- De «Brigitte Ioft» in Haifa aangekomen FIAT De stakingen in Engeland De toestand in Oman Het tandartsenconflict ZWARE SHAG PHILIPS Oost-Sumatra stelt ultimatum voor autonomie lekker pittig! Watersnood in Oostenrijk en Duitsland ORGAM HET WEER Utrecht gaat ook nieuwe woningen in huur verhogen WEERBERICHT HOOGWATER ZON- en MAANSTANDEN de nieuwe Garage A.DEKEIJZER DOUWE EGBERTS DONDERDAG 25 JULI 1957 12e Jaargang Nr 4123 EERSTE BLAD prijs 3799.- /utieea# KERNPROEF IN NEVADA. INDONESIë: Eenheidsstaat in gevaar? Stembuscampagnes in Oost-Java. De Europese Verdragen in de Franse Senaat Beroep van Amerikaanse kernfisici op Eisenhower. K Radicale vernietiging van AARDSCHOK IN HET GRENSGEBIED VAN ARGENTINIË EN CHILL insectendodende lamp DROOGTE EN O VERSTROMIN GEN IN CHINA. De huurverhoging van nieuwe woningen. Frankering bij abonnement: lerneuzen Directeur-Hoofdredacteur l van de Sandt Redactie-adres: Noordstraat 5557 Administratie-adres: Smidswa] Telefoon 2073 en 251C Na 5 uur uitsluitend 2073 Gironummer 38150 Abonnementsprijs: 6,— pet kwartaal; tji per maand f 2,—; per week 48 cent. Losse nrs 9 ct. Verschijnt dagelijks Uitgeefster N.\ v/h Firma PJ. van de ^ande, Terneuzen Advertentieprijs per mm 15 ct; misdmum pss* advertentie 2,25 Rubriek Kleine Advertenties (géén bandeIsadvar* tenties): 5 regels 1Iedere regel meer 20 ct Voor het maandagnummer: zaterd»«s 'O uï« Inzending advertenties tot 's narmddaes uur Vermelding: Brieven onder nummer ui Adres Bureau van dit Blat" 20 eert meer Het Deense vrachtschip „Bri gitte Toft" is woensdag in Haifa aangekomen na het Suezkanaal te zijn doorgevaren. De lading van -het schip is voor Isaël be stemd. De „Brigitte Toft" is het eer ste schip, dat sedert de Brits- Franse actie tegen Egypte door het kanaal naar Israël is geva ren en de toestemming niet ge heim gehouden heeft, in tegen stelling tot andere schepen die eveneens door het kanaal zijn gegaan maar niet hebben be kendgemaakt, dat zij Israëlische hayens zouden aandoen. Het Deense schip heeft rijst uit Rangoon aan boord. Een Is raëlisch lid van de bemanning, Rafi Eylon, is maandag te Suez door de Egyptische autoriteiten gearresteerd. Het Deense ministerie van Bui tenlandse Zaken heeft de Deense ambassade in Cairo opgedragen, het Egyptische ministerie van Buitenlandse Zaken om een ver klaring te vragen van de rede nen van de arrestatie van Eylon, die zich in Egypte in hechtenis bevindt. Dit is door een woord voerder van het Deense ministe rie woensdagavond medegedeeld. Volgens de kapitein van de „Brigitte Toft" is de enige klacht tegen de Egyptische autoriteiten de arrestatie van Eylon, die „Nel son" wordt genoemd omdat hij maar één oog heeft. Naar de kapitein meende te weten, was Eylon van het schip gehaald om de reis naar Port Said over land te maken zodat geen enkele Israëliër er zich op zou kunnen beroemen, het ka naal doorgevaren te zijn. „Zij hebben mij zeer bepaald beloofd, dat Eylon te Port Said weer aan boord zou gaan", aldus de kapitein van 't Deense schip. De secretaris-generaal van de Ver. Naties, Hammarskjoeld, heeft Israël meegedeeld, dat hij bij Egypte zal informeren naar de arrestatie van Eylon. De Israëlische vertegenwoordi ger bij de Ver. Natie, Liveran heeft aan de pers meegedeeld dat hij secretaris-generaal Hammars kjoeld heeft gevraagd alles te doen wat mogelijk is om de in vrijheidstelling van de Israëli sche zeeman te verkrijgen. Israël heeft ook geprotesteerd bij de voorzitter van de Veilig heidsraad. STEWARDESS „NEUTRON" OVERLEDEN. Bij de K. L. M. is aan het eind van de middag bericht ontvan gen uit Biak, dat daar woens dag in het hospitaal is overleden mej. D. J. Klein Klouwenberg, de stewardess van de .Neutron Zoals gemeld zijn de ouders van mej. Klein Klouwenberg vorige week naar Biak gevlogen. Zij zijn daar zaterdag j.l. aangekomen. (Advertentie.) i r'"'. "j - 1 Demonstratie-model aanwezig. DEALER ZAAMSLAG - Telef. 