Franse Nationale V ergadering bij een Serof van functie ontheven HET WEER ZON- en MAANSTANDEN EERSTE BLAD De conferentie over voorkoming van onverhoedse aanvallen je hebt er met een de smaak van te pakken. „Geen Kerstuitkering voor werklozen" AUTO'S SCHIPPERS lagernuis Belgisch begrotingstekort van bijna 5 miljard frank Plan voor een staat Sumatra WEERBERICHT HOOGWATER Frankering bij abonnement: Temeuze». Directeur-Hoofdredacteur I. van de Sande Redactie-adres: Noordstraat 5557 Administratieadres: Smidswal Telefoon 2073 en 2510 Ni 5 uur uitsluitend 2073 Gironummer 38150 Abonnementsprijs: f 6,per kwartaal; per maand 2,per week 48 ct. Losse nrs 9 et WOENSDAG 10 DECEMBER 1958 13e Jaargang Nr 1548 Verschijnt dagelijks Uitgeefster N. V. v/h Firma P. J. van de Sande, Terneuzen Advertentiepriis per mm 15 et; minimum for advertentie 2.25. Rubriek Kleine Advertenties (géén handete- advertenties)5 regels f 1,Iedere regel meer 20 ct. Kleine advertenties bij vooruitbetaling. Inzending advertenties tot 's namiddags 2 war. Voor het maandagnummer; Zaterdags 19 nr. Vermelding: Brieven onder nummer, of: Aèene Bureau van dit Blad, 20 cent meer. 2WARE SNEEUWVAL IN NOORDEN VAN VERENIGDE STATEN In het noorden van de V.S. is In de afgelopen 24 uur in een strook van ruim drieduizend km veel sneeuw gevallen. Te Oswe go in de staat New York viel ©«derhalve meter waardoor al le wegen werden geblokkeerd. in de Westelijke staten Wyo- »mg en Montana viel 35 cm. In de stad New York begon het maandagavond te sneeu- Vermoedelijk zondag a.s. Westerse conferentie te Parijs over Berlijn Een woordvoerder van het Britse ministerie van Buiten landse Zaken heeft dinsdag me degedeeld te menen, dat de mi- nieters van Buitenlandse Zaken van de Verenigde Staten. Groot- ürittannië, Frankrijk en West- Duitsland zondagmiddag a.s. te Parijs zullen beraadslagen over ile Sowjetrussisehe voorstellen ten aanzien van Berlijn. Weer schietpartij aan Syrisch-Israëlische grens Volgens een Israëlische woord voerder hebben Syriërs in de af gelopen nacht voor de derde maal in de Hoeleh-vallei met automatische wapens op huizen in de nabijheid van het dorp Da- radara geschoten. Het vuren duurde slechts enkele minuten, er vielen geen slachtoffers en de Israëliërs schoten niet terug, al dus de Israëlische versie. DE VERKIEZINGEN IN VENEZUELA Jomulo Betancourt, de kan didaat van de sosialistische „democratische actie" voor het presidentschap van Venezuela, kan, volgens politieke waarne mers te Caracas, zeker zijn van atfn overwinning. Toen onge veer tachtig procent van de stemmen die bij de verkiezin gen van zondag werd uitge bracht, was geteld, had Betan- oourt een voorsprong van ruim 100.000 stemmen op schout-bij nacht Wolfgang Larrazabal, de kandidaat van de radicaal-so cialistisch „republikeinse demo cratische unie". Maandagavond deden zich in enige wijken van de hoofdstad etage ongeregeldheden van ge ringe omvang voor, waaraan de jeulitie met behulp van traan- gasbommen snel een einde «naakte. Er vielen geen slacht offers. Be regerende Junta in Vene zuela heeft dinsdag gedreigd met afkondiging van de staat van bdteg, indien de illegale betogin gen voortduren. De Junta verklaarde zich in een radioboodschap andermaal bereid de regering over te dra gen aan de winnaar van de pre sidentsverkiezingen. Volgens de jongste uitslagen heeft Betancourt van de socia listische „democratische actie" 636.868 stemmen, de democrati sche republikeinen Larrazabal *414.384 en de christen-demo eraat Caldera 222.688. De strijd in Algerië Be Algerijnse opstandelingen de!en mee, dat zij 35 aanvallen hebben gedaan op de onder stroom staande Morice-linie langs de grens met Tunesië en de linie hebben doorbreken. Volgens een in Tunis uitgegeven communiqué zijn er bij deze