ZWARE SHAG 1 remlon De luchtramp bij Biak De wijzigingen in het Bulgaarse politieke bureau Blijf meester lekker pittig! ORCAM HET WEER WEERBERICHT HOOGWATER ZON- en MAANSTANDEN Het Algerijnse verzet in Frankrijk DOUWE EGBERTS Ontmoeting tussen Wilson en Zjoekof Voorstel van Moch voor Algerië DONDERDAG 18 JULI 1957 12e Jaargang Nr 4117 EERSTE BLAD De vertegenwoordiger van de K. L. M. in Biak, oud gezagvoerder G. J. C. te Roller, heeft woensdagmorgen medegedeeld dat men over de oorzaak en de toedracht van de ramp met de „Neutron" nog volledig in het duister tast. Alle berichten van buitenlandse radiostations, die gewagen van technische fouten en waarin gezegd wordt, dat de bemanning een noodlanding op zee trachtte te maken, heeft hij als „volkomen onzin" bestempeld. Dinsdagmiddag zijn de stoffelijke resten van negen vol wassenen en twee kinderen geborgen. Zij zijn echter me rendeels nog niet ge-identificeerd. Onder zeer grote belangstelling zijn de resten op een begraafplaats in Biak elk afzonderlijk ter aarde besteld. Op zee zijn verscheidene wrakstukken van enkele kof fers en postzakken, met bestemming Nederland, aange troffen. Het zoeken naar overlevenden is dinsdag bij het invallen van de duisternis gestaakt, doch woensdag morgen voortgezet. Er is evenwel geen hoop, dat nog overlevenden aangetroffen zullen worden. Drie zwaargewonden zijn de eerste 24 uur doorge komen en men heeft hoop voor het behoud van hun leven- Van de andere acht gewonden in ziekenhuizen te Biak zal waarschijnlijk vandaag reeds één volledig hersteld ontslagen worden. De K. L. M.-Superconstellation, die met gouverneur Van Baal aan boord op weg is naar Nieuw-Guinea, zal te Manilla vierentwintig uur wachten op de technische staf van de K. L. M. voor het onderzoek naar de ramp bij Biak. In Hollandia en Biak woeien dinsdag de vlaggen half stok. Alle openbare bijeenkomsten waren afgelast. Waarschuwingssein voor fietsers tegen aanhang wagens Britse vliegtuigen mogen weer in Egypte landen DE VERZEKERING VAN HET VERONGELUKTE K.L.M.-VLIEGTUIG MINISTER LUNS OP ECOSOC- VERG ADERIN G DE OVERSTROMINGEN OP LUZON BESPREKINGEN OVER DREIGENDE PRIJSSTIJGINGEN IN ENGELAND Schietpartijen in Parijs AMERIKAANSE C-47 VERMIST BRILLANTINE RUSSE EISENHOWER OVER DE NAVO-VOORRAAD ATOOMBOMMEN VRAGEN OVER DE WET BEPERKING CADEAU STELSEL GEEN VERPLICHTE LEVERANTIES IN HONGARIJE AUTOREIZEN DOOR RUSLAND DE LONDENSE ONTWAPENINGS- - BESPREKINGEN TSJANKOF OOK NIET MEER VICE-PREMIER ONTSNAPTE HONGAARSE GEVANGENEN WEER GEARRESTEERD Frankering bij abonnement: Terneuzen Directeur-Hoofdredacteur I. van de Sande Redactie-adres: Noordstraat 5557 Administratie-adres: Smidswal Telefoon 2073 en 251C Na 5 uur uitsluitend 2073 Gironummer 38150 Abonnementsprijs: 6,— pei kwartaal; per maand 2,per week 48 cent. Losse nrs 9 ct. Verschijnt dagelijks - Uitgeefster N.V. v/h Firma P. J. van de Sande, Terneuzen Advertentieprijs per mm 15 ct; minimum per advertentie 2,25 Rubriek Kleine Advertenties (géén handelsadver tenties) 5 regels 1,—. Iedere regel meer 20 ct Voor het maandagnummer: zaterdags 19 kwï Inzending advertenties tot 's namiddags 2 uur Vermelding: Brieven onder nummer, of: Adras Bureau van dit Blad, 20 cent meer DE REDDINGSWERKZAAM HEDEN VAN DE KON. MARINE De commandant der zeemacht in Nederlands Nieuw-Guinea heeft over de reddingswerk zaamheden na het vliegongeval met de „Neutron" gemeld, dat 't vliegtuig op ongeveer een mijl van Parai in zee terechtkwam. Direct werd een actie van de op- sporings- en reddingsdienst inge zet met een Martin „Mariner" amfibie vliegtuig, vier landings vaartuigen en twee motorsloe pen. Nadat het licht was gewor den, dinsdag, werd deze ac-tie uit gebreid met een Consolidated Vultee „Catalina"-amfibie, twee Fairey „Firefly" verkennings vliegtuigen en een vijfde lan dingsvaartuig. Nog