CALVÉ SLASAUS CALVÉ Foster Dulles over de kansen op een topconferentie Ongeluk in Vancouver eist 18 doden Minister Luns sprak voor buitenlandse pers De Verenigde Staten en Libanon De Britse voorstellen betreffende de status van Cyprus HET WEER WEERBERICHT HOOGWATER ZON- en MAANSTANDEN EERSTE BLAD Frankering bij abonnement: Terneuzen Directeur-Hoofdredacteur 1. van de Sande Redactie-adres: Noordstraat 5557 Administratie-adres: Smidswal Telefoon 2073 en 2510 Na 5 uur uitsluitend 2073 Gironummer 38150 Abonnementsprijs: 6,— per kwartaal; per maand 2.per week 48 cent. Losse nrs 9 ct. DONDERDAG 19 JUNI 1958 12e Jaargang Nr 4399 Verschijnt dagelijks Uitgeefster N.V. v/h Firma P. J. van de Sande, Terneuzen Advertentieprijs per mm 15 rt; minimum per advertentie 2,25 Rubriek Kleine Advertenties géén handelsaóver- tenties)5 regels 1,Iedere regel meer 29 ct. Kleine advertenties bij vooruitbetaling. Inzending advertenties tot 's namiddags 2 uur Voor het maandagnummer: zaterdags 10 nor Vermelding: Brieven onder nummer, of: Adres Bureau van dit Blad. 20 cent meer DE TOESTAND IN LIBANON Libanese falangisten (rechts geainde christenen) hebben dins- lagavond ji. in een bepaalde wijk van Beiroet, ondanks het afge kondigde uitgaansverbod, slag geleverd met communisten. De strijd duurde voort tot midder nacht, toen- een storing in het -iéktriciteitsstelsel de gehele stad in het duister hulde. Het is niet bekend, óf deze ge vechten slachtoffers hebben ge vergd. In de nacht van dinsdag op v'oensdag hebben zich verschei dene malen hevige ontploffingen in Beiroet voorgedaan. Reuter meldt uit Londen, dat dé Britse ambassadeur te Bei roet, sir George Middelton, de leden van de Britse gemeenschap in Libanon heeft aangeraden hun vrouwen en kinderen te doen vertrekken, dit in verband met de nog, steeds voortdurende onze kerheid in het land, aldus een mededeling van een woordvoer der van het Britse ministerie van Buitenlandse Zaken. Libanese tegenspraak De Libanese minister van Voorlichting Clovis Khazen. r.eeft de berichten tegengespro ken, volgens welke de Libanese regering secretaris-generaal Hammarskjoeld van de V.N. zou verzoeken om voldoende troe pen van de V.N. voor het af sluiten van de grens met Syrië. Op de vraag of de Libanese regering een dergelijk verzoek zou doen antwoordde de minis ter, dat Hammarskjoeld zelf zal beslissen wat nodig is en dat dit een zaak is die de se cretaris-generaal aangaat. NEDERLAND IN BEGINSEL BEREID TROEPEN NAAR LIBANON TE ZENDEN De Nederlandse regering is in beginsel bereid, 80 man comman dotroepen naar de Libanon te zenden, aldus verneemt A.N.P. van gezaghebbende zijde in Den Haag. De secretaris-generaal van de Verenigde Naties, Hammar skjoeld, heeft een viertal rege ringen. waaronder die van ons land, over de mogelijkheid van het zenden van een aantal mili tairen naar de Libanon gepolst. Dit zijn, naar wij verder verne men, die van Italië, Ceylon en Birma. In totaal zou de heer Hammarskjoeld hebben gevraagd om 300 man. Het Nederlandse aandeel van 80 militairen onder wie offi cieren en onder-officieren zou volgens niet officiële bron nen worden geleverd door de commandotroepen in Roosen daal. Of inderdaad Nederlandse militairen op korte termijn naar de Libanon zullen vertrekken, hangt af van verdere mededelin gen van de heer Hammarskjoeld, die zoals gemeld, in Beiroeth zal aankomen. Nederland heeft in ieder geval in principe van de bereidheid aan de secretaris-generaal van de Verenigde Naties doen blijken. Nadere bijzonderheden over de taak van de gevraagde militairen ontbreken nog. Zoals bekend be vinden zich thans alleen waar nemers van de Verenigde Naties in de Libanon. Zweden wil vliegers en toestellen naar Libanon zenden De Zweedse ministerraad heeft woensdag besloten vlie gers en vliegtuigen ter beschik king te stellen van de