Communiqué van Neder besprekingen te De iands-Duitse Haag n De executies in Hongarije Olaf V ingezegend als Koning van Noorwegen De definitieve uitslag van de stemming te Straatsburg Haagse bouwvakarbeiders protesteren tegen nieuwe C. A. O. Rond de Belgische kabinetscrisis DINSDAG 24 JUNI 1958 12e Jaargang Nr 4403 Uitgeefster N.V. v/h Firma P. J. van de Sande, Terneuzen MINISTER ALGERA ZIEK Interpellatie in de Tweede Kamer over de veerrechten op Westerschlede uitgesteld NOODWEER IN OOSTENRIJK DEMONSTRATIE VOOR WESTDUITSE AMBASSADE IN MOSKOU Prins Bernhard reikte zilveren anjers uit DE BRITSE VERSTERKINGEN VOOR CYPRUS Abbas beschuldigt de Verenigde Staten Brussel op de eerste plaats NOG MEER PROCESSEN IN HONGARIJE? NOODWEER IN HET NOORDOOSTEN VAN ITALIË Verklaring van Eijskens POLEN ONTKENT BERICHTEN OVER OMMEZWAAI IN WARSCHAU De tankboot „Artemis" naar Zweden Hongaren in Haarlem protesteren HET WEER WEERBERICHT HOOGWATER ZON- en MAANSTANDEN hankering bij abonnement: Terneuzen Directeur-Hoofdredacteur L van de Sande Redactie-adres: Noordstraat 5557 Administratie-adres: Smidswal Telefoon 2073 en 2510 Na 5 uur uitsluitend 2073 Gironummer 38150 Abonnementsprijs: 6.per kwartaal; per maand 2,per week 48 cent. Losse nrs 9 ct. Verschijnt dagelijks Advertentieprijs per mm 15 ct; minimum per advertentie ƒ2,25 Rubriek Kleine Advertenties tgéén handelsadver tenties): 5 regels 1,Iedere regel meer 20 ct Kleine advertenties bij vooruitbetaling. Inzending advertenties tot 's namiddags 2 uur Voor het maandagnummer: zaterdags 10 nu* Vermelding: Brieven onder nummer, of: Adre# Bureau van dit Blad, 20 cent meer Over de Nederlands-Duitse be sprekingen in Den Haag is gis teren het volgende gemeenschap pelijke communiqué uitgegeven: Op 23 juni 1958 hebben de Duitse minister van Buitenlandse Zaken, dr. Von Brentano; de Ne derlandse minister van Buiten landse Zaken, mr. Luns, en de Naar wij vernemen moet de mi nister van Verkeer en Water staat, mr. J. Algera, tenge volge van een lichte ongesteld heid het bed houden. Als ge volg daarvan zal de heden avond in de Tweede Kamer der Staten-Generaal te houden in terpellatie over de veerrechten over de Westerschelde moeten worden uitgesteld tot een nader te bepalen datum. Een grote aardverschuiving heeft in het Karawnken-gebergte in het zuidelijk deel van Midden- Oostenrijk twee dorpen, Ebriacli en Trögern, van de buitenwereld afgesloten. Genie-eenlheden van Eiet Oostenrijkse leger zijn naar de dorpen gezonden. Steenmas sa's van vijftien meter hoog vér sperren de wegen. Nederlandse staatssecretaris, mr. Van den Beugel, in het ministerie van Buitenlandse Zaken te Den Haag uitvoerige besprekingen over de nog steeds hangende bi laterale Nederlands-Duitse vraagstukken gevoerd. De Duitse minister van Buitenlandse Zaken werd vergezeld door de plv. staatssecretaris in het Duitse ministerie van Buitenlandse Za ken, ambassadeur Knappstein, van Nederlandse kant woonden dr. Van Houten, directeur-gene raal politieke zaken, en de direc teur van de directie Europa, dr. Levelt, de besprekingen bij. De besprekingen vonden plaats in 'n zeer welwillende atmosfeer, waarbij van weerskanten de standpunten openhartig naar vo ren werden gebracht. Alle be langrijkste nog op een oplossing wachtende problemen werden aan de orde gesteld en er werden geschikte middelen gezocht om de afwikkeling dezer reeds vele jaren hangende problemen zo veel mogelijk te bespoedigen. De onderhandelingen zullen op korte termijn worden voortgezet. De beide ministers van Buitenlandse Zaken zullen zo nodig in per soonlijke ontmoetingen de be slissingen nemen, die voor het bereiken van wederzijdse over eenstemming nodig zullen zijn. Van deze gelegenheid hebben de ministers gebruik gemaakt voor een algemene gedachten- wisseling over een aantal multi laterale vraagstukken, welke