Binnenlands nieuws X 1 bus Brasso f 0.54 X 1 bus Glaspol f 0.75 X POETSDOEK f 0.45 Tijdelijk slechts f 1.49 ijkheden landen ^StSsssssSL Schoonmaak-verrassing! Eric de Noorman - De ontembare 1.49 Amerikanen willen raketbasis op de maan Beursoverzicht WÊÊB WÈIKÊÊËÈÊBÊÈÊË Hoog waier p de rivieren 7o daar vertrouwde om- Haast U! Uw winkelier kan U slechts korte tijd laten profiteren! Doodvonnissen in Perzië DE VERKIEZINGEN IN ARGENTINIË Churchills toestand. RECHTSZAKEN VOETBAL ■i ior de hoge waterstand niet de bruggen door. Slees wij k-Holstein komen ^verstuivingen voor van neter hoog. franse spoorwegen hebben medegedeeld, dat het ver- op alle hoofdtrajecten in ■Frankrijk is hersteld. Ingeland zijn evenals maan- ok gisteren wegen geblok- treindiensten gedesorga- en plattelandsplaatsen ge- 1. Duizenden militairen en zijn aan het sneeuwrui- Franse spoorwegen heb- tten weten, dat het trein- in het noorden en westen van het land ten- van een zware sneeuw- ernstig wordt belemmerd, foederentreinen zijn uitge- passagiersdienst over het tussen Calais en Dover eel gestaak. sneeuwstorm die in de van dinsdag op woensdag 'lgië heeft gewoed heeft verkeersstremmingen zaakt. het gebied van Brussel treinen door de sneeuw erder. De treinen uit Ant- komen in Brussel-Noord keren dan naar Antwer- ■rug. in vele gebieden van Bel de treinenloop gestoord stations geblokkeerd, likte van de sneeuwlaag •t van 15 tot 75 cm. Ie borinage zijn telefoon gesneuveld. Op sommige m is de laag bevroren 1.50 meter dik. het vliegveld Meisbroek et verkeer woensdagoch- ormaal. vege de hoge waterstand Maas zijn woensdag alle in Limburg gestreken, gië werd nog was gemeld, plaatsen in Zuid-Limburg last van het hoge water, ren is de weg naar Meers- verstroomd, waardoor het r wordt bemoeilijkt, ■atestanden op de Rijn wa- «nsdag hoog en op de zij- n nog stijgende, jevolg van de stijging van ijnwater moest de weg -Lobith woensdagmorgen w voor alle verkeer wor- gesloten. Het dorp Lobith >g bereikt worden via de ItenSpijk, doch verwacht vorden, dat ook deze weg zal worden afgesloten, de Lobithse overlaat in g zal treden. Het dorp al dan afgesloten worden; rp Lobith zal dan slechts ito's van beperkte omvang abberichHerwen bereik- .in. Scheepvaar t op de Maas gestremd. evolge van de hoge stand Maas werd de sluis bij '1 in het Julianakanaal iagmiddag gesloten. De vaart op de Maas bij Maas- n naar en van het Juliana- is hierdoor gestremd. De raat in Borgharen staat water. Het dorp Itteren is erd. De weilanden in Heu- )ij Maastricht zijn over- d. Het water staat hier ge- ijk op de verkeersweg. Ook iertje De Geul is bij Wijlre Ipen buiten de oevers ge- Polder onder water. pakenburg is in de nacht insdag op woensdag de Westmaat voor een groot Dnder water komen te De dijk, die deze polder rmt, werd over een af- van ongeveer 40 meter ipoeld door het plotseling gende water van het neer. gevolg daarvan is het dd van de voetbalvereni- Spakenburg onder water te staan, terwijl drie ge- hun meubilair naar ho legen verdiepingen moes- engen. het vee moest in veilig- worden gesteld. Enkele die in een schuur ver- moesten zich zwem- een weg naar het droge De dieren konden echter i opgevangen. Ook enige gen in de IJselmeerstraat tenburg, tot waar het wa as doorgedrongen, moes- Drden ontruimd. P. VRUCHTEN VEILING UWSCH-VLAANDEREN" TERNEUZEN. ling van woensdag 26 febr- NTEN. Rode kool A 7—14 et, B t; Boerekool 1029 et; Sa- ooi A n 19—28 et, BI 32— Breekpeen 812 ct; Was- 0 ct; Prei A 37-^44 ct; B Knolselderij B 1423 ct, C pruiten A II 5062 ct, Bil Uien 4—13 ct; Witlof A 42 t, B 52—60 ct, afw. 14—46 ldsla 80 ct. APPELEN. >0 kg: Bintjes 1011- TERUG I don terug w ae vei^u ^Burgemeester jhr. mr W F Onarles van Ufford en de heet