Overeenstemming over versobering brans kabinet bezuiniging en te land tegen iman Oman begonnen Actie van Het debat over Hongarije Persconferentie van Eisenhower Dr. Drees bezocht „Het Atoom" in HET WEER WEERBERICHT HOOGWATER ZON- en MAANSTANDEN Koninklijke onderscheidingen uitgereikt aan Papoea's Het dagboek van Mussolini DONDERDAG 8 AUGUSTUS 1957 12e Jaargang Nr 4135 EERSTE BLAB Eersie fase geregeld Aanzienlijk aantal militairen t zal naar huis worden gezonden Premier Bourgès-Maunou- ry heeft gisterochtend na besprekingen met zijn mi nister van Financiën, Gail- lard, en die van Defensie, Morice, meegedeeld, dat er volledige overeenstemming is bereikt over het plan van Gaillard voor soberheid en bezuiniging. De Franse begroting voor 1958 DE STRIJD IN ALGERIE De verdediging van de munt is niet mogelijk, wan neer de wedloop zonder einde tussen lonen en prij zen opnieuw begint, aldus het communiqué PROEFONTPLOFFIN G BOVEN WOESTIJN VAN NEVADA 30 ikm opgerukt Vlugschriften waarschuwen de bevolking De actie te land tegen de opstandelingen van Oman is woensdagochtend vroeg begonnen. Het aan de noor delijke grens gelegerde re giment van de sultan, ge leid door Britse officieren en gesteund door Britse een heden, rukt op naar t dorp Izz, ongeveer veertig km ten zuiden van Nizwa, waar de iman zijn hoofdkwartier heeft. DE MILITAIRE OPERATIES in de assemblee van de V.N. NIEUWE AMERIKAAN SE MINISTER VAN DEFENSIE ZESTIG AMERIKAANSE OORLOGSSCHEPEN UIT DE VAART AANKLACHT TEGEN RUSSISCHE SPION IN DE VER. STATEN Kolonel van de Russische geheime dienst gaf zich uit als kunstenaar De overstromingen in Zuid-Korea De opvolger van Wilson Tentoonstelling ver boven zijn verwachting Tien delen van de dertig in Vercelli door politie gevonden op onder op onder 5.14 20.20 18.51 3.15 5.16 20.18 19.20 4.1S 5.17 20.16 19.44 5.22 Frankering bij abonnement: cerneuzei, Directeur-Hoofdredacteur I. van ae Sande Redactip-adres: Noordstraat 55—57 Administratie-adres: Smidswal Telefoon 2073 en 251C N& 5 uur uitsluitend 2078 Gironummer 38150 Abonnementsprijs: 6,per kwartaal; per maand f 2,per week 48 cent. Losse nrs 9 ct. Verschijnt dagelijks - Uitgeefster N.V. v/h Firma P. J. van de Sande, Terneuzen Advertentieprijs per mm 15 ct; minimum oer advertentie 2,25 Rubriek Kleine Advertenties (géén handelsadver tenties) 5 regels 1,—- Iedere regel meer 20 ct Voor het maandagnummer: zaterdags 10 rass Inzending advertenties tot 's namiddags 2 uur Vermelding: Brieven onder nummer, of: Adres Bureau van dit Blad. 20 cent meer Zoals bekend had Gaillard aan gekondigd, dat hij zou aftreden als zijn program niet zou worden aanvaard. De premier zei, dat de moeilijk heden „op een zeer bevredigende wijze" zijn geregeld. „Alles is geregeld, wij zijn het over een eerste fase eens eeworden", zo verklaarde mi-1 In het communiqué wordt op- nister Gaillard na de bespre- gemerkt, dat de bezuinigingen n king ,Wii hebben alle nood- belangrijke stap zijn op de weg zakelijke besnoeiingen - d.w.2. naar economisch en fmancieel 600 miljard frank aange- herstel van het land en dat h bracht. Zelfs is dit bedrag met door de staat gegeven voorbeeld 1door een ieder in het land ge- ongeveer 3 miljard overschre den. De militaire uitgaven zul len onder het peil van 1.200 miljard frank blijven. Voor het einde van het jaar zal er een aantal militairen naar huis worden gestuurd, zonder dat de krachtsinspanningen in Al- gerië zullen worden verzwakt aldus de minister. „Zo zal het tekort op de begroting voor 1958 de 828 miljard frank niet te boven gaan". Minister Gaillard ontkende, dat hij ooit een officiële ont slagbrief zou hebben gezonden. De Franse ministerraad heeft het begrotingsontwerp voor 1958 definitief vastgesteld, aldus is nader gemeld. Na afloop van een bijeenkomst van de Franse ministerraad, wel ke twee uur duurde, heeft de Franse minister van Financiën, Gaillard, aan persvertegenwoor digers medegedeeld, dat er over zijn plan overeenstemming werd bereikt. De minister toonde zich zeer voldaan. De Franse regering deelde in een communiqué mede, dat de voornaamste kenmerken van de begroting voor 1958, waarin het 2. 