ZlCerótrede Frankrijk herziet monetaire politiek KERSTBOODSCHAPPEN VAN H. M. KONINGIN JULIANA Weero verzicht De ontknoping van het „drama" te Voorburg TAXI ZATERDAG 27 DECEMBER 1958 13e Jaargang Nr 1561 Stopzetting deviezentransacties tot maandag a.s. Opvo'fjer van Serof benoemd. EOK RERF.in TOT BESTAND. hel beste vt.or - i.'V) ofibhaarql of kachel «.II Uw'pqrtëwohnaté' SCHIPPERS WEERBERICHT ZON- en MAANSTANDEN Frankering bij abonnement: Terneuzea. Directeur-Hoofdredacteur I. van de Sande Redactie-adres: Noordstraat 55—57 Administratie-adres: Smidswal Telefoon 2073 en 2510 N& 6 uur uitsluitend 2073 Gironummer 38150 Abonnementsprijs: ƒ6,— per kwartaal; per maand ƒ2,—; per week 48 ct Losse nrs 9 et Verschijnt dagelijks Uitgeefster N. V. v/h Firma P. J. van de Sande, Terneuzen Advertentieprfls per mm 15 ct; minimum per advertentie 2,25. Rubriek Kleine Advertenties (géén handels- advertenties) 5 regels 1,Iedere regel meer 20 ct. Kleine advertenties bij vooruitbetaling. Inzending advertenties tot 's namiddags 2 uur. Voor het maandagnummer: Zaterdags 10 nur. Vermelding: Brieven onder nummer, of: Adres Bureau van dit Blad, 20 cent meer. (Advertentie) Een woordvoerder van het bu reau van de Franse minister-pre sident heeft bekend gemaakt, dat de Franse effectenbeurzen, die normaal op Tweede Kerstdag geopend zijn, gesloten zouden blijven teneinde iedere inoppor tune reactie te voorkomen op mogelijke kabinetsbeslissingen, aldus werd officieel meegedeeld. Een hoge ambtenaar van het ministerie van Financiën deelde mede, dat de nieuwe Franse fi nanciële politiek heden door de minister van Financiën, Pinay, zal worden bekend gemaakt. Hij zei: „Be geldhervormings- politiek is nog niet voltooid, om dat wij niet alleen zijn en er an dere internationale monetaire besluiten in andere hoofdsteden moeten worden genomen". In kringen van het Franse mi nisterie van Financiën meent men te weten dat de Franse re gering berichten heeft ontvan gen over de voorgenomen con vertibiliteit van het pond ster ling- Volgens gewoonlijk goed inge lichte financiële kringen zou de Franse monetaire hervorming inhouden: 1. Fen zware" frank, waarvan de koers in verhouding tot de huidige frank op de kabi- netsbijeenkomst van gisteren zou worden vastgesteld. 2. Een herziene koers van deze „zware" frank ten opzichte van andere valuta's met een bepaalde convertibiliteit. 3. Een gemeenschappelijke mo netaire politiek voor alle zes landen der Euronese econo mische gemeenschap. De prijs van één kg goud in ba ren stee? vrijdag met 14.000 fr. tot 560.000 fr. tijdens transacties tussen de kantoren. De banken waren vrijdag geopend, doch cr werd geen meldine gemaakt van ongebruikelijke activiteit. Voorts heeft de Franse rege ring gisteren de stonzetting van alle deviezentransacties bevolen tot maandag a.s- Naar A.F.P. uit welingelichte bron verneemt staan de landen van West-Europa on het punt gezamenliik monetaire maatrege len te nemen, welke maatregelen moeten leiden tot het einde van de Euronese betalingsunie, waar- schiinh'ik op maandag a.s. en de vervanging van deze betalings- ume door een Europees monetair akkoord. Dit akkoord, dat reeds 3 jaar geleden werd getekend en gera tificeerd maar nog niet van toe passing werd verklaard, werd in reserve gehouden fpr vervanging van de Europese betalingsunie in geval men terug zou keren tot de inwisselbaarheid der valuta's. Evenals de E. B. Th zal dit pk- koord de ledenlandei der O.E.E.S. met elkander verh'nden en het akkoord zal het betalings verkeer tussen de ledpnlanden verzekeren, maar het belangrijk ste verschil met dp E. B. U. zal 7Ün, dat m-q ai't"'-"'-:sch kre- dietpn worden verstrekt. Uit het aldus gevormde fonds zullen kredieten in goud aan de ledenlanden die daarom vragen kunnen worden verstrekt na on derzoek van de positie dor aan- -meende landen. Dergeliike kre dieten moeten binnen maximaal twee jaar worden terugbetaald. Het in 1955 tot stand gekomen akkoord henaalt, dat elk land 3 fundamentele verplichtingen op zich zal moeten nemen, te weten: 1. Ieder land moet aan zijn me deleden de marges bekend maken. welke geldm zullen zijn tot nader aankondiging, waarbuiten fluctuaties in de waarde van de munt niet zul len worden toegelaten. 