236 Een handgemeen tussen sta kers en niet-stakers, woensdag morgen op de belangrijkste Lon- dense groentemarkt Covent Gar den, is door de politie met de gummiknuppel beslecht. Na het gevecht, dat met flessen werd gevoerd, en waarbij een vracht auto in brand werd gestoken, zijn elf arestaties verricht. Ook op twee andere markten ont stonden ongeregeldheden, waar bij heel wat fruit en groente te loor ging. Bij de staking zijn thans 3500 man betrokken. Vier schepen met ladingen fruit zijn naar andere Engelse havens gedirigeerd. Langs de Londense kaden liggen o.m. honderden ton nen Nederlandse aardappelen, welke de vrachtautochauffeurs weigeren te vervoeren. Woensdag, op de vijfde dag van de staking van het personeel der plattelandsbusdiensten, heeft een grote vereniging van vervoers- ondernemers in het noorden van Engeland om uitgebreide poli tiebescherming gevraagd „wil de bediening van het reizend publiek doorgang vinden, zo nodig met gebruik der gewapende macht". Bedoelde vereniging vertegen woordigt ondernemingen met Vliegtuigen van de Britse lucht macht zijn woensdag uit Sjarjah, NEDERLANDS KONINKLIJKE GEZELSCHAP NAAR LONDEN H. M. de Koningin, Z. K. H. Prins Bernhard en de Prinses sen Beatrix en Irene zijn woensdagochtend om half tien per vliegtuig van Soesterberg JuaL11i 0 naar Londen vestrokken voor can basis aan de Perzische Golf, een particulier bezoek van enige .vertrokken voor „offensieve dagen. Het koninklijk gezel- vluchten" in het opstandelingen schap zal in Londen o.a. de'gebied in Oman, aldus heeft een woordvoerder van de luchtmacht in Bahrein bekendgemaakt. Bij- zonderheden van de aard der luchtactie tegen de opstandelin- igen, die door Imam (religieuze leider) van Oman worden geleid Omstreeks één uur Nederland- werden niet gegeven, se tijd is woensdagmiddag in de I De vliegtuigen vertrokken na woestijn van de Amerikaanse afloop van een ultimatum aan staat Nevada de negende kern-de opstandelingen in de streek ontploffing in de huidige reeks van Nizwa, de hoofdstad van proefnemingen %van de commis-Oman, om het gebied te verla- sie voor atoomenergie tol standten. De Britse luchtmacht zou gebracht. Het apparaat was in jinders een „demonstratie van de vlakte van Yucca op een to- haar kracht" geven. „Horse show" bijwonen. 26.000 bussen die niet zij de sta king betrokken zijn. In de ver klaring van de vereniging wordt gezegd, dat van het totaal van 75.000 bussen in het land er 28.000 bij het dispuut over hoge re lonen zijn betrokken. De sta king betreft o.a. niet de Londen se vervoersmaatschappij met haar 7000 bussen. Zoals bekend eist het stakende buspersoneel een pond sterling per week meer om zijn loon in een betere verhouding te krijgen tot dat in de grote steden. Woensdag zouden de regerings bemiddelaars van het „tribunaal voor industriële kwesties" een onderzoek beginnen, maar de vertegenwoordigers van de vak vereniging, die wel „symbolisch" verschenen, vertrokken weer al len tegelijk na verklaard te heb ben dat de enig mogelijke oplos sing van de kwestie was: de ge- eiste verhoging toe te staan. Men spreekt inmiddels van een ware krachtmeting tussen de re gering en Frank Cousins, de nieuwe leider van de grote vak bond van arbeiders in de ver voersbedrijven, die bij beide sta kingen betrokken is. De busstaking betreft 100.000 man, leden van zes vakvereni gingen, die van Covent Garden en de vijf andere grote markten ruim 3500 man, die in staking zijn gegaan naar aanleiding van een nieuwe arbeidsregeling. ren van 150 meter hoogte aange bracht. De ontploffing ging met een blauw tot purperen licht flits gepaard. Deskundigen voor de burger verdediging