3. Franse militairen hebben bij gevechten ten noorden van Ar ris in het Aurisgebergte (Oost- Algerië) 3 opstandelingen ge dood, aldus berichten die dins dagavond in Algiers ontvangen zijn. De Fransen maakten een aan tal vuurwapens buit. Te Sidi Bel Abbes, een basis van het vreemdelingenlegioen in West-Algerië, zijn 25 mensen aangehouden, die lid zouden zijn van een terroristische orga nisatie. De organisatie zou ver antwoordelijk zijn voor een aan tal bomaanslagen. plan van Gaillard werd verwerkt, zijn: 1. Het nadelige saldo toeloopt 825 miljard frank in plaats van 1500 miljard frank. Het is dus kleiner dan 't nadelige saldo van bijna 900 miljard frank voor de begroting 1957. De subsidies aan de verschil lende industrieën en gebieden van economisch activiteit zul len geleidelijk verminderd worden. De investeringen in niet-mili- taire projecten zijn alle vast gesteld op een lager niveau dan in 1957, waarbij de ge middelde Vermindering 10 bedraagt. Er zullen geen kre dieten worden geopend met betrekking tot 't wegenfonds. Alle niet dringend noodzake lijke werkzaamheden, als bijv. de bouw van een nieuw ge bouw voor de Franse radio- omroep, zullen gestaakt wor den. De defensiebegroting werd verminderd van oorspronke lijk 1.472 miljard frank voor 1958 tot 1200 miljard frank. Tegen het einde van dit jaar zullen 130.000 man, die onder de wapenen zijn, weer in het burgerleven teruggekeerd zijn. volgd dient te worden. REACTIES OP DE BE GROTING VOOR 1958 In economische kringen wordt opgemerkt, dat woensdag door 't vooruitzicht van een overeen stemming in de Franse minister raad over het plan Gaillard de goudprijs op de Parijse beurs reeds* aanzienlijk daalde. Op de deviezenmarkt ontstond even- eens een zekere ontspanning, waarbij de dollarkoers b.v. daalde van 432 frank tot 423 frank. Boven de woestijn van Nevada is woensdag een atoomwapen, dat aan een ballon vijfhonderd meter boven de aarde hing, tot ontploffing gebracht. De explo sie had een kracht van 20.000 ton t.n.t. Het was de twaalfde ont ploffing in de huidige reeks proe ven. Een onbemande waarnemings ballon van de marine, die boven de woestijn hing, werd van zijn ankers losgeslagen en kwam 15 km verder brandend neer. De pacifisten die dinsdag aan gekomen waren om tegen het ne men van proeven met kernwa pens te protesteren, hebben gis teren de jongste Amerikaanse proefneming kunnen aanschou wen. De elf betogers die waren gearresteerd om dat zij getracht hadden het terrein van de proef neming te betreden, zijn weer vrijgelaten. li iro»-» rla T3r>itco. lilrht- 4r Het Amerikaanse vrachtschip „African Glade" heeft 700 mijl ten westen van de Azoren een 24-jarige Duit-jestudent opgepikt, die op 15 ju» met een Vlot uit New York naar Duitsland was vertrokken. Hot vlot, dat uit vleugeltiptanks van vliegtuigen was samengesteld en drie zeilen voerde, was op de Oceaan omgeslagen en de student verkeerde in wanhopige toestand toen hij werd gered. aanvallen van de Britse lucht macht op versterkingen en aanvoerwegen. Later werd door een Britse woordvoerder te Manamam in Bahrein meegedeeld, dat de troepen van de sultan ruim der tig km waxen opgerukt zonder tegenstand te ontmoeten. Door middel van vlugschriften, die de Britse luchtmacht ver spreidt, is de bevolking gewaar schuwd voor de komst van de troepen. De dorpelingen zal niets overkomen, als zij geen verzet plegen. Hun wordt aan geraden vertegenwoordigers met de rode vlag van de sultan de troepen tegemoet te sturen. 