Twee ontsnapte Duitse gevangenen weer gearresteerd De verjaardag van Prinses Irene Engeland en het plan voor een Europees vrij handelsgebied President Tito in Zuid-Slavië Britse pers over kritiek op het hof De bezuiniging in Frankrijk HET WEER WEERBERICHT HOOGWATEk ZON- en MAANSTANDEN Oplettendheid van Nederlandse burgers leidde tot de arrestaties OPLAAIENDE STRIJD IN ALGERIE EGYPTISCH BLAD OVER AANBOD VAN KANAAL MAATSCHAPPIJ DE POSITIE VAN DE DUITSE MARK OVERSTROMINGEN IN NIEUW MEXICO Fralfeering bff abonnement: Terneuzen Dtreateur-Hoof (redacteur I. van de Sande Redactieadres: Noordstraat 5557 Adminigjratie-adres: Smidswal Telefoon 2073 en 251C N& 5 uut/ uitsluitend 2073 Gironummer 38150 Abonnementsprijs: 6,per kwartaal; per maaiad 2,per week 48 cent. Losse nrs 9 ct. DINSDAG 6 AUGUSTUS 1957 12e Jaargang Nr 4133 Verschijnt dagelijks Uitgeefster N.V. v/h Firma P. J. van de Sande, Terneuzen Advertentieprijs per mm 15 cl; mïnïffiQffi fiw advertentie ƒ2,25 Rubriek Kleine Advertenties '(géén handelsaduer- tenties)5 regels 1,—. Iedere regel meer 20 ct Voor het maandagnummer: zaterdags 10 Inzending advertenties tot 's namiddags 2 uur Vermelding: Brieven onder nummer, of: Adres Bureau van dit Blad, 20 cent meer Ludger J. Wilke, de 20-jarige Duitser, die samen met zijn land genoot, de 22-jarige Erwin L. Frese, op donderdag 1 augustus uit de strafgevangenis te Sche- veningen wist te ontvluchten, is gisteren door wachtmeesters der Rijkspolitie uit Nieuw Vennep en Hoofddorp in een schuur van een boerderij langs de Venneperweg te Nieuw Vennep gearresteerd. Daarmede is het ontvluchtings- avoretuur van deze jeugdige Duit ser ten einde. Op zijn metgezel, de 22-jarige Erwin L. Frese, werd gisteren de gehele dag door tientallen politie mannen. en een aantal speurhon den in de Haarlemmermeer een klopjacht uitgevoerd, waaraan de vluchteling zich echter volko men wist te onttrekken. Hij wist Uit Jiet door de politie gelegde net te ontglippen, maar liep dank- zij ile waakzaamheid van een vrachtautochauffeur gistermid dag omstreeks kwart over vier in de provincie Utrecht in de val. Dat gebeurde in de gemeente Mijdrecht, waar de chauffeur met zijn auto voor het politie bureau reed, er binnen ging en mededeelde, dat hij op de pro vinciale weg van Hilversum naar Haarlem een verdachte figuur had zien wandelen. On middellijk reed een wachtmees ter in een motor met zijspan naar de aangegeven plek en trof daar inderdaad Frese aan, die zonder veel tegenstand in het zijspan plaats nam en zich naar het politiebureau liet ver voeren. Samen op een fiets, In de nacht van zondag op maan dag surveilleerden twee wacht meesters der Rijkspolitie uit Nieuw Vennep op de Lisserweg in de Haarlemmermeer, toen er een wielrijder naderde, die zonder licht reed. Op de bagage drager reed een andere man mee die evenals de bestuurder van'de fiets, nog jeugdig was. Toen de wachtmeesters de wiel rijders toeriepen af te stappen, sprongen de twee onbekenden van de fiets af en renden het nachtelijk duister in: de ene liep de korenvelden rechts van de weg in, de andere verdween in de tegenovergestelde richting door de weilanden aan de lin kerzijde van de weg. Wel poog den de wachtmeesters 't twee tal te achterhalen, doch dit ge lukte niet. Het rijwiel bleef ach ter op de weg. Maandag bleek, dat het zondagavond aan de Hillegommerdijk gestolen was. Bijna gepakt. Het vermoeden, dat men hier bijna de twee Duitse vluchtelin gen had gepakt, werd ongeveer 12 uur later zekerheid. Toen belde n.l. de 67-jarige landbou wer P. Burghout, die met zijn twee ongehuwde dochters, de 29-jarige Lies en de 32-jarige Nel, in een nogal afgelegen boerderij aan de Venneperweg 261 in Nieuw Vennep woont, de plaatselijke Rijkspolitie op met de mededeling, dat er zich bij zijn hoeve vreemde dingen had den