BREISTERS RANG is alleen RANG als er RANG op staat toorn en Zn GRATIS ride eling Verdovende middelen overstromen Europa laurits'' DE VRIJE ZEEUW ,MAURITS", hier is groot nieuws voor U WORDT BEZEGELD r. W, Adriaansens \'oor 35 miljoen gulden in één nuiand in één land ontdekt DE INTERPOL SLAAT TOE Vereenvoudiging: grensformaliteiten voor motorrijtuigen van buitenlandse toeristen Reacties op Chroesjtsjefs benoeming tot premier koopjes aterdag 29 maart 1958 Zaterdag 29 maart 1958 1 TUUMS t| TERNEUZEN TERNEUZEN Axclsestraat 1 6. tel. 2220 MOTOREN: Verl.v. SteanberganUan 3nder betere en siding, zodat wij iuele 1deren. :n op, donze komt en binnen vier uw was in onbe- lat terug. TELEF. 2783 w. en handig, klein, goedkoop brei- oesfel wordt nu door tientallen uizenden breisters in Engeland, rankrijk en België gebruikt. Hef is 'e Rota -Pin, het breiwondor, lat sneller, mooier en gelijkmatiger /erkt dan breinaalden. Op de ?ota-Pin kunt U alles breien, >ullovers, ondergoed, kinderkleer- es, sokken, enz., in alle steken, >ok in patentsfteek. Meerderen n minderen, recht en averecht, lies kinderlijk eenvoudig, met de >rachfigste resultaten! Breibreed'e of 160 steken, geschikt voor wol, jaren, katoen en rayonne. Dit zandige breitoestel kost ge loei compleet voorzien van ïandleiding met breimodel- en slechts f. 9.80. ïesfel Uw Rota-Pin onmiddellijk, laar hef aantal bestellingen zeer >of is. Franco huis na ontvangst an Uw postwissel of giro no '1608 4. Desgewenst rembours. V. Lisa, afd. J22 'e Ymuiden. DOOP RINGEN VAN t Korte Kerkstraat 8 TERNEUZEN Uw adres voor alle eparaties aan Uurwerken, iouden- en Zilverwerken Vraag ook RANG menthol eucalyptus. Dc beste bescherming tegen ons klimaat. RAN*G, een product van de Kingfabrieken ^rrmvmhmthhh g-rr6"»xinrtrmitirtrritttmxinmna' De Interpol heeft onlangs weer een goede slag geslagen. Berichten uit Londen, Brus sel, Amsterdam, Parijs, Ham burg, Dusseldorf, Miinchen, uit de Ver. Staten en van de L'NO-gezondheidsraad te Ge neve maakten melding van een toenemend gebruik van opium en andere verdovende middelen, waaronder de z.g. en zo berucht geworden ma rihuana-sigaretten. Er was een spoor ontdekt dat naar het Oosten voerde, naar Beiroet, de hoofd- en havenstad van Libanon, een stad van circa 200.000 inwoners. In deze stad woonde de rijke koopman Sami Khoury, die reeds lang verdacht werd de hand te hebben in het smokkelen en verhandelen van en in verdovende middelen. Uit Aleppo en Damascus kwamen steeds weer informaties die Khoury als één der voornaam ste topfiguren in deze smokkel handel noemden. Op een goede dag passeerde hoog in de bergen aan de Sy- risch-Libanese grens een opval lend gekleurde auto van het merk Jaguar de grenspost. Bij een nauwkeurige controle door de grensbewaking kwam aan het licht, dat de Jaguar talrijke geheime bergplaatsen bezat, waarin circa 175 kg opium was verborgen. De autobestuurder, in het bezit van een Libanese pas op naam van Ruhi Assaf, werd voor een nader verhoor vastgehouden. Een uur later had deze man een volledige be kentenis afgelegd en kon hij j worden ingesloten. Naar Europa ei Amerika Enkele uren later werd te Beiroet de rijke koopman Sami Khoury van zijn bed gelicht en gearresteerd, samen met het Hoofd van de douane in die stad, de kapitein Edmond Azizi. Van dat tijdstip af volgden arrestaties en verklaringen van de verdachten, doch ook van getuigen aan een lopende band; het was een niet meer te keren stroom. De autoriteiten leerden ru de bijzonderheden en de true's, waardoor het mogelijk werd om politie en douane te misleiden. De opium werd on der meer vanuit Turkije naar Beiroet gesmokkeld, veelal tus sen planten, bloemen en eetwa ren, voornamelijk vruchten en groenten. Hoofdzakelijk met Franse zeeschepen wordt de opium