In Argentinië dreigt weer revolutie! "^PKIUPS knfraphil< Mantel of Mantelcostuum AXEL Verklaring van MacMillan over Cyprus Grotewohl over de status van Berlijn AUTO-SiJLESSEN Frondizis verdrag met Péron bracht slechts malaise en verdeeldheid 29.75 Modieus verzorgd en smaakvol gekleed De politieke commissie over het vreedzame gebruik van de ruimte Grotewohl Sowjet-troepen uit Oost-Duitsland SCHIPPERS WEERBERICHT HOOGWATER ZON- en MAANSTANDEN HET WEER Frankertng bij abonnement: Temen zen. Directeur-Hoofdredacteur I. van de Sarde Redactie-adres: Noordstraat 5557 Administratieadres: Smidswal Telefoon 2073 en 2510 N4 5 uur uitsluitend 2073 Gironummer 38150 Abonnementsprijs: ƒ6,per kwartaal; per maand ƒ2,—; per week 48 ct. Losse nrs 9 ct DONDERDAG 13 NOVEMBER 1958 12e Jaargang Nr 1525 i Verschijnt dagelijks Uitgeefster N. V. v/h Firma P. J. van de Sande, Ternenzen Advertentieprijs per mm 15 ct; mtntnnwi per advertentie 2,25. Rubriek Kleine Advertenties (géén handels advertenties) 5 regels 1,Iedere regel meer 20 ct. Kleine advertenties bij vooruitbetaling. Inzending advertenties tot 's namiddags 2 uur. Voor het maandagnummer: Zaterdags 10 uur. Vermelding: Brieven onder nummer, of: Adres Bureau van dit Blad, 20 cent meer. (Van onze buitenlandse correspondente) t Politieke stabiliteit is een wensdroom der Zuidameri- kaanse republieken, die maar zelden en dan nog slechts voor korte tijd werkelijkheid wordt. Dit halve continent verkeert sinds zijn nationale geboorte, honderdvijftig jaar geleden, in een toestand van permanente onrust, onevenwichtigheid en bereidheid tot revolutionaire om wenteling. Argentinië is nu al meer dan dertig jaar het typische voor beeld van een dergelijke bijna pathologische situatie, waarin elk wachten op „normale" tijden een volkomen hopeloze onderne ming blijkt. Dikwijls schijnt het, alsof de Argentijnen in de eer- s plaats aanhangers van hun politieke partij en pas d-arna staatsburgers van hun land zijn. Het bestuur van de staat is niet alleen geheel identiek met de toevallig bovendrijvende partij, deze partij heeft ook het gehele staatsapparaat in haar „bezit" en de oppositie wordt zo hartstoch telijk bestreden, dat haar niets anders overblijft dan zowel de leidende partij als de staat zelf te vuur en te zwaard te bestrij den. President Frondizi's regering gaat sinds haar vorming, op 1 mei, gebukt onder dit fatale as pect van een Zuidamerikaans euvel, dat het ontstaan van dic taturen zozeer begunstigt. De ge volgen voor het land zijn smarte lijk. In permanente verdediging tegen de oppositionele aanvallen van rechts, \an links en ook van het midden moeten maatregelen worden genomen, om het lven van de regering van de ene dag op de andere te behoeden en om een principiëel steeds aanvallen de oppositie zoveel wind uit de zeilen te nemen, dat het schip van staat niet strandt. Noodtoestand De voortschrijdende inflatie, die in vier maanden tijd de waar de van de peso met twintig pro cent deed dalen, bracht het door een massieve loonsverhoging van zestig procent moeizaam herstelde evenwicht tussen lonen en prijzen weer snel aan het wankelen, zodat men naar steeds nieuwe lapmiddelen moet grij pen om de gevaarlijke economi sche en sociale agitatie een halt toe te roepen. Bij een dergelijke noodtoestand kan er natuurlijk geen sprake zijn van een rechtlijnige koers in staatsleiding en economie. Ter wijl aan de ene kant de staat op de scherpste wijze in alle moge lijke zaken ingrijpt (censuur, controle op lonen, prijzen, invoer en uitvoer), beweert aan de an dere kant de regering, dat slechts een krachtig particulier initiatief de problemen werkelijk en duur zaam zou kunnen oplossen. Frondizi zelf schijnt duidelijk In te zien, dat de genezing van een bijna failliet, hopeloos over- gebureaucratiseerd land n'et slechts