'ibctiUUfil Verenigde Staten zenden met spoed wapens naar Jordanië MAGGI5 verrukkelijke VOORDEEL pfli Prinses Irene bezocht garderegiment fuseliers Het probleem van het grote over schot op de Duitse betalingsbalans Hollands tulpenmeisje naar de Verenigde Staten HET WEER Telefoondienst Hulst nog dit jaar automatisch WEERBERICHT HOOGWATER ZON- en MAANSTANDEN EERSTE BLAD De Verenigde Staten zul len begin volgende week per vliegtuig een grote hoeveel heid wapens en militaire uit rustingsstukken naar Jorda nië overbrengen, ter onder steuning van koning Hoes sein, zo is gisteren van ge zaghebbende zijde te Wa shington. Deze actie, waarvoor een rechtstreekse luchtbrug tus sen de Verenigde Staten en Amman zal worden inge steld, zou op opzienbarende wijze een campagne inlui den om in versnelde mate militaire hulp aan de buur landen van Syrië te verle nen. Prins Alexander van België Congres van de T. U. C. vóór Brijse deelneming aan het Europese vrijhandels- gebied ISRAËLISCHE BERICHTEN OVER EGYPTISCHE VERSTERKIN GEN IN SIN AI OPSTAND OP CUBA Opstandelingen maken zich meester van politiebureau DE CÖMMUNISTEN IN WEST-DUITSLAND ENGELAND VERWERPT KLACHT VAN JEMEN Britse operaties zullen gestaakt worden zodra de Jemenitische troepen zich op eigen gebied gaan terugtrekken DE ARRESTATIES IN NEW YORK Handel in verdovende middelen VERMIST LONDENS MEISJE DOOD AANGETROFFEN DE SPOORWEGRAMP IN JAMAICA Verongelukte passagiers door misdadigers beroofd Mede dank zij P. T. T.-kamer: ONTPLOFFING IN OOSTENRIJKSE MUNITIEFABRIEK PROTEST VAN GROOT-BRITTANNIE MAATREGELEN TEGEN OVERVALLEN OP BENZINESTATIONS Nachtbezetting verdubbeld, en speciale alarminstallaties 600.000ste BEZOEKER OP „HET ATOOM" DE VERMISTE NEDERLANDSE BERGBEKLIMMERS Zoeken wegens sneeuwval gestaakt Frankering bij abonnement: ±erneuzei, Directeur-Hoofdredacteur I. van ae Sands Redactie-adres: Noordstraat 5557 Administratie-adres: Smidswal Telefoon 2073 en 251C N& 5 uur uitsluitend 2073 Gironummer 38150 Abonnementsprijs: 6,— per kwartaal; per maand 2,per week 48 cent. Losse nrs 9 ct VRIJDAG 6 SEPTEMBER 1957 12e Jaargang Nr 4160 Verschijnt dagelijks -- Uitgeefster N.V. v/h Firma P. J. van de Sande, Terneuzen Advertentieprijs per mm 15 ct; minimum per advertentie ƒ2,25 Rubriek Kleine Advertenties (géén handelsadver- tenties)5 regels 1,—- Iedere regel meeT 20 et. Voor het maandagnummer: zaterdags 10 as Inzending advertenties tot 's namiddags 2 usr Vermelding: Brieven onder nummer, of: Adre* Bureau van dit Blad. 20 cent meer Prins Alexander, de 15-jarige zoon van koning Leopold en prinses Liliane van België, heeft woensdagavond het ziekenhuis te Boston, waar hij 's middags op doktersadvies was opgeno men, verlaten. Maar het wordt niet onmogelijk geacht dat de pjrins er opnieuw zal moeten worden onderzocht. Men ver wacht dat de prins zijn ouders bij hun bezoeken in Boston ge woon zal kunnen blijven verge zellen. Een Belgische woord voerder verklaarde dat de prins niet ziek is. Het congres van het Britse ver bond van vakverenigingen, de T.U.C. heeft donderdag een reso lutie goedgekeurd waarin Britse deelneming aan het Europese vrijhandelsgebied met garanties wat betreft redelijke arbeidsnor- men en de handhaving van vol ledige werkgelegenheid wordt goedgekeurd. Wilfred Heywood, de aftredende voorzitter van de economische commissie van de T.U.C., die het woord voerde na mens het hoofdbestuur van de T.U.C. zeide, dat het voorstel tot goedkeuring van de Britse deel neming aan het Europese vrij handelsgebied mogelijk 't meest belangrijkste na-oorlogse voor stel is, dat ooit aan het congres van de T.U.C. werd voorgelegd. Het materiaal, dat naar Amman wordt gezonden zou van zwaar der kaliber zijn dan draagbare wapens, maar er zijn geen na dere bijzonderheden bekendge maakt. Vorige week werd be kend, dat Washington had be