van Nederland, Spanje, Zweden, Duitsland, Ca nada, Italië, Frankrijk, Enge land en Turkije woonden de proef bij. Op een afstand van ruim een kilometer doorstonden 18 geleerden de ontploffing in een zware schuilkelder. Boven het terrein was een onbemand luchtschip verankerd. Naderhand heeft een woord voerder van de Amerikaanse commissie voor kernenergie ge zegd, dat het luchtschip niet in het gebied van de proefneming is geplaatst omdat er geen tijd meer voor was. De kracht van de ontploffing wordt geschat op die van 10.000 ton T.N.T. Volgens een bericht uit Medan heeft het comité voor het ver krijgen van autonomie voor Oost- Sumatra een resolutie aangeno men, welke het karakter draagt van een ultimatum, waarin van de centrale regering wordt ge- eist dat binnen een maand auto nomie aan Oost-Sumatra zal ver leend worden. Indien deze eis niet wordt ingewilligd, stelt liet comité zich niet verantwoorde lijk voor de gevolgen, welke daar uit kunnen voortvloeien. In de resolutie wordt opge merkt, dat de centrale regering kennelijk alleen maar een auto nome status toekent aan gebie den, die hun toevlucht nemen tot machtsmiddelen of gebieden, die de regering voor een voldongen feit stellen. Hiermee werd duide lijk gedoeld op Midden-Java, waar de revolutionaire raad in december j.l. de macht in han den nam. De chef-staf van de Indonesi sche landmacht, generaal-majoor Abdul Harris Nasution, die op het ogenblik een inspectietocht door Noord-Sumatra en Atjeh maakt, heeft tijdens zijn verblijf in Medan, verklaard dat er in en kele delen van het land op het ogenblik een beweging bestaat, die ten doel heeft de structuur van de Indonesische eenheids staat te veranderen in een fede rale structuur. Hij onthulde, dat documenten, betrekkingen heb bende op de plannen van deze beweging, door het leger in be slag waren genomen. De chef staf wilde echter niet op bijzon derheden ingaan. Dinsdag maakte een woord voerder van het leger in Ban dung bekend, dat daar en in Dja karta twaalf officieren en bur gers zijn gearresteerd, die voor nemens zouden zijn geweest een actie, gepaard met gewapend ge weld, te ondernemen. Of er ver band bestaat tussen deze laatste bekendmaking en de opmerking van de chef-staf, is echter in Dja karta nog niet bekend. Madioen, de stad in Oost-Java waar negen jaar geleden 't sein werd gegeven voor een gewa- p'ende com|munistische opstand, is thans het centrum van de ver kiezingscampagnes van de ver schillende politieke partijen met het oog op de naderende rovin- ciale verkiezingen in Oost-Java. De secretaris-generaal van de de communistische partij, D. N. Aidit, heeft daar reeds 't woord gevoerd voor een massale bijeen komst. De verkiezingen worden maan- De woordvoerder zei, dat de vluchten gericht zijn tegen be paalde doelen in het gebied van Nizwa. Een woordvoerder van het Omaanse bureau in Cairo heeft woensdag verklaard dat de Imam een wapenstilstandsaantood van de sultan heeft afgeslagen. De strijd gaat door, aldus de woord voerder. Hij zei dat de troepen van Oman de Imam tweemaal met Britse troepen in gevecht waren geweest en hen tot terugtrekken hadden genoopt, waarbij de Brit ten drie voertuigen hadden ver loren. Daarna had de sultan van Maskate om een staakt-het-vuren verzocht, maar de Imam had ge weigerd en het aftreden van de sultan geëist alsmede de terug trekking van de Britse troepen en olie-exploratiegroepen. Vol gens het bureau duurt de strijd (AdvertentneJ De raad van de republiek, de Franse senaat, heeft in de nacht van dinsdag op woensdag ratifi catie van de Europese verdragen voor een gemeenschappelijke markt en Euratom door de Fran se president met 222 tegen 70 stemmen goedgekeurd. De nationale vergadering heeft de verdragen veertien dagen ge leden reeds met 346 tegen 240 stemmen