aanvallen ver scheidene Franse soldaten ge sneuveld en 60 gewond. Door de opening in de linie zijn eenhe den van de opstandelingen uit Tunesië Algerië binnengerukt. De opstandelingen maken verder meiding van liet vernielen van Franse voertuigen, hoogspan ningskabels en telegraaflijnen, bet verbranden van boerderijen en het terecht stellen van ..kolo niale" Fransen. Indonesisch protest De Indonesische afvaardiging op de Afrikaans-Aziatische eco nomische conferentie te Cairo beeft maandag geprotesteerd tegen het feit. dat de Sowjet-Unie op deze corferentie is uitgeno digd. Dit is volgens Indonesië in strijd met de geest van de con ferentie van Bandung. Reuter meldt dat de Indonesi sche afgevaardigde Subehan, die het protest liet horen, verklaard heeft, als afgevaardigde te spre ken en niet namens zijn rege ring. Enkele andere delegaties staan op hetzelfde standpunt, zei hü. De conferentie wordt bijge woond door 450 afgevaardigden. De secretaris van de conferen tie heeft gezegd dat de Sowjet- Unie zich voor een groot deel in Azië uitstrekt en daarom moest worden uitgenodigd. Hij zei dat het Indonesische protest niet of ficieel is ingediend en door geen enkele commissie zal worden be sproken. Dinsdagmiddag is de eerste bijeenkomst van de Nationale Vergadering der Vijfde Franse Republiek begonnen. Premier ge neraal Charles de Gaulle en zijn ministers waren bij de opening aanwezig. Toen generaal De Gaulle de vergaderzaal betrad, verhieven meer dan vijfhonderd afgevaar digden zich van hun zetels en applaudisseerden verscheidene minuten voor de premier. Zij herhaalden dit, toen hij een handdruk wisselde met de 82- jarige Felix Kir, die de openings zitting presideerde. In de toespraak, waarmede Kir de zitting van de Nationale Ver gadering opende, verklaarde hij o.m.: „Ik groet, namens u allen, de minister-president, generaal De Gaulle, die eens temeer een oplossing voor Frankrijks moei lijkheden in 't vooruitzicht heeft gesteld en ons land hoop heeft gebracht". Kir verzekerde De Gaulle, dat hij kon rekenen op de steun der Nationale Vergadering, „die thans een aaneengesloten meer derheid en een opbouwende op positie kent", voor het noodza kelijke programma van natio nale vernieuwing en maatschap pelijke vooruitgang". Onmiddellijk nadat Kir uitge sproken was, verliet als eerste minister' De Gaulle de vergader zaal. Hierna begon de stemming over het aanwijzen van een voorzitter voor de nieuwe zitting der Nationale Vergadering. De uitslag van de eerste stem ronde was: Jacques Chabandel- mas van de „unie van de nieuwe republiek" 259, de rechts-onaf- hankelijke Paul Reynaud 168, de socialist Max Lejeune 89 en de communist Grenier 11 stemmen. AFP meldt dat Reynaud zich na de eerste stemronde als kan didaat voor het voorzitterschap der Nationale Vergadering heeft teruggetrokken. Nieuwe Senaatsvoorzitter gekozen Gaston Monnerville is voor de zestiende maal tot voorzitter van de Franse Senaat gekozen. Op hem werden 224 en op zijn com munistische tegenkandidaat ze ventien stemmen uitgebracht. De Gaullist Chaban-Delmas is gekozen tot voorzitter van de Nationale Vergadering. Bij de tweede stemming kreeg hij 355 stemmen. De socialist Lejeune kreeg er 132. K. P. M. verkocht weer dertien schepen Naar wij vernemen heeft de Kon. Paketvaartmaatsehappij te Amsterdam het 5955 brt. meten de s.s. „Planeius" (bouwjaar 1924), voor de sloop verkocht. Vqorts zijn 12 schepen voor de vaart verkocht, t.w. s.s. „Japara" (3323 brt.), m.s. „Bandjermasin" (1279 brt.), benevens de motor schepen „Larantuka", „Lam- pong", „Legundi", „Lahewa", „Larat", „Lembeh", „Leksuia". „Lasem", „Lawu" en „Lebak". Met de reeds eerder verkochte 14 schepen (tezamen 18.085 brt.) zijn tot op heden 27 schepen ver kocht met totaal 34.202 brt. De Russische