Brits Lagerhuis Suezkwestie over de Frankrijk brengt Suezkanaal voor de Veiligheidsraad Manifest van de Westduitse C. D. U. Eisenhower over de vrije vaart door het Suezkanaal Regering trekt advies aan reders in kwestie Prinselijke tweeling in Luxemburg Verlenging van de Europese betalings-unie met een jaar DEENSE REGERING AFGETREDEN HET WEER WEERBERICHT HOOGWATER ZON- en MAANSTANDEN WEER GEEN OVEREENSTEMMING IN STICHTING VAN DEN ARBEID Hertog van Gloucester bezoekt oorlogskerkhoven in ons land De ontwapening De begroting Naar het ANP verneemt, heeft de Nederlandse rege ring evenals de belangrijkste andere scheepvaartmogend- heden thans de reders doen weten, dat zij 't eerder gege ven advies om de hervatting van de vaart door het Suez kanaal voorlopig uit te stel len niet langer handhaaft. Dit houdt evenwel niet in, dat zij de Egyptische verkla ring als een definitieve rege ling voor het beheer van het Suezkanaal aanvaard. Zij is van mening dat deze verkla ring niet voldoet aan de zes door de Veiligheidsraad in zijn resolutie van 13 oktober j.l. ge stelde vereisten, zoals reeds tot uitdrukking werd gebracht in Het Nederlandse paviljoen te Brussel Ierland zet invoer van uien stop Dochter en zoon DE FRANSE REDERS EN HET SUEZKANAAL BRITSE ATOOMPROEF IN STILLE OCEAAN Adenauer over de Duitse hereniging Frankering bij abonnement: Temeuzen Directeur-Hoofdredacteur I. van de Sande Telefoon 2073 en 2510 Né. 5 uur uitsluitend 2073 Gironummer 38150 Abonnementsprijs: 6,per kwartaal: per maand 2,—: per week 48 cent. Losse nrs 9 ct. Redactie-adres: Noordstraat 55—57 Administratie-adres: Smidswal DE DONDERDAG 16 MET 1957 12e Jaargang Nr 4065 Verschijnt dagelijks - Uitgeefster N. V. v/h Firma P. J. van de Sande. Temeuzen Advertentieprijs per mm 15 ct; minimum per advertentie 2,25 Rubriek Kleine Advertenties (géén handelsadver- tenties)5 regels ƒ1,—- Iedere regel meer 20 ct. Vermelding: Brieven onder nummer, of: Adres Bureau van dit Blad, 20 cent meer Inzending advertenties tot 's namiddags 2 uur Voor het Maandagnummer: Zaterdags 10 uur De Britse premier, Harold MacMillan, heeft woensdag, uit gejouwd door de oppositie, het debat van twee dagen in het La gerhuis over de Suezkwestie ge opend met de verklaring, dat het besluit om Britse schepen weer door het Suezkanaal te laten va ren weliswaar een onbevredi gende regeling" is, doch dat men niet mag spreken van een „suc ces zonder meer" voor president Nasser van Egypte. Na het Brits-Franse optreden in oktober is het pact van Bag dad krachtiger dan ooit, Egypte is van vele van zijn vermeende vrienden geïsoleerd en het Ame rikaanse denken over de kwes ties van het Midden-Oosten heeft een „revolutie" doorgemaakt, zo zei hij- De Labourleider Gaitskell, die als eerste namens de oppositie sprak, verklaarde, dat Engeland nu gedwongen is Egyptische voorwaarden te accepteren die slechter zijn dan in oktober, voor het Brit-Franse ingrijpen, verkre gen konden worden. (Labour heeft een motie inge diend, waarin bezorgdheid wordt uitgesproken over het resultaat van de regeringspolitiek ten aan zien van de Suezkwestie. Voorts betreurt de motie de schade die het Britse aanzien en de Britse economische belangen daardoor geleden hebben). De regering staat niet alleen tegenover kritiek van Labourzij- de, doch zij moet ook kritiek uit eigen kring onder de ogen zien. Acht conservatieven zijn uit pro test tegen het „toegeven van de regering" uit de fractie getreden. Waterhouse, de leider van de eerste Suez-rebellen van de con servatieve partij, die indertijd be zwaar maakten tegen de ontrui ming van de zone van het Suez kanaal. verklaarde, dat hij zich niet, zoals de groep van acht, van stemming zal onthouden als er aan het einde van het debat over de regeringspolitiek gestemd wordt. Volgens hem deed MacMillan er wijs aan, dat hij probeerde zo veel mogelijk van de zaak te red den tot de schade ongedaan zou kunnen