Conferentie van Bagdad geëindigd Particuliere bouwers willen wijziging premiebeschikking Moordaanslag op minister Tsjou en Lai? Heinkel overleden Midden-Sumatra eist aftreden van regering-Djuanda Negentienjarige Amerikaan leegt tien moorden pl< Versterking van Amerikaans militair potentieel Eerste uitreiking melkprijsgarantie 1956-57 begin maart HET WEER WEERBERICHT HOOGWATER ZON- en MAANSTANDEN EERSTE BLAD Recht van veto in de Veiligheidsraad der V. N. veroordeeld -rankerlnc WJ abonnement: Ferneuzen Directeur-Hoofdredacteur 1. van de Sande Redactie-adres: Noordstraat 55—57 Administratie-adres. SmidswaJ Telefoon 2073 en 2510 NS 5 uur uitfluitend 207S Gironummer 38150 Abonnementsprijs: J 6,— pei kwartaal; per maand f 2.— per week 18 cent Losse nrs 9 ct. VRIJDAG 31 JANUARI 1958 21e Jaargang Nr 4283 Verschijnt dagelijks Uitgeefster N.V. v/h Firma P. J. van de Sande, Terneuzen Advertentieprijs per mm 15 ct; minimum per advertentie f 2.25 Rubriek Kleine A ivei tenties géé handelsadver tenties): 5 regels 1,—Iedere regel meer 20 ct Inzending advertenties tot 's namiddags 2 uur Voor het maandagnummer- zaterdags 10 vut Vermelding: Brieven onder nummer of: Adres Bureau van tit Blad 20 cent meer De conferentie te Bagdad van ministers der bij de Bagdadse verdragsorganisatie aangesloten landen is donderdag geëindigd. In het slotcommuniqué wordt erop aangedrongen» dat er een einde komt aan het „willekeuri ge gebruik" van het recht van veto in de Veiligheidsraad der- Verenigde Naties. Er wordt in opgeroepen tot „voortdurende ontmaskering van de communistische taktiek en -het communistische ondergra- vingswerk, die misleidend wor den voorgesteld als vriendschap pelijke samenwerking met min der ontwikkelde landen." In het communiqué wordt „met leedwezen" kennis geno men van het communistische streven om „nationalisme, vrees voor oorlog, economische mis standen, de moeilijkheden der Palestijnse vluchtelingen en de nationale gevoelens der Aziati sche volken uit te buiten". De raad van ministers der Bagdadse verdragsorganisatie dringt in het communiqué aan op samenwerking tussen de zgn. Bagdad-landen en „andere organi saties der vrije landen, die voor zien in gemeenschappelijke ver zekering der veiligheid in een bepaald gebied." Er wordt voorts in medege deeld dat de nieuw ingestelde commissie voor het opstellen van militaire plannen de verschillen de militaire staven binnenkort een gemeenschappelijke oefening zal laten houden. „De organisatie van het ver drag van Bagdad heeft zich ont wikkeld tot een krachtig en sa menhangend orgaan, dat de bes te hoop biedt voor het handha ven van vrede, vrijheid en onaf hankelijkheid der in het ver- dragsgebied gelegen staten", al dus het communiqué. Besloten wordt met de opmer king dat de „verdediging en vei ligheid van het gebied der Bag dadse verdragsorganisatie van evenveel belang zijn voor hand having en versterking van de we reldvrede, als voor de bevorde ring ener opbouwende samenwer king tussen de 135.000.000 over wegend Mohammedaanse in woners der Bagdad-landen." De bijeenkomst der Bagdad-landen De Britse minister van Buiten landse Zaken, Selwyn Lloyd, heeft donderdag, de laatste dag van de bijeenkomst van de minis terraad der Bagdadse verdrags organisatie, onder meer ver klaard dat de vrije landen er, zo lang er nog geen ontwapenings overeenkomst tot stand is geko men, voor moeten blijven zorgen, dat zij zich tegen een aanval kun nen verdedigen, Hij zei voorts dat de meeste in ternationale vraagstukken wa ren besproken," waarbij, ook al bleven er enkele meningsverschil len bestaan, een opmerkelijke mate van overeenstemming is bereikt." De Amerikaanse minister van Buitenlandse Zaken Foster Dul les zegde de volledige steun der Verenigde Staten aan de Bagdad se verdragsorganisatie toe. Dulles' verklaring wordt als een reactie beschouwd op het aandringen van de Mohamme