ep Eric de Noorman - De ontembare Verordening arbeids- en rusttijden indelandbouwaanvaard De fraude bij de spaarbank van Ainmerstol Melkprijsgarantie 1956-1957 vastgesteld Jag 20 februari 1958 Donderdag 20 februari 1958 DE VRIJE ZEEUW Duurtetoeslag voor het jaar 1958 Belangstelling voor bouwweerberichten sterk toegenomen GEKNOEI MET VOEDINGSMIDDELEN IN WEST-DUITSLAND De anti-trustwetgeving in de Verenigde Staten BEGIN MAART VAN DIT JAAR ZAL MET UITKERING AAN DE MELKVEEHOUDERS WORDEN BEGONNEN Produktschap Vee en Vlees verlaagt gewichtsgrens van baconvarkens Stijve nek Kloosterbalsem Prijsbeheersing in Joego-Slavië VOOR EEN SNEL EN GEZOND ONTBIJT! De natuur niet te verbeteren Wat brengt de Radio? Gemeente Terneazen bloemkool, boterzachte nicellisocp met rtmdvïeei1 Ondanks uitvoerige debatten bij de voorlopige vaststelling van de verordening regeling arbeids- en rusttijden in de landbouw, is tiians bij de vaststelling dezer verordening in het Landbouw schap opnieuw uitvoerig gespro ken, waarbij de vertegenwoordi gers van de Algemene Neder landse Agrarische Bedrijfsbond A. N. A. B.) zich wederom hevig geweerd hebben. rlij brachten op nieuw negen amendementen op tafel, die echter alle bij zitten en opstaan verworpen werden. De heer Louwes waarschuwde aan het begin van het debat bovendien de leden van het Land- bouwschap, dat „het gehele com plex van sociale wetgeving als een koolzaadveld is. Als je aan de ene hoek trekt, beweegt de hele akker", zo zeide hij. Deson danks is er stevig geschud. De woordvoerders van de A. N. A. B„ onder wie de heer D. Tiche laar, verklaarden, dat zij het volle recht menen te hebben om blijk te geven van tegengestelde op vattingen aangaande de nieuwe verordening. Wij mogen toch, zo zeide hij, de stille hoop hebben, dat deze regeling door de minis ter van Sociale Zaken niet zal worden goedgekeurd. Een ander lid van de A. N. A. B. verweet de verordening gebrek aan arbeids bescherming. Ter sprake kwam ook de uitlating van de heer J. Lageveen, secretaris van het N. V. V., die deze regeling een dolkstoot in de rug van de P.B.O. noemde. Ir. C. S. Knottnerus, voorzitter van het Koninklijk Nederlands Landbouwcomité, zeide dienaan gaande, dat de onderhavige rege- Blijkens gegevens van Lloyds Register of Shipping was Ne derland in het afgelopen jaar op vijf na de grootste producent van schepen. De Nederlandse produktie bedroeg 476.309 ton. Evenals in 1956 kwam Japan op de eerste plaats. De Japanse produktie steeg ten opzichte van 1956 met 686.077 ton tot 2.432.506 ton. Engeland kwam met een produktie van 1.413.701 ton op de tweede plaats. Derde was West-Duitsland met 1.231.152 ton. Na Nederland kwamen Frankrijk met 428.346 ton, de Ver. Staten met 359.006 ton, Noorwegen met 239.447 ton, De nemarken met 170.914 ton, Po len met 140.226 ton, België met 114.442 ton en Spanje met 108.720 ton. Al deze landen bouwden in 1957 meer dan in 1956. Hun gezamenlijke produk tie was de hoogste, die ooit in vredestijd is bereikt. Zij was al leen in de oorlogsjaren 1943 en 1944 hoger. Van de wereldpro- duktie nam Japan 28,6 procent voor zijn rekening, Engeland 16,6 procent en West-Duitsland 14,5 procent. De wereldproduktie van tank schepen bedroeg in 1957 314 stuks van tezamen 3.850.701 ton. Engeland bouwde in 1957 47 schepen van tezamen 261.392 ton voor export. Van de buiten Engeland gebouwde schepen was 51 procent voor export be stemd. Voor registratie in Li beria werd 1.614.701 ton scheeps- ruimte gebouwd met inbegrip van tankschepen van tezamen 1.149.576 ton. Van de Japanse produktie was 62 procent, van de Duitse 63 procent en van