worden gemaakt. MacMillan verklaarde nog, dat het Israëlische recht op vaart door het Suezkanaal, volgens de conventie van 1888, verzekerd moet worden. Engeland zal alles doen wat het kan, via de Ver. Naties en samen met zijn vrien den, om dit te bereiken. Behandeling van de kwestie door het internationaal gerechts hof is weliswaar één van de mid delen om tot dit doel te komen, doch dan zal de kwestie erg ver traagd worden. MacMillan hoop te, dat de Ver. Naties de zaak sneller zouden kunnen regelen. De premier gaf voorts nog een overzicht van plannen om de be voorrading van het Westen met olie in de toekomst minder af hankelijk van het Suezkanaal te maken. Tegen 1965 zullen er 300 super-tankers in de vaart zijn: snelle, moderne schepen, zuinig in het gebruik zo zei hij. De jongste Egyptische voor stellen voor de exploitatie van het Suezkanaal verschillen niet zoveel van de zes beginselen die de Veiligheidsraad vorig jaar ok tober heeft aanbevolen, aldus MacMillan. Als Egypte de eigen voorwaarden naleeft, zal het „een aanzienlijke mate van be perking" hebben aanvaard. Gaitskell verklaarde echta:, dat voor het Brits-Franse optre den in oktober de Britse schepen vrijelijk door het Suezkanaal voe ren. De gebruikers van het ka naal waren eensgezind en de Britse invloed in de Ver. Naties was nog aanzienlijk. Wij en niet Nasser hadden toen de tijd aan onze zijde. Nu zijn de gebruikers van het Suezkanaal echter verdeeld en onze invloed in de Ver. Naties is aanzienlijk on dermijnd. Hoeveel beter zouden wij afgeweest zijn, als we wat meer geduld hadden gehad, toen wij de tijd nog aan onze kant hadden en we in het zicht van een redelijke oplossing waren, aldus de Labourleider. Bij het nader beraad, dat de Stichting van den Arbeid op ver zoek van de regering gistermor gen heeft gehouden over de com. pensatie voor de aanstaande huurverhoging, is wederom geen overeenstemming bereikt. De re gering zal dus nu op korte ter mijn aan de hand van afzonder lijke adviezen van werkgevers- en werknemerscentrales over deze compensatie een beslissing moeten nemen. Gistermiddag is de Hertog van Gloucester, voorzitter van de En gelse oorlogsgravenstichting, voor een bezoek van enkele da gen aan ons land in Breskens aangekomen. Hij werd daar be groet door de Commissaris van de Koningin in de provincie Zee land, Jhr. Mr. A. F. C. de Casem- broot, en door de Ambassadeurs van Engeland en van Canada in ons land. Het gezelschap heeft vervol gens met het provinciale veer de overtocht over de Wester- schelde gemaakt en is in Vlis- singen in auto's gestapt om zich naar Bergen op Zoom te begeven. De Hertog van Glou cester bezocht daar het Cana dese oorlogskerkhof. Later op de dag ging hij naar Uden en Nijmegen. Adenauers C. D. U. heeft giste ren te Hamburg een manifest uitgegeven waarin gevraagd wordt om versterking van de NAVO en een krachtige poging om dé defensie zodanig te verbe teren, dat zij aan alle bedreigin gen het hoofd kan bieden. Het manifest, dat op de laatste dag van het congres van de C. D. U. het licht zag en dat men houdt voor het politieke pro gramma van de partij voor de verkiezingen in september, voegt hier aan toe, dat de economische en politieke eenwording van Europa in vrijheid en zelf-be- paling absoluut noodzakelijk is. In het manifest wordt ook ge vraagd om een algemene en ge controleerde ontwapening, die af schaffing van alle atoomwapens moet omvatten, om de Duitse hereniging in vrede en vrijheid President Eisenhower heeft woensdag op zijn persconferen tie gezegd dat, als Egypte het proefschip van Israël in het Suezkanaal iets in de weg legt, Israël deze kwestie voor het in ternationale Gerechtshof aan hangig kan maken. Eisenhower zei dat hij graag ziet dat in deze kwestie een be sluit wordt genomen door inter nationale lichamen zoals de V. N. en het Internationale Gerechts- hof- Hij zag er geen bezwaar in dat Israël, door het zenden