iF. Kooijmans van de volksge zondheid waren ter verwelko mmg aanwezig. Zij hielpen de fa milie uit de glimmende auto. De buurt was uitgelopen Burgemeester Quarles van Ui 1 ford wenste als eerste de Haan- schotens geluk met de terugkeer fn hun woning. „U ziet," zo zeide de burgervader, „alles is gloed nieuw, maar belangrijker is het dat u nu gezond en wel terug bont Vurig hopen wij dat Joke van de radio-actieve stoffen ver der geen nadeel zal ondervinden Wij wensen u nu een lang en ge lukkig en rustig leven toe zc bwioSt jhr. Quarles van Uftord. De pharmaceutische inspecteur van de sectie Gelderland van het de tweede bewoner van het houten pand, de heer J. Broek man, die zich met zijn vrouw en kind eveneens op het laatste nippertje kon redden. De wo ningen brandden geheel uit, van de inboedel kon niets wor den gered. De oorzaak is ver moedelijk het in brand raken van een kledingstuk dat boven een brandende kachel hing. Eén van de bewoners is ver zekerd. OOK OOIEVAAR IN MOEILIJKHEDEN De hevige sneeuwstormen van de laatste dagen hebben niet al leen het verkeer te land ernstig ontwricht, doch bovendien de ooievaars overvallen, die aan gelokt door het zachte weer van twee weken geleden reeds half februari in ons land zijn terug gekeerd. De eerste, die het voor jaar in het hoofd had, werd reeds op 15 februari gesignaleerd. Bij normale winters keren deze vo gels meestal pas een maand later hier terug. Sedertdien zijn er volgens waarnemingen nog enkele tien tallen gevolgd. Zelfs is een vlucht «isatstoezicht op de volksgezond- van 20 ooievaars waargenomen 'huid de heer Kooijmans kwam J!~ hierna aan 't woord. Hij zei oa.: Wij hebben heel wat moeten breken in uw huis, veel is her nieuw. Mij past het slechts u van harte geluk te wensen met de terugkeer in uw huis." Buiten wapperde de vlag en af en toe klingelde de bel, dan kwam er weer iemand met bloemen of fruit want heel het dorp leeft mee 'met de zo gedupeerde fami lie ook de kleuterschool „Hum- méloord", dat vlak achter de wo ning staat. Als een blijde groet stonden op tafel narcissen. Op het kaartje stond een groet van het schoolbestuur. Ook Joke zat hier met de andere kleuters, met blokken huizen bouwend. GEPARKEERDE AUTO REDDE BUS VAN DUIK IN HET WATER. Een langs de buitenkant van de Amsterdamse Spaarndam- merdiik geparkeerde Ameri (raansë wagen, eigendom van de aldaar woonachtige fotograaf F D. Bruggeman, heeft gister- middag kort na twee uur een bus van lijn 12 voor een onvrij willige duik in hei water be hoed. Daardoor ontkwamen chauffeur en enkele tientallen passagiers aan bijzonder ernstig gevaar, dat hen bedreigde, toen de bus in de flauwe bocht naar links plotseling moest wijken voor een vrachtwagen, die uit de tegenovergestelde richting naderde. De zware bus slipte door een langs de weg liggende laag sneeuw snel naar rechts en dreigde de bocht uit te glijden. Er is hier ter plaatse nog een smal trottoir en daarna een scherp hellende berm, naar het zeker drie meter beneden het wegdek liggende water langs de Spaarndammerdijk. Juist op dit punt stond de wagen van de fotograaf, half op ctit trottoir geparkeerd. De slip pende bus botste juist tegen de inker zijkant van deze wagen op, waardoor de glijrichting gunstig werd gewijzigd: het ge kaarte slipte nu in de lengte richting van het trottoir tegen een hoge lichtmast op, die als een lucifershoutje afbrak en kwam tot stilstand. Ook de per sonenauto werd voor een „bad" behoed en wel door een smal boompje, dat zowaar taai ge noeg bleek om de auto tegen te houden. Van de passagiers in de bus liep slechts een bejaarde dame enige snijwonden in het gelaat op. Er waren vrij veel kinderen onder de passagiers, die allen met de schrik vrij kwamen. De bus vertoonde