2. Ieder lend moet binnen be paalde grenzen ziin valuta ter beschikking stellen van ieder ander deelnemend land, dat hierom vraagt. Aleksander Michailowitsi Sie- lepin, de 40-iarige voormalige eerste secretaris van het centrale comité der Bowjet-jeugdbewe- ging Komsomol, is donderdag be noemd tot hoofd van de Russi sche staatsveiligheidsdienst, als opvolger van generaal Iwan Serof, die ruim twee weken ge leden van deze post ontheven werd. Do leider der Eoka, de Grieks- Cyprische verzetsbeweging, heeft woensdag in vluchtschriften aangeboden alle acties te staken m!ts de Britten hetzelfde doen. Hij voegde hieraan toe, dat hij echter ook bereid was de strijd voort te zetten. 3. Ieder land neemt de ver plichting op zich in Ameri kaanse dollars af te rekenen, buiten de maandelijkse re gelingen, de netto-schuld, welk zal zijn ontstaan ten op zichte van alle andere deel nemende landen en verplicht zich tevens Amerikaanse dol lars te accepteren ter rege ling van zijn vorderingen. Wat betreft de stopzetting van de deviezenhandel in Frankrijk tot maandag a.s. wordt in het officiële communiqué dienaan gaande het volgende gemeld: de regering heeft besloten tot maandag 29 december a.s. stop te zetten: 1. Alle aan- en verkopen en aanvragen van deviezen, zo wel k contant als op termijn, door erkende tussenperso nen. 2- De tenuitvoerlegging van de- viezencontracten op termijn gesloten op een tijdstip voor afgaande aan het bekenma ken der huidige instructies. 3. Alle operaties ter credite ring van buitenlandse reke ningen in franken. De erkende tussenpersone zullen echter op basis van de laatst genoteerde koersen op de wisselmarkt de nodige deviezen kunnen leveren ter regeling vai verblijfkosten van reizigers, die door overlegging van een ver voersbewijs kunnen aantonen, dat zij 26, 27, 28 en 29 december naar het buitenland moeten ver trekken. De erkende tussenpersonen zullen voorts op basis der jong ste aankoopkoersen deviezen can toeristen kunnen verschaf- V fen, die uit het buitenland ko- men. éml Bolletje!" -■I ii_ i i ii ii «in KONINGIN ELISABETH. Koningin Elizabeth heeft op eerste Kerstdag in een boodschap tot het Britse gemenebest de ge zamenlijke krachtsinspanningen om te komen tot een hogere levensstandaard geprezen. Zij "■prak van uit haar residentie te Sandringham in Norfolk voor radio en televisie. De vorstin richtte zich speciaal tot de burgers van het gemene best die in Groot-Brittannië wer ken. Naar aanleiding van verzoe ken om met haar beide kinderen prins Charles en prinses Anne op het TV-scherm te verschij nen. verklaarde de koningin van oordeel te zijn dat de kinderen nog te klein zijn om zo in de openbaarheid te treden. Vervolgens kondigde de vorstin een reeks bezoeken aan die leden van de koninklijke familie in 1959 aan gebieden van het gemenebest zullen brengen. De koningin en de hertog van Edinburgh zullen Canada bezoeken en daarna Gha- H. M. de Koningin heeft op Eerste Kerstdag in een nationaal programma over de beide Hilversumse radiozenders de volgende Kerstrede uitgesproken: „In de warreling van onze tijd, is het voor de enke ling moeilijk te bepalen, waar wij staan, en waar wij heen gaan. We zijn hoogst onrustig. We zijn onrustig en rusteloos. Tot de Kerstboodschap hoort het „vrede op aarde", en dat houdt mede in: een dieps zielerust. Die is de vrucht van al onze innerlijke onrust. Nu is er een hemelsbreed verschil tussen onrust en