Ik dacht dat mijn laken wit was, Emmy's lakens zag! De verkiezingsdienst van het ANP klaar voor de slag t BINNENLANDS NIEUWS Russische vliegtuigen mogen niet landen in New York DE INGESNEEUWDE SLAAPWAGEN Wat brengt de radio? Rad ion wast witter.en zac DE VRIJE ZEEUW RECHTSZAKEN Woensdag 26 maart 1958 5 Als woensdagavond om zeven uur de stembureaus in de circa 1.000 Nederlandse gemeenten sluiten, komt in Den Haag de speciale verkiezingsdienst van het ANP in actie, die het moge lijk moet maken dat de radio'.uis- teraars en de televisiekijkers woensdagavond laat, en de kran. tenlezer donderdagochtend aan het ontbijt, kennis kunnen nemen van de volledige uitslagen der provinciale verkiezingen. Dank zij de medewerking van de PTT is de verkiezingsdienst, die bij vorige gelegenheden steeds nieuwe records vestigde, dit jaar verder verbeterd. In het gebouw van de Produktschappen oor Zuivel en voor Vee en Vlees in Den Haag waar de verkie zingsdienst zetelt worden hedenavond op tien telextoestel, len de uitslagen ontvangen van 19 telegraafcentTales, die van de circa duizend ANP-corresponden- ten in het land de uitslagen doorgebeld krijgen. Door deze nieuwe faciliteiten kan de pen deldienst met taxi's, die in 1956 nodig was voor het overbrengen van de telegrammen van het te legraafkantoor naar het bureau van de verkiezingsdienst verval, len. De telegrammen met' uitslagen worden, direkt na ontvangst op de telex, opgeslokt door batte, rijen van elektrische tel-, schrijf-, reken-, pons-, sorteer- en tabel_- leermachines, bediend door 135 man personeel van het ANP, het Produktschap voor Vee en Vlees, en de KLM. De uitslagen worden in snel tempo geteld, gecontroleerd, ge sorteerd, gestaffeld, op kaarten geponst. De percentages worden berekend en slechts enkele minu ten na ontvangst van het tele gram- kunnen de ontvangen uit slagen op het ANP-net worden uitgezonden naar alle Nederland se kranten, de radio en de televi sie, die allemaal tegelijk via één telexnet bediend worden. Elk half uur worden tussen tijdse totalen van de op dat mo ment bekende gemeenten uitge zonden, compleet met percenta ges en vergeleken met de uitsla gen en percentages van precies dezelfde gemeenten in 1954 en 1956. Zodra de uitslag van een pro vincie bekend is, wordt berekend welke kandidaten gekozen zijn. Twee of drie uur nadat de laat ste telegram is binnengekomen, zal een aantal boekjes voor ver. zending gereed zijn, waarin de uitslagen van alle gemeenten en provincies en de zetelverdeling van 1958, vergeleken met de uit slagen van 1954 en 1956 zijn op genomen. In 1956 slaagde de verkiezings dienst er in om alle oude records te breken en precies 5 uur en 40 minuten na de sluiting der stem bureaus, om tien over half één, de einduitslag te seinen. De malariabestrijding in gevaar. Washington. De strijd die over de gehele wereld wordt ge voerd om malaria uit te roeien wordt in gevaar gebracht door dat enkele soorten muskieten weerstand hebben ontwikkeld tegenover het insecticide DDT. Volgens het Population Refe rence Bureau, een particuliere organisatie op wetenschappelijk en onderwijsgebied hebben en kele soorten van de Anopheles muskiet, die de malaria over brengt, hun levenswijze veran derd en weerstand ontwikkeld tegenover DDT. Door de voort planting van deze muskieten rassen. worden, zo vreest de or ganisatie, de belangrijke succes sen die de laatste jaren tegen de malaria zijn behaald, in ge vaar gebracht. De sinds de tweede wereldoorlog in ve.le lan den uitgevoerde bestrijding met DDT heeft de plaag bijna van de aardbodem