aan de rechter- voorzijde een deuk over de ge hele hoogte, veroorzaakt door de botsing met de lichtmast. De carrosserie van de personenwa gen was aan de linkerzijde to taal vernield. Nader vernemen wij, dat de uit de tegenovergestelde rich ting komende vrachtauto met oplegger in de bocht (die voor deze chauffeur dus naar rechts was) moest remmen voor een voor hem rijdende bakfiets. Bij iflt remmen sloeg de oplegger slippend naar links over het midden van de weg uit en raak te daarbij de juist passerende bus van lijn 12, hoewel de chauffeur door snel naar rechts idt te wijken probeerde dit te verhinderen. Bij deze uitwijk manoeuvre begon de bus te slippen. Zij raakte daarbij de langs de weg geparkeerde per sonenauto. WEER DAKLOZEN DOOR BRAND IN HENGELO. Voor de tweede maal in drie dagen tijd zijn in Hengelo enige gezinnen dakloos geworden door brand. Omstreeks half zeven gister morgen werd mevr. V. aan de Heideweg wakker doordat haar 1'/2-jarige baby schreide. Ze ont dekte toen dat in de keuken •en felle brand woedde. Ze greep een jas, holde de slaap fertrekken in de houten nood woning binnen en sleurde haar vier kinderen door de vlammen heen naar buiten, waar haar man aan het sneeuwruimen was geweest en inmiddels via een raam r->ar binnen trachtte te komen. Nauwelijks had het ge zin zich in veiligheid gesteld of in de keuken ontplofte een gas fles. Direct waarschuwde men ook die zich over Vleuten in noord oostelijke richting begaf. Of deze groep zich naar de noordelijke provincies hebben begeven, dan wel in Duitsland of Denemarken zijn neergestreken, is niet be kend. Wel zijn ooievaars gezien bij Tuindorp Utrecht, Maarssen, Borne (Overijssel) en tussen Haarlem en Leiden. Het is moge lijk, dat vele dezer vogels naar zuidelijker streken zijn gevlucht toen het weer omsloeg, maar de Nederlandse vereniging van vo gels te Amsterdam acht het niet uitgesloten dat een aantal hier is achtergebleven en thans met weinig kans op enig voedsel over de sneeuwvelden ronddoolt. De kikkers zitten nog diep in de mod der, de mollen, die ze zo vakkun dig weten te verorberen, en de veldmuizen zijn niet gemakkelijk onder de sneeuw vandaan te ha len en over de meeste sloten lag woensdagochtend een vliesje ijs. Mocht iemand een ooievaar aan treffen, die in moeilijkheden ver keert, dan wordt aangeraden de vogel kleine visjes of stukjes vis te voeren, maar vooral geen zou te vis. Ook rauw (ongezouten) vlees is goed. De Nederlandse vereniging tot bescherming van vogels te Amsterdam (tel. 66646) zal gaarne over deze gevallen worden ingelicht. VERDUISTERING VAN BIJNA 10.000 De 44-jarige expeditieclief A. V. uit Rotterdam en de 42-jarige Amsterdamse kantoorbediende l"h. A. E. zijn door de Rotterdam se politie gearresteerd verdacht van verduistering van bijna 10.000, ten nadele van het expe ditiebedrijf de N.V. S. te Rotter dam. De kantoorbediende was in dienst bij een Amsterdamse han delmaatschappij, een klant van de N.V. S. L. gaf altijd de op drachten van zijn firma en kwam zo in contact met V. De Amster dammer zou begonnen zijn met bedragen op te nemen bij het ex peditiebedrijf, die bij het betalen van de rekeningen van zijn firma dan weer „weggewerkt" werden. De bedragen die V. hem uit de kas van de expediteur verstrekte, werden echter zó groot, dat dit later niet meer lukte. V., die be halve de expeditie van het bedrijf ook de kas en de boekhouding be heerde, zou toen begonnen zijn met in de boeken van zijn werk gever te knoeien en geld uit de kas te nemen. Een en ander zou gebeurd zijn van eind 1956 tot en met augustus 1957. De vrienden zouden het geld opgemaakt heb ben aan cafébezoek en dergelijke. 