Syrië Amerika bezorgd over toestand De toestand in Egypte in HET WEER WEERBERICHT HOOGWATER ZON- en MAANSTANDEN Egypte meldt aanvallen van vijandelijke vliegtuigen Arrestaties in Syrië? Giro 999 en Giro 777 Aly Sabry over de terugtrekking der buitenlandse troepen Sotomo dringt aan op ontbinding kabinet Ali Sastroamidjojo Spanningen en incidenten in Albanië? De beperking van het olie- en benzineverbruik in België VRIJDAG 30 NOVEMBER 1956 12e Jaargang Nr 3935 EERSTE BLAD VOORTDURENDE VERSCHEPING VAN WAPENS UIT DE SOWJET-UNIE NAAR SYRIË De Amerikaanse regering heeft Syrië meegedeeld, dat zij bezorgd is over de voort durende verscheping van wapens van de Sowjet- U*ie naar Syrië, aldus heeft een woordvoerder van het Amerikaanse ministerie van Buitenlandse Zaken te Was hington meegedeeld. GEEN BOTERSCHAARSTE IN ENGELAND VERWACHT - - - parlementaire onschendbaarheid Beschieten van vrachtauto's en luchtdoelgeschut bi Cairo is donderdag officieel bekendgemaakt, dat twee vijande- Tegenspraak van Syrische premier DE KERK IN POLEN VAN MEER DAN 850 SYRISCHE POLITICI EGYPTE VERZOEKT HAMMARSKJOELD VOOR VASTSTELLING VAN EEN TIJDSLIMIET Dringt aan op nieuw kabinet onder leiding van Hatta .Sutomo, voorzitter van de oppositie partij, de Part ai Rakjat Indonesia, heeft er bij president Soekarno op aangedrongen het Kundige kabinet Ali Sastroamidjojo te ontbinden en dit te vervan gen door een nieuw Kabinet, dat geleid zou moeten worden door de aftredende vice-president, Mohammed Hatta. MALAKKA Nederlandse bijdrage aan Ver. Natie-politieleger voorlopig 11 5.000 dollar De Sowjet-Unie beschuldigt Israël Leiden Zuid-Slavische troepen in Suezkanaalzone Egyptenaren op? Jordaanse regering krijgt het vertrouwen De joden in Egypte Het interview met Butler Turkse pers over Russische berichten TWEE NEDERLANDERS VRIJGELATEN Uit gevangenis in Indonewe De spionnage in Tsjecho-Slowakije Frankering bij abonnement: Terneuzen Redactie-adres: Noordstraat 55—57 Terneuzen Telefoon 2073 en 2510 Na 5 uur uitsluitend 2073 Gironummer 38150 Directeur-Hoofdredacteur I. van de Sande Abonnementsprijs: 5,75 per kwartaal; per maand 1,92; per week 46 cent. Losse nrs 8 ct. Verschijnt dagelijks - Uitgeefster N. V. v/h Firma P. J. van de Sande, Terneuzen Advertentieprijs per mm 15 ct; minimum jer advertentie 2,25 Rubriek Kleine Advertenties: 5 regels 1» Iedere regel meer 20 cent Vermelding: Brieven onder nummer, of: Adres Bureau van dit Blad, 20 cent meer. Voor het Maandagnummer: zaterdags 10 uur Inzending advertenties tot 's namiddags 2 Be 'Engelse botervoorlichting heeft woensdag medegedeeld, dat de blokkering van het Suezka- naal geen invloed zal hebben op de Engelse kleinhandelsprijzen voor boter en geen schaarste van boter zal veroorzaken. Hoewel meer dan de helft van de Engelse boter afkomstig is uit Nieuw-Zeeland en Australië, wwdt deze voor het grootste deel via het Panamakanaal verzonden. De in de koelhuizen opgeslagen hoeveelheden zijn naar verluidt heel wat groter dan het gemid delde voor deze tijd van het jaar. Eerder had de woordvoerder gezegd, dat het ministerie ervan op de hoogte is, dat in de laatste maanden aanzienlijke hoeveel heden Russische wapens van ver schillend type en verschillende grootte naar Syrië zijn gezonden. Groot-Brittannië en de Ver enigde Staten hebben op hoog niveau overleg gepleegd over de wijze waarop hei uitbreken van een- conflict tussen Irak en Syrië kan worden voorkomen, aldus is woensdag te Washing ton vernomen. In westelijke di plomatieke kringen noemde men dit overleg een bemoedi gend bewijs, dat de moeilijkhe den in de betrekkingen tussen Engeland en de Verenigde Staten steeds meer worden 'be perkt tot de Egyptische kwes tie. Britse en Amerikaanse ambte naren zeiden, dat het moeilijk is de verhouding tussen Irak en Syrië te beoordelen door de strenge Syrische