doen verdwijnen. Door het naar voren komen van tegen DDT bestendige muskie tenrassen is het nodig de strijd over het gehele front te ver scherpen. Onderzoek naar de oorzaken van kindersterfte. Genève Volgens de Wereld gezondheidsorganisatie die on langs een nieuw onderzoek naar de oorzaken van kindersterfte heeft ingesteld, is het sterftecij fer van kinderen beneden één jaar weliswaar over het alge meen afgenomen, maar is het aantal sterfgevallen in de pe riode die onmiddellijk aan de zei Niet te geloven! Deugde mijn manier van wassen niet? „O, vast wel Emmy „jouw lakens worden even fns, even helder, als je maar met Radion wast." Sindsdien gebruik ik Radion. Een plezier is liet om te wassen in sop met zulk heerlijk, dik schuim. Het is zo zacht en zo veilig. En mijn lakens komen er stralend wit uit te voorschijn. HOE U OOK WAST... in teilketel of wasmachine... Radion wast witter! En aan alles merkt U hoe voorzichtig Radion-sop is. Toch haalt het héél secuur alle vuil en vet uit Uw wasgoed. Tot het stralend wit is en heerlijk zacht. Even zacht als Uw handen. i J--- geboorte voorafgaat of daarop volgt veel minder afgenomen. Volgens dit onderzoek sterft bijna een derde van al deze baby's op de dag der geboorte en is het sterftecijfer voor jon gens veel hoger dan voor meis jes. Het sterven van de baby tijdens de geboorte is (in deze volgorde) toe te schrijven aan omstandigheden waarin de foe tus verkeert, dood bij de verlos sing, aangeboren misvormingen en tenslotte aan oorzaken, die bij de moeder liggen. WIJZIGING VAN DE V» EI.ALOGSHEIDWET. In het Staatsblad van dinsdag is opgenomen de wet van 19 maart j.l. houdende wijziging van de Werkloosheidswet. Zij houdt in de tijdelijke wijziging van cie verdeling oer premie voor de werkioosnexusvei zekering. Deze v et treeat in werking met ingang van vandaag en werkt terug toi 1 januari 1958. NA DEN KAAG: OOK AMSTERDAMSE JUWELIER Dc PE VAN OPLICHTER Ook een Amsterdamse juwe lier van het Rokin is de dupe ge worden van de nog onbekeuue oplicn.er, die op 12 maart j.l. met een gestolen Amerikaans pas poort als legimitatie en de af gifte van een valse cheque in Den Haag een juwelier oena- deelde. Op dezelfde dag ging hij naar eerst thans gebleken is de winkel aan het Kojtin binnen, kocht daar een set juwelen van 14.364 en betaalde met een cheque, die hij tekende met de zeilde naam als die welke in het paspoort vermeid stond. De cneques stonden op naam van een Amerikaanse bank, doch van betaling kan niets komen, aangezien het paspoort in Ameri ka \an de er in vermeide Ameri kaan gestolen is. Deze werkelijke houder van het paspoort is hele maal niet in Nederland geweest, zo is gebleken. De gedupeerde juwelier, die thans aangifte bij de rechercne beeft gedaan, heeft medegedeeld, bat de man Engels sprak mei een een Amerikaans accent. NEDERLAND TELDE IN 1955 1182 MILJoNAiRS. Let C.B. S. stelt momenteel 'n statistiek samen van de verdeling van be fiscale inkomens in 1954 en van de vermogens naar de stand op 1 januari 1955 van na tuurlijke personen, waaruit o.m. blokt, oat het aantal miljonairs steeg van 941 in 1951 tot 1026 in IJ«i tot 1211 in 1954 en tot 1792 in 1955. In 1955 bezaten laatstbe doelde belastingplichtigen 0,4 ?9 c?ent van *let totale aantal procent van het vermogen waren zij 18,7 procent van het o,ale belastingbedrag verschul digd. Ais perste uitkomsten zijn in de februari-aflevering van de maandstatistiek van het financie wezen 1958 cijfers gepubliceerd beseffende de inkomens- en ver mogensverdeling voor Nederland. Er manifesteert zich, volgens