Generaal Ely weer stafchef van Franse strijdkrachten Chroesjtsjef oefent kritiek op Zuid-Slavië Alle grote plaatsen in Midden-Celebes door regeringstroepen bezet Buitenlands nieuws Minister Algera en de bromfietsen UhüSSpiirol Stand van de werkgelegenheid per 31 Mei 1958 HET WEER WEERBERICHT HOOGWATER ZON- eo MAANSTANDEN EERSTE BLAD WOENSDAG 4 JUNI 1958 12e Jaargang Nr 4386 Uitgeefster N.V. v/h Firma P. J. van de Sande, Terneuzen De toestand in Frankrijk MACMILLAN NAAR DE GAULLE? SENAAT EN NATIONALE VERGADERING OP RECES VERKLARING VAN BOURGUIBA „Steun wettig gezag" wordt opgeheven Zuid-Slavië protesteert bij de Sowjet-Unie De nieuwe veerrechten op de Wester-Schelde Deltawet afgekondigd PRINS BERNHARD IN WEST-DUITSLAND KONING BOUDEWIJN ONTVANGT PARTIJ-VOORZITTERS Mexicaans vliegtuig veronge1ukt. Volle me'k meer gesteriliseerd verkrijgbaar De opstand in Indonesië Opstandelingen vielen Sibolga aan Aanva' van Darul Islam op Lembang Djailolo door regeringstroepen bezet Belgisch militair vliegtuig in Oost-Duitsland tot landen gedwongen De breidel op P.I.A. De bussen in Londen De havenarbeidersstaking in Londen Uitbreker wordt gezocht Radio-actieve trekvogels Kleine radiozender voor inwendig medisch onderzoek Bomaanslag op communistisch hoofdkwartier te Marseille ||*f.c|fl(| verdwijnt door Frankerirg bij abonnement: Terneuzen Directeur-Hoofdredacteur X. van de Seinde Redactie-adres: Noordstraat 5557 Administratie-adres: Smidswal Telefoon 2073 en 2510 NA 5 uur uitsluitend 2073 Gironummer 38150 Abonnementsprijs: 6,per kwartaal; per maand 2,per week 4S cent. Losse nrs 9 ct. Rubriek Kleine Advertenties (géén handelsaóver- tenties)5 regels 1,—. Iedere regel meer 20 ct. Kleine advertenties bij vooruitbetaling. Inzending advertenties tot 's namiddags 2 uur Voor het maandagnummer: zaterdags 10 uur Vermelding: Brieven onder nummer, of: Adres Bureau van dit Blad, 20 cent meer Advertentieprijs per mm 15 ct; minimum per advertentie 2,25 Verschijnt dagelijks Ceneraal Paul Ely, die tijdens het bewind van de regering- pflimlin ontslag had gevraagd als chef van de staf der Franse strijdkrachten, heeft zijn vroege re functie weer op zich genomen. Zijn voorganger, generaal Lo- rillot, blijft chef van de staf van het Franse leger. Hij had deze functie behouden, toen hij door de regering-Plimlin tot chef van de staf der strijdkrachten was benoemd. Generaal Ely zal vandaag pre mier De Gaulle op zijn reis naar Algerië vergezellen. Algiers treft voorbereidingen voor een grootse ontvangst. De dag is daar tot nationale feestdag verklaard. De Gaulle zal tot zaterdag in Algiers blijven en de voornaam ste steden alsmede de Sahara be zoeken. Bij zijn terugkeer in Pa rijs zal hij zijn kabinet voltooien. De premier heeft zich er nog niet over uitgelaten, hoe hij de Algerijnse kwestie denkt op te lossen. .SENAAT AANVAARDT DE GAULLES VOORSTEL Be Raad van de Republiek, de Franse Senaat, heeft dinsdag met 256 tegen 30 stemmen premier De Gaulle machtiging verleend, grondwetswijzigingen voor te be reiden-ter duidelijke afbakening van de wetgevende en de uitvoe rende macht en voor een nieuwe regeling van de betrekkingen Bissen de republiek en de met haar verbonden volkeren. De premier woonde zelf de ver gadering bij, kennelijk om uit drukking te geven aan zijn ach ting voor deze Kamer van de volksvertegenwoordiging. Een verklaring van 10 minuten, waar in hij liet voorstel toelichtte, werd door alle senatoren, met uit zondering van de communisten, hartelijk toegejuicht. De premier zag er volkomen ontspannen uit en hij glimlachte zo nu en dan. Nu de Senaat het voorstel met de noodzakelijke meerderheid van drievijfde heeft aanvaard, nadat de nationale vergadering er dins dagochtend vroeg haar