Premier Djuanda programma voor zette regerings- parlement uiteen Minister Mansholt over de toestand in de landbouw Kaprtein H. Zeilmaker seint over tocht van m.s. «Oranje» door Suezkanaa! Staking in het mondingsgebied van de Po 17-jarig meisje vermoord Het debat in de Fra rise Nationale Vergadering HET WEER WEERBERICHT HOOGWATER ZON- en MAANSTANDEN Reeds voor f 74.50 salms j-abèrt" MAANDAG 20 MEI 1957 12e Jaargang Nr 4068 NIEUWE ITALIAANSE REGERING Indonesië Voedselnood in Oost-Pakistan Jordaanse oud-ministers op vrije voeten. EPEDA-matrassen PRIJSSTOP MELK 1956 INGETROKKEN Geen Japans schip naar Christmas-eiland. „Boei niet van duikboot maar van vliegtuig. ZEEPOST. yniuerinp >ij abonnement: Terneuzen Dtrecteur-Hoofdredacteur I. van de Sande Telefoon 20T3 en 2510 Na 5 uur uitsluitend 2073 Gironummer 38150 Abonnementsprijs: 6,— per kwartaal; per maand 2.— per week 48 eer.t. Losse nrs 9 ct. Redact!e-adres: Noordstraat 5557 Administratie-adres: Smidswal Verschijnt dagelijks Uitgeefster N. V. v/h Firma P. J. van de Sar.de, Terneuzen Advertentieprijs per mm 15 et; minimum per advertentie 2,25 Rubriek Kleine Advertenties géén handelsadvet tenties): 5 regels 1,—. tedere regel meer 20 ct Vermelding; Brieven onder nummer of: Adres Bureau van dit Blad. 20 cent meer Inzending advertenties tot 's namiddags 2 uur Voor het Maandagnummer: Zaterdags 10 wwr De gematigd-progressieve chris ten-democratische senator Adone Zoli heeft zondag de samenstel ling bekend gemaakt van een homogeen christen-democratische Italiaanse minderheidsregering. De voornaamste taak van de nieuwe regering, die 32 zetels te kort komt voor een meerderheid in de Tweede Kamer van het par lement, is handhaving van de politieke stabiliteit in Italië tot de algemene verkiezingen, die over 11 maanden gehouden moe ten worden. Zoli heeft medegedeeld, dat hij vóór het einde van de maand om het vertrouwen van de beide Ka mers van het parlement zal vra gen. De nieuwe regering is de 17de sinds het einde van de oorlog. De vorige regering, die van Segni, is tien dagen geleden afgetreden. De Indonesische minister-president, ir. Djuanda Kartawidjaja, heeft vrijdagmorgen voor 't parlement een toelichting gegeven op het uit vijf punten bestaande programma van het extra-parlemen taire noodzakenkabdnet, dat onder zijn leiding staat. Deze vijf pun ten zijn: De instelling van een nationale raad, het normaliseren van de toestand in Indonesië, voortzetting van de tenuitvoerlegging van de opzegging der met Nederland gesloten R. T. C.-overeenkomsten, de strijd om West-Irian (Nederlands Nieuw-Guinea) en bevordering var de opbouw. Watersnood in Oklahoma Bij overstromingen in de Amer- kaanse staat Oklahoma die de ergste in de geschiedenis van die slaat worden genoemd, zijn negen mensen omgekomen. Eén per soon wordt vermist. De centrale regering van Pa kistan zendt in allerijl duizenden tonnen graan naar de 45 miljoen inwoners van Oost-Pakistan, dat door een plotselinge voedselnood wordt bedreigd, aldus is officieel bekend gemaakt. Dit is de tweede keer in negen maanden, dat Oost-Pakistan zich geplaatst ziet voor het spook van de honger. Volgens de centrale regering is voldoende voedsel in de pro vincie Oost-Pakistan aanwezig. Maar door een hamsterpaniek als gevolg van geruchten die door „anti-sociale en ondermijnende elementen" waren verspreid was een crisis ontstaan. Het besluit tot het zenden van grean naar Oost-Pakistan is ge nomen na een spoedvergadering van; het kabinet en hoge functio narissen die door premier Soeh- rawardy werd belegd. Volgens de regeringsverkla ring is in Oost-Pakistan in som mige gevallen de prijs van rijst in vier dagen met 14 ropij geste- gesu De regering acht het onmo gelijk. dat deze stijging aan eco nomische factoren is toe, te