Belangrijke besluiten Debat in Franse Nationale Vergadering I van "I Hof f Het Koninklijk bezoek aan Philips in Eindhoven op Slotwoord van MacMillan Suezdebat in het Lagerhuis Waarschuwing van Franse socialisten HET WEER WEERBERICHT HOOGWATER ZON- en MAANSTANDEN Reeds voor f 74.50 FranKerlngr bfl abonnement: Terneuzen ZATERDAG 18 MEI 1957 12e Jaargang Nr 4067 Verschijnt dadelijks Uitgeefster N. V. v/h Firma P. J. van de Sande, Terneuzen WEKELIJKSE WERELDSCHOUW HET BELANGRIJKSTE BESLUIT, gesproten uit de bijeenkomst van de NATO-ministers in Bonn is de resolutie, die vierkant stelling neemt tegen de Russische dreigementen en zodoende het tegenovergestelde bereikt van wat Moskou wenste te bereiken. De beschouwingen over de kracht van de NATO, ook in verband met de vermindering van de Engelse troepen in het Rijnland, lopen wat uiteen. ONDERZEEBOOT OP DE NOORDZEE GEZONKEN? MOLLET WIL 2.500 MILJOEN GULDEN GAAN BEZUINIGEN OP DE BEGROTING VOOR 1957 EN 1.500 MILJOEN EXTRA BELASTING HEFFEN KONINGIN VOND HET BEZOEK „ONTZETTEND MOOI" Aanhoudende overstromingen in de Verenigde Staten ZAL SELWYN LLOYD AFTREDEN Premier MacMillan wees donderdagavond in een slot woord van het Suezdebat in het Lagerhuis op het grote belang van de Eisenhower-leer voor het Midden-Oosten, „dat onder meer kan worden afgemeten naar °Psc™d- ding, die hierdoor onder de Russen is gewekt Hij achtte deze leer een „zeer belangrijke bijdrage tot handha\m0 van de vrede in dit gebied SMIDT-POTHOVEN EPEDA-matrassen DE „MARS" NIET DOOR HET SUEZKANAAL minimum Successen van Nasser een gevolg van gebrek aan waakzaamheid, standvastigheid en solidariteit PEERLESS BEDDEN Tsjang Kai Sjek stuurt afgezant naar Ver. Staten ZAL SELWYN LLOYD AFTREDEN? HET DOEL VAN HET FRANSE BEROEP OP DE VEILIGHEIDSRAAD Japan eist Okinawa en Bonin-eilanden op DE TOESTAND IN HONGARIJE Schade door opstand bedraagt 10.000 miljoen forint Directeur-Hoofdredacteur I. van de Sander Telefoon 2073 en 2510 N& 5 uur uitsluitend 2073 Gironummer 38150 Abonnementsprijs: 6,per kwartaal; per maand 2,per week 48 cent. Losse nrs 9 ct. Redactie-adres: Noordstraat 5557 Administratie-adres: Smidswal DE VRIJE Advertentieprijs per mm 15 ct; minimum pet advertentie 2,25 Rubriek Kleine Advertenties (géén handelsadver tenties): 5 regels ƒ1,Iedere regel meer 20 ct. Vermelding: Brieven onder nummer, of: Adrea Bureau van dit Blad, 20 cent meer Inzending advertenties tot 's namiddags 2 uur Voor het Maandagnummer: Zaterdags 10 uur MacMillan heeft onmiddellijk na de NATO-vergadering, een bezoek gebracht aan Adenauer, waarop èn de vrijhandelszöne èn de vermindering van het Engelse conventionele leger zijn besproken. Men neemt aan, dat beiden wel enigermate tot el kander zijn gekomen, maar dat toch nog een niet onbelangrijke afstand is blijven bestaan, om dat Adenauer in elk geval tijde lijke opschorting van de Engel se reduktie wilde, vermoedelijk mede in verband met het anti- militaire streven van de opposi tie. Er wordt nadruk op gelegd, dat tussen Engeland en Duits land nog altijd verschillen be staan, en dat de gemiddelde Duitser naar Engels oordeel te weinig zich herinnert, dat twee achtereenvolgende pogingen van Duitsland om de macht al thans over 't continent in Euro pa te verkrijgen, hebben geleid tot twee wereldoorlogen. De besprekingen in de Bonds dag over gevaren van de atoom- politiek zulks ook in verband met de verdere militaire maat regelen van Duitsland, hebben dientengevolge tot het enigszins verrassend resultaat geleid, dat Adenauer wel heeft kunnen me dedelen, dat het leger der Ver. Staten in West-Duitsland met atoomwapens blijft bewapend, maar dat wel een resolutie, door (Adenauer's eigen partij inge diend, is aangenomen, waarin wordt aangedrongen op algeme ne staking