NELLE Liefde in de storm De president van de republiek Liberia bezocht Rotterdam en 's-Gravenhage Wat brengt de Radio? NOVITA Procureur-Generaal ontkent verklaringen van mevrouw Bouwman PHILIPS „Infraphil' De sterke AZ vóór TWEEDE BLAD Donderdag 18 oktober 1956 11e jaargang no. 3898 HET ATOOMONDERZOEK IN ENGELAND EGYPTE EN JORDANIË DE ZAAK SCHMIDT Ongewenste vreemdeling Het Amerikaanse vliegveld bij Soenakawa in Japan „Harian Rakjat". Daily Express: Uitspraak in zaak-Schmidt beschamend voor Indonesië „De Nieuwsgier". PHILIPS „Infraphil" zo gemakkelijk in uw gezin met dieptewerking HET NIEUWE WESTDUITSE LEGER West-Duitsland niet in staat om eind 1957 270.000 man onder wapenen te hebben Diepzeeduiken door Piccard junior Vele wapperende vlaggen in Rotterdam en meer dan gewone belangstelling van de burgerij vóór de trappen van het stadhuis duidden er woensdagmorgen vroeg reeds op, dat het bezoek van de president van de republiek Liberia, Dr. William V. S. Tubman en diens echtgenote aanstaande was. De belangstelling betrof zeker niet minder H. M. de Koningin en H. K. H. Prinses Beatrix, die het staatshoofd van Liberia zouden vergezellen. In een tweetal koninklijke auto's en een vijftal volgauto's arriveerde het gezelschap met ge volg omstreeks 11 uur aan de grens der gemeente waar de Rot terdamse verkeerspolitie gereed stond om het escorte van de rijkspolitie over te nemen. In snel tempo werd naar de Coolsingel gereden, waar de bur gemeester van Rotterdam, Mr. G. E. van Walsum, de Commissaris der Koningin in de provincie Z.- Holland Mr. J. Klaassesz en de kamerheer i.b.d. van Hare Ma jesteit, Mr. K. P. van der Mande- le, op het bordes van het stadhuis ter begroeting aanwezig waren. Aan Koningin Juliana, mevr. Tubman, Prinses Beatrix en mevr. William R. Tolbert, echtge note van de vice-president van Li beria, werden bloemen aangebo den door de 10-jarige Donalda Meertens, dochtertje van de wet houder voor openbare werken en de 11-jarige Joy van der Vlerk, dochtertje van de wethouder voor onderwijs en volksontwikkeling. De talrijke menigte, die zich op de Coolsingel had verzameld, toonde zich geestdriftig over dit hoge bezoek door luide en lang durige toejuichingen. Na de begroeting werd de ere wacht geïnspecteerd. Deze werd gevormd door een detachement van het korps mariniers, met vaandel, en de marinierskapel. Vervolgens begaf het hoge ge zelschap zich naar de burgerzaal, waar aanwezig waren de leden van het college van B. W. met hun dames en de leden van de ge meenteraad. Burgemeester Van Walsum sprak hier woorden van hartelijk welkom, waarna de aanwezigen aan de president werden voorge steld. Toen werd de koffie aan geboden. Nauwelijks een half uur later vertrok het hoge gezelschap weer, om zich via de Schiedamse- vest naar het gebouw van de Kon. Roei- en Zeilvereniging „De Maas" te begeven, waar de overi ge gasten werden voorgesteld. Spoedig daarop ving met de „Prinsesseplaat" de vaartocht door de haven aan, die ongeveer drie kwartier later eindigde aan de ponton Maashaven, waar gede- barkeerd werd en per auto door de Maastunnel naar het beursge bouw werd gereden. Onderweg was nog even gelegenheid het beeld van Zadkine „Verwoeste stad" in ogenschouw te nemen. Op de trappen van het beurs gebouw werd het hoge gezel schap ontvangen door de voor zitter van het Afrika-instituut, de heer Ph. A. J. Mees. De mariniers kapel, op de trappen van het beursgebouw opgesteld, liet on der leiding van de majoor der mariniers G. Nieuwland feestelij ke klanken horen. Hier waren het de 8-jarige Ma- delein