25 cent voordeel! OPBRENGST KERSTCOLLECTE BIO-VAKANTIEOORD De in de Kerst en Nieuwjaars- week in de Nederlandse bioscoop theaters gehouden collecte van de stichting Bio-Valkantieoord heeft 236.355,52 opgebracht. Dit is een stijging van 11 procent ten opzichte van vorig jaar, toen de opbrengst 213.093,93 was. Hoewel nog niet alle daarvoor benodigde middelen bijeen zijn gebracht, wordt de bouw van het nieuwe oord voor polio- en ande re gebrekkige kinderen in Arn hem voortgezet. Brasso, de beroemde koperpoets,waarmee U zo snel Uw koper glans geeft. Glaspol, net nieuwe grote succes van Reckittszonder water, spons, zeem of moeite glanzend - schone rui ten en spiegels Alles tezamen niet f 1.74 maar slechts gemeente te brengen naar de plaats waar de anti-polio-vacci- antie wordt uitgevoerd. Er zaten vijftien moeders met in totaal vijf-en-twintig kinderen in de bus. Door nog' onbekende oorzaak, waarschijnlijk echter ten gevol ge van de gladheid raakte de bus van de weg en in de vaart er langs. Omwonenden snelden toe en slaagden er in alle inzittenden veilig aan wal te krijgen. De vrouwen en kinderen werden in een naburige boerderij onderge bracht en zo nodig van medi sche hulp voorzien. Ernstige ge volgen zijn echter niet geconsta teerd. Een Perzische militaire recht bank heeft vier communisten ter dood veroordeeld wegens verraad en moord op een aantal partijge noten. De 22 gouverneurszetels in Ar gentinië zullen worden ingeno men door leden van de radicale partij, die zoals bekend een grote overwinning heeft behaald bij de verkiezingen in Argentinië. Ook de 46 zetels van de Senaat vallen de radicale partij toe. De communisten, die alleen hebben gedongen naar zetels in het Huis van Afgevaardigden, hebben in totaal 174.919 stemmen behaald. Bij verkiezingen voor de grond wetgevende vergadering in juli 1957 kregen zij 228.821 stemmen. Men verwacht' dat leden van de radicale partij 133 van de 187 ze tels in het Huis van Afgevaardig den zullen krijgen. Een groep aanhangers van Péron heeft dinsdag een perscon ferentie belegd. Zij verklaarden op deze conferentie dat de verkie zing van Frondizi een „overwin ning van de Péronisten" bete kent. Een woordvoerder van de groep zei dat de 600.000 blanco stem,men die zijn uitgebracht, het AUTOBUS TE WATER ZeerdS V£m ZCS ja3r Alle veertig inzittenden gered Woensdagmiddag is in Snel- rewaard een autobus met 40 in- zitenden te water geraakt. Allen konden worden gered. Voor vijf den te Pollen in Dorset" door°Bill vinciale hunner werd observatie in het Mangan uit Auckland gebouwd, steld. Tenslotte zei hij dat de Pe- ziekenhuis te Oudewater nodig Hij wilde indertijd naar huis te- ronisten geen compromis zullen geacht. rugkeren maar besloot' toen met sluiten met de toekomstige rege- De bus was door de gemeente een eigen .boot te gaan door her- ring van Argentinië, maar ook Snelrewaard gecharterd om haalde vertragingen in de afvaart niet in opstand zullen komen te- moeders met kinderen uit deze van schepen. gen dit' bewind. gevolg zijn van de actie van de Twee man in een bootje van regering die opzettelijk verwar zes meter zijn na een reis van zes ring heeft' gesticht, jaar, die in Engeland begon, in I Hij verklaarde voorts dat de Wellington aangekomen. Peronistische partij gereorgani- Het bootje is negen, jaar gele- seerd zal worden.. Er zullen pro- besturen worden inge- Men heeft grondige studie ge maakt van de voordelen die een raketbasis op de maan zou op leveren, aldus generaal D. Putt, hoofd van de afdeling onder zoek van de Amerikaanse lucht macht. De generaal, die dit ver telde op een bijeenkomst van de commissie voor de strijd krachten van het Amerikaanse Huis van afgevaardigden, zei dat de Ver. Staten alles in het werk zullen moeten stellen om de eerste te zijn die een mili taire basis op de