van de kernproeven. Het lijkt er wel enigszins op dat men kool en geit wil sparen, waarbij het natuurlijk de vraag is of mjen een van beide doelein den bereikt! Crisis in de welvaart. Op zijn terugweg naar War shington heeft de onvermoeiba re Dulles een langdurig bezoek gebracht aan de Franse rege ring. Dit heeft de toenadering, door de ontmoeting met Eisen hower verkregen, bevestigd. Maar Frankrijk verkeert in ern stige economische moeilijkhe den; het is een crisis in de wel vaart, zegt Aron, juist omdat de gepubliceerde cijfers gunstig blijven. Fel verdedigt Mollet zijn eco nomisch beleid, nadat een po ging van de radikalen om zijn regering omver te werpen, op tegenstand van de aanhangers van Mendès France is afgestuit. President Coty bezoekt Italië en is er hartelijk ontvangen, maar treft geen regering aan met wel ke besprekingen te voeren zijn, omdat het kabinet van Segni is afgetreden, tengevolge van een breuk in de coalitie met Saragat en de rechts staande socialis ten. Er worden nieuwe pogingen aangewend om rechts en links socialisten bijeen te krijgen, maar of deze succes zullen heb ben, valt te betwijfelen. Schoonmaak achter het gordijn. Te Moskou is, voor de zoveel ste maal na Stalin's dood, bui ten de gewone zitting, de Opper ste Sowjet bijeen geweest. Chroesjtsjow heeft er gefulmi neerd tegen de bureaukratie, waarin hij eenstemmig is met Mao tse Toeng. Hij heeft uren achtereen gesproken om zijn economische reorganisatie toe te lichten. Natuurlijk is deze aangenomen. Er zijn ministe ries verdwenen, maar er zijn ook nieuwe opgericht. Hoofd zaak is een zekere mate van de centralisatie, die echter de bu reaukratie eer in dan uit de hand zal werken. De Sowjet marine tont zich buiten de Oostzeemen beweer de zelfs dat rode onderzeeboten in de nabijheid van de Ameri kaanse zesde vloot voor de kust van de Libanon waren opge merkt. Gomoelka zet zijn moei zame strijd voort en heeft nu de boeren tot zich getrokken. Er is ook een niet onbelangrijke sar menspreking geweest met de Tsjechische regering te Praag. Rusland verlengt zijn vredesini tiatief; Ike, die ontvankelijk is voor elke goede gedachte, heeft nu 't Russische voorstel tot ge deeltelijke inspectie in de lucht als aannemelijk aanvaard. Maar veel verwachtingen koestert men er niet van. Op de Raad van Europa, die bijeenkwam ter zetel te Straats burg, is overleg in de Westeuro- pese Unie gevolgd. Onze landge noot Fens, het Kamerlid, heeft daar de these verdedigd, dat er tengevolge waarvan hij reeds tenminste 30 divisies moeten staan, terwijl men er in feite maar 15 heeft. i Van kanaal naar tunnel. In het Nabije Oosten is de spanning verminderd. Eisenho wer's aandacht wordt afgeleid door de tegenstand, die zijn be groting in de senaat ondervindt, tengevolge waarvan hij reeds een deel van de hulp aan de on derontwikkelde landen heeft moeten prijsgeven. Het Suezka- naal is nu praktisch weer voor alle landen opengesteld. Ter wijl de Suezkanaalmaatschappij zich interesseert voor de werk zaamheden van de tunnel Fran- krijk-Engeland, bekend onder de naam Sappeur, neemt op plot selinge wijze de invloed van Italië in de oliegebieden in Per- zië toe. Dit is gevolg van 't op treden van de Italiaanse miljo nair Mattei, die aan de Perzen 50% als partner heeft beloofd, en 25% daarboven in de winst, waardoor de Perzische regering in staat wordt gesteld om haar eisen tegenover de grote inter nationale Zuidperzische olie maatschappij te versterken. Per- zië vaart opnieuw wel bij de olie, weliswaar is de raffinade rij te Abadan nog geenszins her steld, maar de oliehoeveelheid is reeds op rekordhoogte terug gekeerd. In het Verre Oosten is het ook roerig. Japan gaat een eigen weg, maar bedankt voor nauwe relaties met 't communistische China. Dit