De Gaulle dreigt met aftreden indien zijn eisen niet worden ingewilligd Christen-democraten winnaar uit de Belgische verkiezingen Geschil tussen Tunesië en Frankrijk in Veilgheidsraad I De politieke spanning in Frankrijk HET WEER WEERBERICHT HOOGWATER ZON- en MAANSTANDEN De positie van Tunesië Sociaal-democraten winnen verkiezingen in Zweden Uitbreiding van IJslands territoriale wateren DINSDAG 3 JUNI 1958 12e Jaargang Nr 4385 Verschijnt dagelijks Uitgeefster N.V. v/h Firma P. J. van de Sande, Terneuzen EERSTE BLAD MINDER WARM Minder warm. DE GAULLE MORGEN NAAR ALGIERS. In Zuid-Tunesië wordt weer gevochten. De socialistische internatio nale en de toestand in Frankrijk. Onbekend vliegtuig nabij Hammerfest in een fjord gestort T sjechoslo waakse passagiers dwingen piloot tot landing in Oostenrijk. Prinses Irene in Lausanne als Hervormd lidmaat bevestigd Koninklijk gezin teruggekeerd. f PREMIER VAN ACKER BIEDT BOUDEWIJN ONTSLAG AAN Het proces tegen schoonvader van koning Saoed Brits journalist moet Libanon verlaten. Frankering bi] abonnement: Terneuzen Directeur-Hoofdredacteur I. van de Sande Redactie-adres: Noordstraat 5557 Administratie-adres: Smidswal Telefoon 2073 en 2510 Ni 5 uur uitsluitend 2073 Gironummer 38150 Abonnementsprijs: 6,per kwartaal; per maand 2,per week 48 cent. Losse nrs 9 ct. Rubriek Kleine Advertenties (géén handelsaóver- tenties)5 regels 1,—- Iedere regel meer 20 ct Kleine advertenties bij vooruitbetaling. Inzending advertenties tot 's namiddags 2 uur Voor het maandagnummer: zaterdags 10 nor Vermelding: Brieven onder nummer, of: Adres Bureau van dit Blad. 20 cent meer Advertentieprijs per mm 15 ct; minimum per advertentie ƒ2,25 Generaal Charles de Gaulle ieeft maandagavond gedreigd met aftreden als de nationale ver. codering zijn wetsontwerp tot v. rpdging van de grondwet niet jou goedkeuren. Frankrijks nie"" premier stel de in een toespraak van vijf mi- «jten de 'Kamerleden botweg voor de keus hem te machtigen de grondwet te wijzigen of het zonder hem te doen. Hij zou dan naar »jn dorp terugkeren. De Gaulle zette uiteen, dat het debat van maandagavond om een uiterst belangrijk vraagstuk gaat. „•Ik heb dit vraagstuk in mijn investituurrede op de meest dui- ictljke wijze uiteengezet. De re gering is voornemens in het begin an de herfst een volksstemming over de voorgestelde grondwets- vtjalgingen te doen houden. Voor dien zullen wij voldoende tijd nebben het wijzigingsontwerp grondig voor te bereiden en het advies in te winnen van de raad gevende parlementaire commis sie. Bij het debat van zondag j.l. -.eb ik vastgesteld dat er geen enkele afgevaardigde was, die leende dat wij het met de huidi ge grondwet kunnen blijven doen. Het leek mij, dat er een stilzwij gende, doch duidelijke overeen stemming bestond over het feit, dat een grondwetswijziging nood zakelijk is". De Gaulle vervolgde: „Mijn re gering heeft nadrukkelijk uiteen gezet dat één der voornaamste, ;<*»r haar nagestreefde doelein den, het wijzigen van de grond wet is. Ik had de indruk dat u, door voor mijn investituur te stemmen, het hiermede eens was. De houding van de commissie voor het algemene kiesrecht is, volkomen in strijd met de doel einden, die de regering zich bij naar vorming voor ogen heeft ge steld. Indien u zich niet kunt vereni gen met het ontwerp tot grond wetswijziging in de vorm, waarin net is ingediend, meen ik dat een eert andere regering dan de mijne Be westelijke begrenzing van warme continentale lucht strekte zich maandagmorgen uit van Dost-Engeland via Midden- Frankrijk naar de Pyreneën. In dit front ontwikkelde zich een storing die met de zuidelijke winden in de hogere niveaus over België naar ons land trok, verge zeld van onweer en windstoten. De afgetapte hoeveelheden neer slag waren over het algemeen klein. De