen de ondertekenaars schriftelijk een gemachtigde en desgewenst diens plaatsvervan ger aanwijzen bevoegd tot het verbinden van de lijst. 15. Indien degene die de lijst inlevert daartoe gemachtigd is, kan hij boven de lijst van kandi daten de naam of aanduiding van de desbetreffende politieke groe pering plaatsen. In verband hier mede moet de bedoelde machti ging (model G 1-2) worden over gelegd alsmede een door de voor zitter van de kiesraad afgegeven bewijs van registratie van de naam of aanduiding der politieke groepering. 16. Op naam van één der on dertekenaars van de lijst of op naam van de gemachtigde of diens plaatsvervanger, genoemd onder punt 14, moet ten kantore van de inspecteur der registratie en successie een bedrag van 500,in de consignatiekas zijn gestort. De schriftelijke verkla ring, welke hiervan wordt afge geven, moet bij de indiening van de lijst worden ingeleverd. 17. De inlevering van de lijst moet genschieden persoonlijk door een kiezer, bevoegd tot deel neming aan de verkiezing binnen de onder 2 genoemde kieskring. De kandidaten kunnen bij de in levering tegenwoordig zijn. 18. Indien de kiezer, bedoeld onder 17, niet is opgenomen in het kiezerregister der gemeente waar het hoofdstembureau is ge vestigd, moet hij tevens een ver klaring' overleggen van de bur gemeester der gemeente, waar hjj in het kiezersregister is op genomen, dat hij bevoegd is tot deelneming aan de verkiezing binnen de kieskring. 19. De tot invulling bestemde formulieren voor de lijsten van de kandidaten (model G 5), voor de schriftelijke verklaring, ge noemd onder 11 (model G 12) en voor de machtiging, bedoeld on der 15 (model G 1-2) zijn tot en met de dag der kandidaatstelling ter secretarie dezer gemeente kosteloos voor de kiezers ver krijgbaar. Terneuzen, 10 januari 1959. De Burgemeesnter voornoemd, P. TELLEGEN. Verkiezing van de leden van de Tweede Kamer der Staten- Gencraal. STEMMEN BIJ VOLMACHT. 1. De burgemeester van Ter neuzen brengt ter openbare ken nis, dat ter secretarie dezer ge meente kosteloos verkrijgbaar zijn de formulieren voor de ver zoekschriften om bij de a.s. ver kiezing van de leden van de Tweede Kamer der Staten-Ge- neraal bij volmacht te stemmen. 2. Het verzoekschrift moet uiterlijk op 26 februari 1959 door de kiezer worden ingediend bij burgemeester en wethouders der gemeente in welker kiezersregis ter hij op de dag der kandidaat stelling is opgenomen. 3. Bij het verzoekschrift moet een verklaring van de gemachtig de worden ingediend, dat deze bereid is als zodanig op te treden. 4. Hij die zich bereid heeft verklaard als gemachtigde op te treden, moet op de dag der kan didaatstelling zijn opgenomen in het kiezerregister, waarin de naam van de verzoeker voor komt, en bevoegd zijn tot het deelnemen aan dezelfde verkie zing. 5. Een kiezer mag niet meer dan twee aanwijzingen als ge machtigde aannemen. 6. De volmachtgever is niet bevoegd de volmacht in te trek ken of in persoon aan de stem ming deel te nemen. Terneuzen, 10 januari 1959. De Burgemeesnter voornoemd, P. TELLEGEN. INLICHTINGEN UIT HET KIEZERSREGISTER. De burgemeenster van Terneu zen brengt op grond van artikel D 5 der kieswet ter openbare kennis, dat aan een ieder koste loos inlichtingen uit het kiezers- register kunnen worden ver strekt, waaruit deze kan opma ken, of hij zelf of een ander daarin al dan niet of niet be hoorlijk is opgenomen. Op grond van artikel D 6 der kieswet is een ieder bevoegd schriftelijk aan burgemeester en wethouders verbetering van het kiezersregister te vragen. Terneuzen, 10 januari 1959. De Burgemeesnter voornoemd, P. TELLEGEN. wmiiiiimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinniiiimiiniiiiiiiiiiiiirmmiimiiiinjiiiiiiimiiinniiijimiiimdiiiininmiiiiimii ƒ2, per K.G. VET SPEK, vers of gezouten Mooi MAGER RUNDVLEES of FIJNE RIB DOORR. RUNDERLAPPEN SCHOUDERCARBONADE Ons PRIMA GEHAKT 2,25 per 500 gT. per 500 gr. 2,per 500 gr. 1,30 per 500 gr. Van Sternbergenlaan 2 Telefoon 2431 ONREGELMATIGE MARKT In een kalme handel zette de eerste beursdag van de nieuwe week de vaste tendentie, waar mee de