a Uit de Provincie OUXON irwiaw^iwwffvirwvw Binnenlands nieuws bric de Noorman - De verloren Viking MORGEN starten wij met de PRIJZEN- POT-PRIJSVRAAG (P.P.). Hebt U al een briefkaart in huis met een postzegel van 7 cent en een extra postzegel van 50 cent? Houdt ook schaar en lijmpot gereed, want we gaan met tienduizenden puzzelaars in den lande een gezellig vraag- en antwoordspel oplossen. ALLE ABONNEES op ons blad kunnen meedoen aan deze landelijke PRIJZENPOT- PRIJSVRAAG (P.P.). Hoe meer abonnees een oplossing inzenden, hoe groter de PRIJZENPOT. Wij garanderen voor deze PINKSTER PRIJSVRAAG een minimum uitkering van 2500,Wie wint deze pot? Tot de dag na Pinksteren hebt U gelegen heid mee te dingen naar een uitbetaling van deze PRIJZENPOT. Beide Pinksterdagen kunt U dus nog besteden aan het oplossen van de eenvoudige opgave. DINSDAGMORGEN vóór elven moeten echter alle briefkaarten gepost zijn, want de termijn van inzending sluit onherroepelijk 11 juni 1957 11 UUR v.m. Radioprogramma AGENDA TERNEUZEN GOES. KRUININGEN SLUISKIL. IJZENDIJKE- ZAAMSLAG SPAAR-EMMERTJES voor financiële steun aan verenigingen, clubs, comité's, e.d. PRIJSVERHOGING VOOR OLIE AAN DE PERZISCHE GOLF it it it is it it it it it it it it it it it it it it ■k it it it it is it Doe mee aan de P. P., want met een potlood in de hand, haalt u de PRIJSPOT uit de krant VRIJDAG 7 JUNI. HILVERSUM I: 7.00 Nieuws; 7.10 Gew. muz.; 7.30 Gram.; 7.45 Een woord voor de dag; 8.00 Nws; 8.15 Gram.; 9.00 Voor de zieken; 9.30 Voor de vrouw; 9.35 Water standen; 9.40 Gram.; 10.00 Orgel spel; 10.30 Morgendienst; 11.00 Gram.; 11.30 Hoorspel; 12.00 Cel lo en piano; 12.30 Land- en tuin- bouwmeded.; 12.33 Lichte muz.; 12.53 Gram. en act.; 13.00 Nieuws; 13.15 Instr. trio; 13.45 Gr.; 14.05 Schoolradio; 14.25 Pianorecital; 15.15 Voordr.; 15.35 Surinaamse volksmuz.; 16.00 Caus.; 16.15 Gr.; 16.30 Strijkkwartet; 17.00 Voor dracht; 17.20 Vocaal ens.; 17.40 Beursberichten; 17.45 Gr.; 18.00 Stemmen van overzee; 18.15 Gr.; 18.35 Voor de jeugd; 19.00 Nws; 19.10 Gram.; 19.15 Regeringsuit zending; 19.30 Gram.; 20.00 Ra diokrant; 20.20 Gr.; 20.30 Hoor spel; 21.00 Kerkconcert; 22.00 Klankbeeld; 22.30 Gram.; 22.45 Avondoverdenking; 23.00 Nieuws; 23.15 Caus.; 23.35 Gram.; 23.40 - Idem. HILVERSUM II: 7.00 Nieuws; 7.10 Gym.; 7.20 Gram.; 8.00 Nws; 8.18 Gram.; 8.50 Voor de vrouw; 9.40 Schoolradio; 10.00 Caus.; 10.05 Morgenwijding; 10.20 Voor de kleuters; 10.40 Orgelspel; 11.05 Operetteconc.; 11.45 Klavecim- belvoordr.; 12.00 Lichte muziek; 12.30 Land- en tuinbouwmeded.; 12.33 Sport en prognose; 12.50 Gram.; 13.00 Nws; 13.15 Meded. en gram.; 1325 Lichte muz.; 13.55 Beursber.; 14.00 Blaastrio; 14.30 Voordracht; 14.50 Orgelconcert; 15.10 Gevar. progr.; 16.00 Muz. caus.; 16.40 Voor de kinderen; 17.05 Lichte muz.; 17.25 Vakan- tietips; 18.00 Nieuws; 18.15 Act.; 18.20 Lichte muz.; 18.50 Caus.; 19.00 Voor de jeugd; 19.10 Orgel spel; 19.30 Caus.; 19.50 Berichten; 20.08 Nws; 20.05 Boeken; 20.10 Idem; 20.20 Het zingende hart; 20.35 Caus.; 20.45 Idem.; 21.00 Pianopalet; 21.40 Amus. muziek; 21.55 Buitenl. overz.; 22.10 Gram.; 22.40 Caus.; 22.50 Avondwijding; 2300 Nieuws; 23.15 Omroepork. BRUSSEL (VI.): 12.00 Gevar. muz.; 12.30 Weerber.; 12.34 Gr.; 13.00 Nieuws; 1311 Gram.; 14.00 Schoolradio; 15.45 Gram.; 16.00 Koersen; 16.02 Gram.; 17.00 Nws; 17.10 Lichte muz.; 17.45 Duitse les; 18.00 Gram.; 18.10 Voordr.; 18.20 Gram.; 19.00 Nieuws; 19.40 Gram.; 19.45 Caus.; 20.00 Symfo- nie-crk.; 20.45 Kunstkaleidosc.; 21.00 Symfonie-ork.; 21.30 Gram.; 