goedkeu ring al aan had gehecht, beschikt De Gaulle over alle bevoegdhe den, welke hij voor zijn bewind noodzakelijk acht. Het parlement had hem al eerder regeringsvol machten voor een periode van zes maanden en speciale be voegdheden ten aanzien van Al gerië toegekend. GENERAAL SALAN IN PARIJS. Generaal Salan, die in Algerië met volledige bevoegdheden is bekleed, is dinsdag in Parijs aan gekomen. Premier De Gaulle had Salan ontboden. Salan heeft 75 minuten met De Gaulle beraadslaagd. Hij werd, bij het verlaten van de ambtswoning van de premier, door fotografen en verslaggevers omringd, doch hij wilde niets mededelen. De nieuwe Franse minister van Voorlichting, André Mairaux verklaarde dat generaal Salan De Gaulle verslag heeft uitge bracht over de algemene toestand in Algerië en de stemming onder de bevolking van Algerië. Het tijdschrift „Newsweek" weet te melden dat premier Mac- Millan van Engeland binnen kor te tijd na zijn bezoek aan Wa shington in de komende week, naar Parijs zal gaan voor be sprekingen met De Gaule. Ook de Franse Senaat (Raad van de Republiek) is tot oktober op reces gegaan. De Franse nationale vergade ring is dinsdag op reces gegaan tot de eerste dinsdag in oktober, zulks overeenkomstig de wens van premier De Gaulle, die voor de tussenliggende periode vol machten heeft gekregen. De akkoorden die zijn voortge vloeid uit de verlening van goe de diensten moeten ons inziens nog als van geldig worden be schouwd en zij vormen nog al tijd een basis voor bespreking, aldus heeft de Tunesische presi dent, Bourguiba, in een persge- sprek met een vertegenwoordi ger van het Italiaanse blad „Tem po" te Tunis verklaard. Premier Chroesjtsjef heeft dinsdag op het zevende congres van de Bulgaarse communisti sche partij te Sofia de Zuidsla- vische communisten verweten, dat zij door hun houding ten aanzien van de gebeurtenissen in Hongarije in november 1955 een heilloze rol voor het socia listische kamp hebben gespeeld. Dit gold vooral de rede, welke president Toto toen te Pula had gehouden. Ook na de normalisering van de betrekkingen tussen Bel grado en Moskou waren de Zuidslavische communisten voortgegaan met het afleggen van anti-Sowjetverklaringen, aldus de Russische regerings leider. Chroesjtsjef verweet de Zuid- slaven ook, dat zij zekere „on- Volgens een ons door het mi nisterie van Sociale Zaken en Volksgezondheid verstrekt over zicht van de stand van de werk gelegenheid per 31 mei 1958 was de geristreerde arbeidsreserve als volgt: Werkloze mannen: eind mei 1958 64.637 (eind april 1958 76.958, eind mei 1957 24.369 en eind april 1957 26.417), op aan vullende werken werkzaam: eind mei 1958 16534 (eind april 1958 22.627, eind mei 1957 10.001 en eind april 1957 12.292), de gere gistreerde arbeidsreserve was dus: eind mei 1958 81.171 (eind april 1958 99.585), eind mei 1957 34.370 en eind april 1957 38.709). Het aantal werkloze vrouwen bedroeg op eind mei 1958 4939, eind april 1958 5.515, eind mei 1957 2299 en eind april 1957 2826. Openstaande aanvragen: man nen; eind mei 1958 22.817. eind april 1958 21.369, eind mei 1957 61.960 en eind april 1957 61.705. Vrouwen: eind mei 1958 24.063, eind april 1958 22.497, eind mei 1957 38.643 en eind april 1957 37.641. Vergeleken met eind april jl. (tussen haakjes) was de stand van de geregistreerde arbeidsre serve per 31 mei jl. verdeeld naar de provincies: Groningen 7291 (9335); Friesland 6007 (7775); Drenthe 6454 (7858); Overijssel 6601 (7698); Gelderland 8407 (9872); Utrecht 3902 (4294); Noordholland 12.017 (14.601); Zuidholland 12.758 (15.569); Zee land 2335 (3713); Noordbrabant 12.066 (14.750) an Limburg 3333 (3920). Het aantal werklozen, verdeeld naar de provincies en vergeleken met eind april