de Zweedse 66 procent bestemd voor export. Olietankschepen vormden in het afgelopen jaar 45 procent van de wereldpro duktie. ling een taak is van de P. B. CL en niet een departementale taak. Wij waren het daarover eens, zo zeide hij, en ik zou het als een dolkstoot in de P. B. O. beschou wen, indien de minister deze ver ordening zou afkeuren. Dan im mers zijn we helemaal werkloos, omdat het werk van de P. B. O. door een dergelijke afkeuring on mogelijk wordt. De heer P. Stokman, vertegen woordiger der Christelijke land arbeiders, betoogde, dat in de ver ordening de thans geldende ma xima voor arbeidstijden reeds worden teruggebracht. Bovendien vond hij strafbaarheid van beide partijen bij overtreding van de verordening rechtvaardig, omdat men in het Landbouwschap ge lijkwaardigheid der partijen kent. De heer C. J. van der Ploeg (Katholieke landarbeiders) zei dat in de verordening voorlopig het bereikbare is neergelegd, niet het ideale. Hij is er van overtuigd dat binnen de vijf jaar van gel digheid dezer verordening naar gelang van de ontwikkeling van het bedrijf hierbij aibeids- en rusttijden zullen worden aange past. Hij heeft daarin het volste vertrouwen. Hij vond dat de agi tatie van de A. N. A. B.-tegen- standers blijk gaf van slecht ver liezer zijn. Nadat de verordening tenslotte was vastgesteld, las een vertegen woordiger van de minister en de staatssecretaris van Sociale Zaken en Volksgezondheid een korte verklaring voor, waarin er op werd gewezen, dat deze nieu we verordening tal van elemen ten ter bestudering bevat. Na deze studie eerst zal de re gering een standpunt kunnen in nemen. Wij hebben gezwegen, zo zeide hij, bij de behandeling van deze verordening, maar dat wil niet zeggen dat men tot voorba rige conclusies over de goedkeu ring mag komen. Het „wie zwijgt stemt toe" is hier niet van toe passing. In december en januari j.l. zijn de telefonische weerberichten voor de bouwnijverheid 51.700 maal beluisterd tegen 31.650 maal in dezelfde maanden van de voor afgaande winter. Het grootste aantal aanvragen in deze winter op één dag was rond 2600 op 21 en 22 januari j.l. toen een periode van sneeuw en ijs in aantocht was. De vorige winter was het maximum op één dag 2160. Gezien de nog aanmerkelijk toegenomen belangstelling voor de telefonische bouwweerberich ten wint in de bouwwereld ken nelijk het inzicht veld, dat zij van essentieel belang zijn voor een ef ficiënte bedrijfsvoering. Hoewel het nog wel enige da gen zal duren, voordat de totale fraude bekend is, die de 60-,jarige accountant D. E. H. heeft veroor zaakt, blijkt nu toch wel duidelijk dat zeer vele kleine spaarders de dupe zijn geworden van de finan ciële manipulaties van de heer H., in diens functie van directeur van de Ammerstolse Spaarbank vereniging, een voortzetting van de vroegere spaarbank van de Vereniging tot Nut van het Alge meen. Het staat wel vast dat de beide commissarissen van de spaar bank geheel buiten deze affaire staan. De zaak is eigenlijk aan het rollen gebracht toen de heer H., die ook plaatselijk agent was van het Nezifo. een ziekenfonds in Den Haag, deze zaak admini stratief niet meer aan kon. Bij 't overnemen van het agentschap kwam aan het licht, dat de finan ciën niet klopten. Het zou hier om een bedrag van ongeveer 10.000 gaan. Het wantrouwen in een kleine gemeente als de ruim 1100 inwoners tellende ge meente Ammerstol was toen eigenlijk gezaaid. Steeds meer kleine spaarders gingen hun tegoed bij de spaar bank, die de heer H. beheerde, op vragen en de commissarissen van de spaarbank riepen de heer H. naar aanleiding van de geruch ten