laatste doet alsof het niets merkt van de atoom- en waterstofproeven, die Rusland in 't Verre Oosten onderneemt. India weet ten opzichte van Kashmir van geen toegeven, hoewel Pandit Nehroe zijn ge zant Menon uit de diplomatie heeft weggehaald, omdat hij te veel aanstoot gaf. In Tibet blij ven voor de Chinese suprema tie nog steeds gevaren dreigen. De ontvangst die de Russische president Worossjilow in Dja karta heeft gevonden, is niet erg opwekkend geweest, al zal dit Soekarno niet weerhouden de toenadering met Moskou te versterken. Maar het leger in Indonesië is opnieuw een sa menzwering op het spoor geko men, waaruit gebleken is dat nadere banden werden voorzien met de Sumatranen en andere dissidente delen van Indonesië. Terwijl sommigen volhouden, dat er in Spanje veranderingen op til zijn, ziet men wel in La tijns Amerika, Honduras en Ni caragua de wapens strekken, maar er is veel bloed gevloeid in Columbia om de bijkans ge slaagde poging van president Rojas om zijn dictatoriaal ge zag te bevestigen, te voorkomen. Van belang voor geheel de we reld mag worden genoemd het rapport dat de drie wijzen van Euratom hebben uitgebracht. Als de nodige gelden daarvoor worden beschikbaar gesteld, kan binnen tien jaar 15 miljoen kw uit atoomenergie worden verkregen. Het valt te meer te betreuren dat de ratificatie van het door Amerika zelf opgezette atoomverdrag, gevaar loopt op tegenstand te stuiten bij de se naat. (Nadruk verboden.) Het Deense schip „Mary North" heeft vrijdagavond geseind, dat het op de Noordzee nabij de Dog- gersbank een ongeveer 50 centi meter lange roodwitte boei heeft waargenomen. De boei heeft een flikkerlicht en er komt rook uit. Aan boord van het Deense schip wordt vermoed, dat de boei van een gezonken onderzeeboot is. Ook het Duitse stoomschip „Aegir" heeft de boei waargeno men. De marinevoorlichtingsdienst heeft meegedeeld, dat er geen Nederlandse onderzeeboot wordt vermist. Later seinde de „Mary North", dat in de machinekamer geklop kan worden gehoord. Een woordvoerder van het En gere ministerie van Marine zei dat er geen berichten zijn ont vangen over een op de Noordzee vermiste Britse of Amerikaanse duikboot. Het Britse schip „British Pi- per", seinde, dat het zich naar de plaats waar de boei is waar genomen, begeeft. Premier Guy Mollet van Frankrijk is gisteren in de nationale vergadering de hardste strijd begonnen die zijn vijftien maanden oude regering de langste sinds de oorlog ooit heeft moeten voeren. Het gaat om een bezuinigingsplan ter financiering van de campagne in Algerië en de gevolgen van de Suezcrisis. bieden wij U een originele Bij het bezoek dat H. M. de Koningin en Prins Bemhard gisteren aan het Philipsbedrijf in Eindhoven brachten heeft de Eindhovense bevolking geen enkele mogelijkheid onbenut gelaten om van haar eerbied en aanhankelijkheid jegens de Landsvorstin te getuigen. Duizenden mensen verzamelden zich nabij die punten in de stad, waar de Koningin de auto verliet. Tijdens het bezoek aan het ge zondheidscentrum aan de Wil lemstraat stelde de Koningin na de inleiding van prof. dr. G. Bur ger enkele vragen. Zo informeer de zij naar het aantal invaliden, dat bij Philips is te werk gesteld, waarop zij uitvoerig door dr. Burger werd ingelicht. Te ruim één uur verlieten Koningin en Prins het terrein van het Philipscomplex na een be zoek aan het natuurkundig labo ratorium. Langs 'brede hagen van Phi- lipspersoneel reden de auto's over het fabrieksterrein langs 't monument voor de gevallenen en vervolgens door het hart van de stad naar Valkenswaard, waar de hoge gasten od „Het Heihuis" 't noenmaal gebruikten. Tijdens deze tocht stonden vele duizen den mensen langs de wegen on gesteld. die Koningin en Prins hartelijk toejuichten. Voor