22.00 Nws; 22.11 Folklore in Ne pal; 22.45 Gram.; 22.55 Nieuws. DODELIJK ONGEVAL Op het gedeelte van de rijks weg tussen Delft en Overschie, waar de aard van het wegdek al meer dan eens aanleiding tot kritiek heeft gegeven, is dins dag een dodelijk ongeval ge beurd. De heer M. de Bruin uit Zaandam slipte er, komende uit de richting Roterdam, met zijn auto en kwam dwars op de weg toe te zullen trachten deze kik- door een personenauto, bestuurd door de heer H. uit Rotterdam. De heer De B. werd zwaar, de heer H. licht gewond. Beiden werden overgebracht naar het oude en nieuwe gasthuis te Delft, waar de heer De Bruin dinsdagavond is overleden. De lieer H. kon, na behandeld te zijn, naar zijn woning worden vervoerd. DONDERDAG 6 JUNI. CLINGE: 10 uur: Prov. pre miekeuring van rundvee. Zij zetten de lekkerste thee In hotel „Des Pays-Bas" wer den gisteren wedstrijden gehou den in het thee-zetten. Deze wed strijden werden georganiseerd door het thee-bureau voor Ne derland, gevestigd te Amster dam. Mej. R. Vergouwe behaalde 86% punten en werd winnaresse bij de huisvrouwen, terwijl Corrie Berwald met 92 pnt bij de scho lieren eerste werd. Het ging er bij dit thee-kam pioenschap om, wie van de mede dingsters, naar het oordeel van de jury het beste kopje thee wist te zetten en te serveren. Hiervoor was het gehele proces van het thee-zetten verdeeld in een acht tal onderdelen, waarvoor maxi maal 95 punten te behalen waren. De 2e prijs in de sector huis vrouwen ging naar mevr. M. Ver biezen en mevr. J. Grootjans, bei den met 85 punten. Bij de scholie ren kwam Ria de Rooij met 87 punten op de tweede plaats en Nelly Kieboom met 85% pnt op de derde plaats. Filmvertoning voor aquarium vereniging. Door het bestuur van de Ter- neuzense aquariumvereniging „De Albino Zwaarddrager" werd de leden van deze vereniging en een 50-tal leden van de Jeugdna- tuurwacht een filmavond aange boden, welke een groot succes is geworden. De voorzitter, de heer J. Brug- geman, heette in het bijzonder welkom de Gentse vrienden, de heren M. Carels en Ch. Wante, die deze avond verzorgden. De heer Carels, importeur en kweker van tropische vissen van internationale vermaardheid bracht in zijn openingswoord zeer speciaal hulde aan de beide Ne derlandse natuurkenners en be schrijvers E. Heijmans en Dr. J. P. Thijsse. Spr. vertelde dat hun boekjes voor hem in zijn jeugd de stoot hadden gegevei tot het verzame len en kweken van vissen. De heer Wante, de filmer van dit team, heeft met eindeloos ge duld en veel vakmanschap enkele zeer interessante kleurenfilms over het wonderlijke leven der vissen gemaakt. De eerste film „Aquariumju welen" toonde een grote verschei denheid van bijzonder mooie vis sen die door kwekers in het aquarium door kruising en in teelt waren verkregen. Hierin kwamen de wonderlijk mooie kleuren der vissen prachtig tot hun recht. Vóór de pauze vertoonden de heren no£ een bijzonder interes sante film over de cychliden-soor- ten, terwijl na de pauze werd vertoond „Het wonderbare leven der tropische waterfauna." Met veel kennis van zaken, wist de heer Carels een en ander toe te lichten. Hij vertelde zeer merkwaardige bijzonderheden over de bewoners van de tropi sche zeeën, waarvan wij over 't algemeen nog zo weinig weten. Na afloop der voorstelling dank te de heer Bruggeman de beide heren hartelijk voor deze leerza me avond. Het lange en hartelijke applaus van de aanwezigen be wees hoezeer deze avond in de smaak was gevallen. Jaarvergadering R. K. Vrou wengilde. Een groot aantal