Amerikaanse resolutie door Y. N. aanvaard Boedapest opnieuw door Kussen ingesloten de Gaza door Israëliërs veroverd f Rumoer in Eindhoven Tegen „eenzijdig vertrek van Sowjet- troepen uit Duitsland" Hongaarse tanks kiezen positie Beivaar kalmte en discipline m SAN O STOL HET WEER HOOGWATER WEERBERICHT ZON- en MAANSTANDEN Betogingen op de Bahrein-eilanden Wij houden wat wij hebben Afyn Mei ONMIDDELLIJKE STAKING VAN HET VUREN IN EGYPTE DOOR 64 LANDEN ONDERSTEUND De algemene vergadering der Verenigde Naties heeft vrijdag met zeer grote meerderheid de Amerikaanse reso lutie aangenomen, waarin wordt aangedrongen op een onmiddellijke staking van het vuren in Egypte. Zij spreekt haar ernstige bezorgdheid uit over de Britse, Franse en Israëlische militaire operaties. De resolutie werd aanvaard met 64 tegen 5 stemmen (Groot-Brittannië, Frankrijk, Nieuw-Zeeland, Australië en Israël). Zes landen onthiel den zich: Nederland, België, Canada, Laos, Portugal en Zuid-Afrika. PRiNS BERNHARD IN NEDERLAND TERUGGEKEERD Van bezoek aan de V. S. SOWJET-TROEPEN BLIJVEN BINNENSTROMEN Hongaren zenden versterkingen naar Boedapest voor de verdediging van de hoofdstad Zware bommenwerpers en straaljagers van de Sowjet- luchtmacht zijn donderdag nabij Zahony het Hongaarse luchtruim binnengevlogen, aldus heeft het hoofdkwartier van de Hongaarse opstandelingen bekendgemaakt. Het aantal toestellen werd niet meegedeeld. De vliegvelden van Sceged en Kecskemet zijn in handen van de Russen, aldus het hoofdkwartier. 114 MIJNWERKERS VAN DE BUITENWERELD AFGESLOTEN VEILIGHEIDSRAAD BEHANDELT DE HONGAARSE KWESTIE Uit Tel Aviv wordt gemeld dat Israëlische colonnes vechtwagens en motorrijtuigen in zuidelijke richting naar het zuidelijke gedeelte van het schiereiland Sinai door stoten. Het betreft hier de laatste fase van een operatie, die ten doel heeft het kanaal, waardoor de Rode Zee met de Golf van Akaba wordt verbonden, in handen te krijgen. Israëlische woordvoeders te Tel Aviv verklaren, dat de Israëlische strijdkrachten het merendeel van de noorde lijke helft van het schiereiland Sinai hebben bezet. Een Israëlische militaire woordvoerder zei donderdag avond, dat Egyptische troepen in Noord-Sinai in weste lijke richting, naar het Suezkanaal vluchtten. De zwaarste strijd in Noord-Sinai werd geleverd tussen Bir Gaffefa en Bir Wadi Salim. NIEUWE HONGAARSE PROTESTEN Tegen aanhoudende Sow jet-troepenbewegingen naar Hongarije Hongarije heeft vrijdag in drie nota's aan de Sowjet- Unie geprotesteerd tegen aanhoudende Sowjet-troe- penbewegingen naar Honga rije, aldus meldt radio-Boe- dapest. Ook deze maand - elke dag - OOSTDUITSE REGERINGSVERKLARING Wel voor terugtrekking van alle vreemde troepen uit geheel Duitsland OPROEP VAN POOLSE COMMUNISTISCHE PARTIJ AAN DE BEVOLKING De Poolse communistische partij heeft vrijdag een oproep tot de bevolking gericht haar „kalmte en disci pline" te bewaren gedurende de spanning, welke is ver oorzaakt door de gebeurtenissen in Hongarije. RüHIRIIHüIIIM- op onder op onder Nov. frankerine WJ abonnement: Terneuzan Redactie-adres: Noordstraat 5557 Temeuzen Telefoon 2073 en 2510 Né. 5 uur uitsluitend 2073 Gironummer 38150 Directeur-Hoofdredacteur I. van de Sande Abonnementsprijs: 5,75 per kwartaal; per maand 1,92; per week 46 cent. Losse nrs 8 ct ZATERDAG 3 NOVEMBER 1956 11e Jaargang Nr 3912 Verschijnt dagelijks Uitgeefster N.V.v/h Firma P. J. van de Sande, Terneuzen Advertentieprijs per mm 15 ct; minimum per advertentie 2,25 Rubriek Kleine Advertenties: 5 regels f 1,1 Iedere regel meer 2" cent Vermelding: Brieven onder nummer, of: Adres Bureau van dit Blad 20 cent meer Inzending advertenties tot 's namiddags 2 nor Voor het Maandagnummer: Zaterdags 10 uur In de Amerikaanse