voorgedaan. Terstond trok ken twee wachtmeesters naa de boerderij en troffen daar m enig zoeken in een open schuu: met gereedschappen en wat hooi de uitgeputte Wilke sla pend aan. DE ARRESTATIE VAN WILKE Slapend gearresteerd De Jongeman lag in een hoek bijna geheel onder het hooi ver borgen, op zijn neus, ogen en voorhoofd na. Wel was hij bij zonder zenuwachtig, toen de po litiemannen hem wekten, maar hij verzette zich niet en ging gewillig mee naar de keuken van de boerderij, waar hij van Lies Burghout 5 boterhammen met kaas en 2 glazen melk kreeg, die hij als een uitgehon gerde verorberde. Sinds zijn ontvluchting, zo zei hij, had hij zo goed als niets meer gegeten „Laat me alstublieft binnen". De 29-jarige Lies Burghout ver telde ons gisteren wat er op deze merkwaardige dag op de boerderij gebeurd was. „Midden in de nacht werd er plotseling aan het raam van vaders slaapkamer geklopt", vertelde ze. „Die slaapt n.l. be neden. Ook mijn zuster en ik hoorden het lawaai en we kwa men ons bed uit. Buiten stond een nog jonge man, die in ge broken Hollands vroeg of hij binnen mocht komen, maar wij dachten, dat we te doen hadden met iemand, die dronken was en we weigerden dus. Het is n.l. wel eens meer voorgekomen, dat een beschonkene op het raam klopte, omdat we hier nogal eenzaam wonen en zo'n man dan 's nachts niet meer verder kan". De man liet zich niet gemakke lijk wegzenden. Hij liep 't huis om naar de voordeur, duwde de klep van de brievenbus omhoog en plaatste toen zijn mond voor de opening. Smekend riep hij naar binnen: „Laat me toch alstublief binnen, ik word door de politie achtervolgd". „Maar wij dachten dat het een smoesje was en hielden de deur op slot", vertelde mej. Burghout. Intussen was overal in huis het licht opgestoken en de man bui ten bleef aanhouden. Plotseling riep hij: „Doet u toch het licht uit, want dat wekt argwaan Toen hij tenslotte bemerkte, dat hij geen enkele hulp kon ver wachten verdween hij en nadat alles stil was geworden, ging de familie Burghout weer naar bed. „De volgende ochtend tegen 11 uur, (dus maandagochtend), ging ik naar de moestuin om groente te halen voor het mid dageten", vervolgde mej. Burg hout, „en toen vond ik in de tuin een paar schoenen, twee shagdoosjes met sigaretten peukjes erin en een doosje luci fers. Dat vond ik toch wel vreemd en ik bracht het in ver band met het vreemde bezoek, dat we 's nachts hadden gehad. Dus besloten we de politie maar op te bellen en die kwam hier om kwart over elf aan". Het waren twee wachtmeesters van de Rijkspolitie uit Nieuw Vennep, die zich naar de moes tuin begaven om deze verdei' na te zoeken. Dat leverde al heel gauw een plastic regenjas op, die tussen de rode kool struiken in lag. De wachtmees ters begaven zich daarop naar de open schuur met gereed schappen, die op het erf staat. Toen zij op het hooi stapten vonden ze er Wilke in een hoek liggen. „Wij herkenden hem direct als een van de vluchtelingen door de foto's in de kranten", vertelde mej. Burghout. „Hij zag er alleen ontzettend armoe dig, ongeschoren, vermoeid en vermagerd uit. Sinds zijn vlucht van 4 dagen geleden had hij bijna niets gegeten, vertelde hij ons. De wachtmeesters namen hem mee naar de keuken en daar heb ik hem 5 boterham men met kaas en 2 glazen melk gegeven. Ik heb er een heel ge sprek met hem gevoerd. Hij zei, dat hij zaterdag en zondag in Vogelenzang was geweest en toen via Hillegom naar Nieuw Vennep was gezworven. De fiets hadden ze zondagavond gestolen aan de Hillegommer dijk". Wel informeerden de wachtmees ters bij Wilke waar zijn ont vluchte maat gebleven was, doch hoe mededeelzaam de jon ge Duitser in ander opzicht ook was, over zijn metgezel weiger de hij inlichtingen te verstrek ken, omdat hij niet aan diens arrestatie wilde medewerken. Vervolgens belden de wacht meesters