4. De secretaris-generaal van de Ver. Naties, Dag Hammars- kjoeld, peilt op het ogenblik de meningen van de landen-leden van de Ver. Naties over de kwestie Hongarije. Hij wil n.l. weten of de meerderheid een speciaal debat over Hongarije wil houden voor de nieuwe zit tingsperiode van de algemene vergadering van de Ver. Naties, die op 17 september aanvangt. Zoals bekend heeft de Ameri kaanse delegatie, gesteund door de landen, die er voorstander van waren dat er een enquête commissie voor Hongarije in het leven werd geroepen in juni voorgesteld om dit speciale de bat van 10 tot 17 september te houden. Dulles heeft op zijn persconferentie verklaard dat het standpunt van de V. S. op dit punt ongewijzigd is gebleven. In Ver. Naties-kringen ver wacht men, dat in de komende dagen een besluit vallen zal. De westelijke delegaties zou den reeds een resolutie uitwer ken die op de bijzondere ver gadering ingediend zou moeten worden. De Scandinavische landen. Italië, Frankrijk, Canada en Ceylon zouden weinig voor een speciale vergadering voelen. De Amerikaanse Senaat heeft dinsdag eenstemmig een resolu-, tie aangenomen, waarin de Ver. Naties worden uitgenodigd te streven naar bevrijding van de Oosteuropese landen. De Amerikaanse delegatie bij de Ver. Naties wordt verzocht het verslag van de speciale Ver. Na ties-commissie over Hongarije te steunen. President Eisenhower heeft woensdag Neil MacElroy, presi dent van een zeepmaatschappij (Proctor and Gamble) benoemd tot minister van Defensie. De huidige minister van Defen sie, Charles Wilson, heeft woens dag zijn ontslagaanvrage inge diend. De senaat moet de benoe ming van McElroy nog goedkeu ren. Eisenhowers perschef, Hager- ty, deelde woensdagavond mede, dat Wilson McElroy deze maand zal inwerken. Dr Van Baal spelde vervolgens de koninklijke onderscheidingen op de borst van de gedecoreerden waarna hij de bijbehorende oor konde uitreikte. De bronzen me dailles dragen aan de voorzijde het opschrift: „Voor menslievend hulpbetoon" en aan de achter zijde: „H.M. de Koningin aan..." Namens de president directeur van de KLM overhandigde de vertegenwoordiger van de natio nale luchtvaartmaatschappij op Biak armbandhorloges uit aan de drie gedecoreerden en tevens aan 9 andere Papoea's, die zich eveneens verdienstelijk hebben gemaakt bij het reddingswerk. Woensdagochtend heeft de gouverneur van N ederlands Nieuw-Guinea, dr J. van Baal, in de kampong Mokmer op Biak aan de drie moedigste redders bij de ramp met de „Neutron" de dins dag aangekondigde koninklijke onderscheidingen uitgereikt. In de kampong waren de Ne derlandse vlaggen uitgestoken en op het schoolerf stond een ere wacht opgesteld van de algemene politie. De plechtigheid werd bij- r-, gewoond door de leden van de De plechtigheid werd besloten parlementaire missie een dele- j met het Wilhelmus, gezongen ga tie van de koninklijke marine, 'door een schoolkoor, waarbij de waarin alle dienstvakken en de J erewacht het geweer presenteer- mariniers waren vertegenwoor- de. o digd verscheidene vertegenwoor- De erepenningen zijn uitge- dieers van het gouvernement en [reikt aan Barnabas Wakum, Ja- cob Kafiar en Janus Simbiak. hoofden van kampongs uit de omgeving. In zijn in het Maleis gehouden toespraak bracht de gouverneur de moedige daad van de redders in herinnering. Hij zeide, dat H.M. de Koningin hem drie on derscheidingen ter uitreiking had toegezonden om daarin haar warme dank voor de betoonde hulp tot uitdrukking te brengen. Eenheden van de sultan van Maskat hebben woensdag op hun met Britse steun ondernomen veldtocht tegen de iman van Oman het dorp Izz zonder strijd bezet. Dit dorp ligt 24 km van het