Mees, dochtertje van de voorzitter van het Afrika-insti tuut en Mary Joy Aukes, 12 jaar, die aan mrs Tubman, aan H. M. de Koningin, aan Prinses Beatrix en aan mrs Tolbert bloemen aan boden. Volgens sir John Cockcroft, di recteur van het centrum voor atoomonderzoek te Harwell, over- trefferi de vorderingen, die Enge land maakt bij zijn atoomonder zoek, de meest optimistische ver wachtingen. Waarschijnlijk zal Engeland aanzienlijk eerder dan de ten doel gestelde datum van 1975 in staat zijn in zijn atoom krachtcentrales jaarlijks een hoe veelheid energie op te wekken, die anders slechts met 40 miljoen ton steenkool zou worden ver kregen, zo deelde sir John Cock croft mede. Zeer binnenkort zal te Calder Hall de eerste atoom krachtcentrale in gebruik worden genomen. In 1962 zal Engeland atoomreactoren met een opwek kingsvermogen van 1.200.000 kw hebben. Dit betekent, dat Enge land in dat jaar even ver zal zijn als de Verenigde Staten, aldus sir John Cockcroft. Een dochtertje van de presi dent en haar vriendin, benevens een veertigtal kinderen, stonden eveneens op het bordes. Na aan komst van president Tubman ivertrokken zij naar de „Rijndam" van de Holland-Amerika-Lijn, waar een kinderpartij georgani seerd was. Na het voorstellen van een aan tal autoriteiten, die in de lounge stonden opgesteld, begaven de ho ge gasten zich naar de grote zaal van de Kamer van Koophandel voor het noenmaal, aangeboden door het Afrika-instituut. Aan het eind van de maaltijd bood de heer Mees alfe voorzitter de president een geschenk aan. Dit bestond uit een zeekaart van de Westkust van Afrika, daterend uit het jaar 1606 en vervaardigd door Jodocus Hondius uit Am sterdam, één van de beroemdste cartografen uit die tijd. Tegen drie uur 's middags ver trok de stoet in dezelfde forma tie, als waarin hij gekomen was, naar het Huis ten Bosch in Den Haag. IN DEN HAAG. Na het bezoek, dat in de voor middag aan Rotterdam werd ge bracht, vertrokken de Koningin en Prinses Beatrix met de hoge Liberiaanse gasten om 14.45 per auto naar Den Haag. De stoet arriveerde te ruim 3 uur aan de grens van de gemeen te Den Haag, vanwaar naar Huis ten Bosch werd gereden. De hoge gasten verbleven een half uur in het paleis, alvorens een rijtoer door Den Haag te maken, met als eindpunt de raad zaal aan de Javastraat, waar de hoge gasten door de waarnemend burgemeester C. H. P. W. van den Oever werden ontvangen. DE RIJTOER. Groot was de belangstelling langs de versierde straten. Licht masten langs tal van straten wa ren beschilderd met grillige fi guren en vele kleuren. Naast de Nederlandse vlag zag men op vele plaatsen de Liberiaanse vlag. De stoet werd geopend door een escadron bereden rijkspolitie. Dan volgde het koninklijk rij tuig, bespannen met vier van de zadel bereden paarden, waarin gezeten waren de president van Liberia, de Koningin en Prinses Beatrix. Hierna volgde een koninklijk rijtuig, eveneens bespannen met vier van de zadel bereden paar den, waarin waren gezeten me vrouw Tubman en Prins Bern- hard. Hierachter volgden nog 4 volgrijtuigen. De rijtoer duurde een half uur. Gereden werd door de binnen stad van Den Haag, waar zich duizenden belangstellenden had den verzameld die de hoge gas ten luide toejuichten. DINER IN DE LEGATIE VAN LIBERIA. In de nog maar onlangs door de gezant van Liberia en mevr. Peal betrokken residentie aan de Wilhelminalaan, in Wasse naar, werd om 8 uur door de president van Liberia en mevr. Willian V. S. Tubman een gala diner gegeven, ter ere van de Koningin en de Prins. De Koningin, de Prins