het St. Jozefziekenhuis aan de Aal- sterweg werd even gestopt. Hier stonden de zusters opgesteld. De Koningin kreeg bloemen aange boden, waarvoor zij met een har telijke handdruk dankte. VERTREK NAAR SOESTERBERG. Enige minuten over zes zijn de Koningin en Prins Bernhard met de eigen Dakota van het vlieg veld te Eindhoven .weer naar Soesterberg vertrokken. Het toe stel werd door de Prins zelf be stuurd. De hoge gasten werd uit geleide gedaan door de heren ir. Otten en ir. Philips, de Commis saris der Koningin in Noord-Bra bant prof. dr. J. de Quay en de Eindhovense burgemeester mr. dr. Ch. van Rooy. Het Koninklijk Paar betoonde zich zeer erkentelijk voor de ont vangst. Spontaan verklaarde de Koningin dat zij het bezoek „ont zettend mooi" had gevonden. Fransen van massamoord in Algerië beschuldigd De Algerijnse nationalistische leider Ferhat Abbas heeft giste ren in telegrammen aan de paus, president Eisenhower en Ham- marskjoeld de Fransen van „ge nocide" in Algerië beschuldigd. Hij roept hun hulp in om daar een einde aan te maken. KONINGIN OP FIETS". „KRACHT matras met 15 jaar fa- brieksgaran- tie. De Epe- da Populair is goedge keurd door de Ned. Ver. v. Huisvrouwen. - Neem dus geen risico; ga naar: Verwacht wordt, dat de socia listische leider het lot van zijn, kabinet op het spel zal zetten. Hij wil 2.500 miljoen gulden bezuini gen op de begroting voor 1957 en 1.500 miljoen gulden extra belas ting heffen. De strijd tegen de opstandelin- Na Texas is donderdag het zuiden van de Amerikaanse staat Oklahoma door zware re genstromen getroffen. Verschei dene kleine plaatsen zijn over stroomd. Er zijn tot op heden zes doden en er worden twee mensen vermist. gen in Algerië zal dit jaar naar schatting 3.780 miljoen gulden kosten. De vertrouwensstemming zal waarschijnlijk dinsdag worden gehouden, de dag na de bijeen komst van de Veiligheidsraad op Frans verzoek over het Suezkanaal. Sommige politieke waarne mers achten het mogelijk dat dit „laatste beroep" van Frank rijk de enige kanaalgebrui ker die zich nog tegen de Egyp tische eisen blijft verzetten een kabinetscrisis zal voorko men in dit kritieke stadium van Frankrijks internationale betrekkingen. Mollet heeft in zijn ambtspe riode al 33 vertrouwensstemmin- gen overleefd. Hij wil zijn bezui nigingsmaatregelen goedgekeurd hebben voordat president Coty MacMillan zeggen dat TERNEUZEN heeft alle maten en kwaliteiten in voorraad. Koningin Juliana had 's mor gens tijdens het bezoek aan het Philips gezondheidscentrum, haar krachten gemeten met de ergo meter, een als rijwiel uitgevoerd meetapparaat voor de physieke kracht van de mens. Zij verklaar de de proef niet zo zwaar te vin den. Later, bij de demonstratie van de kleurentelevisie, vertelde ir. Otten dat de kleurentelevisie voor toepassing in het algemeen voorlopig veel te duur is, en ook moet het systeem nog vereenvou digd worden, wil hét voor de mas sa toegankelijk gemaakt zijn. De Israëlische autoriteiten hebben besloten het door Israël gecharterde Noorse schip „Mars", dat in Haifa een lading fosfaat voor Japan heeft inge nomen, niet via het Suezkanaal maar door het Panamakanaal naar Japan te zenden. Het schip is reeds uit Haifa vertrok ken. Men verwacht, zoals don derdag gemeld, dat Israël met het zenden van een proefschip naar het Suezkanaal zal wach ten tot de veiligheidsraad zijn oositie ten aanzien van de vaart door het kanaal bepaald heeft. vervolgde met te het dwaasheid zou zijn te ontkennen, dat Engeland een terugslag had gehad, „doch het is evenzeer dwaas dit, in het binnenland, of vooral in het bui tenland, te overdrijven", waar aan hij toevoegde: „De Egypti sche regering en president Nas ser hebben in de Arabische sta ten sterk aan gezag ingeboet". MacMillan wees erop dat