schrijven. Spoorwegongeluk in Oostenrijk Zondagmiddag zijn bij Wenen door nog onbekende oorzaak de laatste vier rijtuigen van de ex- prestrein Bazel Zurich- Wenen ontspoord. Volgens de eerste berichten zijn ruim 60 personen gewond, van wie vier ernstig. In de vier ontspoorde wagons bevonden zich een Oostenrijkse voetbalploeg en kinderen van een Oostenrijkse vakantiekolonie. Met betrekking tot de nood zaak tot instelling van een na tionale raad, teneinde de groei der maatschappelijke krachten op te vangen en te kanaliseren, zeide de premier, dat de regering het nodig heeft geoordeeld ren nationale raad in te stellen, die op verzoek van de regering dan wel uit eigen initiatief adviezen aan de regering zal moeten geven. De raad zal onder leiding staan van de president en de leden zul len worden gekozen uit „func tionele groepen", met inbegrip van landbouwers, arbeiders, in tellectuelen, zakenlieden, gods dienstleiders en anderen. Wat betreft het normaliseren van de verwarde binnenlandse toestand gaf de premier toe, dat de situatie in Indonesië de laat ste tijd „critiek" is geweest, waardoor de president genood zaakt was voor het gehele land de staat van oorlog en beleg af te kondigen. Ook gaf Djuanda toe, dat een allesomvattende oplossing voor de problemen nog niet gevonden is, waardoor het nodig was in het regeringsprogramma een punt op te nemen tot het zo spoe dig mogelijk weer normaliseren van de toestand. De premier gaf een overzicht van zijn jongste bezoeken aan de opstandige provincies in een poging om de ontevreden regio nale militaire en politieke leiders zachter te stemmen en kondigde aan, dat de regering enige prac- tische maatregelen heeft ontwor pen, waaronder het bespoedigen van het verlenen van autonomie aan de verschillende provincies. „Als de normale toestand is teruggekeerd, zal de regering geen tijd verloren laten gaan om de staat van oorlog en beleg weer op te heffen", zo beloofde hij. Wat betreft de eenzijdige op zegging door Indonesië van de met Nederland gesloten R.T. C.- overeenkomsten, merkte de mi nister-president op, dat verschil lende besluiten waren genomen over het annuleren van enkele schulden aan Nederland en over andere aangelegenheden, „doch de tenuitvoerlegging van de op zegging dezer overeenkomsten betekent geenszins, dat de rege ring de weg tot samenwerking met de Nederlanders wil afsnij den, doch deze samenwerking moet worden gekanaliseerd langs nieuwe voorwaarden, die niet schadelijk zijn voor onze natio nale belangen". Ten aanzien van Indonesië's nationale aanspraken op Neder lands Nieuw-Guinea, verklaarde hij dat dit voor Indohesië een kwestie van „sine qua non" is. Duanda maakte tevens bekend, dat op elk gebied ten sterkste zal worden bezuinigd, om te voorkomen dat de alarmerende financiële positie van het land nog rrr&er zal verslechteren. Tenslotte liet hij de waarschu wing horen, dat men niet moet verwachten, dat alle tekortko mingen in een kort spanne tijds zullen kunnen worden overwon nen en hersteld. Hiervoor is ge duld en uithoudingsvermogen bij de gehele natie nodig." De twee gearresteerde Jordaan se oud-ministers, Abdel Kader el Salah en Nairn Abdoel Hadi, zijn weer op vrije voeten gesteld, al dus is van officiële Jordaanse zijde vernomen. Beiden hebben deel uitgemaakt van het kabi- net-Naboelsi. Van dezelfde zijde werd verno men, dat de politie hen slechts heeft willen verhoren over de rol die zij hebben gespeeld bij beto gingen in het gebied van Na bloes. Ook het parlementslid Nagib Moestafa Hamad, die tezamen met de twee oud-ministers in hechtenis was genomen, werd vrijgelaten. bieden wij U een originele matras met 15 jaar fa- eksgai De Epe- da Populair .is goedge keurd door de Ned. Ver. Huisvrouwen. - Neem dus geen risico; ga naar: TERNEUZEN SMIDT-POTHOVEN