na in Beiroet verwerkt te zijn naar Europa en Ame rika overgebracht en daar door tussenpersonen en agenten ver kocht. Op de Franse koopvaardij schepen „Saint Helena" en „Maréchal Joffre" werd een massa verdovende middelen in beslag genomen, die vol doende was om de Europese markt twee maanden lang van opium te voorzien. Oök in Nederland Ook in Amsterdam en in West-Duitsland waren verdo vende middelen aangevoerd, veelal in de vorm van mari'- huana-sigaretten, die door Ame rikaanse soldaten en Duitse zeelieden in de handel werden gebracht. In Dusseldorf bijv. werden zeelieden, die in het be zit waren van een grote hoe veelheid verdovende middelen ter waarde van ongeveer 2500 D.M. per kg, door de politie aangehouden. ZEEPOST Met dc volgende schepen kan zeepost worden verzonden. De data, waarop de correspondentie uiterlijk ter post. moet zijn be zorgd, staan a"h*er de naam van het schip vermeld. Argentinië: m.s. „Montfe land" 3 mrt. Australië: s.s. „Accadia" 3 april. Brazilië: m.s. „Algol" 1 april. Canada: s.s. „Beaverlodgc" 3 april, s.s. „Grootc Beer" 1 april. Chili: via New York 2 april. Ned. Aniiiien: m.s. „Maron" 31 mrt. Nieuw-Zerland: via Engeland 5 april. Suriname: m.s. Doris" 2 april. Unie van Zuid-Afrika: m.s. „Carnavon Cacllc" 5 april. Brits Oost-Afrika: s.s. „La Bourdonnais" 5 april. Inlichtingen bclreffrnde ver zendingsdata van postpakketten geven de postkantoren. Uit Calcutta komt thans ook het z.g. gele gif. Dit ge vaarlijke goedje wordt getrok. ken van de wortel van de ca- ballplant; voorheen vervaar digde men daarvan smeerolie en zeep en nu vervaardigt men hiervan in Calcutta en in Bombay, na een bepaalde bewerking, een verdovend middel, dat pantinon ge- diefstallen in Parijs en Genève, gepleegd in maart 1956, zijn voorbereid en begaan door goed georganiseerde gangsterorgani saties, die dit goud nodig had den voor de betaling en het aanschaffen van verdovende middelen. Grote scheepsladin gen verdovende goederen, ge dekt door de vlaggen van de republieken Liberia en Panama, zijn voortdurend onderweg naar afzetgebieden over de gehele wereld. Deze transporten gaan voor een deel naar het Westen, terwijl het restant is bestemd voor de min of meer Oostelijke landen. In één maand werd voor 3' s miljoen pond sterling (ƒ35 mil joen) aan verdovende middelen in beslag genomen, alléén al in Canada. Grote bedragen aan geld worden door de interna tionale misdadigersorg? nisaties in deze verboden handel geïn vesteerd. Het centrum van deze illegale handel is gevestigd in Se^ru'k Bahrein aan de Perzische Golf gelegen. Gelijktijdig met deze transporten loopt de illegale goudinvoer. In het afgelopen jaar werden 229 gevallen van handel in verdovende middelen en van de illegale goudinvoer door de organen van de Inter pol aan het licht gebracht. Aan deze organen is het ondermeer bekend, dat zowel in Zuid Oost- Azië alsook in Amerika en West-Europa de georganiseerde handel in verdovende middelen enorme winsten oplevert. van dit gif heeft een vreselij ke uitwerking op de hersenen en het zenuwgestel van de gebruiker, terwijl voorts min of meer ernstige verlammin gen kunnen optreden. Een verbeten strijd tegen de verdovende middelen, die in het belang is van het gehele volk, is daarom geboden. Nog steeds zijn de koningen der ver dovende middelen niet versla gen. De Interpol is tot de konklu- sie gekomen, dat b.v. -de goud- Nadruk verboden.) n on Het ministerie van Financiën deelt, in aansluiting op hetgeen reeds eerder is gemeld, mede, dat de regeringen van de Eeueluxlan- den hebben besloten met ingang van 1 april 1958 dc douaneforma liteiten te vereenvoudigen met betrekking tot de motorrijtuigen van buitenlandse toeristen. Van genoemde datum af zal de douane geen triptieken of carnets meer vorderen voor