maan hebben. Hij verklaarde voorts dat de meeste onderdelen van de ra ket, die op de maan gelanceerd kan worden, klaar zijn. Volgens generaal Putt be staan er plannen voor drie ruimtevoertuigen, die een mens kunnen meenemen en terug brengen naar de aarde. Het eerste is een gewijzigde versie van het experimentele vliegtuig, de X-15. De lucht macht rekent erop hiermee het volgend jaar proeven te kunnen doen. Het tweede de „Dyna-Soar", wordt nog verder ontwikkeld. Het derde is een instrument „oorspronkelijk van vinding en met oorspronkelijke kenmer ken". Hierover gaf de generaal geen bijzonderheden. Hij zei al leen dat het een vervolmaking is van de reeds gelanceerde of nog in aanbouw zijnde kunst manen. Putt verklaarde tenslotte dat de luchtmacht in het jaar, dat op 30 juni eindigt, meer dan 50 miljoen dollar heeft uitgegeven vcor het militaire kunstmaan project en dat deze uitgaven het volgend jaar de 100 miljoen dollar zullen overschrijden. Een Röntgen-onderzoek heeft aangetoond dat de loestand van Churchills longen zeer bevredi gend is, zo blijkt uit een medisch bulletin dat woensdag te Roque- brune over Churchills toestand is uitgegeven. Het ligt niet in de bedoeling nog meer bulletins uit te geven. Sir Winston houdt nog steeds Dit ruimteschip zou op dezelfde het bed. Hij zou nog enige tijd afstand als de „verkenner" in j in de villa te Roquebrune blij de ruimte kunnen cirkelen enven, maar zijn plannen om Eisen- naar de aarde terug kunnen ke- hower in april een bezoek te ren. I brengen waren niet gewijzigd. 101. Als aan de grond genageld staart Eric naar het tengere meisje; de weerloze gevangene van Ha- raid en zijn wrede troep, de gijzelaar ster, het mes op de keel van Erwin, Olaf en hemzelf. Wat kan hij doen om de toe stand te redden? Misschien zou hij kunnen proberen Ha- rald onder schot te krijgen, maar dit denkbeeld verdwijnt even snel als het op gekomen is. Ingrid zou het gelag beta len. Met gebalde vuisten en sa mengeknepen lippen trekt Eric zich terug, terwijl hij koortsach tig zijn hersenen pijnigt om een oplossing te vinden. Regin, de oude Bohuslaner, merkt ogenblikkelijk, dat er iets aan de hand moet zijn, maar Erics gezichtsuitdrukking ziende houdt hij wijselijk de mond, en laat zich als een lam meevoeren. Het enige wat Eric voorlopig kan EEN JAAR EN DRIE MAAN DEN MET AFTREK VOOR OVERVAL OP TANKSTATION AAN HAAGSE WEG. De rechtbank te Amsterdam heeft gistermorgen de twee Rot terdammers, de 24-jarige chauf feur R. v. d. M. en de evenoude taxichauffeur J. den H., die te zamen de roofoverval op het benzinetankstation aan de Haagse weg bij de Sloterweg te Amsterdam op 4 september j.l hebben gepleegd, veroordeeld tot één jaar en drie maanden met aftrek van de preventieve hechtenis. Twee jaar met af rek was tegen beiden geëist. Het plan voor de overval was uitgegaan van de in financiële moeilijkheden verkerende v/d M. Deze had de taxichauffeur, die aanvankelijk niet wilde, we ten over te halen toch mee te doen. Met een in Katendrecht gekocht pistool had v/d M. de 23-jarige pompbediende B. A Brouwers bedreigd met de woorden: „Hup je geld". De be diende had daarop zijn geldtas met 578 gulden afgegeven. Het was de derde overval, die het vorig jaar binnen twee maan den tijds op een benzinestation werd gepleegd. AGIO VOOR DOLLARLENING AMSTERDAM, Nu de voorwaarden van de dollarlening Amsterdam (15 miljoen dollar tegen 99 procent en 5%% rente) waarvoor de bur gemeester van de hoofdstad een bezoek heeft gebracht aan New York bekend zijn, werd giste? morgen terstond begonnen met de verhandeling van deze obli gaties op dollarbasis levering New York. Men acht het im mers onwaarschijnlijk dat, ge zien de voorschriften van de Nederlandsche Bank, deze