een met zorg toebereid recept, maar ook veel tijd vergt. Daarvan getuigt zijn energieke en onverbiddelijke houding in het vraagstuk van de oliewin ning. Hij heeft buitenlandse maatschappijen verzocht, deze snel op zo groot mogelijke schaal ter hand te nemen en dat te gen het woedende verzet van de oppositie in (waarbij men in dit WESTDUITSE REACTIE OP CHROESJTSJEFS VERKLARING De Westduitsche regering heeft woensdag verklaard dat de Sow- j-et-voorstellen betreffende Ber lijn op gevaarlijke wijze de inter nationale spanning zouden doen vermeerderen. Be regerings- perschef, Felix von Eckardt, las op een persconferentie een ver klaring voor, waarin wordt ge zegd dat de Sowjet-Unie alle ver antwoordelijkheid voor een der gelijke ontwikkeling zou moeten dragen. De Westduitse regering ziet zich gedwongen, duidelijk te ma ken dat een dergelijke stap de Duits-Russische betrekkingen moet beïnvloeden, aldus de ver klaring van de bondsregering. Zij is van oordeel dat Chroesjt- sjefs verklaring er op wijst, dat do Sowjet-regering een eenzij dige opzegging van internatio nale akkoorden overweegt. Dit zou de waarde van de Russische onderschrijving van verdragen ernstig in twijfel doen trekken. „Wij geven al onze steun aan het standpunt dat de Sowjet- Unie ten aanzien van de kwestle- Berlijn inneemt", zo heeft de Poolse communistische leider Gomulka woensdag op een bij eenkomst te Warschau na zijn terugkeer uit de Sowjet-Unie meegedeeld. geval nationalisten arm in arm ziet gaan met communisten). Volgens de overtuiging van de president kan Argentinië er slechts op deze wijze in slagen, binnen drie jaren zovee! olie te produceren dat het deze niet meer ten kóste van veel deviezen behoeft in te voeren. Tegen de draad in De petroleumpolitiek is tot dusver de meest constructieve prestatie van de president, waar bij de ironie het wil, dat zij in vlerkante tegenspraak is met het programma, dat hij tijdens zijn succesvolle verkiezingscam pagne verdedigde. Wat er verder in de eerste vijf maanden van het constitutionele bewind van Frondizi is gebeurd, moest de blijde verwachtingen, waarmede men het op 1 mei ontving, wel in diepe teleurstel ling doen verkeren. Concessies aan de Perónisten, die Frondizi bij zijn verkiezing hadden gehol pen, namen dergelijke vormen aan, dat er al spoedig sprake was van een nieuwe militaire staatsgreep ter redding van de pas herwonnen democratisch' vrijheden. En deze staatsgreep psychose beheerst als een voort durende bedreiging de politiek atmosfeer van het land. Een democratie, die het steeds weer nodig oordeelt, met daden van geweld hervormingen uit te voeren, is een instelling, waar van niemand houdt. De malaise in het land is dus groot. De on zekere toekomst van de valuta de permanente stakingen, cP bijna totalitaire interventies va de staat, het steeds duurder wor dende leven en de daarmee ver honden kansen voor de extre misten dit alles versterkt nog de droeve nood van het Argen tijnse leven van alledag. Voor de keuze Een verdere factor van onsta biliteit is het feit, dat de politie ke basis van de regering in wer- kelökheid zeer smal js. Wanneer de wapenstilstand, die Perón met Frondizi bij de laatste verkiezingen sloot, wordt opgezegd (wat meer dan waar- schijnliik is), dan staat een klei ne radicale regeringstroep tus sen het zware geschut van ener zijds de totalitaire Perónisten en aan de andere kant de heftige opDositie der democraten. Frondizi zal spoedig moeten beslissen, of hij met Perón of met de leiders van de „vriiheids- revolutie" wil regeren. Het tot dusver toegepaste jongleren tus sen de beide kampen is op een dood punt aanbeland, doordat deze politiek geen enkel werke lijk succes heeft opgeleverd. Uit het programma der zogenaamde „nationale eenheid" is de meest krasse verdeeldheid gegroeid. (Nadruk