voor beide landen van groot be lang zijn. Zo is ook aan de orde gekomen de aanstaande vergadering van de raad van ministers van de E. E. G. en Euratom. Gebleken is daarbij, dat volledige overeen stemming tussen de inzichten van beide landen over deze vraagstukken bestaat, in het bij zonder ten aanzien var de voor de organisatie dezer gemeen schappen te kiezen zetel en over de oplossing der problemen, ver- Trevor Evans, de industriële correspondent van de Daily Express, bericht dat hij is opge beld door Arthur Horner, de communistische voorzitter van de Britse mijnwerkersvakbond, die verklaarde dat hij ten zeer ste geschokt was door de te rechtstelling van Imre Nagy en de zijnen in Boedapest. Zondag werd uit een voorbij rijdende auto een Molotof-cock- tail geworpen naar de hoofd ingang van de Sowjet-Russi- sche ambassade te Buenos Aires. Er werd slechts weinig schade aangericht. De politie greep in toen in de buurt van de woning van de Sowjet-Rus- sische ambassadeur gepoogd werd een demonstratie tegen de executies te houden. Te Ottawa hebben uitgewe ken Hongaren flessen rode inkt naar het gebouw van de Sowjetrussische ambassade ge worpen uit protest tegen de executies. Een groep Hongaren, onder leiding van een pater Franciscaan, trok onder het zingen van het Hongaarse volkslied voorbij de ambassade. Op één der meegevoerde bor den stondDatgene, waarvoor Nagy en Maleter stierven, zal blijven leven". Premier Nehroe van India heeft het bericht van de exe cuties in Hongarije en de mo gelijke gevolgen van dit feit „zeer zorgwekkend" genoemd. Waarnemers in Polen wijzen er op dat de executies in Honga rije (1e leiding van (1e Poolse communistische partij, met Go- mulka voorop, voor een uiterst netelig probleem hebben ge plaatst. Tot nog toe heeft Gomulka ten aanzien van deze gebeurte nis volhard in een stilzwijgen dat op zichzelf zeer welsprekend wordt geacht. Men vraagt zich af hoe lang hij dit echter zal kunnen volhouden zonder pres sie van Moskou en andere com munistische landen uit te lok ken. Aan het Poolse stilzwijgen schijnt voornamelijk onzeker heid over de rol van de Russi sche premier Chroesjtsjef zelf in de onderhavige aangelegen heid ten grondslag te liggen. Men had namelijk tot onlangs Chroesjtsjef voor een liberale" leider aangezien maar het nieuws van de terechtstelling van Nagy c.s. zo kort na Chroesjtsjefs bezoek aan Boe dapest en zijn rede in Sofia heeft de Poolse leiders klaar blijkelijk in verwarring ge bracht, aldus de waarnemers. Voor het gebouw van de West- duitse ambassade te Moskou is maandag een betoging van 400 tot 500 mensen gehouden, die protesteerden tegen de inciden ten welke zich enige dagen ge leden voor de Russische ambas sade te Bonn hebben voorge daan. De betogers droegen bor den met anti-fascistische en an ti-imperialistische leuzen. De demonstranten hebben het gebouw met stenen bekogeld, waardoor ruim dertig ruiten zijn gebroken. Ook gooide men flessen inkt naar de ambassade. De betoging heeft twee uur ge duurd. De betogers werden ten slotte verspreid door de bereden politie. Een woordvoerder van het Westduitse ministerie van Bui tenlandse Zaken heeft maandag te Bonn meegedeeld, dat de am bassade te Moskou van te voren was gewaarschuwd voor een de monstratie van jonge Russen. De ambassade had daarop om meer politiebescherming verzocht. De woordvoerder zei niet van wie de waarschuwing afkomstig was. Hij zei verder niet te weten of de Russische politie bij de am bassade inderdaad was versterkt. De Westduitse ambassadeur te Moskou heeft doen weten, dat de Russische politie niets heeft ge daan om de betogende jongelie den te verhinderen het gebouw te beschadigen, aldus is van ge woonlijk welingelichte zijde te Bonn vernomen. De Westduitse ambassadeur belde het Russische ministerie van Buitenlandse Zaken, maar