Klacht van Li ba nese regering Verenigde Naties bij de Westduits protest bij de Russische regering Brief van Foot aan Grivas Polen veroordeelt terechtstelling van Nagy c.s. Pla nnen voor een proefdepartement in Algerië WOENSDAG 25 JUNI 1958 12e Jaargang Nr 4404 Verschijnt dagelijks Uitgeefster N.V. v'h Firma P. J. van üe Sande, Terneuzen DE TOESTAND IN LIBANON DE VERENIGDE ARABISCHE REPUBLIEK EN LIBANON „Goede diensten" van Nasser in Libanees conflict? Ongeregeldheden in Zuid-Portugal Adenauer wil terugkeer van Rusland bezoekende Westduitse industriëlen DE BESPREKINGEN TUSSEN NEDERLAND EN DE DUITSE BONDSREPUBLIEK Ook ontevredenheid onder Rotterdamse bouwvakarbeiders VUURWERK ONTPLOFFING IN BRAZILIË Amerikaanse uitwisseling van atoomgeheimen MIJNWERKERS STAKING IN GEBIED VAN LUIK EYSKENS MET KABINETSFORMATIE BELAST AKTIVITEIT VAN RUSSISCHE MARINE NEDERLANDS SCHIP IN BRAND WIJZIGING AFBETALINGS BESCHIKKING 1956 Verplichte minimum kasstortingen voor groot aantal goederen verlaagd HET WEER WEERBERICHT HOOGWATER ZON- en MAANSTANDEN Framcering Dij abonnement: Terneuzen Directeur-Hoofdredacteur I. van de Sande Redactie-adres: Noordstraat 5557 Administratie-adres: Smidswa] Telefoon 2073 en 2510 Na 5 uur uitsluitend 2073 Gironummer 38150 Abonnementsprijs: 6,per kwartaal; per maand 2,—; per week 48 cent. Losse nrs 9 ct. Advertentieprijs per mm 15 ct; minimum per advertentie 2,25 Rubriek Kleine Advertenties géén handelsadver tenties): 5 regels ƒ1,Iedere regel meer 20 ct Kleine advertenties bij vooruitbetaling. Inzending advertenties tot 's namiddags 2 uur Voor het maandagnummer: zaterdags 10 root Vermelding: Brieven onder nummer, of: Adres Bureau van dit Blad, 20 cent meer Ie Libanese regering heeft maandagavond een klacht inge diend bij de vvaarnemersgroep der Ver. Naties ever het „in toe nemend aantal oversteken van de Libanese grens door Syriërs", hetgeen gepaard gaat met „uit breiding van het vvapenvervoer vanuit Syrië". In een officiële Libanese ver klaring wordt gezegd dat deze grensoverschrijdingen gevaarlij ke vormen hebben aangenomen". Maandagavond hebben zich in Noord, en Zuid-Libanon scher mutselingen voorgedaan tussen regeringstroepen en opstandelin gen. Van regeringszijde wordt moe- gedeeld .dat de regeringscenhe- dsn de rebellen overal hebben achtervolgd, waarbij talrijke ar restaties werden verricht. Alle tegenaanvallen der opstandelin gen werden op krachtige wijze afgeslagen. Reuters correspondent seint uit Beiroet dat de orders van de lei ders der Libanese opstandelingen aan de handelaren om hun zaken gesloten te houden steeds minder worden opgevolgd. De bom die maandag op de groentemarkt ontplofte scheen als een waarschuwing te dezer zake te moeten worden opge vat. De tijdbom was verborgen onder een hoop aardappels. De eigenaar van de kraam werd gedood en drie gewonde vrou wen zouden later in het zieken huis overleden zijn. De meeste handelaren ruimden na de bomontploffing hun boeltje op. Als een aanwijzing voor de soepele houding van de regering ten opzichte van de opstande lingen wordt beschouwd het feit dat perscorrespondenten nog steeds vrijelijk van beide kanten de barricades in Bei roet kunnen passeren om met de opstandelingen te praten. Salam, de leider der opstan delingen, liet de journalisten een lang sympathie-telegram van Libanese emigranten in West-Afrika zien, dat door de posterijen was bezorgd. De wijken, waar de opstande lingen zich verschanst hebben krijgen nog steeds elektrische stroom uit het door de rege ring beheerste deel van de stad. Deze stroom wordt ook gebruikt voor de persen waar mee de door de regering verbo den oppositiebladen worden ge drukt. Verder is ook de telefoonver binding intact gebleven zodat Salam met gebruikmaking van code-boodschappen met zijn aanhangers in de meeste delen van Libanon in contact kan treden. Een Libanese offciële