sloten, een aantal Patton-tanks naar Jordanië te zenden, zulks naar aanleiding van een ver zoek van de regering aldaar om een „opzienbarende demon stratie" van de Amerikaanse steun te geven. Het instellen van een luchtbrug tussen Amerika en Jordanië geschiedt op advies van Loy Henderson de deskundige van het „State Department" voor het Midden-Oosten die woens dag te Washington terugkeer de, nadat hij de gebeurtenissen in Syrië besproken had met leiders van Turkije, Jordanië, Irak en Libanon. Henderson kwam in zijn rapport voor mi nister Dulles tot de slotsom, dat het westen weinig kan doen om de pro-Russische stroming in Syrië om te buigen. Wel be pleitte hij met kracht het on middellijk sturen van wapens naar Jordanië en hij gaf als zijn mening te kennen, dat het verlenen van militaire bijstand in de spectaculaire vorm van een luchtbrug wezenlijk bete kenis zou geven aan Washing- tons campagne om een uitbrei ding van de Russische invloed in het Midden-Oosten tegen te gaan. In strijd met de ge woonte spreken functionaris sen te Washington vrijuit over dit geval van militaire hulp aan het buitenland. Naar van gezaghebbende zijde verluidt worden 35 tot 40 Pat ton-tanks voor verzending ge reed gemaakt, als onderdeel van het program om aan Jor danië militaire hulp ter waar de van tien miljoen dollar te verstrekken. Israëlische bladen hebben, on der aanhaling van „welingelichte kringen", woensdag gemeld, dat eenheden van het Egyptische le ger weer bepaalde posities in het gebied van Sinai en de kuststrook van Gaza hebben bezet, waaruit zij tijdens de operaties in oktober van het vorige jaar door de Is raëliërs waren verdreven. Volgens deze berichten zou den de Egyptenaren van plan zijn, een belangrijke troepen macht in de Sinaiwoestijn sa men te brengen en „Palestijn se eenheden" in het gebied van Gaza te legeren. Het avondblad „Maarive' weet te melden, dat politie-een- heden van de Verenigde Naties enige dagen geleden een Arabi sche karavaan hebben onder schept, die trachtte een belang rijke hoeveelheid wapens, waar onder mitrailleurs en geweren, van Gaza naar Jordanië te smokkelen. Na een vuurge vecht waren de wapens in be slag genomen, aldus het Isra ëlische blad. Volgens radio-berichten uit New York hebben aanhangers van de Cubaanse opstandelingen leider Fidel Castro zich meester gemaakt van een politiebureau te Cienfuegos. Cubaanse marine eenheden zouden hen daarbij heb ben geholpen. De menigte op straat zou geroepen hebben: „President Batista is gevallen". Ook de havenpolitie van Cien fuegos zou zich bij de opstan delingen hebben aangesloten. In de hoofdstad Havanna gaat het gerucht, dat er regerings troepen naar de plaats van de opstand onderweg zijn. Een ra diostation in New York meldt dat er het laatste etmaal 18 bommen op Cuba ontploft zijn, waarvan elf in Havanna. De toestand in Cienfuegos is vol gens dit bericht nog onduide lijk. Een ander radiostation bericht, dat de militairen in Cienfuegos geen aanstalten maken om het tegen de rebel len op te nemen. Castro bestrijdt president Batis ta al sinds deze in maart 1952 door middel van een staats greep aan de macht kwam. Van tijd tot tijd kwam het tot een treffen tussen Castro's mensen, die zich in de provin cie Oriente in de bergen schuil hielden en regeringstroepen. tijdelijk met cent Twéé doosjes met dubbel-tablet nu slechts 46 in plaats van 56 ct Deze aanbieding is niet geldig in N.-Holland, Z.