Egyp te grote bedragen nodig heeft vcor de ontwikkeling van het Suezkanaal en voor bevloeiings werken, waarbij van het Nijl- water gebruik zal worden ge maakt, waaraan hij toevoegde: „Waar zal Nasser dit geld van daan halen? Van zijn Russische vrienden soms? Wij weten, dat de Sowjet-Ume zich immer bijzonder bereid heeft getoond op grote schaal ver ouderde wapens aan de van haar afhankelijke communistische lan den te leveren en dat zelfs tegen hoge prijzen, Doch er is nimmer iets gebleken van Rus sische bereidheid, om grote be dragen contant op tafel te leg gen. Luitenant-kolonel Nasser kan niet hopen deze projecten te kun nen bekostigen uit de opbrengst der kanaalrechten. Zijn enige kans is het geld van Westerse mogendheden te lenen en deze zullen waarschijnlijk niet veel ONBEPERKTE GARANT( OP DE VERING HAZETFABRIEKEN TE ZEVENBERGEN verkrijgbaar bij: Maarschalk Tsjang Kai Sjek heeft besloten een persoonlijke afgezant naar de Verenigde Sta ten te zenden, die tot taak zal hebben de leiders van de Chinese gemeenschappen in de Verenigde Staten ervan te overtuigen, dat er geen compromis tussen de re- gering-Tsjang-Kai Sjek en com munistisch China gesloten zal worden. Het blad van de Franse so cialistische partij, „Le populai re", heeft vrijdag een verklaring gepubliceerd, waarin in verband met de Suezkwestie gewaar schuwd wordt tegen een „nieuw München". De „tijdelijke successen" van Nasser zijn voornamelijk een-ge volg van „gebtek aan waakzaam heid, standvastigheid én solida riteit die bepaalde bondgenoten van Frankrijk aan de dag ge legd hebben", aldus de verkla ring, die ondertekend was aoor Pierre Commin, de waarnemen de secretaris-generaal van de Franse socialistische partij. Onze vrienden buiten Fran krijk moeten begrijpen, dat con cessies ten aanzien van Egypte de vrije wereld langs 't gevaar lijke pad voeren dat indertijd naar Müenchen en de tweede wereldoorlog leidde. Daarom keuren de Franse so cialisten het beroep op de vei ligheidsraad goed, aldus de so cialistische verklaring, in de hoop dat dit beroep op de we reldopinie een hernieuwing van fatale fouten die de veilig heid van de vrije volken zouden bedreigen zal verhinderen. vertrouwen in hem en zijn rege ring aan de dag leggen". De premier vervolgde: „Bijna alle sombere voorspellingen zijn geloochenstraft. De Brits-Ameri kaanse vriendschap is thans op een veel beter wederzijds begrip gegrondvest. Ik ben er van overtuigd, dat wij aan de vooravond staan van een Deri ode van veel betere en niet van minder goede Brits- Amerikaanse betrekkingen", al dus premier MacMillan. MacMillan wees er ook nog op, dat het gehele aanzien van de landen in het Midden-Oosten aan het veranderen was en dat de anti-communistische machten haar kracht aan het herwinnen waren. „Vele landen, die tevoren vat baar leken te zijn voor de Egyp tische propaganda, zijn in de laatste tijd krachtig bezig ge weest zich hieronder uit te wer ken. Sommige politieke commenta tors voorspellen het aftreden van Selwyn Lloyd als gevolg van het donderdag gehouden debat over het regeringsbeleid t-a-v. de Suezkwestie. Volgens het conservatieve blad Daily Telegraph heeft Lloyd het vroegere beleid van de regering de revue laten passeren en dit beleid bleek als doelwit nogal groot te zijn. De parlementaire correspon dent van de Times meldt, dat Lloyd in het Lagerhuis van twee kanten werd aangevallen. De politieke correspondent van het liberale blad News Chronicle schrijft, dat na de rede van Lloyd leden van alle partijen zich af vroegen hoe lang Lloyd nog aan zou kunnen blijven. Hij werd slechts door enkele conservatie ven toegejuicht en de premier, die zich vlak naast Lloyd bevond, negeerde hem toen Lloyd na zijn „pak slaag" ging zitten. 