goedgekeurd. De par lementaire procedure is thans voltooid. De verdragen behoeven thans alleen nog door de presi dent te worden getekend. Vóór de stemming over het wetsontwerp van de regering in zijn geheel keurde de raad van de republiek het verdrag inzake de gemeenschappelijke markt goed met 231 tegen 69 stemmen en vervolgens het verdrag inza ke Euratom met 218 tegen 88 stemmen. Bij handopsteken be- Tt_. tuigden de senatoren hun in- dag 29 dezer gehouden. Politieke 'stemming met 't verdrag, waar waarnemers verwachten, dat de bij een gemeenschappelijke as communisten ook in dit oostelijk deel van Java aanzienlijke winst zullen boeken. semblee voor de gemeenschappe lijke markt en Euratom in het leven wordt geroepen. Terwijl nog maar nauwelijks twee weken geleden in Wenen tengevolge van de Europese hit tegolf een ernstig tekort aan wa ter dreigde, ondervindt men op het ogenblik in vershceidene delen van Oostenrijk en West- Duitsland, niet voor het eerst dit jaar, overlast van het water. De zware regenval van de laatste da gen deed in Opper-Oostenrijk wegen en spoorlijnen overstro men, houten bruggen wegspoe len en doofde in een staalfabriek (Traisen) zelfs de vuren in de ovens, waarin het binnenspoelde. In Noechling (Neder-Oosten- rijk) verdronk een man in een sterk gewassen riviertje. Het pas sagiersvervoer op de Donau, die even op haar kritieke peil was, is wegens gevaarlijke stromin gen tijdelijk stilgelegd Ook het Beierse stadje Passau, aan de sa menloop van Donau en Inn ge legen, had van overstromingen te lijden. Tientallen gezinnen moesten hun huizen verlaten. 24 uur lang was het water van de Inn 8 cm per uur gestegen, maar men verwacht dat het thans weer zal zakken. Nieuwe regenval kan de toestand echter weer verslech ten. 0 Het Britse Lagerhuis heeft een motie van labour met 322 tegen 262 stemmen verworpen. In de motie werd kritiek uitge oefend op de ontwapeningspoli- tiek van de regering. De Nederlandse Maatschappij tot Bevordering der Tandheel kunde heeft aan de minister van Sociale Zaken en Volksgezond heid bericht, dat hij zich met het voorstel van de minister, inzake de honorering van de tandheel kundige hulp aan ziekenfondsver zekerden een bindend advies in te roepen, kan verenigen, zo ver nemen wij van het ministerie van Sociale Zaken en Volksgezond heid. Naar de mening van het hoofd bestuur der Maatschappij zal ge durende de tijd, dat het bindend advies wordt voorbereid een voorschotregeling moeten gelden op basis van de gemiddelde maanddeclaraties over het laat ste halfjaar voorafgaande aan de datum van 1 april 1957. Het hoofdbestuur acht het in het belang van een meer verant woorde wijze van tandheelkun dige hulpverlening en van een doelmatiger besteding der be schikbare gelden noodzakelijk, dat op korte termijn in overleg met de ziekenfondsorganisaties een regeling wordt getroffen met betrekking tot een bijbetaling ook door gesaneerde patiënten boven een nader te bepalen leef tijd voor conserverende hulp. Er van uitgaande, dat de over eenkomst tot het inroepen van een bindend advies inzake de honorering en het vaststellen der voorschotregeling aan de zieken fondsraad ter goedkeuring moet worden voorgelegd zou omtrent de regeling van de bijbetaling tegelijkertijd de goedkeuring van de ziekenfondsraad kunnen wor den gevraagd. Na verkrijging van goedkeu ring van de ziekenfondsraad en nada^ de adviseurs hun opdracht hebben aanvaard zal het hoofd bestuur van de Maatschappij de spoedige invoering van het nieuwe schema voor de tandheel kundige hulp bevorderen en de leden van de Maatschappij advi seren de medewerking aan de ziekenfondsen te hervatten. In een schrijven van de Stich ting Autonome Ziekenfondsen en van de bond van R.K. Zieken fondsen in Nederland hebben deze aan minister