RANG is alleen RANG als er RANG op staat. I Kerkboeken Bijbels Van Nelle's Thee op Van Nelle's Luxe-Theekistje AGENDA B. V. V. Ndg hebt U kans Kantongerecht te Terneuzen. Provinciale begroting Zeeland 1957 sluitend Inperking zondagdienst Provinciale Stoombooftdiensten VAN NELLE-KWALITEIT! Bijna 50 millioen liter benzine gehamsterd in Zwaden Eden volgende week vrijdag terug naar Londen Amerikaans konvooi keerde naar Berlijn terug Samenwerkende politieorganen in Neder- land,en Duitsland spoorden misdadigers op Fa P. J. van de Sande Zaterdagvoetbal TERN. BOYS 1 ARNEMUIDEN 1 Voetbalcompetitie Zaamslag 1 A.Z. V. V. 1 K. O. T. N.V. Fa P. J. v.i Sande He, merk RANG d.iddijk op iedere R-ngrol, .Look op he, bcd.i.mend omhulsel ven ieder R,n8e,)e - RANG, een product van de Kingfabrieken te een voortgezette behande ling van een rechtsgeding moest zich dinsdagmorgen voor de plaatsvervangend kantonrechter rnr. G. Tichelman verantwoorden de beroepsvisser H. F. J. uit Westdorpe. De Belgische hengelaarsver eniging „Platzak" (Zelzate) had hem voor het gerecht gedaagd daar J. met warharens (soort vis netten) in het gepachte viswater .Rengerskil" te Westdorpe van deze vereniging zou hebben ge- N Het was een moeilijk uit te maken zaak. De ene zijde van het aldaar gelegen viswater be hoort toe aan J. en de andere kant aan de „Platzak". Aan de ene zijde en in het midden recht tegenover elkaar in dit viswater staan twee paaltjes om de grens tussen beide viswaters aan te <*even J. plaatste de warharens aan de zijde, welke niet voorzien was van zo'n grenspaaltje. Op de zitting verklaarde de voorzitter van „Platzak", de heer v d V., tolagent te Zelzate, dat hij zes tot zeven jaar getracht heeft tot een vriendschappelijke regeling te komen, doch van enig resultaat kon hij niet spreken. Nadat de verbalisant, een wachtmeester der rijkspolitie en de secretaris der visclub waren geboord gaf een technisch opzie ner van de visserij-inspectie J. P- uit Breda, een deskundige uitleg over het probleem der grens- schending. Het is geen uitge maakte zaak, aldus deze deskun dige dat men vergeten heeft in het 'contract de grens tussen de viswaters te bepalen. Men heelt hiei blijkbaar niet aan gedacht, ïn ieder geval had men dan de visserij-inspectie moeten waar schuwen. Ter verduidelijking dient te worden vermeld, dat de visclub het viswater van J.'s va der heeft gepacht. ,n De ambtenaar bij het O. M. te Middelburg, mr. Lebret, was van oordeel dat J. zichzelf de beper king had opgelegd over de kwes tie van de scheiding tussen de viswaters. Hij zou veel narigheid hebben kunnen voorkomen indien in het contract een duidelijk om schreven bakening was opgeno men. Er zijn verschillende inter pretaties mogelijk, zo vervolgde de ambtenaar, maar vast staat dat de netten over de grenslijn, dus bij de „Platzak" hebben ge staan. In zijn requisitoir besteedde mr. Lebret ook aandacht bij de op stelling van de netten in het smalste gedeelte tussen de vis waters. Volgens hem zouden deze zodanig zijn aangebracht dat J- speculeerde op meer vangst en zodoende meer vis water onder zijn beheer te krij gen. Hij wilde hier zelfs spre ken van de grondoorzaak van dit geschil. Hij vorderde 25 subs. 5 dagen hechtenis. Verdachte, die uiterst kalm zich verdedigde, zeide nog: „Wat kan een beroepsvisser het kleine stukje viswater schelen als hij 12 km viswater bezit". „Zucht naar avontuur", meen de 4e kantonrechter en hij was toch ook wel ervan overtuigd dal J ongeoorloofd had gevist De uitspraak was conform. te Sas van Gent indraaien en hield daarbij niet goed rechts. Volgens L. zou een geparkeerde vrachtauto op de kruising in de Gentsestraat het normaal „af slaan" hebben belemmerd. De verbalisant daarentegen was