daanse leden der organisatie, dat de Verenigde Staten hun „waar nemersstatus" zullen opgeven en als volledig lid zullen toetreden. De Verenigde Staten zijn nu wel vertegenwoordigd in de verschil lende commissies der Bagdadse verdragsorganisatie, doch zij hebben zich hierbij niet als lid aangesloten. Het Britse plan voor Cyprus Volgens het socialistische blad de „Daily Herald" krijgt Cyprus volgens het jongste Britse plan voor dit eiland tien jaar zelfbe stuur en uiteindelijk het zelfbe schikkingsrecht. Turkije zou op het eiland een basis mogen hebben voor twee divisies. Deze basis zou worden gevestigd cn een klein gebied op de noordoost-punt van Cyprus. Gedurende de tien jaar zelfbe stuur zou er geen verdeling van het eiland zijn tussen Grieken en Turken. Volgens een bericht van radio- Padang heeft de „volksactie" in MicHeii-Sumatra het aftreden van het kabinet-Ejuanda geëist. Tij dens een bijeenkomst van deze „vciksactie", welke werd toege sproken door de voormalige miii- L'ire commandant van Noord- Sumatrs, kolonel Simbolon, en de oud-waarnemend chef-staf van het leger, kolonel Djambek, werd betoogd, dat bet kabinet-Djuar.- da in de strijd om West-Irian en de uitvoering der besluiten van de verleden jaar in Djakarta ge houden conferentie tot nationaal overleg, heeft gefaald. Volgens radio Fadang werd ge zegd, dat de waarnemend «resi dent mr. Sartono, de vroegere oud-vice-president Mohammed De 19-jarige vuilnisman Char- In New York worden de middel- les Starkweather is te Douglas bare scholen extra door de politie (Wyoming) na een vuurgevecht gearresteerd, nadat hij in de sta ten Nebraska en Wyoming tien personen had gedood. In zijn ge zelschap bevond zich een 14-jarig meisje, Caril Fugate, die hij, vol gens zijn bekentenis gedwongen had met hem mee te gaan. Zij werd met een ernstige zenuwin zinking in een ziekenhuis opge nomen. Aan de arrestatie was een wil de jacht per auto voorafgegaan, waarbij snelheden van 158 km per uur werden bereikt. Starkwea ther had alle patronen van zijn 38 mm revolver verschoten, een gelukkige omstandigheid voor de politie, want hij verklaarde latei- dat hij de agenten zeker zou heb ben neergeschoten als hij dat had gekund. Volgens de politie heeft hij be kend de moorden te hebben ge pleegd. De autoriteiten van Ne braska zullen trachten zijn uit levering te krijgen op grond van de negen moorden die hij in deze ?taat heeft gepleegd. De staat Wyoming wil hem echter ter ver antwoording roepen voor zijn laatste moord. De slachtoffers van Starkwae- ther waren de stiefvader en de moeder van Caril Fugate, haar 2 jarig zusje, een oude boer, een jong paartje, een echtpaar met nun dienstbode en een handels reiziger. De vader van de massamoorde naar zei, dat zijn zoon een paar jaar geleden een stuk hout op net hoofd had gekregen. Hij voegde hieraan toe, dat hij bang was geweest voor de veiligheid van zijn vrouw en hemzelf. „Ik geloof dat Charles niet zou aar zelen mij neer te schieten" al- "Us de vader. bewaak; na de aanranding van twee 13-jarige meisjes in een week tijds. Twee andere meisjes zijn met messen bewerkt. Het hoofd van de school waar één der aanrandingen gepleegd is, heeft zelfmoord gepleegd, juist voordat hij zou worden ge hoord door een jury, welk een onderzoek instelt naar de geweld pleging op de school. Te Marlboro in de staat Mas sachusetts zijn twintig kinderen tussen de 13 en 20 jaar aange houden onder verdenking van deelneming aan massale seksuele uitspattingen na gebruik van drank en verdovende middelen. Hatta en sultan Hamengku Bu- wono XI van Jogjakarta tot kabi netsformateurs moet benoemen. Ook in Djakarta heeft de frac tieleider van een der gematigde Islamietische partijen het aftre den van de regering-Djuanda ge ëist, omdat zij de eenheid in het land niet heeft kunnen verzeke ren, noch heeft kunnen waar borgen dat „wij de strijd om West-Irian zullen