ter verantwoording en vroe gen opening van bceken. De heer H. wist uit te stellen en ontkende intussen, dat er iets verkeerds bij de spaarbank zou zijn gebeurd. Na herhaalde sommatie van de commissarissen van de bank ope ning van zaken te geven, heeft de heer II. zich bij de politie te Rot terdam gemeld. Buiten de gewone spaarders zijn ook de meeste kinderen -te Ammerstol gedupeerd. Hun spaargelden n.l. die zij op school brachten, werden op geregelde tijden door de schoolhoofden af gedragen bij de Ammerstolse spaarbank, die niet is aangeslo ten bij een grote bank, zodat het waarschijnlijk is dat ook al de spaarcenten van de Ammerstolse kinderen verdwenen zijn. De heer H. werd in Ammerstol tot de no tabelen gerekend. Voor de onaf hankelijke partij had hij sinds vijf jaar zitting in de gemeenteraad en in het verenigingsleven be kleedde hij diverse functies. Verder was hij hoofd van de V. G. L. O.-school te Bergambacht in welke tijd hij ook reeds admi nistraties onderhield. Omstreeks 1950 vestigde hij zich als accoun tant te Amsterdam. De heer H., die in verzekerde bewaring te Schoonhoven is gesteld, zal op een nader te bepalen dag worden voorgeleid voor de officier van justitie te Rotterdam, mr. De Roemer. Nadat' er reeds eerder gevallen van knoeierij met wijn, honing en melkprodukten in West-Duits land aan het lioht waren gebracht is een slager te Stuttgart tot vier maanden gevangenisstraf en hon derdduizend mark boete veroor deeld omdat hij natTiu.mnitriet had gebruikt om verkleuren van het vlees te voorkomen. Een veer tigtal slagers te Stuttgart en een aantal in andere plaatsen moet zich voor een dergelijk feit ver antwoorden. Volgens deskundigen is na- trium-nitriet een zwaar vergif. Daar het toevoegen van chemica liën aan voedingsmiddelen in West-Duitsland niet vérboden is, worden de betrokken slagers aan gesproken op grond van een uit de tijd der nazi's daterende wet op het gebruik van chemische stoffen. Senator Kefauver, voorzitter van de anti-trust en monopolie commissie van de Amerikaanse Senaat heeft er bij het departe ment van justitie op aangedron gen maatregelen te nemen, tegen de grote maatschaopi.ien in de Ver. Staten, teneinde de concur rentie te bevorderen. In een toe spraak tot de Senaat zeide Kefau ver dat de concentratiebeweging van maatschappijen in de Ver. Staten een zodanige omvang heeft bereikt, dat de enige oplossing zal liggen of in de ontbinding van de grote maatschappijen of in het vinden van andere middelen voor het tot ontwikkeling brengen van nieuwe ondernemingen in de be treffende industrieën teneinde de concurrentie tot stand te brengen waaraan het thans ontbreekt. Uit berekeningen van het Pro- duktschap voor Zuivel blijkt, dat de gemiddelde netto-opbrengst van alle melk gedurende het melkprijsjaar 1956/57 24,49 per 100 kg bedraagt en dus beneden de voor dat jaar geldende gemid delde garantieprijs van 28,40 voor 100 kg melk met 3,7 procent vet is na de stijging van de loon kosten in de landbouw naar het ministerie van Landbouw, Vis serij en Voedselvoorziening mede deelt, nader bepaald op 28,42%. Het verschil tussen netto-op brengst en gemiddelde garantie prijs komt voor rekening van het Landbouw-Egalisatiefonds. Begin maart 1958 zal het bedrag van de uitkering aan de melkveehou ders worden uitbetaald, behalve 1,per 100 kg melk, die, zoals bekend, „vertraagd" wordt uitge keerd en eerst begin 1959 ter be schikking van de rechthebbenden komt. Het was de bedoeling, uitgaan de van de gemiddelde garantie, onderscheid te maken tussen de garantieprijzen voor de melkvee- Het bestuur van het Produkt- schap voor