tr Makarios in Nairobi aangekomen Het Britse bezoek Frankrijk aan VADER ZOON De Verenigde Staten Canada en Saoedi-Arabië protesteert bij Verenigde Staten Koning Hoessein wijst kabinetsformateur aan Persconferentie van president Eisenhower West-Duitsland en de Sowjet-Unie Het tekort aan leerkrachten te Rotterdam Fortex costuums Sporicciberts en Pantalons HET WEER WEERBERICHT HOOGWATER ZON- en MAANSTANDS EERSTE BLAfl KONING HAAKON Muiterij op Brits schip Franse politie neemt „France-Observateur" in beslag CYPRUS HET PROCES-MONTESI De Britse bezuiniging op de defensie Vliegtuigongeluk in Brazilië Vliegende torpedo voor Canadese strijdkrachten verras! en mei de mooiste collectie gondmerk die denkbaar is. Wat kunt U beter wensen dan 100 kwaliteit, perfecte pasvorm en een zeer aantrekkelijke prijs, Kom voor Pasen eens passen bij Zelfbestuur voor Franse gebieden De V. S. gaan het eerste, door kernenergie voort gedreven koopvaardijschip bouwen Frankering bij abonnement: Terneuzen Directeur-Hoofdredacteur L van de Sande Redactie-adres: Noordstraat 55—57 Administratie-adres: Srnidswal Telefoon 2073 en 2510 Na. 5 nar uitsluitend 2673 Gironummer 38150 Abonnementsprijs6,per kwartaal; per maand 2.—per week 48 cent. Losse nrs 9 et. Verschijnt dagelijks VRIJDAG 12 APRIL 1957 12e Jaargang Nr 4037 Uitgeefster N. V. v/h Firma P. J. van de Sande, Terneuzen Advertentieprijs per mm 15 ct; minimum pst advertentie 2,25 Rubriek Kleine Advertenties géén handelsadw, tenties)5 regels 1. Iedere regel meer 20 Vermelding: Brieven onder nummer, of: Adrri Bureau van dit Blad, 20 cent meer Inzending advertenties tot ■- namiddags 2 u_.~ Voor hef Maandagnummer: Zaterdags lé «bet De gezondheidstoestand van de 84rjarige koning Haakon van Noorwegen schijnt wat minder goed te zijn geworden. De bloed omloopetoomis, die vooral de besten betreft, is ernstiger ge worden. De koning lijdt thans ook aan staar. Aan, boord van het ouder Brit- se vlag varende schip „Maria Vii- torio", dat sinds 2 april in de ha ven van Suez ligt omdat de tol gelden voor de vaan door het Suftdusxatal niet betaald kunnen worden, is volgens het nieuwsbu reau voor het Midden-Oosten don derdag rotiHerij uitgebroken. De bemanning wilde hierdoor kracht bij zetten aan haar eis tot onmiddellijke repatriëring. Bil de gevechten aan boord van het schip is een officier die de kapitein wilde beschermen, ge wond. De Egyptische politie, die op verzoek 'van de kapitein te hulp was gekomen, wist de muiterij „e bedwingen. De Franse politie heeft donder dag op last van de minister van ntaraenland.se Zaken het nummer va» de volgende week van het Liukse weekblad „France-Obser- va»eur" in beslag genomen tai dit nummer was een artikel over het optreden van het Fran se leger in Algerië opgenomen. Aartsbisschop Makarios is don derdag op weg van zijn verban ningsoord op de Seychellen naar Athene te Nairobi, de hoofdstad van Kenia, aangekomen. Men verwacht, dat de leider van de beweging op Cyprus voor aan sluiting bij Griekenland volgen de week woensdag in de Griekse hoofdstad zal aankomen. Ds aartsbisschop verklaarde onder meer dat hij geheel en al gekant is tegen verdeling van Cyprus. Het probleem gaat alleen Engeland en het volk van Cyprus en niemand anders aan, zo zei hij nog. Aartsbisschop Makarios zei voorts dat de geringe verzach ting van do noodmaatregelen op Cyprus, die kortgeleden door de Britse regering bekend is ge maakt niet voldoende is om bi] te dragen tot herstel van de vrede. Als men voortgaat met het voltrekken van doodvonnissen op Cyprus, zal de weg naar pacifi catie van, het eiland versperd worden, aldus Makarios. Hii merkte op dat hij zich pas zal kunnen uitlaten over een defini tief plan van actie inzake de Cy prische kwestie, als hij zich vol lediger op de hoogte van de toe stand gesteld