heeft alle maten en kwaliteiten in voorraad. brieksgaran §|gr-^ tie. Tijdens een te Alkmaar ge houden bijeenkomst van agra riërs, heeft minister Mansholt medegedeeld, dat de Nederland se landbouw niet moet blijven drijven op de steunmaatregelen van de regering en de steun van het Nederlandse volk. De land bouw moet de hand in eigen boezem steken om mede rich ting te geven aan het beleid van de regering. Structuurverande ringen in de landbouw kunnen alleen nog maar een goede ar- beidsproduktiviteit garanderen. De heer Mansholt vergelijkt de huidiee tijd met de jaren rond 1890, toen de Nederlandse land bouw een ernstige crisis door- maP k tc Ook toen heeft men zijn heil gezocht in een nieuwe koers, in plaats van bescherming en steun te vragen. De bewinds man zeide, dat binnenkort wet- Uitgebreide politieversterkin- gen zijn in het mondingsgebied van de Po in NoordJtalië aan gekomen, waar tachtigduizend landarbeiders hun eisen voor hogere lonen kracht bijzetten door aan de bezittingen van de landeigenaars vernielingen, aan te brengen. De arbeiders uit dit gebied, dat een van de armste in Italië is, hebben drie weken geleden het werk neergelegd in verband met hun looneisen en om te voorkomen, dat de landeige naars personeel ontslaat wegens mechanisatie. Volgens een woordvoerder van de werkgevers hebben de stakers tot dusver 250 ton hooi verbrand, een aantal waterput ten vergiftigd en landbouwma- chinerieën en bevloeiingswer ken vernield en talrijke vrucht bomen omgehakt. In negen van •ft De 81-jarige Italiaanse gravin lues Berta heeft een bedrag van 5,120.000 lire gewonnen in een vraag-en-antwoord-spel voor de Italiaanse televisie. Zij wist bij voorbeeld, dat de derde zoon van kaning Edward III van Engeland de grootste bijdrage had geleverd in een belasting voor de verdedi ging tegen Franse overvallers in de veertiende eeuw. Ook wist zij de uitslag van een in 1746 ge speelde cricket-wedstrijd. de vijftig dorpen zijn reeds achthonderd boeren voor de druk van hun arbeiders bezwe ken. Zodra zij een nieuwe ar- beidskontrakt hadden getekend, hervatten de arbeiders het werk. De politie heeft ongeveer vijf tig stakers aangehouden. De schade aan de oogst wordt ge schat op 2,5 miljard lire (onge veer vijftien miljoen gulden). Blijkens de Staatscourant van vrijdag hebben de ministers van Economische Zaken en van Landbouw, Visserij en Voedsel voorziening de beschikking prijs- stop melk 1956 met ingang van 18 mei 1957 ingetrokken. Deze maatregel is op verzoek van het bestuur van het produktschap voor zuivel genomen, nadat be vredigende toezeggingen zijn ge daan om medewerking te verle nen aan de prijsstabilisatiepoli- tiek van de overheid. Overeen komstig de terzake gemaakte af spraak zullen prijswijzigingen voor consumptiemelk en melk- produkten niet dan na vooraf gaand overleg met het produkt schap voor zuivel en met de overheid worden ingevoerd. Het m.s. „Oranje" is vrijdag 't Suez-kanaal gepasseerd, als het grootste passagierschip sedert deze route weer wordt gevaren. De gezagvoerder van het vlag- geschip der mij „Nederland", ka pitein H. Zeilmaker, heeft zijn di rectie over- deze kanaaltocht ge telegrafeerd dat hij bij aankomst in Port Said werd verwelkomd door de buitengewone en gevol machtigd ambassadeur mr W Cnoop Koopmans en door mr ÏJounis, directeur van het (Egyp tische) kanaalbeheer en dat hij enthousiast werd begroet door vele handelslieden. Het opstomen en meren gaf geen moeilijkheden. Cairo bood buiten de Arabierenwijk een na genoeg onbeschadigde aanblik. Alles kooplieden, goochelaars, proviandering -etc. - was als al tijd. De Britse, Franse en Israëli sche passagiers werd geen wal- verlof toegestaan. Alle formali teiten werden normaal afgewik keld. Aan boord moeten alle journa len aanwezig