van een schip door het Suezkanaal, een vreedzame proef neemt om pre cies te weten waar het aan toe is. Hij veroordeelde echter het ge bruik van geweld. Eisenhower merkte op, dat de Ver. Staten altijd de mening heb ben verkondigd dat het niet van te voren als vaststaand moet worden aangenomen, dat Egypte niet kan worden overgehaald om de vaart van Israëlische schepen door het Suezkanaal toe te staan. Hij voegde hier aan toe, dat de Ver. Staten op een punt voet bij stuk houden en dat is haar over tuiging dat de Golf van Akaba een internationale zeeweg is. De Franse premier, Mollet, heeft woensdag na een kabinets zitting bekendgemaakt dat de Franse regering de Suezkwestie voor de Veiligheidsraad van de Verenigde Naties zal brengen. Frankrijk beschouwde de jongste Egyptische voorstellen voor de vaart door het kanaal als „onaanvaardbaar". Mollet zei dat Frankrijk een „laatste beroep" op de veilig heidsraad zou doen voor een statuut in overeenstemming met de zes beginselen, die de raad in oktober j.l. goedkeurde. Mollet verklaarde, dat hij giste- Inzake de ontwapening zei Eisenhower op zijn persconferen tie dat hij gelooft, dat de Russen op het ogenblik hierover ernsti ger praten, omdat zij evenals elk ander volk de zware druk voelen die het handhaven van een reusachtig militaire organi satie met zich mee brengt- 3Iaar zij voelen deze druk niet op de- zélfde manier als de Ver. Staten. Hij waarschuwde de journalis ten er echter voor, dat de Rus sen, hoewei zij het ontwape- ningsvraagstuk op het ogenblik serieuzer aanpakken, de hoop niet zullen opgeven de schaal in hun voordeel te laten omslaan. De president verklaarde voorts dat de suggestie van Dulles in zake de instelling van een inspec tie vanuit de lucht in bepaalde gebieden, zoals Siberië, de Noord pool en Noord-Canada, geen of ficieel regeringsstandpunt is. De hele zaak wordt op het ogenblik ernstig bestudeerd President Eisenhower heeft opnieuw zijn begroting tegen voortdurende pogingen om be snoeiingen aan te brengen ver dedigd. Hij zei dat, als het Huis van Afgevaardigden inderdaad van plan was de militaire uitga ven met 2,5 miljard dollar te verminderen, hij blijkbaar geen kijk op de zaak had. Als het mogelijk was een zo grote be snoeiing aan te brengen, dan werd het tijd dat hij zijn school geld ging terughalen, zo meende de president. Hij herhaalde zijn opvatting, dat het land in moeilijkheden zal geraken, als men lichtvaardig omspringt met de defensie. Op de vraag of hij van mening was, dat hij sinds zijn eerste ver kiezing in 1952 meer naar links was gegaan, antwoordde Eisen hower van oordeel te zijn, dat hij juist conservatiever was gewor den, in het bijzonder op het stuk van belastingen. en de bevrijding en repatriëring van alle Duitsers, die ten on rechte in de communistische landen gevangen en vastgehou den worden. In het manifest wordt gezegd, dat de Westduitse federale repu bliek goed staat aangeschreven in de wereW, met de vrije mo gendheden is verbonden, inwen dig sterk is en een bloeiende economie en krachtige sociale orde kent. Het vaderland is opengesteld voor gevangenen uit de oorlog, die in het buiten land worden vastgehouden en het Saargebied is weer bij West- Duitsland gekomen. Er wordt ook een beroep in gedaan op alle geledingen van de gemeenschap om door het be trachten van gematigdheid de stabiliteit van het geld en de prijzen te bewaren. In zijn slotrede op 't congres, die door 480 afgevaardigden en meer dan 1000 waarnemers en gasten werd bijgewoond, voorspelde Adenauer dat in de vier komen de jaren beslist zal worden over het lot van Duitsland en van Europa, alsmede over de ontwa pening en de wereldvrede. Op een persconferentie, gehou den na de sluiting van het con gres, zei Adenauer, dat hij van harte zal instemmen met de in stelling van een inspectiezöne in Europa. Adenauer verklaarde, dat de eventuele instelling van een der gelijke zóne niets