dames was aanwezig op de jaarvergadering die onder voorzitterschap van mevrouw Dikötter-van Esch werd gehouden. Vooral uit 't jaarverslag bleek de bloei van de afdeling Temeu- zen van het R. K. Vrouwengilde. In het afgelopen seizoen werden verschillende zeer interessante avonden verzorgd en mooie uit stapjes gemaakt, waarvoor van de zijde der leden steeds een gro te belangstelling bestond. Bij de bespreking van het pro gramma voor het a.s. wintersei zoen bleek dat het bestuur ook voor deze periode zeer aantrek kelijke punten op het programma heeft staan. Inplaats van mevr. Van Soest werd mej. T. Verwilghen tot be stuurslid gekozen. De geestelijke adviseur, pastoor cijfer van ƒ7.411.279. Van Campen, sprak tot de aan wezigen cer naastenliefde. Een drietal filmen over de kle ding, aardewerk en gebruiken :n Japan waren zeer interessart qua kleuren en opnamen. Studiedagen K. A. 13. Door het bondsbestuur van de K. A. B. werden in 1955 voor het eerst studiedagen belegd op een drietal plaatsen in het bisdom Breda, nl. in Breda, Bergen op Zoom en Terneuzen. Niet alleen voor wat betreft de opkomst, maar evenzeer door de belangrijkheid der onderwer pen en de wijze waarop de inlei dingen werden gehouden, zijn deze studiedagen bijzonder ge slaagd. Dit jaar zullen op dezelfde ma nier studiedagen worden georga niseerd. Als onderwerp heeft het bondsbestuur gekozen „Bezits vorming", welke onderwerp door een tweetal inleiders zal worden behandeld. Recollectie K. A. B. In het parochiehuis hielden ka derleden van de K. A. B., leden van de „Credo Pugno" en van de K. A. V. onder leiding van de geestelijk adviseur, kapelaéfn A. Janssen een recollectie-avond. De geestelijk adviseur opende met er op te wijzen dat de K. A. B. er niet vooral is' om de mate riële welvaart van de leden te be vorderen, maar ook om de gees telijke belangen te behartigen. Hij bracht daarbij onder de aan dacht van zijn gehoor dat zij, mode verantwoordelijk zijn voor de geestelijke belangen van hun collega's waarmee zij in fabriek of op kantoor samenwerken. Aan 't slot van de avond droeg kapelaan Janssen in de parochie kerk een H. Mis op, waaronder de leden gelegenheid werd gegeven te communiceren. Veilingvereniging „Zuid- Beveland" gaat nieuwe veiling bouwen. De ledenvergadering van de veilingvereniging „Zuid-Beve- and" te Goes heeft dinsdag met ilgemene stemmen besloten tot ie bouw van een nieuw veiling- omplex aan de zuidzijde van het spoorwegemplacement te Goes. )e kosten zullen 1 miljoen gul len bedragen. Het bestuur kreeg machtiging im tot dit bedrag geldleningen van te gaan. De rijksgoedkeuring >p dit plan is reeds aangevraagd in zodra deze is ontvangen zal met de bouw worden begonnen. Het plan voor het nieuwe com plex is van de Goese architect de heer J. A. de Bruyne. Er zal een veilinghal komen met een vloeroppervlak van 3000 m2. Hieraan aansluitend komt een sorteer- en pakstation. De op pervlakte hiervan is 1800 m2. Rondom de veilinghal komt een overdekt perron. Los van de hal komt een groot modern kantoor met afmijnzaal. Hier is ook de cantine voor per soneel en kopers geprojecteerd. De fruitveiling in Goes heeft grote behoefte aan een nieuw gebouw, want de huidige gebou wen zijn verouderd. De nieuw bouw is bovendien noodzakelijk geworden door de grote vernieu wing van bestaande boomgaar den in het gebied der veiling en doordat in het door de waters nood getroffen gebied veel weer is ingeplant. In het boekjaar 1956-'57 be haalde de veiling in Goes een bruto winst van ƒ363.836,89. Dit