censuur en te genstrijdige berichten uit het ge bied. Men is het er echter over eens, dat er gevaar bestaat, dat de Sowjet-Unie Zie': blijvend in Sy rië vestigt. Gevreesd wordt, dat pro-communistische elementen, geleid door kolonel Abdoel Hamid Saradj (hoofd van de inlichtin gendienst van het leger), in de komende dagen een staatsgreep op touw zetten om een pro-Rus sische en misschien een commu nistische regering in Syrië te kunnen vormen. Een van de gearresteerden zou het parlementslid Soeror zijn, die in het parlementsgebouw zou zijn aangehouden nadat hij in 'n redevoering het ontslag van ko lonel Sarraj, stopzetting van dte Sowjethulp aan Syrië en terug zending van de honderden Rus sische adviseurs en technici had geëist. De leden van de commissie van binnenlandse zaken van het Sy rische parlement zouden gearre- steerd zijn omdat zij bezwaar Volgens generaal Amin Hilmy, een Egyptische verbindingsofficier maakten tegen opheffing van de van een aantal afgevaardigden. Radio-Cairo maakte woensdag avond bekend, dat de Syrische regering een verklaring zal op stellen waarin bijzonderheden Rjfce vliegtuigen donderdagochtend 1 ««nail ia hebben aangevallen. een Egyptische stelling bij Ook is vastgesteld, dat de om vang van de levering van Rus sisch® wapens aan Syrië zeer is overdreven, maar het is een, feit, dat de wapenleveranties uit de Sowjet-Unie een gevaar voor de vrede in dit gebied zijn. De Syrische premier, Sabri As- saii, heeft tegenover een verslag gever van het blad „Al Sjaab" verklaard, dat de berichten, vol gens welke Russische wapens in Syrië zouden zijn aangekomen, „elke grond van waarheid mis sen". O In Frankrijk is het bij rege ringsdecreet verboden schoolkin deren tot elf jaar huiswerk mee te geven met ingang van 1 janu ari. Het onderwijzend personeel moet dagelijks een uur vrijmaken opdat kinderen het werk op de school kunnen doen-. GEWICHTSGRENS BACONVARKENS De vraag naar bacon in Enge land is thans bevredigend, zodat ook in de week van 3 tot en met 8 december varkens met een koud geslacht gewicht van 63 tot en met 72 kg voor de baconbereiding mogen worden geslacht. Zowel het produktschap voor vee en vlees reeds eerder meedeelde, kan omstreeks Kerstmis en Nieuw jaar minder bacon dan normaal worden uitgevoerd, zodat de mes ters rekening met de mogelijk heid dienen te houden, dat na 8 december tijdelijk tot een beper king van de gewichtsgrenzen moet worden besloten. Kardinaal Wyszynski, de in zijn functie teruggekeerde pri maat van Polen, heeft een aan tal bisschoppen voor de weste lijke gebieden aangewezen en an derzijds functionarissen, die door de regering benoemd warren, ont slagen. Een aantal kerkelijke waardigheidsbekleders, die des tijds verwijderd werden omdat zij weigerden aan het regime toe te geven, is in de oude functies hersteld. Sommige parochieher ders zouden ontslagen zijn, aldus meldt de correspondent van de „Times". Uit betrouwbare bron in Bagdad (Irak is vernomen, dat volgens berichten uit Syrië in de afgelopen week meer dan 850 Syrische politici zijn gearresteerd op bevel van kolonel Sarraj, het hoofd van de inlichtingendienst van het Syrische leger. Kolonel Sarraj zou op het ogenblik de werkelijke heerser in Syrië zijn. Met volledige steun van de extreem nationalistische partijen en de communisten. bq de politiemacht van de Verenigde Naties te Aboe Soeweir, hebben twee straalvliegtuigen van het type „Venom" bij Ismalia vracht auto's en luchtdoelgeschut beschoten. Inter vlogen twee „Mystere" toestellen over hetóelfde gebied. De stand van giro 999 van het nationale comité Hulpverlening Hongaarse volk te Amsterdam is donderdag gestegen tot 2.303.113,31. De stand van giro 777 van het Nederlandse Rode Kruis te Den Haag is donderdag opgelopen tot 2.738.054,72. 