-Holland en Utrecht, Volgens de geheime zender „Ra dio Vrijheid 904", die naar men aanneemt niet gelijk voorgewend wordt in West- maar in Oost- Duitsland functioneert, heeft de verboden Westduitse communis tische partij aan de socialistische partij Duitsland 'n gemeenschap pelijke regering voorgesteld, al dus het orgaan van de Oostduitse communistische partij. De Westduitse vice-kanselier, Franz Blücher, belast met vraag stukken op het gebied van de eco nomische samenwerking, heeft zich in het blad „Industrie-Ku- rier" uitgesproken tegen over haaste maatregelen voor het doen verminderen van de grote over schotten op de Westduitse beta lingsbalans. Na erop gewezen te hebben, dat Duitsland altijd een exportland is geweest, merkt Blücher--op, dat 't gevaarlijk zou zijn de structuur van de Duitse export te wijzigen en hij beveelt de volgende maat regelen aan ter bestrijding van de huidige internationale valuta crisis: Een volledige hervorming van het huidige Europese betalings- systeem het door West-Duitsland ter be schikking van de Europese beta lingsunie stellen van kredieten op middelmatig lange termijn; gedeeltelijke overschakeling van de Westduitse uitvoer van de Europese landen naar het dollar gebied; vervroegde aflossing van de buitenlandse schulden van Duits land; het stimuleren van de uitvoer van Westduits kapitaal en 't ver snellen van het verstrekken van binnenlandse opdrachten voor ka pitaalgoederen. Dergelijke goederen hebben in 1956 43,7 procent van de totale Westduitse uitvoer uitgemaakt. Volgens Blücher kunnen de hui dige moeilijkheden in de Europe se betalingsunie worden overwon nen door samenwerking tussen alle hierbij betrokken landen. Hij waarschuwde tegen experimen ten met wisselkoersen en merkt op. dat zelfs indien de Westduitse Mark in opwaartse richting zou worderi geherwaarderd, waardoor een tijdelijke vermindering van de uitvoer zou worden bereikt, dit slechts een tijdelijke uitwerking zou hebben en vroeg of laat zou moeten worden herhaald. In dit verband herinnerde hij eraan, dat West-Duitsland in de jaren 1950 tot 1952 een handelsdeficit had en toen het advies kreeg om tot de valuatie van de Mark over te gaan. Engeland heeft bij de Verenig de Naties geprotesteerd tegen „bepaalde beweringen" van Je men inzake Britse aanvallen op Jemenitisch gebied. In een brief aan secretaris-gene raal Hammarskjoeld verklaar de sir Pierson Dixon, de per manente Britse vertegenwoor diger bij de Verenigde Naties, donderdag, dat het gebied waar het protest van Jemen betrek king op heeft, binnen de gren zen van het protectoraat Aden ligt. De Britse operaties tegen Jemenitische troepen in dat gebied zullen gestaakt worden zodra deze troepen zich op eigen terrein teruggetrokken hebben, aldus de brief van sir Pierson. Prinses Irene heeft donderdag een bezoek gebracht aan het gar deregiment te Vught, dat haar naam draagt. Het regiment Prinses Irene op gericht in 1946 werd bij Konink lijk Besluit met ingang van 1 juni 1948 verheven tot garderegiment, waardoor de bijzondere betrek king tot uiting kwam van het re giment tot het Koninklijk Huis. Toen Prinses Irene om tien uur bij de Frederik Hendrik kazerne in Vught aankwam, werd zij daar verwelkomd door luitenant-kolo nel B. F. M. Wijtenburg, de com mandant van het regiment. Om half elf hield de Prinses de cere moniële inspectie. Na de inspectie richtte luite nant-kolonel Wijtenburg zich tot Prinses Irene en overhandigde hij haar een oorkonde. Vervaar digd door een leerling (K. Betse- laar) van de Koninklijke kunst academie in 's-Hertogenbosch. Deze oorkonde is vervat in een originele granaathuls, bewerkt met Nassau-blauw. Aan het dek sel van de huls bevindt zich het invasiekoord van de Koninklijke Nederlandse brigade „Prinses Irene". De tekst van de oorkonde luidt als volgt: Ter herinnering aan het bezoek van Hare Koninklijke Hoogheid Prinses Irene aan het garderegi ment fuseliers „Prinses Irene" in de Frederik Hendrik kazerne in Vught. Op 5 september 1957, werd deze oorkonde aangeboden door de commandant, officieren, on derofficieren, korporaals en fuse liers van het garderegiment, Prin ses Irene". Vervolgens heeft Prinses Irene het museum van het garderegi ment fuseliers „Prinses Irene" heropend. Dit