met ontwape ning te maken heeft. De ontwa pening zou volgens hem het tweede of derde stadium vormen. Adenauer verklaarde voorts dat de troepensterkte en bewapening van West-Duitsland algemeen be kend zijn. Het zou echter inte ressant zijn om bijv. te weten of hetgeen over de bewapening van de Sow jet-Unie bekend is, juist is. West-Duitsland gaat akkoord met de instelling van een mili taire inspectiezöne in Europa ook zonder dat er tegelijkertijd een regeling voor de Duitse hereni ging wordt getroffen, mits deze zóne niet tot Duitsland beperkt blijft, aldus de Westduitse bonds kanselier. het perscommuniqué van de S.C.U.A. van 9 mei. In verband hiermede behoudt de Nederlandse regering zich alle rechten voor met betrek king tot het verkrijgen van een meer bevredigende regeling be treffende het Suezkanaal. In bevoegde kringen wordt verwacht dat op korte termijn tussen de Nederlandse cn de Egyptische regering overeen stemming zal worden bereikt over een voorlopige regeling van de betaling van de kanaal- gelden. ren aan president Coty zijn ont slag had aangeboden als pro test tegen de manier waarop de Suezkwestie afgehandeld wordt, maar Coty had gewei gerd het ontslag te aanvaarden. De premier zei dat hangende een beslissing van de Veilig heidsraad de Franse boycot van het kanaal voort zal duren. Naar zijn zeggen zal de Franse minister van Buitenlandse Za ken, Pineau, het Franse stand- punt op de zitting van de Vei ligheidsraad, die waarschijn lijk in de komende dagen zal v/orden gehouden, uiteenzet ten. De premier zei, dat zijn rege ring met leedwezen kennis had genomen van het besluit van de vereniging van kanaalgebruikers om de tolgelden rechtstreeks aan Egypte te betalen, zonder daar tegenover te beschikken over waarborgen voor vrije doorvaart en een eerlijke verdeling van de betaalde tolgelden. Mollet verklaarde dat hrj zich bereid had verklaard in functie te blijven met het oog op de al gemene politieke toestand en de financiële kwesties, die thans door het parlement worden be handeld. Het Franse besluit kwam voor de delegaties bij de V.N. als een verrassing. Functionarissen van het „State Department" en van de Britse ambassade te Washing ton verklaarden, dat zi] geen voorkennis hadden gehad van t Franse verzoek. Mollet zei, dat zijn aanbod om af te treden, was gekomen op n tijdstip, dat de regering bij het parlement fiscale voorstellen heeft ingediend, die op veel weer stand stuiten. „Bijgevolg zou een aftreden thans de schijn hebben kunnen wekken van een vlucht aldus de premier. In de aankondiging, dat Frankrijk een „laatste beroep" op de Veiligheidsraad zal doen, ziet men als een teken van de grote teleurstelling van dit land over het besluit van Engeland om op de door Egypte gestelde voorwaarden weer door het ka naal te gaan varen. Volgens gewoonlijk betrouwba re kringen te Parijs is er op de vergadering van het Franse ka binet woensdag enige kritiek ge leverd op Engeland, omdat dit land het „Brits-Franse front" te gen Nasser heeft verbroken. De Franse regering zou gekwetst zijn door het feit, dat zij niet was geraadpleegd, vóórdat Britse ver tegenwoordigers in Zwitserland met Egyptische afgevaardigden onderhandelingen begonnen over de betaling van tolgelden in ponden. Op het terrein waar het Ne derlandse paviljoen op de we reldtentoonstelling te Brussel zal verrijzen is dinsdagmiddag de grote centrale boog, die het gewelf van de koepel van het paviljoen zal schragen, opge steld. De twee oudste arbeiders, een Nederlander en een Belg, hesen de vlag van hun land op de top van de boog, terwijl het „Wilhelmus" en de „Braban- gonne" weerklonken. De commissaris-generaal van Nederland bij de tentoonstel ling, de heer Van Walsum, be groette de Nederlandse ambas sadeur te Brussel, jhr. Texeira de Mattos. Op een teken van de heer Van Walsum werd een stuk vuurwerk boven op de boog tot ontbranding gebracht. Daarna werd in de