Suurhoff mede gedeeld, dat beide organisaties alsnog bereid zijn arbitrage te aanvaarden op basis van de op 18 mei door de minister gedane aanbeveling de moeilijkheden te ondervangen door arbitrage om trent de tussen partijen gerezen geschilpunten n.l. 25 ct en 27,64 cent. Het zonder meer laten vast stellen door derden van een ho noreringsregeling heeft ten aan zien van de structuur en de ont wikkeling van het ziekenfonds wezen consequenties, die voor deze organisaties onaanvaardbaar zijn. In hun brief herinneren de or ganisaties aan hun voorstel dat resulteerde in een tarief van 26,5 cent per stiel-minuut, op welk voorstel, naar wordt medege deeld geen antwoord van de haar antwoord doen geworden.) De organisaties verklaren zich ook nu nog bereid, dit voorstel te handhaven. Ofschoon wij van oordeel zijn, aldus het schrijven van de minis ter, dat de tandheelkundige hulp onderdeel van de door de zieken fondsen te verlenen hulp dient te zijn, zijn wij van mening, dat zo lang geen oplossing van het con flict mogelijk blijkt, de premie voor de vrijwillige ziekenfonds verzekering tijdelijk verlaagd moet worden. Namens de organisaties van Algemene Ziekenfondsen, samen werkende in het gemeenschappe lijk overleg van Ziekenfonds organisaties <G. O. Z.) werd aan de minister het volgende bericht. „Als resultaat van de bespre king over de inhoud van de brief van 16 juli hebben wij de eer u te berichten, dat wij zonder opnieuw in discussie te treden over details onvoorwaardelijk akkoord gaan met de door u voorgestelde inhoud van de kern van de zg. „acte van compromis" en met de te volgen procedure in de verdere punten van uw schrijven vervat. De minister zal zich over de inhoud van de hem toegezonden antwoorden nader beraden, zo deelt het ministerie van Sociale Zaken en Volksgezondheid ten slotte mee. nog voort na het gevecht bij Ein Valley, dat ontstond ten gevolge van een Britse poging El Gahfat te overmeesteren. Een woordvoerder van het Britse ministerie van Buitenland se Zaken heeft het bericht, dat de sultan van Maskat om sta king van het vuren verzocht heeft en dat Britse troepen door aanhangers van de Iman zijn teruggeslagen, volkomen onwaar genoemd. Vliegtuigen van de Britse luchtmacht hebben woensdag een fort te Ikzi, ongeveer 80 km ten zuiden van Nizwa gelegen, be stookt. Zij maakten 12 vluchten en veroorzaakten grote schade, aldus is van officiële zijde in Bahrein meegedeeld. Een vijftigtal Amerikaanse kernfysici van het atoomcen trum Los Aalamos hebben woensdag in een schrijven aan president Eisenhower verklaard, dat de politiek van de Verenigde Staten in de eerste plaats ge richt moet zijn op maatregelen die de oorlogskansen kunnen verminderen. De technische ver- beteringen aan de middelen tot oorlogvoering blijken bij dit doel j onbetekenend te zijn, aldus de j briefschrijvers. Zij zeggen ver- j Burgemeester Van Hall der nog, dat als de proeven met jierva^ zjjn werkzaamheden kernwapens werkelijk nodig zijn J om het gebruik van de kern- De burgemeester van Amster- energie voor vreedzame doelen dam, mr. G. van Hall is zover te bevorderen, deze proeven on-1 hersteld, dat hij maandag vijf der controle moeten Staan van augustus a.s. zijn werkzaamhe- een commissie van de Ver. Na- den gedeeltelijk zal hervatten. tles Dit heeft de wnd. burgemeester mr. F. H. C. van Wijck, woens dagmiddag meegedeeld bij öe aanvang van de raadsvergade ring. Zoals bekend, kreeg mr. Van Hall op 9 mei jl. een maagblov ding tijdens een vergadering^ waarna hij een operatie heeft ondergaan. Voor zijn verder toei- stel heeft hij daarna enige tijd in Italië en in een Nederlandse vakantieplaats vertoefd. De Aziatische griep heeft in Roemenië epidemische vormen aangenomen, aldus meldt de Roemeenss pers. Er werden nog geen verdere