Uit de Provincie lekkere koffie! CC O Vlle9enS Douwe Riolering en zuiveringsinstalatie te Nieuwliet officieel in gebruik gesteld Wat n gemak Hengstenkeuringen (met premiekeuring) Dekseizoen 1957 LEZERS die schrijvet TERNEUZEN. AXEL. BRESKEN S CADZAND. RETRANCHEMENT. ><- - ;,r SAS VAN GENT. o- SLUIS. WESTKAPELLE. Koninklijke Veren. „Het Nederlandsche Trekpaard'1 KEURINGEN TE OOST BURG EN AXEL. Busje of potje 2,45 Klein, handig busje 1,38 Grote bus (140 koppen) 9,10 kW HO !7sT Nod. Ver. ran Huisvrouwen. Maandag j.l. hield de afdeling Terneuzen e.o. van de Nederland se Vereniging van Huisvrouwen kaar jaarlijkse ledenvergadering in café ,,'s Lands Welvaren". De presidente, mevr. Hoving, kon een vrij groot aantal dames welkom heten. Na voorlezing en goedkeuring der notulen der vorige vergade ring werd het jaarverslag der secretaresse voorgelezen. Hieruit Week duidelijk de grote activiteit der vereniging. Naast een aan tel (bijeenkomsten werden excur sies gemaakt, cursussen, boeken- e» tijdschriftencirkels georgani seerd. Ook in federatief verband was de vereniging werkzaam o.a. len behoeve van de bejaarden- zorg, kankerfonds en zomerze- Bovendien wordt een maand blaadje uitgegeven. Uit het verslag der pennlng- meesteresse bleek de zeer gezon de financiële toestand der ver eniging. Het bestuur onderging zeer in grijpende wijzigingen. Mevr. Ho ving en mevr. Visser—Verloop, belden aan de beurt van aftreden, werden bij acclamatie herkozen. Mevr. Boerman was eveneens aan de beurt van aftreden, doch reglementair niet herkiesbaar. Bovendien was er een vacature ontstaan door het vertrek van de secretaresse mevr. v. d. Mersch. Mevr. VisserVerloop heeft in middels het secretariaat op zich genomen. Als penningmeeste- resse werd gekozen mej. J. A. C. Versprille, terwijl tenslotte in de tweede vacature werd voorzien door verkiezing van mevr. Visser de Noo. In verband met het 25-jarig ju bileum in het komende najaar werd een kleine contributiever hoging voor 1957 vastgesteld. Na de rondvraag dankte mevr. Hoving alle dames die zich in het afgelopen jaar op enigerlei wijze voor de vereniging verdienstelijk hebben gemaakt. Hiermee was het huishoudelijk gedeelte van de bijeenkomst ten einde. Na de pauze was het woord aan de secretaris der Vereniging vioor Veilig Verkeer, afd. Ter- neuzen e.o., de heer E. Russchen, die op vlotte en vaak geestige wijze een praatje hield over „Voorrang". Teneinde de kenrus der huis vrouwen op het gebied van Vei lig Verkeer te testen hield de heer Russchen aan het eind een kleine hersengymnastiek, uiter aard met problemen op het ver keer betrekking hebbend. Sprak de heer Russchen aan het begin van zijn causerie zijn dank uit aan de Vereniging van Hulsvrouwen voor de geboden gelegenheid om over veilig ver keer te mogen spreken. Aan het eind meende mevr. Hoving dat de dank geheel aan de kant van de huisvrouwen was voor de zeer leerzame avond. Uit de Staatscourant Bij beschikking van de minis ter van Landbouw, Visserij en Voedselvoorziening, is de hoofd ingenieur in vaste dienst bij de voorlichtingsdienst ten behoeve van de landbouw ir. P. R. Bou- man, vroeger te Axel, met in gang van 1 november 1956 be last met de leiding van het Rijks- landbouwconsulentschap te Em- ti*eloord, met aanwjijzing van Enuneloord als standplaats, en is aan hem de persoonlijke titel van Rijkstandbouweonsulènt verleend voor de tijd, gedurende welke hij de leiding van genoemd consu lentschap zal uitoefenen. Lezing Ned. Chr. Vrouwen Bond. De uitnodiging, die het bestuur der afdeling Axel van de N. C. V. B. ditmaal tot haar leden richtte voor het bijwonen