cantine een ont vangst gehouden. Alle arbeiders ontvingen een pakket. Ierland zal met Ingang van 1 juni de invoer van uien stopzet ten. Dat is een maand eerder dan het vorige jaar toen de invoer van uien in dit land op 1 juli werd stopgezet. De Ierse grens bleef toen voor uien gesloten tot februari. Vanaf februari tot he den is ruim 1300 ton uien uit ons land naar Ierland verzonden. De maatregel die genomen is, houdt verband met de bescherming van de eigen teelt. Thans komen er ook vrij veel uien uit Egypte op de Ierse markt. Erf-groothertogin Josephine- Charlotte van Luxemburg, de zuster van Koning Boudevvijn in België, heeft gistermorgen vroeg het leven geschonken aan een, dochter en een zoon, die elk 5 pond wegen. De moeder en de kinderen maken het goed. Het groothertogelijk hof van Luxemburg heeft de voorna men bekendgemaakt van de prinselijke tweeling, die in de nacht van dinsdag op woens dag op het kasteel te Betzdorf is geboren. De jongste prins zal evenals zijn vader, de groot-hertog van Luxemburg, Jan heten. De jongste prinses zal de naam van Margaretha ontvangen, naar haar meter, prinses Mar garetha van Zweden, vrouw van prins Axel van Denemar ken, de oudste zuster van ko ningin Astrid. De doop zal vrijdag a.s. op het kasteel te Betzdorf geschle- dfin Aco Josephine-Charlotte is in 1953 in het huwelijk getreden met de Luxemburgse troonopvolger Groot-Hertog Jan. Hun oudste kind, Prinses Marie-Astrid, is drie jaar. Het tweede kind, Prins Henri, is twee. De Europese Betalings-Unie, die belast is met de vereffening van alle transacties tussen de deel nemende landen van de O.E.E.S. en tussen deze landen en hun ge associeerde monetaire gebieden, zal na 1 juli 1957 met een jaar worden verlengd, aldus deelt de organisatie voor Europese econo mische samenwerking mede. De raad van de organisatie nam het principiële besluit op 10 mei De Franse reders hebben de aandacht van de regering geves tigd op de schade die aan 's lands economie wordt toegebracht door de boycot van het Suezkanaal. Naar verluidt is premier Mol let krachtig voorstander van een voortzetting van de boycot, maar de druk van commerciële zijde wordt groter. De Deense minderheidsrege ring bestaande uit socialisten onder premier Hansen is woens dag afgetreden. Zoals gemeld hebben de socialisten dinsdag bij de algemene verkiezingen 4 van hun 74 parlementszetels ver loren. De radicalen, die de socialis ten steunden, behielden hun 14 zetels. Tezamen hebben zij nu evenveel zetels als de rechtse partijen conservatieven, libe ralen en de een-belastingspartij bij elkaar. De regering-Han- sen had slechts aan het bewind kunnen blijven met steun van. de communisten, die ook verlie zen hebben geleden en zes van hun acht zetels hebben behou den. Premier Hans Christian Han sen verklaarden, dat de ver klaarden, dat de verschuivingen in het parlement de vorming van een nieuw kabinet niet heb ben vereenvoudigd. Als er nog geen regering is gevormd, als koningin Elizabeth van Engeland op 21 mei voor een staatsbezoek aan Denemar ken aankomt, zullen de politie ke partijen een bestand in acht nemen voor de drie dagen die het bezoek duurt. In het midden van de Stille Oceaan Is gisteren op grote hoogte de eerste ontploffing in de huidige serie Britse kemproe ven te weeg gebracht, zo heeft het Britse ministerie van bevoor rading woensdagavond bekend gemaakt. j.l. en droeg aan de bestuursraad van de Unie op vóór 30 juni a.s. de nodige juridische maatregelen te treffen. Overeenkomstig het besluit van de raad van de organisatie zal deze verlenging geen enkele wij ziging teweegbrengen in de re- gèls welke ten aanzien van het functioneren van de Eurcpese Betalings-Unie bestaan. Dit be tekent, dat de vereffennig van overschotten en tekorten van deelnemende landen in de Unie gedurende de periode 19571958 zal blijven geschieden op basis van 75 procent door middel van goudbetalingen en 25 procent