Uit de Provincie A. H. van der Lee Eric de Noorman - De grote beslissing w WIELRENNEN De wereldkampioenschappen op de baan Nieuwe poging het ivanaes te zwemmen mislukt over Het vliegtuigongeluk boven Portugees Oost-Afrika BEÜRS0VERZ1CHT Nieuws in 't kori Dansen N ATHLETIEK Van de Ree BALL-PENNEN Chr. Mulo Gebraden Gehakt Zoutloos Rookvlees d y Levend als hun liefde Vis op uw dis De zaak tegen de Nederlander Doornik TERNEUZEN. De geheimzinnige dood van Britse vrouwen GOES HOEK MIDDELBURG. Van Vliet en Derksen handhaven zich Daan de Groot verliest van Messina OOSTBURG SLUISKIL. Roeslan Abdulgani verhoord De branden aan de Riviera 166.06 165.94 164.80 167.74 167.93 167.74 142.14 142.30 141.64 108.97 108.88 107.88 215.10 214.45 212.18 Zaterdag voetbal Gevraagd: Een nette WERKSTER RECLAME Schadevergoedingseisen aanvaring „Andrea Doria' en „Stockholm". Fa E. AIJsebaert Nieuwe Stokvis Gerookte Paling A. 8. van KolSc Fa P. J. van de Sande TERNEUZEN Raden Dardo^aangewe^nal^ rechter voorma, derlander A. H. D°° het Ind0. Hg hoofdambtenaar vanhet ne^sc-he ministe maanden ge. a -aangehouden op beschul- ieden is aang bversieve daden. dlgl!Jge? JiHe gisteren mede, dat Dardo deein dit proces op worden ge- h0"de")De„bare aanklager, Hara- heeft verklaard, dat hij t?ap' nlk ten laste zal leggen het DXÏ van steun aan benden parui Islam in West-Java Ln organisatie van dorps- ii!v)fden, die hij zou hebben opge. JXS. Subsidiair zal Doornik wor- rie„ beschuldigd van het verza n,elen van wapens en mumtie voor de Darul Islam. Het is nog niet bekend, wie als verdediger van Doornik zal optre den. Maar vernomen wordt heelt een Indonesische advocaat, Su- prapto niet te verwarren met de Indonesische procureur-generaal van dezelfde naam) een verzoek van Doornik om diens verdedi ging op zich te nemen, van de hand gewezen. V van via Pantservuist opgegraven. Bij het verrichten van grond werkzaamheden voor de stads- breiding werd gistermiddag te 2 uur op het terrein van de voor malige hofstede bewoond door de landbouwer De Kubber, gelegen aan de Axelsestraat, een Duitse pantservuist opgegraven. De pantservuist, die door de poli tie werd opgehaald, zal door per soneel van de Nederlandse op- ruimdienst uit Bodegraven on schadelijk worden gemaakt. Detectives van Scotland Yard, die in Eastbourne een onderzoek instellen naar geruchten over de dood van een groot aantal vrou wen, hebben aan hun hoofdbu reau bericht, dat ze tot nu toe n0<j geen redenen aanwezig acn- ten om enkele van de lijken op te graven In politionele kringen vermoedt men, dat het nog ten minste drie weken zal duren voor de geruch ten officieel tegengesproken of bevestigd kunnen worden. Het labour-weekblad „Tribune" heeft donderdag geprotesteerd tegen „sensatiezucht" in de pers. „Nog niet het geringste bewijs is tot nu toe geleverd voor het be staan van een massamoordenaar of bet vermoeden van moord", aldus het blad. ir Een zwerm wespen heeft een 54-jarige Fransman uit Salins in midden-Frankrijk zó hevig ge stoken, dat de man korte tijd later overleed. Hij had op hun nest getrapt, toen hij zijn tuintje aan het harken was. Het Zeeuwse fruitcorso. Aan het Zeeuwse fruitcorso, dat op zaterdag 15 september a.s te Goes zal worden gehouden, zui len 26 wagens deelnemen, waar onder 15 speciale fruitwagens, waarvan de lading voor 10 pro cent uit fruit bestaat. Vorig jaar, toen het corso voor de eerste maal werd gehouden, sloegen 50.000 belangstellenden de stoet gade. Zes muziekkorpsen zullen in het corso meelopen. Het fruitcorso wordt het eind van de fruitweek, die zaterdag 8 september begint, gehouden. Op