resolutie wordt geconstateerd, dat partijen bij de Israëlisch-Arabisc^e wapen stilstandsovereenkomsten van 1948 in talrijke gevallen de bepa lingen van deze overeenkomsten hebben genegeerd en dat de strijdkrachten van Israël diep in Egyptisch gebied zijn doorge drongen, in strijd met de alge mene wapenstilstandsovereen komst tussen Egypte en Israël. Verder wordt vastgesteld, dat de strijdkrachten van Frankrijk en het verenigd koninkrijk militaire operaties tegen Egyptisch gebied voeren en dat het verkeer door het Suezkanaal thans is onder broken waardoor vele landen ern stig benadeeld worden. De algemene vergadering, die volgens de resolutie haar ernstige bezorgdheid over deze ontwikkelingen uit spreekt, doet een zeer drin gend beroep op de partijen, die thans bij vijandelijkheden in het betrokken gebied ver wikkeld zijn, onmiddellijk toe te stemmen in een staken van het vuren. Partijen bij de be standsovereenkomsten zouden terstond alle strijdkrachten achter de bestandslinies moe ten terugtrekken, zich moe ten onthouden van overvallen over deze linies in het aan grenzende gebied en nauwge zet de bepalingen van de be standsovereenkomsten in acht moeten nemen. De algemene vergadering is verder van mening, dat alle le den van de Verenigde Naties zich moeten onthouden van het invoeren van militaire goederen in het gebied der vijandelijkhe den en in het algemeen van daden die de tenuitvoerlegging van deze resolutie zouden vertragen of verhinderen. Wanneer het vuren inderdaad gestaakt is zouden maatregelen genomen moeten worden om het Suezkanaal te heropenen en de vrijheid van scheepvaart e her stellen. De algemene vergadering ver zoekt de secretaris-generaal toe te zien op de naleving van de re solutie en verslag uit te brengen aan de Veiligheidsraad en de al gemene vergadering voor verdere stappen die naar hun oordeel ge daan moeten worden, overeen komstig het handvest. Tenslotte besluit de algemene vergadering, aldus de Ameri kaanse resolutie, in spoedzitting te blijven in afwachting van de uitvoering van deze resolutie. SPOEDBIJEEN KOMST VAN BRITSE KABINET EN MILITAIRE ADVISEURS. Minister-president Eden heeft gisteren het Britse kabinet en zijn militaire adviseurs voor een spoedvergadering bijeengeroe pen. Met de Super Constellation „Wyfern" is vrijdagmiddag om 10 minuten voor half vier Z. K. H. de Prins der Nederlanden van zijn bezoek aan de Verenigde Staten op Schiphol teruggekeerd. Met de Prins keerde diens par ticulier secretaris dr. F. A. de Graaff terug. Op het platform stond o.a. de president-directeur van de K. L. M., ir. I. A. Aler, ter begroeting gereed. Nadat de Prins zich enkele mi nuten met hem had onderhouden, stond hij de aanwezige journalis ten op het platform een kort on derhoud toe. „Ik kan over de reactie in Amerika betreffende 't nieuws in Hongarije en Egypte niets zeggen, aangezien ik te weinig gelegenheid heb gehad met veel Amerikanen te spreken, u kunt dat dus beter in de krant lezen", zei hij. De Prins zal thans in Neder land zijn normale werkzaamhe den weer hervatten. „Nee, ik ga niet naar Sicilië om mijn vrouw af te halen, die daar met vakantie is", vervolgde hij, „want ze komt maandag al weer thuis, voor zover ik weet. Dat hoor ik trouwens straks thuis precies". 