door kredietverlening. Tevens werd besloten tot hand having van de speciale clausule voor de beëindiging van de E.B.U. en de onmiddellijke toepassing van de Europese monetaire over eenkomst, die op 5 augustus 1955 werd getekend, indien deelne mende landen wier gezamenlijke quota 50 procent bedragen van het totaal der quote, de conver tibiliteit van hun valuta herstel len. Bovendien deed de raad van de organisatie de aanbeveling aan de deelnemende landen om, even als het vorige jaar, rekening houdend met het peil van hun goud- en dollarreserves, te pogen verdere bilaterale amortisatie overeenkomsten te sluiten ten einde hun totale schulden aan de vorderingen op de Unie te ver minderen voorzover deze schul den en vorderingen niet reeds volledig waren gedekt. „Wij zijn bereid Oost-Duits land niet in te schakelen bij de opbouw van onze weermacht, in dien de Sowjet-Unie instemt met hereniging van Duitsland na vrije algemene verkiezingen aldus heeft de Westduitse bonds kanselier, dr. Konrad Adenauer, dinsdagavond op de door 15.000 belangstellenden bijgewoonde slotbijeenkomst van het door de Christendemocratische Unie te Hamburg gehouden partijcon gres verklaard. De bondskanselier legde deze verklaring af, nadat hij had her innerd aan verklaringen der Sowjet-Russische leiders, dat een herenigd Duitsland een gevaar voor de Sowjet-Unie zou zijn. Protestants-Christelijke werkgevers blijven voor vrijere loonvorming Het verbond van protestants- christelijke werkgevers in Net derland zal een vrijere loonvor ming blijven voorstaan en haar invoering, waar en wanneer mo gelijk, bevorderen. Bij de invoering van grotere vrijheid in de loonvorming zal het immer om mogelijkheden gaan, mogelijkheden waarvan partijen vrij zijn om gebruik te maken, aldus 'het jaarverslag van het verbond over 1956. In dien men dit nalaat kan dit niet aan het vrijere stelsel worden verweten. Het gaat tenslotte om de verantwoordelijkheid bedrijfs taks- en ondernemingsgewijze. Die verantwoordelijkheid wordt niet gestimuleerd in grote ver banden en met een stelsel van algemene, voor ieder gelijkelijk geldende maatregelen. Haar ver- sterking wordt veeleer gevonden in een systeem, dat recht doet wedervaren aan de positie van de samenlevingsverbanden, waarmee de enkeling door zijn arbeid een rechtstreekse relatia heeft, aldus het jaarverslag. ONTPLOFFING IN AMER. ATOOMLABORATORIUM. In de atoomlaboratoria van Brookhaven in de Amerikaanse staat New York, één van de voor naamste centra voor onderzoek naar het vreedzaam gebruik van atoomenergie in de Verenigde Staten, heeft zich woensdagmid dag een ontploffing voorgedaan. Later is bekend gemaakt, dat er vier gewonden zijn. De toe stand van één van hen is ernstig. LAGERE TEMPERATUREN. De invloed van een depressie die boven Ierland Is gelegen, breidde zich woensdag ook over ons land uit. Aan de voorzijde van dit luchtdruksysteem werd met zuidelijke winden zachte lucht aangevoerd, waarin maximum temperaturen van ongeveer 20 graden werden gemeten. Op het vliegveld Twente liep de middag- temperatuur op tot 23 graden. Een uit België afkomstige sto ring veroorzaakte des middags in het zuiden van het land onweer, waarbij op het vliegveld Beek 9 mm werd afgetapt. In de loop van de avond werd de zachte lucht verdreven door koelere lucht, wat gepaard ging met re gen en plaatselijk onweer. In verband met deze ontwikke ling zullen de temperaturen he den lager zijn, terwijl de wind in kracht toeneemt medegedeeld door het K.N.M.l. te De Bilt, geldig van donderdag morgen tot donderdagavond. Lagere temperaturen. Wisselende bewolking met en kele buien. Matige tot krachtige zuidwestelijke wind. Koeler. VRIJDAG 17 MEI. v.m. n.m. Breskens 3.55 4.25 Terneuzen 4.30 5.00 Hansweert 5.10 5.40 Walsoorden 5.20 5.50 ZON MAA* op onder op onder Mei. 16 4.47 20.30 23.05 6.45 17 4.46 20.32 23.45 7.44 18 4.44 20.33 8.46

de Vrije Zeeuw | 1957 | | pagina 1