winnen". Hij betoogde, dat „wij misschien nog nooit een regering hebben gehad, die in zo grote mate door wensdromen wordt geleid als de tegenwoordige". Voorts zeide deze fractieleider, Subadio, dat de regering er niet in is geslaagd de actieve steun te krijgen van de Aziatische en Afrikaanse landen, met uitzonde ring van Egypte. „De grootste dienst, die het ka binet aan het land kan bewijzen ter wilje van de veiligheid van volk en staat en van de strijd om de bevrijding van West-Irian, is op dit ogenblik af te treden". Aan de andere kant verklaar de de secretaris-generaal van de communistische partij Aidit don derdag, dat voor zover zijn par tij betreft, „er geen beter kabinet bestaat dan het huidige" en dat de maatregelen, die het tegen de Nederlandse belangen in Indone sië heeft genomen, krachtiger waren dan die van de voorgaande kabinetten. Jemenitische regering gelast vertrek van Britse diplomaat Een woordvoerder van het Jeminitische gezantschap te Cairo heeft donderdag medege deeld dat zijn regering ter ken nis van een functionaris van het Britse gezantschap te Taiz heeft gebracht, dat zijn verde re aanwezigheid in Jemen niet gewenst wordt geacht. Volgens cle woordvoerder is dit geschied omdat „het mijn regering is gebleken, dat deze Britse diplomaat betrekkingen onderhield met anti-regerings- eiementen". De Amerikaanse democratische senator Henri Jackson, voorzitter van de Senaatscommissie voor militaire toepassing van atoom energie heeft de Senaat donder dag een programma van zeven punten voorgelegd voor verster- Idng van Amerika's militaire po tentieel. De senator beveelt aan: 1. De produktie van bommen werpers van het type BX 52 en straalvliegtuigen die in de vlucht andere toetellen van brandstof kunnen voorzien te vergroten eh versnellen. 2. Het produktieprogramma van de supersonische bommenwerper B-58 te versnellen, die totnogtoe slechts als prototype bestaaj. 3. De verspreiding van strate gische Amerikaanse vliegbases te versnellen en het radar-waar schuwingssysteem voor Amerika te verbeteren. 4. De co de begroting van het komende fiscale jaar uitgetrok ken som voor de produktie van intercontinentale en middelgrote afstandraketten te verhogen. 5. Onmiddellijk te beginnen met de bouw van vijftien onder zeeërs met raket-lanceerinrich- tingen en met de bouw van een honderdtal duikboten, die uitge rust zijn met de polaris-raket. 6. Het afweerprogramma voor duikboten te versnellen („één vijandelijke duikboot kan de ver woesting van een Amerikaanse stad betekenen", aldus Jackson), en ten slotte: 7. Het aantal Amerikaanse divisies niet op 14 a 15 te bren gen, zoals de regering wil, maar op achttien. DE REIS VAN PRINS BERNHARD. Prins Bernhard heeft donder dag de dag doorgebracht in het nationale park van Oeganda te Murchison Falls. Hij heeft een tochtje op de Nijl gemaakt en een autorit. Vandaag vertrekt de Prins naar het nationale park Koningin Elizabeth in West-Oeganda, waar hij twee dagen blijft. Tijdelijke onderbreking van de vaarbeurten „Oranje" en „Willem Ruys" De directies van de N.V. Stoomvaart Maatschappij „Ne derland" en Koninklijke Rot- terdamsche Lloyd N.V. delen, naar aanleiding' van de minder gunstige vooruitzichten voor het passagiersvervoer in de zo mermaanden in het algemeen en in deze zomer in het bijzon der tussen Europa, Colombo, Singapore en Indonesië visa versa mede, dat zij besloten hebben de afvaarten van het m.s. „Oranje" en m.s. „Willem Ruys" gedurende deze. periode tijdelijk te onderbreken. Het ligt in de bedoeling, dat gedurende deze onderbreking het motorschip „Oranje" eind juni tot begin september 1958 een viertal toeristenreizen naar de Middellandse Zee zal maken, terwijl voor het m.s. „Willem Ruys" gedurende deze onder brekingsperiode welke in mei aanvangt voorlopig twee toeris tenreizen naar Bermuda, New York en de Azoren zijn ontwor pen. De Nederlandse bond