rusteloosheid. Rusteloosheid is dat zenuwslopende euvel dat, samen met de drukte en de haast, is opge wekt door ons mensen, die de moderne samenleving vormen. Met „gesloopte" zenuwen ontstaat er veel meer ruz;." »J=n er anders toch al is. Maar onrust is dat gedurige ongedurige gevoel van: 't kan anders, 't moet anders, ik heb er zo geen vrede mee. Wie onrust zegt, zegt goede strijd die niet ver af is van de vrede. Gelukkig is, wie onrustig zoekt, want in hem tin telt het leven, en dus ook de voortdurende levens vernieuwing. Hij zoekt de weg, de waarheid en het leven. Het kindeke Jezus was een tijdgenoot van keizer Augustus, in wiens handen de ganse macht van de toen bekende wereld was geconcentreerd, en die nog bovendien pretendeerde goddelijke macht te bezitten ook. Maar Augustus is verdwenen en niemand raakt er meer ontsteld door al zijn macht. Men bekommert zich niet meer om het spoor, dat zijn leven in de geschiedenis trok. Jezus Christus daarentegen is er altijd, en zijn leven on aarde liet tot in lengte van dagen een spoor van heilige onrust bij de mensen na. Het begrip van wat deugt en wat niet deugt, het besef van wat ver keerd en wat rechtvaardig is, dat vergezelt ons voor altijd. Deze eeuwige onrust, laat ons geen rust of vrede vinden, totdat wij zijn vrede gevonden hebben die gerechtigheid is, waarheid, leven en liefde. Totdat die grote rust alleen overbliift voor ons is het leven een reis oo zoek ernaar. Toch zullen wij die zoals velen uit eigen ervaring kunnen getuigen, na onze omzwervingen en dwalingen eens kunnen be reiken: het kind van Bethlehem, Gods Zoon. is ener zijds gekomen, om de verloren zoon te vinden zijn broeder de mens. Met ons geestesoog kunnen wij hem zien en de weg die leidt naar het licht van zijn vrede. Maar wij dragen dan ook allen, zonder uitzondering, de vo'le verantwoordelijkheid voor ons eigen leven en voor dat van de gehele mensheid. Het heeft geen enkel werkeliik voordeel, zich achter anderen te verschuilen en achter andermans rug tegen de wind op te tornen. Wij mogen een ander onze eigen verantwoordelijkheid niet laten overnemen. Zelfs onbaatzuchtige steun van die ander is maar als tijdelijk hulpmiddel te aanvaarden, en verplicht ons tot steun geven op onze beurt. De heilige onrust staat ons geen gemakzucht toe. God heeft aan elk mens een eigen aard en aanleg toegestaan, en het is aan ons, om 't aan een ieder dan ook te gunnen, daar op zijn eigen wijze mee te leven en er de verantwoordelijkheid voor te dragen. Alleen wanneer we dit in elkander erkennen en eerbiedigen, zijn we op dat psil gekomen, waarop diepere en wezenlijkere toenadering tot anderen mogelijk is of zij ons nu zeer na staan, of dat zij zich nog juist binnen de rand van onze gezichtseinder bevinden. In ons kleine, volle land b.v. komt men er maar te gauw toe, elkaar onder de voet te lopen of onder handen te nemen of juist om zich achter een ander te verselutilen. Wij mensen vormen tezamen een veelkleurig en daardoor levendig, fonkelend geheel. Zo geeft de mensheid nooit een eentonig, eenvormig beeld, dat zou alleen maar dodelijk vervelend zijn. Ons lot is innig met elkaar verweven en wii zijn voor elkaar totaal onmisbaar. Maar alleen als iedereen geheel naar ziin waarde tot zijn recht komt, kunnen wii samen een geheel vormen, dat naar eigen waarde tot zijn recht komt. Op onze gemeenschappelijke levensweg komen wij op nvmig kruispunt waarbij wij ons afvragen: waar heen? Or™ eeuw lijkt vol van dergeliike kruispunten te zijn. Fen voorbeeld: is ons streven eigenlijk gericht naar een cultuur van steeds comfortabeler appara tuur. van een almaar groter gemak in ons bestaan, of is het: striid tegen elke nood, die hier en ginds onze medemens bidon, en een zinvoller loven voor onszelf en de onzen? dit is maar één van de vele vragen. Ons antwoord is alleen