'nwas 'iadjo £v Binnenlands nieuws televisie Eric de Noorman - Ingrid Met Omo wast U smetteloos wit Tegen het licht: vlekkeloos! in het licht: hagelwit üaüSSÉl DUIVENSPORT ZWEMMEN MARKTBERICHTEN BEURSOVERZICHT Zo wast Omo. Vlekkeloos! Zo wast Omo. Hagelwit! Vlekkeloos en hagelwit, U ziet dat tegen het licht en in het licht. En dat wassen zelf.frisgeurend, inkrachtig is het sop dik en wollig is het schuim. Dat schuim staat nóg als U aan de bonte was toe bent. Prachtig, zo'n wasmiddel dat hard is voor het vuil, maar zacht is voor Uw textiel (en Uw wasmachine of ketel!). U kunt niet veiliger wassen. En niet beter. H pJjT. 280 lt>0 65. DERDAG 11 SEPTEMBER LVERSUM I: 7.00 Nieuws; Gym.; 7.20 Gr.; 7.50 Dag ing; 8.00 Nws; 8.15 Gram.; Gym. v. d. vrouw; 9.10 De nteman; 9.15 Gram.; 9.35 erst.9.40 Morgenwijding Gr.; 10.50 V. d. kleuters; Kookpraatje; 11.15 Gram.; Voordr.; 12.00 Twee pi- 12.30 Land- en tuinb. me- 12.33 Lichte muz.; 12.50 m.; 13.00 Nws; 13.15 Meded. ;ram.13.25 Mil. ork.13.55 sber.14.00 Sopr. en piano; IJsvissen, caus.14.35 Gr.; De jacht op de dader, hoor- 15.40 Gram.16.15 Caba- 17.00 Voor de jeugd; 17.45 te muz.; 18.00 Nws; 18.15 te muz.; 18.45 Sportpraatje, Gesproken brief uit Lon- 19.00 Lichte muz.19.40 rdr.20.00 Nws; 20.05 Ka- ork. en solist21.10 Anasta- hoorspel; 22.25 Lichte muz.; Act.; 23.00 Nieuws; 23.15 rsber. te New York; 23.16 rtact.23.26—24.00 Discota- ILVERSUM II7.00 Nieuws, Gram.7.45 Morgengebed liturg, kal.; 8.00 Nws; 8.15 m.8.50 V. d. vrouw; 10.00 10.30 Morgendienst11.00 j. zieken; 11.45 Gram.; 12.00 kgelui; 12.03 Gram.; 12.55 van het land; 12.35 Land- tuinb. meded.12.38 Gram. 5 Zonnewijzer; 13.00 Nws en h. nws; 13.20 Gram.; 13.40 us. muz.; 14.00 Strijkork. en st; 14.30 Gram.; 14.45 V. d. uw; 15.15 Amus. muz.; 15.35 im.16.00 Bijbellezing; 16.30 ïjkkwart.17.00 V. d. jeugd; 10 Mandoline-ork.17.40 irsber.17.45 Mil. Kapel 5 Fries progr.18.30 Gram.; 0 Nws en weerber.19.10 km.; 19.20 Sociaal perspec- caus.; 19.30 Lichte muz.; ,0 Pol. caus.20.00 Radio- nt20.20 Metropole-ork. 10 Caus.; 21.15 Gram.; 21.20 merorkest en soliste; 21.50 dschriftenkron.22.00 Orgel- ic.22.25 Het Midden-Oosten, is.; 22.45 Avondoverdenking; )0 Nws en S.O.S.-ber.23.15— 10 Gram. SRUSSEL (VI.): 12.00 Amus. z 12.30 Weerber.12.34 Gr. m 12.55 Koersen); 13.00 Nws; 11 Gram.; 14.00 Engelse les; 15 Gram.; 14.30 Franse les; 15 Gram.; 15.00 Kamermuz.; m 15.45 Duitse les); 17.00 is; 17.10 Gram.; 17.15 V. d. id.; 18.15 Gram.; 18.30 V. d. d 19.00 Nws; 19.30 Wereld- itoonstelling20.00 Pol. caus.; 10 Moderne tijden; 20.40 Ver- ikprogr.21.30 Ballroom-ork. 00 Nws; 22.15 Israëlische uit- rding; 22.40 Orgelconc.; 22.55 irs. TELEVISIEPROGRAMMA. MED T.V.20.00 Journ. en ■eroverz.20.20 Gastenboek 35 Progr. v. jonge mensen; 10 Bezoek aan een rijschool Den Haag 21.30 Progr. over raden; 21.50 Epiloog. BELGIË (VI.): 16.30—18.00 ereldtentoonst.19.30 Nws; .00 Wereldtentoonst.20.30 lm; 22.10 Nws en journ. Verklaring van Britse luchtmaarschalk De stafchef van de Britse chtmacht. luchtmaarschalk sir ;rmot Boyle, heeft maandag- 'ond verklaard, dat het Westen j het ogenblik in staat is de >wj.et-Unie te vernietigen. Op -t ogenblik kunnen de Russen et terugslaan; misschien zullen daartoe over drie jaar in staat in, doch nu zijn zij nog niet >ver, zo zei hij op een bijeen- amst in Sheffield. Voorts verklaarde de lucht- Laarschalk, dat er geen gemeen- ■happelijke Brits-Amerikaanse rategie kan bestaan, zolang de .ritten geen zeggenschap hebben ver het gebruik van de Weste- jke afweerwapens. Het Britse fweerwapen was volgens hem ij lange na niet zo'n klein deel 'an het geheel als zijn omvang vellicht te denken zou geven- )nze vliegtuigen vliegen hoger sneller dan de Amerikaanse. 