deze dag zal de fruitfee met haar hofdame officieel door het ge meentebestuur op het stadhuis worden ontvangen. Oorspronke lijk zou op deze dag ook het kin- derfruitcorso worden gehouden, mar dit is in verband met de heersende kinderverlamming ax- gelast. Des avonds zullen onge veer 700 turners en turnsters uit verscheidene delen van ons land in Goes op de markt een demon stratie geven. Dinsdag 11 september wordt oe fruitfee met haar gevolg om één uur op de veiling te Goes ontvan gen. Daarna zal zij de ziekenhui zen te Goes bezoeken. Voor deze fruitweek staan ver der hog op het programma mu ziekuitvoeringen, filmvertoningen en rolschaatswedstrijden. Concert op de Harkt. Hedenavond zal ter gelegenheid van de verjaardag van Hare Ko TJT /-vrvrrV» öi ri "PrinQPC Wil Middelburg raamt haar tekort voor 1957 op ruim drie ton. De begroting der gemeente Middelburg voor 1957 is formeel sluitend, maar dit resultaat kon slechts worden bereikt, door het reële tekort van 329.749,86 op te voeren als algemene uitkering van het rijk uit het gemeente fonds. Het totale begrotingscijfer van de gewone dienst is 5.562.303,33. De kapitaaldienst vertoont een nadelig slot van 3.976.568,49. Voor onvoorziene uitgaven is een bedrag begroot van 73.237; w.o. 40.000 wegens kapitaalslasten. Dit betekent, dat er slechts ruim te is voor uitvoering van kapi- taalswerken, die een investering van ruim zes ton vergen. Nieuw is de post van 10.000 voor de aanstelling van een provinciaal inspecteur of adviseur voor mu sea, waartoe een stichting zal worden gevormd. Ruim 10 mille is uitgetrokken voor de voorbe reiding van uitbreidings- en sa neringsplannen. De wereldkampioenschappen op de baan te Kopenhagen zijn donderdagavond voortgezet met de series achtervolging voor professionals. De 8 renners, die in de series de beste tijden maken, komen m de kwartfinales. De uitslagen luidde: rug trok. 7e serie: 1. Mitchell (Engeland) 2. Anderson (Australië), haald na 6 ronden. 8e serie: 1. Wirth (Zwitserland) 2. Pusey (Engeland) Bevorderd. Bij besluit van de staatssecreta ris van Financiën is de heer J. H. A. te Beek, dienstgeleider van de centrale velddienstpost der in voerrechten en accijnzen alhier, gerekend met ingang van 1 juli 1956 bevorderd tot hoofdassistent van 's rijksbelastingen. Muzikale wandeling. Ter gelegenheid van de verjaar dag van H.K.H. Prinses Wilhel- mina zal de R.K. fanfare „Sint Franciscus" om half 8 een muzi kale wandeling maken door het westelijk gedeelte van Sluiskil. Ie serie: 1. Anquetil (Frankrijk) 2. Messina (Italië) 2e serie i 1 Nielsen (Denemarken) 2. Strehler (Zwitserland) 3e serie F De Groot (Nederland) 2. Paepe (België) a o cprie: 1. Piazza (Italië) 2. Gillen (Luxemburg) ^p serie 1. Brun (Frankrijk) 2. Debeuckelaer (België) haald na 6 ronden. 6e serie: 1. Post (Nederland) 2. Larsen (Denemarken), die 'n lekke band kreeg en zich te- 6.07.2 6.09.0 6.07.8 6.08.2 6.11.4 6.19.2 6.14.8 6.26.2 6.14.5 inge- 6.20.6 6.21.4 inge- 6.16.2 6.24.4 Kwartfinales achtervolging. Ds kwartfinales werden over 5 km gereden. Ie kwartfinale: 1. Anquetil (Fr.) 6.21.1; Wirth Zwits.) 6.31.6. 2e kwartfinale: 1 Nielsen (Denem.) 6.31.2; 2. Brun (Fr.) 6.41.2 3e kwartfinale: 1. Strehler (Zwits.) 6.30.6. 2. Piazza (It.) 6.37.8. 