van waarde voor God, en dus ook voor de mensen, wanneer ieder voor zich trouw is aan hoe hij persoonlijk het hoogste en het heiligste ziet, en het steeds zuiverder gaaf zien. Onze eigen Dersconlijke levenshouding is beslissend voor de toekomst van de mensheid. Deze houding wordt pas ten volle openbaar in het alles onthullend licht, dat wii vandaag gedenken en vieren. Hoe het oordeel over ieder van ons ook zal blijken te moeten luiden, en in welke mate wij ons innerlijk ook zullen hebben te schamen er is altijd hoop: de heilige onrust zal ons blijven voortdrijven en ongedurig laten zijn net zolang, totdat we in lijn zijn met de richting die de mensheid uit moet gaan voor haar heil. Geen prijs geen enkele is daarvoor ooit te hoog. Het kan wonderlijk toegaan in ons aller levens en het wenden van onze weg kan voor ons het wonder bliiken. Wii kunnen on onze levensweg het wonder, het mysterie, niet ontlopen. Dank zij Kerst mis voelen wij de verwachting tot zekerheid uit groeien, dat wij als mens, als mensheid, het ook een maal ontmoeten zullen." De Voorburgse recherche is er in geslaagd de „moordaanslag", die zondagavond ,jl. op de Konin gin Julianalaan aldaar werd ge pleegd, of naar thans definitief in scène is gezet, op te helderen. Hiermee is een einde gekomen aan veel moeizame politie-ar- beid, veel onrust ook en konden tal van maatregelen die getrof fen moesten worden, opgeheven worden. Dat deze lugubere „grap" veel tijd en geld heeft gekost, daar van hadden de vier daders en de kroegbaas, die er hij betrok ken waren, nauwelijks notie. En al evenmin van de risico's, die zij zelf gelopen hebben. Want bij een achtervolging zouden er rake schoten hebben kunnen vallen, zo verzekerde commis saris J. Koeckes, die ons desge vraagd inlichtte over de resulta ten van het verhoor. Woensdag nog werd hij door de commandant rijkspolitie Leeu warden opgebeld met de vraag of de extra-bewaking van de Af sluitdijk opgeheven kon worden. Aanleiding voor de daders om deze stunt te bedenken, is de aanslag in Amsterdam op een slagerszoon geweest. Ze werd uitgebroed in een café in de Pau- ius Potterstraat te Den Haag. Het anonieme telefoontje vrij dagavond is inderdaad van één van hen geweest. In het nauw gebracht door de mogelijke ge volgen. bzweerden ze van plan te zijn geweest na Nieuwjaar voor de dag te komen. Eerder niet, in verband met een eventuele kans op opsluiting. Gebleken is verder dat de waarnemingen van de omwo nenden en ooggetuigen vrij aar dig hebben geklopt. Het „slacht offer" heeft inderdaad voor de winkelétalages lopen „schilde ren" en de „overvallers" hebben inderdaad hij het kerkje op het Bilderdvjkplein „gepost". Over de mgr. Steemanlaan die tenge volge van bouwwerkzaamheden versperd was had men langs de buitenkant van de polder wil len wegkomen. Alles bij elkaar genomen Is het derhalve ver klaarbaar, dat de omwonenden en ooggetuigen, zelfs na het be kend worden van de aard van het bloed op het trottoir, bij de overtuiging bleven dat hier toch iets zeer ernstigs kon zijn ge beurd. ARRESTATIE VAN KROEGBAAS. DE Woensdag had de Voorburgse recherche een spoor in handen gekregen, dat leidde naar een kroeg in de Paulus Potterstraat in Den Haag. Men toog er des avonds heen, maar de eigenaar, de 26-jarige L. G., die in het be zit was van een grijze Badford- bestelwagen, was niet aanwezig. De recherche bleef wachten en het geluk wilde, dat de man even later in zijn wagen kwam aan rijden. Hoewel hij door de echt genote van één der daders buiten nog gewaarschuwd werd (met een „Smeer 'm, politie...") liep hij in handen van een buiten het café opgestelde rechercheur. Hij werd meegenomen naar Voorbuig en d-a- aan de tand ge voeld. Aanvankelijk loog hij dat de stukken cr af vlogen, maar verder in het nauw gebracht, begon hij uit een ander vaatje te tappen. Hij