verboden.) Waar warmte helpt, helpt Philips „Infraphil" beter (Advertentie) het kenmerk van de op en top charmante vrouw. Zij kiest haar met de grootste zorgvuldigheid bij Type 7529 f 37.50 Voorstel tot verkoop van Nederlandse bedrijven aan Indonesië De Indonesische raad voor de industrie heeft woensdag de sug gestie geopperd om een deel van de Nederlandse bedrijven in In donesië na hun nationalisatie te verkopen aan Indonesische par ticuliere zakenlieden. De raad meent, dat niet alle Nederlandse ondernemingen na de nationalisa tie door de regering zullen kun nen worden gedreven. Voorts sprak de raad de hoop uit, dat de Indonesische kopers in staat zullen worden gesteld de overnamesom in termijnen af te betalen. DE LUCHTVERBINDING TUSSEN LIsSABON EN MADEIRA Dienst gestaakt De Portugese luchtvaartmaat schappij „Artop" heeft bekend gemaakt dat zij de dienst tussen Lissabon en Funchal, de hoofd stad van Madeira, heeft gestaakt, nu een van de twee vliegtuigen waarmee de verbindingen werd onderhouden, zoals bekend, met 36 inzittenden boven de Atlan tische Oceaan is verongelukt. De maatschappij had deze dienst een maand geleden van de Britse „Aquila Airways" overge nomen en zich hiervoor twee vliegboten van het type Martin Mariner aangeschaft. Inmiddels heeft een Brits vliegtuig het wrak van de ver ongelukte Martin Mariner waar genomen. Een Portugees oor logsschip is naar de betrokken plaats vertrokken. Labour behoudt zetel bij tussentijdse verkiezing De Britse Labourpartij heeft bij een maandag gehouden tus sentijdse verkiezing haar Lager- Pntypool behouden. De socialistische kandidaat reeg 20.000 stemmen, zijn con- jrvatieve tegenstander 6.273 .temmen en een vertegenwoordi ger van de nationalisten van vVales 2.927 stemmen. De socia- listsche meerderheid bedroeg 13.727 stemmen, tegen 16.572 stemmen bij de algemene verkie zingen van 1955 toen alleen de conservatieve en de socialisten een kandidaat hadden gesteld. De zetelverdeling in het Lager huis is nu: 338 conservatieven n medestanders, 280 socialisten, j liberalen en 3 zetels vacant. Jeugdbenden in Oost-Duitsland Groepen Oost-Duitse jongelie den dragen insignes met de beel tenissen van Hitler, Mussolini, Hindenburg en Bismarck, aldus heeft de eerste secretaris van de Oostduitse communistische par tij, Ulbricht, gezegd volgens het communistische jeugdblad „Jun- ge Welt" van woensdag. De Oostduitse jongerenorgani saties moeten deze jongelieden dwingen „de namen van hun lei ders in West-Berlijn" te noemen, aldus Ulbricht. Eén van deze groepen draagt de naam „de tweeënveertigste club" naar een straat in New York. Volgens Ulbricht zijn deze groe pen geen clubs maar benden, die geleid worden door ouderen, „die dergelijke dingen geleerd hebben tijdens hun krijgsgevangenschap in Engeland en Amerika". Premier MacMillan heeft woensdag in het Britse Lager huis een verklaring over Cyprus afgelegd waarin hij onder meer zei, dat zijn regering voortgaat met haar „opbouwende koers van politieke vooruitgang" op het eiland. Wij zullen niet worden afge schrikt door geweld of bedrei ging met geweld en wij zullen alle nodige maatregelen nemen om de veiligheid en goede orde te bewaren en verder verlies van mensenlevens te voorkomen. Vrede en veiligheid zijn de enige zekere grondslagen voor politieke vooruitgang. Het terrorisme zal met alle mogelijke kracht worden bestreden, maar tezelfdertijd zul len wij onze pogingen om een politieke overeenkomst tot stand te brengen voortzetten. Engeland zal blijven streven naar een politiek waarmee alle betrokken partijen op en bui ten het eiland kunnen instem men en het hoopt daarom nog steds dat de Griekse regering te gelegenertijd aan de conferentie tafel zal plaats nemen voor be sprekingen op de grondslag waarover vrijwel overeenstem ming was bereikt binnen