4e kwartfinale: 1. Messina (It.) 6.24.8; 2. De Groot (Ned.) 6.29.4. De indeling van de halve fina les is: le halve finale: Anquetil en Nielsen; 2e halve finale: Mes sina en Strehler. ninklijke Hoogheid Prinses Wil- helmina door de zangver. Cres cendo en de muziekver. Elk naar zijn Krachten een concert op de kiosk op de Markt worden ge- Het concert vangt aan om 8 uur INDONSIË. Het speciale ministeriële comité, dat is ingesteld naar aanleiding van de poging van het leger om de minister van Buitenlandse Za ken, Roeslan Abdulgani, te arres teren op beschuldiging van be trokken te zijn in een corruptie- affaire, is donderdagavond zeven uur bijeen geweest. De voorzitter van het comité, vice-premier Moh. Roem, verklaarde, dat de minister van Buitenlandse Zaken gedurende vijf en half uur inlich tingen had verstrekt en dat hij verscheidene documenten aan zijn collega's had overhandigd. Mr. Roem zei, dat het comité de Achttien dezer is, boven Portu gees Oost-Afrika, een vliegtuig verdwenen, waarin zich leden be vonden van het gevolg van presi dent Creveiro Lopès van Portu gal, die toen dit Portugese ge biedsdeel bezocht. Aan boord van het verdwenen toestel waren vier personen, twee filmoperateurs uit Portugal, een verslaggever van radio Mozambi. que en de Nederlandse bestuur der die in 't A.F.P.-bericht wordt aangeduid als J. Vervalk. Laatst genoemde had grote vliegerva- ring, doch hij was slecht bekend met de geografische gesteldheid van Portugees Oost-Afrika. VEEL BELANGSTELLING VOOR PREMIELENING AMSTERDAM i- t mededelingen van Roeslan Ab- Een opsporingsvhegtuig heeft tQt middernacht had be- dulgani tot middernacht had be sproken, doch dat het nog niet tot een conclusie was gekomen. Hij hoopte dat het comité van daag met zijn werk gereed zal komen. De bijeenkomst van donder dagavond werd bijgewoond door de procureur-generaal Suprapto en hoge autoriteiten van leger en politie. thans gemeld het wrak van het klaarblijkelijk omlaag gestorte vliegtuig te hebben waargeno men. In de omgeving ervan wa ren geen levenstexenen te bespeu ren. Reddingsploegen zijn onver wijld vertrokken, om te pogen t wrak over de grond te toereiken. Het blijkt thans dat de Neder landse bestuurder van het sinds 18 augustus jl. boven Portugees Oost-Afrika verdwenen vliegtuig de heer J. Verkaik is. De 24-jarige heer Verkaik is in Den Haag geboren en heeft in de Verenigde Staten en in Ne derland zijn opleiding voor straal- -— ïagervlieger gevolgd. Hij is op de op donderdag hebben honderden basis Welschap gelegerd geweest, (brandweerlieden, politiemannen De heer Verkaik is ongeveer twee en vrijwilligers tegen drie andere maanden geleden geëmigreerd branden aan de Riviera gestre naar Johannesburg, waar hij een I den Gisteren stond de inschrijving open op 20.000.000 premieobliga- tiëën ten laste van de gemeente Amsterdam, waaraan zoals be kend premies van 250.000 zijn verbonden. Dit laatste is zeer at tractief gebleken en naar taxatie waren de nischrijvingen dusdanig dat het aangeboden bedrag en kele malen overtekend is. Dit in tegenstelling tot de laatste pre mielening van Alkmaar, die geen succes is gebleken. De reeds ge noteerde premieobligaties op de beurs waren licht verdeeld en de staatsfondsen over het algemeen opnieuw iets luier. In de aandelensector viel Uni lever op. Dit papier had begin beurs enige verkooporders uit het buitenland, waarschijnlijk voor Londense rekening, te verwerken en daalde aanvankelijk 12 punten tot 390. Later volgde slechts een licht herstel tot 392. Dit belef niet zonder invloed op de andere secto ren waar eveneens een zwakkere houding aan de dag werd gelegd. Philips moest een verlies van 5 punten incasseren en Kon. Olie en AKU sloten ongeveer 3 lager. De scheepvaart en Indonesische sec tor deelden beiden in de algehele markttendentie en noteerden overwegend iets lager. Prolonga tie 3% BEURSIN DIOES 28/8 29/8 30/8 Int. concerns 289.97 288.63 284.79 