jl. (tussen haak jes) was eind mei jl.: Groningen 4422 54671; Friesland 3108 (3824); Drenthe 2638 (2854); Overijssel 4826 (5426); Gelder land 7333 (8380); Utrecht 3594 (3966); Noordholland 11.362 (13.445); Zuidholland 12.408 (14.876); Zeeland 1597 (2628); Noordbrabant 10.226 (12.427) en Limburg 3123 3665). Op aanvullende werken werk zaam waren, verdeeld naar de provincies en vergeleken met eind april jl. (tussen haakjes) eind mei jl.; Groningen 2869 (4068); Fries land 2899 (3951); Drenthe 3816 (5004); Overijssel 1775 (2272); Gelderland 1074 (1492); Utrecht 308 (328); Noord holland 655 (1156); Zuidholland 350 693); Zeeland 738 (1085)Noordbra bant 1840 2323) en Limburg 210 (255). Het nationaal instituut „Steun wettig gezag", zal per 30 juni worden opgeheven. Het besluit tot opheffing is genomen, zo deelt de voorlich tingsdienst van het instituut mede, „aangezien de regering van oordeel is, dat er voor het instituut om als bemiddelend en verbindend orgaan te fungeren tussen die Nederlanders, die vrij willig steun aan dat gezag wil len verlenen enerzijds en de re gering anderzijds, zowel ten aan zien van de nationale reserve nieuwe stijl als van de andere reservediensten geen taak meer overblijft". juiste principiële standpunten" innemen en doen alsof de Mar- xistisch-Lenistische theorie de laatste jaren niet zou zijn ge- evolueerd. Ook zouden zij niet willen weten van de ervaringen van andere landen en partijen bij de opbouw van het socialisme. De Cominform heeft in de ge schiedenis van de Marxistisch- Lenlstische revolutionaire bewe ging een positieve rol gespeeld bij de samenbundeling van de krachten der communistische partijen, aldus de Russische pre mier. Volgens hem was de kri tiek van de Cominform op Zuid- Slavië in 1948 in de grond juist geweest. Ook had zij gestrookt met de belangen van de revolu tionaire beweging. Naar vernomen werd noemde Chroesjtsjef Zuid-Slavië het Tor- jaanse paard van de imperialis ten en maakte hij verscheidene ironische opmerkingen aan het adres van president Tito. Zijn rede, die voornamelijk over Zuid- Slavië en de Marxistisch-Leninis- tische ideologie ging, duurde bij na twee uur. Volgens Westelijke kringen in Sofia heeft Chroesjt sjef duidelijk getoond speciaal naar Sofia te zijn gegaan om over Zuid-Slavië te spreken. In Belgrado is men van mening dat Chroesjtsjef geruchten de kop heeft willen indrukken dat hij zich afzijdig wil houden van de anti-Zuidslavisehe campagne. Men verwacht dat de Russische campagne nog in hevigheid zal toenemen. Radio-Moskou heeft zonder na dere verklaring dinsdag een uit zending van Chroesjtsjef rede in Sofia tot „latere datum" uitge steld. De Zuidslavische regering heeft dinsdag geprotesteerd tegen het besluit van de Sowjet- Unie om de twee jaar geleden beloofde economsiche steun van 285 miljoen dollar voor vijf jaar op te schorten. In een nota, weike door de minister van Buitenlandse Za ken Popovic aan ambassadeur Zamtspefski werd overhandigd, stelt de Zuidslavische regering, dat de Sowjet-Unie haar ver plichtingen moet nakomen. Als Moskou dit standpunt niet blijkt te delen, zal Belgrado zich genoodzaakt zien schade vergoeding te vragen, aldus de nota. Minister Popovic overhandig de een soortgelijk protest aan de Oostduitse gezant, mevrouw Staimer. De Oostduitse rege ring had zich n.l. verplicht te zamen met de Sowjet-Unie hulp te verstrekken van 175 miljoen dollar. Dit bedrag maakte deel uit van de genoemde 285 mil joen dollar. TWEEDE KAMER De heer Verkerk (A. R.) heeft de Kamer verlof gevraagd de mi nister van Verkeer en Water staat vragen te mogen stellen over de nieuwe veerrechten op de Westerschelde. Over deze interpellatieaanvraag zal heden worden beslist. In Staatsblad 246 