9 -m Do* Hnnffaarse reï DE STRIJD IN HET MIDDEN-OOSTEN Men heeft bijna geen hoop meer, dat 114 mijnwerkers, die door een ontploffing in een mijn te Springhill in de Canadese pro vincie Nova Scotia van de buiten, wereld zijn afgesloten, kunnen worden gered, aldus is vrijdag uit Springhill gemeld. Men heeft twaalf lijken kunnen bergen. Reddingsbrigaden kunnen door instortingen de ingesloten arbei ders niet bereiken. Van de twaalf geborgen lijken zijn er twee van leden van een reddingsbrigade. De Veiligheidsraad van de Ver. Naties is vrijdagavond om 23 uur Ned. tijd bijeengekomen om de Hongaarse kwestie te bespreken, zo is officieel in New York be kendgemaakt. VEILIGHEIDSRAAD MAAN DAG WEER BIJEEN. De Veiligheidsraad zal komen de maandagavond om 9 uur Ne derlandse tijd bijeen komen om de Jordaanse klacht tegen Israël te bespreken inzake de aanvallen van 25 september en 10 oktober j.l. ook een Israëlische klacht over herhaalde schendingen van de wapenstilstandsovereenkomst door Jordanië staat op de agenda. In Moeharak en Manana, de twee voornaamste plaatsen der in de Perzische Golf gelegen Bahrein-eilanden, hebben een 3000 personen tengunste van Egypte betoogd. Regeringsgebouwen en enkele uren tevoren ontruimde zakenpanden werden door de be togers in brand gestoken. De betogers hadden vrij spel, dordat de plaatselijke oolitie was teruggetrokken. Er is thans door de lucht Britse infanterie naar de eilanden vervoerd. De betogers lieten de installa ties der olievelden en het Euro pese personeel ongemoeid. Bahrein is een onafhankelijk vorstendom, dat onder Britse be scherming staat. Er wordt veel olie gevonden, die door een Ame rikaanse maatschappij wordt ge ëxploiteerd. Reeds eerder hebben zich moei lijkheden op de Bahrein-eilanden waar ook Perzië aanspraak op maakt voorgedaan. Een woordvoerder van het Britse ministerie van Buitenland se Zaken heeft medegedeeld, dat de naar de Bahrein-eilanden over gebrachte Britse infanterie geen versterking, doch aflossing van de aldaar gelegerde Engelse mi litairen was. De woordvoerder zei niets over de Israëlische opmars in het zui delijke deel van Sinai naar de smalle straat, die de Rode Zee met de Golf van Akaba verbindt. (Volgene de Israëliërs hebben Egyptische batterijen, die de straat beheersen, jarenlang Is raëlische schepen belet de haven Eilath te bereiken.) De Franse woordvoerder te Parijs heeft nog gezegd, dat de Egyptische luchtmacht in het de fensief is gebleven. Aan Brits-Franse zijde was er, aldus de woordvoerder, tot dus ver niets mede te delen over ope raties te land. Er waren Egyptische troepen bewegingen, voornamelijk van tankcolonnes, waargenomen. De indruk was gewekt, dat Egypte van plan is Port Said aan de Oostelijke zijde van het kanaal te verdedigen. Donderdag waren Egyptische tanks het kanaal overgestoken. Volgens de woordvoerder groeit de Brit-Franse strijdmacht op Cyprus met de dag. Donderdag was er luchtalarm op Cyprus maar er gebeurde niets. AFP bericht, dat naar aange nomen wordt het aantal krijgsge vangenen te Gaza tienduizenden zal bedragen. De Israëliërs had den alles gedaan om de burger bevolking, die hoofdzakelijk uit vluchtelingen bestaat, te sparen. De Egyptische strijdkrachten te Gaza waren versterkt met „Pales tijnse regimenten". GAZA GEVALLEN. De stad Gaza, van waaruit de Egyptenaren acht jaair ge leden, bij de stichting van de staat Israël. Palestina binnen vielen, heeft zich, blijkens be richten uit Tel Aviv, aan het Israëlische leger overgegeven. Een Israëliscche militaire gouverneur is de stad, tezamen met Israëlische strijdkrachten, binnengetrokken, om de over gave te aanvaarden. In een Israëlische bekendma king wordt ook de verovering bekend gemaakt van El Asisj, ongeveer 145 km ten O. van het Suezkanaal en bij het begin van het gebied van Gaza ge- legen. Door de verovering van Gaza hebben de Israëlische strijdkrach ten, volgens bepaalde waar nemers te Tel Aviv, de taak vol bracht, die zij zich, bij het begin van de actie tegen Egypte, heb ben gesteld, namelijk het „ver nietigen van de bases, van waar uit de Egyptische commandotroe pen hun terroristische handelin gen bedreven". Al het aan Israël grenzende Egyptische gebied is thans door de Israëlische