1 hebben zij niet zo'n grote actie- adius, doch die is niet belang' ijk voor ons, omdat wij dichter lij de vijand zijn, aldus sir Der' not Boyle. Masjoemibestuurslid gearresteerd. De legerleiding in Djakarta ïeeft zaterdag j.l. de arrestati jekendgemaakt van Kasm» Bingodimedjo, bestuurslid va» le Islamietische en anti-con- nunistische partij Masjurtr j Zijn aanhouding geschiedde w :1e beschuldiging van het ve storen van de openbare °r°e- Tijdens een bijeenkomst '1 Magelang. in Midden-Java. I klaarde de heer Kasman k P geleden dat de opstand in den-Sumatra een gevolg is s L weest van de houding YarV or I centrale regering en dat v 1 het geval de leiders van de .1 sjumi, die zich bij de °P®hteI)| hadden aangesloten, m0°fLie worden berecht, ook de een M regering terecht behoort staan. In zijn rede deed nij l krachtige aanval op het tes l woordige kabinet en de v„l nen van president boe». ej voor een geleide dem°cra,,p,'0n<'I hij wekte daardoor de .„os-I waardiging op van de rege gezinde pers. onweer boven friesland Boerderij afgebrand Beven Friesland heeft maan dagnacht een hevig onweer ge woed- De ene bui na de andere trok vergezeld van veel regen, over de provincie. Om twee uur gisternacht sloeg de bliksem in de boerderij, bewoond door de veehouder P. de Ram te Steg- gerda. Met hulp van de buren slaagde men er in het meubi- lair in veiligheid te brengen. De gehele boerderij ging echter, met inventaris en de winter voorraad hooi, in vlammen op. incident bij het ontgroenen in bolsward Ook Bolsward kent zijn ont- greeningsfeesten, n.l. van de studenten der Hogere Rijks Zui- velschool, die hier is gevestigd. Tot excessen kwam het hier in het verleden zelden of nooit en het ontgroenen bestond in de regel in het laten opknappen van allemaal vernederende werkjes, het knippen van het haar, het vreemd uitdossen van de groenen enz. Op het jaarlijks hoogtepunt van de ontgroening, n.l. het waterfietsen kwam het ditmaal tot een incident. Toen n.l. een tweetal juryleden le den van de ontgroeningscom- missie een paar te water ge makte groenen met houten roe:-vanen te lijf gingen, koos het publiek bij deze onsportieve tiaaci ogenblikkelijk partij voor de groenen", die weerloos te water (in de diepe Stadsgracht) lagen en zich in arrenmoede wilden vastgrijpen aan het bootje, waarin de jury zich be vond. De politie heeft zich over de studenten ontfermd en hen in bescherming genomen. Het bestuur van de studen tenvereniging heeft zich van de onsportieve daad van de beide leden der ontgroeningscommis sie gedistanciëerd en zich na derhand met een open brief tot de bevolking van Bolsward ge- riclr, waarin wordt medege deeld', dat de betrokken studen ten zijn geroyeerd als lid der vereniging. VIER JAAR GEVORDERD WEGENS SPIONNAGE. De procureur-generaal bij het Gerechtshof te 's-IIertogenbosch, mr. De Vries, heeft maandag in hoger beroep vier jaar gevange nisstraf geëist tegen de musicus S. D. van Eijck uit Tilburg we gens spionnage. Van E. was door de rechtbank te Breda tot dezelf de straf veroordeeld. Ook nu ge schiedde de behandeling van deze zaak met gesloten deuren. Er werden slechts enkele getuigen gehoerd. De verdediging werd gevoeld door mr. Houtman uit Breda. Het Hof zal op 23 september arrest wijzen. wie goed doet goed ontmoet Vóói de woning van de 17-jari- ge onderwijzersdochter Els Le- naers te Stramproy langs de gro te verkeersweg WeertMaaseik stopten