afvaardiging naar de conferentie te Génève ter voorkoming van onverhoedse aanvallen heeft dinsdag Weste lijke voorstellen tot samenwer king in een bespreking van lou ter technische aangelegenheden verworpen, aldus is in conferen tiekringen vernomen. Deze Russische weigering kwam, toen vele diplomatieke waarnemers als hun oordeel ga ven, dat de tijd begint te drin- f "'f .jm gen. De bijeenkomst van dins dag was de 23ste. Deze waarne mers wezen erop, dat oostelijke en westelijke afgevaardigden het er aan het begin van de confe rentie over eens waren, dat de conferentie een vijftal weken zou moeten duren. Zaterdag a.s. zijn deze vijf weken voorbij. De impasse waarin de partijen zijn geraakt, is hachelijk. De communisten staan erop, dat er besluiten worden genomen over een gedeeltelijke ontwapening en over politieke kwesties, terwijl de Westelijken van oordeel zijn, dat men zich tot technische aan gelegenheden moet beperken. De Russische eerste plaatsver vangende minister van Buiten landse Zaken Koeznetsof zei dinsdag, dat er weinig kans op vooruitgang is, tenzij de Weste lijken instemmen met samen werking op basis van het door de communisten ingediend werk plan. Het westelijke voorstel over een eventueel stelsel voor toezicht op landstrijdkrachten werd door hem gekritiseerd. RUSSISCH VETO IN DE VEILIGHEIDSRAAD. De Veiligheidsraad heeft dins dag een poging van de Russen om communistisch Noord-Korea tot de Ver. Naties toegelaten te krijgen verworpen, waarop de Sowjet-Unie haai* veto heeft na gesproken over een door kei Westen gesteunde resolutie voor toelating van Zuid-'Korea. De resolutie aan de algemene vergadering toelating van Zuid- Korea aan te bevelen, was dooi de Ver. Staten, Frankrijk, Japan en Engeland ingediend. De Sow jet-Unie stelde wijziging van de resolutie voor om ook toelating van Noord-Korea mogelijk te ma ken. Doch dit amendement werd met 8 stemmen tegen een (de Sowjet- Unie) bij twee onthoudingen (Irak en Zweden) verworpen. Bij de daarop volgende stem ming over het Westelijke voor stel maakte de Sowjet-Unie ge bruik van haar vetorecht. De andere afgevaardigden stemden voor, met uitzondering van de Perzische afgevaardigde, die zich van stemming onthield. Minister Suurhoff: In de toasted Princeton komen de aromavollc Burley-tabakken geheel tot hun recht. Generaal Iwan Serof, het hoofd van de Sowjet-veili&heidspoiitie. is van zijn functie ontheven, zo heeft het officiële persbureau „Tass" maandag gemeld. Sercf krijgt „ander werk al- ,dus „Tass". „De Moskouse kranten meldden maandag officieel dat het presi dium van de opperste Sowjet van de Sowjet-Unie de generaal van jhet leger Iwan Serof heeft onthe ien van zijn functie als voorzitter van de staatsveiligheidscommissie van de raad van ministers der Sowjet-Unie in verband met zijn overplaatsing naar een andere functie." Generaal Serof werd onmiddel lijk na de executie van zijn vroe gere chef Beria bevorderd en in de eerste rangen van de Sovjet hiërarchie opgenomen. Over zijn vroegere carrière is weinig bekend, doch zijn loop baan sedert 1939 heeft hem in de westelijke pers en in leringen van Russische emigranten bijnamen bezorgd als- „Iwan de verschil Ikelijke", de „zwarte Iwan" cn de beul". Generaal Serof is 54 jaar, hij u „held van de Sowjet-Unie" en viermaal onderscheiden met de orde van Lenin. Zijn eerste orde van Lenin zou hij gekregen heb ben voor het organiseren van deportaties uit het door de Rus sen in 1940 bezette deel van Polen. Eerder in dat jaar zou hij, als adjudant-volkscommissaris voor de staatsveiligheid, deportaties uit de bij de Sowjet-Unie ingelijf de Oostzeelanden hebben gere geld. Ook zou Serof betrokken zijn geweest bij het wegvoeren van duizenden Tartaren uit de Krim en andere minderheids groepen, het