Vee en Vlees heeft in zijn gisteren te Utrecht ge houden vergadering besloten, de gewichtsgrens voor de bacon varkens te verlagen van 69 tot 68 kg. Het nam deze maatregel in verband met de grotere aan voer van baconvarkens als ge volg van de mindere belangstel ling voor de export van vers varkensvlees. Het teruglopen van de export van vers varkensvlees moet worden toegeschreven aan de tijdens de vorige vergadering van het produktschap genomen maatregel, de toeslag voor de export naar België te laten ver vallen en andere toeslagen te verlagen. Na een uitvoerige bespreking Wrijven mei de verwarmende, lenigmakende Kloosterbalsem heeft een weldadige werking. wrijft de pijn weg J Een 29-jarige voorman in Londen, W. J. Brockwell, heeft in de grote Britse voet balpool van de vorige week 206.028 pond, ruim twee mil joen gulden, gewonnen. Hij was de enige van de; inzen ders die voor de beroepsvoet balwedstrijden van zaterdag j.l. acht maal gelijkspel had voorspeld. Brockwells winst is een nieuw poolrecord, het oude stond op 205.000 pond. Dit bedrag werd in november j.l. door een vrouw gewonnen De gelukkige winnaar woont' in Epsom, een voor stad van Londen. Hij is ge trouwd en heeft een dochter van drie jaar en een zoon van een half jaar. Bij de overhandiging der cheque, in een Londens hotel, waren veertig van Brockwells fami lieleden aanwezig. werd de voorzitter van het pro duktschap gemachtigd, wanneer dit noodzakelijk is in de eerst komende periode weer toeslagen op de export naar België in te Stellen. Met het verlagen van de ge wichtsgrens voor baconvarkens hoopt het produktschap een kleiner aanbod te bereiken. Dit is noodzakelijk omdat het pro duktschap zich niet kan permit- teren op meer dan 500 ton per week toeslag te verlenen. De toestand op de runder- markt, zo deelde de voorzitter, de heer Joh. de Veer mede, is slechts weinig veranderd. Het slachtvee is prijshoudend. De voorzitter verwachtte, dat de betere klassen iets duurder zul len worden. Voor de schapenexporteurs, die moeilijkheden ondervinden bij de uitvoer naar België, is de toestand iets gunstiger gewor den, nu het weer mogelijk is geworden, schapenvlees naar Frankrijk te exporteren. De regering van Joego-Slavië heeft dinsdag maatregelen be kendgemaakt ter voorkoming van verdere prijsstijgingen voor ver- bruiksgoederen. Industriële en handelsondernemingen, die ge dreven worden door arbeiders raden, konden tot nu toe vrij be slissen over de prijzen van hun produkten. Voortaan moeten de tegenwoordige prijzen worden ge handhaafd, tenzij vgor een ver hoging bijzgndere toestemming wordt verleend. De laatste paar maanden z.n de prijzen van en kele voedingsmiddelen met 50 °/o gestegen. DUURTETOESLAG VOOR HET JAAR 1958 In het voorlopig verslag van de commissie van rapporteurs1 uit de Tweede Kamer over het wetsontwerp duurtetoeslag voor het jaar 1958 achtten sommige leden in de geschetste omstan digheden dit ontwerp als tijde lijke noodmaatregel aanvaard baar. Wel had het feit, dat de voorgestelde verhoging van de kinderbijslagen ten gevolge van de prijsstijgingen, voornamelijk in de voedingsmiddelensector, thans door de regering wordt voorgesteld alleen voor dege nen, die een loon beneden 16 Per dag hebben, deze leden ge sterkt in de overtuiging, dat de kinderbijslagen als noodmaat regel worden gehanteerd en te beschouwen zijn als een zuiver sociale maatregel. Deze leden zagen de kennelijke opvatting van de regering, dat de beste dingsbeperking de besteding in 1958 van een additioneel bedrag van ruim 40 miljoen toelaat, overigens gaarne nader gead strueerd. Verscheidene leden