begreep tenslotte dat de vier daders, onder wie „Pat de slager" en „Ah de lood- 1 gieter" op de proppen moesten en zouden komen, tenzij hij de voorkeur zou geven aan een ver blijf in de politiecel. Hij werd daarop in de gelegen heid gesteld zijn café op te bel len. Binnen een half uur zaten de vier daders op het politiebu reau: de 30-jarige loodgieter A. T„ de 40-jarige knecht W. G., de 26-jarige los-arbeider M. P., al len uit Den Haag en de 34-jarige slager P. van H. uit Voorburg. Eén hunner kwam in wat minder frisse toestand per taxi. Het plan was in het café uit gebroed. Men had puur een „grap" willen uithalen. Gebruik is gemaakt van een alarmpistool. Daar de heren niet wisten wat de strafrechtelijke gevolgen kon den worden, had de kroegbaas dezer dagen nog een advocaat geraadpleegd. Als „slachtoffer" heeft de 30- jarige loodgieter T. gefungeerd, een grote zware vent, die 'n half uur voor de étalages heen en weer heeft gelopen. Na afloop was men weer naar het café ge gaan. Do kroegbaas heeft in de „overval" zelf geen werkzaam aandeel gehad. Op de vraag of tot vervolging zal worden overgegaan, wilde commissaris Koeckes op dit ogenblik nog geen definitief ant woord geven. Hij haalde de na. Sierra Leone en Gambia. De hertog alleen zal naar India en Pakistan gaan. De koningin-moe der Elizabeth gaat naar Oost- Af rika; de hertog en de hertogin van Gloucester zullen Nigeria be zoeken en de hertogin van Kent en haar dochter prinses Alexan dra gaan naar Midden- en Zuid- Amerika. Prinses Alexandra gaat later naar Australië. „Wij hebben geen plannen op het gebied van de ruimtevaart, althans voor het ogenblik", voegde de koningin hier glimlachend aan toe. ADENAUER. „Sinds 1914 zijn de veiligheid en de rust uit het leven der men sen verdwenen en sedert 1914 is de vrede, de werkelijke vrede, on der ons Duitsers niet weerge keerd", aldus bondskanselier Adenauer in zijn Kerstboodschap via de radio tot het Duitse volk. „Hoevelen van hen die nu in Duitsland wonen hebben de vre de, de veiligheid, een leven zon der angst gekend. Vóór 1914 was dit kostbare goed zo vanzelfspre kend dat wij er toen de wezen lijke waarde niet van onderken den. Is het niet verschirkkelijk te bedenken dat de meerderheid van de thans levende mensen nooit de rust, de vrede en veilig heid en een leven zonder angst heeft gkend?" „In de geschiedenis der mens heid zijn er altijd perioden van duisternis, moeilijkheden, con flicten en vrees geweest. Maar steeds hebben de menselijke geest en de ziel zich een weg ge baand naar het licht en de vrede. De geest en de ziel van de mens zijn onoverwinnelijk, want zij zijn rechtstreeks van God", aldus dr. Adenauer. EISENHOWER President Eisenhower heeft dinsdag in zijn jaarlijkse Kerst boodschap aan de wereld zijn erewoord gegeven, dat de Ver. Staten nooit geweld zullen ge bruiken om de vrede te versto ren. Het volk van de Ver. Staten en zijn regering willen geen oor log en geen enkel volk knechten of beheersen, aldus Eisenhower. Maar, zo vei volgde hij, de Ver. Staten zijn sterk en zullen dit blijven omdat dit de enige ma nier is in de huidige wereld om de vrede te beschermen. Eisenhower zei dat zijn land, hoewel het nooit voor geweld of dreiging met geweld zal wijken, (Advertentie.) -i- haard I DDI I Dl J brand ■bdfl olie - - - v Y I. W. DE JONGE Tholensstraat 139 - TERNEUZEN Tel. K 1150 - 2224 altijd ernstige en eerlijke voor stellen om internationale geschil len te beslechten, zal aanvaarden. BURGEMEESTER BRANDT. Burgemeester Brandt van West- Berlijn heeft woensdagavond in een Kerstboodschap de bevolking opgeroepen, hecht verenigd te blijven tegenover de Sowjet-drei- gingen. „Meer dan ooit moeten wij er ons van bewust zijn dat wij ieder op zijn plaats en naar zijn vermogen er toe moeten bij dragen dat er in de toekomst, niet alleen in Berlijn maar