instellen van dwang arbeid ten behoeve van de Gost- duise uraniummijnen en het bij een brengen van een leger dwang arbeiders voor de aanleg van het Wolga-Don-kanaal. Amerikaanse deskundigen in Russische aangelegenheiden zijn over het algemeen de mening toe gedaan dat Serof gedegradeerd is. Men vraagt zich af welke rol Chroesjtsjef hierbij gespeeld heeft. Immers, Serof was stellig aan diens wil onderworpen en zo kan men zich moeilijk een an dere reden voor Serofs achteruit zetting indenken dan dat dit het verlangen van andere Kremlin- Ieiders is geweest. De Geneefse conferentie over een staking der kernwapenproeven De bijeenkomst, die de verte- VLIEGTUIGONGELUK IN NORFOLK Het toekennen van Kerstgrati ficaties aan personen die onder toepassing zijn van een der com plementaire sociale voorzienin gen, laat zich bezwaarlijk vereni gen met het huidige karakter en de opzet van deze voorzieningen en de samenhang daarvan met het regeringsbeleid op het ter rein van lonen en sociale uitke ringen in ruimere zin. De minister van Sociale Zaken en Volksgezondheid heeft dit ver klaard op vragen van het Twee de Kamerlid Borst, dat vroeg of de minister bereid was een Kerst uitkering te verstrekken aan die werklozen die reeds geruime tijd werkloos zijn en daardoor in de rijksregeling in de sociale voor ziening B lopen. De uitkeringen zouden volgens dit Kamerlid zeer laag zijn. Ook degenen die te werk gesteld zijn volgens de ge meentelijke sociale werkvoorzie ning zouden volgens de suggestie van het Kamerlid voor een Kerstuitkering in aanmerking kunnen komen. Minister Suurhoff, die meent het standpunt zoals boven aan gehaald ook thans onverminderd sociale voorzieningsregeling B zijn opgenomen, langdurig werkloos zijn. Immers, zo zegt hij, een aan tal werklozen komt om de een of andere reden niet in aanmer king voor uitkering volgens de werkloosheidswet en wordt der halve onmiddellijk op grond van de sociale vooorzieningsregeling geholpen. Bovendien blijkt, aldus minis ter Suurhoff dat het aantal mu taties bij de sociale voorzienings regeling B zeer groot is, „het geen betekent, dat er ook bier gelukkig een snelle doorstroming plaats vindt". zonder chauffeur GRENULAAN 21 TERNEUZEN TEL. 256Ï Te Norfolk (Virginie) is dins- een woor diëers van de Verenigde (lllK e*n Amerikaans tweemoto- genaaid ook thans onverminderd rio- marinevliegtuig. dat op de j te moeten handhaven, merkte op, dat met alle personen die onder Staten, Groot-Brittannië en de «K, marinevliegtuig dat op Sowjet-Unie dinsdagmiddag te luchtbasis bij de stad zou landen, Genève zouden houden, is uitge- een hoogspanningskabel steld. Waarschijnlijk zal zij, naar gevlogen, ontploft en brandend van gezaghebbende zijde wordt neergestort op twee huizen in een vernomen, hedenmiddag worden gehouden. Reden voor het uitstel is, dat de Britse en de Amerikaanse af vaardiging meer tijd willen heb ben voor de bestudering van een OOK TE ROTTERDAM VALSE TIEN-DOLLAR BILJETTEN IN OMLOOP GEBRACHT De Rotterdamse politie zoekt naar een circa 35-jarige man, die van de hoofdstraten van de stad. De vier inzittenden van het toestel vonden de dood, evenals twee jonge kinderen in een der huizen. oen voor de bestudering van een amiere ,lu's was op het meter lang is een lang hoe Ui tl/nor.O «tuk dat maandna i l ogenblik van hef ongeluk nic-uieier lang is, een lang noe- uitvoerig stuk dat maandag j.l. d aanwezi(r j)(, moeder van klS £elaat heeft, een weinig pok door de Sowietrussische delega- kiXen' de ^alig is en een lichte regenjas vrouw van een luitenant van de aaf?t- Deze man die Engels marine, liep brandwonden op. Haar derde kind bleef ongedeerd. door de Sowjetrussisehe delega tie ter tafel is gebracht. Dit document handelt over de instelling en activiteit van een commissie die de werkzaam heden van de controle-organen zou moeten organiseren. 