strijdkrachten be- zt. De waarnemers der Verenigde Naties, die de Gaza hun stand plaats hadden, waren reeds twee dagen geleden vertrokken. Uit Nicosia wordt gemeld, dat ook een militair doorvoerkamp in de Nijl-delta is aangevallen, evenals de zenders van de „Stem van Arabië" die op een twaalf kilometer van Cairo in de woes tijn zijn opgesteld. (De uitzendin gen van de Stem van Arabië" worden door radio-Cairo ver zorgd.) „De stem van Arabië" viel, on middellijk na het bombardement, uit, en had twee uur later zijn uitzendingen nog niet hervat. De bevolking was een uur te voren door radio-seinen gewaar schuwd uit de buurt van de zen ders van de „Stem van Arabië" te blijven. In een Israëlische radio-uitzen ding is medegedeeld, dat de Is raëlische troepen, bij de verove ring van de Egyptische bases El Arisj, aanzienlijke hoeveelheden wapens buit hebben gemaakt. Een woordvoerder van het Franse ministerie van landsver dediging heeft verklaard, dat de „vernietiging van de Egyptische luchtmacht thans voltooid is". Hij voegde hieraan toe dat alle Egyptische militaire vliegvelden zijn gebombardeerd en dat, naar wordt aangenomen, 105 Egypti sche vliegtuigen vernield of zwaar beschadigd zijn. In een vrijdag door het geal lieerde hoofdkwartier te Nicosia op Cyprus, uitgegeven bekend making wordt onder meer ge zegd, dat uit de definitieve rap porten is gebleken, dat het Egyp tische schip, dat thans de ingang tot het Suezkanaal gedeeltelijk verspert, na de aanval door Brit se vliegtuigen beschadigd, doch niet tot zinken gedoemd was. Het schip bevond zich toen ook niet voor de ingang van het Suez kanaal, de Egyptenaren hebben er echter zodanig mee gemanoeu vreerd. dat dit wel 't geval werd, waarna zij het schip hebben laten zinken. „Wij zullen nimmer instemmen met herstel van de toestand, zo als die vóór onze militaire actie was", aldus heeft de Israëlische ambassadeur te Londen, Elath, vrijdagmiddag op een persconfe rentie verklaard. Hij voegde hieraan toe: „Voor het begin der operaties koesterde Israël geen aanspraken op Egyp tisch gebied, maar het wil in de toekomst waarborgen tegen ag ressie hebben. Hieronder ver staan wij ook: „Terreur- en sabo- tage-aanvallen door Egyptische commando-troepen, een verbod voor Israëlische schepen om van het Suezkanaal gebruik te maken en door de Golf van Akaba te varen, en een economische boy cot van ons land". De ambassadeur zette voorts uiteen, dat Israël uit zelfverdedi ging, na onophoudelijke druk, uitdagingen en terreurdaden van Arabische zijde had gehandeld, en dat er geen sprake van was dat het zich had laten gebruiken om voor anderen kastanjes uit het vuur te halen. Verder deelde het hoofdkwar tier mee, dat uit het buitenland gekomen Sowjet-tanks in het oosten van het land in beweging zijn. Woensdag waren 304 Russi sche gevechtswagens het land binnengekomen en donderdag werden er te Debrecen nog eens 300 geteld. Een aantal tanks rijdt in de richting van Boedapest. Ongeveer vijftig tot zestig tanks rukken op naar Kiskunhalas in het zuiden van het land, aldus het hoofdkwartier. De Hongaren hebben donder dag afdelingen zware artillerie en andere militaire eenheden naar Boedapest gezonden om de verdediging van de hoofdstad te versterken. Radio-Gyoer heeft vrijdag ge meld, dat de algemene staking is geëindigd, omdat „de regering haar beloften is nagekomen voor zover in haar vermogen lag". De nationale revolutionaire raad van West-Hongarije besloot een einde aan de staking te maken met het oog op de „huidige moei lijke economische toestand". Het is niet mogelijk te wachten op de terugtrekking van de Sowjet- troepen, zoals aanvankelijk de bedoeling was, aldus radio-Gyoer. Eerder had radio-Gyoer gemeid, dat deze raad een resolutie