de Rijkspolitie in Hoofddorp op met het verzoek de arrestant per auto te komen ophalen. Dit geschiedde. Wilke werd eerst nog naar het politie bureau in Hoofddorp gebracht, maar vertoefde daar slechts zeer kort. Om kwart voor drie werd hij in een auto terugge bracht naar Scheveningen pre cies vier dagen nadat hij uit de strafgevangenis aldaar was ontsnapt werd hij er onder po- litie-geleide weer teruggebracht om zijn straf verder te onder gaan. (Zie verder pag. 2 laatste kolom) Franse autoriteiten hebben medegedeeld dat in het afgelo pen weekeinde een honderdtal rebellen is gesneuveld in felle ge vechten met Franse troepen; veel opstandelingen werden gewond. Het zwaarste gevecht werd ge leverd in het noorden van het district Constantine, nabij de Tunesische grens. Hierbij vonden veertig verzetslieden de dood. In West-Algerië werd een ben de in het gebergte in de omge ving van Tlemcen door de veilig heidstroepen opgevangen. Er ont stond een gevecht, dat zeven op standelingen het leven kostte. De bende bestond uit jonge Algerijnen, die op weg waren naar Marokko, om aldaar voor de verzetsstrijd in Algerië te worden opgeleid. Zij waren in het bezit van nieuwe lichte ma chinegeweren van Britse make- lij- u «- De Franse regering heeft maandag te Parijs medegedeeld dat alles in het werk wordt ge steld om een einde te maken aan de nieuwe „golf van terrorisme", die thans over Algerië gaat en die, naar wordt aangenomen, is ontketend i.v.m. het komende debat over Algerië in de in sep tember a.s. weer bijeenkomende algemene vergadering der Ver. Naties. v e^- ../av. Zó aleed zaterdagmiddag jl. enkele minuten vóór één uur de „Olivia Winther"de dwars- helling der N. V. Terneuzensche Scheepsbouw Maatschappij haar element tegemoet. De Britse hoge commissaris op Malakka, Sir Donald MacGilla- ryn, heeft maandagochtend, te zamen met de hoofden der Malei- se staten, een overeenkomst ge tekend, waarbij Groot-Brittannië de soevereiniteit over Malakka en het eiland Penang aan deze staten overdraagt. De Engelse regering overweegt niet de landbouwprodukten te doen opnemen in het geprojec teerde vrijhandelsgebied in Euro pa, zo is zondag van regerings zijde te Londen bekendgemaakt. Dit werd medegedeeld naar aanleiding van een bericht in de Observer, dat de Engelse rege ring op aandrang van Europese landen voornemens zou zijn haar standpunt ten aanzien van de landbouwprodukten ingrijpend te wijzigen. Naar van regeringszijde werd verklaard bevat dit bericht geen waarheid. Engeland heeft in bilaterale be sprekingen met Frankrijk, West- Duitsland, Nederland en de Scan dinavische landen beklemtoond, dat uitsluiting van de landbouw Volgens het Egyptische blad Al Ahram" heeft de oude Suez-, aiaalmaatschappü bij Egypte een vordering ingediend van vijf tien miljoen pond, als schadever goeding voor haar bezittingen in Egypte. Als Egypte dit bedrag zou betalen, zou de maatschappij de nationalisatie van het kanaal erkennen. „Al Ahram" zegt dat dit aan bod via de secretaris-generaal der Ver. Naties, Hammarskjoeld, Is gedaan. Het blad voegt hier aan toe, dat Egypte de opvatting uldigt, dat de eigendommen van Ce kanaalmaatschappij volledig vernield zijn bij de vijandelijk- iieden in november van het vori ge jaar, „welke door de oude maatschappij werden gesteund'. De Suezkanaalmaatschappij heeft maandag een bericht uit het Egyptische blad Al Ahram tegengesproken volgens hetwelk de maatschappij bereid is Egyp te's naasting van het kanaal te erkennen inruil voor een com pensatie van ruim 150 miljoen gulden (15.375.000 pond sterling). produkten uit het geprojecteerde vrijhandelsgebied een voorwaar de voor Engelands deelneming aan dit plan is. De Observer had gemeld, dat de Engelse regering op het punt stond te besluiten haar afwijzen de houding ten aanzien van de landbouwprodukten