heeft. Hij had op de Seychellen slecht kennis kun nen nemen van, de ontwikkeling op politiek gebied uit de paai* kranten die hij daar mocht lezen. Volgens hem zal de weg naar een vreedzame, democratische en rechtvaardige oplossing van de Cyprische kwestie pas vrij zijn na opheffing van de noodtoestand op het eiland en na zijn balling schap en die van zijn collega's. Makarios deelde tenslotte mee, dat hij vóór zijn terugkeer naar Cyprus niet bereid is commen taar te leveren op de voorstellen óver de nieuwe grondwet van Cyprus van lord Radcliffe. Op bevel van de gouverneur var: Cyprus zal de wet op de pre r. 4-r* tmlrrnnc \xrTM ventieve hechtenis, volgens wel ke verdachte leden van de EOKA zonder gerechtelijk onderzoek vastgehouden kunnen worden, nog zes maanden van kracht blij ven. De bevoegdheid van de in 1955 ingestelde speciale rechtbanken, die mensen moeten berechten die terroristische daden hebben ge pleegd, is eveneens met zes maan den verlengd. De eerste, die donderdag in het proces-Montesi te Venetië als ge tuige optrad, was Enzo Fogliatti, een journalist van een Italiaans weekblad. Deze vertelde het hof da. toen het Montesi-schandaal zijn hoogtepunt had bereikt „wij journalisten met een chequeboek in onze handen moesten lopen". „Elkeen die we om een verhaal vroegen eiste sommen geld van 1000 tot zelfs 3000 gulden. Op een gegeven ogenblik werd de toestand volmaakt onmogelijk en we kwamen met elkaar over een geen cent meer voor zoge naamde spontane inlichtingen te geven", aldus Fogliatti. De rechter vroeg hem wie be taling eisten, waarop de getuige antwoordde: „De Montesi's". Hij noemde met name Wilma's moe der aan wié verscheidene bladen verschillende bedragen betaalden voor stof orn over te schrijven. v,,We betaalden zelfs de huwelijks- kosten van Wilma's zuster Wan da", aldus de journalist. Het Britse koninklijke paar is donderdag na een bezoek van 3 dagen aan Parijs, per vliegtuig naar Rijssel (Noord-Frankrijk) gereisd. Langs de route die de konin gin en de prins naar het vliegveld Le Bourget volgden, stonden dui zenden mensen. Uit de menigte klonken uitroepen als „Goede reis" en „Tot ziens" op. Kanonnen losten 101 saluut schoten. Op het vliegveld nam de koningin afscheid van de Franse autoriteiten, o.w. premier Mollet. President Coty vergezelde haar tot aan het vliegtuig. De „Vickers Viscount", waar- mee het koninklijke paar naar Rijssel vloog, werd geëscorteerd door Franse en Britse jagers. De ambassadeur AraMë in Washington, AtKtaMab Khayyal, heeft bil het „State De- partaaent" geprotesteerd tegen de vaart van het Amerikaanse tank schip ,j&ern Hills" door de Golf van Akaba naar de Israëlische haven EHath, zo meldt radio-Osi ro. De „Kern Hills" heeft (ie Ara bische territoriale wateren ge schonden. „De Golf van Akaba is een gesloten zee", zo heeft de am bassadeur volgens radio-Cairo verklaard. Tevoren had het Egyptische persbureau bekendgemaakt, dat de Arabische staten van plan zijn gezamenlijk tegen de schending van de Arabische territoriale wa teren hi de Golf van Akaoa te protesteren. Ook zouden de Arabische sta ten de kwestie met de Perzische regering willen opnemen, omdat de „Kern Hills" de olie voor Eilath in de Perzische haven Ban dar Mashoeor had geladen. Koning Saoed van Saoedi-Ara- blë heeft, volgens Egyptische persberichten, Israël gewaar Saoedi- Hare. het Egyptische antwoord op het Amerikaanse memoran dum over de toekomst van het Suezkanaal overhandigd zijn. Oostduitse verklaring 'Het Oostduitse ministerie van Buitenlandse Zaken heeft een vei'klaring uitgegeven, waarin het aanbiedt de „koloniale volke ren" te helpen bij de ontwikke ling van hun economie, zonder dat hieraan voorwaarden zijn verbonden. De regering van West-Duits- iand wordt ervan beschuldigd te willen deelnemen aan de „kolo niale politiek" van