27 mei voor een officieel bezoek naar de Verenigde Staten gaat. Een door die conservatieven In gediende motie, om het debat uit te stellen, werd met 287 tegen 145 stemmen verworpen. De afge vaardigden der socialisten en voüksrepublikeinen stemden te gen, evenals de meeste radicalen. De communisten onthielden zich van stemming. Een communistische motie van de zelfde strekking werd met 420 tegen 150 stemmen verworpen. Slechts de communistische afge vaardigden stemden voor. Een woordvoerder van het Franse ministerie van Buiten landse Zaken heeft op een pers conferentie verklaard, dat het doei van Frankrijk bij zijn beroep op de Veiligheidsraad in de Suez kwestie niet is een veroordeling van Egypte te verkrijgen, maar het bewerkstelligen van nieuwe onderhandelingen tussen Egypte en de gebruikers van het kanaal. Deze onderhandelingen zouden moeten gaan over een definitieve status voor het kanaal, in over eenstemming met de zes beginse len waarover de Veiligheidsraad het vorig jaar oktober met alge mene stemmen eens werd. De woordvoerder ontkende, dat het beroep in verband zou staan het Algerië. Welingelichte waarnemers 5n Parijs geloven, dat Frankrijk de huidige Egyptische voorwaarden als „voorlopige maatregelen" zal goedkeuren als het in de Veilig heidsraad nieuwe onderhandelin gen met Egypte tot stand kan brengen. De regeringswoordvoerder ont kende ook, dat Frankrijk een voorwendsel zou zoeken om zich uit de Verenigde Naties te trek ken. Aanvankelijk veel bewolking. Vrijdag voerden matige tot vrij krachtige zuidwestelijke winden lucht naar onze omge ving, waarin aanvankelijk wisse lende bewolking voorkwam. Later op de dag begon de be wolking toe te nemen, maar er werd nergens regen gemeld. De temperaturen liepen tot 17 a 18 graden op, alleen langs de kust bleef het wat koeler. De toegenomen bewolking hing samen met een portie vochtige lucht, die over ons land trekt en die heden aanvankelijk Veel be wolking zal veroorzaken. Later wordt om een depressie, die langs Ierland naar de Noordzee zal trekken, onstabiel gelaagde lucht aangevoerd. Hedenmiddag kunnen daarom naast enkele buien ook opklaringen voorko men. In het temperatuurverloop komt intussen maar weinig ver andering. De Japanse liberaal-democra tische (regerings)partij en de socialistische partij, die in de oppositie is, hebben vrijdag een resolutie opgesteld, waarin de terugkeer van Okinawa en de Bonin-eilanden, die bij het Ja panse vredesverdrag onder Ame rikaans bestuur werden ge plaatst, wordt geëist. Volgens de resolutie zouden de Ver. Staten, als zij dit nodig achten, toch wel de contröle over de eilanden kunnen behou den. De schade die vorig jaar door de opstand in Hongarije is aan gericht, bedraagt 10.000 miljoen forint, zo meldt het officiële Hongaarse blad „Nepszabadsag". Volgens het blad is de regering van plan dit jaar 8.200 miljoen forint uit te geven voor investe ringen, 36 procent minder dan vorig jaar. De koopkracht in Hongarije is, vergeleken met vorig jaar, 13,8 procent gestegen. De stij ging van het werkelijke inko men van de Hongaren bedroeg 15 procent, aldus het blad. medegedeeld door het K.N.M.I, te De Bilt, geldig van zaterdag morgen tot zaterdagavond. Zelfde temperaturen. Over het algemeen veel bewol king met tijdelijk regen, maar later ook enkele opklaringen. Ma tige tot krachtige wind. Weinig verandering in temperatuur. ZONDAG 19 MEI. v.m. n.m. Breskens 5.21 5.41 Terneuzen 5.56 6.16 Hansweert 6.36 6.56 Walsoorden 6.46 7.06 MAANDAG 20 MEI. v.m. n.m. Breskens 6.07 6.22 Terneuzen 6.42 6.57 Hansweert 7.22 7.37 Walsoorden 7.32 7.47 ZON MAAK op onder op •ndar Mei. 18 4.44 20.33 8.46 19 5.37 19.46 0.28 8.59 20 5.35 19.48 1.12 9.58 21 4.40 20.38 1.08 11.59 22 4.39 20.39 1.29 13.04 23 4.39 20.41 1.49 14.08

de Vrije Zeeuw | 1957 | | pagina 1