kreeg ten antwoord dat minister Gromyko op een diplomatieke receptie was en dat hij later maar terug moest bellen. De ambassadeur diende later bij Gromyko een krachtig pro test in en vroeg volledige schade loosstelling, een formeel excuus en garantie dat dergelijke inci denten niet meer zullen voorval len. band houdende met de instelling van de vrijhandelszone. De beide ministers van Buitenlandse Za ken zijn het erover eens. dat de instelling van de vrijhandelszone een noodzakelijke aanvulling van de E. E. G. vormt. Z.K.H. de Prins der Neder landen heeft maandagmorgen als regent van het Prins Bern hard Fonds in het gebouw van de Nederlandse Handel Maat schappij N.V. te Amsterdam voor de negende keer zilveren anjers uitgereikt aan Nederlan ders, die zich op bijzon'dere wij ze op het gebied van de weten schap, kunst en cultuur ver dienstelijk hebben gemaakt. De aanvoer van versterkingen door de lucht voor de Britse strijdkrachten op Cyprus is maandagnacht geëindigd. In acht dagen tijd werd zesduizend man van Engeland naar het eiland overgebracht, waardoor er zich thans ongeveer 37.000 Britse mi litairen op Cyprus bevinden. Uit Malta werden tweehonderd mari niers aangevoerd. De operatie wordt de meest intensieve luchtbrugdienst sinds de blokkade van Berlijn in 1948 genoemd. In Londen heeft het enig op zien gebaard, dat de eerste bri gade gardetroepen naar Cyprus is overgebracht. Deze militairen die belast zijn met de bewaking van de koninklijke paleizen, ver laten Engeland vrijwel nooit ten zij ingeval van oorlog. Geruch ten als zou het een voorbereiding tot een interventie in Libanon zijn, zijn door de regering tegen gesproken. In de middeleeuwse Nidaros- kathedraal te Drontheim, het Noorse nationale heiligdom, is Olav V zondag ingezegend als koning van Noorwegen, op de dag af 52 jaar na de kroning van zijn vader, Haakon VII en konin gin Maud in dezelfde kerk. De inzegening werd verricht door bisschop Arne Fjellbu die, terwijl de koning voor hem knielde, zijn hand op diens hoofd legde en een gebed uitsprak voor koning Olav en land en volk van Noorwegen. De plechtigheid werd door 2300 personen bijgewoond. Daarbij waren kroonprins Ha- rald, de prinsessen Ragnhild en Astrid en de echtgenoot van prinses Ragnhild, de reder Lo- rentzen, de minister-president en leden van de regering. Officieren van de vier onderdelen van de Noorse strijdkrachten: land macht, marine, luchtmacht en de binnenlandse strijdkrachten, be waakten in de kerk de kroonju welen. In het voornaamste koor van de kerk waren opgesteld de rijksstandaard en de koninklijke standaard, die de koning in de oorlog heeft meegenomen naar Engeland en die op zijn schip ge hesen was, toen hij in 1945 terug keerde. De koning reed in een open auto naar de kerk, terwijl mili tairen van de vier onderdelen der strijdkrachten in de stad para deerden. De koning was gekleed in generaalsuniform, de kroon prins in het uniform der cadet ten. Zaterdag- en zondagavond werden feestdiners gegeven. Maandag zijn koning Olav en prinses Astrid uit Bergen ver trokken voor een achtdaagse reis met 't koninklijke jacht „Norge". Onderweg zullen officiële bezoe ken gebracht worden aan ver schillende steden, o.a. aan Ber gen en Stavanger. Woensdag 2 juli, zijn 55ste verjaardag, zal de koning in Oslo terug zijn. De politie van Drontheim heeft, bij alle drukte, nog een extra schrik gehad toen ir het politie bureau een brandje uitbrak, dat echter spoedig geblust was. De hofauto's, die onderdak hadden gekregen in de politiegarage, werden snel gered. Wel moest van de wagen van kroonprins Harald, die afgesloten was, een ruit worden vernield. Ferhat Abbas, leider van de Algerijnse bevrijdingsbeweging, heeft in een vraaggesprek, dat zondag is gepubliceerd door een Tunesisch weekblad, de Verenig de Staten beschuldigd van steun