bedrag werd op 735,45 na, ge heel aangewend voor afschrijvin gen. Op de sorteer- en pakstations van Oudelande, Colijnsplaat en 's-Heerenhoek werd een verlies geleden van in totaal 24.411,66. Het pakstation in Goes had een voordelig saldo van 2334,84. Op de koelhuizen werd een verlies geleden van 2137,99. De eier- veiling leverde een verlies op van 11.648,68. Besloten is deze eier- afdeling te liquideren. De eier- veiling in Breda is bereid gevon den deze over te nemen. De omzet in het afgelopen boekjaar bereikte een record Koninklijke onderscheiding. Bij K.B. is verleend de ere medaille, verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau, in brons, aan A. van 't Westeinde, te Kruinin- gen, kaartverkoper bij de provin ciale stoombootdiensten in Zee land. Bijeenkomst Ned. Chr. Vrou wenbond. In de consistorie der Ned. Herv. kerk alhier hield de plaatselijke afdeling van de Ned. Chr. Vrou wenbond een bijeenkomst. Het voornaamste agendapunt betrof een spreekbeurt over Nvv- Guinea, welke werd gehouden door mevr. Benjaminse. Vervolgens werd besloten om deel te nemen aan de Landdag op 19 juni te Goes en bij deze gele genheid een trip te maken naar de Wouwse Plantage. Aanrijding. Toen de heer A. W. V. uit Biervliet met zijn auto komende uit de richting Schoondijke, links af de Zevenhofstedestr. insloeg, wilde de hem achteropkomende automobilist Th. R. uit Eecloo juist passeren. Hij reed hierdoor echter tegen de linkerachterkant van de auto van de heer V., waarna hij in een langs de weg liggende hoop straatklinkers terecht kwam. De auto van V. liep lichte schade op, maar de wagen van de heer R. werd vrij ernstig beschadigd. Onder brommer terecht gekomen. Terwijl het dienstmeisje van bakker M. met de kinderwagen en het 5-jarig zoontje Rinie aan het wandelen was, liep het knaapje nabij de marechaussee kazerne plotseling het rijwiel pad op. De achteropkomende bromfietser, de heer J. v. d. V. uit Sluiskil, kon het jongetje niet meer ontwijken en reed hem ondersteboven, waarna hij- zelf ten val kwam. Enkele leden van E.H.B.O. verleendéri liet knaapje, dat hevig bloedde, de ee'rete hulp. Dokter B. liet het knaapje naar het ziekenhuis te Oostburg over brengen. De bromfietser liep een gekneusde voet op, terwijl zijn kleding en brommer werden be schadigd. Uitstapje bewoners van „Rustoord". Dinsdagmiddag hebben de be woners van „Rustoord" een uit stapje gemaakt. Te 12.30 uur startte het gezelschap met zes luxe auto's voor een bezoek aan Tholen, waar men te 2 uur aan kwam. Aldaar werd het gezel schap verwelkomd door Ds. Den Hoed, Ned. Herv. predikant, en de secretaris-kerkvoogd. Allereerst werd de prachtige kerk bezichtigd, daterend van 1298 en in vier étappes geduren de een eeuw werd gebouwd. Na afloop hiervan werd geza menlijk een kop koffie gebruikt. De reis ging nu naar Stave- nisse, waar in het gebouw, ge schonken door de Oecumenische Raad van Kerken, Ds.*Bond, Ned. Herv. predikant, de gasten ver welkomde en terstond een film werd vertoond van het zo zwaar geteisterde dorp in 1953, en het bezoek van koning Haakon van Noorwegen en Koningin Juliana tijdens deze gebeurtenis. Daarna verenigde mei> zich aan een welvoorziene koffiemaal tijd. De heer Heijboer dankte na mens de bewoners van „Rust oord" Ds. De Bond voor de pret tige ontvangst en het vertonen van de films, met de toezegging dat, wanneer de bevolking van Stavenisse een beroep mocht doen op Zaamslag, zij zeer wel kom zou zijn. Tevens betuigde hij zijn grote dank aan de eige naars van de auto's en