de Noord-A tiantische-verdragsorga- nisatie, aldus de premier. (In juni j.l. maakte MacMillan in het Lagerhuis het Britse plan voor Cyprus bekend, dat beoogt de Cyprische Grieken en Turken- autonomie te verlenen in de za ken van hun gemeenschappen. Sedert het plan in werking trad (op 1 oktober) zijn 24 Britse mi litairen en burgers in een nieuwe golf van gewelddadigheid ge dood.) MacMillan zei, dat de nieuwe maatregelen op Cyprus in be paalde opzichten succes hadden gehad. Daarom hadden de terro risten, aldus de premier, hun toevlucht gezocht tot aanvallen op ongewapende burgers. Uit de woorden van MacMillan bleek voor het eerst officieel dat de secretaris-generaal van de NAVO, Spaak, tijdens de jongste besprekingen binnen de NAVO onofficieel opschorting van het Britse plan voor Cyprus had voorgesteld. In antwoord op vra gen van de oppositieleiders Gaitskell en Bevan om duidelijk te verklaren dat Spaak opschor ting had voorgesteld, zei Mac Millan, dat dit voorstel „nooit of ficieel (was) gedaan". Hij zei verder, dat de Britse regering de gouverneur van Cy prus, Sir Hugh Foot, zal blijven steunen. De politieke commissie van de Verenigde Naties is woensdag begonnen met het debat over het vreedzame gebruik van de ruim te. Op de agenda staan een Rus sisch en een Amerikaanse voor stel. In het Amerikaanse wordt aangedrongen op bestudering van een program voor interna tionale samenwerking op het ge bied van de kosmische ruimte. In de Russische ontwerpresolu tie wordt de V. N. gevraagd het gebruifk van de ruimte voor mi litaire doeleinden te verbieden en een bureau op te richten dat zich moet bezig houden met de studie van ruimtevraagstukken. Voorts willden de Russen, dat de mili taire bases op buitenlands grond gebied worden opgeheven. De Rus Zorin beschuldigde de Verenigde Staten ervan dat zij plannen beramen om de Sowjet- Unie via de kosmische ruimte 1 aan te vallen. De kwestie van het Premier Grotewohl van Oost- Duitsland heeft woensdag op een persconferentie te Oost-Berlijn verklaard, dat de jongste uitla tingen van premier Chroestjsjef over de status van Berlijn geen „sensationele gedachten" recht vaardigen. Hij noemde Chroesjtsjefs ver klaring van zeer groot belang daar het z.i. een nieuwe stap op de weg naar de vrede betekende. Berlijn was niet het hoofdonder werp van de rede geweest. Waar het om ging was de noodzaak van een vergelijk tussen de Duit sers onderling. Grotewohl gaf te kennen dat er geen gedachtenwisseling met de Russen was geweest, voordat Chroestsjef zijn rede hield. Uit de tekst zoals hij die in de kran ten had gezien, trok hij de con clusie dat de Sowjet-Unie bereid is haar strijdkrachten uit Oost- Duitsland terug te trekken. ..Wellicht zal er aan een derge lijke actie de voorwaarden wor den verbonden dat het Westen 't voorbeeld volgt", zo voegde de Oostduitse premier echter hier aan toe. Voorts bleek volgens hem uit Chroesjtsjefs woorden, dat de Sowjet-Unie bereid is met de Oostduitsers te onderhandelen over een „nieuwe regeling be treffende de status van de Sow- jettroepen op Duitse bodem". Dit zou wellicht een aanmoediging voor de westelijke mogendheden zijn om het voorbeeld te volgen. Er waren echter nog niet derge lijke besprekingen met de Rus sen aan de gang. Wanneer de Russen hun con trolebevoegdheden ln Berlijn aan Oost-Duitsland zouden overdra gen, kon Grotewohl niet zeggen. Volgens hem moesten de Weste lijke mogendheden inzien dat hun aanwezigheid in West-Berlijn niet in het belang van het Duitse volk Is. De Oostduitse regering zag Berlijn als én stad. Als W. Berlijn economische moeilijk heden had, was Oost-Duitsland bereid te helpen. De Oostduitse premier her haalde. dat zijn regering van oordeel is dat Duitsland her enigd moet worden door middel van een vredesverdrag tussen de vier grote mogendheden en de twee Duitse staten, gevolgd door de vorming van een confedera tie van Oost- en West-Duitsland. In het vredesverdrag zouden zekere voorwaarden aan West- Duitsland moeten worden ge steld, zoals de ontbinding van monopolies en de demilitarisatie van de Bondsreoubliek. Hierna zou geheel Duitsland moeten worden opgenomen in een Euro pe?" zone zonder kernwapens. Westelijke waarnemers te W.