groep waarnemers van de V.N. in Li banon. Zweden zal echter eerst nadere mededelingen afwach ten alvorens de vliegers en toe stelen naar Libanon te zenden. Secretaris Hammarskjoeld van de V.N. had Zweden om zes vliegers en vier toestellen voor waarnemingen gevraagd. De Amerikaanse minister van Buitenlandse Zaken Foster Dul les heeft verklaard, dat men tot de slotsom zou kunnen komen dat de Sowjet-Unle de diploma tieke besprekingen, om tot een topconferentie te komen, moge lijk zal afbreken. Indien de inleidende besprekin gen te Moskou tussen de Sowjet- minisler van Buitenlandse 'Zaken Grorrtyko en de ambassadeurs van Engeland. Frankrijk en de Ver. Staten inderdaad zouden worden afgebroken, zou dit een nieuwe beschouwing van de mo gelijkheden voor een topconferen tie door de Westelijke mogend heden noodzakelijk maken, aldus Dulles. De minister weigerde te zeg gen of er z.i. dit jaar al dan niet een topconferentie zal wor den gehouden. Hij achtte het ech ter niet zeer waarschijnlijk, dat een dergelijke conferentie binnen de komende twee maanden zou kunnen worden gehouden. Dulles verklaarde niet te menen dat de Sowjet-Unie haar oor spronkelijke standpunt t.a.v. een topconferentie had gewijzigd. Dit bestond hieruit dat het Kremlin een dergelijke conferentie wenst, indien het die op zijn eigen voor waarden kan doen houden en het mogelijk is daarbij een propa- ganda-overwinning te boeken, die de vrije staten de indruk zou moeten geven, dat de „koude oor log" voorbij is. ..Het Westen heeft gepoogd '\ër vaste koers te varen door zich uit te spreken voor een topcon ferentie, waarop het mogelijk zou zijn bepaalde overeenkomsten te bereiken en over andere aange legenheden van gedachten te wis selen. De Verenigde Staten kennen thans geen belangrijke interna tionale vraagstukken, waarover werkelijke overeenstemming waarschijnlijk zou kunnen wor den geacht"; aid" minister Bill ies. De stakingen in Londen De chauffeurs van de Londense vleesmarkt Smithfield hebben woensdag besloten nun staking, die zij twee maanden geleden be gonnen om looneisen kracht bij te zetten, te beëindigen. Zoals bekend had deze sta kingsactie tot gevolg dat 'zes honderd vleessjouwers werden ontslagen, omdat er geen werk voor hen was. Zesduizend ande re vleessjouwers legden daarop uit sympathie het werk neer en vervolgens breidde de staking zich geleidelijk uit tot twintig van de dertigduizend Londense havenarbeiders, waardoor het werk op honderd schepen stil kwam. te liggen. De havenarbei ders zijn op 7.500 man na intus sen. weer aan het werk gegaan. De chauffeurs van de vleesauto's zullen het werk hervatten, mits de 7.500 havenarbeiders zulks ook doen. Volgens een woord voerder van hun bond zullen de mannen waarschijnlijk maandag weer aan het werk gaan. De onderhandelingen: om te komen tot een beëindiging van de busstaking van 50.000 man, die zeven weken geleden begon, duren voort. Zoals gemeld be sloot de meerderheid van de sta kers dezer dagen om de actie voort te zetten. Dulles verklaarde voorts dat, alhoewel er nog een of twee kleine punten geregeld moeten worden, de Verenigde Staten nog steeds het voornemen hebben 1 juli a.s. te Genève aan te vangen met beraadslagingen met ver tegenwoordigers van de Sowjet- Unie en andere landen over de technische aspecten van het toe zicht, dat zal moeten worden uit geoefend bij het sluiten van een overeenkomst tot staking, der proefnemingen met kernwapens. De minister deelde verder mede, het voornemen te hebben Volgende week interpellatie over de veertarieven Op voorstel van de voorzitter heeft de Tweede Kamer woens dagmiddag besloten de interpel latie van de heer Verkerk (AR) over de tarieven voor de veren over de Westerschelde te doen houden op dinsdag 24 juni des avonds te acht uur. Tegenspraak over cholera op ZuidBorneo Het Indonesische