voor betere en gezelliger verlichting van uw woning DE VRIJE ZEEUW Zaterdag 8 maart 1958 0, schone bloem.... Wie licht spreidt...» spreidt gezelligheid! KERSSTRAAT 3 TERNEUZEN TELEFOON 2581 Philips „Argenta" Lampen ideaal voor elk ornament! Tja, daar staat 't dan heel simpel „natuurlijke schoonheid komt van binnenuit" en 't is eigenlijk zo ontzettend voor de hand liggend dat ieder mens meteen zegt: „Dat is 'n waarheid als 'n koe". Maar wie staat er bewust stil bij iets dat voor de hand ligt. Een waarheid als een koe hoeft niet steeds opnieuw bewezen to worden; juist daardoor loopt zij de kans in het vergeetboek te rakert* Andere „waarheden" vragen immers dagelijks onze aandacht Hel is opvallend hoe vaak - in romans, gedichten en opera de vrouwelijke schoonheid vergeleken wordt met die van een bloem. Ook bij een bloem komt de schoonheid van binnenuit. Immers een plant waarvan U bloemen hebben wilt begiet U toch ook op de wortels en niet op de blaadjes. Zo is de natuur en nie mand die daar iets aan veranderen kan. En als U een mooie, gave huid wilt heb ben, moet U dingen eten die door Uw lichaam worden omgezet in stoffen waar Uw gezondheid wel bij vaart. Inderdaad, want al zijn er speciale sloffen de vita mine A en F) die in hel bijzonder een heilzame invloed op de huid hebben, de huid alleen kan niet mooi zijn, als de rest van het lichaam ook niet voor 100 gezond is. Daarom bovenal: Veelzijdigheid, in de voeding Vitamine A is bekend als de groei- vitaminc. Maar een kind dat alleen vitamine A zou krijgen, zou helemaal niet groeien. Vitamine D is absoluut nodig voor de ontwikkeling van een ge zond beenderstelsel en gebit, maar een I PUBLIKATIE VAN diëet van overwegend vitamine D zou zeer schadelijk zijn voor de gezond heid. Zo is het: ons lichaam heeft aller lei verschillende bouwstoffen nodig die allerlei verschillende functies hebben. En voor een perfecte gezondheid moe ten al deze bouwstoffen in de juiste ver houding in onze voeding voorkomen. Iedere huisvrouw die zich ervan bewust is dat zij voor een groot deel verant woordelijk is voor de gezondheid van haar gezin, zorgt dan ook voor veel variatie in de voeding, teneinde een evenwichtige samenstelling van bouw stoffen te verkrijgen, en één ding ver geet ze daarbij nooit, n.l. dat er slechts één volwaardig voedingsmiddel is, dat van nature een evenwichtige samen stelling van de noodzakelijke bouw stoffen voor het lichaam bezit Dat is melk. Van die melk wordt roomboter gemaakt. Roomboter Ja, roomboter is bijzonder rijk aan onmisbare voedingsstoffen - bouwstof fen die het lichaam (dus ook de huid) nodig heeft om gezond te functio neren. Zie maar: 83 melkvet, het lichtverteerbaarste vet dat er is en dat ET NEDERLANDS ZUIVELBURE daarom voor 991 aan bet Gcfiaa» ten goede komt. Dan de vitamine A en provitamine A (caroteen). Verder vitamine D, de zonnevitamine ea vitamine F, de schoonheidsvitamine. Schoonheid: gave der natuur Uw hele lichaam wordt gevoed met stoffen die door het bloed „opname klaar" worden aangevoerd. Ook Uw huid krijgt haar heilzame voedingsstof, fen; deze worden door het bloed aange voerd. Daarom - als Uw huid goed gevoed wordt, wordt en blijft zij moo» en gaaf en zacht. Zonder „kunst en vliegwerk". De natuur is goed voor ieder die haar in ere houdt. En U houdt de natuur in ere als U natuurlijk eet. En bij natuurlijke voeding hóórt room boter - heerlijke, gezonde natuurboter! Een waarheid als een koel f ^-#^3 U wist dat room» f boter een natuur» gevoel zei U al dal I roomboter gezon- der moest zijn. Ea roomboter Is niet te vervanoenl U RIJSWIJK Z.H. PHILIPS ORNAMENTEN 0 NB 23 E/00. Metalen ornament met' plastic schort voor afscherming van de lamp, compleet met buis pendel en plafondkelkje, voor „Argenta" lamp tot 150 W. Prijs 47,50 9 NB 92 E '00 Ornament met buispendel en plafondkelkje, voor kopspie- gellamp 200 W. Prijs 32,— 9 ND 30 E/00 Ornament, vervaardigd van gesponnen plastic, opgehan gen aan snoer met plafond kelkje. Voor „Argenta" lamp tot 150 W. Prijs ƒ39,50 NB 83 E/00 9 Polyester ornament' aan buis pendel met plafondskelkje, voorzien van een afscher ming, voor „Argenta" lamp tot 200 W. Prijs ƒ42,50 ND 37 E/00 9 Open glasornament van ge sponnen sat'ijnglas op drie voetje, voor „Argenta" lamp tot 75 w. Prjjs ƒ17,50 ND 41 E/00 9 Drielichts-ornament met twee delige kelken. Ophanging door middel van plastic snoeren en vlakke plafondrozet Voor 3 „Argenta" lampen tot 100 W. elk. Prijs 65,— 9 NB 75 E/00 Polyester ornament met buis pendel en plafondkelkje voor „Argenta" lamp tot' 200 W. Prijs 35,— (ook leverbaar als plafond- ornament; type NB 76 E/00. Prijs 31,—). 9 NB 51 E/01 Metalen plafondarmatuur, wit gemoffeld, voor kopspiegel- lamp 200 W. Ideaal voor keu kenverlichting. Prijs 24,50 NB 99 E/00 9 Pendelornament van gespon nen satijnglas, opgehangen aan wit plastic snoer en pla fondkelkje. Voor „Argenta" lamp tot 100 W. Prijs ƒ21,50

de Vrije Zeeuw | 1958 | | pagina 6