voor daglicht werden 12 gewonde overlevenden door in heemse vissersprauwen aan land gebracht. Gedurende deze periode wer den nog de stoffelijke overschot ten van 9 volwassenen en twee kinderen geborgen. Zij konden nog niet worden geïdentificeerd. Verder werden verscheidene wrakstukken alsmede koffers en enige post geborgen. De stoffe lijke overschottenen werden des avonds zes uur onder zeer grote belangstelling ter aarde besteld. Bij het invallen van de duis ternis moest het zoeken naar overlevenden en wrakstukken worden gestaakt. Dit zou wcens- De E.V.O. (algemene verladers- en eigen vervoerders organisa tie) deelt mede, dat de hoofd commissie voor de normalisatie in Nederland gereed is gekomen met het ontwerp voor een uni form waarschuwingssein, waar door wielrijders er op attent ge maakt worden, dat het hen pas serende motorvoertuig door een aanhangwagen wordt gevolgd, zodat zij niet zodra de trekken de auto is gepasseerd, denken ruimte genoeg te hebben om naar links te zwenken, maar uiterst rechts blijven rijden tot ook de aanhangwagen is gepas seerd. Het ontwerp zal binnen zeer korte tijd door het centraal normalisatiebureau openbaar ge maakt worden. De E.V.O. hoopt, dat de ont wikkeling zodanig zal zijn, dat het waarschuwingssein algeme ne toepassing zal vinden. Vol gens het centraal bureau voor de statistiek gebeurden er in de jaren 19531955 839 ongevallen, waarbij vrachtauto's met aan hangwagens en wielrijders war ren betrokken. 73 ongevallen wa ren dodelijk, in 279 gevallen lie pen wielrijders ernstig letsel op, terwijl bij 175 ongevallen fiet sers licht werden gewond. Een deel van deze ongevallen ge schiedde, doordat de wielrijders niet op de aanhangwagen be dacht waren. Krachtens een bepaling van het Egyptische ministerie van Financiën mogen Britse lijn- vliegtuigen weer over Egyptisch gebied vliegen en in Egypte lan den. dag met daglicht worden voort gezet. De kans op het vinden van overlevenden is echter uit gefloten. OPSPORINGSWERKZAAM HEDEN GESTAAKT. De commandant zeemacht in Nederlands Nieuw-Guinea heeft gemeld: „Van het aanbreken van de dag tot elf uur des ochtends is het gebied nogmaals systema tisch onderzocht, doch geen voorwerpen zijn meer gevonden. Om twaalf uur des middags zijn de opsporingswerkzaamhe den gestaakt. Harer Majesteits schepen en vliegtuigen in dit gebied hebben de opdracht scherp uit te kijken naar eventueel nog drijvende wrakstukken". Van de zijde der KLM verne men wij, dat harerzijds geen com mentaar kan worden verwacht betrekking hebbende op even tuele oorzaak en toedracht van het ongeluk met de „Neutron". Zulks uiteraard op grond van het officiële onderzoek van de daartoe aangewezen rijkscom missie die voor dit doel vandaag naar Biak vertrekt. Het verongelukte Syoer-Con- stellation toestel van de K.L.M. was volgens de Fin. Times" op de Londense markt verzekerd voor 187.500 pond sterling. Van dit be drag had 75.000 pond sterling betrekking op de z.g. rompver zekering tegen vliegrisico's en 112.500 pond sterling op mogelij ke aansluitende verliezen. Dit bedrag van 187.500 pond sterling komt vrijwel overeen met de waarde waarvoor het vliegtuig bij de K.L.M. te boek stond. Minister Luns heeft woensdag in het algemeen debat op de ver gadering van de economische en sociale raad van de Ver. Naties gezegd, dat de wereldbevolking wanneer zij in het huidige tem po blijft toenemen, tegen het jaar 2000 misschien verdubbeld zal zijn. Dit zou een verhoging van 43 procent van het graan verbruik in de komende 25 jaar betekenen. Men moet gezanten lijk handelen om tot een oplos sing van het probleem te komen, aldus minister Luns, die met name wees op de mogelijkheid van het overbrengen van mensen naar dun bevolkte gebieden om de verdeling van voedselaver schotten te verzekeren. Linnen honderd jaar zal de