maandagavond om 7 uur enkele auto's en een grote auto bus met ongeveer 50 Belgische meisjes, die van hun werk te Eindhoven naar huis terugkeer den. Een employé van de fabriek, vergezeld door drie meisjes, ging naar binnen, waar zij Els, die sinds het begin van dit jaar voor het raam van het kamertje aan de straatzijde op haar ziekbed ligt, verrasten met een bloem stuk en een radiotoestel. En daarna kwamen alle andere meis jes de zieke hartelijk de hand drukken. Wat was het geval? In de loop der maanden was een stille vtiendschap gegroeid tussen het zieke meisje en de Belgische fa brieksarbeidsters, die elkaar elke morgen en elke avond, wanneer de autobus voorbij reed, toewuif den. Tot op een dag de Belgische meisjes de bus voor de woning lieten stoppen en een deputatie van haar de zieke bloemen en fruit bracht. Dat werd later nog eens her haald. Dit kwam ter ore van de leider van een programma van Radio Luxemburg, die besloot deze sympathieke geste te belonen. Maandagavond zijn de Belgische meisjes in Eindhoven onthaald in de fabriekscantine. Onder haar werd 'n gouden polshorloge ver loot. Helène Coolen uit Maaseik was de gelukkige en voorts wer den aan de meisjes enkele pre sentjes uitgedeeld. Vervolgens werd naar Stramp roy gereden om Els Lenaers een onvergetelijke dag te bezorgen. directeur ammerstolse spaarbank kreeg vier jaar De rechtbank te Rotterdam heeft gistermorgen de 60-jarige accountant D. e. H. te Ammer- stel conform de eis veroordeeld tot vier jaar gevangenisstraf met aftrek. H. had als directeur van de voormalige spaarbank te Ammerstol sinds de dertiger ja ren ongeveer drie ton achterge houden. De rechtbank achtte alle ten laste gelegde feiten, t.w. de verduistering, oplichting en valsheid in geschrifte, be wezen. In het vonnis overwoog de rechtbank, dat de grootte van het bedrag en het aantal gedupeerde spaarders een rol hebben gespeeld bij het bepalen van de straf. motorrijder verongelukt Op de rijksweg tussen Sint Maatfensvlotbrug en Burger vlotbrug is maandagmiddag de 21-jarige F. Bosma uit Anna Paulowna dodelijk verongelukt toen hij met een zware motor met zijspan tegen een uit tegen overgestelde richting komende vrachtwagen reed. Het slachtof fer. dat juist 's morgens in Rot terdam zijn motor had gekocht, was op weg naar huis. Waar schijnlijk door onervarenheid reed hij in een bocht onver wacht van de rechter naar de linkerzijde met bovengenoemd gevolg. De heer B. was gehuwd en vader van een kind. koperdieven Te Rotterdam werden aange houden de 28.-jarige chauffeur C. J. v. K., de 26-jarige koopman J. J. B. en de even oude C. van K., die zonder beroep is. Zij worden ervan verdacht in de laatste vier maanden een partij koper van 'n haventerrein aan de Waalhaven te hebben gestolen. Voor de par tij ontvingen zij 4.000, maar de werkelijke waaide moet ten min ste tweemaal zo groot zijn. Bij hun aanhouding hebben zij be kend ongeveer acht maal een be zoek aan het terrein te hebben gebracht met een bootje en daar bij steeds koper te hebben inge laden, dat hun niet toebehoorde. Bij de arrestatie hadden zij in het vaartuigje een stuk van 300 kg bij zich, maar gooiden het uit angst over boord. honderdjarige gehuldigd door de landmacht Het trompetterkorps van de cavallerie van het zesde regi ment Huzaren van Boreel uit de Willem III kazerne in Amers foort heeft zaterdagochtend de oud-huzaar Johannes Lamber- mont, die heden 100 jaar wordt en sinds 16 jaar in pension is in het verpleeghuis te Oostzaan een muzikale felicitatie gebracht. Voor deze wel unieke huldiging van