de Westelijke mogendheden. Het ininisterie grondt zijn beschudiging op het 'feit, dat de bondsrepubliek zich bereid heeft verklaard een kre diet van 200 miljoen dollar aan minder ontwikkelde landen te verlenen, dit krachtens de bepa lingen van het verdrag inzake de Europese gemeenschappelijke markt, dat door Oost-Duitsland wordt veroordeeld. Volgens James Reston. corres pondent van de New York Times in Washington, zal de Ameri kaanse regering trachten Enge land over te halen zijn plannen tot bezuiniging op de landsver dediging te wijzigen. Men zou in Amerikaanse regeringskringen bezorgd zijn over de politieke implicaties van het Britse plan. Staking van piloten in Australië Piloten van de Australische luchtvaartmaatschappij „Qan- tas" zijn donderdag in staking gegaan om kracht bij te zetten aan hun eis tot salarisverhoging. Hierdoor dreigt het luchtver keer van deze maatschappij te gen het weekeinde volkomen stil te komen liggen. De „Qantas" vliegt op Groot- Brittannië. de Ver. Staten, Oost- Azië, Nicüw-Guinea en de eilan den van, de Stille Oceaan. Koning Hoessein van Jordanië heeft donderdag dr Hoessein Fak- hri Ivhalidi, een senator die vroe ger minister van Buitenlandse Zaken is geweest, opgedragen persoenenwrji, w aMnnen 24 uur een nieuwe rege- schuwd dat Israëlische schepen ring te vormen, die trachten door de Golf van Akaba te varen, opgebracht zul len werden. Deze berichten maken voorts melding van een Egypösch pro test bij de Ver. Staten tegen leve ring van olie aan Israël via de Golf van Akaba. Ook zou woensdag aan* de Ame rikaanse ambassadeur in Cairo, KT De socialistische partij van Na- boelsi, de af tredende premier, heeft woensdagavond besloten geen deel te nemen aan de nieuwe regering. In officiële kringen in Syne heeft het aftreden van Naboelsi, ook al komt het niet geheel on verwachts, ernstige ongerustheid verwekt. President Eisenhower heeft op zijn welkelijkse persconferen tie gezegd dat de Verenigde Sta ten op geen enkele wijze kunnen aannemen dat men in de huidige onderhandelingen met Egypte over de functionering van het Suezkanaal niet tot een bevredi gende regeling zal komen. Hij wist niet hoe lang die onderhan delingen zullen duren. Eisenhower zei niet te geloven dat er enig vooruitzicht bestaat Japan economisch levensvatbaar te houden alleen door het telken jare enig geld te verstrekken. Meer en meer heeft de Ameri kaanse industrie verzoeken tot de regering gericht om hogere tarieven of om het contingente- ringssysteem vaster te omlijnen teneinde de stroom Japanse ar tikelen, die de Amerikaanse markt bereikt, af te dammen. Hij verklaarde voorts de moed van de Britten te bewonderen bij hun pogen een levensvatbare econo mie te handhaven en meende hun problemen op bepaalde pun ten met dat van Japan te kunnen vergelijken. President Eisenhower heeft de opmerkingen over de economi sche vooruitzichten van Japan, gemaakt naar aanleiding van, vragen over de handel met com munistisch China. Japan wil na melijk verlichting van de huidi ge beperkingen van de handel met communistisch China. De kwestie van uitbreiding van deze handel moet volgens Eisenhower worden benaderd met verstand en men moet er zowel het welzijn van de Ver. Staten zelf op lange termijn als bepaald onmiddellijk voordeel bij in aanmerking ne men. In dit verband zei hij ook, dat de problemen van Groot-Brit- tannië niet in grote mate van die van Japan verschillen. Syrische kranten verklaarden donderdag in hun commentaren, dat de Syrische regering koning Hoessein dient te adviseren ever de beste manier om de crisis op te lossen. Er bevinden zich nog steeds Syrische en Saoedi-Arabische troepen in Jordanië, die daar in november jl. na de Israëlische aanval op Egypte heen werden gezonden. Sommige waarnemers zr)n van mening, dat grootscheep se