van i dat op korte termijn de subsidie bouwondernemers meent, dat de regeling voor de particuliere bouw eveneens wordt aangepast sleutel tot de oplossing van de aan de situatje op de kaplfaal. woningnood niet primair ligt in markt in dezelfde mate als dit is Verklaring van Amerikaanse generaal. Generaal Dwight Beach, direc teur van de raketafdeling van het Amerikaanse leger, heeft voor de legercommissie van het Huis van Afgevaardigden verklaard, dat de Russen vanaf juli a.s. in staat zullen zijn intercontinentale bal listische projectielen met atoom kop te lanceren. Deze verklaring, die de vorige weel; werd afgelegd, werd pas donderdag gepubliceerd. een vergroting van het aantal woningwetwoningen, doch ge zocht moet worden in het stimu leren van de particuliere woning bouw, overeenkomstig het prin cipiële uitgangspunt van de wo ningwet. In een verklaring van het hoofdbestuur van de Nederland se bond van bouwondernemers wordt gezegd, dat de overheid bij haar subsidiebeleid zich dient te laten leiden door het uitgangs punt van woningwet- en woning- besluit, waarin primair bouw en exploitatie van woningen door particulier initiatief wordt ge steld, terwijl slechts aanvullend de bouw en exploitatie van wo ningen door woningbouwvereni gingen en gemeenten mag ge schieden, voorzover de particu liere bouw hierin niet kan voor zien. De maatregelen, onlangs geno men met betrekking tot het vei lig stellen van de bouw van 40.000 woningwetwoningen, met name het beschikbaarstellen van kapitaal van overheidswege te gen 4 procent, komen volgens de bond van bouwondernemers in strijd met dit uitgangspunt. De overheid verleent n.l. thans wel financiële faciliteiten ten behoe ve van de als aanvullend be doelde woningwetbouw, ter wijl geen gelijksoortige maatre gelen worden getroffen voor de particuliere woningbouw, die aan. gewezen is op de particuliere ka pitaalmarkt, deswege op de gel dende marktrente van 6 a 6 lé procent en voorts geen andere faciliteiten geniet welke de wo ningwetbouw wel ten deel vallen. De bond van bouwondernemers acht het daarom noodzakelijk, Drie Chinese studenten hebben op 28 juli van het vorige jaar ge probeerd de Chinese minister van Euitenlandse Zaken, Tsjou en lai, met steken van een penne- mes te vcuroorden. Maar de mi nister raakte slechts licht gewend en de daders konden werden ge grepen en terechtgesteld. Aldus het verhaal van een Chinese student 'in Engeland, wiens relaas door de Manchester Guardian is weergegeven. Het plan was in 1950 gerijpt onder een groep Chinese studen ten in Amerika, die zwoeren „hun leven te zuilen offeren om China van het communisme te bevrij- Peronisten verlaten Caracas. De Peronistische leider Patri cio Kelly, die zijn toevlucht geno men had in de ambassade van Haiti te Caracas, is donderdag morgen per vliegtuig naar Port au Prince vertrokken. Vier Peronisten, die in de am bassade van de Dominicaanse re publiek gastvrijheid genoten, ziin donderdag eveneens vertrok ken naai Ciudad Trujillo. Versterkt paleis voor Perez Jimenez De onlangs verdreven president van Venezuela, Perez Jime nez, heeft op de Bello Mjonte nabij Caracas een groot ge bouw laten zetten, dat deze maand in gebruik genomen had moeten worden. Het is half paleis half fort. In het complex, waarvan het hoofd gebouw van beton was, is plaats voor 300 mensen. Eén van cle bijgebouwen is een kazerne voor ongeveer hon derd soldaten. Verder is er een landingsterrein voor hef- schroefvliegtuigen en zijn er opstellingen voor stukken luchtd.oelartillerie. Het complex heeft een eigen elektrische centrale en wa terreservoir met een inhoud van 6.000.000 liter. De waarde van dit versterkte paleis wordt geschat op ÏO.