de be stuurders er van. Nadat de heer Van der Waa het gezelschap had gefotogra feerd, werd de terugreis aan vaard, die ditmaal via de tunnel te Antwerpen ging. Te St. Ni klaas werd nog een verversing gebruikt, en toen ging het huis toe, waar men te ongeveer half negen weer arriveerde. Onder het genot van een kopje thee werd nog een ogenblik te Het kan voorkomen, dat bij Uw winkelier nog enkele verpakkingen van deze produkten zonder spaaremmertjes in voorraad zijn. Een brief kaartje van Uw winkelier aan Persil Amsterdam en de emmertjes worden hem gebracht. samen vertoefd en dankte het hoofd van „Rustoord", de heer De Regt, namens het bestuur en bewoners van „Rustoord" de heer Heijbopf, die als organisator van dit uitstapje zoveel werk had verricht en de eigenaars van de auto's, die daarvoor hun wagens beschikbaar hadden gesteld. Spoedig daarop gingen. de reis genoten ter ruste, en weder was de bewoners van „Rustoord" een zeer mooi uitstapje bereid, waar van ten zeerste was genoten. Het internationaal consortium voor de exploratie van olie in Zuid-Perzië heeft dinsdag be kendgemaakt, dat de Britisch Petroleum en de Koninklijke Shell hebben 'besloten de prijzen voor olie aan de Perzische Golf te verhogen met 7 a 10 procent. 3.000ste SCHIP IN AMSTERDAMSE HAVEN Het Nederlandse m.c. Noor derhaven is woensdag als 3.000ste schip de Amsterdamse haven binnengelopen. Vorig jaar arriveerde het 3.000ste schip op 15 juni. WONING DOOR BRAND VERWOEST Dinsdag is door brand eert woning, bewoond door de fami lie H. v. d. V. aan de Dodewijk te Musselkanaal, geheel ver woest. Ook van de inboedel kon niets worden gered. De brand is ont staan door het omvallen van een brandende petroleumkachel. Huis en inboedel waren verze kerd. AUTODIEVEN SNEL GEVAT De Haagse politie heeft in de nacht van dinsdag op woensdag twee Hagenaars de 19-jarige zee man P. L. en de 33-jarige koop man J. K. aangehouden, kort na dat zij een auto hadden gestolen. De wagen was meegenomen uit een garage aan het Ziek, maar ongelukkig voor de dieven de diefstal werd zeer spoedig ge merkt. De politie kon onmiddellijk ge waarschuwd wordien en het be richt direct verspreid via de mo bilofoon. Reeds op het Spui sig naleerde een inspecteur van de politie de auto, waarop de ach tervolging werd ingezet. De die ven, niets vermoedend, parkeer den de wagen in het Noordeinde en werden daar geknipt. 25. „Ragnar laat ons dus toch niet in de steek", flitst het door Eric heen, terwijl hij voorzichtig Svein wak ker port De Sakser begrijpt gelukkig waar het om gaat en houdt zich muisstil. Achter elkaar sluipen zij naar buiten, waar een for se gestalte hen onge duldig wacht. „Hierheen", fluis tert hij. Met een snel le blik in 't rond gaat hij de gevangenen voor, langs de roerlo ze gedaante van de ongelukkige schild wacht, die rij half tussen de strui ken heeft gesleept. In de diepe schaduwen onder het geboomte achter het kamp houdt Ragnar stil en snijdt hun boeien los. „Je bent toch geen kwaaie kerel voor een Noor", mompelt Svein grijnzend, maar Ragnar gebaart hem te zwijgen. „Loop van hieruit recht het woud In langs dit wildpaadje", fluistert hij gejaagd. „Je drie krijj- Mf,.» gers wachten een eind verderop, heer koning. Er is weinig tijd. Dit is een levensgevaarlijk spelletje, ik moet er weer van door. Over vijf minuten sla ik zelf alarm. Dus vijf minuten speling..." „Je bent een kerel, Ragnar", on derbreekt Eric hem, téfwijl hij ont- roerd diens knuist grijpt. „Het spijt me, dat ik verkeerd over je ge dacht heb. Ik