Donderdagochtend vroeg is in de heuvels ten noorden van Nice een nieuwe bosbrand uitgebro ken. In de nacht van woensdag betrekking had gekregen als vlieger voor de „Johannesburg Light Plane Club". Zijn echtgenote, mevr. Verkaik- de Nooy, zou haar man binnen- kort naar Johannesburg narei- litairen zen. Zij zijn in december jl ge-1 deel. huwd. Op 21 augustus jl. kreeg mevr. Verkaik per telegram van de consul-generaal van Nederland in Johannesburg bericht over de vermissing van het door haar man bestuurde vliegtuig. Zij las donderdagavond uit de krant dat het toestel is gevonden. De ouders van de heer Verkaik die in Den Haag wonen, hebben op 21 augustus eveneens bericht over de vermissing van het vlieg tuig gekregen. Zij werden donder dagavond door een kennis er op attent gemaakt dat een bericht over het vliegtuig was gepubli ceerd. In het bos van Valbonne heeft men grote tegenvuren moeten maken om te voorkomen, dat een boerderij door het vuur werd in gesloten. Er nemen daar ook mi- aan het blussingswerk Ten noorden van Nice lopen de dorpen Clemensans en Ardouins gevaar. Er worden maatregelen getroffen om de bewoners zono dig te evacueren. Industrie Scheepvaart Banken Ind. fondsen Algemeen NABEURSKOERSEN Kon. Olie: 774734 slot 778/789 (788%) AKU: 242—243 (243%) Unilever 386—390 slot 388/390 392y*) if Een Brits ouderpaar, dat de Suezkwestie hiervoor als voor wendsel gebruikte, heeft zijn 18- jarige dochter verboden te hu wen met een 31-jarige Egyptische professor. Het meisje heeft de zaak voor de rechtbank van Sheffield ge bracht, die toestemming voor het huwelijk verleende. Opnieuw hebben drie dames en twee heren een poging onderno men om het Kanaal ovei te zwemmen. Zij zijn bij Kaap Gris Nez de tocht naar Engeland be gonnen. In de nacht van donder dag, om 2 uur plaatselijke tijd, begaf de Nieuw-Zeelandse, Diana Cleverley, die 22 jaar is, zich als eerste te water. Een minuut latei- volgde de 35-jarige Ian Tirell uit Zuid-Afrika. Vervolgens begon nen ook de Nieuw-Zeelandse Margaret Sweeney, 26 jaar, en de Zuid-Afrikaanse Elizabeth Wild hun poging. Omstreeks half drie aanvaardde Mihir Sen uit India als laatste de tocht naar Enge land. De Syrische kampioen Mo- hamed el Soussi, die 28 jaar oud is, is eveneens te water gegaan. Van hem is dat evenwel een on derdeel van zijn training. Hij verklaarde, dat hij Mihir Sen ge durende enkele kilometers zou begeleiden. Daarna ging hij aan boord van één der volgboten. Mohamed el Soussi is van plan het Kanaal over te steken in de richting EngelandFrankrijk. De Indiaseizwemmer Mihir Sen is zes uren hadat hij zich te wa ter had begeven, aan boord ge nomen van pen volgboot. Mihir Sen vertelde dat een ver schrikkelijke zeeziekte hem tot opgeven had gedwongen toen hij bijna halverwege was. De zee, die prachtig kalm was bij de start, was hoe langer hoe woeliger ge worden en de zeeziekte, die Sen reeds hinderde, was in de laatste uren dat hij in het water bleef, on verdragelij k geworden. „Ik ben erg teleurgesteld over deze mis lukking", zei de man uit India, „maar ik geloof niet dat ik dit jaar nog een nieuwe poging zal ondernemen". Met een gelijkmatige slag en zonder enige vermoeidheid te to nen lag de Zuid-Afrikaan Ian Tirrel donderdagmiddag aan de kop van het kleine groepje. Ach ter hem volgden zijn landgenote Elizabeth Wild en de Nieuw-Zee landse zwemsters Margaret Wee- ney en Diana Cleverley. Vijf mijl ten zuiden van de St. Margaretsbaai moest de Zuid- Afrikaan de strijd opgeven, nadat hij 10 uur en 49 minuten had ge zwommen. Tirrell had een spier in zijn linkerarm geblesseerd en lèed bovendien