van een verga dering in de bovenzaal van „Het Centrum" gold niet alleen de da mes, maar ook hun echtgenoten en velen van hen hadden hieraan gevolg gegeven, zodat de zaal ge heel bezet was, toen de presiden te, mevr. Boorde Graaf de bij eenkomst opende, daarbij de aan wezigen verwelkomde en speci aal de gast van deze avond mr. G. Tichelman uit Terneuzen. Mr. Tichelman hield daarna een causerie over zijn reis naar Pa lestina, welke hij verleden jaar heeft gemaakt met een gezel schap van de Ned. Chr. Reisver- eniging. Op zeer boeiende wijze vertelde hij over de vele plaatsen, be kend uit de Bijbel, die hij met het reisgezelschap had bezocht. Het betreden van de grond, waar eens de Heiland heeft geleefd, maakte op allen een diepe indruk, Na de pauze vertoonde de heer Tichelman dia's van foto's, die hij tijdens deze reis had genomen, waarbij hij meermalen humoris tisch commentaar gaf. De presidente was aller tolk, toen zij na afloop van zijn cause rie de heer Tichelman dank be tuigde voor het gebodene. Ten hoogste voldaan over deze interessante en prachtige avond keerden de bezoekers om half twaalf huiswaarts. Geen vergoeding voor Brcf&cns middenstan ders. Ten aanzien van de midden standers te Breskens die als ge volg van de aanleg van de nieuwe haven voor de Provinciale Stoom bootdiensten westelijk van het dorp zijn gedupeerd, zijn ver scheidene besprekingen gevoerd, zo hebben Gedeputeerde Staten van Zeeland de Provinciale Sta ten meegedeeld. De kans op schadevergoeding is echter rrji- nimaal. Ook op andere plaatsen in ons land doen zich wegverleggingen voor. Juridisch is er weinig te gen te doen. Een eventuele proce dure kan bezwaarlijk worden ge animeerd. Deze zaak ligt in het morele vlak en Gedeputeerde Staten Kunnen niet anders doen dan hierop blijven hameren. Misschien is er een (overigens geringe) mogelijkheid voor com pensatie aan de nieuwe haven, menen zij. Rijkswaterstaat wil daar echter geen verzamelirg van café's. Men wil hier een be hoorlijk plateau voor het ver keer. Jaarvergadering duivenver. „Nog Sneller. In café „Duinoord", van de heer L. Vérstraete te Breskens, hield de duivenver. „Nog Snel ler" zijn algemene jaarvergade ring, die druk bezocht was. De voorzitter de heer A. Vermeulen, opende de vergadering met een woord van welkom. De rekening en verantwoor ding over '56 gaf een klein na delig saldo aan. De aftredende bestuursleden de heren A. Vermeulen en G. van Grol, beiden herkiesbaar, maar laatstgenoemde om gezondheids redenen liever niet. Bij gehouden stemming werd herkozen de heer A. Vermeulen en in de vacature ontstaan door net bedanken van de heer G. van Grol gekozen de heer A. de Mees ter. Het vaststellen van de contri butie gaf nog al wat te doen. De heer J. Carels gaf een dui delijke uiteenzetting waarom het noodzakelijk was, dat er contribu tie-verhoging moest komen. Voorgesteld werd een verho ging tot ƒ5. De heer W. Bruinooge diende een voorstel in om tot een ver hoging van 2,50 te gaan. Het bestuur stelde voor de contribu tie te handhaven op ƒ1, welk voorstel werd aangenomen. Van de rondvraag werd door verschillende leden gebruik ge maakt, o.a. om, zoals dat bij de tentoonstelling is gebeurd, ook jij de zogenaamde cadeau-vlucht, tan diegenen die géén prijs be talen een kleinigheid als troost prijs uit te reiken. Dit werd tangenomen. Hierna sloot de voorzitter deze geanimeerde vergadering. Benoeming De heer M. v. d. Heuvel, onder wijzer aan de o. 1. school te Cad- zand, werd in gelijke functie be noemd te Souburg. Botersmokkel Bij Maldegem werd een Belgi sche smokkelauto aangehouden met 800 kilo Nederlandse