en Prin- sse Beatrix arriveerden enkele minuten tevoren aan de residen tie van de Liberiaanse gezant. Aan het diner zaten o.a. aan de minister-president en mevr. Drees, de minister van Buiten landse Zaken en mevr. Luns, de echtgenote van de vice-president van Liberia mevr. Tolbert, de voorzitter van de Eerste Kamer en mevr. Jonkman, de voorzitter van de Tweede Kamer en mevr. Kortenhorst. Na het diner keerden de hoge gasten van Liberia, de Konin klijke Familie en beider gevolg per auto naar het paleis op de Dam terug. LANGE BROEKEN met omslag zijn binnen. AXELSESTRAAT 68 TERNEUZEN De Egyptische minister van Oorlog en opperbevelhebber van de strijdkrachten, generaal-ma- joor Abdel Hakirn Amer, heeft woensdag aan een verslaggever van het blad ,,Al Sjaab" meege deeld, dat zijn eenheden de strijd zullen aanbinden in geval van agressie of dreiging met agressie jegens Jordanië. Verder deelde minister Amer mee, dat Egypte de Jordaanse nationale garde zal blijven steu nen met financiële en militaire middelen. De procureur-generaal, Suprapto, heeft woensdag met nadruk de verklaring van mevrouw Bouman ontkend, dat zij met de president van het Indonesische hoge gerechtshof en met hem, Suprapto be sprekingen heeft gevoerd. Op een persconferentie in Den Haag zei mevrouw Bouman, dat Suprapto, de president van 't hoge gerechts hof, Wirjono, de openbare aanklager, Suwondo, en een grote groep van vooraanstaande Indonesiërs! ervan overtuigd waren, dat Schmidt onschuldig was. VRIJDAG 19 OKTOBER. DE BROMFIETS VAN PAPA. Zaterdagmiddag liep een jong meisje uit Poeldijk in de Haagse binnenstad. Daar zag zij ineens de enige tijd geleden gestolen bromfiets van haar vader staan. Zij waarschuwde de politie, die de wacht betrok. Aangehouden werden een 16-jarige scholier en een 18-jarige die bekenden gedurende de maanden juli en augustus zes bromfietsen te hebben gestolen, waaronder het exemplaar uit Poeldijk. Twee der gestolen brom fietsen hadden zij bereids ver kocht. Alle gestolen bromfietsen konden worden achterhaald en zijn in geslag genomen. HILVERSUM I: 7.00 Nieuws; 7.10 Gewijde muz.; 7.15 Gram.; 7.45 Morgengebed en liturg, kal.; 8.00 Nws, 8.15 Gram.; 8.50 Voor de huisvrouw; 9.35 Waterstanden; 9.40 Schoolradio; 10.05 Gram.; 10.30 Idem; 11.00 Voor de zieken; 11.40 Gram.; 12.00 Angelus; 12.03 Pianoduo; 12.30 Land- en tuin- bouwmeded.; 12.33 Lichte muz.; 12.55 Zonnewijzer; 13.00 Nws en Kath. nws; 13.20 Lichte muziek; 13.45 Voor de vrouw; 14.00 Gram.; 14.30 Idem; 15.00 Schoolradio; 15.30 Metropole ork.; 16.00 Voor de zieken; 17.00 Boekbespr.; 17.15 Kinderkoor; 17.40 Koersen; 17.45 Lichte muziek; 18.05 Idem; 18.30 Vragenbeantw.; 18.45 Pianospel; 19.00 Nws; 19.10 Regeringsuitz.; 19.30 Verzoekprogr. v. d. militai ren; 20.30 Act.; 20.45 Amateurs uitzending; 21.10 Hoorspel; 22.15 Operaconcert; 22.40 Caus.; 23.00 Nieuws; 23.15 Nieuwe gram. HILVERSUM II: 7.00 Nieuws; 7.10 Gym.; 7.23 Gram.; 8.00 Nws; 8.18 Gram.; 8.50 Voor de vrouw; 9.40 Schoolradio; 10.00 Causerie; 10.05 Morgenwijding; 10.20 Orgel spel; 10.50 Voor de kleuters; 11.10 Pianorecital; 11.35 „Wat doe je voor de kost; 12.00 Theaterorkest; 12.30 Land- en tuinbouwmeded. 