temperaturen die op de meeste plaatsen tot 26 a 28 gra den waren opgelopen daalden geleidelijk tengevolge van het binsendringen van maritieme lucht die achter de storing het continent binnenstroomt. Boven West-Frankrijk ontwik kelt zich een rug van hogelucht- druk, die het weer zal gaan be ïnvloeden. Het zal daarom vrij zonnig zijn met nog slechts enke le verspreid voorkomende buien en lagere middagtemperaturen. medegedeeld door het K.N.M.I. te De Bilt, geldig van dinsdag ochtend tot dinsdagavond. Veranderlijke bewolking en enkele verspreid voorkomende egen- of onweersbuien. Overwe- Pend matige wind tussen zuid en zuidwest. Minder warm dan gis- i-ren. ff WOENSDAG 4 JUNI. Breekens Terneuzen Hansweert Walsoorden v.m. n.m. 3.21 3.43 3.56 4.18 4.36 4.58 4.46 5.08 ZON °P onder MAAN op onder Juni. 3 425 20.51 22.13 6.10 i 4.24 20.52 22.55 7.14 5 4.23 20.53 23.29 8.21 zal moeten pogen dat tot stand te brengen, hetgeen reeds door zovele vroegere kabinetten ver geefs is gepoogd. Met het oog op de mogelijkheid van het bestaan van een alge mene beweging in het land, die zich ten doel stelt het gezag om ver te werpen, kunnen wij het ons niet veroorloven een wijzi ging van onze staatsinstellingen uit te stellen". De Gaulle verklaarde nadrukke lijk dat hij de kwestie van ver trouwen verbond aan aanvaar ding, zonder amendementen, van het door zijn regering ingedien de ontwerp tot grondwetswijzi ging. Hij maakte duidelijk dat, indien het ontwerp niet ongewijzigd werd aanvaard, zijn regering op staande voet zou aftreden. Eerder op de dag had de natio nale vergadering met 337 stem men tegen 199 uitgesproken vóór verlenging van de speciale be voegdheden voor Algerië. Ook heeft de Franse nationale vergadering met 322 tegen 232 stemmen aan de regering-De Gaulle volmachten gegeven om de komende zes maanden inplaats van het parlement wettelijke maatregelen te nemen, welke noodzakelijk zijn voor het herstel van het land. De commissie voor het algeme ne kiesrecht heeft het in het re geringsontwerp gedane voorstel tot vorming ener raadgevende commissie, die de regering uit sluitend zou moeten raden over de grondwetswijzigingen, die zij zich voorstelt in te voeren, in een stemming met verrassende uitslag verworpen. De commissie nJtiri haar beslis sing met 21 tegen 11 stemmen De communisten behoorden tot de voorstemmers. De negen socialis tische leden onthielden zich van stemming. Het besluit is niet bin dend voor de nationale vergade- ing. FRANSE ASSEMBLEE KEURT WETSONTWERP GOED. De Franse nationale vergade ring heeft dinsdagochtend vroeg het wetsontwerp van de regering tot wijziging van de grondwet goedgekeurd met 350 tegen 163 stemmen. VRIENDSCHAPPELIJKE BETREKKINGEN MET TUNESIE EN MAROKKO Generaal De Gaulle heeft pre sident Bourguiba van Tunesië en koning de vijfde van Marokko boodschappen gezonden, waarin hij getuigt van zijn voornemen om te werken aan het scheppen van vriendschappelijke betrek kingen tussen Frankrijk en deze landen. DE GEBEURTENISSEN IN ALGIERS. Er hebben zich zondagavond ongeveer 200 personen voor liet regeringsgebouw te Algiers ver zameld, die protesteerden tegen het opnemen van bepaalde per sonen in het kabinet van gene raal De Gaulle. Men hoorde zeggen, dat er nie mand uit Algerië in het kabinet zitting heet, alhoewel er toch 10 miljoen Fransen in Algerië zijn. Verder werd er over geklaagd, dat Pflimlin in het kabinet is op genomen. Een lid van het comité voor openbaar welzijn drong er bij de menigte op aan nog 48 uur ge duld te hebben. Generaal De Gaulle onderhandelde nu over bij. zondere bevoegdheden. Als het zover is, zal wel blijken wat er gebeurt. In de steden Saida en Tiaret in het gebied van Oran zijn zondag avond grootscheepse betogingen gehouden, waarbij men uiting gaf aan zijn vreugde over de in vestituur van generaal