woord voerder verklaarde later dat er aanwijzingen zijn dat men tot een oplossing van het conflict tus sen Libanon en de Verenigde Arabische Republiek zal komen. De Verenigde Staten zouden be reid zijn elk voorstel van Ham- marskjoeld voor een oplossing van de crisistoestand in Libanon steunen. De ambassadeur van de Ver enigde Arabische Republiek in India heeft maandag gezegd, dat zijn regering niet zal toestaan, dat waarnemers van de V. N. in Libanon zich aan de Syrische kant van de grens ophouden. De Verenigde Arabische Repu bliek zou ook bezwaar maken te gen het legeren van een strijd macht van de V. N. in Libanon en als Engeland of de Verenigde Staten in Libanon zouden ingrij pen, zouden vermoedelijk vrijwil ligers uit landen van het ooste lijke blok de Libanese opstande lingen te huip komen. Volgens de „New York Times" heeft president Nasser van de Verenigde Arabische Republiek zich in antwoord op een drin gend verzoek van Hammars- kjoeld bereid verklaard, zijn in vloed bij de Libanese opstande lingen aan te wenden om mee te helpen bij een regeling van het conflict. De president zou echter als voorwaarde hebben gesteld, dat „men er van uitgaat dat de V. A. R. in het geschil in Libanon geen partij is". Portugese landarbeiders uit het dorp Montemor-O-Novo, in het zuiden van het land, zijn maandag' slaags geraakt met militairen van de republikeinse garde, toen zij protesteerdn te gen de h.i. te lage lonen. Één betoger werd gedood, terwijl er twee werden gewond. Het Westduitse ministerie van Buitenlandse Zaken heeft dins dag in krachtige bewoordingen geprotesteerd tegen de aanval op de Westduitse ambassade te Moskou door Russische betogers. De minister van Buitenlandse Zaken, Von Brentano, ontbood dinsdag de Russische ambassa deur te Bonn, Orlof, en overhan digde hem de protest-nota. In de nota wordt gezegd, dat de bondsregering de gebeurtenis sen van maandag in het bijzon der als ernstig beschouwt, omdat de ambassade herhaaldelijk heeft verzocht om de bescherming van het gebouw. Het enige resultaat van het Het centrale comité van de Poolse communistische partij heeft in een circulaire aan plaat selijke partijörganisaties zijn af keuring te kennen gegeven over de terechtstellingen in Hongarije. Aldus is uit welingelichte krin gen te Warschau vernomen. In het rondschrijven blijft men bij 't vorige standpunt dat Nagy in de crisis van 1956 politiek faalde maar toch geen contra revolutionair is. Met name kriti seert men Nagy's besluit om Hongarije uit het Pact van War schau te laten treden. Maar het besluit om Nagy ter dood te brengen was een volkomen ver rassing voor de Poolse leiders. Deze officiële Poolse stand puntbepaling is in tegenstelling met de veroordeling van Nagy door de andere communistische landen. Waarnemers zien in de vrien delijke woorden die het Russische partijschrift „Kommunist" dezer dagen aan de strijd van de Pool se leiders tegen het revisionisme wijdde een klop op de schouder voor Gom.ulka, waardoor deze een mogelijke brandmerking als revisionist bij een Poolse reactie op de Hongaarse terechtstellin gen zal ontgaan. Het artikel in de „Kommunist" wordt opgevat als een aanwij zing, dat de wijdverbreide ge ruchten, volgens welke Gomulka op het punt zou staan af te tre den, ongegrond zijn. Men meent ook, dat Gomulka's positie in de Poolse communis tische partij thans „sterker is dan ooit", omdat de invloed van de z.g. „Stalinisten" sinds de herfst van 1956 nog niet zo ge ring is geweest, als thans het ge val is. De Westduitse bondskanselier, dr. Konrad Adenauer, heeft maandag op een bijeenkomst van zijn christen-democratische partij te Düsseldorf verklaard: „Ik hoop en ik wens dat het twintig tal Westduitse industriëlen, dat zich thans in de Sowjet-Unie be vindt, onverwijld naar Duitsland zal terugreizen". Sprekend over de maandag voor het Westduitse ambassade