overtuigd dat de vrachtauto voor bij de kruising stond. Er is geen enkele aanleiding, aldus de amb tenaar O. M., de parkeerplaats van de vrachtauto in bespreking te nemen. Het feit werd na het horen van de verbalisant bewezen verklaard. De uitspraak werd bepaald gelijk de eis van 15 subs. 3 da gen hechtenis. De brugwachter F. J. te Sluis kil opende op 11 augustus 1.1. de brug. Een van de twee rode brug- lichten verzette hij op groen, te kennen gevende dat de brug werd gedraaid. Het schip „Ma- thilde", schipper W. K., voer echter met het draaiende brug gedeelte mee. „Ga terug, achteruit", moet de brugwachter tegen de schip per geroepen hebben. Eerst na een fikse scheldpartij ging het schip heel langzaam achteruit totdat tenslotte twee groene lich ten op de brug verschenen. „Nu wil ik er niet meer door riep de schipper, zodat Jde brug diohtzette. Even later moest de brug weer open om enkele ande re schepen door te laten. De „Ma- thilde" ging nu wèl vooruit. Het schip voer tussen twee motor schepen in, waardoor een hache lijke kans op een aanvaring situatie ontstond. De opgelegde boete was in to taal ƒ35 sub. 13 dgn hechtenis, hetgeen overeenkwam met de vordering van mr Lebret. lin,g werd bepaald op 5 februari a.s. De fruithandelaar P. H. uit Yer- seke had met zijn driewielige motorcarrier tweemaal achter elkaar achteruit gereden en te gen een personenwagen gebotst in een straat te Hontenisse. Eis 20 subs. 4 dgn hechtenis. Vonnis 15 subs. 3 dgn. Een grazende koe, toebehorend aan A. J. P., elektriciën te Ter- neuzen, werd 1 sept. 1.1. door een rangeerlocomotief van de N. S„ op het baanvak Terneuzen—Sluis kil doodgereden. P. bezat alleen een vergunning om de koeien op de graskanten langs de spoor baan te laten grazen. De koe wachter, een zekere D. uit Ter- neuzen, had blijkbaar niet goed uitgekeken. De rangeerlocomo tief bekwam 50 schade. De kan tonrechter vonniste zoals mr. Le bret gevorderd had, 5 subs. 1 dag hechtenis. Nadat de ziting even was ge- scttarst, werd deze verder voort gezet door de kantonrechter mr. H van den Belt. De tweede uitgestelde zaak voer het horen van de verbali sant was die van de handelaar G U de F. uit Sluiskil, die zijn uersonenwagen langs het rijwiel pad op het zgn. „sintelpad te Westdorpe parkeerde. Het bleek echter niet geheel in orde te zijn, want voorbijrijdende wielrijders konden nauwelijks passeren. De aula stond dus tekort tegen het rijwielpad aan en ten tweede was het voertuig niet verlicht bf) nacht, zodat een „bonnetje" volg de. Verdachte had de afstand tussen auto en rijwielpad »zeH opgemeten" 2530 cm, maar de verbalisant, een wachtmeester der rijkspolitie, hield slechts 15 cm over. Allebei kregen ze gelijky met dien verstande, dat verdach te vermoedelijk later z'n auto net achter het aldaar staande boom pje heeft geplaatst en dan heeft „gemeten", terwijl de verbalisant bevestigde dat de auto op het be wuste tijdstip vóór het boompje geparkeerd stond. De eis van mr. Lebret was 5 subs 1 dag hechtenis. Voor het geval dat de auto niet verlicht was, hetgeen hij bewezen achtte, vroeg hij ontslag van rechtsvet - volging daar dit bij de bepaling der wet niet strafbaar is wegens het doven van het lichtpunt. De kantonrechter mr. H. v. d. Belt vonniste in beide gevallen conform. De vertegenwoordiger G. H. B. uh Rotterdam ontkende een maand geleden zijn auto te heb ben geparkeerd in de Korte Nieuwstraat te Hulst, waar dan een wachtverbod gold. Niet eer der dan vijf uur had hij hem ge parkeerd. De verbalisant wist echter wel beter te vertellen daar zijn horloge twintig voor vijf aan wees. Bij verstek werd De B. conform de eis veroordeeld tot 10 subs. 2 dagen rechtenis. „Lanks van de rijweg gereden zonder dat het strikt noodzake