te laten va ren wegens 't verzet van Frank rijk, Italië, Nederland en Dene marken, die te kennen hadden gegeven, dat uitsluiting van de landbouwprodukten het plan zou doen mislukken. Volgens het blad zou de Engel se regering bovendien besloten hebben de Engelse markt open te stellen voor continentale tex- tielgoederen en te streven naar 'n nauwere associatie met Eura tom en de Europese Gemeen schap voor Kolen en Staal. Aan de textielindustrie zou reeds medegedeeld zijn, dat de regering geen algehele bescher ming van haar belangen kan waarborgen. De Observer meldde, dat in de zomer van 1958 met de landen van de Europese Economische Gemeenschap een overeenkomst zal worden gesloten voor de eer ste fase van het vrijhandelsge bied. De leden van het koninklijke gezin, bruin verbrand door hun verblijf in Zuid-Frankrijk, heb ben maandagmorgen vanaf het bordes van het paleis Soestdijk het optreden gadegeslagen van het uit 24 man bestaande tam boerkorps van het garderegi ment fuseliers „Prinses Irene" dat ter gelegenheid van de 18de verjaardag van H. K. H. Prinses Irene onder leiding van de tam- boermaitre korporaal le klasse J. van Wakeren een muzikale l demonstratie gaf. Vele honder den inwoners en vakantiegan gers woonden deze uitvoering buiten de hekken bij. Bij deze muzikale demonstratie was te vens aanwezig de regiments commandant luitenant-kolonel B. F. M. Wijtenburg met zijn adjudant. Hierna werd een deputatie aan het koninklijke gezin voor gesteld bestaande uit de res. ka pitein der infanterie M. Hertz- dahl namens de vereniging van oudstrijders van de Kon. briga de „Prinses Irene", de res. luite nant-kolonel der fuseliers W. Vermeer namens de vereniging I van officieren der garde „Prin ses Irene" en als afgevaardigde van de parate troepen G.R.F.P.I. de sergeant I. W. de Lange en de fuselier J. A. Brandes en na mens het depót de sergeant I. H. Vermeulen. Deze deputatie bood de Prinses een fraaie weekend tas aan, uitgevoerd in bordeaux- kleurig linnen en gebiesd met leder. De Koninklijke Nederlandse brigade „Prinses Irene", opge richt op 11 januari 1941 in Enge land, ontving op 27 augustus van dat jaar een vaandel van H. M. Koningin Wilhelmina, die tevens de naam van haar klein dochter aan de brigade gaf. De Prinses Irene brigade maakte deel uit van de bevrij dingslegers in 1944 en marcheer de op 8 mei 1945 als eerste ge allieerde eenheid 's Gra^enhage binnen. Het regiment Prinses Irene opgericht in 1946 werd bij Ko ninklijk Besluit met ingang van 1 juni 1948 verheven tot garde- regiment waardoor de bijzon dere betrekking tot uiting kwam van het regiment tot 't Konink lijk Huis. Chroestsjef Chroesjtsjef zou de verzeke ring hebben gekregen dat Zuid- Slavië niets zal doen om Oost- Europa „Titoïstisch" te beïnvloe den. Een dergelijke beïnvloeding zou de politiek van de Sowjet- Unie dwarsbomen. Na besprekingen met President Tito van Zuid-Slavië is zondagavond in Belgrado te ruggekeerd, nadat hij met Chroestsjef, de leider van de Rus sische communistische partij be sprekingen had gevoerd. De plaats waar de conferentie is gehouden, is niet bekendge maakt. Het is echter waarschijn lijk dat zij in het gebied van Boe karest plaats vond. Volgens buitenlandse waarne mers in Belgrado verwacht men niet dat er zich na de besprekin gen in de betrekkingen tussen Zuid-Slavië en de landen van het Sowjetblok opzienbarende wijzi gingen zullen voordoen. Deze waarnemers verklaren dat men uit het communiqué, dat na de besprekingen is uitgegeven kan opmaken dat de ideologische verschillen tussen Moskou en Belgrado niet verdwenen zijn, maar dat er pogingen gedaan zul len worden om de goede betrek kingen, die voor de opstand in Hongarije tussen de landen van het communistische blok beston den, weer te herstellen. De meeste Britse bladen, com mentaar