gebouw te Moskou gehouden be toging verklaarde de bondskan selier dat het duidelijk was, dat het hier een tegenactie betrof, op touw gezet naar aanleiding van de demonstratie, die Hongaarse studenten vrijdag j.l. voor het Sowjetrussische ambassadege bouw, te Bonn hadden gehouden. „Daar is nu uw Moskou" aldus Adenauer, „datzelfde Moskou, dat zegt zo gesteld te zijn op het onderhouden van goede betrek kingen". Omtrent de betoging der Hon gaarse studenten verklaarde de bondskanselier nog dat deze „goede redenen hadden om. te protesteren tegen de moord op de Hongaarse vrijheidsstrijders". verzoek van de Westduitse am bassadeur om meer steun was, dat er vier mannen van de mili tie bij het gebouw op wacht wer den gezet. Geruime tijd na het begin van de betoging werd de militie versterkt tot 50 man, al dus de nota. Volgens te Bonn ontvangen berichten hebben de Russische autoriteiten niets gedaan om de betoging te verhinderen. „Het ministerie van Buitenlandse Za ken moet daaruit de conclusie trekken, dat het optreden werd toegelaten en goedgekeurd door de Sowjet-overheidsorganen". Verder wordt in de nota uit drukking gegeven aan de verba zing van het ministerie van Bui tenlandse Zaken over het feit, dat het Russische ministerie van Buitenlandse Zaken niet zijn spijt over de aanval op de am bassade heeft betuigd. De Russische regering wordt enslotte verzocht de personen die verantwoordelijk zijn voor de aanval op te sporen, de scha de aan de ambassade te vergoe den en alle noodzakelijke maat regelen te nemen ter voorko ming van dergelijke incidenten. De Westduitse ambassadeur te Moskou, Hans Kroll, heeft ge zegd dat de Sowjet-Russisehe autoriteiten er in toegestemd hebben de „zeer zware" schade, die maandag door Russische be togers aan het Westduitse am bassadegebouw is toegebracht, te vergoeden. Tot op het middag uur van dinsdag hadden de Rus sen echter nog geen officiële verontschuldiging aangeboden. Kroll zou het maandag monde ling uitgebrachte protest schrif telijk hernieuwen. De besprekingen over een ak koord tussen Nederland en de Duitse Bondsrepubliek tot rege ling van problemen die zijn voortgevloeid uit de tweede we reldoorlog, zullen worden her vat, aldus is dinsdag van ge woonlijk welingelichte zijde te Bonn vernomen. De Westduitse minister van Buitenlandse Zaken, Von Bren tano, bracht dinsdag bij bonds kanselier Adenauer verslag uit over de besprekingen die hij maandag in Den Haag met de Nederlandse minister van Bui tenlandse Zaken, mr. J. M. A. H. Luns, had gehad. De ministers van Buitenland se Zaken zijn van plan zich weer met elkaar in verbinding te stel len als er zich nieuwe compli caties bij de besprekingen zul len voordoen, zo zei men in ge woonlijk welingelichte kringen. Hoewel er bij verscheidene Rotterdamse bouwvakarbeiders ontevredenheid bestaat over de nieuwe collectieve arbeidsover eenkomst, wordt er op het ogen blik op de bouwobjecten normaal gewerkt. Op een vergadering, die dezer dagen was uitgeschreven door de algemene bond van werkne mers in de bouwnijverheid (E.V.C.), waren ruim honderd bouwvakarbeiders aanwezig. De bezwaren richten zich vooral tegen de registratiekaart, „aus- weis" zegt de bond, en de boe teclausule. Op een vergadering, die was belegd door de lande lijke organisatie „bouwvak", aangesloten bij het Onafhan kelijk Verbond van Bedrijfsor ganisaties (O.V.B., en destijds van de E.V.C. afgescheiden groep), waren naar schatting De gouverneur van Cyprus, Poot, heeft de leider van de ver zetsbeweging op Cyprus, kolonel Grivas, schriftelijk verzocht een einde te maken aan de sabotage door de verzetsorganisatie Eoka aldus is dinsdag officieel te Ni cosia meegedeeld. De brief werd op 12 april verzonden en bereik te Grivas op 20 april. In een verklaring van het be stuur van Cyprus wordt gezegd, dat de gouverneur geen schrif telijk antwoord op zijn