ministerie van Gezondheidszorg heeft woensdag het bericht uit Band- de conferentie van vertegenwoor- jermasin tegengesproken, dat in digers der z.g. Bagdad-staten, die in de tweede helft van juli te Londen begint, bij te wonen. Voorts hoopte hij in augustus een bezoek aan Brazilië te bren gen het dorp Belanden een cholera- epidemie zou zijn uitgebroken. In een verklaring zegt het mi nisterie, dat het dorp wordt ge teisterd door dysenterie en niet door cholera. Te Vancouver in Brits Colum bia zijn dinsdag twee delen van een in aanbouw zijnde brug in 't water gestort. Ooggetuigen ver- klaatden, dat er 25 tot 40 man nen op de ingestorte brugde'en aan het werk waren toen het en- geluk gebeurde. De brug, die zes banen had, zou dit jaar voor het verkeer De Gaulle onderscheidt Churchill. De Franse regering heeft sir Winston Churchill het bevrij- aingskruis toegekend, zo is te Parijs door het bureau van pre mier De Gaulle bekendgemaakt. Het Croix de la liberation is een hoge onderscheiding die verleend wordt aan hen, die zich voor de bevrijding van Frankrijk in hoge mate verdienstelijk hebben ge maakt. Sir Winston is de derde buitenlander, die de onderschei ding te beurt valt, vóór hem kre gen Eisenhower en koning Mo hammed V van Marokko het kruis. zijn geopend. De bouw begon in februari 1956 en bij eerdera ge legenheden zijn reeds vier arbei ders bij ongelukken om het leven gekomen. De kosten van de bouw bedragen zestien miljoen dollar. De brug werd aangelegd op een hoogte van ongeveer 65 meter boven het water. Volgens latere berichten zijn er 18 lijken gevonden. Twee men sen worden vermist en er zijp er 22 in het ziekenhuis opgeno men. Advertentie.) Aanslagen op Russische ambassadegebouw in Montevideo In de nacht van dinsdag op I woensdag is in de hoofdstad van Uruguay, Montevideo, een ,,Mo-1 lotof-cocktail" naar de Russische I ambassade geworpen, doch del brandweer wist door snel optre- I den te verhinderen, dat schade werd aangericht. Woensdagochtend marcheer den honderden studenten naar de I ambassade maar zij werden door de politie uiteengedreven. Een poging om het ambassade gebouw met teer te besmeuren I werd ook verijdeld. Betoging in Ajaccio In Ajaccio, de hoofdstad van I Corsica, heeft de politie dinsdag traangas gebruikt bij een botsing met linkse betogers, die kransen hadden gelegd bij het monument van twee verzetstrijders die in de oorlog zijn gesneuveld. Twee politiemannen zijn licht gewond door stenen waarmee de beto gers de politie bekogelden toen deze verhinderde dat de onder burgemeester van Ajaccio, Ca- salta, na de kranslegging een rede uitsprak. Brand in Philipsfabriek Bij een brand in de Philipsfa briek te Chalon-sur-Saone in Frankrijk is dinsdag voor ruim een ton schade aangericht. Bij ie bestrijding van het vuur wer den verscheidene personen licht gewond. Tijdens een noenmaal, dat de buitenlandse persvertegenwoor digers te zijner ere hebben aan geboden, heeft de minister van Buitenlandse Zaken, mr. J. M. A. H. Luns, verklaard dat de be sprekingen die op 1 juli zullen gehouden worden inzake de ze tel van de Europese gemeen schappen z.i. moeilijk zullen zijn. Hij betreurde het dat de minis ters van Buitenlandse Zaken de ze knoop in begin januari niet hebben doorgehakt. Minister Luns voegde er aan toe, dat naar het oordeel der Nederlandse re gering Brussel de meest aange wezen plaats is om er de zetel te vestigen voor alle Europese or ganen, niet alleen van de nieuwe gemeenschappen maar ook bijv. van de Raad van Europa. Alleen voor het gerechtshof zou een uitzondering gemaakt moeten worden. Naar aanleiding van de te rechtstelling van Imre Nagy en generaal Maleter gaf minister Luns tegenover de buitenlandse journalisten te kennen, dat hier door de kloof tussen Oost en West weer vergroot is, althans, zo zei hij, „we beseffen opnieuw