lijk was". De autobestuurder A L. uit St. Pauwels (B.) moest via de Gentsestraat de Schoolstraat De 27-jarige landbouwer M. F. B. uit de gemeente Vogelwaarde -bestuurde op 19 februari 1.1. een personenwagen waarin zich ook bevonden zijn vader en zuster. Het was spiegelglad, zodat hiji -het bij de kruising Bossestraat- Rapenburgsestraat te Rapen burg wat katan aandeed. Immers, komende uit de Bossestraat, moest hij linksaf de richting Hengstdijk nemen. Eenmaal op de kruising gekomen, reed hij uiterst zacht door totdat hij na een twintigtal meters in de Rapenburgsestraat te zijn, een hevige klap hoorde. Een perso- nenwagen, die voorrang moest -hebben, stond enkele meters ver der tegen een: lichtpaal, na eerst tegen een verkeersbord en op het trottoir gereden te hebben. B. had de personenwagen, die ontzettend hard reed, niet opge- merkt De 'ambtenaar van het O.M. zei, dat hoewel de zon op de weg schitterde, cr toch onvoldoende door de drie inzittenden is uitge keken. Zijn eis luidde 20 subs. 4 dgn hechtenis. Dat de auto van B. en de an dere personenwagen gelijktijdig of nagenoeg gelijktijdig de krui sing heeft genaderd, achtte hir Tichelman, die het voor B. op nam, nooit volledig bewezen. Mr Tichelman wees hier op de snel heid van de tegenpartij, en op het feit dat B.'s auto al twintig meter in de Rapenburgsestraat was. „Kan de oorzaak liggen bi verdachte, die de nodige voor zorg heeft betracht", zo vroeg de verdediger zich af. Hij was van oordeel dat de normen hier te nauw werden genomen. Tenslot te pleit hij met de grootste aan drang vrijspraak. Mr Lebret gaf nog een repliek, waarin hij de gedachtengang van mr Tichelman aanhaalde, als zou de auto reeds een twintig meters in de straat hebben gereden. Daarin wees hij erop dat de auto s alshetware bumper aan bumper moeten hebben gestaan na de schuiver van de ene auto, want de lichtpaal stond slechts 17 me ter van de hoek van de kruising. De kantonrechter bepaalde het vonnis op 11 gulden subs. 2 d. A. C. Y., meubelhandelaar te Terneuzen, was verbaliseerd daar een achter in de tuin van zijn wo ning staand hondenhok niet aan de eisen voldeed. Evenmin bezat hij hiervoor ontheffing. Conform de eis vonniste mr. Van den Belt ƒ3 subs 1 dag hechtenis. De fabrieksarbeider A. O. uit St. Jansteen berokkende zijn zwa ger en zichzelf veel schade door op het gevaarlijke kruispunt Wil- helminastraatHoofdstraat al daar met zijn bromfiets geen voorrang te verlenen aan zijn zwager die een auto bestuurde. De schade aan de auto bedroeg ƒ420. Deze van ernstige aard zijnde verkeersovertreding kost te hem nu 25 subs. 5 dagen hechtenis hetgeen ook de vorde ring was van mr. Lebret. P. J. H., sluiswachter te Ter- neuzen, parkeerde een door hem bestuurde bestelauto in de Noord straat aldaar, terwijl dit in strijd is met een wachtverbod. Eis ƒ10 subs 2 dagen hechte nis. Vonnis ƒ7,50 subs. 2 dagen. Op 17 augustus 1.1. bestuurde P. van Si., chauffeur uit Middel burg, een tractor met oplegger, rijdende in de richting Perkpol- der. Bij het uitwijken voor een geparkeerd staande auto stak hij de richtingwijzer uit en liet deze maar staan, omdat hij even ver der toch linksaf moest. Een ach teropkomende personenauto, be stuurd door eeh adjudant van de verkeersbrigade, haalde de trac tor in en wilde deze passeren toen Van Si plotseling linksaf sloeg. Een botsing was onvermijdelijk De adjudant, die als getuige werd gehoord, zeide dat hij in de gedachte verkeerde, dat Van SI. vergeten had de richtingwijzer in te halen. Mr Lebret meende, dat Van Si. verwarring had gesticht en vor derde in totaal 30 subs. 6 dagen. Volgens de kantonrechter is het niet verplicht bij het passeren richting aan te geven. De uit spraak bedroeg 20 subs. 4 dgn hechtenis. De