0 „Lucky" Luciano, de vroegere koning van de New Yorkse on derwereld, heeft donderdag zijn vrijheid volledig teruggekregen. Hij heeft twee jaar onder politie toezicht gestaan omdat hij „so ciaal gevaarlijk" werd geacht. In 1946 is hij door Amerika naar zijn land van afkomst, Italië, uit gewezen, nadat hij negen jaar in de Sing Sing uitgezeten had. De 59-jarige ex-gangster woont in Napels in een luxueus huis Aly Saibry, president Nassers voornaamste politieke adviseur, heeft woensdagavond verklaard, dat Egypte aan de secretaris-gene raal der V. N., Dag- Hammarskjoeld, heeft verzocht, dat er een tijdslimiet zal worden vastgesteld voor de terugtrekking der Britse, Franse en Israëlische troepen. Dit veitzoek was gedaan door de minister van Buitenlandse Zaken, dr. Mahmoed Fawzi. worden gegeven over „mede plichtigheid van premier Noeriel said van Irak aan een samenzwe ring tegen Syrië". Sabry zei in een vraaggesprek, dat door de Egyptische staats radio werd uitgezonden: „Indien de aanvallers de besluiten van de Verenigde Naties negeren, kan Egypte vele stappen doen, welke wij thans niet bekend kunnen maken. Maar ik kan niet garan deren, dat deze stappen niet tot In een open brief aan het staatshoofd, verklaart Sutomo, dat de twee grote Islamietische partijen, de „Masjumi" en de „Nahdatul Ulama", die zitting hebben in het huidige coalitie kabinet, „onofficieel" het idee ran Hatta te verzoeken een nieu we regering te leiden, steunen. De huidige regering mist volgens Sutomo leiding en heeft niet het vertrouwen van het volk. Hatta zal 1 december aftreden. In politieke kringen wordt er op gezinspeeld, dat Hatta geneigd zou zijn de leiding van de rege ring op zich te nemen, indien hem dat gevraagd werd. Maar Hatta zelf heeft nog niet laten blijken, dat hij 'n dergelijke post zou willen aanvaarden. Een woordvoerder van de pre mier heeft intussen verklaard, dat een wijziging van de regering niet zou leiden tot een oplossing van de legerkwestie. Hij gaf toe, dit het volk ontevreden was over de ontwikkelingen in Indonesië en dat „een groep" getracht had een oplossing te vinden voor de problemen door een poging tot een staatsgreep te ondernemen. De woordvoerder zei, dat hij vreesde, dat een wijziging in de regering op dit kritieke ogen blik door „destructieve groepen" misbruikt ziou worden om nog meer problemen in het land te scheppen. een wereldoorlog zullen leiden". Hij zei, dat Egypte de kwestie van het aanvaarden van vrijwilli gers uit bevriende landen had op geschort, omdat de Verenigde Naties zich thans met het Egyp tische vraagstuk bezig houden. Maar „het probleem der vrijwil ligers is afhankelijk van de vraag, of de Verenigde Naties de huidige crisis in Egypte oplos sen, Sabry verklaarde, dat Egypte alle landen om hulp had verzocht en dat sommige zich bereid had den verklaard vrijwilligers te zenden. Meer dan tweeduizend man Britse troepen hebben donderdag, vóór het aanbreken van de dag, een gebied ter oppervlakte van duizend vierkante kilometer in het zuiden van de staat Djohore, (Malakka), doorzocht. Van officiële zijde is medege deeld dat de inwoners van de dorpen in dit gebied bekend staan om hun communistische gezind heid. Zij helpen benden verzets lieden met levensmiddelen en het verstrekken van inlichtingen over de bewegingen van Britse mili tairen. Ook kampen voor arbeiders van rubberondememingen werden door de militairen doorzocht. 