bijzonderheden ge meld. (Advertentie.) PHILIPS Uit Santiago (Chili) en Buenos Aires (Argentinië) is gemeld, dat dinsdagavond in het noorden van Chili en in de Argentijnse provincies in het gebied van de Cordilleras de Los Andes een krachtige aardschok is gevoéld Uit geen van beide steden zijp reeds bijzonderheden gemeld. Later werd uit Buenos Aires vernomen, dat in de provincie Larioja en Jyjuy, waar de aard beving werd gevoeld, geen per sonen zijn gewond of gedood on geen schade is aangericht. Het modernste en voordeligste insecten bestrijdingsmiddel Tal van bewoners van nieuwe verenigings- of gemeentewonin gen in Utrecht hebben van de bouw- en woningdienst re Utrecht bericht ontvangen, dat ook de huur van hun woning met ingang van 5 augustus ver hoogd zal worden. De gemeente Utrecht meent dat 4440 woningen die na 1950 in Utrecht gebouwd zijn, in aan merking komen voor een huur verhoging, en wel 3273 woningen Ruim twee en een half miljoen boeren en militairen zijn in de Chinese provincie Hoenan aan het werk om de oogst te redden, die door een hevige droogte be dreigd wordt. Meer dan een mil joen watermolens draaien dag en nacht om de landerijen van wa ter te voorzien. Radio-Peking, die dit bekend maakte, meldde voorts dat in Sjanghai, Nanking en nabijgele gen steden honderden boten zijn gevorderd om de slachtoffers van ueeiu geen ai.iwuuiu va.. de watersnood in de provincie maatschappij is binnengekomen. I Sjantoeng in veiligheid te bren- Inmiddels heeft de Maatschappijgen. Tot dusver zijn 40.000 men- aan deze ziekenfondsorganisaties sen geëvacueerd. het 6 procent tot 10 procent, 699 met 15 procent, 388 met 20 en 80 woningen met 25 procent. Deze woningen bevinden zich voornamelijk in de nieuwe wij ken In de circulaire die de geftieen te de bewoners heeft toegezon den, wordt medegedeeld dat de minister van Volkshuisvesting en Wederopbouw nog geen goed keuring heeft verleend op deze verhoging. De huurvernogine zal, volgens de bouw- en woning- dienst te Utrecht, op 5 augustus ingaan. Mocht de minister me nen, dat het percentage nog te gering is, dan zal, aldus de cir culaire, met terugwerkende kracht van 5 augustus af, als nog een verhoging worden be rekend. Het bestuur van de buurtver eniging Slotervaart te Amster dam heeft een telegram gezon den aan de Eerste Kamer der Staten Generaal, naar aanlei ding van de aanzegging van 23 tot 25 procent huurverhoging voor dure nieuwe woningen, die veelal nog niet geheel zijn inge richt. Verzocht wordt deze ver hoging te doen intrekken. VEEL BEWOLKING. Ook woensdag bleef ons lam in de Noordwestelijke luchtst c ming tussen de depressie bove Zweden en het hoogedrukgeb.c ten Zuidwesten van de Britst eilanden. In de ochtenduren pas seerde een zwak front, dat ge paard ging met veel bewolking en enkele plaatselijke buien Achter dit front kwamen, voora®. in het midden van het land flinke opklaringen voor, tengevolge- waarvan de temperaturen plaat selijk tot 22 graden konden op lopen, Boven Engeland en Schotland is een regengebied ontstaan, dat in de richting van ons land trekt. Vandaag zal er dus weer vrij veel bewolking zijn, terwijl plaatselijk wat lichte regen zal vallen. Door dat de aanvoer van lucht nog steeds over de Noordzee plaats vindt, zullen de temperaturen weinig veranderen. medegedeeld door het K. N. M. L te De Bilt, geldig van donderdag morgen tot donderdagavond. ENIGE REGEN. Over het algemeen veel bewol king en plaatselijk wat regen. Zwakke of matige wind, hoofdza kelijk tussen west en noordwest. Weinig verandering in tempera tuur. VRIJDAG 26 JULL Breskens Terneuzen Hansweert Walsoorden v.m. 0.45 1.20 2.00 2.10 m.m. 1.10 1.45 2.25 2.35 ZON op onder Juli. 25 4.53 20.43 26 4.54 20.42 MAAN op onder 2.57 4.09 19.04 19.46

de Vrije Zeeuw | 1957 | | pagina 1