begroting van de provincie Zeeland voor 1957 is sluitend, met een post onvoorzien van 57.600, hetgeen Gedep. Staten voldoende achten. Het verwerkelijken van de mo gelijkheden, die het Deltaplan de provincie Zeeland zal bieden, zal het uiterste vergen van de pro vinciale financiën, aldus schrij ven Ged. Staten in de begeleiden de brief bij de begroting. Het be nutten van deze mogelijkheden is een taak der Zeeuwen gemeen schappelijk. Ged. Staten wijzen er in dit verband op, dat de me dewerking van de gehele Zeeuw se samenleving nodig is. Medegedeeld wordt, dat de ge wone dienst 1955 een batig saldo zal opleveren van 186.808,89, waarvan ruim 177.000 als ge volg van een hogere uitkering uit het provinciefonds. Ook 1956 zal, voorzover zich laat aanzien, een gunstige uitkomst vertonen, i Bij het ontwerpen der begroting voor 1957 deed zich de wel bui tengewoon gunstige omstandig heid voor, dat de uitkering uit genoemd fonds 5(0.000 hoger kon worden gesteld dan voor 1956. Aangezien de reserve voor i het wegenonderhoudsfonds door uitblijven van een definitieve wet telijke regeling is ingeteerd, moest de extra bijdrage der pro vincie van dit fonds van 500.000 tot 770.000 worden verhoogd. Deze last zal in de naaste toe komst nog groter worden, het- geen voor het college aanleiding is geweest de wegenfinanciering voor de provincie in studie te ne men. Er is verder een stelpost van 100.000 uitgetrokken voor een aandeel der provincie in de tekor ten der Westerschelde-veren. Het door Ged. Staten aan de minister van Verkeer en Water staat gedane voorstel is niet aan vaard. Een door hem gedane sug gestie was volgens Ged. Staten niet aanvaardbaar. Aangezien de regeling der tekor ten van deze veren mede een on derdeel vormt van de financiële verhouding tussen rijk en provin cie, hebben Ged. Staten zich tot de ministers van Binnenlandse Zaken en Financiën gewend. Nu de tekorten der veren zelfs zonder de zo hoog nodige vloot- uitbreiding vóór 1957 worden ge raamd op bijna 3% miljoen, moot ernstig rekening worden gehou den met een belangrijk hogere last dan 100.006. In de begeleidende brief wordt verder medegedeeld, dat Provin ciale Staten spoedig voorstellen zullen bereiken tot samenvoeging van polders en waterschappen. De behandeling daarvan zal kun nen geschieden in sen buitenge wone zitting in het vroege voor jaar van 1957. Gehoopt wordt, dat binnenkort kan worden over gegaan tot aanbesteding van de bouw van het provinciehuis. Staten voorgesteld voor 1957 een bedrag van ƒ39.700 uit te trek ken voor de subsidiering van cul tureel werk. De Zeeuwse Culturele Advies raad had geadviseerd 47.500 be schikbaar te stellen, maar Ged. Staten willen 7.800 schrappen. Voor 1956 werd 31.500 uitge trokken. Bijna 40.000 voor cultureel werk in Zeeland. Gedep. Staten hebben de Prov. Bijna 4 miljoen tekort in 1957 voor de provinciale stoom bootdiensten geraamd. Het totaal der nadelige exploita- tiesaldi voor 1957 van de provin ciale stoombootdiensten in Zee land wordt op 3.963.030 ge raamd. Een bedrag van 3.464.350, n... de verliezen op de Westerschelde- veren, komt voor rekening van het rijk, het overblijvende voor rekening der provincie. De nadelige exploitatiesaldi wor den als volgt geraamd: KruiningenPerkpld. 