hoe groot het verschil is tussen de opinies o.a. inzake menselijke waardigheid". De minister ver wacht dat de repercussies van de jongste gebeurtenissen in Hon garije niet alleen bij de publieke opinie maar ook bij de regerin gen niet gering zullen zijn. Minister Luns zei verder pes- simistisch te zijn ten aanzien van de mogelijkheid om voor het inwerking treden van de Euro pese economische gemeenschap op 1 januari a.s. ook een akkoord te bereiken over de grote begin- selen van de vrijhandelszone. De minister zei tenslotte met sympathie de arbeid van gene raal De Gaulle te volgen ten aan zien van Algerië. „Wij hopen van harte dat het hem zal gelukken een vredelievende en voor beide partijen aanvaardbare oplossing te vinden". Hij voegde er aan toe dat de Nederlandse regering het ver trouwen heeft dat de Franse mi nister-president ten aanzien van de internationale samenwerking o.a. in de Europese gemeen schappen en de tot nu toe ge volgde politiek van Frankrijk zal voortzetten. INHOUD 0.38 L tfï STATIEGELD ZOc tPTSCHE SM De brand op de „Ruys" bedwongen De brand, die dinsdag door nog onbekende oorzaak in een ruim van de „Ruys" van de Koninklij ke Java-China-Paketvaartlijnen is uitgebroken, terwijl dit schip in de haven van Buenos Aires lag, was woensdagochtend te twee uur plaatselijke tijd be dwongen, nadat brandweer en opvarenden het vuur negen uur lang hadden bestreden. Verschei dene brandweerlieden en opva renden moesten, met een begin van verstikking door de sterke rookontwikkeling-, in een zieken huis worden opgenomen. De „Ruys" maakte deze reis op de lijn JokohamaBuenos Aires. Reuter meldt uit Buenos Aires, dat het grootste gedeelte van de rubberlading, blijkens een mede deling van de agenten van het schip, verloren is gegaan. Volgens dit persbureau wordt verwacht, dat de „Ruys" binnen enkele dagen weer uit Buenos Aires zal kunnen vertrekken. Meer Amerikaanse mariniers in het Middellandse Zeegebied In Washington is vernomen, dat op 25 juni een bataljon van 1700 man mariniers naar het Mid- dellandse-Zeegebied zal gaan om een bataljon mariniers daar ai te lossen. Deze bevinden zich aan boord van schepen van de Ame rikaanse zesde vloot, samen met net bataljon dat zij in mei zou den aflossen. Toen was echter de crisis in Libanon begonnen en besloten de Amerikaanse autori teiten ook het af te lossen batal- jonn te laten blijven. Er komen nu nieuwe aflossers voor dit ba taljon, zodat de zesde vloot dus over twee bataljons mariniers zal blijven beschikken, i.p.v. één zo als vóór de crisis in Libanon. Op zijn persconferentie van woensdag heeft president Eisen hower gezegd, dat de beoorde ling van de omstandigheden waaronder de Verenigde Staten het zenden van troepen naar Li banon zouden overwegen, in ze kere zin zou afhangen van het oordeel van de waarnemersploeg der Verenigde Naties in Libanon en dat van de secretaris-gene raal van de volkerenorganisatie, Hammarskjoeld. Geval Adams President Eisenhower heeft zich krachtig achter zijn eerste medewerker, Sherman Adams, gesteld en gezegd, dat Adams, „een onvolprezen ambtenaar" is, „die een moeilijke taak goed, eer lijk en volijverig vervult". De president liet er geen twij fel over bestaan, dat hij Adams zal handhaven„Ik heb hem no dig", zo zei hij. Op Adams is kritiek geoefend omdat hij geschenken zou heb ben aangenomen van een Bos- tonse industriëel Bernard Gold- fine. Maar Adams heeft dinsdag voor een congrescommissie ver klaard, nimmer misbruik ge maakt te hebben van zijn positie om beslissingen van regerings bureaus ten gunste van wie ook te beïnvloeden. Eisenhower zei o.m. nog, dat een geschenk niet altijd een steekpenning behoeft te zijn. Hagerty verklaarde dinsdag avond nog eens met nadruk, dat president Eisenhower niet van plan is Adams te ontslaan. 