123 mannen en vrouwen zijn gearres teerd. Ter dekking van de kosten, ver bonden aan het optreden van het politieleger der Ver. Naties in Egypte, heeft dr. Hammarskjoeld bij de algemene vergadering der Ver. Naties een voorlopig bedrag van tien miljoen dollar aange vraagd. De bedoeling is, dat de kosten worden omgeslagen over de 79 landen, welke deel uitma ken van de wereldorganisatie. Dit zal geschieden in verhouding tot het jaarlijkse contributie-percen tage, dat elk land aan de Ver. Naties betaalt. Voor Nederland betekent dit een bijdrage van rond 115.000 dollar voor de inter nationale politiemacht. Over het aangevraagde bedrag moet door de Ver. Naties nog een beslissing worden genomen. Van de zijde der Noorse vloot- autoriteiten is te kennen gegeven dat er niets is gebleken van „on regelmatigheden" in verband met bezoeken van Oostduitse treilers aan de zuidwestelijke kust van Noorwegen. Volgens eerdere be richten waren er vermoedens dat door de opvarenden van deze treilers waaronder de „Robert Koch" uit Rostock spionnage werd gepleegd. De opperbevelhebber van de po litiemacht van de V. N., generaal Burns, en de Britse bevelhebber in Egypte, generaal Stockwell, zijn donderdag te Port Said over eengekomen, dat eenheden van de internationale politiemacht in het gebied van het Suezkanaal een „buffer" zullen vormen tus sen de Britse en de Egyptische troepen. Als de Egyptenaren hiermee akkoord gaan, zal een Deense compagnie, die zich thans aan de Egyptische zijde van de bestandslijn bevindt, in de komen de dagen het „niemansland" ongeveer 35 km ten Zuiden van Port Said binnentrekken. Een woordvoerder van het Britse leger deelde donderdag middag mee, dat „mogelijk enige van onze vooruitgeschoven posi ties in het gebied van El Cap zul len worden overgedragen aan Deense troepen". Er was echter nog geen beslissing genomen. Donderdag is te Port Said offi cieel medegedeeld, dat het opper bevel van de Britse en Franse troepen ter plaatse een klacht bij de Verenigde Naties heeft inge diend over „oefenen van Egypte naren in het gebruik van vuur wapens" door de te Aboe Soeeir, nabij Ismalia, in de Suezkanaal zone, gelegerde Zuid-Slavische troepen. Het Jordaanse parlement heeft met 39 stemmen tegen één, bij één onthouding, het besluit van de regering van Soeliman el Na- boelsi om te streven naar afschaf fing van het Brits-Jordaanse ver drag en het vertrek van de Britse strijdkrachten, goedgekeurd. De premier verklaarde na af loop van het debat „te geloven dat afschaffing van het verdrag direct gekoppeld is aan het krij gen van financiële steun van de Arabische landen. Hij verzeker de, dat de Arabische staten het ernstig meenden met hun aan bod tot hulpverlening. Hierdoor zou de jaarlijkse bijdrage uit Engeland worden vervangen, hetgeen „de enige weg naar vrij heid" betekende. Aly Sabry, de voornaamste po litieke adviseur van president Bevoegde Britse kringen in Londen hebben er op gewezen dat de Britse plaatsvervangende pre mier Butler, toen hij in het vraag gesprek met de correspondent van het Amerikaanse blad „Newsweek" verklaarde, dat „zij die menen dat de Britse troepen onverwijld uit Egypte terugge trokken zullen worden, zich ver gissen", eigenlijk had willen zeg gen, dat de Britse troepen zich niet „onvoorwaardelijk zullen te rugtrekken". Deze onduidelijkheid is het ge volg geweest van het feit, dat Butler de definitieve tekst voor de publikatie niet heeft gezien, aldus delen deze kringen mee. Volgens geruchten, die thans te Belgrdo de ronde doen, hebben zich in de laatste tijd in Albanië incidenten voorgedaan, welke mensenlevens hebben gevergd. Zo zou de politie, zonder voor afgaande waarschuwing, hebben geschoten op arbeiders, die be toogden voor de verstrekking van hout en steenkool, waarbij ver scheidene betogers om het leven zouden zijn gekomen. Een Tsjechoslowaakse student, die een vakantiereis door Alba nië maakte, zou eveneens bij een incident zijn gedood. Verscheidene honderden Alba nese Joden zouden hebben ver zocht het land te mogen verlaten. Volgens dezelfde geruchten zou er in de Albanese hoofdstad Ti rana een zékere spanning heer sen. In de afgelopen dagen zou den in het gehele land arresta ties zijn verricht Voorts zou de Albanese communistische partij een nieuwe propagandacampagne zijn begonnen, waarbij vooral Zuid-Slavië het moet