1.656.350 VlissingenBreskens 1.468.000 Terneuzen Hoedekenskerke 340.000 Z.'zeeKatseveer 343.500 KortgeneWolph.dijk 120.700 I VeereKamperland 34.480 P. Z. E. M. raamt verlies in 1957 van bijna 300.000. Blijkens de begroting voor 1957 van de N. V. Provinciale Zeeuwse Electriciteits Maatschappij is een verliessaldo van 293.000 ge raamd, dat is 12.000 minder dan voor dit jaar. Aan stroomopbrengst wordt een bedrag van 15.380.000 opge voerd, aan kosten van produktie en inkoop 9.350.000. Ofschoon de baten belangrijk zullen stijgen door toëneming van het stroomverbruik en de ver hoging der tarieven, laat het zich aanzien, dat de lasten in grotere maten zullen toenemen. Het Zweedse ministerie van Handel raamt, dat de Zweedse auto. en motorbezitters sedert het ontstaan van de Suezkanaal- crisis bijna 50 miljoen liter ben zine hebben gehamsterd. Deze hoeveelheid is voldoende om de normale behoeften van alle Zweedse particuliere auto mobilisten en motorrijders gedu rende een maand te dekken. De benzine is in Zweden niet op de bon, maar er geldt een rijverbod voor het weekeinde van zaterdag 18.00 uur tot maandag 05.00 uur. Door radio-Stockholm is gewaar schuwd, dat moderne benzine met hoog octaangehalte niet houdbaar is. Men werd aangeraden de ge hamsterde benzine zo spoedig mogelijk te gebruiken. VRIJDAG 7 DECEMBER. TERNEUZEN: Hotel Centraal, 2 uur: Aanbesteding herstel, vernieuwing, onderhoud van de aarde-, kram- en steen, glooiingswerken aan de water kering van de calam. polder „Nieuw-Neuzen". Luxor-Theater, 8 uur: „De Hofnar". Herv. kerk, 7.30 uur: Chr. winterlezing. Spreker: Dr. D. J. Cazemier. SAS VAN GENT: Olympia- Theater, 8 uur: „In de sloppen van een wereldstad". Z AAMSLAG: Verenigingsge bouw, 7 uur: Ontspannings avond leden en oud-leerlingen C.V.O. ZATERDAG 8 DEC. TERNEUZENLuxor-Theater, 8 uur: „De Hofnar". Concertgebouw, 8 uur: „De laatste der Navajo's". Terrein W. Bolwerk, 2.45 u. Tem. Boys I—Arnemuiden I. AXEL: Het Centrum, 6.30 en 9 uur: „De twee wezen". SAS VAN GENT: Olympia- Theater, 8 uur: „In de sloppen van een wereldstad". Z AAMSLAG: Verenigingsge bouw, 7 uur: Ontspannings avond leden en oud-leerlin gen C.V.O. Sportterrein, 2.30 u.: Zaam. slag—A.Z.V.V. Premier sir Anthony Eden en lady Eden zullen de volgende week vrijdag in Londen terug keren. Dit is donderdag offidëel in de Britse hoofdstad meege deeld. Zoals bekend, houdt de pre mier op Jamaica een rustkuur. Donderdagochtend werd bekend gemaakt, dat Eden goede vorde ringen maakt in de richting- van een algeheel herstel. In politieke kringen wordt ver klaard, dat sir Anthony maandag 17 december weer in het Lager huis zal verschijnen. De afwezigheid van de premier zal, zoals in het voornemen- lag. drie weken geduurd hebben. Een konvooi van Amerikaanse, militaire vrachtauto's, dat zoals tot dusver iedere week is ge schied, van Berlijn naar Wesi- Duitsland zou rijden, is woensdag naar West-Berlijn terug^keeuL De Russische functionarissen van de controlepost te Dreilinden. bad den geweigerd de tien wagens door te laten als zij de inhoud van elk der wagens niet mochten controleren, een procedure- die tot dusver nog nimmer is ge volgd. Sinds de opheffing van de blok kade van Berlijn in 1949 zijn de Amerikaanse militaire konvooien zonder enig incident van Berfijn naar Helmstedt in West-Dufts- land gereden. t Als gevolg van samenwerking tussen Kriminalpolizei te Emden, de gemeente politie te Delfzijl en Zandvoort en koninklijke mare chaussee van de brigade Delfzijl is dezer dagen in de omgeving van Emden een reeds lang ge zochte misdadiger aangehouden, dje minstens 34 misdrijven op zijn naam heeft staan. Het was een. kleine fout, door de misda diger gemaakt, die de zaak aan het rollen heeft gebracht. Na een verblijf van ongeveer vier weken in een hotel te Zand voort, waar hij zich met zijn echt genote uitgaf voor baron en ba ronesse Von Rackwitz, besloot het echtpaar zich via Delfzijl naar de Duitse havenplaats Em den te begeven. Vanuit Delfzijl verzond de „baron" een brief poste restante naar Emden, maar in plaats van dit goed te doen be ging hij een kleine fóut. Het be wuste stuk werd teruggezonden naar het adres te Zandvoort, dat op het stuk vermeld stond. Een en