ronde fort van Nizwa, het hoofdkwartier van de iman. De bevelhebber van de strijd krachten van de sultan en de Britse eenheden, brigade-gene raal Robertson, zei voor het be gin van de operatie, dat Eritse militairen geen enkele stad of derp zullen binnentrekken. De expeditiernacht bestaat uit het leger van de sultan met. Britse officieren, Arabische eenheden van het Britse leger en mannen van een Schots regiment infan terie. De opmars door de steenach tige, boomloze woestijn werd ge steund door straaljagers van de Britse luchtmacht, die sterkten van de opstandelingen beschoten. Naar schatting bestaat de macht, die in de richting van Nizwa oprukt uit 700 man. De minister van Buitenlandse Zaken van sultan, Neil Innes, schat dat de opstandelingen 600 gewapen de mannen tellen, van wie er 200 over moderne wapens zouden beschikken. Van officiële zijde te Beiroet is vernomen, dat de Saoedi-Arabi- sche regering toestemming heeft verleend tot het zenden van hulp ran de iman van Oman via Saoedi-Arabië. Als hulp wordt in de desbetreffende verklaring van Saeodi-Arabië genoemd medica menten, levensmiddelen en gif ten in geid of in natura. De Egyptische Rode Halve Maan heeft besloten medische hulp aan de strijdkrachten van de iman te zenden, aldus heeft het hoofd van deze organisatie, Hoessein Asfahani, woensdag avond meegedeeld. De Amerikaanse marine heeft te Washington bekendgemaakt, dat zij in de komende vijf maan den zestig schepen, waaronder het slagschip „Iowa" (45.000 ton waterverplaatsinguit de ac tieve dienst zal nemen. Dit be sluit is genomen, omdat de uit gaven voor de vloot in het huidi ge belastingjaar moeten worden beperkt. Een aantal oudere oor logsschepen, dat voor december uit de vaart zal worden geno men, wordt vervangen door niéuwere schepen. Behalve het slagschip „Iowa" behoren tot deze zestig schepen, acht torpe- dobootjagers, zestien begelei- dingstorpedobootjagers, twee on derzeeboten, eenentwintig' mij nenvegers, zeven transportsche pen en vijf landingsschepen. Als de „Iowa" uit de vaart zal zijn genomen, beschikt de Ame rikaanse marine nog over één slagschip in actieve dienst. Da eveneens 45.000 ton metende „Wisconsin". Een te Moskou geboren inwoner van de Amerikaanse stat! Brooklyn, Rudolf Abel, is gis teren aangeklaagd wegens spionage voor de Sow jet-Unie. Volgens Amerikaanse ambte naren is Abel een kolonel va» de Russische geheime dienst, die zich voordeed als kunste naar. De man zou aan 't hoofd van de Russische spionage ia de Verenigde Staten hebbes gestaan. Volgens de aanklacht heeft de 55- jarige Abel, die op 21 juni va* dit jaar te New York werd ge arresteerd, inlichtingen over de Amerikaanse defensie door gegeven aan de Sow jet-Unie. Hij zou in 1948 met de spionage zijn begonnen. Ambtenares deelden mee, dat Abri hoogstgeplaatste Rus is, die wegens spionage in de Ver enigde Staten is gearresteerd.. In de aanklacht worden de na men van nog vier personen ge noemd, die voor de Sowjet- Unie zouden hebben gespio neerd. Tegen hen werd ec-hier geen aanklacht ingediend. Abel zou in zijn fotostudio 'us Brooklyn microfoto's van do cumenten hebben gemaakt «b met vier anderen munten, pen nen, oorringen en andere voor- Werpen hebben uitgehold cuxs daarin -de microfoto's te ver zenden. Ook zou hij voor hes verzenden van geheime inlich tingen een kortegolfzender ge bruikt hebben. President Eisenhower heeftonderwerp „ie. «M aangesnw woensdag op zijn persconferen ie m0ge]jj[{jlei(-] gevraagd. Ons verklaard dat als Rusland ingaat op het westelijke voorstel voor het grotere inspectiegebied, dit de grootste straal hoop zou zijn die dit donkere onderwerp se dert zijn entree in het Witte Huis oplicht. Minister-president dr. Drees heeft dinsdagavond een bezoek gebracht aan de