room- joter. Een der twee inzittenden werd gearresteerd. Zijn maat coos het hazepad. Duivententoonstelling. De duivenhoudersvereniging .Recht voor allen", die zijn leden teeft uit Retranchement en Sluis, ïield te Retranchement een ten- oonstelling, waarvoor diverse be iers en medailles waren beschik bar gesteld, welke door de vice- /oorzitter S. J. Blokdijk werden uitgereikt. Keurmeester was de heer Van Dorselaar uit Sint Jansteen. De eerste prijzen werden als /olgt behaald: Jaarling doffers: J. Visser; jonge doffers: A. Dierkx; late doffers: M. Leurganeoude dui- /innen: J. Dierkx; jaarling dui- „fS*™*-Xv Moccona is de fijne oplosbare koffie van Douwe Egberts. Eén theelepel Moccona in het kopje, heet water opschenken, melk en suiker naar smaak toevoegen en een lekker kopje koffie staat geurend voor U klaar. ,,.y, vinnen: J. Verherbrugge; jonge duivinnen: Ph. jïdarkusse; late duivinnen: M. Leurgans; kam pioen doffers: P. Vasseur; reser ve-kampioen: S. Boeije; kampioen duivinnen: J. Dierkx; reserve kampioen: Ph. Markusse, allen te Retranchement. Internationale duivenparade. Het moge bekend zijn, dat de duivenvereniging „De Vrede" te Sas van Gent ondanks haar reeds hoge leeftijd nog altijd met een jonge geest bezield is. Zo waren wij deze week te gast op haar 3e Internationale Duivenparade, welke evenals voorgaande jaren weer een prachtige avond is ge worden. Men had de heer R. van Acker (RO-VAAC) uit Zelzate wederom bereid gevonden zijn unieke film-montage te vertonen. Wat deze bekende reporter te zien en te horen bracht was prachtig. Een Benelux-parade in kleuren, waarin men naast de eigenaars hun beroemde duiven ,e zien kreeg als daar zijn een „Dokus" van Remi Cadeyne, „Coppi en de Witterugge" van Nachtegaele, „De Klaren" van MathijsDe Smet en andere „Atomic's van Vereecke uit Deer lijk, was wel zo schitterend ver zorgd, dat men soms waande de duiven zélf in handen te hebben. Een zéér interessant gedeelte was wel de ogen- en vleugel theorie waarbij tot in details ver toond werd hoé (tegenwoordig) de prominenten in de duivensport Jeze onderdelen van de duif graag zien. Ook Nederlandse liefhebbers betrok Ro-vaac in zijn reportage. Zo bracht hij ons in de waan dat wij wérkelijk bij Van de Veke te Zaamslag en bij Staf Dusarduyn te Groede op het hok waren. De gehele montage werd afge wisseld met prachtige kleuren opnamen uit Luxemburg, een schitterend gedeelte van „Madu- redam" en niet te vergeten de bloemenpracht van Lochristi met zijn begonia-kunstwerken van de meest uiteenlopende aard, dit alles teneinde ook de dames te amuseren. Het zou te ver voeren alles te beschrijven maar wij willen nog vernoemen de verfilming van de (Belgische) nationale vlucht uit Bourges voor jonge duiven. Wij konden de gehele vlucht mee maken, de treinreis, het herrin gen van de duiven, de lossing en tenslotte de winnares van de c.a. 17.000 duiven, een duifje van een eenvoudige zielsgelukkige „volksmens". Zeggen wij nog dat de heer Van Acker een zéér smakelijk causeur is, mogelijk doordat het sappige Vlaams de duivenmelker goed ligt. Al met al een succes volle avond voor „De Vrede" waar men niet graag de jaarlijk- Bridge-drive. In hotel Sandersde Pauw werd door de plaatselijke bridge- sociëteit een drive georganiseerd. Deze werd geleid door de heer C. Batselaere. Tijdens deze drive ontving de penningmeesteresse van de vereniging, mevr. W. Lu- teyn een fraai geschenk voor het vele werk gedurende jaren voor de vereniging verricht. De uitslag van deze drive luidt: 1. C. BatselaereJ. Plasschaert; 2. A. de Vreijne—A. D'hoore; 3. A le Clercq—C. Brakman; 4. J. G. v. Hal—J. P. J. Wage; 