helft van de wereldbevolking in steden met meer dan 100.000 in woners leven, aldus minister Luns. Er bestaat volgens hem echter geen tegenstelling tussen plattelands- en stedelijke wel vaart. Minister Luns zei, dat alle leden-landen van de Ver. Naties offers zullen moeten brengen ter organisering van internationale financiering van beleggingen in de sociale infranstructuur en om tot een betere verdeling van de voorraden onder de wereldbevol king te komen. Volgens de jongste cijfers zijn door de overstromingen op het Philippijnse eiland Luzon 230 mensen omgekomen. Een dui zendtal wordt vermist. Vijfduizend mensen zijn dak loos, doordat zeshonderd wonin gen en 600 beschadigd werden. Woensdag hebben Engelse ka binetsministers, leiders van de genationaliseerde industrieën en vakverenigingsleiders besprekin gen gevoerd over dreigende prijs stijging. De regering wenste te weten, hoe de leiders van het vakverenigingscongres (T.U.C.) zouden reageren op een rege ringsvoorstel tot instelling van een onafhankelijk lichaam voor het geven van adviezen over in komens, kosten en prijzen. Tot r.u toe heeft de T.U.C. nog geen officieel besluit over het regeringsvoorstel genomen. De leiders ervan hebben reeds vaak verklaard, dat zij inzien, welk een bedrijging voortdurende looneisen voor de economie vor men. Zij zeggen echter, dat deze onvermijdelijk zijn, tenzij de re gering de kosten van levenson derhoud in bedwang houdt. De jongste, en naar hun mening meest ironische, ontwikkeling van de situatie is, dat de rege ring zich verplicht heeft gezien de last te erkennen, die de hoge kosten van levensonderhoud voor politici vormen, door de vergoe dingen voor de parlementsleden belangrijk te verhogen. Dinsdagavond jl. zijn in Pa rijs en omgeving een Fransman en een Noord-Afrikaan door Noord-Afrikanen doodgeschoten. Drie Noord-Afrikanen werden gewond. De politie heeft twee Noord-Afrikanen gearresteerd. i In politieke kringen te Belgra do ziet men in de gebeurtenissen in Bulgarije een aanwijzing, dat vice-premier Tsjerwenkof voor deel trekt uit de zuivering in het Kremlin om zich te ontdoen van tegenstanders. Tsjerwenkef werd vorig jaar weliswaar als premier vervangen door Joegof, maar hij bleef als vice-premier, naar de mening van Zuidslavische krin gen, toch een macht achter de schermen. Naar verluidt hebben de drie ontslagen leiders zich allen ver zet tegen de politiek van Tsjer wenkof en Terpetsjef en Panof hebben zeker gestemd voor zijn vervanging als premier. De drie Een C-47 transportvliegtuig van de Amerikaanse luchtmacht met negen passagiers en een be manning van zeven wordt ver mist. Het heeft zich voor het laatst gemeld boven centraal Formosa. over Uw zenuwen. Neem Mijnhardt's Zenuwtabletten Zij schenken de rusi tot herstel WAT MijnhaBPT maakt 15GOED De Franse regering heeft dins dag de nationale vergadering verzocht, de bevoegdheden van de politie in Frankrijk uit te breiden teneinde het hoofd te bieden aan het optreden van de Algerijnse verzetsbeweging. De regering wil het recht hebben, particuliere woningen zowel bij dag als bij nacht te doorzoeken, personen die beschuldigd wor den van verzetsdaden in hechte nis «te houden totdat zij zijn be recht en hen, die op grond van dergelijke daden zijn veroor deeld, een gedwongen verblijf plaats aan te wijzen. Men ver wacht, dat het debat tot heden zal duren. Het wetsvoorstel voor ziet ook in de verlenging van de speciale politiebevoegdheden in Algerië. De radicaal Gilbert Er ocas, die het desbetreffende wetsvoor- voorstel indiende, verklaarde dat de regering zonder de extra- be.voegdheden wellicht niet in staat zal zijn, een ernstige uit breiding van het „terrorisme" in Frankrijk te voorkomen. Hij zei dat er in de eerste helft van dit jaar 250 in Frankrijk wer kende Algerijnen zijn vermoord en 1.050 gewond. In