bet ministerie van Econornis he Zaken, duidelijk een alge,, e verschuiving van de bela.,t phchtigen uit de lagere naar hogere inkomensklassen, Had m 1950 bijna 89 procent van de be lastingplichtigen een inkomen van minder dan 5.000, in 1954 wat dit ruim 80 procent van het totaal. Het aantal belastingplich tigen in de klasse 500010.000 steeg van 8,5 procent tot ruim 15 procent en het aantal met een inkomen van 10.000 of meer van 2,7 procent tot 4,4 procent. Het gemiddeld inkomen per in woner blijkt te zijn gestegen van 1.197 in 1950 via 1.330 in 1952 en 1.370 in 1953 tot 1.550 in 1954. Ook het gemiddeld inkomen per belastingplichtige steeg be langrijk. Was dit in 1950 nog 3.030, in 1952 steeg dit tot 3.430 en in 1953 en 1954 resp. tot 3.540 en 3.910. Het gemiddeld vermogen per inwoner nam van 2.080 in 1951 toe tot ƒ2.187 in 1953, tot ƒ2.417 in 1954 en was 2.812 in 1955. Het gemiddeld vermogen per be lastingplichtige steeg in dezelfde jaren resp. van 51.656 tot j „2.402, 57.523 en 66.S24. Vooral bij de beschouwing van het vermogen per inwoner dient men zich te realiseren, dat in deze bedragen uitsluitend ver welkt zijn de vermogens welke in de belastingadministratie voor komen. Dit betekent, dat vele kleine vermogens buiten be schouwing blijven. Ten opzichte van 1951 nam 't aantal belastingplichtigen toe met 9 procent en het vermogen met 42 procent. BOERDERI.IBRAND IN OOTMARSUM. Maandagmiddag is de boerderij •an de landbouwer A. Heesink te Nutter bij Ootmarsum groten deels uitgebrand. De brandweer van Denekamp. waaronder de buurtschap Nutter behoort, kon tegen de verspreide vuurmassa wegens gebrek aan bluswater weinig uitrichten. Ter verkrijging van bluswater moest de tankauto een pendeldienst op het vier km ver gelogen Ootmursum onder houden. Vier koeien kwamen in de vlammen om. Een vijfde koe vluchtte in een kamer, doch liep zodanige brand- en vleeswonden op, dat het dier moest worden af gemaakt. De rest van de veesta pel: een paard, koeien, varkens (waaronder twee zeugen met big gen) konden uit de brandende ge bouwen worden bevrijd. Het ge zin, bestaande uit grootouders, ouders en zeven kinderen, is bij familie en buren ondergebracht Verzekering dekt de schade ge deeltelijk. BROMFIETSER DRIE DAGEN NA ONGELUK OVERLEDEN. Do 43-jarige J. Hoefakker uit 3 he pcnzeel is maandag over- cn tengevolge van een onge- dat hem drie dagen geleden overkomen. H. reed drie dagen geleden op zijn bromfiets, met zijn vrouw als duopassagiere, te gen een auto. Belden vervolgden echter hun weg, omdat zij ogen schijnlijk slechts wat schaafwon den hadden opgelopen. Maandag werd de man onwel, hij werd naar een ziekenhuis in Amers foort overgebracht en overleed aldaar. Het bleek, dat hij twee dagen met een schedelbasisfractuur had rondgelopen. Plet slachtoffer laat een vrouw met negen kinderen, van wie de jongste 2li maand oud, achter. BUSJE MET WERKLIEDEN TEGEN BOOM. Maandagavond omstreeks kwart over zeven is cp de Meppelerweg te Steenwijk een busje met werk lieden van de firma L., door on bekende oorzaak in volle vaart tegen een boom gereden. Daarbij de 17-jarige \V. Bolens uit Ees- veen op slag gedood. De bestuurder, de zoon van de heer L. werd gewond, evenals drie andere inzittenden. Be ge wonden werden in min of meer ernstige toestand naar het zieken huis te Meppel overgebracht. AMSTERDAMSE BAR- CONTROLEUR KWAM VAN KOUD CARNAVAL THUIS. De 28-jarige bar-controleur R. H. O. uit Amsterdam heeft voor zijn verlangen om nog eens een Limburgse vastenavond mee te vieren op onaangename wijze ge boet. In Eij