ongeregeldheden, die tot een burgeroorlog zouden leiden, in grijpen van Syrië, Saoedi-Arabië af t>eide landen tezamen tot ge volg zullen hebben. De Jordaanse ambassadeur in Egypte heeft bij aankomst in Cairo" meegedeeld, dat het thans in geheel Jordanië rustig is. Dit wordt door de Egyptische radio gemeld. De zender verklaart voorts, dat de Egyptische ambassadeur te Damascus, donderdag, een lang onderhoud heeft gehad met de Syrische president. De Amerikaanse regering heel» woensdag in een nota. van Herter, vraameménd minister ran Bui tenlandse Zaken, geantwoord op het Canadese protest betreffende bet zelfmoordgeval van de Cana dese ambassadeur in Egypte. Herter betuigt zijn deelneming met Normans gezin en jegens Canada en zegt elke ontwikkeling uit onverschillig welke bron. Amerikaanse of Canadese, te be treuren, die de prettige verhou ding met Canada kan verstoren. Het Amerikaanse ministerie heeft ook de tekst vrijgegeven van de Canadése nota van 18 maart, waarin ije betrokken com missie van het Amerikaanse con gres wordt beschuldigd van „on verantwoordelijke beweringen" jegens Norman, „een hoge en vertrouwde vertegenwoordiger van de Canadese regering". De Canadese minister van Bui tenlandse Zaken heeft het Lager huis betoogd dat buitenlandse in menging in Canadese zaken „on toelaatbaar" is. „Indien we bij het kwijten van onze plicht terzake van de veiligheid als regering fa len. zullen we daarvan verant woording voor ons eigen volk moeten afleggen en niet voor een subcommissie van 'n ander land aldus Pearson. De Canadese regering heeft de Amerikaanse regering woensdag in een aan de onderminister van Buitenlandse Zaken Herter over handigde brief verzocht congres commissies niet op de hoogte te stellen van door de Canadese re gering over Canadese burgers verstrekte vertrouwelijke inlich tingen, tenzij met uitdrukkelijke officiële Canadese toestemming. Hieraan wordt toegevoegd dat, tenzij de Amerikaanse regering bereid is een dergelijke verzeke ring te geven, de Canadese auto riteiten zich in de toekomst het recht moeten voorbehouden geen inlichtingen betreffende Canade se burgers, die voor de Ameri kaanse staatsveiligheidsdienst van belang kunnen zijn, aan een Amerikaanse instelling te ver schaffen. Een Braziliaans verkeersvlieg tuig is op liet eiland Andileta, in de Braziliaanse staat Sao Paulo, neergestort, wat aan dertig men sen het leven heeft gekost. Het toestel behoorde aan de „Real Aerovias". Het vloog tus sen Rio en Sao Paulo. Als gevolg van een motorsto ring verloor het vliegtuig hoogte en vloog tegen een bergtop te pletter. Er waren een bemanning van vijf en 25 passagiers aan boord. Dit is het tweede grote vlieg tuigongeluk in Brazilië in één week tijd. Op 7 april verongeluk te in Zuid-Braziiië een vliegtuig met 40 inzittenden, die allen de dood vonden. Bij aankomst op het vliegveld van Rijssel werden de kontngr en de prins begroet dooi de pre fect van het departement-Nord. Duizenden waren op de been om het Britse koninklijke paar te „- groeten. Veel winkeliers van Rijs sel hadden in hun étalages fo-u s van het Britse koninklijke gezm g<DeFranse premier, Guy Moliet, verklaarde donderdag tegenover een correspondent van Reuter, dat de ontvangst in Parijs bewe zen heeft dat koningin Elizabeth een grote plaats inneemt m het hart van iedere Fransman. Voor de ontvangst op het start huis van Rijssel waren 800 vol wassenen en 600 kinderen uitge nodigd. De kinderen zwaai een met Engelse vlaggetjes toen ko ningin Elizabeth over- een rode loper het stadhuis betrad. De burgemeester van Rijs.