in het bui tenland ingeschreven personen auto's daaronder begrepen com binatiewagens en stationscars, en motorrijwielen met of zonder zij span, alsmede voor gebruikte bromfietsen en aan personen auto's gekoppelde kleine bagage aanhangwagens. Opgemerkt wordt, dat de nieu we regeling geen wijziging brengt in de bestaande bepalingen, die in de douanewetgevingen van de Beneluxlancien ten aanzien van de invoer van motorrijtuigen met tijdelijke vrijstelling zijn neerge legd, met name zijn het vereiste, dat het hoofdverblijf van de vrij stelling genietende zich buiten het Beneluxgebied bevindt, en het verbod het motorrijtuig ten gebruike af te staan aan een in gezetene, onverminderd gehand haafd. De duur van de vrijstelling blijft in beginsel beperkt tot een jaar. Indien het voertuig niet binnen een jaar weer wordt uit gevoerd of in gebruik is bij een persoon, die langer dan een jaar tijdelijk binnen het Beneluxge bied heeft vertoefd, zla daartoe toestemming van dc douane administratie moeten worden verkregen. Hoewel de thans in omiocn zijnde geldige grensdocumenten, Radio-Padang meldt successen Mobiele colonnes van de rebel len hebben Indonesische rege ringstroepen in wanorde terug gedreven van de weg die Padang met Palemhaiig verbindt, aldus raaio-Padang. Do weg naar Palembang is de enige weg naar Midden-Sumatra die nog open is, nu Indonesische regeringstroepen de noordelijke en oostelijke wegen hebben 'ge blokkeerd en de marine de ha vens van de rebellen hebben af gegrendeld. De radio deelde voorts mede dat de rebellen op 23 maart een belangrijke overwinning hebben geboekt. Radio-Padang zei, dat' luchtlandingstroepen van de In donesische regering, die vanuit het gebied waar zij waren neerge laten in Ayer Moiek vorderingen maakten naar Padang, in een hinderlaag waren gelopen en dat 2Ó0 van hen werden gedood. Een aantal wagens was buiige maakt, aldus de radio. Luitenant-kolonel Achmad Hus. sein leidde zelf de acties op de weg van Padang naar Palem bang, „Onze troepen waren voor bereid op deze situatie", aldus de radio. „Zij hebben hun eigen ma. nier om te leven in het oerwoud". De aanvallen van de regerings troepen op de weg worden zwak ker en zij zouden tot de ontdek king kunnen komen dat hun be- voorradingswegen een struikel blok worden, aidus radio-Padang die nog niet voor uitvoer zijn af getekend. ingevolge de nieuwe regeling niet meer bij grensover schrijding benodigd zijn, kunnen zij niet automatisch ais gezuiverd worden aangemerkt. Belangheb benden dienen alsnog voor afte kening zorg te dragen. Niet onder de nieuwe regeling vallen de bedrijfsauto's, zoals taxi's, vrachtauto's, autobussen en dergelijke voertuigen. Er wordt geen wijziging ge bracht in de bepalingen, welke in de drie landen gelden met be trekking tot o.a. rijbewijzen en verplichte verzekering. Aanslag in Parijs Vijf Algerijnse terroristen hebben donderdagavond in de eetzaal van een hotel in Parijs vijf Noordafrikanen neergescho ten. Drie overleden ter plaatse. De twee anderen werden ern stig gewond en één van hen is later bezweken. In de Westelijke wereld is de benoeming van de Sowjetrussi- sche partijsecretaris Chroesjt sjef tot premier niet als een grote verrassing gekomen. Zo als het Amerikaanse ministerie van Buitenlandse Zaken in een commentaar zei, was Chroesjt sjef al enige tijd de werkelijke woordvoerder van de Sowjet- regering op het gebied van zo wel de binnenlandse als de bui tenlandse politiek. Wellicht is het zijn bedoeling, zo redeneert men, om door de vereniging van het leiderschap der partij met dat van de regering officieel een grote rol op een eventuele topconferentie te kunnen spe len, een rol die hij op de top conferentie van Genève in 1955 onofficieel heeft gespeeld. Des tijds was de partijsecretaris met