4.000 ton goederen van Indonesië in Singapore worden verkocht Het Indonesische consulaat- generaal in Singapore heeft woensdag aangekondigd, dat In donesië 4.000 ton goederen, die in Singapore liggen opgeslagen, i zal verkopen. De goederen waren in Singa pore terechtgekomen aan boord van KPM-schepen. Transport moeilijkheden zijn er de oorzaak van, dat de goederen niet naar Indonesië kunnen worden ver scheept. De Sowjet-Unie biedt olie-exploitatie in Midden-Oosten aan op gunstige basis voor produktielanden Het Egyptische weekblad „Ak- hersaa" meldt dat de Sowjet- Unie aan „een aantal landen van het Midden-Oosten het aanbod heeft gedaan tot een oliewinning op basis van 9010 verdeling van de winsten. Volgens het weekblad zou de Sowjet-Unie slechts 10 Vo van de winst vragen in ruil voor het te leverei, ma teriaal en het deskundige perso neel. Er werd niet vermeld wel ke landen het aanbod hadden ontvangen. De meeste Britse en Amerikaanse maatschappijen werken momenteel op basis van 5050 winstverdeling. De woordvoerder van het Brit se ministerie van Buitenlandse Zaken heeft woensdag, in ant woord op een vraag van een cor respondent van een Grieks dag blad, verklaard dat wijziging van het jongste Britse voorstel be treffende de status van Cyprus „in beginsel niet uitgesloten is". Hij zei voorts dat Engeland de ministers-presidenten van Griekenland en Turkije niet heeft uitgenodigd Londen te bezoeken, ter bespreking van het Cyprische vraagstuk. De Griekse correspondent had de woordvoerder om commen taar verzocht op de verklaring van de Griekse minister van Buitenlandse Zaken, Averoff, die, als gemeld, heeft gezegd dat Griekenland géén bemiddeling van de N.A.V.O. in het geschil om Cyprus kan aanvaarden. De woordvoerder zei ook niet te kunnen aannemen, dat de Griekse regering niet zou kun nen instemmen met de pogin gen, die de N.A.V.O. thans doet om te helpen overeenstemming te bereiken. De woordvoerder wilde niet zeggen hoe de regeringen van Griekenland en Turkije hadden gereageerd op het jongste Brit se voorstel t.a.v. Cyprus, dat haar verleden week is overhan digd. Londense diplomatieke waar nemers zien thans uit naar het resultaat der N.A.V.O.-bespre kingen te Parijs over het Cy prische vraagstuk. Zij menen dat, indien Turkije b.v. een mi litaire basis op Cyprus werd aangeboden, dit land welwillen der zou komen te staan tegen over een compromis-oplossing. „Reuter" meldt uit Parijs, dat de permanente N.A.V.O.- raad vandaag weer aldaar bijeen komt tér bespreking van de toestand, die is ontstaan nadat secretaris-generaal Spaak de Britse regering had verzocht twee dagen te willen wachten met de bekendmaking van haar jongste voorstel betreffende de status van Cyprus, waarop van Griekse en Turkse zijde kritiek is geoefend. Van gewoonlijk betrouwbare zijde wordt vernomen, dat het Britse plan op de vergadering van de N.A.V.O.-raad van maandag j.l. over het algemeen als „opbouwend" werd bestem peld; slechts de vertegenwoor digers van Griekenland en Turkije uitten kritiek. Naar verluidt, bepaalde de Britse vertegenwoordiging het standpunt van haar land als volgt„Wij hebben een plan opgesteld voor de toekomst van Cyprus en wij menen dat, in dien alle betrokkenen ernaar streven het uit te voeren in de geest, waarin het werd ontwor pen, ons voorstel de basis moet kunnen zijn van een oplossing". Er wordt thans, naar ver luidt, op diplomatiek plan over leg gepleegd tussen Ankara, Athene, Londen en Washing ton over het vraagstuk Cyprus. Cyprische burgemeesters in Athene Zes Grieks-Cyprische burge meesters zijn woensdag uit Ni cosia iii Athene aangekomen voor overleg met aartsbisschop Makarios over het nieuwe En gelse plan voor Cyprus. De de legatie staat onder leiding vdn' de burgemeester van Nicosia, dr. Therittstocles Dervis. Vol gens Dervis is de toestand op zijn eiland „tragisch" als ge volg van de