gelshoven werd hij door 'n Duitse mijnwerker, waar mee hij in één van de café's ken nis had gemaakt, overvallen. De man wilde de Amsterdammer van diens geld (veel buitenlandse va luta) beroven. Bij de worsteling, tijdens welke de Duitser zijn slachtoffer mishandelde en dreig de te zullen neerschieten, slaague de aanrander erin enkele biljet ten te roven. .Verdachte was gis termorgen niet verschenen, toen voor de rechtbank te Maastricht deze diefstal met geweldplegnig diende. De eis luidde drie maan den. De rechtbank zal op zaterdag 5 april uitspraak doen. JONGETJE BEKOCHT SPEL ME TDE BOOD. Maandagmiddag is het 8-jarige jongetje F. A. van der Steen van de Lombardkade te Rotterdam door een ongeval om het leven gekomen. Het ventje was in een grote kartonnen doos gekropen en kantelde daarmee voorwaarts de straat cp langs de Delftse Vaart. De chauffeur van een na derende vrachtauto dacht, dat de wind de doos voortbewoog en reed er overheen. Zwaar gewond werd het ventje naar het Kinder ziekenhuis vervoerd, waar het later is overleden. VERDRONKEN. De 37-jarige schippersknecht L. W. H. Deleeuw, die aan boord van het rijnschip „Pax" woonde, is maandag in het gangboord van het schip gevallen en overboord geslagen. Zijn stoffelijk overschot is maandagmiddag aangetroffen in de Waalhaven te Rotterdam, waar de „Pax" lag. Het State Department staat niet toe dat de twee Russische straalvliegtuigen die met 100 dan sers en danseressen van het Rus sische folkloristische ballet „Moj. sejef" naar New York zouden vliegen op het vliegveld van New York landen. Als reden wordt opgegeven dat er nog geen akkoord bestaat tussen de Verenigde Staten en de Sowjet-Unie voor commercië le vluchten. Men raadt de Rus sen dan ook aan gebruik te ma ken van luchtvaartmaatschap pijen die wel dergelijke vluchten op de Verenigde Staten mogen maken. Het Amerikaanse ministerie van Buitenlandse Zaken, die dit in antwoord op een verzoek tot landing van de Russische rege ring meedeelde, legt er de na druk op dat het landingsverbod Door AGATHA CHRISTIE. 35) (Nadruk verboden.) Poirot stak zijn hand uit naar een pas. De naam en titels van de graaf stonden er op. Hij kwam aan de verdere bijzonderheid „vergezeld door echtgenote. Voor naam.' Elena Maria. Meisjesnaam: Goldenberg. Leeftijd: Twintig."' Een nonchalante beambte had er eens een vetvlek op laten vallen. „Een diplomaten-pas," zei mon sieur Bouc. „We moeten oppassen mijn vriend, dat we geen verwik kelingen veroorzaken. Deze men sen kunnen niets te maken heb ben met de moord." „Wees gerust, mon vieux. Ik zal erg tactvol zijn. Slechts een for maliteit." Zijn stem daalde, toen gravin Andrenyi de restauratie-wagen binnenkwam. Ze zag er verlegen en buitengewoon bekoorlijk uit. „Wenst u me te spreken, mes sieurs?" „Niets dan een formaliteit, ma dame la comtesse." Poirot rees galant op en boog naar de plaats tegenover hem. „Het is alleen om u te vragen of u iets zag of hoor de gisterenneachl, wat enig licht op de zaak kan werpen." „Volstrekt niets, monsieur. Ik sliep." „Hoorde u, bijvoorbeeld, geen rurnoer in de coupe naast de uwe. De Amerikaanse dame daar had het geweldig op haar zenuwen en belde de conducteur." „Ik heb niets gehoord, monsieur. Ik had een slaapdrankje ingeno men. ziet u." „Ah juist. Wel, ik hoef u niet verder op te houden." Daarna, toen ze vlug opstond: „Nog één ogenblikje. Deze bijzonderheden uw meisjesnaam, leeftijd enz. zijn die correct?" „Volkomen correct, monsieur." „Misschien wilt u dan daarvoor dit memorandum tekenen?" Ze tekende vlug, een elegant, lcpend schrift: Elena Andrenyi." „Hebt u uw man vergezeld naar Amerika, madame?" „Neen, monsieur." Ze glimlach te, bloosde een weinig. „We wa ren toen nog niet getrouwd; we zijn pas een jaar getrouwd." „Ah, ja; dank u madame. O ja, rookt uw man?" Ze staarde hem aan, klaar om weg te gaan. „Ja." „Een pijp?" „Neen. Cigareiten en sigaren." „Juist! Dank u." De Zeerecht-conferentie Rusland, Zuid-Slavië, Polen en Tsjecho-Slowakije hebben maandag in een vergadering van de tweede commissie der internationale conferentie over het zeerecht te Genève voorge steld te bepalen „dat men zich moet onthouden van kernproef nemingen in volle zee". De Amerikaanse delegatie had al eerder te kennen gegeven dat zij de Amerikaanse kern proefnemingen geheel in over eenstemming met het interna tionale recht acht. Zij draalde, haar ogen sloegen hem nieuwsgierig gade. Mooie ogen waren het, donker en aman delvormig, met heel lange zwarte wimpers, die de fijne bleekheid van haar wangen beschaduwden. Ilaar lippen, vuurrood, naar de buitenlandse mode, waren even geopend. „Waarom vroeg u me dat?" „Madame," Poirot wuifde luch tig met de hand „detectives moeten nu eenmaal allerlei vra gen stellen. Bijvoorbeeld, mis schien wilt u me de kleur van uw peignoir vertellen?" Ze staarde hem aan. Toen lach te ze. „Ze is van goudgeel chiffon. Is dat werkelijk belangrijk?" „Heel belangrijk, madame." Ze vroeg nieuwsgierig: „Is u dan heus een detective?" „Om u te dienen, madame." „Ik dacht dat er geen detectives in de trein waren als hij door Yoego-Slavië ging niet vóór Italië." „Ik ben geen Yoegoslavische detective, madame. Ik ben een in ternationale." „Werkt u vóór de Volkenbond?" „Ik behoor aan de wereld,, ma dame," zei Poirot dramatisch. Hij ging door. „Ik werk hoofdzake lijk in Londen. Spreekt u En gels?" voegde hij er in die taal bij. „Ik spreek een beetje, ja." Poirot boog nogmaals. „We zullen u niet langer ophou den, madame. U ziet, het was niet zo heel erg." Ze boog haar hoofd en vertrok. volstrekt niet betekent dat' de Amerikaanse regering het tour nee van het Russische ballet in de Verenigde Staten ook maar iets in de weg wil leggen. Het State Department herinnert er in dit verband aan dat het Rus sische straalvliegtuig TU-104 destijds driemaal toestemming heeft gekregen om in de Verenig de Staten te landen, uitsluitend omdat alle passagiers in het be zit waren van een diplomatiek paspoort. De leden van het ballet „Mojsejef" bezitten een dergelijk paspoort echter niet, aldus het State Department'. Het ballet zou een serie voor stellingen geven in New York, Detroit, Chicago, Cleveland, Los Angeles en San Francisco. De Spaanse strijdkrachten Het Spaanse leger zal beweeg lijker worden gemaakt door kleinere eenheden te vormen, zo heeft de minister van het leger, generaal Barroso, meege deeld. Hij voegde hieraan toe, dat de produktie van lichte wa pens wordt uitgebreid om de vuurkracht van de eenheden te kunnen vergroten. Het Spaanse leger telt 300.000 man. Men verwacht dat het in twee delen zal worden gesplitst een territoriaal leger en een „manoeuvreleger" met mobiele eenheden. Sjeiks vragen vergiffenis Drie sjeiks van Saharastam- men, die zich twee jaar geleden bij het „Marokkaanse bevrijdings leger" aansloten, zijn naar Parijs gereisd om vergiffenis te vragen en bescherming van Frankrijk te zoeken. De. drie hoofden verte genwoordigen driekwart van de Regibat-stammen, die een hon- derdduizend man tellen. Zij ver klaarden tegenover verslagge vers door valse propaganda mis leid te zijn. DONDERDAG 27 MAART. HILVERSUM I: 7.00 Nieuws; 7.10 Gym.; 7.20 Gram.; 7.50 Dag opening; 8.00 Nws; 8.15 Gr.; 9.00 Gym. v. d. vrouw; 9.15 Gram.; 9.35 Waterst.; 9.40 Morgenwijding; 10.00 Gram.; 10.50 Voor de kleu ters; 11.00 Caus.; 11,15 Mil. ork.: 11.45 Voordr.; 12.00 Gram.; 12.15 Jazzmuz.; 12.30 Land- en tuinb.