- Laurent, bracht in zijn toespraak in herinnering, ctat Rijssel deze eeuw tweemaal door Britse troe pen bevrijd is. Oudstrijders uit de beide - reldoorlogen werden ha de out vangst aan de koningin voor;/ steld. Prins Philin legde een laan, van witte rozen op het oorlogs gedenkteken, waar Spahi's in wn- te capes en rode tunieken een erewacht vormden. Koningin Elizabeth en prins Philip zijn donderdagavond van het vliegveld van, Rijssel naar Lgnden teruggekeerd na hun be zoek van vier dagen aan Frank rijk. KONINGIN' NEDAGVTERiN G BW PALEIS SQESTDIJK. Door samenwerking der Oranje verenigingen van Baam en Soest zal de traditionele bloemenhultie op de verjaardag van Koningir Juliana dit jaar een landelijk karakter krijgen. Uit iedere gemeente van o ra- land zullen delegaties van twee personen naar Soestdijk worde afgevaardigd. Het défilé, dat één uur zal tiui vangt precies te elf uur aan. Zij, die niet aan het défilé h nen deelnemen, worden eveneens in de gelegenheid gesteld Ke rnen neer te leggen De Koninklijke familie zal rite namelijk te voet begeven mar <.e Koningslaan, waar duizenden plaats zullen kunnen vinden Hier kunnen de bloemen in o: vangst worden genomen. Zij, die de delegaties vorm r zullen op het gazon vóór het ko ninklijk paleis een levende lar.-: kaart vormen. Na afloop van het défilé zullen de provinciale af vaardigden aan H. M. de Kon- gin worden voorgesteld. UITGIFTE NIEUWE POSTZEGELS. Blijkens een bekendmaking i de Staatscourant van gistere heeft de P.T.T. twee postzegels uitgegeven, respectievelijk in oe waarden van 8 en van 70 cent. Thans zijn postzegels in de vol gende waarden verkrijgbaar: 1, 2 3 4 5, 6. 7, 8, 10, 12, 15, 20, 25 30 40, 45, 50. 60, 70 en 85 cent 1,—, 2,50, 5,—, 10,—, 15, en ƒ25,- Postzegels van 2^2 cent, vw zover niet buiten gebruik geste'-! mogen worden opgebruikt. Een woordvoerder van de Westduitse regering heeft don derdag gezegd, dat West-Duits land niet van plan is een ver drag als dat van Rapallo met de Sowjet-Unie te sluiten. Hij zei dit naar aanleiding van een vraag over een bulletin van de Sow jet-ambassade in Bonn, waarin de hoep wordt uitgespro ken, dat de huidige briefwisse ling tussen kanselier Adenauer en premier Boelganin van de Sowjet-Unie zal leiden tot terug keer van „de geest van Rapallo". (Dit in 1922 getekende Duits- Russische verdrag voorzag in de De Canadese luchtmacht en ma rine zullen dit jaar de beschik king Inrijgen over een nieuwe vliegende torpedo, die uit vlieg tuigen wordt afgeschoten en on derzeeërs bestrijdt. Dit onthult 'n Canadees verdedigingsrapport, dat aan het Canadese Lagerhuis is voorgelegd. Voorts blijkt eruit dat Canada dit jaar aan zijn Europese Navo- bondgenoten in het kader van het hulpprogram van 130 miljoen dollar, '200 oefentoestellen en 'verscheidene oude mijnenvegers heeft aangeboden. West-Duits- land koopt 225 Sabre-straalja gers van Canada en krijgt 75 als schenking. 360 Duitse vliegers zullen hiervoor in Canada worden opgeleid. De verenigde Rotterdamse oudercommissies, omvattend 140 openbare scholen, hebben een resolutie aangenomen en ter kennis van de regering en van de Staten-Generaal gebracht. Zij zeggen daarin met grote ver ontrusting kennis te hebben ge nomen van het feit, dat dage lijks voor ongeveer 60 klassen geen leerkracht beschikbaar is. niettegenstaande de tewerkstel ling van een groot aantal ge pensioneerden en gehuwde on derwijzeressen, terwijl voor de cursus 1967-1958 met een veel voud hiervan gerekend moet worden. Zij wijzen er o.m. op, dat de situatie bij het gelijkge stelde onderwijs geen gunstiger beeld zal vertonen en dat door van hogerhand in de dertiger jaren voorgeschreven bezuini gingsmaatregelen Rotterdam niet de beschikking heeft over boventallige leerkrachten, gelijk in andere grote steden des lands nog wel het geval is. Mede om andere redenen dringen zij daarom aan op: le. Het terstond verlenen van uitstel van verdere eerste oefe ning aan in militaire dienst zijn de onderwijzers, die het Rotter damse onderwijs reeds dienen of willen gaan