brief heeft ontvangen. Wel had men hem meegedeeld, dat Grivas, zo dra hij de brief had ontvangen, bevel heeft gegeven geen sabo tage meer te plegen. Poot stelde in zijn brief voor alleen en ongewapend naar een door Grivas aan te geven plaats te gaan om er bij de verzetslei der op aan te dringen geen sa botage meer te doen plegen. Foot is dinsdag, na de ver klaring van het bestuur over zijn brief aan Grivas te hebben getekend, naar Londen vertrok ken voor besprekingen over de vooruitzichten van het Britse plan voor Cyprus, nadat Grie kenland en Turkije het van de hand hadden gewezen. De be sprekingen zullen vandaag be ginnen. Ook de persoonlijke vertegen woordiger van aartsbisschop Makarios, Rossides, is dinsdag naar Londen vertrokken. Britse ambtenaren deelden mee, dat er tot dusver geen plannen zijn gemaakt voor besprekingen met hem. poot schreef in zijn brief aan kolonel Grivas ervan overtuigd te zijn, dat, indien de sabotage- eampagne zou voortduren voor de gehele bevolking van Cyprus een ramp het gevolg zou zijn. Bij de ontploffing van een vuurwerkmagazijn in de Brazili aanse plaats Santo Maro da Puri- ficacio zijn volgens radioberich ten 83 mensen om het leven ge komen en 400 gewond. Volgens latere berichten zijn bij de ontploffing van vuurwerk te Santo Amaro da Purificacao in Brazilië, waardoor een hoog- spanningsléiding op een mensen menigte is terechtgekomen, 92 mensen om het leven gekomen. Er zijn 250 gewonden in zieken huizen opgenomen. De Amerikaanse Senaat heeft maandag zijn goedkeuring ge hecht aan 'n wetsontwerp, waar bij het Eisenhower wordt toege staan meer inlichtingen over atoomwapens met Amerika's bondgenoten uit te wisselen dan tot nog toe, maar de presiden tiële bevoegdheid tegelijk op twee punten wordt beperkt. Eisenhower mag slechts aan Engeland niet-nucieaire delen van atoomwapens leveren, dus niet aan alle bevriende landen, gelijk oorspronkelijk in de bedoe ling lag. Het tweede amendement bete kende het schrappen van een re geling waarbij het de president geoorloofd was bevriende landen ook inlichtingen over andere mi litaire toepassingen van atoom energie te geven. Senaat en Huis van Afgevaardigden moeten zich nu nog gezamenlijk over het ont werp uitspreken. De Senaat heeft zijn goedkeu ring gehecht aan een belangrijke wijziging, die het Huis van Af gevaardigden in Eisenhowers oorspronkelijke voorstellen heeft aangebracht en die inhoudt dat het congres het recht van veto ten aanzien van elke overeen komst, welke betrekking heeft op het verstrekken van iniichti gen over kernwapens aan een ander !and. Deze wijziging is bedoeld om de vrees weg te nemen van ver scheidene leden der congrescom missie voor de kernenergie, die vonden dat Eisenhower anders te grote bevoegdheden zouden worden verleend. Ook waren zij bevreesd, dat het nieuwe wets ontwerp, zonder deze beperken de bepaling, tot een uitbreiding van de wedloop der kernbewa pening zou le'den- Verder wordt in de desbetref fende verklaring gezegd, dat in de vier dagen voor 20 april ruim veertig sabotagedaden werden gepleegd, op 20 april drie en op de daaropvolgende dagen geen enkele. ïn het gebied van Luik zijn dinsdag 26.000 mijnwerkers voor onbepaalde tijd in staking ge gaan. Aanleiding hiertoe is een zit- staking van 600 mijnwerkers van de mijn Kessales die sinds drie dagen weigeren bóven de grond te komen uit protest tegen het besluit van de E. G. K. S. om on rendabele miinen te sluiten. Vol gens de stakers zijn er niet vol doende maatregelen genomen om de arbeiders van dergelijke mij nen elders werk te geven. De bevolking zorgt voor de ra vitaillering van de 600, proteste renden. Het wordt niet uitgesloten ge acht dat arbeiders van andere in dustrieën, b.v. de metaalnijver heid, zich uit solidariteit bij de stakers zullen aansluiten. 