zijn van cïe laatste vaart door het Suezkanaal af. De autoriteiten zijn voorkomend. Met uitzondering van Elferdin BURGEMEESTER VAN AMSTERDAM GEOPEREERD. Omtrent de ziekte van de bur gemeester van Amsterdam, mr. G. van Hall, kan gemeld worden dat de behandelende geneesheren dr. C. H. Delprat en P. G. Hoor weg in overleg met de in. con sult geroepen hoogleraren prof. dr. J. G. H. Borst en prof. dr. J. Boerema zaterdagmiddag jl. een operatie gewenst achtten. Zaterdagavond heeft prof. Boe rema de operatie verricht. Naar dr. C. H. Delprat 'zondag middag omstreeks 6 uur mede deelde is de toestand van burge meester Van Hall ook zondag „zeer tevredenstellend" geweest. Bridge is het kanaal geheel vrij en onbeschadigd; de maximum- diepgang is 33 voet. De kanaal- reis is geheel normaal verlopen. Te 5.00 uur werd Port Said ver laten; te 17.00 uur is de „Oranje" Suez gepasseerd. Kapitein Zeilmaker seinde voorts, dat met ingang van za terdag het „twee-convooien-stel- sel" wordt toegepast. Uit Port Said vertrekken de convooien te ca 12.00 en 24.00 uur; die uit Suez te ca 7.00 en 19.00 uur. Van vu tl komende mocht elk schip op 3 mijl afstand van Newportrock wachten tot een marineofficier het op de rede voor anker heeft gebracht. Daar neemt een ka- naalloods het schip over. Wij hadden aldus de gezagvoerder kan nemen. van de „Oranje" voor het hin- nenkomen en voor de vaart door het kanaal bekwame Egyptische Ipodsön. Er zijn thans 112 lood sen beschikbaar. De Japanse bond tegen de proeven met kernwapens heeft besloten terug te komen van zijn besluit om een schip naar het eiland Christmas te zenden. Een woordvoerder van de bond zei, dat de bond de verantwoor delijkheid voor het zenden van mensen naar een reeds gevaar lijk geworden gebied niet op zich Zaterdagavond is op het ter rein ..Kijk in de Pot" te Bergen op Zoom een zeventienjarig meis je N. K. door de 23-jarige P. v. d. B. vermoord. De dader werd in de loop van de avond door de politie aangehouden en is in het politiebureau ingesloten. Hij zal dezer dagen aan de officier van justitie te Breda worden voorge leid. Naar uit het onderzoek is ge bleken, heeft v. d. B. het meisje, waarmee hij reeds ruim een jaar verkering had, van het leven be roofd, omdat zij de verkering op uitdrukkelijk verlangen van haar familie wilde beëindigen. Reeds eerder had zij het voornemen om de verkering te verbreken ken baar gemaakt. Toen v. d. B. haar zaterdagmiddag aan het station te Eergen op Zoom afhaalde, toen Na twee vruchteloze pogingen in de wandelgangen van de Fran se nationale vergadering om tot een compromis te komen, nam premier Mollet het woord. Hij noemde de voorstellen der rege ring voor aanvullende belastin gen van wezenlijk belang voor de verhoging van de produktie en uitvoer en ter vermindering van het tekort op de betalingsbalans. „Ik weet dat de Suez-operatie ons veel gekost heeft", aldus Mollet, „maar ik heb in het ge heel geen spijt ervan, doch enkel spijt, dat wij de operatie niet heb ben kunnen voltooien." (De Franse premier maakte een toespeling op de Frans-Britse actie tegen Egypte, die een on tijdig einde vond.) Na de verklaring van Mollet werd de bijeenkomst van de nationale vergadering, zaterdag nacht te 01.15 uur Ned. tijd, ten derde male geschorst voor over leg in de wandelgangen. Mollet heeft tenslotte de ver trouwenskwestie in constitutio nele vorm verbonden aan de be lasting-voorstellen ran de rege ring. Dinsdagmiddag zal de natio nale vergadering hierover stem men. Na de Britse atoomproeven De Japanse veiligheidsdienst voor de scheepvaart deelt mede, dat alle Japanse schepen die in de buurt van de gevaarlijke zone rondom Christmas Island waren toen daar een Britse waterstof bom tot ontploffing werd ge bracht, veilig zijn en niets van radioactieve