111 De Britse premier, MacMillan, i De labourleider Gaitskell ver heeft dinsdag tijdens een rumoe- j klaarde, dat Churchill had ge- rig debat in het Lagerhuis boos j schreven dat er verstandhouding uitgeroepen, dat er mogelijk tussen de regeringen van Frank- vroeger dan men denkt verkie- j rijk en Israël en tussen dié van zingen zullen worden gehouden. .Engeland sh Frankrijk over de De kiezers zullen dan kunnen acties in 1356 tegen Egypte had kiezen wie van ons, de leider van I bestaan. De kwestie kon volgens de oppositie of ik, populair is, hem alleen door een volledig par- verklaarde hij. Het debat ging over de recen te artikelen van Randolph Chur chill over de gebeurtenissen tij dens de Suezcrisis. MacMillan verwierp het denkbeeld van in stelling van een parlementaire enquêtecommissie voor deze kwestie, waarop tumult ontstond op de banken van de oppositie. De Belgische regering heeft voor het eerst het parlement een l>egToting voorgesteld, waarvan de uitgaven hoger zijn dan de ontvangsten. De gewone begroting voorziet voor het komende jaar in uitga ven ten bedrage van 106.876 mil joen frank en in ontvangsten van 101.880 miljoen frank, zodat er een tekort zal zijn van 4.996 miljoen frank. Om in dit en eventuele toe komstige begrotingstekorten te voorzien wil de Belgische minis ter van Financiën een stelsel van cyclische begrotingen invoeren. Een cyclus bestaat dan uit een aantal magere jaren, die in een aantal vette jaren worden goed gemaakt. Voor dit doel zal een fonds voor het egaliseren van de jeg^ begrotingen worden ingesteld. Een dergelijk fonds bestaat reeds voor de begrotingen van de Kongo. Het begrotingsjaar 1958 wordt afgesloten met een tekort van 11.674 miljoen frank. De uitga ven waren oorspronkelijk be groot op 94.181 miljoen frank. De uitgaven voor de werkloos heidsvoorzieningen vergden ruim 2,2 miljard frank meer dan was verwacht. De uitgaven van de spoorwegen waren ruim 1,4 mil jard frank, die voor de verzeke lementair onderzoek opgehelderd worden. De labourafgevaardigde Hug hes meende, dat men in het land de indruk had dat er verstand houding tussen de regeringen van Frankrijk en Israël en tus sen die van Engeland en Frank rijk over de acties in 1956 tegen Egypte verantwoordelijk was ge weest. Een parlementaire en quête zou MacMillan de gelegen heid geven zijn reputatie te ver dedigen, zei hij. MacMillan zei, dat er indertijd geen verklaring is geweest waar over niet gedebatteerd was en die niet op dat ogenblik was weer- De vrouwelijke conservatieve afgevaardigde Florence Hors- brough merkte nog op, dat Mac Millan juist aan de gebeurtenis sen in verband met de Suez- kwestie zijn populariteit had te danken. Correspondente van Reuter in Ghana vermist Pater Pire neemt de Nobelprijs in ontvangst De directeur van het Nobel- instituut, Schou, heeft dinsdag te Oslo de Belgische pater domini caan Pire op een informele plechtigheid de cheque voor de Nobelprijs voor de Vrede over handigd. De prijs bedraagt onge veer 155.000 gulden. Pater Pire zal heden op een officiële plech tigheid in de universiteit van Oslo de gouden Nobelmedaille en de Nobeloorkonde in ontvangst I werkterrein naar de nemen. I hebben verlegd. sprak, heeft bij aankoop van 'n draagbare radio in een winkel in het centrum van Rotterdam, be halve zestig goede Nederlandse guldens drie valse tien-dollarbil jetten op de toonbank gelegd. De papiertjes zijn van dezelfde ma kelij als die, waarmee twee on bekenden in Amsterdam hun whiskey betaalden. Zoals bekend kwam er in de hoofdstad ook Nederlands geld aan te pas als het op afrekenen aankwam. De mannen, die zondag de valse bil jetten in enige Amsterdamse café's voor echte uitgaven, ope reerden