totaal wo nen er 200.000 Algerijnen in Frankrijk. Het vrouwelijke personeel in Parijse fabrieken, dat op weg van en naar huis wijken moeten passeren, waar veel Arabieren wonen, wordt onder gewapende geleide met autobussen gehaald en gebracht. In vele fabrieken, waar ook Algerijnen werken, be staat een gevoel van onveilig heid. President Eisenhower heeft woensdag op z'n wekelijkse pers conferentie verklaard dat een ontmoeting tussen de Ameri kaanse minister van Defensie, Charles Wilson, en zijn Russi sche collega Zjoekof wellicht nut tig kan zijn. De reden hiervoor is dat hij alles wil proberen om betere be trekkingen tussen beide landen tot stand te brengen. Maar, zo voegde de president hier aan toe, het moeten geen bijeenkomsten zijn, die alleen al om het feit dat zij gehouden wor den aanleiding geven tot grote verwachtingen, die een grote golf van pessimisme veroorza ken, als zij niet bewaarheid wor den! Eisenhower zei voorts dat men. optimistisch en enthousiast moet blijven bij de pogingen om tot een begin van ontwapening te komen. Het alternatief is zó vreselijk, dat alle risico's, die ge nomen worden om op dit punt verder te komen, helemaal in het niet verzinken vergeleken bij een passieve houding, die neerkomt op nietsdoen, aldus Eisenhower. Eisenhower herinnerde aan de oorlogstijd, toen hij betrekkingen met maarschalk Zjoekof des tijds Russisch bevelhebber in Berlijn onderhield. Hij verklaarde, dat hij met Zjoekof zeer bevredigende rela ties had onderhouden en noemde maarschalk Zjoekof een zeer op recht mens. Eisenhower verklaarde er te gen gekant te zijn dat de Lon dense ontwapeningsbesprekingen worden opgeschort, alleen omdat men een beetje ontmoedigd en vermoeid raakt. President Eisenhower heeft zich op zijn wekelijkse perscon ferentie over de voorgenomen vorming van een voorraad atoomwapens voor de Navo-bond- genoten in dezelfde geest uitge laten als minister Dulles dinsdag. Hij verklaarde dat dit plan het voor andere landen overbodig maakt kernwapens te gaan ver vaardigen. waarmee een toestand zou worden geschapen waarin elkeen onafhankelijk handelt. Dat zou erg gevaarlijk zijn. Het Tweede-Kamerlid, de heer Peschar, heeft aan de staats secretaris van Economische Za ken schriftelijk de volgende vra gen gesteld 1. Wil de staatssecretaris een uiteenzetting geven van de be langrijkste ervaringen, die nu de inwerkingtreding op 1 maart '56 is ingegaan, met de wet beper king cadeaustelsel zijn opge daan? 2. Is het juist, dat thans vast staat, dat het bedrijfsleven we gen heeft weten te vinden, waar langs het mogelijk is, tegen de kennelijke bedoeling van de wet gever in, het geven van branche vreemde geschenken bij de uit oefening van een bedrijf voort te zetten? 3. Acht de staatssecretaris het mogelijk hieraan een einde te maken door wijziging van de be staande wet op het cadeaustel sel? 4. Mag worden aangenomen, dat, zo vraag 3 bevestigend wordt beantwoord, de indiening van een daartoe strekkend wets ontwerp door hem zoveel moge lijk zal worden bevorderd? Het orgaan van de communis tische partij in Hongarije schrijft dat de regering besloten heeft de verplichte leveranties in de landbouw niet opnieuw in te voe ren. Men is van mening, dat dit systeem meer na- dan voordelen heeft. Het zal echter moeilijk zijn, al dus het blad, in de bevoorrading van het land langs zuiver com merciële weg te voorzien, aange zien driekwart van de landbouw- produktie van kleine verbouwers komt. 99 cf per flacon ontslagenen worden te Belgrado ook beschouwd als voorstanders van een betere verhouding tussen Bulgarije en Zuid-Slavië. Tsjankof leidde in de tweede wereldoorlog Bulgaarse partisa- nen en hij had daardoor veel con tact met de verzetsstrijders van president Tito. Hij maakte deel uit van de Bulgaarse delegatie, die in september j.l. te