De Gaul le, zo wordt uit Oran gemeld. Generaal Salan heeft voor de radio te Algiers medegedeeld dat hij een telefonisch onderhoud met generaal De Gaulle had gehad die hem had gezegd dat hij woensdag naar Algiers zou ko men. De strijd tussen Tunesische en Franse troepen in het gebied van Ramada in Zuid-Tunesië is maandagavond weer opgelaaid, heeft een woordvoerder van de Tunesische regering meegedeeld. De Franse politieke toestand wordt als zó ernstig beschouwd, dat hij moet worden besproken op de voltallige vergadering van de socialistische internationale, die volgende week in Brussel wordt gehouden. Dit is meegedeeld door het be stuur van de internationale, dat gisteren in Londen heeft verga derd. Een tweemotorig straalvlieg tuig met een deltavleugel van onbekende nationaliteit is zondag in de Altafjord ten zuiden van Hammerfest in het noorden van Noorwegen gestort, aldus is zondagavond te Oslo vernomen. Het hoofdkwartier van de Noorse luchtmacht deelde mee, dat er zondag geen Noorse vlieg tuigen of toestellen van de lucht strijdkrachten van andere Navo- ianden in dat gebied hebben ge vlogen. Een offiicier van het Navo- hoofdkwartier voor Noord-Euro pa in de omgeving van Oslo, zei, dat men mag aannemen, dat het toestel ten oosten van de Noors- Russische grens is opgestegen. De Tunesische minister van De- fensie Bahi Ladgham heeft ver klaard, dat zijn land misschien bereid zal zijn de tegenwoordige Franse basis in Bizerta voor de verdediging van het Westen be schikbaar te stellen. Hij zei op een persconferentie, dat Frankrijk eerst moet instem men met het beginsel van totale terugtrekking van zijn 20.000 man troepen in Tunesië en de on afhankelijkheid en de souvereini- teit van Tunesië moet erkennen. De minister zei te verwachten, dat De Gaulle de rechten van Tu nesië zou erkennen. Tunis is be reid opnieuw samen te werken met een Brits-Amerikaanse com missie van goede diensten, mits Frankrijk dat ook wil. Engeland en Amerika hadden nog geen definitief antwoord ge geven op het verzoek om wapens. Zweden was ook benaderd, maar had geweigerd. In gewoonlijk welingelichte kring in Tunis wordt gezegd, dat de Tunesiërs in beginsel hebben ingestemd met een Frans voor stel om de Franse troepen uit het binnenland terug te trekken op een gebied rodom Bizerta. Over de status van deze stad zou dan afzonderlijk worden onderhan deld. Drie Tsjechoslowaakse passa giers, gewapend met speelgoed- revolvers, hebben maandag de pi loot van een Tsjechoslowaaks vliegtuig gedwongen op 't vlieg veld Aspern in Oostenrijk te lan den. Volgens functionarissen van het vliegveld was het toestel door de passagiers gehuurd voor een vlucht van Budejovice naar Olo- mon in Tsjecho-Slowakije. De passagiers waren een vrouw en twee mannen. In een officiële bekendmaking wordt gezegd, dat de drie passa giers om asiel hebben verzocht, maar dat de piloot naar zijn land terug wil. Koningin Juliana heeft met Prins Bernhard en de Prinsessen Beatrix en Margriet zondagmid dag in Lausanne de bevestiging van Prinses Irene tot lidmaat van de „Eglise Nationale Vau- doise" van het Zwitserse kanton Vaud bijgewoond. Hiertoe had de koninklijke familie zondagmor gen incognito de reis naar Zwit serland ondernomen in een Da kota, bestuurd door Prins Bern hard'. Van Genève naar Lausanne reisde men per auto. Onderweg voegde Prinses Irene zich bij haar ouders en zusters en in de dienst, die te 15.00 uur begon in de kapel van Mousquines, ge schiedde de bevestiging door ds. Charles Bergier, predikant van de gemeente Saint Francois van de Hervormde kantonale kerk. Prinses Irene heeft ook de cate chisatielessen van ds. Bergier gekregen. De studie van Prinses Irene te Lausanne is hiermede tevens praktisch geëindigd en zij zal nu, zoals is gemeld, colleges volgen aan de rijksuniversiteit