tentoonstelling „Het Atoom". Dit bezoek kwam zo onverwacht, dat, toen de heer Drees de tourniquets reeds was gepasseerd, hij pas werd opge merkt. Dr. Drees, die door ir. E. Th. Erb werd rondgeleid, toonde zeer grote belangstelling. Hij zeide, dat hij tevoren over dit onder werp boeken en allerlei kranten artikelen had gelezen. Hij toon de vooral veel interesse voor de diverse reactortypen, ook in ver band met de toekomstplannen die Nederland in deze richting heeft. Ook het meer populaire deel der expositie werd bezocht. Hier liet de heer Drees zich door Het aantal slachtoffers als efevolg van de overstromingen in het zuid-oosten van Korea blijft j stijgen. De politie schatte dins- dagavond het aantal vermisten op meer dan 350. Men vreest dat jjy voegde eraan toe dat Ame- de meeste van hen om het leven rika jn de ontwapeningsbespre- zijn gekomen. Van een honderd- !kingen nimmer iets zal doen dat tal mensen staat vast dat zij om |egen Japans nationale soeve- het leven gekomen zijn. Meer reine rechten indruist. Dit zei hij dan 5.000 huizen zijn vernield of naar aanleiding van een vraag beschadigd. Het aantal daklozen over Japanse bezorgdheid dat bedraagt meer dan 54.000. opneming van de Koerillen in een of ander inspectieschema tot een voortdurende Russische be zetting van deze eilanden zou lei den. Eisenhower betoogde dat enige groei van het wederzijds vertrou wen onontbeerlijk is. Op een vraag waarom de westelijke voorstellen voor een inspectie zone niet elke basis omvatten van waaraf een verrassingsaan val kan worden begonnen, ant woordde hij dat de Verenigde Sta ten en hun NAVO-bondgenoten mooi werk hadden geleverd door het over een serie ontwapenings voorstellen eens te worden en die aan de Sowjet-Unie voor te leg gen. Hij verklaarde dat er na tuurlijk vele bases in communis tisch China liggen, maar dat ook deze niet in de voorstellen ver vat waren. Dit zou de toestand slechts verwarder maken en het was niet essentieel voor het eer ste stadiumvestiging van weder zijds vertrouwen. De president zei voorts dat zijn recente opmerking over een mo gelijke uitwisseling van bezoek van Zjoekof en Wilson, de Ame rikaanse en Russische ministers Man Buitenlandse Zaken, hypo thetisch was geweest; hij had het President Eisenhower heeft verder gezegd, de benoeming van Neil McElroy, president van een zeepmaatschappij, tot opvolger van de minister van Defensie, Charles Wilson, ernstig te over wegen. Eisenhower liet door schemeren, dat Wilson spoedig zijn functie zal neerleggen. de „masterslaves" (mechanische handen gewillig de bril van zijn neus nemen en in zijn zak stop pen. Na zijn rondwandeling over de expositie zeide dr. Drees, dat de regering aanvankelijk weifelervi tegenover de tentoonstelling had gestaan, in de eerste plaats we gens de financiële moeilijkheden en het tekort aan arbeidskrach ten. In de tweede plaats van wege de twijfel die was gerezen, of men er in zou slagen deze on zichtbare materie duidelijk te maken voor het grote publiek. De tentoonstelling was ver boven zijn verwachting en de heer Drees achtte haar, juist in deze, zoals hij het wilde noemen „atoomgevoelige tijd" van on schatbare waarde. IETS HOGERE TEMPERATUREN land bevond zich woensdag aan de oostflank van een zwakke rug van hoge luchtdruk boven de Britse eilanden. Als gevolg hier van stroomde met een zwakke westelijke wind vochtige lucht van de Noordzee binnen. Hierin kwamen slechts enkele versprei de buien voor. Va de waarne mingsstations meldden alleen Leeuwarden en Etlde neerslag van betekenis, n.l. resp. 3 en 7 mm. Ten zuidwesten van Ierland be vindt zich een depressie, die in de richting van de Britse eilan den beweegt. Een hiermee sa menhangend warmtefront strekt zich uit over midden-Frankrijk, waar maximum temperaturen van omstreeks 30 graden werden gemeten. Het ziet er naar uit dat deze warme lucht langzaam naar ons land zal opdringen. Het „State Department" heeft woensdag bekendgemaakt, dat een van Abels medeplichtige®. Mikhail Swirin, lid van de S< y> jet-delegatie bij de Ver. Naties is. geweest en dat hij ook deel heef? uitgemaakt van het V^.