museum is na de eerste anderhalf jaar van zijn bestaan uitgebreid en opnieuw in gericht. De Prinses heeft zich in het museum laten voorlichten over de uitgebreide uniformen, wa pens en andere werktuigen, fo to's, een jeep en zelfs een kamp harmonium uit de eerste tijd van het regiment in Engeland. Aan het eind van dit bezoek plaatste Hare Koninklijke Hoogheid haar handtekening in het bezoekersre- gister. Na in de officiersmess de kof fie te hebben gebruikt verliet de Prinses de kazerne om, toege juicht door de Vughtse bevol king de terugtocht te aanvaarden. De man die aan het hoofd zou staan vart een in New York ontdekte bende van handelaars in verdovende middelen, Harry Stromberg, heeft zich donder dag bij de politie in New York gemeld. Hij verklaarde onschul dig te zijn en hij is, onder borg stelling van 20.000 dollar, op vrije voeten gelaten. De Amerikaanse autorileiten maakten woensdag bekend, dat in totaal 46 mensen wegens handel in verdovende middelen in staat van beschuldiging zijn gesteld. Elf van hen zijn gearre steerd. In een kelder dicht bij haar huis is donderdag het lijk ge vonden van het vierjarige Lon- dense meisje Edwina Taylor, dat sinds zaterdag werd ver mist. Zij is vermoedelijk ver moord. De politie heeft in het gehele land naar het meisje gezocht. De machinist van de zondag avond j.l. met rampzalige gevol gen nabij Kendal, op Jamaica, ontspoorde trein heeft verklaard dat het ongeluk is veroorzaakt door gebrekkige remwerking. Hij voegde hieraan toe de remmen nog kort voor het on geluk te hebben beproefd en hij meende, dat er met het rem- mechanisme was geknoeid. Vol gens de machinist was een luchtleiding tussen twee wa gons verbroken. De politie van^Kingston heeft verklaard dat zich onder de slachtoffers van de .treinramp verscheidene, door haar gezoch te misdadigers bevinden. Zij voegde hieraan toe dat een aan tal passagiers de lijken van ver ongelukte medepassagiers heeft uitgeschud. De politie van Kingston tracht er op het ogenblik achter te ko men of de berichten, volgens welke zakkenrollers na de trein ramp bij Kendal op Jamaica de doden en stervenden hebben be roofd, op waarheid berusten. Volgens een der overlevenden zou een gewonde man, die de vingers van een dief naar zijn horloge voelde tasten, gemom peld hebben: „Heb medelijden met mij. Kun je niet even wach ten tot ik dood ben?" Het is verheugend te kunnen vaststellen, dat de P.T.T.-leiding er naar streeft om aan de wen sen van de gebruikers van de P.T.T.-dienst tegemoet te komen. Een uitvloeisel daarvan is de tot standkoming van de P.T.T.-raad (een landelijk college) en de P.T.T.-kamers (regionaal). Ook in onze provincie bestaat een P.T.T.-kamer, welke zoals des tijds gemeld, werd geïnstalleerd door de directeur-generaal der P.T.T., ir. J. D. H. v. d. Toorn. De taak van de raad bepaalt zich tot het geven van advies in alle zaken van algemeen P.T.T.- beleid. Tevens is zij orgaan van overleg tussen leiding en gebrui kers. De P.T.T.-kamers function- neren analoog, zij het dan, dat zij zich meer beperken tot aange legenheden van regionale aard. In de raad en de kamers zete len uitsluitend „outsiders" van de P.T.T. De verschillende maat schappelijke groeperingen zijn er in vertegenwoordigd. Zo heeft de minister van Verkeer en Water staat op voordracht van Ged. Staten in de Zeeuwse kamer be noemd de heren: K. van Everdin- gen, lid van het dagelijks bestuur van de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor de Zeeuwse eilan den te Middelburg, te Vlissingen, tevens voorzitter van de P.T.T.- kamer voor de provincie Zeeland; P. Blommaert, lid van het dage lijks bestuur van de Kamer van Koophandel voor Zeeuwsch- Vlaanderen te Terneuzen, te Sint- Jansteen; mr. J. F. G. Schlinge- mann, secretaris van de Zeeuwse Landbouwmaatschappij te Goes; A. L S. Lockefeer, burgemeester van Hulst; J. L. van Leeuwen, burgemeester van Brouwersha ven; J. C. W. Jobse, burgemees ter van Rilland-Bath. Als secre taris is een P.T.T.