550 bouwvakarbeiders aanwe zig. Zij stelden een actiecomité samen, dat zich zal gaan bera den over eventueel te onderne men acties. Het heeft zich achter een bezwaarschrift van deze organisatie gesteld, waar in men zich uitsprak tegen het verbindend verklaren van de C.A.O., die onaanvaardbaar wordt genoemd. Het college van rijksbemiddelaars wordt ge vraagd een referendum onder de bouwvakarbeiders te houden over deze C.A.O. Als het college zich, aldus het bezwaarschrift, daartoe niet competent acht, dan vraagt de landelijke organisatie „bouw vak" de tijd dit zelf te organi seren. Volgens zeggen zijn er te Rotterdam ongeveer 12.000 bouwvakarbeiders. Gistermiddag tussen één en twee uur de schafttijd zijn ruim 1300 Amsterdamse bouw vakarbeiders van nieuwbouw- objecten in gelijktijdig op drie plaatsen gehouden protestde monstraties tegen de nieuwe C.A.O. bijeen geweest. Na af loop ging men weer aan het werk. Koning Boudewijn heeft dins dag de R.K oud-premier Gaston Eyskens belast met de vorming van een geheel uit leden van zijn Christelijke Volkspartij (C.V.P.) bestaande regering. Het nieuwe kabinet zal niet over een meerderheid in het par lement kunnen beschikken. Po gingen om tot een coalitie met de socialisten en de liberalen te ko men, zijn op niets uitgelopen. De 53-jarige Eyskens is hoog leraar in de economie aan de R.K. universiteit van Leuven en leider van de Vlaamse vleugel van de C.V.P. Hij was minister van Financiën in het coalitieka binet van Spaak in 1947 en eer- ste-minister in de geheel uit leden van de C.V.P. bestaande regering in 1949 Ais de waarschijnlijke opvol ger van Larock als minister van Buitenlandse Zaken wordt de 53-jarige Pierre Wigny genoemd, die leider van de Christen-Demo cratische fractie in het Europese parlement is. In het kabinet- Spaak was hij minister van Ko loniën. De Franse minister van Voor lichting, Malraux, heeft dinsdag op een persconferentie te Parijs gezegd, dat de Franse regering van plan is van één van de de partementen van Algerië een ..proefdepartement" te maken voor een modernisering in de geest van het Amerikaanse pro ject voor het dal van de Ten nessee. Hetis minder moeilijk, aldus minister Malraux, een Algerijns departement te moderniseren dan het project voor het dal van de Tennessee tot uitvoering te brengen. Het plan zal worden uitgevoerd door het ministerie van opbouw met hulp van Al gerijnse technici. In de kosten kan worden voor zien. De gelden zullen voorna melijk door oliewinning in de Sahara worden verkregen. Malraux verklaarde voorts dat er sedert De Gaulles machts overneming geen martelingen in Algerië zijn gebeurd en dat dit ook in de toekomst niet zal gebeuren. De regering had drie Franse Nobelprijswinnaars, de schrij vers Mauriac. Camus en Roger Martin du Gard, uitgenodigd om ter plaatse de kwestie van de folteringen te bestuderen. Zij zouden van De Gaulle de nodi ge bevoegdheden ontvangen. Malraux zei dat de regering het belang van de verbroede ringsbeweging tussen de Mos lems en de Europeanen niet wilde overschatten, zij ziet het als haar taak tot een durende vereniging van Franse burgers met volledig gelijke rechten uit te bouwen. De geboorte van een nieuw Algerië zou gemakkelijker nauwere banden tussen Frank rijk en Tunesië met Marokko kunnen doen ontstaan. Er was voorts nimmer sprake van onderdrukking der politieke partijen in Frankrijk geweest. De Gaulles kabinet was niet slechts een zakenkabinet, die de lopende zaken van het voor gaande afhandelt, maar „moet de instellingen van Frankrijk veranderen om ze aan de twin tigste eeuw aan te passen". De Deense kustwacht mc-ldt een aanzienlijke activiteit van de Rus sische marine in het Kattegat. Tijdens het weekeinde zijn vier duikboten de Noordzee opgeva ren, maandag gevolgd door een zware kruiser begeleid door twee torpedoboot jagers. Maandag zijn verder nog een torpedoboot jager en drie tankschepen waargeno men. Zaterdag is het