12.33 Sport en prognose; 12.50 Gram.; 13.00 Nws; 13.15 Meded. Dinsdagmiddag omstreeks vijf uur is op het rangeerterrein Wa tergraafsmeer een man aange houden, die zich op enigszins ver dachte wijze daar ophield. Hij bleek een 20-jarige Duitse bakker uit München-Gladbach te zijn, die volgens zijn verklaring illegaal over de grens was gekomen met de bedoeling hier werk te vinden. Hij was niet in het bezit van een paspoort. Wel werden een alarm pistool en twee bossen sleutels op hem gevonden. De man zal door de politie weer naar zijn land van herkomst worden uitee- leid. Het hoofd van de Japanse de fensieraad, Naka Foenada, heeft woensdag verklaard, dat vergro ting van de startbanen van een Amerikaans vliegveld bij Soena- kawa absoluut noodzakelijk is kantoorbediende, voor de verdediging van Japan. Foenada, die sprak voor de be stuurscommissie van de Tweede Kamer, zei, dat het vliegveld niet zal worden gebruikt voor vlieg tuigen voor 't werpen van atoom bommen. Het zal door de Japanse defensie worden overgenomen als de Amerikanen zich terug trekken. en gram.; 13.25 Lichte muz.; 13.55 Koersen; 14.00 Pianorecital; 14.30 Literair progr.; 14.50 Avro's bon te dinsdagavondtrein; 16.00 Gr.; 16.20 Muz. caus.; 17.00 Voor de jeugd; 17.30 Promenade orkest; 18.00 Nws; 18.15 Act.; 18.20 Lich te muz.; 18.50 Caus.; 19.00 Voor de kinderen; 19.10 Meisjeskoor; 19.30 Caus.; 19.50 Berichten; 19.55 Caus.; 20.00 Nieuws; 20.05 Caus.; 20.10 Vierhandige pianomuziek; 20.30 Causerie; 20.40 Idem; 21.00 Lichte muz.; 21.30 Etherforum; 22.10 Buiteni weekoverz.; 22.40 Caus.; 22.50 Avondwijding; 23.00 Nieuws; 23.15 Gram. i#®*" BRUSSEL: 11.45 Gram.; 12.30 Weerbericht; 12.34 Gram.; 13.00 Nieuws; 13.10 Gr.; 14.00 School radio; 15.45 Gram.; 16.00 Koer sen; 16.02 Gram.; 17.00 Nieuws; 17.10 Lichte muz.; 17.45 Gram.; 18.20 Idem; 18.30 Voor de solda ten; 19.00 Nws; 19.40 Filmmuz.; 20.00 Orkest conc. (20.4521.00 Kunstkaleidoscoop)22.00 Nieuws; 22.15 Gram.; 22.55 Nieuws. Suprapto verklaarde woensdag aan de correspondent van het ANP in Djakarta: „Ik heb me vrouw Bouman nooit ontmoet, laat staan besprekingen met haar gevoerd gedurende de tijd, dat zij optrad als verdedigster van Schmidt en Jungschlager. Slechts éénmaal, vóórdat zij de verdedi ging van Schmidt op zich nam, is zij naar mijn kantoor gekomen om mij op de hoogte te stellen van het vertrek van haar man uit het land". „Abadi". Het blad van de Masjumi, „Aba di" betreurt in een hoofdartikel de demonstraties en de „dood aan Schmidt"-campagne, die gehou den zijn, toen het' proces tegen Schmidt nog aan de gang was. „Wij willen niet beweren, dat de rechter door de demonstraties en de eisen tot doodstraf is beïn vloed, toen hij het vonnis heeft uitgesproken, maar het is begrij pelijk, dat er mensen zijn, die deze mening wel zijn toegedaan. Wij zouden liever hebben gezien dat het landsgerecht tot deze uit spraak was gekomen, zonder de monstraties voor het gerechtsge bouw. Dan zouden wij hebben kunnen tonen, dat wij het volste vertrouwen hebben in de recht spraak en in de oprechtheid van het landgerecht. Het communistische blad „Ha rian Rakjat" schrijft, dat de le venslange gevangenisstraf een overwinning was, „niet alleen voor het volk en de jongeren, maar ook voor het gerecht en de gezonde openbare mening. Of schoon het vonnis niet doodstraf inhield was het aanzienlijk meer, dan de 15 jaar, die door de open bare aanklager was geëist", aldus het blad. „Harian Rakjat zegt voorts, dat bewezen is, dat geen actie tevergeefs is, als deze goed georganiseerd, gedisciplineerd en met volle toewijding wordt ge leid". De „Daily Express" heeft gis teren het vonnis tegen de heer Schmidt een „schandelijke zaak" genoemd, die beschamend is voor Indonesië. „De zaak is ook be schamend voor de Verenigde Na ties, die dat land overhaast onaf hankelijk hebben gemaakt. Het is een waarschuwing voor allen, die De nieuwe BM shag van VAN NELLE ligt vooraan. !n smaak, in geur, in