-ambtenaar toe gevoegd, n.l. de referendaris 2e klas P. A. Dansen te Middelburg. Teneinde op eenvoudige wijze het contact met P.T.T. te houden worden de vergaderingen bijge woond door de topfunctionaris sen van P.T.T. in Zeeland: de directeur van het telefoon district, ir. R. Diks, en de direc teur van het postdistrict, de heer P. J. Waale. Het is de bedoeling, dat wen sen, welke bij een bepaalde groep gebruikers leven via de verte genwoordiger van die groep in de kamer worden bekend ge maakt en besproken. Voor- en na delen kunnen worden overwogen en zonodig direct door de P.T.T.- leiding worden toegelicht. Deze zal, indien zulks mogelijk is, aan de wensen van de kamers tege moet komen. Kan dit niet, dan worden de redenen aan de kamer medegedeeld, welke daaraan be kendheid kan geven. Het onder ling begrip tussen gebruikers en de P.T.T. zal hierdoor worden bevorderd. Het ligt niet in bedoeling, dat de P.T.T.-kamers incidentele klachten behandelen. Dit blijft behoren tot de competentie van de betrokken P.T.T.-directeuren. Klachten en wensen van alge mene aard daarentegen kunnen aan het secretariaat van de P.T. T.-kamer, Lange Noordstraat 48 te Middelburg worden gezonden. Het werk van de P.T.T.-kamer in onze provincie heeft inmiddels al resultaten opgeleverd. Zo heeft zij er de hand in gehad, dat met de automatisering van de tele foondienst te Hulst welke in ver band met de huidige omstandig heden aanvankelijk was uitge steld, toch dit jaar nog een aan vang wordt gemaakt. De overige plaatsen in dit deel van Zeeland zullen naar alle waarschijnlijk heid het volgend jaar volgen. TOENEMENDE BEWOLKING Donderdagochtend passeerde 'n tamelijk actief front dat tot het einde van de ochtend in Limburg regen bracht, en daar in totaal 10 mm regen bracht. Achter het front stroomde lucht binnen waarin enkele opklaringen en slechts sporadisch buien voor kwamen. Tegelijkertijd breidde een rug van hoge druk zich over ons land uit. Als gevolg hiervan was er in de avond maar weinig wind. Midden op de oceaan koers te donderdag een depressie naar het oosten die nogal actief was en een tamelijk grote verplaat singssnelheid had. Verwacht wordt dat de fronten van deze de pressie vanmiddag het weer hier zullen gaan beïnvloeden. De be wolking zal daarin in de loop van de dag toenemen, terwijl er later op de middag ook enige regen kan vallen; het eerst in het wes ten. De wind zal daarbij weer iets sterker worden en naar het zui den krimpen, in de temperaturen komt niet veel verandering. De heer Philip Young, ambas sadeur der Ver. Staten van Noord- Amerika, nam donderdagavond afscheid van mejuffr. Augusta Johanna de Zoete, die als speciale afgezante van de Nederlandse bloembollenkwekers naar de Ver. Staten vertrekt. Dit Hollands tul penmeisje zal daar als „Tulip Queen" een uitgebreide „tulip town tour" maken. Het afscheid vond plaats tij dens een ontvangst in de salons van het Haagse hotel Wittebrug onder grote belangstelling van Nederlandse en Amerikaanse vooraanstaande figuren. Naast de leden van het cen traal bloembollencomité waren o.a. aanwezig dr. A. J. Verhage, direkteur van het produktschap voor siergewassen, de secretaris van de Nederlands-Amerikaanse Kamer van Koophandel te Rot terdam de heer L. F. van der Zee, dr. ir. A. L. S. Bahr, direkteur afd. agrarische vertegenwoordi gingen in het buitenland van het ministerie van Landbouw en an dere hoge ambtenaren. Minister dr. S. L. Mansholt deed zich vertegenwoordigen door mr. R. A. van den Wall Bake, direk teur voor sociale en algemeen economische zaken van de direc tie van de landbouw. Middelpunt van dit feestelijke samenzijn was mejuffr. De Zoete, een blonde Hollandse jongedame van 23 