te Utrecht. Het Koninklijk gezin, dat met uitzondering van Prinses Marijke het weekeinde in Lau sanne heelt doorgebracht, is gis teren in Nederland teruggekeerd. Het toestel met Koningin, Prins en de oudste drie Prinssessen is maandagmiddag om één uur op Soesterberg geland. PRINS BERNHARD IN BREDA Z.K.H. Prins Bernhard heeft maandagmiddag in zijn kwaliteit van inspecteur-generaal van de koninklijke luchtmacht een be zoek gebracht aan de luchtmacht officiers- kaderschool in de Trip van Zoudtlandtkazerne te Breda. Aldus deelt de .jchtrr.achtvoor- lichtingsdienst mede. Hij gebruik te daar de lunch en bezichtigde vervolgens verschillende onder delen van de school. Ook woonde hij enige demonstraties bij. Ver volgens begaf hij zich naar het centrum van de 3de luchtmacht- groep, waar hij een oefening volgde. De volledige officieuze uitslag van de verkiezingen voor de Bel gische Kamer van Volksverte genwoordigers (212 afgevaar digden) luidt als volgt: Christen-democraten 104 8) Socialisten 85 1) Liberalen 20 5) Communisten 2 2) Volksunie 1 (onv.) Voor de 106 rechtstreeks geko zen senaatszetels luidt de offi cieuze uitslag; Christen-democraten 54 5) (zijnde de meerderheid plus 1) Socialisten 39 3) Liberalen 12 1) Communisten 1 1) De juiste samenstelling van de senaat zal pas bekend zijn wan neer de provinciale raden 46 pro vinciale senatoren zullen hebben gekozen en deze nog 23 senato ren zullen hebben gecoöpteerd. Voor het totaal van de negen Belgische provincies gaven de verkiezingen voor de provinciale raden het volgende beeld: Christen-democraten 30 zetels Socialisten 7 zetels Liberalen 10 zetels Communisten 7 zetels Volksunie en andere partijen 6 zetels Met het resultaat van de direc te verkiezingen en deze winst van 30 provinciale zetels zijn de christen-democraten (C.V.P.) van de absolute meerderheid in de Belgische Eerste Kamer ver zekerd. De officieuze uitslagen tonen aan dat de regerings-coalitie van socialisten en liberalen met hun 105 zetels twee zetels te kort ko men om over de absolute meer derheid in de Belgische Tweede Kamer te beschikken. In de vori ge Kamer had de coalitie 111 ze tels. Ook de Katholieke oppositie van de christen-democraten (C. V.P.) kreeg met haar 104 zetels te weinig voor een werkmeer- derheid, de vorige keer hadden zij zetels. Over de uitslag van de Belgi sche verkiezingen schrijft Het Laatste Nieuws uit Antwerpen: „Hoofdzaak is dat het land be hoed blijft voor politieke on standvastigheden en verwikke lingen zoals die, waarvan Frank rijk het slachtoffer is geweest. Sommige problemen zullen on middellijk op de voorgrond tre den, want er heerst onzekerheid over de ontwikkeling van de in ternationale economische toe stand. Het zal er dan ook op aankomen de werkloosheid tegen te gaan door de nijverheid aan te moedigen en het program van openbare werken voort te zet ten". Het blad schrijft dat over het algemeen wordt aangenomen dat een nieuwe inspanning nodig zal zijn om de verschillende on derwijstakken aan de behoeften van het ogenblik aan te passen. De Drapeau Rouge schrijft: „De verkiezingsuitslagen onder strepen het reactionaire gevaar". De Nieuwe Gids is van oordeel dat de Belgische kiezer een dui delijke afkeuring heeft willen laten blijken ten aanzien van vier jaar links beleid, dat gekenmerkt was door willekeur, partijzucht en onrechtvaardigheid. Ér zal vooral gestreefd moeten worden naar een oplossing van de nete lige schoolkwestie. Volgens La Lenterne kan in het licht van verkiezingen in het buitenland worden vastgesteld dat de verschuiving naar rechts niet louter een Belgisch ver schijnsel is, maar een dat zich over geheel Europa voordoet. t Premier Van Acker heeft maandagochtend koning Boude- wjjn het ontslag van zijn kabinet aangeboden. De Belgische ko ning heeft het ontslag aanvaard. Men