Belgrado besprekingen heeft gevoerd, toen de betrekkingen tussen Zuid-Sla vië en het Sowjetblok waren ver beterd. Terpetsjef is opperbevelhebber van het Bulgaarse verzet ge weest. Hij werd in 1949 na de breuk tussen Tito en de Comin- form uit het politieke bureau ge zet, maar vijf jaar later werd hij in ere hersteld. Van Panof was in december j.l. gemeld, dat hij na de ontdekking van een komplot van het leger tegen de regering van zijn mili taire commando was ontheven, omdat hij „onbetrouwbaar" zou zijn. Hij zou onder toezicht staan. In tegenstelling tot de zuiverin gen te Moskou en te Boekarest waarvan resp. de „Stalinisten" Malenkof, Molotof en Kagano- witsj en Sjepilof en de „Stalinis ten" Constantinescu en Chisinev- schi het slachtoffer zijn gewor den, zijn de in ongenade gevallen Bulgaarse leiders juist tegen standers van een betere ver standhouding met Tl to. Wat het laatste betreft wordt hun zuive ring dan ook gezien als een slag voor Zuid-Slavië. Kringen te Belgrado die nauw contact onderhouden met Bulga ren hebben onlangs gemeld, dat de spanning in Sofia is toegeno men en dat er steeds meer „on betrouwbare" elementen worden gedeporteerd naar het platteland. Blijkens de bekendmaking van het Bulgaarse centrale partij co mité heeft het comité besloten, het aantal volledige leden van het politieke bureau van negen tot elf en dat van kandidaat leden van twee tot vier uit te breiden. Met algemene stemmen werden Dimitri Dimof en Mladen Twee Britse automobilisten, functionarissen van de Engelse automobielclub, die van een autoreis van ruim vijfduizend kilometer door Rusland zijn teruggekeerd, hebben de raad gegeven om voor een dergelijke reis een snelle wagen te gebrui ken en veel benzine, voor zeker driehonderd km, mee te nemen. De Russen zijn geen volk van hotelhouders, aldus de Britten, maar zij doen hun best. Op weg naar Moskou hadden de reizi gers verschillende wensen geuit en op de terugweg kwamen zij tot de bevinding dat daar wel degelijk rekening mee was ge houden. Stojanof tot lid van het politieke: bureau gekozen. Entsjo Stojkof en Boris Taskof werden ontheves van hun post van secretaris van het centrale comité om „ander verantwoordelijk werk" te gaan verrichten. Dantsjo Dimitrof en Stanko Todorof werden tot hun opvolgers gekozen. De Britse minister van Buiten landse Zaken Selwyn Lloyd, heeft op de Londense ontwape ningsbesprekingen voorgesteld enkele groepen deskundigen te belasten met de bestudering van de punten waarop de leden van de subcommissie het in beginsel zijn eens geworden. De Amerikaanse, Russische ?h Canadese gedelegeerden deelden mede over het voorstel te willen nadenken. De Franse afgevaardigde Jules Moch stelde voor zeven groepen deskundigen te vormen voor <1? bestudering van de onderschei dene vraagstukken: 1. De sterk te van de strijdkrachten; 2. de controlelijsten van de bewape ningen; 3. het verband tussen deze lijsten en de troepensterkte; 4. begrotingsvraagstukken; 5. de technische controle op de stopzetting van de proef ontplof fingen van kernwapeis; 6. de technische controle op het stop zetten van de vervaardiging van splijtbare stoffen; 7. de bestu- I dering van de eigenschappen dex projectielen, die boven de straw- I sfeer komen. Selwyn Lloyd noemde de vijf voornaamste punten waarop eni ge overeenstemming was bereikt en waarop de werkcomité's zen den kunnen studeren: 1. Inkrimping van de troepen sterkte; 2. Conventionele bewapening; 3. Inspectie uit de lucht; 4. Waarnemingsposten op grond, en 5. De opschorting van kern proeven. De Franse socialistenleider Moch heeft in het blad „Le Mon de" voorgesteld, dat in Algerië twee rechtsgemeenschappen wor den gevormd, een Algerijnse staat en een twaalftal Franse departementen, die samen Alge rië zullen vormen. In de Algerijnse staat zullen de Mohammedanen