is afgekon digd de wet van 8 mei j.l., hou dende de afsluiting van de zee armen tussen Westerschelde en de Rotterdamse Waterweg en de versterking van de hoogwaterke ring ter beveiliging van het land tegen stormvloeden (Deltawet). Prins Bernhard en de Britse staatssecretaris voor de Lucht vaart, Ward, hebben dinsdag te zamen op het hoofdkwartier van de tweede tactische luchtmacht te München-Gladbach de lunch gebruikt. De beide mannen brachten een bezoek aan het hoofdkwartier, waaronder Ne derlandse en Britse eenheden re- sorteren. Koning Boudewijn heeft dins dag achtereenvolgens de voorzit ters van de Christelijke volkspar tij, de socialistische en de liberale partij ontvangen, n.l. de heren Lefevre, Buset en Destenay. In de bergen nabij Guadala jara, ongeveer 480 km ten noord westen van de Mexicaanse hoofd stad, Mexico, is het wrak van een vliegtuig van de Mexicaanse luchtvaartmaatschappij „Aerona- ves" waargenomen. Het toestel, een „Constellation", was met 49 passagiers aan boord, uit Tijua na naar Mexico vertrokken. On der de passagiers bevonden zich enkele Amerikanen. Er zijn geen overlevenden op gemerkt. Een Rode-Kruisreddingsploeg, die het wrak heeft bereikt, heeft met lichtseinen medegedeeld dat de 42 inzittenden om het leven zijn gekomen. Het toestel was onder slechte weersomstandigheden uit Tij una vertrokken. Het is, ongeveer 25 km ten zuiden van Guadelajara, tegen een bergwand opgevlogen. Het regende op dat tijdstip hevig en de berg was in een regennevel gehuld. Onmiddellijk na de bot sing is het vliegtuig in brand ge vlogen. De orn het leven gekomen pas sagiers hebben vermoedelijk al len de Mexicaanse nationaliteit. Onder hen bevond een jong echt paar, dat de vorige dag in het huwelijk was getreden en een be kende industrieel, wiens vader eveneens bij een vliegtuigongeluk om het leven is gekomen. Vele zuivelfabrikanten zijn er toe overgegaan de volle melk gesteriliseerd in flessen te bren gen, zodat de melk langer houd baar zal zijn dan in gepasteuri seerde vorm. Dit om de consu ment toch zo vlot mogelijk te kunnen bedienen. De .minister van Landbouw, Visserij en Voedselvoorziening heeft dit geschreven aan de heer Frans J- A. van Dooren, direc teur van een bedrijfs bemidde lingsbureau te 's-Gravenhage, die in een schrijven aan de minis ter had gereclameerd over de beperkte verkrijgbaarheid van gepasteuriseerde volle melk. De minister antwoordde dat de zuivelfabrikanten de eerste da gen van de verkoop voor het grote probleem stonden welke hoeveelheden volle melk moesten worden geproduceerd, mede om dat gepasteuriseerde melk een beperkt houdbaar produkt is. De minister meent echter dat door een juist wederzijds begrip de onvolkomenheden welke veelal aan het brengen van een nieuw produkt verbonden zijn, tot een minimum kunnen worden terug gebracht. Van de aanvang af is de pro- duktie en de verkoop van volle melk zowel in gepasteuriseerde als in gesteriliseerde vorm toe gestaan. Het legerhoofdkwartier in Djakarta heeft dinsdag be kendgemaakt, dat vrijwel alle grote plaatsen in Midden-Ce lebes door de troepen van de centrale regering zijn bezet. In het communiqué hierover wer den onder meer genoemd Dong- gala, Paulu, Parigi, Pandolo en Tolitoli. Het leger zal thans zijn positie en defensielinies in de bezette steden consolideren en versterken en gereedmaken als basis voor verdere aanval len, aldus het communiqué. De opruimingsoperaties zul len worden opgevoerd, om de nog overgebleven rebellentroe pen, die naar de oerwouden zijn gevlucht, te vernietigen. Aangezien de mogelijkheid van luchtaanvallen door de op standelingen niet uitgesloten is, heeft de bevolking in de be trokken gebieden instructies gekregen over wat zij in geval van luchtaanval