samenwerking tus sen de Britse autoriteiten en de Turken". De burgemeesters zouden zo spoedig mogelijk naar Cyprus terugkeren. In Griekse diplomatieke krin gen is met nadruk gezegd, dat Griekenland zich geen enkele druk van welke zijde ook zal laten welgevallen. Griekenland zou op zijn standpunt blijven staan in de hoop dat de NAVO en de Britse premier zouden inzien, dat het Britse plan zo danig gewijzigd moet worden, dat het recht van de Cyprische bevolking op vrijheid gewaar borgd is. De terechtstellingen in Hongarije President Eisenhower heeft woensdag op zijn persconferentie gezegd, dat het gevoel van wal ging in de gehele niet-commu- nistische wereld naar aanleiding van de terechtstelling van oud premier Nagy van Hongarije een zeer grote hinderpaal zou wor den voor onderhandelingen met de Sowjet-Unie. De Amerikaanse president zei, dat de executie van Nagy en de zijnen een duidelijk bewijs was, dat de Sowjet-Unie van plan is eén politiek van terreur en vreesaanjaging te volgen. Op de vlaag, of met het oog op de terechtstellingen, het nog zin heeft de correspondentie met de Russische premier over een mo gelijke topconferentie voort te zetten, antwoordde Eisenhower op deze vraag niet positief te kunnen antwoorden. Hij zei over deze zaak ernstig met zijn raad gevers van gedachten te willen wisselen. Maar de hele geschie denis had hem in zijn verwach tingen in grote mate teleurge steld. Hoewel zijn hoop niet ge grond was geweest op enige con crete vooruitgang in de laatste maanden bij de pogingen om de standpunten van de Sowjet-Unie en de Verenigde Staten nader tot elkaar te brengen, was hoop iets, dat iemand voortdurend doet werken en streven. In dit geval zou het geschokte gevoel van de vrije wereld een zeer gro te hinderpaal worden. Nagy en de zijnen hadden voor hun eigen land gevochten. Zij hadden getracht de gewelddadige overheersing van hun land door de Sowjet-Unie op te heffen of te verminderen. Eisenhower noemde hun' terechtstellnig een schending van goede trouw. Het was duidelijk, dat de Sowjet- Unie vastbesloten is op elke ge wenste manier haar wil volledig op te leggen. Een andere vraag die Eisenho wer gesteld werd, was of hij het congres nog om machtiging wil verzoeken voor het verlenen van de grootst mogelijke steun aan landen van het communistische blok. Eisenhower antwoordde dat hij alles zou steunen wat de verbondenheid van het commu nisme zou verzwakken. LATER REGEN. De storing, die dinsdag een einde maakte aan het zomërse weer, verplaatste zich woensdag naar Duitsland. In het zuidbos- ten van het land bleef het over dag zwaarbewolkt met regen, el ders kwamen flinke opklaringen voor, tijdens welke de tempera tuur plaatselijk nog tot 18 gra den opliep. Over Engeland naderde intus sen een in betekenis afnemen; o rug van hogedruk, die in <ie nacht van woensdag op donder dag ons land passeerde. Vandaag neemt dan de bewol king toe op de nadering van een actieve storing, die woensdag avond Ierland bereikte en die, voorafgegaan door een regen- zóne, naar de Noordzee trekt. De wind zal vandaag hierdoor toenemen uit zuidwestelijke richting en later op de dag zal de regenzone ons land bereiken. In de middagtemperaturen kómt echter niet veel verandering. medegedeeld door het K.N.M.I. te De Bilt, geldig van donderdag ochtend tot donderdagavond. LATER REGEN. Toenemende bewolking met in de micjdag van het westen uit enige regen. Matige tot krach tige zuidwestelijke wind. Weinig verandering in temperatuur. VRIJDAG 20 JUNI Breskens Terneuzen Hansweert Walsoorden v.m. 3.41 4.16 4.56 5.06 n.m. 3.57 4.32 5.12 5.22 ZON MAAN op onder op onder Juni. 19 4.19 21.03 6.50 22.13 20 4.19 21.03 8.00 22.47 21 4.19 21.04 9.13 23.16 22 4.19 21.04 10.28 23.43 23 4.20 21.04 11.45 24 4.20 21.04 13.02 0.09 25 4.20 21.04 14.19 0.36

de Vrije Zeeuw | 1958 | | pagina 1