verlening aan de Franse „kolo niale politiek". „Wij zijn van me ning, dat Washington Frankrijk onvoorwaardelijke steun heeft gegeven in zijn koloniale politiek in Noord-Afrika", aldus Abbas. Brussel is zegevierend uit de stemmingen in het Europese parlement over de zetel der Europese instellingen te voor schijn gekomen, met Straatsburg op de tweede plaats en Milaan als nummer drie. Nadat bij een eerste stemming van de tien steden, die zich kandidaat hadden gesteld, er vijf waren geëlimineerd, n.l. Pa rijs, Chautilly, Turijn, Monza en Stresa, luidde de uitslag van de 2de stemmingsrondeBrus sel 170 punten, Straatsburg 161, Milaan 155, Nice 153 en Luxem burg 99. Dit betekent dus, dat het parlement Brussel, Straats burg en Milaan aan de minis ters van de Europese gemeen schappen voorstelt als de meest 'geschikste plaatsen voor vesti ging van alle Europese organen. Helaas dreigt een, „boos ge rucht" de vreugde in het Brus selse kamp te verstoren, name lijk, dat de ministers op aandrin gen van Frankrijk en ook Lu xemburg zullen besluiten de hui dige toestand nog ruim drie jaar, namelijk tot aan het einde van de overgangsperiode, te handhaven. Dat zou betekenen, dat het par lement voorlopig in Straats burg blijft vergaderen, dat de E.G.K.S. in Luxemburg blijft en de E.E.G. en de Euratomorga- nen in Brussel. Dit heeft voor de Belgen een troost, dat men na de overgangsperiode, mede gezien het advies van het parle ment, toch moeilijk de E.E.G. en Euratomorganen uit Brussel zal kunnen weghalen. De voorzitter van het Europese parlement, Robert Schuman, ver klaarde nadat de uitslag bekend was gemaakt, dat de Europese organisaties nu spoedig hun defi nitieve plaats moeten krijgen, zodat zij goed kunnen functione ren. Hallstein, voorzitter van de commissie der E.E.G., zal niet als een nomade heen en weer kun nen trekken tussen Brussel en Luxemburg, zei hij. De beslissing is nu aan de mi nisters. Die mogen het goede functioneren van de Europese in stellingen niet schaden en de on zekerheid over de plaats waar de organisaties zullen komen laten bestaan. Als de ministers geen unanimiteit voor één stad kun nen opbrengen, moeten zij des noods maar een voorlopige rege- Een paar honderd bouwvak arbeiders uit 's-Gravenhage heb ben gisteren geprotesteerd tegen de strafbepalingen die in het nieuwe C.A.O. voor het bouw bedrijf zijn opgenomen. Een de legatie van vijf man heeft in het ministerie van Sociale Zaken en Volksgezondheid een adres aan geboden aan het waarnemend hoofd arbeidsverhoudingen, mr. C. J. Nierstrasz. Minister Suur- hoff kon gistermiddag niet be reikt worden. Vclgens dr. Bela Fabian, voor zitter van bet verbond van Hon gaarse voormalige politieke ge vangenen, zijn uit Boedapest in lichtingen ontvangen dat er in Hongarije nog meer terechtstel lingen zijn uitgevoerd en dat er nog diie geheime processen gaan de zijn. Terechtgesteld zouden zijn Jo seph Kovacs, Sandor Racz en Sandor Karsai, voornaamste lei ders van de revolutionaire ar beidersraad. De processen zou den gaan tegen leraren en leer lingen van de militaire academie Kossuth, verscheidene dokters die gewonde strijders hadden verzorgd en de politie geen na men bekend wilden maken en een 47-tal advocaten. Na een onderhoud van onge veer een half uur kwam de leider van de delegatie de 49- jarige bouwvakarbeider, de heer Jan Verschuur (E.V.C.), uit het ministerie met de mededeling dat het resultaat van het onder houd „volkomen negatief" is ge weest. Mr. Nierstrasz heeft de arbei ders verwezen naar hun vakorga nisaties, van welke het officieel protest moet uitgaan. De heer Verschuur deelde mede, dat de leiding van de organisaties voor slechts dertig procent de mening van de aangeslotenen vertegen woordigt. Het protest is voornamelijk ge richt tegen de invoering van het registratie kaartensysteem en de