afzonderlijk, zodat het zou kunnen zijn. dat zij hun Maasstad TRUMAN TERUG IN DE POLITIEK Oud-president Truman van de Verenigde Staten heeft meege deeld, dat hij bereid is weer op het politieke toneel te versehii- nen. Hij zei de plaats van senator Stuart Symington in de Senaat te willen innemen, indien laatst genoemde tot hogere functies wordt geroepen, dat wil zeggen democratisch kandidaat voor de presidentsverkiezingen in 1960 wordt. De Indonesische regering is op de hoogte van plannen van de rebellen om op 15 december „in een bepaalde plaats" een „staat Sumatra" te proclameren. Die staat zou gesteund worden door overgebleven dissidente legerof ficieren, die tien maanden gele den in opstand kwamen, en de rebellen van de fanatieke Mo hammedaanse Darul Islam, zo Harsono, woord- het Indonesische volgens het pers- heeft majoor voeider van leger maandag In de kranten in Ghana zijn foto's gepubliceerd van mej. Eli- ringen tegen do gevolgen van zabeth Bower, staf-correspon- ziekte en invaliditeit ruim 1,1 dente van het persbureau Reu- j heeft een lijst met namen van miljard frank en de subsidies ter, die vermist wordt. De radio personen die bij het plan betrok - bureau Antara verklaard. Volgens Antara was het blad „Merdeka" het eerste achter liet plan gekomen. Majoor Harsono zei, dat de legerleiding meer bij zonderheden over het plan van de rebellen verzamelt. Het leger voor de kolenmijnen luim 1 mil jard frank hoger dan was be groot. geeft haar signalement. Zij is zondagnamiddag voor het laatst gezien op het strand van Labadi. ken zijn, doch het zal die niet publiceren. Majoor Harnsono zei voorts, dat de rebellen, hoewel hun voornaamste kracht vrijwel geheel gebroken is, nog steeds proberen hun „avontuur" voort te zetten. Kustvaarder Soemba maakte water In het stormweer van gister nacht heeft de Nederlandse kustvaarder Soemba enige be narde ogenblikken onder de Ne derlandse kust doorgemaakt, toen het water in het dieplig gende schip binnendrong. De kapitein moest besluiten de deklast, die uit boomstammen bestond, overboord te zetten. Als de loodsdienst voor kleine schepen wordt hervat zal de Soemba te IJmijden binnenlo pen. De rest van de lading hout is bestemd voor Zaandam. .Soemba behouden binnen Nader blijkt dat de Soemba slechts enkele delen van de uit hout bestaande deklast heeft ver loren. Het schip is inmiddels in de haven van Zaandam aange komen en wordt daar reeds ge lost. LATER TOENEMENDE WIND Een depressie trok dinsdag over Denemarken naar het Oos ten. Aan de achterzijde hiervan stroomue meteen krachtige Nrd.- westelijke wind polaire lucht ons land binnen. Hierin kwamen tal rijke buien voor, waarvan som migen met hagel of onweer. In Duitsland veroorzaakte de de pressie plaatselijk flinke sneeuw val. Boven Engeland bevindt zich een rug van hoge luchtdruk, die zich naar het Zuidoosten be weegt. Deze gaat gepaard met opklaringen en een tijdelijke af name van de wind. Dit luchtdrukgysteem wordt gevolgd door een actieve depres sie boven Ierland, die eveneens in de richting van ons land koerst. Deze zal opnieuw latei- neerslag brengen, in de noorde lijke provincies mogelijk in de vorm van sneeuw. Terwijl de wind opnieuw zal toenemen. medegedeeld door het K.N.M.l. te De Bilt, geldig van woensdagoch tend tot woensdagavond. Tijdelijk neerslag Zwaar bewolkt met tijdelijk re gen, plaatselijk mogelijk vooraf gegaan door sneeuw. Overwe gend matige zuidoostelijke wind, later mogelijk ruimend naar wes telijke richtingen. Dezelfde tem peraturen als gisteren of iets lagere. DONDERDAG 11 DECEMBER v.m. 1.40 2.15 Breskens Terneuzen Hansweert Walsoorden 2.55 3.05 n.m. 2.01 2.36 3.16 3.26 ZON op ondei Dec- 10 8.36 16.29 11 8.37 16.29 MAAN op ondei 7.51 8.54 16.48 17.48

de Vrije Zeeuw | 1958 | | pagina 1