aan maagkram pen. Slachtoffer van de tocht was ook Diana Cleverley, die in Do ver in het ziekenhuis moest wor den opgenomen. Volkomen uitge put was zij, toen zij de tocht moest staken op ongeveer twee en halve mijl afstand van South Goodwin. Dit Nieuw-Zeelandse meisje had toen 8% uur in het water gelegen. De Nieuw-Zeelandse Mafgaret Sweeney heeft na ruim 12 uur in het water te zijn geweest, de strijd gestaakt. De enige overgeblevene van de vijf gestarte deelnemers was de Zuid-Afrikaanse Eliza beth Wild. Maar 7 km vóór de Engelse kust moest zij toch ook haar po ging om het Kanafil over lC zwemmen opgeven, zodat ook dit keer geen enkele poging geslaagd is. *V"* «ttb if Een Westduitse verzamelaar van oudheden heeft van kinderen te Itzehoe een massief gouden armband gekregen die 3.000 jaar oud is. De kinderen hadden het „ding" van een boer gehad en er mee gespeeld, tot de verzamelaar er belangstelling voor toonde en de armband kreeg. Deskundigen van de universiteit van Kiel heb ben na reiniging de waarde en ouderdom van de armband kun nen vaststellen. if Volgens de „Melbourne He rald" is de Australische regering van plan het gehele noordelijke deel van Australië voor de tijd van 20 jaar tot belastingvrij ge- oied te verklaren, om kolonisatie door blanken aan te moedigen. Op het ogenblik telt dit gebied, dat een miljoen vierkante mijl groot is, slechts 43.000 inwoners. if Professor Paul Dulley White, de hartspecialist van president Eisenhower, is donderdag met een groep Amerikaanse internisten in Moskou aangekomen voor een 10-daags bezoek aan de Russi sche hoofdstad om er de Sowjet- geneeswijzen van hartziekten te bestuderen. Daarna zal het gezel schap in Stockholm het tweede Europese cardiologen-congres bij wonen. Sprint professionals. De uitslagen van de series sprint voor professionals luidden: le serie: 1. Maspes (It.); 2. Geradin (Fr.); 3. Hansen (Denem.). 2e serie i 1 Harris (Engel.); 2. Pfennin- ger (Zwitsl.)3. Gosselin (België). 3e serie i 1. Plattner (Zwitsl.); 2. Bellen- ger (Fr.); 3. Andresen (De- marken). 4e serie: 1. Morettini (It.); 2. Van Vliet (Ned.); 3. Peacock (Engl.). 5e serie: 1. Derksen (Ned.)2. Gaignard (Fr.); 3. Stephenson (Dene marken). 6e serie: 1 Potzerheirn (W.-Duitsl.2. Sacchi (It.); 3. Trefenthaler (Zwitserland). De herkansingsritten. De uitslagen van de herkan singsritten sprint professionals waren: le serie: 1. Sacchi (It.); 2. Gosselm (B.j; 3. Gerardin (Fr.) 20 serie 1. Gaignard (Fr.); 2. Hansen (Deen.) 3. Pfenning^ (Zw.). 3e serie: 1. Peacock (Engl.)2. Bellenger (Fr.); 3. Stephensen (Deen). 4e serie: 1. Van Vliet (Ned.); Andersen Deen); 3. Trefenthaler (Zw.). Finale herkansing. le serie: 1. Van Vliet (Ned.); 2. Gaig nard (Fr.). 9p ciprioi 1 Peacock (Engl.); (It.). In beide ritten was. het verschil zó gering, dat de film van aan komst de plaatsingen moest be palen. Van Vliet en Peacock heb ben zich in de kwartfinales ge j plaatst, waarvoor de winnaars Ivan de series: Maspes, Harris 1 Plattner, Morettini, Derkens en Potzernheim zich reeds gekwalifi ceerd hadden 2. Sacchi TANDARTS Walstraat 2 - Axel Zaterdag 1 september GEEN spreekuur. TERNEUZEN. De lessen beginnen weer op maandag 3 sept. om 9 uur. J. J. DE VAST, h.cLs. Terrein West. Bolwerk ZATERDAG a.s. te 4 uur. TERNEUZENSE BOYS I tegen OUD-MILITAIREN Entrée: 50 cent. ZOLANG DE VOORRAAD STREKT: Sierbus met rol VéGé-be- schuit samen voor 99 ct. en nog 6 gratis geldzegels. Alleen bij Uw VéGé-krui- denier'. AdresVAN DE SANDE, Noordstraat 55, Terneuzen A.s. VRIJDAG bij K. L. GEERS - Hoek Te koop. JONGENS- en MEISJES - RIJWIEL voor leeft. 