verwacht dat koning Bou- dewijn een Katholieke leider als formateur zal aanzoeken. De na men van Van Houtte en Eyskens worden in dit verband genoemd. De sociaal-democratische par tij, die in Zweden aan de macht is, heeft bij de zondag gehouden parlementsverkiezing een kleine overwinning behaald, aldus de in de vroege ochtenduren van maandag gepubliceerde einduit slag. De sociaal-democraten won nen, met communistische steun, zes zetels, waardoor zij in de nieuwe Tweede Kamer een meer derheid zullen hebben voor hun voorstel voor aanvullende oude- Tunesië heeft maandag Frank rijk in de Veiligheidsraad be- sehulidgd van „gewapende agres sie" en de Veiligheidsraad ver zocht maatregelen te treffen die de raad geschikt acht om vrede en veiligheid in Tunesië te bren gen. Mongi Slim, die voor Tunesië het woord voerde, verklaarde dat zijn legering na het ineenstorten van het bewind van Gailard „een grote toegevendheid en veel ge duld" heeft getoond. Van het Algerijnse comité voor openbaar welzijn zei hij dat van deze zijde groot gevaar dreigt voor de Noordafrikaanse landen en speciaal voor Tunesië. Mongi Slim verklaarde dat de Fransen vooraf beraamde „ge wapende aanvallen op Tunesië doen. De zwaarste is het bombar dement op, Sakiet-Sidi-Joessef ge weest, aldus Slim. De voornaamste oorzaken voor deze „agressie" zijn: 1. De aanwezigheid van Fran se strijdkrachten in Tunesië te gen de wil van Tunesië. 2. De oorlog in Algerië, die uitgebreid is tot Tunesië, en uit gelopen is op aanvallen van de Franse troepen op grondgebied van Tunesië. Slim verzocht de Veiligheids raad om maatregelen die de te rugtrekking van de Franse strijd krachten uit Tunesië kunnen be vorderen. Hij vroeg de Veiligheidsraad voorts, in afwachting van deze terugtrekking, Frankrijk mee te delen: 1. Dat het zijn troepen in Tu nesië opdracht moet geven de veiligheidsmaatregelen, op 8 febr. getroffen, in acht te nemen. Het gaat hier in het bijzonder om het verbod van Franse troepenbewe gingen in Tunesië. 2. Dat het maatregelen moet nemen, die moeten verhinderen dat de Franse marine toegang krijgt tot Tunesië en dat er Franse troepen in Tunesië wor den ontscheept of boven Tune- sisch grondgebied worden neer gelaten. Wij hebben het geprobeerd met rechtstreekse onderhandelingen maar wij hebben geen succes ge had, aldus Slim. Georges-Picot, die voor Frank rijk sprak, verklaarde i.v.m. het bombardement op Sakiet-Sidi- Joessef, dat dit stadje geen open stad is, maar een „gewapend garnizoen" heeft. Het is een centrum voor de Al gerijnse rebellen en voor het ver voer van wapens voor de opstan delingen in Algerië, aldus Geor ges-Picot, die hieraan toevoegde üat er in Sakiet-Sidi-Joessef luchtafweergeschut staat opge steld. De Fransman verwees naar een zondag in Parijs uitgegeven verklaring, waarin wordt gezegd dat het 'runesische leger oprukt naar Kemada met de bedoeling stellingen rond het vliegveld in te nemen. Het Franse opperbevel vreest dat er een nieuwe aanval zal worden gedaan op de Franse troepen in Remada en misschien ook in andere plaatsen, aldus Georges-Picot. De Franse troepen hebben op dracht gekregen te trachten con tact met de Tunesische troepen te vermijden. Maar als ze worden aangeval len, zullen de Franse troepen gedwongen zijn deze aanval met alle beschikbare middelen te be antwoorden, zo vervolgde hij. Georges-Picot merkte voorts op dat de bevoorrading van de Franse garnizoenen in Tunesië in de afgelopen paar dagen slechts via de lucht verzekerd is geweest. En dit is de oor-zaak geworden van ernstige inciden ten. Alle onpartijdige waarne mers hebben echter hulde ge bracht aan het geduld en de zelf beheersing van de Franse troe pen, aldus Georges-Picot. Georges-Picot vroeg de Veilig heidsraad Tunesië uit te nodigen de onderhandelingen met Frank- krijk