een oud-collega, die reeds 56 jaar het pensioen van de staat trekt, bestond een zeer grote be langstelling. Het korps dat met twee autobussen in het centrum van het dorp arriveerde, mar cheerde daar vandaan onder tromgeroffel en trompetgeschal naar het verpleeghuis om daar de bijna-100-jarige een muzikale felicitatie te brengen. Nadat de manschappen hun oud-collega met stoel en al onder een drie werf hoera in de hoogte hadden, getild, waren zij enige tijd de gast van de directrice en de staf van het verpleeghuis, waarbij koffie, gebak en rookgerei aan geboden werd. De 100-jarige was nog zo kras, dat hij in welgeko zen woorden zijn loopbaan bij de huzaren schetste. Een zoon dankte het korps voor zijn aan wezigheid, waarbij voorzitter T. de Jong namens de stichting „Het Verpleeghuis" zich aan sloot. Vandaag wacht de jarige een tweede feest, dat hem door de Oostzaanse bevolking zal worden bereid. gezin met 7 kinderen na boerderijbrand dakloos Het gezin van de heer P. Tromp te Heerhugowaard, man, vrouw en zeven kinderen, is in de nacht van maandag op dinsdag dakloos geworden door brand in de boerderij waar 't gezin woon de. Toen buren de heer Tromp te gen half twaalf waarschuwden, dat zijn bedoening in brand stond, was het vuur al zó hoog opge laaid, dat de bewoners zich tenau- wernood en met niet veel meer "et,üehaam dan nachtgoed, hebben kunnen redden. De boer derij is volledig jn vlammen op gegaan waarbij ook de hooi- oogst, landbouwwerktuigen en het meubilair van het woonhuis verloren gingen. De brandweer heeft niet veel meer kunnen doen dan een nabij gelegen huis en de kerk voor de vlammen te sparen. De oorzaak van de brand is niet bekend. exploderende vuurbol boven nederland. Op zaterdagavond 6 september omstreeks half negen hebben vele bewoners van het noordoos telijke deel van Nederland een heldere blauw-groene vuurbol waargenomen die zich, gevolgd door een lange staart, met grote snelheid langs de hemel spoedde. Aan het eind van zijn baan ex plodeerde de bol en het geluid van deze explosie, die waarschijn lijk op ca. 50 km hoogte plaats vond, werd na enige minuten ge hoord, door sommigen als een dof gerommel, door anderen als een harde knal. Dit verschijnsel is veroorzaakt door een zeer grote meteoor val lende ster). Een meteoor op zich zelf is een vrij normaal verschijn sel, maar van hoorbare explosie is, in de afgelopen tien jaren sléchts enkele malen gewag ge maakt. De sterrenwacht te Utrecht zou graag nadere inlichtingen willen hebben over dit zeldzame natuurverschijnsel, en verzoekt waarnemers per briefkaart de volgende gegevens in te willen zenden naai de sterrenwacht te Utrecht, afdeling meteoren: tijd stip van het verschijnsel, tijds verloop tussen flits en gerommel, kleur, vorm, helderheid en groot te van de vuurbal, vergeleken met helderheid en grootte van de volle maan, richting en hoog te in graden van het begin en eindpunt, duur van het verschijn sel (in seconden). PRIJSVLUCHT UIT DOORNIK Duivencombinatie Bosch- kapelle-Hengstdijk, Jonge duiven: Snelheid eerste duif: 1674 m; snelheid laatste prijswinnende duif: 1405 m. 1 en 4. J. van Bellen, Hengst dijk; 2. J. Stallaart, Boschkcmel- le; 3 en 6. J van Hoove, Bosch-!] kapelle; 5. E. de Kort, Hengst dijk; 7 en 8. F. van Deursen, Hengstdijk; 9. J. de Klerk, Boschkapelle; 10. A. Nicolaas, Boschkapelle. Oude duiven: Snelheid eerste duif: 1662 m; snelheid laatste prijswinnende duif: 1552 m. 1. P. Dobbelaar, Boschkapelle; 2 en 8. J. Boeijkens, Hengstdijk; 3 en 5. A. Stallaart, Boschkapel le; 4. E. Bilterijst, Boschkapelle; 