werkklassificatie, „die in feite de arbeiders rechteloos maken", aldus de heer Verschuur. Hij ver- zette zich er tegen, dat het loon van de bouwvakarbeiders afhan kelijk zou zijn van de klassifica- tie van de werkgever, ongeacht diens leeftijd, werkervaring etc. „Dit is alleen maar een protest geweest", aldus de delegatielei der. Volgens zijn verklaring heeft gisteren ongeveer 90 pro cent van de Haagse bouwvak arbeiders het werk neergelegd. De arbeiders zullen heden het werk hervatten, in afwachting van verdere stappen door het actie-comité. Welke deze stap pen zullen zijn hangt af van de ontwikkelingen, zei de heer Ver schuur. „Wij zullen er op toezien dat de woningbouw in 's-Gravfenhage door deze actie niet gestagneerd wordt, zo zei hij verder. Nader hand heeft hij op het Malieveld een verklaring afgelegd voor de bouwvaklieden. De Haagse politie, die met een aanzienlijk aantal manschappen en mobilotoonwagens was uitge rukt, behoefden niet op te tre den tegen de demonstranten die zo nu en dan gejuich en leuzen lieten horen. De minister van Sociale Zaken en Volksgezondheid, de heer J. G. Suurhoof heelt geweigerd een delegatie van de stakende bouw vakarbeiders in 's-Gravenhage te ontvangen, zo vernemen wij van het ministerie van Sociale Zaken en Volksgezondheid. Als reden van minister Suur- hoffs weigering is opgegeven, dat de regering over arbeidsvoor waarden alleen contact onder houdt met de erkende vakorga nisaties. Op verscheidene bouwprojec ten in Utrecht zijn de bouwvak arbeiders maandagochtend wel verschenen, maar circa drie kwart naar schatting 5000 man is niet aan het werk gegaan uit protest tegen de zaterdag ont. vangen verlaagde lonen als ge volg van de nieuwe C.A.O. voor de bouwvakken. De situatie op de werken is vrij rustig. Ook in 's-Gravenhage reden grote groepen bouwvakarbeiders op fietsen door de stad teneinde collega's op bouwwerken tot sta ken aan te sporen. Zij hadden zich maandagmorgen omstreeks half acht in het Zuiderpark ver zameld. Naar wij vernemen wordt op de bouwwerken in de provincie Utrecht overal gewerkt. Alleen in de stad Utrecht is drie kwart van de bouwvakarbeiders na maandagmorgen te zijn versche nen op het werk, weer vertrok ken. ling treffen, maar zij moeten een besluit nemen, aldus Schuman. Hij voegde hier nog met nadruk aan toe, dat het parlement de zaak niet lichtvaardig heeft op gevat. Bij de stemmingen hebben de Nederlandse afgevaardigden overwegend op Brussel gestemd, twee of drie spraken zich voor Parijs uit. De Belgen waren na tuurlijk voor Brussel, zoals de Luxemburgers voor Luxemburg en de Italianen voor Milaan. Van de Duitsers stemden er veel voor Straatsburg en verscheidenen voor Brussel. De Fransen waren aanvankelijk verdeeld over Parijs en Straatsburg, later tussen Nice en Straatsburg. DE KOSTEN VAN HET EUKOPESE PARLEMENT Het Europese parlement gaat de drie gemeenschappen dit jaar circa 10 miljoen gulden kosten. Volgend jaar wordt dat circa 14 miljoen, waarvan ruim 1 mil joen voor reiskosten en vergoe dingen van de 142 afgevaardig den. Dit blijkt uit een rapport, dat de Nederlandse K.V.P.-afgevaar- digde Janssen, namens de com missie voor de administratie van het Europese parlement en voor de begroting van de gemeenschap heeft ingediend. Het aantal amb tenaren van het secretariaat van het parlement stelt het verslag op 317 voor volgend jaar, voor dit jaar op 284. Een hevige storm en zware regenbuien hebben in de nacht van zaterdag op zondag en zon dagochtend zware schade aange richt in het noordoosten van Italië, aldus wordt uit Udine ge meld. Er werd veel schade aan gericht aan wegen, spoorlijnen, huizen en gewassen. Bij Manzano is door verzwak king van een spoorbrug een goe derentrein op de lijn Triëst Udine ontspoord. Een spoorweg beambte raakte bekneld, zodat één van zijn armen moest wor