voort te zetten en, door een terugkeer naar de toestand van vóór 15 mei, de voorwaarden bin nen zijn grenzen te scheppen, die kunnen leiden tot een spoedige beëindiging van deze onderhan delingen op een wijze die beide landen tevreden stelt. De Franse regering is bereid de vraagstukken, waartegenover Frankrijk en Tunesië zich ge plaatst zien, langs vreedzame weg op te lossen, aldus Georges- Picot. De onderhandelingen kunnen echter niet worden voortgezet ais de Tunesiërs blijven dreigen of in een sfeer, geschapen door rel letjes, zo zei Georges-Picot. Hij wees erop dat de Tunesiërs voortdurend achting voor hun waardigheid eisen, maar hun on geduld en de druk die op hen wordt uitgeoefend, moeten de Tunesiërs niet doen vergeten dal zij ook eerbied voor de waardig heid van anderen moeten heb ben, aldus de Fransman. Hij beschuldigde de Tunesische regering van ophitsing van de bevolking, uitdeling van wapens onder deze bevolking, het toe staan van gewapende operaties vanuit Tunesisch grondgebied, steun aan de Algerijnse opstan delingen en het bevorderen van de wapensmokkel. President Bourguiba van Tu nesië heeft gezegd, dat deze din gen .heilige plichten" zijn, zo ver klaarde Georges-Picot. dagspensioenen, de belangrijkste inzet van de verkiezingen. De uitslag van de verkiezingen is als volgt: Sociaal-democraten 112 (106) Liberalen 38 58) Conservatieven 44 42) Agrariërs 32 (19) Communisten 5 6) De 'opkomst van de kiesge rechtigden was 76 procent tegen 77 proeent in 1956. De percentages van liet aantal stemmen op de verschillende partijen zijn als volgt; Sociaal-democraten Liberalen Conservatieven Agrariërs Communisten 46,9 (44,6) 18,0 (23.8> 18,7 (17,1) 13,0 9,4' 3,4 3.0) De tussen haakjes geplaatste aantallen zetels en percentages slaan op de parlementsverkiezin gen van 1956. Alle stemmen zijn geteld, be halve die per post zijn verzonden. Deze zullen later worden geteld. De militaire openbare aankla ger in het proces tegen Asad Ibrahim, een schoonvader van koning Saoed, en diens broer Majed heeft bij verstek tegen deze twee mannen de doodstraf geëist, omdat zij op instignatie van de Saoedi-Arabisehe vorst een staatsgreep in Syrië zouden hebben voorbereid en deel zou den hebben genomen aan een komplot om president Nasser te vermoorden. Volgens de aanklager stonden de Verenigde Staten achter het komplot. De IJslandse premier, Jonas sen, heeft maandag verklaard, dat de regeringspartijen overeen stemming hebben bereikt over plannen om de IJslandse territo riale wateren van vier tot twaalf mijl uit te breiden. Buitenlandse schepen zullen binnen deze zóne niet mogen vissen. De maatregel zal 30 juni wor den afgekondigd en 1 september van kracht worden. Intussen zal men trachten steun en begrip van andere landen voor de maatregel te winnen, al dus de premier. Op de jongste conferentie over zeerecht te Genève heeft men geen overeenstemming over de breedte der territoriale wateren kunnen bereiken. Men verwacht te de IJslandse maatregel reeds. De Britse minister van Buiten landse Zaken, Lloyd, heeft tij dens de conferentie der Noord- atlantische verdragsorganisatie, die in mei te Kopenhagen werd gehouden, gezegd, dat Engeland gekant is tegen eenzijdige uit breiding van de IJslandse terri toriale wateren. De Noorse minister voor Vis serij heeft maandag verklaard, dat uitbreiding van de IJslandse territoriale wateren tot moeilijk heden voor de Noorse visserij zal leiden. Deze belangrijke kwestie moet op een nieuwe internatio nale conferentie worden bespro ken, aldus de minister. De correspondent van de Lon- dense Times in Beiroet, David Holden, heeft van de Libanese overheid aanzegging gekregen dat hij het land binnen 24 uur moet verlaten. Holden zegt dat hem geen re den voor de uitwijzing is opgege ven.

de Vrije Zeeuw | 1958 | | pagina 1