- Beriijn constateerden met tevre denheid dat Grotewohl niet n'eu- we bedreigingen tegen de aan wezigheid van de Westelüke mo gendheden in Berlijn heeft geuit. De opwinding over de verklaring van Chroesjtsjef verdween snel toen de Oostduitse premier had gezegd, dat de kwestie-Berliin niet het enige of het belangrijk ste vraagstuk is. Westelijke waarnemers beschouwen deze uitlating als een aanwijzing dat er niet onmiddellijk van commu nistische zijde zal worden opge treden. Op de persconferentie van Grotewohl werden exemplaren uitgedeeld van een „witboek over de agressieve politiek van de regering der Duitse Bondsrepu bliek en een memorandum over de bedreiging van de vrede door de herbewapeningspolitiek van West-Duitsland". De Oostduitse minister van Buitenlandse Zaken, dr. Lothar Bolz, deelde mee dat woensdag deze stukken aan on geveer zestig landen zijn gezon den. De betrokken landen worden uitgenodigd hun diplomatieke betrekkingen met Duitsland niet tot de Bondsrepubliek te beper ken, maar ook de Oostduitse re gering te erkennen. De Bonds regering wordt er van beschul digd, een gesprek tussen Oost- zou kunnen afleiden. en West-Duitsland in de weg te staan door zich op te werpen als de enig wettige vertegenwoor digster van het Duitse volk. Reacties op Grotewohls persconferentie De Westduitse socialistische partij heeft zich woensdag uit gesproken tegen de sluiting van een vredesverdrag met West zowel als met Oost-Duitsland, zoals door de Oostduitse pre mier Grotewohl op diens pers conferentie is gesuggereerd. De verklaring van de premier werd overigens te vaag genoemd dan dat men er de volgende stap van Russische en Oostduitse zijde uit beheersen van de ruimte wordt steeds meer in militaire banen geleid, aldus Zorin. Hij wees er in dit verband op dat er in de pers plannen zijn ge publiceerd om de Sowjet-Unie en andere socialistische landen via de ruimte aan te vallen. De Ame rikaanse senator Lyndon John son heeft er bij de regering van de Verenigde Staten op aange drongen de kosmische ruimte te veroveren, zo merkte hij op. Zorin citeerde Johnson, die ge zegd zou hebben dat men' de hele wereld beheerst als men de ruimte beheerst. De Rus ver klaarde dat de Sowjet-Unie al 't mogelijke had gedaan om een einde aan de bewapeningswed loop en de kernproeven te ma ken en tot een akkoord te ko men over het vernietigen van de voorraden kernwapens. Door een dergelijk akkoord zal de kwestie van het vreedzame gebruik van de ruimte meteen van de baan zijn, aldus Zorin, die hieraan toe voegde dat de Verenigde Staten en Engeland, die al hun plannen baseren op 't gebruik van kern wapens, het sluiten van bedoelde overeenkomst hebben belet. De Amerikaan Cabot Lodge verklaarde dat Zorin de feiten onjuist had weergegeven „krach tens een tragische en kwaadwil lige zinsbegoocheling, die het Russische denken schijnt te over heersen". Hij wees er nogmaals op dat de Amerikanen geen bases heb ben op buitenlands grondgebied op de wijze van de Russen, wier verhouding tot hun satellietlan- den er een is als' van meester tot slaaf. 