6. J. de Rijk, Boschkapelle; 7. E. Piessens, Boschkapelle; 9. F. Warrens, Boschkapelle; 10. E. Pieters, Boschkapelle. THUISKOMST NEDERLANDSE ZWEMPLOEG De thuiskomst van de Neder landse zwem- en waterpoloploeg van de Europese kampioenschap pen in Boedapest is niet onge merkt voorbijgegaan. Al toen de Austria-express dinsdagmorgen bij Venlo de grens overkwam stonden daar enkele bestuursleden van de kring Limburg van de KNZB met een enorme fruitmand voor de zo succesvolle ploeg klaar maar de grootste belangstelling voor onze Europese kampioenen bestond op het station van Eind hoven, waar enkele honderden familieleden, officials, fotogra fen, radio- en filmmensen de trein stonden op te wachten. De meisjes en jongens hingen uit de coupéraampjes en er galmde een luid hoera door de overkap ping van het station toen men de Europese titelwinnaressen herkende. Toespraken namens het KNZB-bestuur, namens de Eindhovense verenigingen en later in de restauratie een har- lijk speechje van een vertegen woordiger van het gemeentebe stuur van de „sportstad Eindho ven" waarin de Eindhovense zwemster Ada den Haan, nieuw Europees kampioene op de schoolslag, uiteraard een extra beurt kreeg met een extra bloe- metie. Alle leden van de ploeg en de officials werd voorts namens de vereniging PSV een prachtige langspeelplaat aangeboden. Na een oponthoud van een uur ging de ploeg uiteen om in Bus- sum, Hilversum, in Den Haag en Amsterdam opnieuw te wor den ontvangen. veemarkt rotterdam Gp de veemarkt te Rotterdam werden maandag 2905 stuks vee aangevoerd, zijnde: 325 vette koeien en ossen. 851 st. gebruiks- vee, 255 vette kalveren, 350 gras kalveren, 259 nuchtere kalveren, 90 varkens, 48 biggen, 89 paarden, 37 veulens, 576 schapen of lam meren, 25 bokken of geiten. De notering was als volgt: Vette koeien 2,60 tot 3,30; vette kalveren ƒ2.tot ƒ3, slachtpaarden ƒ1,80 tot ƒ2,10; alles per kg. Graskalveren 3J0 tot 475; nuchtere kalveren ƒ60 tot ƒ80; biggen 40 tot ƒ60; veulens ƒ300 tot 485; schapen en lrrn meren ƒ50 tot 70; kalf- en melkkoeien ƒ850 tot 1200; vare koeien 670 tot ƒ825; vaarzen 600 tot 875; pinken 400 tot 600. Overzicht. Vette koeien: iets meer aanvoer, handel kalm, prij zen als maandag. Vette kalveren: aanvoer even groter, met goede handel en staande prijzen. Gras- kalveren: aanvoer iets ruimer, handel stug, prijzen constant. Nuchtere kalveren: iets meer aanvoer, handel vlot, prijzen als vorige week. Biggen: matige aan voer, met redelijke handel en ruim prijshoudend. Slachtpaar den: aanvoer als vorige week, handel lui, niet geheel prijshou dend. Veulens: aanvoer klein, handel kalm, prijzen onveran derd. Schapen en lammeren: aan voer iets korter, handel kalm, 1ste kwal. iets stijver in prijs, verder onveranderd. Kalf- en melk koeien: aanvoer matig, handel lui, prijzen als vorige week. Vare koeien: gewone aanvoer, handel zeer kalm, prijzen ongewijzigd. Vaarzen en pinken; aanvoer kort, handel stroef, prijzen on veranderd. STEMMING VERDEELD. AKU VAST. Veel nieuwe feiten hebben zich voor de effectenbeurs niet voorgedaan. De Chinese kwes tie blijft een penibele aange legenheid en de markt reali seert zich dit ter dege maar van enige rechtstreekse invloed valt niets te bemerken. Uit het be drijfsleven viel weinig te ver melden. De Apeldoornse netten- fabriek bestemt het saldo van 1957 voor reserveringen en keert weer geen dividend uit. De aan delen bleven echter onveran derd. Nederlandse Ford werd iets lager geadviseerd wegens berichten over plannen voor een kortere werkweek. Ook Hoogovens eerder iets lager in weerwil van het gunstige resul taat in het eerste halfjaar van Dortmund-Horder. waarin Hoog ovens een groot belang heeft. 