beurs de vorige week af sloot, gisteren bij voort. Dit gold hoofdzakelijk voor de internationale waarden, waarvan er enkele weer wat be langstelling uit het buitenland ondervonden. Berichten die de markt in de een of andere rich ting konden beïnvloeden, waren er over het weekeinde niet ge komen. De goede stemming in Wallstreet vormde een kleine stimulans voor het Damrak Het publiek was eerder aan de koop kant en men vroeg zich voor beurs af, of de Bhilipsaandelen gisteren de 500 pet zouden pas seren. Bij de opening bleek al spoedig, dat daarop gisteren geen kans bestond. Het grote aanbod In de converteerbare obligaties drukte de koers van de aandelen, die op 497 openden. De koerswinst teij opzichte van de vorige slotprijsj.bedroeg circa 5 punten. De convertibele obli gaties waren 2 punten beter. Unilevers ontmoetten een be scheiden belangstelling voor Duitse rekening en waren 3 pun ten hoger. AKU's monteerden 1 punt. Kon. Olies vielen wat uit de toon en moesten met circa 1,50 verlies genoegen nemen ingevolge Wallstreet. Aandelen KLM waren wederom vast en werden 2 gulden hoger getaxeerd op de vaste koers uit New York. De verlaagde vrachttarieven voor het graanvervoer van Ame rika naar West-Europa, was ze de opening ker geen gunstige stimulans voor de scheepvaartaandelen, die gis termiddag in een zeer dunne markt iets lager noteerden. Van de leidende cultures bleef de be langstelling voor aandelen HVA ook gistermiddag aanhouden. De speculatie zorgde er voor dat op 144 een koerswist voor deze aan delen uit de bus kwam van circa 5 punten- De beurs wacht met spanning op een bericht van de maatschappij over de gang van zaken van het bedrijf. Deli's goed prijshoudend evenals Amsterdam Rubbers. In het laatste beurs- halfuur kwamen verkooporders los die in een zeer dunne markt vielen en waardoor de koersen over de gehele linie inzakten en voor de internationale waarden terecht kwamen op het niveau van de vorige slotprijzen. "Spe ciale redenen voor dit aanbod waren niet aanwezig. De aankondiging van de nieu we 4% pet staatslening groot 400 miljoen was van weinig In vloed op de langlopende staats papieren. De kortlopende sector stond hiervan wel onder invloed en was in reactie. Algemeen Is men in geldkririgen van mening, dat de nieuwe lening een discon toverlaging met zicll' mee zal brengen en dan gaat de lening erin als koek, aldus de beurs. Aandelen Tricobest werden op 85 bieden (67) geadviseerd op de hervatting van het dividend van 5 procent. De beleggingsaandelen Obam werden 2 punten hoger bieden op 412 geadviseerd in ver band met het onveranderde di vidend en de voorgestelde 5 pro cent bonusaandelen uit de agio- reserve. Prolongatie 314 procent. NABEURSKOERSEN. Kon. Olie 177.00—178.50 (177.55) Unilever 441445 ged. en 1. (441) Philips 493495 ged. en 1. (493) Deli 138.20 (138.10) Nw. Unilever 431%—436 (431%) Conv. obl. Philips 223%—225 (224) BEURSINDICES 8/1 '9/1 12/1 Int. concerns 367.89 374.97 372.32 Industrie 177.75 178-6? 179.28 Scheepvaart 150.83 150,83 151.26 Banken 143.61 144.75 146.06 Ind. fondsen 105.12 106.78 107.06 Algemeen 252.79 256.63 255.72 OAFE EN BOERDERIJ AFGEBRAND Maandagnacht is in Stokkum bij 's Heerenberg het café „Het Klaphuis", waaraan een boerderij is verbonden, geheel afgebrand. De schade beloopt 60.000. Het vee van de boerderij kon worden gered. Er deden zich geen per soonlijke ongelukken voor. v lip;' gnJl'. XV Deze nieuwe bandrecorder is uit voorraad leverbaar. Maak nu dus uw plannen tot Werkelijkheid en kom naar onze zaak. De Philips Bandrecorder die U al zo lang wilde kopen, staat speelklaar, dus compléét met spoelen, band, microfoon en aansluitsnoeren voor tl''gereed. Bovendien door nu een'bandrecorder te kopen, speelt U mee jn philins-intellisrentië-spel. IJat wil dus zeggen: Kans dat U uw besteedde bedraglerug ontvangt. Met nog de kans van uw leven, voor de duur van uw leven op Philips-vooruitgang. Komt U de Philips Bandrecorder eens zien, wij vertellen U atui tevens meer over de prijsvraag van Philips. KERSSTRAAT 3 TERNEUZEN TELEFOON 2581

de Vrije Zeeuw | 1959 | | pagina 3