37 VERSTEKELINGEN VOORLOPIG NAAR MERAUKE Van niet-officiële zijde in Hol- landia wordt vernomen, dat de 37 verstekelingen, die zich aan boord bevinden van de „Johan van Oldenbarnevelt", door het marine opnemingsvaartuig „Luy- mes" zullen worden overgeno men. De verstekelingen worden vrijdag ln Merauke verwacht, waar zij zullen worden ontvan gen door een vertegenwoordiger van de dienst voor sociale zaken. Zij zullen voorlopig in Merauke worden ondergebracht, doch zul len verder zich als vrije burgers kunnen bewegen. Het Roode Kruis van Nieuw- Guinea heeft ten behoeve van de verstekelingen een bedrag ge schonken. De geruchten over huwelijksplannen van Townsend De Britse kolonel-vlieger Peter Townsned heeft woensdag te Darwin in Australië ontkend, dat er huwelijksplannen bestaan tussen hem en de 19-jarige Fran se fotografe Marie Luce Je- magne. Mej. Jamagne, die Townsend vergezelt naar Sydney, zei: „Al deze praatjes over een romance zijn onwaar". Townsend is in Australië voor het maken van opnamen voor een film, die gebaseerd is op zijn wereldreis in 1956. ik De Cubaanse rebellen hebben dinsdag aan vertegenwoordigers van het Cubaanse Rode Kruis de 25 inzittenden van het vliegtuig dat de vorige week in het ge bied der opstandelingen is ge land, overgedragen. Advertentie GRENULAAN 21 TERNEUZEN - TEL. 2568 De Oostduitse premier Grote wohl heeft woensdag in Oost- Berlijn gezinspeeld op de moge lijkheid, dat Sowjetrussische troepen uit Oost-Duitsland zou den worden teruggetrokken. DPA meldt nader, dat Grote wohl in zijn verklaring de „hoop" heeft uitgesproken, dat bij de besprekingen, die thans tussen de Sowjet-Unie en Oost-Duits land worden gevoerd, een „nieu we regeling" zM worden bereikt. „Een dergelijke regeling zou een aanmoediging voor de Wes terse mogendheden moeten zijn om hun troepen uit West-Duits land terug te trekken", aldus Grotewohl. De Oostduitse minister-presi dent zei dit naar aanleiding van de door de Sowjet-premier Chroesjtsjef gestelde eis, dat alle buitenlandse troepen zo' spoedig mogelijk uit Duitsland moeten worden teruggetrokken. Grotewohl deed zijn medede lingen op een persconferentie in Oost-Berlijn. Hij gaf geen aan wijzingen over het aantal Sow- jet-troepen, dat uit Oost-Duits land zou worden teruggetrokken. Volgens offic'file schattingen van westelijke zijde waren er in april j.l. 22 Sowjetrussische di visies, met een gezamenlüke sterkte van ongeveer 350.000 man, in Oost-Duitsland. medegedeeld door het K.N.M.I. te De Bilt, geldig van donderdag ochtend tot donderdagavond. VEEL BEWOLKING. Overwegend zwaar bewolkt met hier en daar enige regen of motregen. Aanvankelijk plaatse lijk mist. Zwakke tot matige wind uit zuidelijke richtingen. Iets hogere temperaturen. VRIJDAG 14 NOVEMBER Breskens Terneuzen Hansweert Walsoorden v.m. 3.27 4.02 4.42 4.52 n.m. 3.43 4.18 4.58 5.08 ZON MAAN op onder op onder Nov. 13 7.55 16.53 10.14 19.08 14 7.57 16.51 11.11 20.11 15 7.58 16.50 11.58 21.18 16 8.00 16.49 12.35 22.26 17 S.02 16.47 13.07 23.34 18 8.04 16.46 13.33 VEEL BEWOLKING. Het front dat woensdag ons land naderde is boven Oost-Enge- land zeer sterk vertraagd gaan bewegen en bovendien in beteke nis afgenomen. De polaire lucht, met opklaringen die boven de Britse eilanden aangetroffen wordt kon daardoor niet tot ons doordringen. Mede in verband met de aanwezigheid van een zwakke rug van hoge druk hand haafde zich boven ons land een hardnekkige mist waarin de tem peraturen op vele plaatsen naar 2 a 3 graden bedroegen. De ge noemde rug van hoge druk vormt het overgangsgebied tus sen twee depressies, waarvan de eerste in de nabijheid van Schot land lag en de andere boven Ita lië werd aangetroffen. Deze laatste depressie veroorzaakte daar flinke regen waarbij plaat selijk meer dan 40 mm viel in 12 uur tijd. De depressie breidt zich heel langzaam over de Alpen uit. Aan de Noordzijde ervan bevindt zich lucht waarin de tempartu- ren iets hoger zijn dan bij ons. Het is niet uitgesloten dat deze lucht donderdag ons land zal na deren waardoor de temperatu ren iets hoger kunnen worden en de mist later plaatselijk kan oplossen.

de Vrije Zeeuw | 1958 | | pagina 1