heeft aangenomen, waarin vertrouwen wordt uitgesproken in de rege ring van Nagy. De vrouwen en kinderen van diplomaten van de Britse en de Franse ambassade worden uit Boedapest geëvacueerd, al dus is vrijdag telefonisch te Belgrado vernomen. Van ge woonlijk welingelichte zijde werd vernomen, dat vrijdag ochtend een lange stoet auto's de stad heeft verlaten. In de straten van Boedapest heerste vrijdagochtend rust. Er worden voorzorgsmaatregelen ge nomen met het oog op eventuele luchtaanvallen. De' Hongaarse regering heeft vrijdagavond Hongaarse leger- tanks opdracht gegeven zich op te stellen voor het parlementsge bouw in Boedapest en op de op ritten van bruggen over de Do- nau, omdat berichten ontvangen zijn volgens welke Sowjet-troepen de stad naderen, zo meldt radio- Boedapest. GEVECHTEN IN BOEDAPEST. Radio-Boedapest meldt dat in Boedapest opnieuw gevechten zijn uitgebroken. Er wordt ge schoten, doch het is nog niet be kend door wie en op wie, aldus de radio. Donderdagavond is het in de binnenstad van Eindhoven uren ach tereen onrustig geweest, waarbij het herhaalde malen tot botsingen is gekomen tussen de gemeentepolitie en opgeschoten jongens en meisje». De ongeregeldheden begonnen omstreeks half acht, toen een jon geman door een agent werd be keurd, omdat hij met zijn brom fiets met grote snelheid nks door de (oocht van de ene straat in de andere reed. De agent werd daaitoij lastig gevallei door een groep jongelui, die begonnen te joelen en te dreigen. Toen de agent assistentie kreeg werd de groep uit elkaar gedreven. Nadien is het to* circa half twaalf onrustig in de binnenstad gebleven. De jongelui werden voortdurend baldadiger, hinder den het verkeer en probeerden enkele malen auto's omver te gooien. De politie voerde ver scheidene malen charges met de gummiknuppel uit. Toen omstreeks negen uur de bioscoopvoorstellingen waren af gelopen begonnen zich nog veel meer jongelui met het geval te bemoeien. Zij gooiden met rotjes en knalbommen. Volgens de politie namen circa 700 jongens en meisjes aan de relletjes deel. Op zeker moment rukte een groep van 200 jongelui op in de richting van het hoofdbureau van politie, klaarblijkelijk mr. d- be doeling enkele gearresteerde mak kers ti bevrijden. Zij werden ech ter door de politie uiteen gedre ven. Tegen half twaalf trokken de herrieschoppers af, maar toen zaten er' zevéntien jongens en twee meisjes op het politiebureau ingesloten. ft Geef Uw kind méér weerstand na deze zon-arme Zomer Premier Grotewohl van Oost-Duitsland heeft vrijdag in de olks- kamer in Oost-Berlijn een regeringsverklaring voorgelezen, volgens welke de regering tegen „eenzijdig vertrek" van de Russische troe pen uit Duitsland is. Wel zijn wfj voorstander van terugtrekking van alle vreemde troepen uit geheel Duitsland. De aanwezigheid van de Sowjet-troepen in Oost-Duitsland is overigens nodig, omdat er mensen zfj.. die gten vreedzame oplossing van het Duitse vraag stuk wensen, aldus de Oostduitse premier. erop los en vermoorden op bees- achtige wijze communisten." De partij stelt daartegenover het verloop der gebeurtenissen in Polen. De eenheid en kalmte van de bevolking hadden de gelegen heid geschapen de betrekkingen tussen Polen en de Sowjet-Unie te grondvesten op de beginselen van soevereiniteit, gelijkheid en vriendschap. Hierdoor was de grondslag 'gelegd voor verster king van de krachten van het so cialisme en van het Pools-Sow- jet-Russische bondgenootschap. Het verblijf van de Sowjet- troepen in Polen maakt geen in breuk op de soevereiniteit van Polen, daar deze strijdkrachten, wier taak het is de verbindings lijnen tussen de Sowjet-Unie en Oost-Duitsland te beschermen, in het land zijn gelegerd op grond van de overeenkomst van Pots