neerslag hebben ge merkt. zij van haar werk te Breda huis waarts keerde, was hij gewapend met een beitel, welke hij speciaal had gesiepen en aangepunt. Eerst heeft hij met het meisje een bezoek aan zijn zuster ge bracht en daarna is hij met haar gaan wandelen. Bij de kogelvan gers op „Kijk in de Pot" hebben zij blijkbaar weer woorden ge kregen over het verbreken van de verkering, waardoor v. d. B. zijn wapen greep en haar enkele ste ken in de hals toebracht. Daar bij heeft hij de halsslagader door stoken, waardoor het meisje spoedig overleed. De dader is daarop naar zijn kosthuis gegaan, waar hij zijn kostbaas meedeelde zijn meisje te hebben vermoord. Na de bloed sporen van zijn handen te hebben rewassen, is hij ervan doorge gaan. In de loop van de avond bezocht hij meerdere café's. De politie, die inmiddels door rie kostbaas van de mededeling van d. B. op de hoogte was ge steld, heeft hem 's avonds om 10 uur in een café aan de Koren- beursstraat kunnen arresteren. De man heeft een volledige be kentenis afgelegd, ook tegénover het parket uit Breda, dat zater- riagayond nog in Bergen op Zoom is geweest. De speurhond Lex heeft des' avonds het wapen waarmee de daad is gepleegd nog opgespoord. De „boei" op de Noordzee, naar veler mening afkomstig van een duikboot, is naar A.N.P. van de kon. marine te Den Helder verneemt bij onderzoek niet an ders gebleken te zijn dan een z.g Engelse oefensmook-flair met een afmeting van 50 cm. Deze apparaten geven vuur en rook en worden uitgeworpen door vliegtuigen voor plaatsbepa ling op zee. De onderzeebootjager „Utrecht" die 'n onderzoek heeft ingesteld, is in de haven van Den Helder teruggekeerd. WETSONTWERP WIJZIGING HUURWET NIET VOOR 1 AUG. VERWEZENLIJKT. De voorzitter van de Tweede Kamer heeft meegedeeld, dat de regering van oordeel is, dat de totstandkoming van de wetsont werpen wijziging van de huur wet, regeling ter bevordering van de deservering van gelden voor verbetering van woningen (wet grootboek woningverbetering) en fiscale voorzieningen in verband met de reservering van gelden voor verbetering van woningen niet vóór 1 augustus 1957 zal zijn te verwezenlijken. Het eindverslag van de wets ontwerpen zal namelijk niet vóór vrijdag 24 mei gedrukt en rond gedeeld kunnen zijn,' terwijl voorts enige ministers tengevolge van een voor woensdag 29 mei vastgestelde en bezwaarlijk uit te stellen Beneluxconferentie die dag de vergadering der Kamer niet kunnen bijwonen en er op donderdag 30 mei (Hemelvaarts dag) niet wordt vergaderd. De behandeling van de wetsontwer- oen in de Tweede Kamer zal nu op dinsdag 4 juni, 's middags te 13.00 uur aanvangen. De Tweede Kamervergadering van dinsdag 21 mei gaat echter normaal door. Fransen en Duitsers mogen op persoonsbewijs ons land binnen De Nederlandse regering heeft besloten tot nader order de rege ling te handhaven dat Fransen op vertoon van hun geldige „car te d'identité", of een ten hoogste vijf jaar verlopen paspoort, en Duitsers op een geldige „Perso nal Ausweis" voor korte bezoe ken aan ons land worden toege laten. Gebleken is dat deze regeling die bij het bloembollenseizoen in werking trad aan öe behoefte voldoet en geen aanleiding heeft gegeven tot bezwaren. Daarom heeft de regering besloten de re geling tot nader order te hand haven. telijke voorschriften verwacht kunnen worden voor de verkoop en nieuwe verpachting van klei ne bedrijven. Ook zal worde: tegengegaan, dat kleinere bedrit ven steeds maar weer worden ge splitst. Indien deze structuurver anderingen aan de orde komen, zal de landbouw moeten tonen of zij dit werkelijk ter verhoging van de arbeidsproductiviteit wil aar: vaarden. De minister kondigde ook vestigingseisen aan. Overi gens ontkende hij niet, dat het landbouwprobleem een moeilijk prpbleem