leverend op de kritiek welke door lord Altrincham, de 33-jarige voormalige garde-offi cier, in een klein maandblad op koningin Elizabeth en het hof is geleverd, vinden deze kritiek wel overdreven doch zeggen dat er waarheid schuilt in de opmer king dat het hof niet van het moderne leven moet worden af gesneden. De liberale „Manchester Guar dian" zegt o.m., dat men gelei delijk aan wel tot een waarlijk klasseloos hof, dat representa tief is voor het gehele gemene best, kan komen, gezien de reeds sedert Victoria ingetreden veran deringen. De „Yorkshire Post", conserva tief, geeft ook toe dat er mis schien reden bestaat het hof te moderniseren maar noemt lord Altrinchams opmerkingen aan het adres van de koningin per soonlijk een bewijs van zeer slechte smaak. De socialistische „Daily Herald" stelt de vraag of de paleis-autori teiten zich wel bewust zijn van de verandering in de houding van het publiek tegenover het hof; die autoriteiten, aldus het blad, zijn verantwoordelijk voor de in houd van de redevoeringen van de koningin waarover lord Al trincham zich zo sarcastisch heeft uitgelaten. „De koningin heeft moedig haar zware taak op zich genomen, zij geniet de eerbied van het overgrote deei van het Britse volk. Zij verdient betere steun van de paleis-autoriteiten, die in dode tradities zijn blijven vastzitten," aldus het blad. Scheepsbotsing in haven van Soerabaja De 2000 ton metende „Gelan- tik" van de Indonesische Dienst voor de Scheepvaart, is kort na een aanvaring met de „Plancius" van de Koninklijke Paketvaart Maatschappij in de haven van Soerabaja gezonken. Alle opva renden van de „Gelantik" werden gered. Premier Bourges-Maunoury zoekt nog steeds naar nieuwe mogelijkheden tot bezuiniging op de begroting. De minister van Financiën, Felix Gaillard, heeft zijn aanblijven daarvan afhanke lijk gesteld. Hij wil eind deze week zijn ontslag indienen in- I dien het kabinet er dan nog niet jin geslaagd zou zijn mogelijk heden voor bezuiniging van nog 50 miljard francs te vinden om tot een totale beknotting van de I begroting met 600 miljard francs te kunnen komen. Volgens waarnemers is de strijd om de laatste 50 miljard j franc meer van politieke dan van financiële aard. Het zou hier na melijk in wezen gaan om Alge rië. De voornaamste tegenkan ting tegen Gaillards bezuinigin gen komt van volgelingen van Pierre Mendes-France, die van mening zijn dat de economie niet in evenwicht gebracht kan wor den zolang er nog in Algerië ge vochten wordt. De minister van Defensie, Mo rice, verklaarde echter vorige week dat de militaire inspanning in Algerië niet verminderd zal behoeven te worden door bezuini ging op de defensie-begroting en dat de zich uitbreidende Franse economie de kosten in Algerië wel kan opbrengen. Aanslagen op Noord- Afrikanen in Frankrijk In verschillende Franse steden zijn zondag weer aanslagen op Noordafrikanen gepleegd, twee kwamen hierbij om het leven en vier werden gewond. De aanval lers waren eveneens uit Noord- Aj rika afkomstig. In Parijs werd zondagavond een Noordafrikaan bij een aan slag ernstig gewond. De dader werd door een politieman dood geschoten. j OVERSTROMINGEN IN ZUID-KOREA De Zuid-Koreaanse rivier de Naktong, die gezwollen was als gevolg van zware regens, is bui ten haar oevers getreden. Hier door zijn 80 personen, waaronder 5 militairen, die met reddings- |werk bezig waren, om het leven gekomen. Er zijn bovendien 48 vermisten en meer dan 100 gewonden. Ruim 150.000 personen werden dakloos. De Zuidkoreaanse politie heeft later medegedeeld, dat er tot nu toe 120 doden zijn. Hefschroef vLeg tuigen van het Amerikaa :se leger redden mensen in door het water afgesneden gebieden. Zuidslavische „rode pimpernel" doodgeschoten Carmelo Judissevich, de Zuid Slavische „rode pimpernel", die honderden vluchtelingen uit