vroegen, of de regering in haar overwe gingen de vraag heeft betrok ken, of aan het einde van dit laar de situatie mogelijkerwijze een zodanige zal zijn, dat de thans voorgestelde maatregel niet tot 19E>8 zal kunnen worden beperkt. Zij zouden het op prijs stellen, indien enig inzicht werd gegeven in d normen, welke de regering zich ter beoordeling van een dergelijke situatie voor stelt te hanteren. SÉ»»*.. houders in gebieden met normaal voorkomende kostprijzen en ge bieden met aanmerkelijk lagere kostprijzen. Een verhoging van de gemiddelde garantieprijs ten behoeve van de melkveehouders van de eerste groep gebieden zou volgens de voorstellen van het Landbouwschap worden gefinan cierd uit een korting op de ge middelde garantieprijs ten laste van de melkveehouders in de tweede groep gebieden. Het Landbouwschap heeft inmiddels laten weten, dat de bekostiging van het beoogde onderscheid in de garantieprijzen op' de voorge stelde wijze niet uitvoerbaar is gebleken. Het Landbouwschap heeft een nieuwe regeling ont worpen, die wel het oorspronke lijke verschil 1,80) in garantie prijs naar gebiedsoort handhaaft, maar voor alle melkveehouders 19 cent per 100 kg melk met 3.7 procent vet op de in uitzicht ge stelde garantieprijs 28,82% voor de ene en 27,02% voor de andere groep) ln mindering brengt. De minister van Landbouw, Visserij en Voedselvoorziening, overwegende, dat elke andere op lossing aanleiding zou geven tot nieuwe uitgebreide berekeningen en administratieve voorzieningen waardoor de uitbetalingen niet in begin maart zouden kunnen plaats hebben heeft inmiddels bij beschikking de regeling be krachtigd. De indeling van de twee soor ten gebieden is daarbij bepaald en de uitkeringsbedragen zijn vastgesteld: 85, dan wel 36,35 per 100 kg melkvet, overeen komende met 3,14% dan wel 1,34% per 100 kg melk met 3.7 procent vet, al naar gelang de veehouder, die het niet eens is der beide groepen gebieden. De veehoudre, die hte niet eens i» met de op hem betrekking heb bende indeling, kan een bezwaar-? schrift bij de Provinciale Voed- selcommissaris indienen) met be taling van 10,welk bedrag wordt terugbetaald als het be zwaar geheel of gedeeltelijk ge grond wordt verklaard. ^Lv.:. Vé xv:. dc Wl'nd °Ïl°"oppcnd dc'nbd02C ren; alles in dc °rmcn cn Weit het is. ur 15 goed, zoalj ^Td"2rï°mt b"' lachte op verbeteren of itunnTn' ver- e£fele natuurprodner 'S U,t hcc - VRIJDAG 21 FEBRUARI. HILVERSUM I: 7.00 Nws; 7.10 Gym.; 7.20 Gram.; 8.00 Nws; 8.18 De Óntbijtclub; 9.00 Voor de vrouw; 9.35 Waterstanden; 9.40 Schoolradio; 10.00 Thuis; 10.05 Morgenwijding; 10.20 Voor de zie ken; 11.00 Voor de kleuters; 11.15 Dubbel kwartet; 11.35 Gram.; 12.00 Lichte muz.; 12.30 Land- en tuinbouwmed.; 12.33 Sport; 12.50 Gram.; 13.00 Nieuws; 13.15 Med.; 13.25 Lichte muz.; 13.55 Beursbe richten; 14.00 Tenor en piano; 14.30 Voordracht; 14.50 Gram.; 15.00 Gevar. progr.; 16.00 Lichte muziek; 16.30 Kritisch beluisterd; 17.10 Voor de jeugd; 17.40 Gram.; 18.00 Nieuws; 18.15 Act.; 18.25 Lichte muz.; 18.50 De puntjes op de i; 19.00 Voor de kinderen; 19.10 Meisjeskoor; 19.30 Leven in Ne derland; 19.45 Unesco in Neder land; 19.50 Een nationale zaak; 19.55 V.P.R.O.