premier Boelganin naar Genève meegegaan in zijn hoedanigheid van lid van het presidium van de opperste Sowjet. Westelijke diplomaten te Moskou wijzen er op, dat wellicht op een volgende topconferentie de Sowjet-pre- mier vergezeld zal worden door Alexis Kiritsjenko, evenais Chroesjtsjef uit de Oekraine af komstig, die pas gekozen is als lid van het presidium van de opperste Sowjet. Sommige di- Dlomaten zijn al geneigd om in Kiritisjenko de toekomstige „kroonprins" van het Kremlin te zien. De vraag welke men zich al gemeen stelt is, of Chroesjtsjef zijn functie van eerste partij secretaris zal blijven uitoefenen. Deze functie en die van premier zijn niet meer door dezelfde persoon bekleed sinds de pe riode onmiddellijk na de dood van Stalin in 1953, toen de na druk werd gelegd op het collec tieve leiderschap en Georgi Ma lenkof ontheven werd van zijn post van eerste partijsecretaris. Chroesjtsjefs benoeming tot premier De Zuidslavische regering staat „sympathiek" tegenover de benoeming van de Sowjet- partijsecretaris Chroesjtsjef tot premier. Een officiële woord voerder van de regering zei vrij dag in Belgrado, dat gewoonlijk niet op „binnenlandse kwestie" in andere landen commentaar wordt gegeven, doch in dit ge val maakte hij een uitzonde ring, omdat in buitenlandse persberichten was gesuggereerd dat de Zuidslavische regering het jongste nieuws uit Moskou niet met instemming zou be groeten. In politieke kringen in Jeru zalem vreest men een terugkeer naar het „Stalinisme", met alles wat daaraan vast zit, en bijgevolg vraagt men zich af of ook het antisemitisme in de Sowjet-Unie weer zal opleven. Chroesjtsjef niet in het presidium van de Opperste Sow.iet Chroesjtsjef is niet herkozen tot lid van het presidium van de opperste Sowjet. Chroesjt sjefs benoeming tot premier ge schiedde bij handopsteken. Tot leden van het nieuwe presidium van de opperste Sowjet zijn o:m. benoemd A. A. Andrejef, H. L. Beljaef, maarschalk Boed- jenny, Alexis Kiritsjenko, K. T. Mazoerof, Spiridnof en Oesti- nof. CHROESJTSJEF OVER EEN TOPCONFERENTIE „Naar onze mening zou een topconferentie binnen twee maanden kunnen worden ge houden als de noodzakelijke omstandigheden voor een der- r -> c-iafe -enfin bestaan", al dus heeft de Russische leider Chroesjtsjef gezegd in een vraaggesprek met een corres pondent van het Romeinse blad „II Tempo", dat gisteren is ge publiceerd. Maar naar de mening van de nieuwe premier van de Sowjet- nie zal deze conferentie niet binnen twee maanden gehou den worden „omdat de leiders van de Westelijke landen en vooral die van de Ver. Staten de conferentie willen uitstellen en misschien nog lange tijd". Maar hoewel volgens Chroesjt sjef de indruk bestaat, dat ge noemde leiders een topconfe rentie zelfs niet willen, „eist de openbare mening van alle lan den, ook die van de Ver. Staten, h-nst, die werkelijk zeer nodig is". ONTSNAPPING MISLUKTE. Vrijdagmiddag omstreeks viei uur heeft de 30-jarige J. ic., ai komslig uit Heerlen, thans gede tineerd in het strafgestieht ..Es- serheem" van de rijkswerkinrich- tingen te Veenhuizen, getracht te ontsnappen. Hij was buiten werkzaam in de tuinen achter de woningen van de ambtenaren eu heeft toen de benen genomen. Het was zijn bedoeling de Paas dagen in zijn woonplaats Heerlen door te brengen. De man is ech ter niet ver gekomen, want reeds in Westervelde (gemeente Norg) werd hij door een patrouille van de gestichtswacht aangehouden en naar „Esserheem" terugge bracht. VRACHTAUTO ZAT VAST OP ONBEWAAKTE OVERWEG. Vrijdagmiddag is op de spoor lijn 's-HertogenboschEindhoven het treinverkeer in beide richtin gen Fuim een half uur opgehou den. Een transportaulo van de Staatsmijnen was namelijk op 'n onbewaakte overweg onder Box tel vastgereden. De laaggebouw de