is. dat eigenlijk al leen op internationaal niveau kan worden opgelost. Evenals in 1930 is het evenwicht tussen vraag en aanbod verdwenen. De behoefte aan landbouwpro- duteten is er wei tweederde van de mensheid lijdt honger ma,ar de koopkracht is te ge ring. Intussen zal de Nederland se agrariër zijn heil moeten zoeken in structuurwijzigingen. Steun is slechts een noodmaat regel, aldus minister Mansholt. Gespannen toestand op Haiti. In Port au Prince, de hoofd stad van Westindische negerre publiek Haiti, hebben aanhan gers en tegenstanders van de re geringsraad, die thans het lami bestuurt, slag geleverd. Hierbij is een der vechtenden om het le ven gekomen, terwijl er twee ge wond werden. De regeringsraad heeft de cor respondent van het Amerikaan se persbureau „Associated Press" aangezegd Haiti te verlaten. De toestand in Port au Prince en in andere steden van Haiti blijft ge spannen. Groot-Hertoglijke tweeling gedoopt Op het kasteel te Betzdorf heeft zaterdag de bisschop van Luxemburg, mgr Lommei, de tweeling gedoopt, die dezer dagen in het gezin van de Luxemburgse erfgroothertog Jan en prinses Josephine Charlotte is geboren. De eerste geborene van de twee ling, het prinsje, ontving de na men Jan Felix Maria Willem, waarna het prinsesje Margare- fha Antonia Maria Felicitas werd gedoopt. Prins Felix van Luxemburg, de vader van prins Jan. en prin ses Margaretha van Zweden, de echtgenote van prins Axel van Denemarken, waren peter en me ter. Met de volgende schepen kan zeepost worden verzonden. De data, waarop de correspondentie uiterlijk ter post moet zijn be zorgd, staan achter de naam van het schip vermeld. Argentinië m.s. „Alcantara", 20 mei; s.s. „Argentina", 27 mei. Brazilië m.s. „Montferland", 20 mei. Canada s.s. „Maasdam", 22 mei; s.s. „Statendam", 25 mei. Chilivia New York, 22 mei. Ned. Antillen m.s. „Isis", 20 mei. Nieuw-Zeeland via Engeland, 25 mei. Suriname m.s. „Cottica", 22 mei. Brits-Oost-Afrika via Frankrijk 25 mei. Inlichtingen betreffende de verzendingsdata van postpak ketten geven de postkantoren. norfe 16 Povxwiöboat 9 têCM'.ÜW) nat. en internationaal jurylid depositair „lancome", dr. Payot „yardley" heren en kinderen haarknippen uitsluitend na afspraak. WISSELEND BEWOLKT Zaterdagavond begon koeler lucht ons land van het westen ui; binnen te stromen. Dit ging me regen gepaard, die op tal va; plaatsen vrij langdurig was. Pa-; tegen zondagavond was deze r< genzone ook het oosten van on:, land gepasseerd. Tussen zate; dagavond en zondagavond 19 uu werd in het noordoosten van he! land de meeste neerslag, ruin 10 millimeter, afgetapt. Zondag kwamen plaatselijk opjdaringe, voor, tijdens welke de tempert: tuur in het midden van het land nog tot 16 graden kon oplopen. Intussen bleef de luchtdruk bo ven de Britse eilanden stijgen. Een zondagavond boven Ierland aangekomen rug van hoge dru zal vandaag het weer ook in on - land gaan beheersen. De overw< gend matige westelijke win! blijft echter vrij koele lucht aai! voeren, waarin een wisselend bewolking zal voorkomen, waa: uit hier of daar nog een bui zien zal ontwikkelen. De temperate - ren zullen, voornamelijk in d oostelijke provincies, een weinig hoger oplopen dan zondag het ge val was. medegedeeld door het K. N. M. 3 te De Bilt, geldig tot maandag avond. Wisselende bewolking. Opklaringen, maar hoofdzakr lijk in het binnenland ook nog enkele verspreid optredende bui en. Zwakke tot matigé wind tus sen noordwest en west. In de oostelijke provincies iets hogere middagtemperaturen. Elders weinig verandering m temperatuur. DINSDAG 21 MEI. v.m. n.m. Breskens 6153 7.11 Terneuzen 7.28 7.46 Hansweert 8.08 8126 Walsoorden K18 8.36 ZON op onder Mei. 20 5.35 21 4.40 MAAW op onder 19.48 20.38 1.12 1.08 9.58 115&

de Vrije Zeeuw | 1957 | | pagina 1