dienen; 2e. het verlenen van uitstel van eerste oefening aan onder wijzers, die hun dienstplicht nog moeten vervullen en wel op een zodanig tijdstip, dat betrokke nen nog niet zijn ingedeeld en derhalve later bestemming tot buitengewoon dienstplichtige mogelijk wordt, en 3e. het treffen van maatrege len, waardoor de opleiding tot onderwijzer gestimuleerd wordt. vestiging van diplomatieke be trekkingen en handelsverkeer cp ruime schaal. De Sowjet-Unie deed afstand van alle aanspra ken op schadevergoeding van Duitsland. „Rapallo is algemeen geworden tot een begrip voor overeenstemming tussen Duits land en de Sowjet-Unie zonder dat de westelijke mogendheden erin gekend zijn.) Volgens de woordvoerder van de Wostduitse regering is de Westduitse regering niet van plan haar bondgenootschap m?t het Westen prijs te geven voor de geest van Rapallo. Wel is de bondsregering bereid tot een or delijke regeling van haar betrek kingen met de Sowjet-Unie, zo danig dat zij inmenging van de ene partij in de zaken van de andere uitsluit. Een oplossing van de kwestie der hereniging zou van ten dergelijke regeling deel uitmaken. De woordvoerder deelde mee. dat het antwoord van Adenauer op Boelganins laatste schrijven aan hem in het begin van de volgende week in Moskou over handigd zal worden. Diploma tieke waarnemers verwachten dat het concrete voorstellen zai bevatten over hst openen van Duits-Russische handelsbespre kingen. In Parijs zijn donderdag 'r, aan tal regeringsbesluiten gepubli ceerd, waardoor 12 gebieden in West- en Equatoriaal-Afrika en Madagascar, die tot nogtoe onder Frans beheer hebben gestaan, .grotendeels zelfbestuur krijgen. Aan de administratieve hervor mingen in deze gebieden, die don derdag zouden ingaan, zijn verkie zingen voorafgegaan. De pas gekozen volksvertegen woordigingen in deze gebieden hebben raden gekozen aan 'net hoofd waarvan Franse gouver neurs zijn geplaatst die in fei te ministerraden zijn. Frankrijk zal echter toezicht blijven uitoefenen op het buiten lands beleid, de defensie en de handel van deze gebieden. Het betreft hier gebieden, die in totaal 16 maal zo groot zijn als Frankrijk en waarin rneer dan 25 miljoen mensen wonen. De Amerikaanse commissie voor de kernenergie heeft mede gedeeld dat zij een overeenkomst is aangegaan met een firma te New York betreffende de bouw van een atoomreactcr voor een koopvaardijschip. Deze eerste aldus voort te bewegen koop vaarder zal begin 1960 van stapel lopen. Het werk aan dit schip zal niet in het geheim verlopen. Deskun digen uit andere landen zullen het desgewenst in de Ver. Staten mogen volgen. Volgens de commissie zal de reactor een vermogen van 20.000 paardekracht opleveren. Zij zal niet slechts voor de aandrijving der scheepsmachines zorgen, doch eveneens energie voor an dere doeleinden verschaffen. KOUDE LUCHTSTROMING In de koude lucht die thans land overstroomt dreven dom r- dag grote stapelwolken mee waaruit buien vielen. Hier daar bereikte de neerslag in de vorm van hagel de gror De neerslaghoeveelheden in de avond werden afgetapt w ren echter nergens groter dar 2 millimeter. De aanvoer van koude lu i: die plaats vindt met noordelijke winden tussen een hogedruk y bied ten westen van de Brit* eilanden en een lagedrukgeb- -■! boven Rusland blijft het kon», de etmaal voortduren. Evens donderdag moeten plaatse!*- buien worden verwacht. medegedeeld door het K. N. M geldig tot vrijdagavond. Koude luchtstroming. Wisselend bewolkt met plaats, lijk enkele buien. Overwegen 1 matige noordelijke wind. Korx* weer. ZATERDAG 13 APRIL v.m. n.rc. Breskens 0-36 IIP Terneuzen 1.11 L42 Hansweert 1.51 212 Walsoorden 2.01 -2-12 ZON KAAI op onder op end*/ 5.53 19.34 17.21 4.36 13 5.51 19.36 18.43 5.01 14 5.48 19.37 20.03 15 5.46 19.39 21.20 5.5.

de Vrije Zeeuw | 1957 | | pagina 1