-secreta riaat in New York. Swirin heel? in 1956 de Ver. Staten verlaten Een tweede Russische employé die in de acte van beschuldiging genoemd wordt, een zekere Ko- rotkof, schijnt nooit in de Vet. Staten vertoeft te hebben, aldus het ministerie. Ais derde medeplichtige van Abel wordt Vitali Pawlovv g& noemd, die na de oorlog de atoan> spionage vanuit de Sowjet-amhas- sade in Ottawa leidde. De ontdek king van deze spionage leidde tot de arrestatie van de Britse atoomgeleerde Klaus Fuchs en de terechtstelling van Ethel en Ju lius Rosenberg in de Verenigt» Staten. Als vierde medeplichtige wordt een zekere Haynen genoemd, die na een conferentie met Abel en Swirin in Moskou in de zomer van 1952 naar de Verenigde Sta ten zou zijn gekomen. De Sowjet-ainbassade in Wa shington wilde woensdag geea commentaar op deze kwestie leveren, „omdat zij niets van de zaak af wist". DE KRAANMACHINISTEN VAN DE KONINKLIJKE ROTTERDAMSCHE LLOYïl De 22 kraanmachinisten van de Koninkl. Rotterdamse Lloyd, die niet aan het werk wilden gaan vóórdat hun baas, tegen wie zij een wrok hadden, was ontslagen en daarom op staande voet xeif ontslagen werden, hebben zich gistermiddag op advies van hun bond weer aan de poort van de Lloyd gemeld. Hun werd daar evenwel de toegang geweigerd, onder mededeling, dat de direc: ic nog geen aanleiding gevonden had het ontslag in te trekken. Tien delen van het oorspronke lijk uit dertig delen bestaande dagboek van wijlen Mussolini, waarin de overleden Italiaanse dictator zijn visie geeft op de voor Italië van belang zijnde po litieke gebeurtenissen in het tijd vak van 1919—1943, zijn door de Italiaanse politie in de plaats Vercelli gevonden. Ze zijn aan de Italiaanse premier ter hand ge steld. Het volledige dagboek werd in 1945 door de minister van Bin nenlandse Zaken van de repu bliek van Salo aan de commis saris van politie van Vercelli, Zerbino, ter hand gesteld. De mi nister werd korte tijd later door Italiaanse verzetsstrijders te Don- go doodgeschoten. Nadat ook de commissaris van politie Zsrbino was overleden, overhandigde diens weduwe zestien delen aan de secretaris van de nieuwe com munistische partij, de „Novare". Deze zestien delen zijn niet terug gevonden, terwijl vier andere de len verloren geraakten. De ove rige tien delen zijn dus thans door de politie teruggevonden. Handschriftkundigen, chemici en andere experts bestuderen de boeken nauwgezet. De documen ten, waarvan de echtheid door de weduwe en zoon Vittorio van Mussolini is bestreden, staan vol kritiek op hoge fascistische func tionarissen, officieren en ook op Hitier en diens naaste medewer kers. Clara Petacci, Mussolini's vriendin, zou er niet in genoemd worden. Drie bladzijden, die in handen van een vooraanstaand Milances blad zouden zijn gevallen, maken gewag van de Italiaanse plannen om in 1941 Griekenland binnen te vallen, waaromtrent Hitier on kundig werd gehouden. Met na me blijkt uit deze pagina's Mus solini de goede trouw van graaf Ciano, zijn schoonzoon en minis ter van Buitenlandse Zkaen, te betwijfelen. medegedeeld door het K. N. kt L. geldig tot donderdagavond. Warmer. Veranderlijke bewolking en hier en daar een bui, mogelijk mei. onweer. Zwakke tot matige wind draaiend naar zuidoost. Warmer. VRIJDAG 9 AUGUSTUS. Breskens Terneuzen Hansweert Walsoorden v.m. 1.11 1.46 2.26 2.36 mm. 1121 2.01 251 251 ZON MAAN P i g. 8 9 1"

de Vrije Zeeuw | 1957 | | pagina 1