moeten wo nen, die zulks wensen, in de Franse departementen de Euro peanen en die Mohammedanen, die aan deze gebieden de voor keur geven. Bepaalde diensten zullen in deze twee-eenheid dubbel dienen te zijn, zoals die voor onderwijs, godsdienstaangelegenheden, land bouw (met uitzondering van de bevloeiing), industrie (behalve vervoer en elektrificering) en handel. De overheidstaak op het gebied van de irrigatie, het ver voer, de elektrificering, de poste rijen en andere verbindingen, de douane en het geldwezen zullen door gezamenlijke diensten moe ten worden behartigd. Elk der beide gemeenschappen dient, aldus Moch, haar eigen po litie te hebben. Naast rechtban ken voor elk der beide delen, die nen er rechtbanken te zijn voor Georgiu Tsjankof, de Bulgaar se eerste vide-premier, is door het presidium van de Bulgaarse nationale vergadering uit zijn ambt gezet. In zijn plaats be noemde het presidium Raiko Da- nianof tot eerste vice-premier. het geheel ter behartiging van de zaken, die het geheel betref fen. De Algerijnse «staat dient in elk geval zelfbeschikkingsrecht te hebben ten aanzien van zijn binnenlandse aangelegenheden. Moch wilde zich er nog niet over uitlaten of deze staat ook een eigen leger en een eigen diplo matieke dienst diende te hebben. De Sahara dient, zo gaat Moch verder, te worden ontgonnen ten bate van de belanghebbende lan den en gebieden: de Franse repu bliek, de Algerijnse staat, Marok ko, Tunesië en de autonome ge bieden in het gebied van de Sahara. De Hongaarse politie heeft 3 „contrarevolutionairen", die uit de gevangenis wisten te ontsnap pen, gearresteerd, aldus meldt radio-Boedapest. Twee hunner, de 23-jarige Zsig- mund Sipos en de 30-jarige Jos- zef Erdesz, werden dinsdag ge vonden, de 25-jarige Pal Bakosi reeds eerder. Alle drie waren ter dood veroordeeld, omdat zij een majoor van de militie zouden hebben vermoord en de bedoe ling zouden hebben gehad nog meer leden van de militie te do den. Voorts waren zij beschul digd van het organiseren van een opstand ter omverwerping van het regime. TIJDELIJK REGEN De Noordzeedepressie die ver scheidene dagen het weer in ons land bepaalde is nu geheel ver dwenen. Een zwakke rug van hoge luchtdruk die erop volgde bezorgde ons gisteren zonnige perioden, vooral langs de kust. waarbij het kwik op vele plaat sen tot 22 graden opliep. Inmiddels had zich op de oce aan ten westen van Ierland een actieve depressie ontwikkeld die in oostelijke richting trok en om streeks middernacht al vlak ten noorden van Ierland was gele gen. Een frontensysteem van deze depressie, dat zich vandaar via Engeland naar West-Frank rijk uitstrekte, gaat vergezeld van een breed regengebied, dat zich eveneens oostwaarts uit breidde en in de avond Zeeland bereikte. Dit regengebied zal vandaag in een langzaam tempo over Nederland naar het noord oosten wegtrekken en op vele plaatsen tamelijk langdurige re gen brengen. Hierdoor zal de temperatuur een paar graden la ger blijven dan de voorgaande dagen. Het regengebied wordt gevolgd door enkele opklaringen, die la ter op de dag het westen van het land zullen bereiken. Daar te vens onstabielere lucht gaat bin nenstromen met zuidwestelijke winden, zal het weertype zijn wisselvallig karakter behouden, waarbij perioden met buien en opklaringen elkaar zullen afwis selen. medegedeeld door het K. N. M. L te De Bilt, geldig tot donderdag avond. Tijdelijk regen. Aanvankelijk geheel bewolkt met op de meeste plaatsen regen. Later op de dag van het westen uit opklaringen. Iets lagere raid- dagtemperaturen. VRIJDAG 19 JULL v.m. njn. Breskens 6.17 6.31 Terneuzen 6.52 7.06 Hansweert 7.32 7.46 Walsoorden 7.42 7.56 ZON MAAN op onder op end» Juli. 19 4.44 20.51 23.23 1255 20 4.46 20.50 23.50 14.02 21 4.47 20.49 - 15.09 22 4.48 20.48 o!23 16.15

de Vrije Zeeuw | 1957 | | pagina 1