-nieuws; 20.00 Nws; 20.05 Causerie; 20.10 Filmrubriek; 20.20 Voordracht; 20.35 Bezinning over 10 jaar Wereldfederalistische actie in Nederland; 20.45 Cause rie; 21.00 Pol. cabaret; 2130 Etherforum; 22.10 Lichte muziek; 22.25 Buitenl. weekoverz 22.40 27.40 Zorg om de mens- 23.00 Nieuws; 23.15 Gram. HILVERSUM II: 7.00 Nws; 7.10 Gram.; 7.45 Morgengebed; 8.00 Nieuws; 8.15 Gram.; 8.50 Voor de huisvrouw; 9.40 Schoolradio; 10 05 Gram.; 11.00 Voor de zieken; 11 40 Gram.; 12.00 Middagklok; 12.03 Gram.; 12.30 Land- en tuinbouw med.; 12.33 Lichte muz.; 12.55 Zonnewijzer; 13.00 Nieuws; 13.20 Lichte muziek; 13.45 Voor de vrouw; 14.00 Orkest; J4.40 Lichte 95 Zonder onderbreking rijdt de Noorman voort langs Harald's spoor Het ljjkt hem niet waar schijnlijk, dat de schurk een twee de maal rekening zou houden met achtervolgers, maar toch is hij op zijn hoede. Tegen de middag houdt Eric op eens met een ruk zijn paard in en luistert. Zijn scherpe oren hebben een gerucht opgevangen. Een zwak nauw hoorbaar gefluister Hjkt het. Meteen stijgt hij af en zoekt de bescherming van het woud op. liet is mogelijk, dat hij zich iets ver beeld, maar zeker is zeker. Weer luistert hij. Hij kan. er niet veel wijzer van worden. Maar toch weerhoudt hem er iets van verder te gaan. Voorzichtig brengt hij zijn paard verder het woud in en bindt het daar vast. Dan sluipt hfl behoed zaam, zonder gerucht te maken, voorwaarts en dan krult een grim mig lachje zijn mondhoeken. Zijn voorgevoel is maar al te juist ge weest. Aan de rand van een kleine open plek zitten twee mannen zacht te praten: de één is Harald... de anderZonder enige twijfel de geheimzinnige helper achter de schermen. „Ziezo", gromt Eric met flikke rende ogen, „mooier kan het al niet. Ik zal dat tweetal de verras sing van hun leven geven". muziek; 15.00 Schoolradio; 15.30 Zang en piano; 16.00 Voor de zie ken: 17.00 Voor de jeugd: 17.15 Kinderkoor; 17.40 Beursberichten, 17.45 Lichte muz.; 18.20 Politiek in driekwartsmaat; 18.30 Lichte mu ziek; 18.50 Openbaar kunstbezit; 19.00 Nieuws en comm.; 19.15 Re- geringsuitz.; 19.25 Causerie; 19.35 Verzoeknrogr. voor de militairen, 20.15 Act.; 20.30 Politiek forum; 21.00 Roulette; 21.25 Klankbeeld; 21.45 Lichte muz.; 22.25 Klarinet en piano; 22.50 Katholieke actie; 23.00 Nieuws; 23.15 Jazzmuziek. BRUSSEL (VL.): 12.00 Orkest; 12.30 Weerbericht; 12.34 Gram.; 12.55 Koersen; 13.00 Nieuws; 13.11 Gram.; 14.00 Schoolradio; 15.45 Gram. 16.00 Koersen; 16.02 Gram. 16.10 Orkest; 17.00 Nieuws; 17.10 Gram.; 17.15 Orkest; 17.45 Duitse les; 18.00 Zang; 18.10 Voordracht; 18.20 Zang; 18.30 Voor de solda ten; 19.00 Nieuws: 19.40 Gram.; 20.00 Orkest; 21.45 Gram.; 22.00 Nieuws; 22.15 Jazzmuz.; 22.45 Gram.; 22.55 Nieuws. HINDERWET. Burgemeester en Wethouders van Terneuzen beschikkende op het verzoek van SHELL NEDER LAND N.V., Wassenaarseweg 80, 's-Gravenhage, om vergunning tot oprichting van een petroleum- pompinstallatie door plaatsing van een 6000-litertank en een af- tanpomp, aangedreven door één elektromotor met een vermogen van pk ten behoeve van J. v. d. VELDE, in of op het perceel plaatselijk bekend Kazernestraat 1. kadastraal bekend gemeente Terneuzen, sectie C, nr. 5259; besluiten; a. aan Shell Nederland N.V., voornoemd, vergunning te ver lenen tot oprichting van een petroleurrnmopinstollatie door plaatsing van een 6000-litertank en c-*n aftappomp, aangedreven door 1 elektromotor met een ver mogen van pk ton behoeve van J. v. d. VEI,DE bij het perceel Kazernestraat 1, kadastraal be kend gemeente Terneuzen, sectie C, nr. 5259, zulks onder voorwaar de. dat de gehele installatie moet voldoen aan de voorschriften, zo als deze zijn genoemd in het Ben- zincrapport 1927, met de daarin tot on heden aangebrachte wijzi gingen; b. te bepalen, dat de inrich ting moet zijn voltooid cn ln wer king gebracht binnen zes maan den nadat dit besluit onherroepe lijk is geworden. Terneuzen, 20 februari 1958. Burgemeester en Wethouders voornoemd, P. TELLEGEN, Burgemeester. A. J. DEES, Secretaris.

de Vrije Zeeuw | 1958 | | pagina 5