ontgelden. Er trekt een „nieuwe golf van terreur" over Albanië, zo meldt de speciale correspondent van het officiële Zuidslavische blad „Bor- ba" uit Tirana. Na de terechtstelling van een Zuidslavische onderdaan en twee voormalige leden van het centra le comité van de Albanese com munistische partij is „Albanië het toneel van nieuwe massale arres taties geworden". „De bevolking leeft in angst". „Overal in het land worden geheime partij ver gaderingen gehouden waarop de alles overheersende vraag is „wat zullen de Zuid-Slaviërs doen". Voorts worden op deze bijeen komsten 'n van te voren opgestel de resolutie besproken, waarin Zuid-Slavië wordt aangevallen en beledigd, aldus de correspondent van „Borba". Door het schieten van de politie op de betogers zouden ruim 20 personen zijn gedood. De beto ging werd te Tirana gehouden. Volgens andere berichten zijn enkele weken geleden een twin tigtal boeren gearresteerd in ver band met toenemende ontevre denheid in drie dorpen in het noorden van Albanië. Nasser, heeft woensdag op een persconferentie ontkend, dat de Egyptische autoriteiten alle Jo den in Egypte hebben verzocht het land te verlaten. Volgens Sa bri hebben slechts 90 van de 30.000 in Egypte wonende staat loze Joden het verzoek gekregen om het land te verlaten. De kranten in Cairo hebben donderdag een verklaring gepu bliceerd van de opperrabijn van Egypte, Haim Nahoem, waarin hij de berichten tegenspreekt vol gens welke hij zijn functie zou hebben neergelegd uit protest tegen de behandeling van de Jo den door de Egyptische regering. Verscheidene bladen te Istan bul maken melding van berichten van radio Moskou en in de „Prawda", volgens welke de grote Westelijke mogendheden en Israël zouden trachten Turkije en Irak toe te bewegen Syrië aan te vallen, en noemen deze berichten leugens en laster. Eén der bladen schrijft dat men, naar radio-Moskou luisterend, herin nerd wordt aan 1939, toen „Mos kou steeds maar beweerde dat Finland zich gereed maakte om Rusland aan te vallen". Omtrent berichten van radio Cairo, dat Glubb Pasja, de voor malige (Britse) bevelhebber van het Jordaanse legioen, zich te Ankara zou bevinden, wordt in bevoegde kringen van de Turkse hoofdstad gezegd dat dit een pro paganda-manoeuvre is om Tur kije verdacht te maken. Het Russische regeringsbfeul „Izwestia", geciteerd door Tans, heeft donderdag gezegd, dat leidende kringen in Israël het land ©p de weg naar de zelfmownl voortduwen". „De haat van de Oosterse vol keren tegen Israël na de roof overval van dit land op Egypte is zó groot, dat hij niet meer gestild kan worden. En dit moet ees stempel drukken op de toekomst van Israël en heeft het bestaan van de staat Israël als zodanig tot een vraagteken gemaakt", al dus het blad, dat Israël voorts be schuldigt van een poging om ,,de waakzaamheid van andere volke ren in slaap te wiegen en tijd te winnen om een aanval op zijn be ren voor te bereiden". Twee Nederlanders, de hece» Van Ceuns en Wiersma, die «hre jaar geleden zijn gearresteerd op beschuldiging van betrokkwi te zijn geweest in ondergrondse activiteiten, zijn enige dagen ge leden iult de gevangenis ontebp.- gen, aldus is donderdag uit wel ingelichte Indonesische bron- m Djakarta vernomen. Dit bericht werd door een woordvoerder van de Nederland se diplomatieke vertegenwaï - diging in Djakarta bevestigd Op het ministerie van Econo mische Zaken wordt met kléin het bericht tegengesproken vol gens hetwelk er sprake zou zijn van per 1 januari 1957 beperkin gen van 35 op te leggen in het verbruik van stookolie. In dit verband wordt er aan herinnerd dat, krachtens een akkoord tus sen het departement en de petro- leumverdelers, deze laatsten be sloten hebben 80 van de vorige bestellingen, die als basis worden beschouwd, te leveren. Die be slissing wordt overigens toege past sinds 16 