heeft te doen. Hoewel de luchtmacht aldus een toelichting in het commu niqué op Jiet ogenblik de heerschappij in het luchtruim heeft, is het nog steeds nodig op alle mogelijkheden voorbe reid te zijn. In het gebied van Tapanulli, in Noord-Sumatra, hebben opstan delingen een mislukte poging ge daan om Sibolga te veroveren. Zij werden afgeslagen door de re geringstroepen, die één dode ver loren, tegen acht aan de zijde der aanvallers. Volgens uit Bandung in Dja karta ontvangen berichten, heeft gedurende het afgelopen week einde een bende van de Darul Is lam een aanval gedaan op het vakantie-oord Lembang, 15 km ten noorden van Bandoeng. De bende stak 24 huizen in brand en doodde acht burgers. Ook in andere delen van West- Java legde de Darul Islam grote activiteit aan de dag. In de dis tricten Subang en Tjiamis wer den 550 dessawoningen in de as gelegd. Radio-Djakarta heeft dinsdag avond gemeld, dat Djailolo, een der bolwerken der opstandelin- Een Eelgisch militair vliegtuig, bewapend en met een aantal ca mera's aan boord, heeft donder dag j.l. het Oostduitse luchtruim „ernstig" geschonden en is op een vliegveld aan de Oostzeekust tot landen gedwongen. Dit heeft het Oostduitse persbureau „A.D.N.", maandagavond gemeld. Het toe stel, een verkenningsvliegtuig, be hoort tot een eenheid die deel uit maakt van de Navo-strijdkrach- ten. gen in het noordelijk deel van Halmaheira, dinsdagochtend vroeg door de troepen der cen trale regering is bezet. Aan de zijde der regeringstroepen vielen geen slachtoffers, aldus de radio. In Djailolo hadden de opstan delingen 500 man gelegerd, aan wie een week geleden een ulti matum tot overgave of sterven was gesteld. In Djakarta is bekend ge maakt, dat de breidel op het onafhankelijke persbureau Pia vandaag zal worden opgeheven. Het persbureau moest op 29 mei zijn deuren sluiten, na de ver- I spreiding van een foutief be richt, dat Indonesië Mig-Jet ja gers van de Sowjet-Unie zou hebben gekocht. De volgende dag rectificeerde Pia dit be richt met de mededeling, dat de Migtoestellen, waarmede de vorige week in Djakarta de monstraties werden gehouden, van Tsjechoslowakije waren ge kocht. Ook het aan het onafhanke lijke dagblad „Indonesia Raya" tegelijk met Pia opgelegde ver schijningsverbod is door de mi litaire autoriteiten opgeheven. Door de breidel van Pia ble ven ongeveer vijftig dagbladen in geheel Indonesië van nieuws verstoken. ENGELAND De „Volksliga voor de verde diging van de vrijheid" heeft meegedeeld dat er onderhan deld wordt over de aankoop van een vijftigtal bussen en het aannemen van personeel daar voor om in centraal Londen een busdienst te gaan onder houden zolang de staking bij het Londense autobusbedrijf blijft voortduren. De liga, die in april 1956 werd opgericht om op te treden tegen de gevolgen van „machtsmisbruik door vakver enigingen of tribunalen", heeft reeds een dubbeldeksbus in dienst gesteld waarmee koste loos passagiers worden ver voerd. Een woordvoerder van de on dernemers in de Londense ha vens, waar ruim 15.000 haven arbeiders hun staking ter on dersteuning van de staking der arbeiders van de vleesmarkt blijven voortzetten, heeft mee gedeeld, dat een 30.000 kisten bedorven tomaten in de Theems zijn gegooid. Ook een lading gist moest vernietigd worden, een 10.000 ton andere aan be derf onderhevige waren, waar onder 4500 ton boter en 3700 ton kaas, loopt gevaar. De Britse, Nederlandse, Fran se en Ierse politie kijken nog steeds uit naar de 41-jarige Al fred Hinds, die enkele dagen geleden de gevangenis in Chelmsford (Essex) is ont snapt. Hij heeft gezegd, on schuldig te zijn aan een roof overval te Londen, in verband waarmee hij gevangen is gezet. Tezamen met Hinds is een ze kere George