in ge- geel Duitsland, de kaarsen in de Kerstbomen en de ogen van onze kinderen weer helder kunnen glanzen", aldus de socialistische leider van het westelijke stads deel. KERSTMIS IN ROME. Paus Johannes heeft op eerste Kerstdag in de Sint Pieter een stille mis opgedragen. Het was de eerste maal sinds mensenheu genis dat een Paus dit in het openbaar in de grote basiliek deed. Het hoofdaltaar, waar hij de mis celebreerde, was onver sierd en brandden slechts zes grote kaarsen. Op verzoek van de Paus waren de protocollaire regels opzijgeschoven, waardoor de gelovigen naar schatting een 20.000 konden gaan zitten waar zij wilden, ook op de zetels die anders gereserveerd zijn voor diplomaten, leden van de adel en andere bevoorrechten. Na de mis gaf de Paus vanaf een balkon zijn zegen „Urbi et Orbi" voor de stad Rome en de wereld. Later bracht de Paus bezoeken aan een kinderziekenhuis en aan het oudste ziekenhuis voor vol wassenen in Rome, waarbij hij zich met de patiënten onderhield. Vliegtuigongeluk in Salsbury. Op het vliegveld van Salisbury is vrijdag een Frans viermotorig vliegtuig met 70 mensen aan boord b« do start verongelukt. Drie inzittenden zijn om het le ven gekomen, vijf worden nog vermist. Twintig mensen zijn in een ziekenhuis opgenomen, som migen van hen hebben ernstige brandwonden opgelopen. Het vliegtuig, een DC 6b, was met 63 passagiers en zeven be manningsleden op weg van Zuid- Afrika naar Parijs. Tijdens de start stond er een zware storm en viel de regen in stromen neer. Het vliegtuigongeluk in Zuid-Engeland. Een Bristol Britannia van de „British Overseas Airways Cor poration'' (BOAC) is woensdag, ochtend tijdens een dichte mist op een oefenvlucht van Londen Airport bij Hurn, in de omgeving van de Zuid-Engelse badplaats Bournemouth, neergestort. Van de tien inzittenden kwamen er zes, onder wie de gezagvoerder, om het leven. De vier overige werden met verwondingen in een ziekenhuis opgenomen. TIJDELIJK REGEN Ons land bevond zich Tweede Kerstdag in het overgangsgebied tussen koude lucht, welke over het Oostzeegebied naar Zuidscan- dinavië gestroomd was, en zach te oceanische luchtmassa's die ten zuidwesten van Engeland naar het oosten opdrongen. Er was de gehele dag veel bewol king, terwijl enkele niet zeer ac tieve fronten in de tweede helft van de dag plaatselijk enige re gen brachten. De zuidelijke wind nam geleidelijk toe en werd langs de kust tijdelijk krachtig. Voor het verdere weersverloop werd een depressie van belang, die zich vrijdagavond op onge veer 1000 km ten westen van Ier land bevond, maar die in vrij snel tempo naar het oosten bewoog. Verwacht wordt, dat deze de pressie vandaag bij ons de wind Advertentie.) Grenulaan 21 Terneuzen, Telef. 25M8 DAG EN NACHT. schouders op en zei: ..De lum mels want een andere kwali- fikatie kan ik er moeilijk voor vinden hebben ondanks het raffinement van de opzet nauwe lijks beseft wat zij wel aanricht ten". opnieuw zal doen toenemen uit richtingen tussen zuid en zuid west, en dat de bijbehorende fronten ons tijdelijk regen zullen brengen. Aangezien de zachte lucht nog verder terrein zal win nen, zullen de temperaturen over het algemeen nog wat stijgen. medegedeeld door het K.N.M.I. te De Bilt, geldig van zaterdag ochtend tot zaterdagavond. REGEN. Overwegend zwaar bewolkt met regen. Matige tot krachtige en langs de kust harde wind tussen zuid en zuidwest. Zachter dan vrijdag. ZONDAG 28 DECEMBER Breskens Terneuzen Ilansweert Walsoorden v.m. 3.01 3.36 4.16 4.26 n.m. 3.17 3.52 4.32 4.42 MAANDAG 29 DECEMBER Breskens Terneuzen Ilansweert Walsoorden v.m. 3.37 4.12 4.52 4.52 n.m. 3.57 4.32 5.12 5,22 ZON MAAN op onder op onder Dee. 28 8.48 16.35 19.37 9.4S 29 8.49 16.36 20.48 10.20 30 8.49 16.37 22.00 10.49 31 S.49 16.38 23.14 11.16 27 8.48 16.34 18.31 9.01

de Vrije Zeeuw | 1958 | | pagina 1