weet niet, wat voor een zaakje je voor Yalah moet op knappen, maar je deed er waar schijnlijk beter aan het niet te doen. Vertrouw Yalah niet, Rag nar, je zult er spijt van krijgen". „Allemaal dik in orde", gromt de piraat ruw, terwijl hij verlegen zijn hand terugtrekt. „Maak je geen zorgen, heer koning. Ik moet alleen pen stel geboefte, dat in de moe rassen rondhangt, onschadelijk rpa- ken. Da's al. Nou, vooruit, ik sta hier al te lang. Het gaat je goed, kerels, rent voor je leven en zover je kunt... Over vijf minuten geef ik alarm en komt het hele stel achter je aan". Vóór Eric nog iets kan zeggen, is de rode piraat verdwenen. Even staan de twee vluchtelingen roer loos. „Kom mee, Nporman, als je niet wilt, dat zijn werk voor niets ge weest is", klinkt de stem van Svein vreemd gesmoord. Geruisloos glip pen ze weg in het donker, struike lend over takken en kuilen en Eric telt de minuten... Tot een schallende kreet van verre tot hen doordringt, gevolgd door een verward gehuil. „Daar is het alarm", hijgt Svein. „Nou gaat het er op of d'r onder". SNELLE OVERVAL Een roofoverval, waarbij dins dagavond tegen middernacht de 51-jarige B. B„ een Amsterdam se vrouw, die op weg was naar haar woning aan de Reinier Vinkeleskade, zo snel haar tasje werd ontrukt, dat ze nauwelijks tijd had om te schrikken, houdt thans de recherche van het bu reau Pieter Aertszstraat bezig. De vrouw liep over de stille Jozef Israëlskade, toen een jon geman van circa 20 jaar haar tegemoet kwam. Bliksemsnel griste hij in het voorbijgaan het tasje uit haar hand. Nog voor de vrouw van haar verbazing was bekomen was de jongeman al op de duo van een in dezelf de straat wachtende zilverkleu rige bromfiets gesprongen. De., berijder van deze bromfiets hao bakkebaarden en èèh klein snorretje, zo meent de vrouw zich te herinneren. Ook hij was circa 20 jaar oud en gekleed in zwarte broek en suede jak. Intussen zijn de beide jongens met de tas nog spoorloos. Ér za ten een bedrag van ca. 150, een paar nieuwe nylonkoujsen en een paspoort van de eigena resse in. SUCCESVOLLE AMATEUR-DETECTIVES Het niet-alledaagse geval heeft zich voorgedaan dat twee broers, die het niet konden verkroppen dat ze van diefstal verdacht werden, zelf voor amateur-detec tive zijn gaan spelen, daarbij de werkelijke dader ontdekten en hem tenslotte tussen zich in op het politiebureau zijn gaan af leveren. Er was n.l. al enkele maanden geleden te Rotterdam een zo goed als nieuwe fiets ontvreemd. Het rijwiel werd kortgeleden bij een hondenkoopman ontdekt en door de politie in beslag geno men. De man vertelde echter het vehikel te hebben gekocht van de 18-jarige kistenmaker J. S., die op zijn beurt verklaar de, dat zijn 25-jarige broer M. M. S. de vorige eigenaar was geweest. Het tweetal beweerde vrijuit te gaan. Al lang geleden was de fiets op de markt ge kocht van een onbekende man, wiens gezicht men zich echter nog wel kon herinneren. En om dat zij zich onschuldig wisten, maar toch een glimpje wan trouwen in de ogen van de be trokken rechercheur zagen, na men zij op zich de bewuste ver koper op te zoeken. Dit gebeur de zaterdag j J. weer op de markt. Met een smoesje wist de oudste broer de man mee naar huis te lokken, waar zich de jon gere broer bevond. Samen heb ben zij toen de verkoper, die ook van de diefstal werd ver dacht, tussen zich in genomen en hem naar het hoofdbureau van politie gebracht. Het was de 54-jarige losse werkman P. V.» die inmiddels de diefstal bekend heeft.

de Vrije Zeeuw | 1957 | | pagina 3