5. L. Viane'Mevr. W. Luteijn; 6. A. BaasJ. de Meester. Ambonese kinderen drinken geen melk meer. Dc melkverstrekking aan de kinderen in het Ambonezenkamp „Beenderibben" bij Westkapelle is gestaakt. Dit nadat gebleken is, uat van aeze verstrekking vrijwel geen gebruik meer werd gemaakt. De kinderen werden door hun ouders weerhouden de melk te gaan drinken, omdat de ouders zich op het standpunt stelden, dat de melk in de kamers waar de kinderen wonen moest kun nen worden gebruikt, dat ook de ouders recht op deze verstrek- King haatten en dat deze ver strekking ook op zondag zou moeten geschieden. se terugkeer van R' willen missen. i-VAAC zou Dinsdagmiddag werd te Nieuw- vliet, waar de vlaggen feestelijk uithingen, de riolering en zuive ringsinstallatie door ir. J. Rade maker, directeur van de Dienst Aanvullende Civieltechnische Werken, officieel in gebruik ge steld. Hiertoe opende ir. Rade maker de afsluiter, welke tussen het riool en de zuivering is aan gebracht, waardoor het riool water de zuivering binnen stroomde. De heer Rademaker dankte in zijn toespraak voor de vriende lijke woorden, die de burgemees ter aan het adres van zijn dienst heeft gericht. Spreker herinner de eraan, dat zijn dienst niet an dera kan doen, dan wat gedaan moet worden. In den lande wor den vele D.A.C.W.-werken uitge voerd, waardoor het onmogelijk is de verzoeken om bij de inge bruikstelling aanwezig te zijn aan te nemen. Spreker heeft ge meend voor Nieuwvliet een uit zondering te moeten maken, om dat de dienst daar uiterst prettig heeft samengewerkt met de ge meente. Na de afsluiter te hebben ge opend, waardoor de heer Rade maker de officiële ingebruik stelling verrichtte, feliciteerde hij het gemeentebestuur en de gehele gemeente van harte met deze, mede op grond van de volksgezondheid, zeer belangrijke aanwinst. Vóór de officiële plechtigheid was er een ontvangst in de „Stadsherberg". Burgemeester J. C. Everaars sprak hier de ge nodigden toe, na allen hartelijk welkom te hebben geheten. De burgemeester herinnerde er aan, dat 22 januari een bijzondere dag voor de gemeente Nieuw vliet is. Wij zijn bijzonder dank baar, dat» de laatste lMi jaar betere bestrating en betere ver lichting tot stand is kunnen komen en dat thans in de kom van de gemeente geen stinken de sloten meer zijn door het ge reedkomen van de riolering met zuivering. Dat Nieuwvliet eerst thans deze werken tot uitvoering heeft kunnen brengen, is in geen geval te wijten aan de vroegere bestuurders der gemeente. Wie er het eerst in het gemeente bestuur over deze werken be gonnen is, is niet te zeggen, feit is, dat ieder de wenselijkheid aanvoelde en toen de D.A.C.W. kwam om deze werken finan cieel mogelijk te maken, behoef de er niet meer over gepraat te worden. De plannen werden in record-tempo gemaakt door het ingenieursbureau Van Hasselt De Koning, waarna op 30 novem ber 1954 de aanbesteding plaats kon vinden. Het is eigenlijk jammer, dat het einde van het werk er is, omdat men nu na deze drukke periode een stille tijd ingaat. Eén ding blijft, na melijk de dank aan allen, die de genoemde werken mogelijk heb ben helpen maken. Tot slot richtte spreker nog een persoonlijk woord tot de wethouders en raadsleden en drukte zijn diepe respect uit voor de vooruitstrevendheid van de raad van Nieuwvliet. Deze wer ken, die bijna 300.000 hebben gekost, zouden nooit tot stand hebben kunnen komen zonder hun streven naar beter. Het wa pen van Nieuwvliet heeft drie wassende manen, laat dit het symbool zijn voor het streven naar het goede. Na deze toespraak begaf het gezelschap zich naar het terrein