kwaliteit De pure (lange Virginia tabak rolt gemakkelijk. U zult genieten van deze nieuwe VAN NELLE shag! te vlug macht willen geven aan in ontwikkeling achtergebleven volkeren", aldus het blad. „Onze hulde aan de jongeren, die hun vaderlandsliefde hebben bewezen", aldus schrijft het Ne derlandse blad „De Nieuwsgier", dat in herinnering brengt de tal- oze demonstraties tegen Schmidt, het verspreiden van pamfletten, waarin zijn dood werd geëist, de aanvallen tegen zijn verdedigster mevrouw Bouman, die in het ge- Kou gevat Philips „Infraphil" weg verkoudheid! Dit infrarood bestra lingsapparaat kan ook met succes worden ge bruikt bij spierreuma- tiek, spit, verstuikin gen, verwondingen, steenpuisten, winter handen en -voeten. Raadpleeg uw dokter. door ELEANOR ELLIOT CARROLL Vertaling: HERMAN ANTONSEN 40). (Nadruk verboden.) Hij keek nu niet meer stroef en volgde zwijgend al haar be wegingen. Al had ze dan ook nog zo n hekel aan hem, toch was ze een wonderlijk lief meisje! Zou ze hem altijd blijven haten? Als ze nu eens niet gered werden? Als ze nu eens samen op dit eiland moesten blijven, tot ze oud en grijs geworden waren en dan toch nog even ver van elkaar af stonden, als nu? Dat zou ondenk baar erg, dat zou een ondragelij ke kwelling worden! Heel de nacht kletterde de re gen op het door Gwynne zo goed mogelijk herstelde dak. Hij lag met half gesloten ogen naar haar te kijken. Ze lag in de andere hoek van de hut en hij durfde zich nauwelijks verroeren, uit vrees dat ze het horen zou en opstaan om te kijken of hij iets nodig had. „Wat moet je toch een uitste kende verpleegster zijn geweest," eei hij eens. toen ze zijn gelaat met water wies en hem warm water, dat ze in een goed gerei nigd blik gekookt had, te drinken gaf. „Doe je dat soort werkjes graag?" „Bedoel je, of ik graag zieken verpleeg?" vroeg ze. Hij knikte bevestigend. Op dit moment snakte hij naar haar zacht verplegende hand. Hij bleef doorpraten, om haar naast zich te houden. „Ja," zei ze. „Ik hield van het werk. In St. Margarets zieken huis was het prettig werken en de andere meisjes waren zulke echt aardige en goede vriendin nen." Ze dacht terug aan Sue, aan Geraldine, aan Freda. Vooral aan Sue met haar plagende voorspel lingen. Haar voorzegging was uit gekomen. Ze had werkelijk de enige man ter wereld ontmoet, aan wie ze zou willen behoren met haar hele wezen. En die man lag daar en had haar liefdevolle hart in zijn handen verbrijzeld. Robin babbelde verder. ..Ik ben vanmorgen op verkenning ge weest naar het zuidelijk deel van het eiland, maar dat heeft niet veel gegeven. Wat verderop ligt een moeras, dat wel een paar honderd meter breed is. Het scheelde maar weinig, of ik was in de zwarte modder weggezon ken." Haar hart stokte. Haar angst was dus niet ongegrond geweest. Haar hand beefde, toen zij die op zijn voorhoofd legde. „Dat moet je dus nooit meer proberen, Robin! Beloof je me dat?" Hij deed alsof het van weinig betekenis was geweest. Maar haar bezorgdheid vervulde hem met vreugde. „O, maar ik ben vlug ter been. Zodra ik de grond voelde weg zakken, nam ik een sprong en greep me aan een tak beet. Ik trok me eruit. Ik geloof, dat mijn natte voeten oorzaak van mijn ziekte zijn." „Je voeten?" vroeg Gwynne, het dek van zijn voeten wegtrek kend. „En ik noem me nogal een gediplomeerd verpleegster Ik ben gewoonweg een sufferd!" En on der het praten begon ze haastig Robin's doorweekte schoenen uit te trekken. Hij ging rechtop zit ten. „Schei uit!" beval hij. „Dat kan ik beter zelf doen en „Mondje dicht en blijven lig