Zuid- Slavië over de Italiaanse grens heeft geholpen, is zondagavond door Zuidslavische grensbewa kers doodgeschoten, toen hi, trachtte een gezin over de grens te brengen. Over het lot van het betrokken gezin is niets bekend. Jurissevich broer Emilio werd in 1949 op het gebied van Triëst doodgeschoten. De broers waren in Istrië ge boren, dat na de oorlog aan Zuid- Slavië werd overgedragen. In 1949 verhuisden zij naar Triëst Sinds het einde van de oorlog zijn minstens veertigduizend mensen uit dit gebied naar Italië gekomen. Volgens de Financial Times zal er een einde komen aan de hui dige speculaties in Europese va luta, zodra er een definitieve ver klaring is afgelegd over de toe komstige wisselkoers van de Duitse mark. De speculatieve positie, die ten gunste van de Duitse mark wordt opgebouwd, aldus het blad, heeft een nadelige invloed op de be reidheid om sterling aan te hou den en op het tempo, waarin ue- talingen in deze twee valuta worden verricht. Hoewel de speculaties in de verschillende Europese valuta vermoedelijk groter zijn dan uit de cijfers blijkt, bestaat er vol gens de Financial Times geen noodzaak tot het nemen van re strictieve maatregelen in Enge land. BEMIDDELINGS VERZOEK IN OMAN Aan Verenigde Staten en Sow jet-Unie De opstandige iman van Oman heeft, blijkens een bericht van radio-Cairo, de Verenigde Staten en de Sowjet-Unie om bemidde ling verzocht, om tot een bestand in Oman te komen. AFP meldt nader uit Cairo, dat de diplomatieke vertegenwoordi ger van de iman aldaar maandag een nota aan de ambassadeurs ter plaatse van de Sowjet-Unie en de Verenigde Staten zal overhan digen, waarin verzocht wordt om ingrijpen, om een einde te maken aan de „Britse aanval op Oman". VRIJ ZONNIG Boven het zeegebied tussen Groenland en Noorwegen ligt een hogedrukgebied. Een uitlo per ervan strekt zich in zuidelij ke richting over de Noordzee tot boven ons land uit en deze rug van hogedruk heeft het afgelopen etmaal het weer in Nederland ge heel bepaald. Met oostelijke win den werd lucht aangevoerd waar in het kwik tengevolge van de zonneschijn tot zomerse waarden opliep alleen in de kustprovin cies bleef het kwik plaatselijk beneden 25 graden. Boven de Golf van Biscaye ligt een klein hogedrukgebied. Tui sen dit centrum van hogeunn; en de rug boven de Noordzee ligt boven Vvest-FranKrijk een vore van lagedruk waarin bewolking en plaatselijk een bui voorkomen. Woikenschermen die met deze storing samenhangen dreven gis teren van het zuidwesten uit ons land binnen. Deze storing be weegt maar heel langzaam in noordoostelijke richting en vormt alleen voor het zuidwesten een kleine bedreiging voor het zo merse weer dat we ook vandaag verwachten. Het zal dus warm en vrij zonnig zijn met een zwak ke tot matige wind, die aanvan kelijk oostelijk tot zuidoostelijk is en later naar zuidelijke richtin gen draait. medegedeeld door net K.N.MJ. te De Bilt, geldig van dinsdagoch tend tot dinsdagavond. Warm Warm en vrij zonnig weer be houdens 'n kans op onweer voor namelijk in het zuidwesten van het land. Zwakke tot matige oos telijke tot zuidoostelijke wind, la ter draaiend naar zuidelijke rich tingen. In het gebied van Las Vegas hebben zich overstromingen voorgedaan, doordat maandag ochtend de sterk gezwollen rivier de Gallines drie dammen in haar bedding doorbrak. Stroomop waarts en stroomafwaarts van Las Vegas werd een aantal hui zen overstroomd. Over persoonlijke ongevallen is niets gemeld. Er is wel aanzien lijke schade aangericht. Honder den mensen zijn geëvacueerd. WOENSDAG 7 AUGUSTUS». Breskens Terneuzen Hansweert Walsoorden v.m. 11.29 0.02 0.42 0.52 n.m. 11.58 12.33 1.13 1.23 MAAN op onder ZON op onder Aug. 7 5.12 8 5.14 9 5.16 10 5.17 20.22 20.20 20.18 20.16 18.18 18.51 19.20 19.44 2.14 3.15 4.18 5.22

de Vrije Zeeuw | 1957 | | pagina 1