Walkington ver dwenen. Het is voor Hinds reeds de derde maal dat hij is uitgebroken. In Engeland heeft men ra dio-actieve trekvogels aange troffen, waarvan de toestand in verband wordt gebracht met de berichten over een ongeval De A.N.W.B. is enigszins ver baasd over de mededeling van minister Algera in de Eerste Ka mer, dat de maximumsnelheid voor bromfietsers binnen de be bouwde kommen van veertig tot dertig kilometer zal worden te ruggebracht. Gevraagd naar hun mening over deze maatregel ver klaarden functionarissen van de toeristenbond, dat zij er verbaasd over zijn omdat de verkeerstech nische of andere motieven van de minister hun niet duidelijk zijn. Naar de mening van de A.N.W.B, houdt deze maatregel geen enkel verband met de eigen lijke problematiek van de brom fietsen, die de bond vooral op de rijwielpaden, dus in hoofdzaak buiten de bebouwde kommen ziet. Op deze rijwielpaden zijn twee ongelijksoortige categorieën ver keer samengebracht, hetgeen tot grote moeilijkheden aanleiding geeft. De moeilijkheden binnen de bebouwde kommen worden naar de mening van de toeristen bond vooral veroorzaakt door een gebrekkige rijteehniek van de bromfietsers, die vaak met te grote snelheid bochten naar rechts nemen of kruispunten pas seren. Het verminderen van de maximumsnelheid zal naar de mening van de toeristenbond weinig invloed op deze rijteeh niek hebben, temeer ook daar de gemiddelde bromfietser in de be bouwde kom tegenwoordig toch al niet boven een snelheid van 30 km oer uur komt. Verbetering van de rijteehniek kan alleen worden verkregen door het ver plicht stellen van een rij-examen voor bromfietsers, aldus de A. N. W, B. Uiteraard heeft de toeris tenbond geen principiële bezwa ren tegen de maatregel van de minister, maar een principieel voorstander er van is hij ook niet, aldus verklaarden de func tionarissen desgevraagd. bij een Russische atoomproef. Dit is dinsdag' te Sheffield meegedeeld door een functio naris van de Britse „Economi sche liga", een organisatie die zich ten doel stelt het commu nisme te bestrijden en voorlich ting te geven omtrent de indu strie. OOST-DUITSLAND Een Oostduitse chirurg heeft een radiozendertje in een cap sule van 26 mm lengte, inge slikt om het gebruik ervan bij inwendig medisch onderzoek te beproeven, aldus meldt het Oostduitse persbureau A.D.N. De zender verstrekt onafge broken gegevens over druk, zuurstofgehalte e.d. FRANKRIJK In het hoofdkwartier van de communistische partij te Mar seille is dinsdagochtend een bom ontploft, waardoor het ge bouw ernstig werd beschadigd. Er deden zich echter geen per soonlijke ongevallen voor. PLAATSELIJK ONWEER. Het weer stond dinsdag onder invloed van een zwakke rug van hoge luchtdruk, die zich uitstrekt van Spanje naar Zuid-Zweden. Het was daardoor droog en vrij zonnig. Met westelijke winden werd koelere lucht van de Noordzee aangevoerd, waarin de tempera turen niet verder opliepen dan omstreeks 20 graden, dit is onge veer 8 graden lager dan de ma ximumtemperaturen van maan dag. Boven Midden-Frankrijk kwam opnieuw een onweerstoring tot ontwikkeling die met de lucht stroming in de hogere niveaus langzaam naar het noorden be weegt en tegen dinsdagavond België bereikte. Onder invloed hiervan nemen ook bij ons onweerskansen weer toe. medegedeeld door het K.N.M.I. te De Bilt, geldig van woensdag ochtend tot woensdagavond. WEINIG WIND. Veranderlijke bewolking en enkele verspreid voorkomende buien. Weinig wind. Ongeveer de zelfde temperaturen als gisteren. DONDERDAG 5 JUNI. v.m. n.m. Breskens 4.07 4.24 Terneuzen 4.42 4.59 Hansweert 5.22 5.39 Walsoorden 5.32 5.49 ZON MAAN op onder op onder Juni. 4 4.24 20.52 22.55 7.14 5 4.23 20.53 23.29 8.21

de Vrije Zeeuw | 1958 | | pagina 1