wagen kwam op de enigszins ongelijke overweg klem te zitten, juist op het moment dat een per sonentrein van het station te Boxtel vertrok. De bestuurder van deze trein kon tijdig worden gewaarschuwd. Enkele andere treinen moesten daarna nog wor den ingehouden, omdat het enige tijd duurde voordat de lijnen door spoorwegpersoneel, gemecnteai - beiciers en de hulp van treinreizi gers konden worden vrijge maakt. Spoopwcgbondcn in spoedTe rendering In verband met de ernstige spanningen onder het spoorweg personeel wegens het uitblijven van een beslissing over de voor stetien tot wijziging en verbete ring ven de loon- en arbeidsvoor waarden zijn vrijdag de hoofdbe sturen van de vakverenigingen van spoorwegpersoneel in een ge combineerde spoedvergadering bijeengekomen. Deze vergadering besloot een telegram te zendon aan de minis ter van Sociale Zaken en Volks gezondheid. In dit telegram heb ben de hoofdbesturen uiting ge geven aan hun ongerustheid over de ontwikkeling van de situatie onder het spoorwegpersoneel, in dien een redelijke beslissing lan ger uitblijft. Zij vrezen voor de consequen ties van deze ontwikkeling in de gezindheid van het personeel geen verantwoordelijkheid meer te kunnen dragen. Zij spreken in het telegram de verwachting uit, dal nu on ver weid een voldoeninggcvendc be slissing zal worden genomen. Een afschrift van dit telegram werd, eveneens telegrafisch, aan de minister van Verkeer en Wa terstaat gezonden. De directie van de N.V. Neder- landsche Spoorwegen, de Stich ting van de Arbeid, het College van Rijksbemiddelaars en de drie vakcentrales werden van een cn ander op de hoogte gesteld door toezending van een afschrift van cit telegram. Het aantal opgelegde schepen in Engelse havens Radto-Medan meldt verdere successen Radio-Medan deelde vrijdag avond mede, dat -zich gisteren in Noord-Sumatra 5-1 officieren en manschappen van de opstande-' lingentroepen hebben overgege ven. Zij zouden de restanten zijn van het bataljon, waarmee ma joor Naniggolan veertien dagen geleden Medan trachtte te bezet ten. Volgens radio-Mcdan verklaar, den de gevangen genomen op standelingen, dat een aantal van hun kameraden zich nog in de bossen schuilhoudt en te bang is om te voorschijn te komen. Ook zouden zij hebben gezegd, dat zij door Nainggolon niet zo goed behandeld werden, en dat :1e opstandelingen geen steun kregen van de bevolking van het i platteland van Noord-Sumatra. Het aantal schepen dat in Engelse havens stil ligt, is de vorige maand met 41 toegeno men tot, 182, zo deelde de En gelse Kamer voor de scheep vaart mede. De totale bruto- tonnage was 967.655 ton groot en er bevonden zich 32 tank schepen van in totaal 275.208 ton bij. Van de 182 stilliggende schepen waren er 127 van teza men 610.745 brt. Engelse sche pen, met inbegrip van 30 tank schepen. Het aantal opgelegde schepen is 28 groter dan een maand tevoren, toen werd me degedeeld. dat er meer Engelse schepen stillagen dan op enig ander tijdstip van de laatste 20 jaar. Bovendien bevonden zich nog 72 Engelse schepen van te zamen 439.817 ton en 12 buiten landse schepen van tezamen 88.992 ton voor herstelwerk zaamheden in Engelse havens. De president van de Kamer voor de scheepvaart R. D. Rop- ner, deed tijdens een maaltijd van de Londense afdeling der vereniging van scheepsmake laars een beroep op de regering om haar monetaire politiek te verzachten en de reders in staat te stellen leningen te slui- llorizontaal 1 deel van een schip 4 vloerbedekking 8 stel 11 jongensnaam 12 klaar 13 rivier in Utrecht 14 onmeetbaar getal 15 frans lidwoord 16 rivier in Portugal 17 scheepsgerei 19 soort verlichting 20 plaats i. d. Betuwe 22 metaal 25 spoedig 26 europeaan 28 keukengerei 31 koor 33 gewicht (afk.) 35 familielid 36 familielid 38 bloei