dam. De legering der Sowjet- troepen is noodzakelijk, totdat een vredesverdrag met Duits land of een overeenkomst tussen de vier grote mogendheden over de terugtrekking van alle bezet tingstroepen uit geheel Duits land is gesloten, aldus de partij. „Hier en daar gaan er stem men op. die de terugtrekking der Sowjet-strijdkrachten uit Polen eisen." De partij is van mening, dat dergelijke eisen in de huidige internationale toestand in strijd zijn met de vitale belangen van de Poolse bevolking." NBEPE Hij zegt, dat het thans geen tijd is voor demonstraties en bij eenkomsten en voegt daaraan toe: „Er is thans een nieuwe en gevaarlijke fase in de Hongaar se gebeurtenissen ingetreden. Het wordt steeds duidelijker, dat reactionaire elementen de over hand krijgen. De grondslagen van het socialistische stelsel wor den bedreigd. Chaos en anarchie verbreiden zich over het gehele land. Reactionaire benden slaan het héérlijke levertraanproduct, (met vitamines A, B, C en D) bereid uit heilbot- en kabeljauwlevers Naar aanleiding van agitatie in kringen van Oostduitse studen ten verklaarde Grotewohl, dat niet toegelaten zal worden dat „Westberlijnse studenten aan on ze universiteiten ongeregeldheden uitlokken. Wel is een akkoord mogelijk over het onderwijs in het Russisch". Een aantal stu denten wil het Russisch als ver plicht leervak geschrapt zien. Grotewohl zei, dat de democra tisering in Oost-Duitsland onmid dellijk na de contra-revolutie van 17 juni 1953 begonnen is en nog steeds vreedzaam wordt voort gezet. Hij vroeg de kamer zo spoedig mogelijk de wetgeving goed te keuren die verdere democratise ring mogelijk moet maken. De premier deed een dringend beroep op de intellectuelen samen te werken met de regering. Over Polen zei hij, dat Oost- Duitsland „de oprechte vriend van Polen wil zijn". Hij hoopte, dat het Poolse volk bij de op bouw van 't socialisme welvaart zal bereiken. Voorts betuigde Grotewohl zijn „diepe sympathie voor de Hongaarse arbeidersklas se, die zo rijk aan tradities is". HAZETF ABRIEKEN TE ZEVENBERGEN ZONDAG 4 NOVEMBER. Bresken. Terneuzen Hansweert Walsoorden v.m. 2.33 3.08 3.48 3.58 n.m. 2.45 3.20 4.00 4.10 Langs de scheidingslijn tussen zeer vochtige, betrekkelijk zach te lucht en iets drogere en kou dere lucht, die vrijdag langzaam over ons land trok, ontwikkelde zich een intensief regengebied dat op vele plaatsen in ons land langdurig zij het niet overvloe dig regen bracht. De grootste hoeveelheid werd in Soesterberg afgetapt, en wel in de periode van 's ochtends tot 's avonds 7 uur 7 mm. Met het binnendringen van de koudere lucht die uit het N.O. arriveerde, begon de bewolking te breken. Deze opklaringen bevorderen sterk de mistvorming. In de luchtstroming uit het N. die tot op grote hoogten in de atmosfeer zich boven onze stre ken handhaaft, bevond vrijdag avond een zich ontwikkelende storing boven de Westkust van Noorwegen. Later zal deze het weer in ons land kunnen beïn vloeden. Vandaag zal er plaatselijk mist kunnen blijven hangen, overigens zal de bewolking veranderlijk zijn met nog hier en daar regen en een overwegend matige wind uit Noordelijke richting. De temperatuur blijft dezelfde of wordt iets lager. medegedeeld door het K.N.M.I. te De Bilt, geldig van zaterdagoch tend tot zaterdagavond. Lagere temperaturen. Opklaringen maar ook hier en daar wat regen en op vele plaat sen mist. Zwakke tot matige wind in hoofdzaak tussen oost en noord. Lagere temperaturen. MAANDAG 5 NOVEMBER. Breskens Terneuzen Hansweert Walsoorden v.m. 3.09 3.44 4.24 4.34 n.m. 3.24 3.59 4.39 4.49 ZON •MAAN 4 7.42 17.09 9.42 18.09 5 7.44 17.07 10.40 18.58 6 7.46 17.05 11.29 19.53 7 7.48 17.03 12.09 20.53 8 7.49 17.02 12.42 21.56

de Vrije Zeeuw | 1956 | | pagina 1