november. Wat de benzine betreft wordt de studie van de rantsoenering actief voortgezet. Tot dusver is er nog geen sprake geweest van een bepaalde datum voor de in voering van de rantsoenering. In het staatsblad zal binnen kort een koninklijk besluit ver schijnen tot wijziging van het zondagsrijverbod. Dat verbod zal gelden van 5 uur 's ochtends tot middernacht. Ten slotte zal een ministerieel Er worden op het ogenblik tal rijke arrestaties in Tsjecho-Slo wakije verricht. Al sinds onge veer twee maanden melden de autoriteiten elke week dat een nieuw „spionagenet" dat voor de Amerikanen werkt, is ontdekt of dat buitenlandse agenten en sa boteurs zijn gearresteerd. Dinsdag werd een groep „spion nen" onder wie verscheidene vrouwen gearresteerd. Woensdag hield men te Praag het hoofd van een groep samenzweerders" aan, die zich meester trachtte te ma ken van een vliegtuig, aldus de officiële berichten. In een opzet telijk vaag gehouden communi qué van het ministerie van Bin nenlandse Zaken zijn tenminste nog. tien van dergelijke spionage- gevallen gepubliceerd. De arrestaties, die gepaard gaan aan een perscampagne over „de opvoering van de waakzaamheid" scheppen een klimaat dat tot op zekere hoogte herinneringen op roept aan de „koude oorlog". In het land doen wilde geruch ten over honderden arrestaties allemaal in Praag en omge ving de ronde. Maar wel zijn waarnemers het op grond van een aantal dui delijke gevallen er over eens aat de politie in geen maanden om niet te spreken jaren, zo ac tief is geweest als nu. Nehroe, de Indische premier, heeft maarschalk Boelganin, de premier van de Sowjet-Unie, ge antwoord, dat India bereid is deel te nemen aan elke conferentie die tot ontwapening zou kunnen lei den. Volgens Nehroe hangt de ontwapening grotendeels af van de grote mogendheden, aldus meldt radio Moskou. besluit 's zondags een rijver#!» ning verlenen aan de arbeiders die tot een nachtploeg of «en zondagsploeg behoren. De he trokkenen zullen daartoe gees machtiging moeten bezitten, maar wel een attest van hun werkgever waarin hun ideali teit en de werkuren der ploegen, waarvan zij deel uitmaken, zijn vermeld. Met dat attest zullen de arbei ders tijdens de verbodsure» op de weg van en naar hun werk mogen rijden. MINDER BUIIG De sterke noordwestelijke Tot noordelijke stroming die boven de Noordzee en onze kust heeft ge staan is in de loop van donderdag langzaam in intensiteit afgeno men. Deze stroming heeft koude, uit de Poolstreken afkomstige lucht over heel Frankrijk en zelfs tot over Spanje en Noord-Itaiië gevoerd. In grote delen van West- Europa kwamen door de onstabi liteit van de toestromende lucht buien voor die met hagel, natte sneeuw en onweer vergezeld gin gen. Over de Britse eilanden be weegt zich nu een rug van hoge druk langzaam naar het oosten. Deze zal vandaag het weer in ons land bepalen. In verband hier mee zal de wind ook aan de kust tot matig afnemen terwijl tevens de buienactiviteit belangrijk min der groot zal zijn dan donderdag. In de middagtemperaturen komt niet veel verandering. Een actieve depressie die tussen IJsland en Groenland is gelegen en in ooste lijke richting trekt zal hier later de wind naar west doen krimpen, maar overigens voor de avond het weer nog niet beïnvloeden. medegedeeld door het K.N.M.I. te De Bilt, geldig van vrijdagoch tend tot vrijdagavond. Minder buiig. Wisselend bewolkt met voorna melijk in de kustprovincies nog enkele buien. Overwegend mati ge wind, krimpend naar west. On geveer dezelfde middagtempera turen als gisteren. ZATERDAG 1 DECEMBER. v.m. n.rn Breskens 0.51 l.Ot Terneuzen 1.26 1.44 Hansweert 2.06 Walsoorden 2.16 2.3-' ZON MAAN op onder op onder Dec. 1 8.28 16.34 7.29 16.03 2 8.29 16.34 8.29 16.49 3 8.31 16.33 9.22 17.42 4 8.32 16.33 10.06 18.40 5 8.33 16.32 10.42 19.42

de Vrije Zeeuw | 1956 | | pagina 1