lening hier zal worden geïntroduceerd. De verhandeling op dollarbasis bewees het succes van de lening want er ontstond een agio en er werd verhandeld van 99% tot 100%. De meeste belangstelling gis termiddag concentreerde zich niet in de grote beurszaal maar op de openbare executiebeurs, waar een grote veiling werd ge houden van merendeels Indo nesische fondsen. Men was uiteraard nieuwsgierig waarop de belangstelling zich zou con centreren, hoewel het moeilijk was een oordeel te vormen aan gezien vele fondsen in lange tijd niet genoteerd waren ge weest en dus beneden de beurs koers van de hand gingen. De effectenmark t zelf was van weinig betekenis. Handel was er nagenoeg niet, althans niet in aandelen, wel iets meer in Nederlandse staatsfondsen waar de stemming vast was, deels als gevolg van de ruime geldmarkt, zoals nog overduide lijk is gebleken uit de weekstaat van de Nederlandsche Bank. De staffellening liep op tot 87%. Internationale fondsen bleven goed op prijs en Kon. Olie was zelfs iets boven Newyorkse pari teit op 145. Philips was aan de vaste kant en ook Unilever en A.K.U. konden goed meekomen, maar de affaire leek naar niets. Hoogovens werden vernomen op 273 g.b., dus goed prijshou dend. Billiton daarentegen zak te ruim 5 procent in op het be richt inzake het staken der sa menwerking met de Indonesi sche regering. Van de Indonesi sche fondsen ging voorts de be langstelling uit naar Senembah, waarin dinsdag geen notering tot stand mocht komen. Men kon gisteren vernemen een ad viesprijs van 51% (maandag42). De scheepvaart was prijshou dend zonder meer. De markt sloot ongeanimeerd. Prolongatie 4% procent. BEUESïNDICES. 24/2 25/2 26/2 Tnt. concerns 245.23 244.21 247J26 134.51 133.99 133.99 120.90 121.11 121.32 103.52 103.19 107.79 65.01 65.23 65.3? 174.35 173.76 175.13 doen is de troep in het oog te houden en dan maar hopen, dat een gelegenheid zich voor zal doen om Ingrid uit Haralds han den te krijgen. De draagwijdte van deze ongelukkige situatie is nauwelijks te overzien. Met het meisje als gijzelaarster kan Ha- rald eisen stellen, hoge eisen, in de vlakte. De Bohuslaner rui ters zijn er niet meer bij. Onge twijfeld heeft Harald hen wegge stuurd. En dan, laat in de middag, houdt Eric eensklaps de pas in en staart achterdochtig naar de rui terschare achter de bomen op de tegenovergestelde helling... Maar eisen waaraan Olaf en Erwin als hij temidden van de krijgers blindelings zouden voldoen. Ge- de forse gestalte van Thorwald spannen schaduwt Eric de troep gewaar wordt, komt hij opge lucht te voorschijn. Men heeft hem ook ontdekt en even latei- staat Erie tegenover de stoere Viking. „Ik weet wat er gebeurd is", zegt Eric gehaast. „Waar zijn Olaf en Erwin?" „Olaf is zwaar gewond", ant woordt de Viking ernstig. „En Erwin..." „Erwin is even te voren geheel alleen vertrokken om met Harald te onderhandelen". Dat vreesde ik al", stoot Eric uit. „Waarom hebt ge Hem niet tegengehouden". Thorwald haalt de schouders op. „Hij voert het bevel. Wat kan ik anders dan gehoorza men?" „Een paard, geef me een paard", snauwt Eric. „Ik moet achter hem aan vóór hij een on herstelbare fout begaat". 'ndustrie Scheepvaart lanken "nd. fondsen Algemeen NABEURSKOIIESEN. Kon. Olie: 145.40-147.50 gedaan en laten (ƒ145,35) Unilever: 339—340 337%) Philips: 250—250% (248%) VASAS KLOPTE AJAX MET 4—0. De wedstrijd VasasAjax, wei- te voor de kwartfinale van het toernooi om de Europese beker e Boedapest is gespeeld, is door ie Hongaarse ploeg met 40 ge wonnen. Alle doelpunten werden ;n de eerste helft gescoord. Na 'iet gelijke spel (22), dat op 5 februari in Amsterdam het resul taat was, betekent dit, dat Vasas over gaat naar de halve finales.

de Vrije Zeeuw | 1958 | | pagina 3