53. Zijn keel schrapend komt Svein indruk wekkend naast Eric staan, maar de krij gers blijken deze aan sporing niet nodig te hebben. „Wij zullen doen wat U verlangt, want gij zot onze koning...!", merkt een van hen bedremmeld op. „Maar m-maar we voelen er niets voor om on ze eigen heer te be waken... 't Zou slecht met ons aflopen..." „Laat hem dan lig gen, maar bindt hem zegt Eric kortaf. „Op schieten, vóórdat hij bijkomt. De verantwoording heb ik." Weinige ogenblikken later ligt de machtige bereidoder zwaar ge bonden en met gesnoerde mond tussen de struiken. Drie krijgers zijn met Hrap op weg naar de burcht en Eric voert de overigen te paard langs de beek, op zoek naar sporen. Ze hebben het meisje na die ene kieet niet meer horen roepen en dat bevalt de Noorman allerminst. Opeens houdt hij zijn paard in en stijgt afDiepe hoef indruk ken in het zand tonen duidelijk, waar Ingrid uit de beek gekomen 'sSnel vergelijkt hij de sporen met de afdrukken van zijn eigen paard. Hij vergist zich niet; de hoefin- drukken van Ingrids paard zijn dieperDan heeft het paard dus een zwaardere last gehad een dubbele last. Wie de ander is behoeft hij niet te vragen. Het is nu zaak, dat Arnar niet merkt, dat hij achtervolgd wordt en de krijgers luisteren verbijsterd als de Noorman hen snel van de toestand op de hoogte brengt. „De kerel is tot alles in staat," zegt Eric ernstig. „Hij weet, dat zijn spel uit is, maar met Ingrid als gijzelaar kan hem niets gebeu rentenzij wij er in slagen hem onverhoeds te grijpen..." Even kijkt Eric de kring van ern stige gezichten langs en vervolgt dan „Het leven van Ingrid staat op het spel, mannen, bedenkt dat goe'd. Het zal van ons afhangen..." Weer klinkt de stem van het meisje tot hen door, klagend en vervuld van angst „Dat is dichtbij," fluistert Eric, en de krijgers wenkend, dringt hij geruisloos en snel het struikgewas Heineken lag opnieuw vast op bonusgeruchten. Advieskoers 395 (eind augustus koers nog 378). De stemming was zeer rustig maar niet ongunstig. Unilever handhaafde het maandag ver hoogde peil en lag vlak tegen de 400. AKU was gevraagd door het buitenland en liep 3 pun ten op tot 211' 2. De internatio nale fondsen blijven de belang stelling van buitenlandse ko pers genieten. Zo ook Philips die 2 punten verbeterde. Olie sloot zich aan bij New York en opende op pariteit n.l. 164.50. Later kwam het hoofdfonds boven de 165 uit. KLM onge animeerd. De scheepvaart was verdeeld maar eerder in mineur, naar het scheen een gevolg van het aftreden van twee commissa rissen bij de KPM. Dit fonds zakte in tot 140. De beurs vraagt zich af wat de motieven zijn van het aftreden. Ook Scheep vaart Unie en Nievelt konden zich niet handhaven. Cultures waren verwaarloosd. In tegenstelling tot maandag brokkelden de koersen iets af. Nederlandse staatsfondsen wa- ren vast gestemd. De markt liet later weinig veranderingen meer zien en sloot zeer rustig zonder markante verschillen. Prolongatie 3'procent. N ABEUKSKGEKSEN. Kon. Olie: 165.20—167.30 (165.30) Unilever: 400401 ged en laten (399%) Philips: 334—336 329%) A.K.U.: 211%—213% (209%) Deli: 119 ged. en bieden 120 117.85) 5% onv. Philips: 145145% (142%) BEURSINDICES 5/9 Int. concerns 294.82 Industrie Scheepvaart Banken Ind. fondsen Algemeen 156.54 137.00 125.49 87.25 208.48 8/9 299.22 157.51 137.21 125.82 87.89 210.90 9/9 298.71 157.64 136.14 125.98 87.98 210.63

de Vrije Zeeuw | 1958 | | pagina 3