- med.; 12.33 Hammondorgel; 12.50 Caus.; 13.00 Nws; 13.15 Staatsie- bezoek v. Koningin Elizabeth en Prins Philip; 13.20 Medsd. of gr.; 13.25 Lichte muz.; 13.55 Beursbe- „Een mooi vrouwtje," zei mon sieur Bouc waarderend. Hij zuchtte. „Wel, dat heeft ons niet veel verder gebracht." „Neen," zei Poirot. „Twee men sen die niets zagen en niets hoor den." „Zullen we nu de Italiaan on dervragen?" Poirot antwoordde niet dadelijk. Hij bestudeerde een vetvlek op een Hongaarse diplomaten-pas. Poirot kwam met een schokje tot zichzelf. Zijn ogen tintelden een beetje toen ze de vurige ogen van monsieur Bouc ontmoetten. „Ah, beste oude vriend," zei hij. „Zie je, ik ben wat men noemt „een snob" geworden! De hoogste klassen, voel ik, moeten voorgaan vóór de tweede. Nu zullen we, dunkt me, de knappe kolonel Ar- buthnot eens aan de tand voelen." Merkend dat het Frans van de kolonel nogal beperkt was, leidde Poirot de ondervraging in het En gels. Arbuthnot's naam, leeftijd, mi litaire rang en juiste adres wer den vastgelegd. Poirot ging voort: „Komt u uit Indië met wat men noemt „verlof" wat wij noe men (en permission)?" Kolonel Arbuthnot antwoordde met ware Britse kortheid: „Ja." „Maar reist u niet terug met 'n P. O. boot?" „Neen." „Waarom niel?" (Wordt vervolgd.) richten; 14.00 Viool en piano; 14.30 Voor de vrouw; 15.00 Lichte mu ziek; 15.45 Voordr.; 16.00 Gram.; 16.30 Lichte muz.; 17.00 Voor de jeugd; 17.45 Zang en piano; 18.00 Nieuws; 18.15 Lichte muz.; 18.45 Sportproblemen18.55 Gesproken brief uit Londen; 19.00 Voor de kinderen; 19.05 Wie opent de kluis; 20.00 Nws; 20.05 Opera, in de pauze (pl.m. 21.4522.00 Act.); 22.35 Gram.; 22.50 Sportact.; 23.00 Nieuws; 23.15 Beursber. van New York; 23.16 Act. of gram.; 23.20 Discotaria. HILVERSUM II: 7.00 Nieuws; 7.10 Gram.; 7.45 Morgengebed en liturg, kal.; 8.00 Nws; 8.15 Gram.; 8.50 Voor de vrouw; 9.40 School radio; 10.00 Gram.; 10.30 Morgen dienst; 11.00 Voor de zieken; 11.45 Gram.; 12.00 Middagklok; 12.03 Pianoduo; 12.25 Voor het platte land; 12.35 Land- en tuinbouw- meded.; 12.38 Gram.; 12.45 Het Staatsiebezoek van Koningin Eli zabeth en Prins Philip; 13.00 Nws en Kath. nws; 13.20 Bariton en piano; 13.40 Lichte muziek; 14.00 Promenade ork.; 14.45 Voor de vrouw; 15.15 Kamerorkest; 16.00 Eijbellezing; 16.30 Kamermuziek; 17.00 Voor de jeugd; 17.30 Gram.: 17.40 Beursber.; 17.45 Mil. kapel; 18.15 Staatsiebezoek van Konin gin Elizabeth en Prins Philip; 18.30 Gram.; 19.00 Nws; 19.10 Op de man af; 19.15 Gr.; 19.20 Caus.; 19.30 Lichte muz.; 19.50 Pol. caus.; 20.00 Radiokr.; 20.20 Gevar. pro gramma; 21.45 Gram.; 22.00 Tijd schriftenkroniek; 22.10 Orgelcon cert; 22.40 Avondoverdenking; 22.55 Staatsiebezoek van Konin gin Elizabeth en Prins Philip; 23.15 Nieuws; 23.30 Gram. BRUSSEL; 12.00 A-mus. muz.; 12.30 Weerber.; 12.34 Gram. (om 12.55 Koersen); 13.00 Nws; 13.15 Lichfe muziek; 14.00 Engelse les; 14.15 Gr.; 14.30 Franse les; 14.45 Volksmuz.; 15.00 en 15.30 Gram.; 15.45 Duitse les; 16.00 Koersen; 16.02 Clavecimbelrecital; 16.45 Gram.; 17.00 Nws; 17.10 Gram.; 17.15 V. d. kinderen; 18.15 Koor zang; 18.30 V. d. soldaten; 19.00 Nws; 19.50 Voordr.; 20.00 Gram.; 20.10 Missieklankbeeld: 20.40 Or- keslconc.; 21.30 Gr.: 22.00 Nws; 22.15 Int. radio-universiteit; 22.30 Gevar. muz.; 22.55 Nieuws.

de Vrije Zeeuw | 1958 | | pagina 5