van de zuiveringsinstallatie, dat eveneens met vlaggen versierd was, alwaar de officiële inge bruikstelling door ir. Rademaker plaats vond. Weer in de „Stadsherberg" teruggekeerd verenigde men zich aan een dis voor het nuttigen van de traditionele Zeeuws- Vlaamse maaltijd, broodjes met paling. Tijdens de maaltijd werd het woord door diverse heren ge voerd. Als burgemeester van Groede voerde burgemeester J. C. Eve raars het woord. Hij bracht zijn dank voor de medewerking en samenwerking die de gemeente Nieuwvliet steeds bereid is te geven. De gemeente Groede heeft maar voor een klein deel belang bij de zuiveringsinstalla tie, daar slechts enkele percelen op Groede's grondgebied hierop aangesloten zijn, desniettemin wordt de bereidheid van Nieuw vliet om te helpen op hoge prijs gesteld. Als blijk van waardering overhandigde spreker aan loco burgemeester A. J. Hoste van Nieuwvliet, namens de gemeen te Groede een kristallen likeur- stel met plateau, wat met vrien delijke dankwoorden in ontvangst werd genomen. Tot slot spraken nog ir. H. D. J. Swaters, hoofdingenieur van de Prov. Waterstaat, ir. Vis van de P.Z.E.M., en ir. Lekkerkerker van het ingenieursbureau Van Hasselt De Koning. Na de maaltijd bleef het gezel schap nog enige tijd gezellig bij een. OOSTBURG. Driejarige hengsten. Goedgekeurd werden: Udo, eig. atallen De Dobbelaere te IJzendjjke; Nico van 't Kerkje, eig. W. de Feijter Johz. en R. J. de Miiliano te Oostburg; Paul van 't Kerkje, eig. J. Dieleman te Waterlandkerkje; Frits van Reigershoeve, eig. G. Doens te iJzendijke en Adr. J. Catseman te Biervliet; Union, eig. Stallen De Dobbelaere te IJzendijke; Costaud van Brunette, eig. Mare d'Hoore te Sluis; Unicum, eig. Stallen De Dobbelaere te IJzen dijke; Gambo van de Liter, eig. C. N. den Hamer te Schoondijke en Omer Plasschaert te Oost- ourg. Hengsten cuder dan 3 jaar. Goedgekeurd werden: Costaud van de Heihof, eig. Mare. d'Hoore te Sluis, A. J. F. Temmerman te Hoofdplaat, R. J. de Milliano te Oostburg en J. C. J. van de Velde te Kamperland, opgen. in het Keurstamboek; Costaud van Er- kenshof, eig. Adr. J. Catseman te Biervliet; Costaud van Smakt, eig. C. N. den Hamer te Schoon dijKe en Gerrit van Hal te St. Kruis, Jac. Gelissen en H. San- gers te Beek; Successeur, eig. Stallen De Dobbelaere te IJzen dijke en Adr. J. Catseman te Biervliet; Robby van Alstein, eig. A. J. F. Temmerman te Hoofdplaat; Marc van de Liter, eig. C. N. den Hamer te Schoon dijke en Gerrit van Hal te St. Kruis; Wallon d'Amice, eig. Mare. d'Hoore te Sluis, opgen. in het Keurstamboek; Maurits van Geneind, eig. C. N. den Hamer te Schoondijke en Gerrit van Heil te St. Kruis. Goedgekeurd voor vier jaar: Moustic van Urbain, eig. C. N. den Hamer te Schoondijke en Gerrit van Hal te St. Kruis. AXEL. Driejarige hengsten. Goedgekeurd werden: Cupldon van Rondeputten, eig. M. van Fraaijenhove Jzn te Axel; Karei van Moustic, eig. Abr. Dieleman Pzn te Zaamslag en P. J. den Hamer te Axel; Nico van Coe- gors, eig. P. A. P. Dieleman te Zaamslag; Castro v. Kasteelhof, eig. Jac. de Putter Pzn te Axel; Costaud II van Volen, eig. M. L. M. IJsebaert-v. d. Linden te Axel, Abr. Haak Czn te Zaamslag en J. Koster te Boschkapelle; Krack, eig. J. W. Scheele te Axel; Ave- mr van 't Hoogland, eig. Al. Ser- rarens te Ossenisse; Luctor, eig. Fa F. Dekker te Axel; Victor van Rozenberg, eig. Jac. de Putter Pzn te Axel en C. A. van Water schoot te Hontenisse; Castro van Aardenhof, eig. Abr. Haak Czn te Zaamslag, M. L. M. IJsebaert- v. d. Linden te Axel en J. Koster te Boschkapelle; Due v. 