gen", viel ze hem in de rede, zijn vochtige sokken afstropend. „Ik ben de baas in de ziekenkamer en ik zal een van die borstrokken warmen en om je voeten wikke len. Zorg jij, dat hij erom blijft zitten." Toen dit gebeurd was. boog ze zich bezorgd over hem heen. „Zo beter? Is het warm genoeg?" „Ja, kleine tiran." „Dat ben je zelf!" schold ze terug, maar er kwam een flauw glimlachje om haar mond, toen ze haar eigen legerstede weer op zocht. Een grauwe morgen brak aan, met dreigende wolken in het oos ten. De bomen dropen. De stort regen was veranderd in een dich te motregen en het bulderen van de branding vergrootte de trieste stemming. Robin lag doodstil en ademde regelmatig. Gwynne legde haar hand op zijn hoofd en loosde een zucht van verlichting, toen ze voelde, dat het koel geworden was. De koorts was gezakt. Ze scharrelde rond in de nauwe hut, rakelde het vuur op, bracht wa ter voor hem en zichzelf aan de kook en gebruikte een zakdoek als washandje. Enig toilet maken vond ze toch nodig. Robin had nu niet meer zoveel dek nodig. Het was drukkend warm in de hut geworden. Ze nam een linnen pak van hem weg en sloop er mee naar buiten, zon der hem te wekken. Haar keu rige witte rok was tot een oud vod verfomfaaid. Ze verwisselde hem voor een wit linnen wijden broek. „Ik ben benieuwd, hoe ik er in dit pak uitzie", mompelde ze met-een vreugdeloos lachje. (Wordt vervolgd.) icht werd gespuwd en achter op haar hoofd werd geslagen en de bijeenkomsten van de anti-subver sieve actie-comité's. „Dank zij al deze acties is door dit proces niets gewonnen", aldus „De Nieuws gier". „Het ging om de vraag, of de Nederlanders Jungschlager en Schmidt de vijanden van de Indo nesische republiek hadden ge steund. In de zaak van Jungschlager heeft de dood de menselijke po gingen doorkruist, in de zaak- Schmidt, hebben de onlusten op straat het voor de rechter onmo gelijk gemaakt tot een onbevoor oordeelde conclusie te komen", aldus „De Nieuwsgier". Leden der christen-democrati sche Bondsdagfractie hebben ver klaard dinsdag j.l. op een besloten bijeenkomst van bondskanselier dr. Adenauer vernomen te hebben dat West-Duitsland niet in staat zal zijn zijn belofte, dat het eind 1957 270.000 man onder de wape nen zal hebben, na te komen. Er wordt thans naar gestreefd op die datum te beschikken over een Westduits leger ter sterkte van 200.000 man. Verwacht wordt, dat de nieuwe Westduitse minis ter van Landsverdediging, Franz Strauss, dit binnenkort aan de andere NAVO-landen zal medede len. Dr. Adenauer heeft dinsdag avond j.l. in een radiorede ver klaard, dat West-Duitsland zijn bijdrage tot de veiligheid der westerse wereld moet en zal le veren. „De regering had anderhalf jaar militaire dienstplicht voor gesteld. Dit is nu een jaar gewor den, doch hiermede is ook de uiterste grens bereikt van het geen wij in elk geval op ons moe ten nemen, om dat te volbrengen, waartoe wij ons tegenover onze bondgenoten hebben verplicht", aldus Adenauer. De Zwitserse diepzeeonderzoe ker Jacques Piccard, zoon van professor Auguste Piccard, is woensdagochtend bij het eilandje Ponza in de Thyrrheense Zee be gonnen met een reeks duiken. Hij maakt gebruik van een apparaat, dat aan een duikboot doet den ken. Het bestaat uit een tank met vijftig ton benzine met daaronder een stalen waarnemingsgondel. In de middaguren van woens dag hoopte Piccard tot een diepte van 3800 meter te kunnen duiken. Het duikstoestel van Piccard, de „Triëst" heeft woensdag een diepte bereikt van 3700 meter, zo is nader gemeld.

de Vrije Zeeuw | 1956 | | pagina 5