ÓOO.OOO gulden. den". Teruggekeerd in China moesten zij in Peking een ideolo gische leerschool doorlopen, waar zij evenwel onder de hand het getal van de verbondenen tot CO wisten te doen stijgen. In kleine groepen werden de leerlingen later bij Tsjou en Lai ontboden, die hun met hun besluit geluk wenste en zo hadden op 28 juli drie man de aanslag gepleegd, hoewel ze wisten dat hoe deze ook uit zou vallen, zij er zeker het leven niet van <f zouden bren gen. Toen de drie niet terugkeer den, bcgiepen de anderen, dat zij in hun besluit hadden volhard, maar nas een maand later kwam men te weten, dat de opzet mis lukt was. Officieel werd intussen ver klaard c'ut de minister ziek was en men zag hem pas weer in het openbaar bij het optreden van een Indische danseres in augus tus. Van de samenzweerders waren thans 34 mannen om het leven gekomen of gebracht bij acties van verschillende aard. De verteller zelf was het ge lukt via Birma Engeland te be reiken. Hij zei zich te hebben vergist in de liberalere sfeer, die het einde van het huidige regime scheen in te luiden. geschied voor de woningwet bouw. Op een overbrugging van het renteverschil van 2 a 2% procent, van overheidswege thans opge vangen voor de woningwetbouw, dient, aldus de bond, tenminste ook dat deel der bevolking, dat woningen betrekt uit de particu liere sector aanspraak te maken. De bond van bouwondernemers acht dit temeer noodzakelijk nu de minister van Volkshuisvesting en Bouwnijverheid uitdrukkelijk heeft bepaald, dat tenminste 80 procent van de in 1958 te bouwen woningwetwoningen betrokken moet worden door gezinnen met een inkomen, dat niet groter is dan dat van een geschoolde ar beider. Dit betekent, aldus de bond van bouwondernemers, dat terecht ook de minister van het standpunt uitgaat, dat de zgn. middengroepen gehuisvest die nen te worden in de particuliere woningen. Ook met het oog op de bestrij ding van de werkloosheid in het bouwbedrijf acht de bond van bouwondernemers het van het grootste belang, dat voorwaarden worden geschapen voor een volle dige ontplooiing van de particu liere woningbouw. Het hoofdbestuur van de bond van bouwondernemers acht een wijziging van de premiebeschik king woningbouw 1957 op korte termijn zeer noodzakelijk, terwijl volgens de bond, de subsidiëring van de particuliere woningbouw aangepast dient te worden aan de moeilijkheden op het gebied van de kapitaalvoorziening. Hierdoor kan, volgens de bond. worden bereikt, dat het particu lier initiatief in staat wordt ge steld te kunnen voldoen aan de gestelde verwachtingen, te weten een jaarlijkse woningproduktie van tenminste 40.000 woningen. De uitbetaling aan de melkvee houders van de uitkering van de melkprijsgarantie 1956/'57 zal kunnen geschieden in de eerste helft van maart a.s. Dit heeft minister dr. ir. A. Vondeling medegedeeld in een brief aan de Friese maatschappij van landbouw, die de bewinds man erop had gewezen, dat het voor de veehouders een groot verschil uitmaakt of het geld in het begin dan wel aan het einde van maart ter beschikking zou komen en er op had aangedron gen de uitbetaling zo mogelijk te bespoedigen. Het Landbouwschap is name lijk inmiddels gereedgekomen met de indeling van de zgn. toe slag- en heffingsgebieden uit de opbrengst van een heffing in de goedkoopst werkende gebieden moet een toeslag op de algemene garantieprijs in de duurder wer kende gebieden worden gefinan cierd), en het produktschap voor zuivel heeft de nodige administra tieve voorbereiding getroffen, nu de opbrengst van alle melk gedu rende het melkprijsjaar 1956/'57 bekend is. De minister van Financiën zo deelt de minister van Land bouw, Visserij en Voedselvoorzie ning verder mede heeft zoda nige schikkingen getroffen, dat uiterlijk 1 maart het door de re gering in uitzicht gestelde bedrag aan het produktschap voor zui vel kan worden overgedragen. Het produktschap zal de gelden direct overmaken aan de zuivel fabrieken, die naar de be windsman verwacht de grootst mogelijke spoed zullen betrach ten bij het doorbetalen aan de veehouders. Reeds in de eerste