wij ze (mv) 39 slot 40 smook 41 lidwoord 42 eerste persoon (afk.) 41 uitroep 46 ruilmiddel 48 geen uitgezonderd 50 civiel ingenieur (afk) 51 onbehaard 53 niet dik 55 dus (Lat.) 57 luchtstrijdkrachten (afk.) 58 bestaat 60 maanstand (afk 61 behoeftig 63 vreemde munt 64 voorzetsel 65 reeks 66 bevestiging 67 strafwerktuig 69 waterstand (afk.) 71 deel v.d. dag (afk.) 73 knaagdier 75 onbewoonbare woning 77 sluiting 79 opera 81 selenium (afk.) 82 sport 84 weekdier 86 de Heer zij lof (Lat. alk.) XREISWOORDRAADSEL P 5803 8 aardnootje S uitheemse plant 10 deel v.e. kippenhok I spil 18 ambtshalve (Lat. afk.) 21 vernis 23 familielid 24 ineenstorting 25 schepsel 27 heilige 29 vrucht 30 vorstelijke bediende 32 bijwoord 34 kleur 35 deel van Brabant 37 soort onderwijs (afk.) 41 deel van Sumatra 43 plaats 45 grote bijl 46 bevel 47 de dato (afk.) 48 meisjesnaam 49 bijwoord 50 jongensnaam 52 bouwland 54 klein persoon 56 tuin 57 vod 59 treurig 60 streep 62 insect 68 in orde 69 koraaleiland 70 engelse ontkenning 72 mare 74 vis 76 voorzetsel 77 zangnoot 78 eenh. v. kracht (afk.) 80 frans pers. voor- naamw. 81 trottoir 83 meisjesnaam 8d deel v. e. voertuig 87 rivier monding 88 europese vulkaan 90 kleur 92 gekookt 94 voorzetsel 97 reeds 99 dwaas 101 eerste vrouw 104 gewas 105 godsdienst 89 Chinese maat 102 zangstem 120 rang in het leger 126 breedvoerig 106 meisjesnaam 91 titel (afk.) 103 oosterse titel (afk.) 127 iedere 108 nobele 93 jongensnaam 105 meisjesnaam 121 natuurkundeterm Verticaal 109 europeaan 95 school (Fr.) 107 verwijderd (afk.) 1 bedorven 111 voorzetsel 96 groot vertrek 110 delfstof 122 meisjesnaam 2 deel van de V.S. 113 de somma van 98 lidwoord 112 verbinding 123 Nederland (afk.) 3 niet vet 114 klap 99 vervoermaatschap 115 zanggezelschap 124 naaml. vennoot 5 deel van het jaar 115 etenbereider pij (afk.) 116 herkauwer schap (duitse afk.) 6 eikenschors 117 hoge berg 100 frans lidwoord 118 meisjesnaam 125 verpakking 7 larve 119 leeftijd (Eng.) ten voor het kopen van nieuwe of tv/eedehands schepen. De scheepvaartmaatschappijen zijn naar hij merierrol ui"' 1 1>- kapitaliseerd en hebben gebrek aan geld. Ropner wees erop, dat de economische levensduur van een schip hoogstens 20 a 25 jaar is en zou geen andere industrie kunnen noemen, behalve dan de vliegtuigindustrie, waar een bedrijfsonderdeel, dat evenveel kost als een schip in zo korte tijd volledig vervangen moet worden. Hij veronderstelde dat de vliegtuigindustrie de laatste tien jaar meer financiële hulp van de regering heeft ontvan gen dan de scheepvaart sedert het bestuur van koningin Eliza beth I. Gemesntc Ternsuzen Burgemeester en Wethouders van Terneuzen brengen ingnvo'se artikel 75 der Leger Onderwiis- wet 1920 het volgende raadsbe sluit ter openbare kennis: De raad der gemeente Terncu- zen; gezien een ingekomen adres van het R.K. Kerkbestuur van de parochie vah de H. Willibrordus ddo 18 februari 1958, om ingevol ge artikel 7?, der L.O.-wet 1920 "elden beschikbaar te stellen voor de aanschaffing van. nieuwe meu belen e.a. ten behoeve van de R.K. school voor uitgebreid lager onderwijs aan de le Verbindings straat: overwegende, dat hiervoor uit de gemeentekas gelden kunnen worden aangevraagd: dat is voldaan £,an het bepaal de bij artikel 77, eerste lid der lager onderwijswet 1920; gezien het voorstel van burge meester en wethouders;, gelet op artikel 72 e.v. van ge noemde wet; besluit: zijn medewerking te verlenen. Terneuzen, 27 maart 1958. De Gemeenteraad voornoemd, P .TELLEGEN, voorzitter. J. VERSPRILLE, wnd. secretaris. rff Zaterdagmiddag GEK. HAM f 0.50 per 100 gram Gevulde KALFSBORST f 0.52 per 100 gram GEK. LEVER 0.48 per 100 gram Gesmolten RUNDVET f 0.35 per 100 gram Fa E. A. IJsebaert Vlooswijkstraat 57

de Vrije Zeeuw | 1958 | | pagina 7