jaar, die onlangs door een commissie uit het centraal bloem bollencomité te Haarlem uit 17 meisjes werd gekozen om de hoofdrol te spelen in een „tulip town tour". Deze heeft de bedoe ling in twaalf Amerikaanse ste den de aandacht op de Nederland se bloembollen te vestigen. Haar titel voor deze gelegenheid „Dutch Tulip Queen" is niet ge heel in overeenstemming met het begrip, dat men aan schoonheids- en bloemenkoninginnen hecht. Zij gaat op pad om op zo onge- zocht en plezierig mogelijke ma nier zodanige voorlichting over planten en kweken van bloembol len te geven, dat het Amerikaan se publiek er zijn voordeel mee zal kunnen doen. Ter inleiding van dit werk zal in Washington een speciale ont vangst worden gehouden. Radio en televisie zullen de aandacht aan het bezoek van mejuffr. De Zoete schenken. medegedeeld door het K.N.M.I. te De Bilt, geldig van vrijdagoch tend tot vrijdagavond. Toenemende bewolking Toenemende bewolking met la ter plaatselijk enige regen. Aan vankelijk zwakke tot matige, ia- ter matige tot vrij krachtige wind krimpend naar zuid. Over het al gemeen weinig verandering in temperatuur. ZATERDAG 7 SEPTEMBER v.m. n.m. Breskens 0-53 1.07 Terneuzen 1-28 1.42 Hansweert 2.08 2.22 Walsoorden 2.18 2.32 ZON MAAN op onder op onder Sept. 3.15 6 6.01 19.19 17.49 7 6.03 19.16 18.11 4.19 8 6.04 19.14 18.32 5.23 9 6.06 19.12 18.53 6.26 10 6.08 19.09 19.13 7.31 In de munitiefabriek te Hirten- berg, ongeveer 30 km ten zuiden van Wenen, heeft zich donderdag middag een zware ontploffing voorgedaan, die aan drie perso nen het leven heeft gekost. Drie mensen liepen zware verwondin gen op. Boven de fabriek, die eigendom is van de Oostenrijkse wapenfa brikant Fritz Mandl, hingen dich te rook- en stofwolken. De minis ter van Binnenlandse Zaken, Os kar Helmer, begaf zich naar de plaats van het ongeluk. Groot-Brittannië heeft bij de Hongaarse regering geprotes teerd tegen de arrestatie van 2 Hongaarse leden van de Brit se legatiestaf in Boedapest, al dus heeft het Britse ministerie van Buitenlandse Zaken don derdag in Londen bekendge maakt. De leden van de Britse lega tie zijn kortgeleden door de Hongaarse politie gearresteerd. Het verontrustend aantal in braken en overvallen op des nachts geopende benzinesta tions langs de grote wegen heeft tot gevolg gehad, dat Shell Ne derland N.V. een aantal extra beveiligingsmaatregelen heeft genomen. De nachtbezetting van deze stations is verdubbeld, ter wijl speciale alarminstallaties zijn of worden aangebracht. Be langrijker is evenwel, dat de ontvangsten steeds geregeld bij de stations worden opgehaald, ook tijdens het weekeinde, zo dat er slechts wat wisselgeld in kas blijft. De belangstelling voor „Het atoom" blijft onverminderd doorgaan. Donderdag passeerde de 600.000ste bezoeker de tourni quets van de tentoonstelling. Het was een onderwijzer uit Amsterdam, de heer H. W. Ep- penga,. die vergezeld van zijn verloofde, mej. Koosje van der Ploeg uit Amsterdam, hoofd van een kleuterschool in Zaan dijk. Namens de stichting bood de heer C. P. G. van den Handel de heer Eppenga een zilveren speldje aan met het atoom-ern- bleem, dat voor deze gelegen heid speciaal door Clara Schia- vetto was vervaardigd. Tevens ontving deze 600.000ste bezoekeT het boek „Leven met atomen" van mr. H. C. M. Edelman en een uitnodiging om in het re staurant „Aviorama" op Schip hol te gaan dineren. Het zoeken naar de op de Gross-Venediger in Oostenrijk vermiste Hilversummers R. G. van Midden en E. Schaffer, dat dezer dagen was hervat, is donderdag opnieuw gestaakt wegens nieuwe sneeuwval* In het gebied van de Rax in Ne- der-Oostenrijk zoeken reddings ploegen geholpen door een he licopter van het Oostenrijks mi nisterie van Binnenlandse Za ken, nog naar twee inwoners van Wenen, die sinds zondag vermist worden.

de Vrije Zeeuw | 1957 | | pagina 1