Nederlandse schip „Nigeria" na een explosie in brand geraakt in de Golf van Kutch naar thans in Bombay be kend is geworden. De bemanning verliet het schip dat daarna aan de grond is ge lopen in de omgeving van Vanku (N. W. India). De kapitein en de tien leden van de bemanning hebben zich zwemmende naar de kust in veiligheid weten te stel len. Een Nederlands schip dat de naam „Nigeria" draagt is be vracht door „Carebeka" te Gro ningen, maar daar heeft men nog niets van dit ongeluk ver nomen. Deze „Nigeria" is een schip van 650 t. deadweight. Het was met een lading stukgoederen onderweg van Cairn Rian (Eng.) naar Karachi. Kapitein van dit schip is de heer Van den Brink uit Hilversum. Dit schip telde verder tien leden bemanning. „Carabeka" te Groningen heeft gistermiddag een telegram ont vangen, dat bevestigt dat de in brand geraakte „Nigeria" inder daad het door dit bedrijf bevrach te schip is. De „Nigeria" bevindt zich 130 mijl ten zuidwesten van Karachi. In de Staatscourant van dins dag is gepubliceerd een wijziging van de afbetalingsbesehikking 1956, waarbij met ingang van 25 juni a.s. de in genoemde be schikking vastgestelde percen tages der verplichte minimum- kassastortingen voor een groot aantal goederen, als volgt wor den verlaagd: Voor personenauto's van 35 tot 25%; voor motorrijwielen en scooters van 35 tot 25 voor bromfietsen van 30 tot 15 en voor radio's en televi sie-ontvangtoestellen, gram mofoons, platenspelers, accor deons, koelkasten, haarden, kachels, elektrische- en gas fornuizen, warmwaterappara ten, wasmachines, centrifuges en rijwielen van 20 tot 15 Voor de overige artikelen zoals deze in de atbetalingsbeschik- king 1956 zijn genoemd, blijft het tot dusverre geldende mi nimumpercentage van 15 ongewijzigd. He maxiinuun- contractsduur met betrekking- tot alle in deze beschikking ge noemde goederen biijft even eens ongewijzigd. De huidige ontspanning in het economische leven vormde de aanleiding tot deze wijziging der desbetreffende voorschrif ten, aldus bericht het ministe rie van Economische Zaken. if In Bolivia is een algemene amnestie afgekondigd, waardoor alle politieke ballingen naar hun land kunnen terugkeren. De maatregel hangt samen met de opheffing van de staat van beleg met het oog op de aanvullende parlementsverkiezingen op 20 juli. DEZELFDE TEMPERATUREN Terwijl dinsdag de luchtdruk verdeling in onze omgeving zeer vlak was, kwam op zuidelijker breedte een meer uitgesproken circulatie voor. Zo trok over Frankrijk en het Aloengebied 'n depressie die daar flinke regen val veroorzaakte. Plaatselijk werd 's avonds 7 uur omstreeks 20 mm regen afgetapt. Het re- gengebied reikte enige tijd ook tot -boven Limburg waar dien tengevolge 4 mm neerslag viel. Elders in ons land kwamen slechts hier en daar buien voor die op enkele plaatsen van on weer vergezeld gingen. Hoewel vandaag het weer be- invloed zal worden door een zwakke rug van hoge luchtdruk en dus zonnige perioden mogen worden verwacht, blijft tegelij kertijd de onstabiliteit van de lucht toch zó groot, dat enkele plaatselijke buien mogelijk blij ven. Boven de Golf van Biscaye trekt een actieve depressie in de richting van West Europa. Hier door kan later de bewolking wat toenemen en de wind naar zuide lijke richtingen krimpen. medegedeeld door het K.N.M.I. te De Bilt, geldig van woensdagoch tend tot woensdagavond. Zonnige perioden Zonnige perioden maar ook plaatselijk enkele buien. Hier en daar met onweer, later matige wind uit zuidelijke richtingen. Dezelfde temperaturen als giste ren of iets hogere. DONDERDAG 26 JUNI Breskens Hanswee rt Terneuzen Walsoorden v.m. 8.59 10.14 9.34 10.24 n.m. 9.24 10.39 9.59 10.49 ZON MAAN op onder op onder Juni. 23 4.20 21.04 11.45 24 4.20 21.04 13.02 0^09 25 4.20 21.04 14.19 0.36 26 4.21 21.04 15.36 1.05 27. 4.21 21.04 16.52 1.37

de Vrije Zeeuw | 1958 | | pagina 1