ander resulteerde tenslotte in het openmaken van de brief, die bij controle een groot aantal ver valste documenten bleek te- be vatten. Langs allerlei organen kregen verschillende politie in stanties in Noord-Nedertand en Noord-Duitsland de lucht van- dit geval. Dadelijk werd een onder zoek ingesteld. Het echtpaar werd in Emden gesignaleerd en dadelijk geschaduwd. Toen hier voor voldoende redenen aanwe zig waren werden beide» in de omgeving van Emden aangehou den en in arrest gesteld. Men bleek hiermede wel een- zeer goede vangst te "ebben ge daan. De „baron" en „baronesse" bleken in werkelijkheid vader en dochter te zijn. De baron.- bieek een 39-jarige Duitser te zijl, (Se tijdens de oorlog naar Zweden was gedeserteerd. ïn zijn gesel schap bevond zich zijn 19-jarige dochter, die haar vader bij a§n duistere praktijken hielp. Be Duitse politie organen, zochten, hem reeds geruime tijd voor niet minder dan 34 misdrijven, ondei meer diefstal, oplichting, clien tage, hoteldiefstallen, handel in vervalste documenten, vaishei*ï in geschrifte, heling enz. H. B. K. en zijn dochter zijn voor verdere behandeling van deze zaak over gebracht naar München. In verband met de heersende moeilijkheden van de olievoorziening en mede met het oog op het zeer geringe aantal reizigers, dat van onderstaande bootreizen ge bruik maakt, zullen op de veren van de Provinciale Stoombootdiensten in Zeeland op zondagen van zon dag 9 december 1956 af de onderstaande diensten tijdelijk uitvallen: vertrek Vlissingen 6.15 Kruiningen 6.50 Zierikzee 13.00 vertrek Breskens 6.45 Perkpolder 7.20 Katsche Veer 14.30 TE KOOP: Zure Appels en Stoofperen a 10 en 15 ct. per K.G. L. W. DE JONGE Koudepolder D 29, Hoek Noordstraat Terneuzen Terrein West. Bolwerk Comp. Afd. Zeeland ZATERDAG a.s„ 2.45 uur: Entrée 50 ct Kinderen 20 ct. Sportterrein ZAAMSDAG Hedenmiddag (zaterdag) Aanvang 2.30 u*r Entrée 35 ct KmmL 10 et. A.S. ZATERDAG BILJARTWEDSTRIJD tegen Aanvang 6 uur. Hotel „CENTRAAL", Markt Terneuzen- W J R-, aannemer uit Kort gene, was tenlaste gelegd dat op 28 september en 4 oktober 1.1. de afsluithekken voor een door hem onder handen genomen weg in de gemeente Hoek niet (waren voorzien van een licht bij duister nis. Er waren wel reflectoren aanwezig en na het tweede pro ces-verbaal bracht hij wel een lichtpunt aan. Mr Lebret vorderde in totaal 40 subs. 8 dgn. Mr Tichelman pleitte vrij spraak, want zo concludeerde hij „reflectoren zijn een zegen Ook elders gebruikte zijn cliënt deze soort hekken. Nooit was er iets op aangemerkt. Uitspraak in totaal 25 subs. 5 dgn hechtenis. De 24-jarige P. J. H„ landbou- wersknecht uit Zaamslag. „brom de" de lweg DriekwartPhilip pine af. Hij moest tezamen met z'n meisje, die achterop zat nog kermis ,gaan houden. Een ge stoord „avondje uit" bleek het achteral, want een dienaar van de rechterlijke macht kwam iets naars vertellen toen de pret hoogtij vierde. Door een klein duwtje zou een tegenligger, eveneens een bram fietser, met achterop zijn vrouw, zijn komen te vallen. H. wist uiteraard van niets. Hij was rus tig doorgereden. Het kwam niet verder dan ont- kennen bij monde van mr Tichel man, daar voor het horen van de getuigen de verdere behande- U5K> U met 2 pakje. „Golden Cup" Thee (totale pr«. 3.25) Met enig geluk kunt U nu nog in het bezit komen van Van Nelle's „Golden Cup" Thee in de schitterend» Luxe-verpakking. Een artistiek Italiaans theekistje in goud en zilver reliëfwerk, versierd met historisch jachttafereel. Maar dan vandaag nog naar de winkel! Snel! En mocht het uitverkocht zijn... Van INelles „Golden Cup" Thee is een blijvende verrassing voor allen die thee drinken om smaak, geur en kwaliteit Van Nelle-kwaliteit!

de Vrije Zeeuw | 1956 | | pagina 3