den geamputeerd. Nabij Crosada zouden drie bromfietsers door het water van een riviertje, dat buiten zijn oevers trad, zijn meegesleurd. Tientallen dorpen waren versto ken van drinkwater en elektri sche stroom. De Belgische kabinetsforma teur, heeft maandag tegenover journalisten de volgende ver klaring afgelegd „Het is voor iedereen duidelijk dat deze crisis met zeer grote moeilijkheden gepaard gaat en dat het ons niet mogelijk was met een van de andere nationale partijen tot overeen stemming te geraken. Het was mijn oprechte bedoeling te trachten een regering te vor men die waarborgen voor sta biliteit zou kunnen bieden, d.w.z. gebaseerd op een ak koord met één der linkse par tijen, maar ik moet vaststel len dat een homogene min derheidsregering der C. V. P. zich aftekent. De vorming van een dergelijke regering zou overigens in zeer korte tijd kunnen geschieden. Opdat men nochtans, zelfs op het laatste ogenblik, mij niet zou kunnen verwijten ook maar de geringste kans, die nog zou kunnen bestaan, on benut te hebben gelaten, heb ik er in toegestemd om ten einde met hen voor de laatste maai van gedachten te wisse len. Deze gedachtenwisseling zal nog maandagavond plaats hebben maar het is mij onmo gelijk u de namen van deze personen of de plaats en het uur van deze bijeenkomst mede te delen. Gezien deze omstandigheden kan ik on mogelijk wat dan ook aan deze verklaring toevoegen, be halve dat de koning mij dinsdag te 10 uur een audiëntie zal ver lenen". De legatie van de Poolse volks republiek te 's-Gravenhage heeft maandag het volgende commu niqué verstrekt: „Bepaalde Nederlandse cou ranten hebben een gerucht ver spreid volgens welke verande ringen te wachten zouden zijn in de leiding van de Poolse commu nistische partij. De legatie heeft opdracht gekregen deze geruch ten categorisch te ontkennen, en aan te merken als zijnde vals en zonder grond". Precies veertien dagen nadat het Noorse tankschip „Artemis" in aanvaring kwam met een an der Noors schip en in brandge- raakte, is de „Artemis" zaterdag middag door vijf sleepboten van L. Smit Co. de Noordzee opge sleept om gebracht te worden naar Zweden, waar het schip ver der zal worden gerepareerd. De in Haarlem en omgeving verblijf houdende Hongaren hebben zondagavond inhun centrum te Haarlem een bijeen komst gehouden ter herdenking van de executies van Imre Nagy, de oud-minister-presi dent van Hongarije, en van de verzetsheld Pal Maleter. Beslo ten werd een telegram te zen den aan minister Luns, waarin wordt aangedrongen de af schuw van het vrije westen voor deze terreurdaad waar mogelijk te tonen en waarin tevens fel tegen de executies wordt ge protesteerd. WESTELIJKE WIND. Boven de Noordzee bevond zich maandag een vlak lagedruk gebied, waarin kleine storingen plaatselijk de buienactiviteit acti veerden. Hier en daar gingen de ouien van onweer vergezeld. Op een aantal plaatsen in ons land werd maandag weer meer dan 10 millimeter regen afgetapt. De maximumtemperaturen waren op de meeste plaatsen 15 a 16 graden. Voor heden verwachten we wat minder buien en perio den met zon, waardoor de tem peraturen over het algemeen iets hoger zullen worden dan gisteren. De wind blijft uit wes telijke richtingen waaien en zal overwegend matig van kracht blijven. medegedeeld door het K. N. M. I., geldig tot dinsdagavond. Westelijke wind. Perioden met zonneschijn, maar plaatselijk ook enkele buien. Zwakke tot matige wind, in hoofdzaak uit westelijke richtin gen. Dezelfde middagtemperatu- ren als gisteren, of iets hogere. WOENSDAG 25 JUNI. Breskens Terneuzen Hansweert Walsoorden v.m. 7.50 8.25 9.05 9.15 n.m. 8.14 8.49 9.29 9.39 ZON MAAN op onder op onder Juni 23 4.20 21.04 11.45 24 4.20 21.04 13.02 0.09 25 4.20 21.04 14.19 0.36 26 4.21 21.04 15.36 1.05 27 4.21 21.04 16.52 1.37

de Vrije Zeeuw | 1958 | | pagina 1