't Scheer, eig. Jac. de Putter Pzn te Axel; Roland van Catharinahof, eig. M. L. M. IJsebaert-v. d. Linden te Axel en J. Koster te Boschka pelle; David van Pondok Rawa, eig. J. N. J. Hazekamp te Hoofd dorp en René A. C. Hendriks te Hulst; Azur van de Melo, eig. Wed. C. Steijaert-Plasschaert en Zn te Graauw. Hengsten ouder dan 3 jaar. Goedgekeurd werdenCostaud van de Hor, eig. Jac. de Putter Pzn te Axel. opgen. in het Keur stamboek; Eligant van 't Hoog land, eig. Al. Serrarens te Osse nisse. opgen. in het Keurstam boek; Mac van Rondeputten, eig. M. van Fraaijenhove Jzn te Axel, opgen. in het Keurstamboek; Ilerseur van Eversdam, eig. J. W. Scheele te Axel; Moustic van Potjes, eig. René A. C. Hendriks te Hulst; Carlo, eig. H. de Maat te Stoppeldijk; Jaap van Berken hof, eig. Al. Serrarens te Osse nisse; Vainqueur van Eversdam, eig. J. W. Scheele te Axel; Cer tain van Hersa, eig. Alph. Mang- nus te Boschkapelle en E. Ver- straaten te Graauw; Nico van Paula, eig. L. R. Douven te Voe- rendaai en Nic. Kallen te Rim- burg-Ubach L.)Clairon van de Klef, eig. Jos. F. de Waal te Hulst; Castar de l'Abbaye, eig. M. L. M. IJsebaert-v. d. Linden te Axel en P. E. H. Kerckhaert te Stoppeldijk. Goedgekeurd voor 4 jaar: Luc. van Alstein, eig. René Cornelis- sens te Terhole. Zowel te Oostburg als te Axel bestond van de zijde der fokkers voor deze keuringen grote belang stelling. DE HAVEN VAN TERNKUZK? Na mijn licht te hebben opgi stoken uit de artikelen van Een „Terneuzenaar"goed hi toricus, maar bitter weinig pra deus; Dr. Camps: wien de gemeen® lijke problemen meer interes» ren, dan „Terneuzenaar" d« voorkomen, maar die het noe zoekt in het langs de weg tünnw ren; een „Outsider", die geen ot» slder blijkt te zijn, doch iemarv die de Gordiaanse knoop vakkui dig kan en heeft doorgehakt, heb ik als een „Sluiskillenaar inmiddels voor mezelf gepoog in alle bescheidenheid een oo deel omtrent de stand van zake te vormen. Mijn voorgangers-schrijvers schrijven allen goedbe' ioeid e daar gaat het uiteindelijk toe naar om. Na een kortstondig distillatie proces van de problemen road d door allen nagestreefde ontploo ing van de haven van Temet zen, blijven er als essentiële pr ducten over: le betere outillage; 2e betere outillage; 3e betere outillage. Neen niet drievoudig betari maar tienvoudige betere outilt ge, dèt is het kardinale punt. Éérst outillage; de schepen e de voor een gezonde concurrei tie onontbeerlijke stuwadoor firma's komen dan vanzelf. Toch mogen wij niet nalaten c balans op te maken van hetgee wij al hebben: Een gemeentebestuur, dat ziri zonder uitzondering van wie da ook, interesseert voor de leen ten, die er thans op het gebie van de haven van Terneuzen b staan. (En Sluiskil had gewacht,hee gewacht, wachtte en wacht no steeds op: demping leiding, doo braak Louisastraat/Kerkstraa bestrating 20 meter brug/zieke- huis, een beetje fatsoenlijk Brit etc. etc.) Goede havenarbeiders, maar. te weinig arbeidsreserve; val kundige en tegen alle beweri gen in, toch concurrerende st wadoorsfirma's, die veel aasbt van schepen hebben, doel» d vee] moeten afwijzen, wegens- gebrek aan outillage. Dit, mijnheer de redacteu droomde ik gisternacht Ma ja, alle dromen zijn bedrog. Eve wel vond ik het toch wel aard mijn droom aan uw lezers te tellen. SLUISKILLENAAR. NEDERLANDS MILITAIR TEAM VERLOOR VAN LUXEMBURG Het Nederlands militair tw balteam heeft woensdagmidd; te Esch sur Alzette een 4—3 i derlaag geleden tegen 't Luxe burgs militair team. Bij de n hadden onze landgenoten e 2—0 voorsprong. De wedstrijd werd gespm voor de voorronde van het to nooi om het intergeallieerd ka pioenschap.

de Vrije Zeeuw | 1957 | | pagina 3