helft van de maand maart zal het merendeel van de veehou ders de hun toekomende gelden hebben ontvangen. De positie van 's rijks kas laai niet toe dat wordt teruggekomen op de uitgestelde nabetaling van één cent per kg melk. Het tempo, waarin de belastinggelden bin nenkomen is overeenkomstig de raming en geeft derhalve geen zodanige verruiming van de mid delen, dat tot directe uitbetaling kan worden overgegaan. Treinongeluk in Londen. Bij Dageham, een Oost-Londen_ se voorstad, is donderdagavond een locomotief in dichte mist op het achterste gedeelte van een passagierstrein gereden. De locomotief en dc laatsie wa gon van de Irein ontspoorden. Een woordvoerder van de poli tic verklaarde: „Er zitten zes mensen in de wrakstukken opge sloten. Men neemt aan dat zi; dood zijn". Hij voegde hieraan toe dat er minstens 30 gewonden zijn. De brandweer van Essex is met acht wagens uitgerukt naar de plaats van de ramp. De gewon den zijn naar ziekenhuizen ver voord. De beroemde Duitse vleigtuig- bouwer dr. Ernst Heinkel is don derdag in een ziekenhuis in Stuttgart (West-Duitsland) over leden. Hij was 70 jaar. Heinkel', die in 1911 als stu dent van de technische hoge school van Stuttgart zijn eerste vliegtuig bouwde en er bijna mee verongelukte, heeft het eerste catapultvlicgtuig en het eerste straalvliegtuig op zijn naam staan. Na de oorlog heeft hij ver klaard, dat zijn eerste straal vliegtuig, de HE-178, in augustus 1939 zonder medeweten van Goe- rings ministerie voor Luchtvaart was benroefd en goedgekeurd, twee jaar eerder dus dan de Glos ter E-28'39 van de Brit Frank Whittle. In 1914 werd Heinkel chef-ont werper van een vliegtuigfabriek in Brandenburg. Na de oorlog stichtte hij een eigen fabriek, die later is uitgegroeid tot één der grootste fabrieken voor militaire vliegtuigen tijdens de tweede we reldoorlog. In 1945 verloor Heinkel al zijn fabrieken op één na, die in Stutt gart. Daar begon hij in 1950 mo toren voor auto's te vervaardi gen. In 1955, toen West-Duitsland weer vliegtuigen mocht gaan fa briceren, begon hij te werken aan nieuwe vliegtuigen en straalmo toren. In 1956 opende hij de „Ernst Heinkel Fahrzeugbau" te Spiers voor de bouw van scoo ters en vliegtuigen. Onlangs is bekend geworden, dat Heinkel met Willi Messer- schmidt, een tweede grote figuur in de geschiedenis van de Duitse luchtvaart, zou gaan samenwer ken bij het ontwerpe» van nieu we vliegtuigen. RUSTIG WEER. Het weer in ons land stond donderdag onder invloed var. hogedru kgebieden. Eoven midden-Europa bevond zich een hogedrukgebied, dat met droge lucht gevuld was. De invloed daarvan stiekte zich aan vankelijk nog over het oosten van ons land uit. Over de Goit van Biscaje be woog een ander hogedrukgebied naar het noorden. Was dit wat met vochtige lucht gevuld. Het breidde in de loop: van donderdag zijn invloed over ons land uit, zo dat er van het westen uit laag hangende bewolking en mist het land binnen begon te stromen. Donderdagavond kwam vooral in het binnenland een dichte mist voor. Vandag blijft het tweede hogedrukgebied het weer in hel Noordzeegebied beheersen. Het blijft daardoor bii ons rustig weer. De mist zal plaatselijk hardnekkig blijken, terwij] elders enige opklaringen mogelijk zijn. In de temperaturen komt daarbij weinig verandering. medegedeeld door het K.N.M.I. te De Bilt, geldig van vrijdag ochtend tot vrijdagavond. RUSTIG WEER. Plaatselijk mist of laaghangen de bewolking, hier en daar'ook opklaringen. Overwegend droog weer met weinig wind en onge veer dezelfde temperaturen als gisteren. ZATERDAG 1 FEBRUARI. Breskens "t erneuzen Hansweert Walsoorden v.m. n.m. 11.25 11.38 12.13 0.40 12.53 0.50 1.03 ZON MAAN op onder op onder Jan. 31 8.23 17.25 13.34 4.49 Febi 1 8.22 17.27 14.34 5.43 2 8.20 17.28 15.43 6.31 3 8.13 17.30 16.59 7.11 4 8-17 17.32 18.19 7.47 5 8.15 17.34 19.41 8.18

de Vrije Zeeuw | 1958 | | pagina 1