7-12 j- en DAMESRIJWIEL» laag model. Adres te bevragen: Bureau van dit blad. if Een 49-jarige portier van een ziekenhuis in Glasgow is donder dag tot twee maanden gevange nisstraf veroordeeld, omdat hij het geld, dat hij van de ouders en familieleden van doodgeboren kinderen had ontvangen om de lijkjes te begraven, voor zichzelf had aangewend en de lijkjes in theekisten in het lijkenhuisje van het ziekenhuis had laten staan. Koch in de finale stayers. De uitslag van de herkansing voor het stayerkampioenschap was: 1. Koch (Ned.)2. Bunker (En geland; 3. LeStrat (Fr.) 4. Pronk (Ned.); 5. Martino (It.); 6. Otte (Did). De winnaar, Koch, heeft zich in de finaie geplaatst. NINA PONOMAREVA ZOEK. Nina Ponomareva, die beschul digd was van het stelen van vijf dameshoeden in een Londense winkel en die dondermorgen voor de politierechter in Marlborough street te Londen moest verschij nen om zich te verantwoorden, meldde zich niet toen haar naam werd afgeroepen. Zij was in vrij heid gelaten op borgtocht van vijf pond sterling, een bedrag dat door de Russische consul in Lon den werd betaald. De consul zei bij die gelegenheid dat hij er voor in stond, dat zij de volgen de dag in Marlboroughstreet pre sent zou zijn. De athlete, een vermaard dis cuswerpster, liet echter verstek gaan. Ze was ook niet in haar hotel, noch op het veld te Hur- lingham, waar de andere leden van de Russische ploeg oefenden, noch in het Russische consulaat of in de ambassade. De rechter heeft thans een be vel tot haar inhechtenisneming uitgevaardigd. Later op de dag vervoegde zich een vertegenwoordiger van de Russische ambassade bij het mi nisterie van Buitenlandse Zaken waar hij de zaak ter sprake heeft gebracht. De woordvoerder van dit ministerie zei in dit verband dat het ministerie geen verkla ring kon afleggen, aangezien de aangelegenheid bij een tribunaal aanhangig was gemaakt. Een commissaris en een inspec teur van Scotland Yard hebben een bezoek gebracht aan de Rus sische ambassade en daarna aan het Russische consulaat. Zij wei- De Zweden-Amerika-lijn heeft meegedeeld, dat zij bij het Ame rikaanse districts (federale) ge rechtshof te New York schade- vergoedingseisen tegen de Italia- ucu ïwasi».™ lijn heeft ingediend in verband gerden elke verklaring over deze rln oonuorina Tuli 1 efonnnn met de aanvaring, op 25 juli j.l., tussen de „Andrea Doria" en de „Stockholm". stappen. Intussen is de Russische atlete nog altijd zoek. 46. Voorzichtig sluipt Eric, het zwaard in de vuist gereed, door het besneeuwde bos. Het gemis van zijn beren mantel doet zich voe len en hij heeft het behoorlijk koud. Dit verhindert hem echter niet zijn ogen scherp te concentreren en zo ziet hij zijn ver moeden bewaarheid. Ondurs piraten zijn in snel tempo bezig om stormtorens en ruwe ladders te maken van in alle haast gevelde bomen. Ze doen dit op een plaats, waar de bezetting van de burcht Dun Dur- rah hen niet kan gadeslaan. De Noorman zoekt, om een zo kort mogelijke oversteekplaats te hebben, een plek waar het woud het dichtst de burcht nadert en hij bemerkt, dat er reeds een grote kring van krijgers om de burcht is gelegerd, hetgeen een teleurstelling voor hem is, want het maakt zijn voornemen des te gevaarlijker. Hij trekt zich dan ook enigszins terug om ernstig na te denken over de wjjze waarop hij zal trachten de burcht te bereiken zonder dat Ondurs krijgers hem te pakken zullen krijgen. „Het zai wel een wedren met de dood worden," zegt hij grimmig. Een licht gerucht treft zijn oor en tegelijkertijd klinkt 'n barse stem: „Wat moet dat daar?" Razend snel wendt hij zich om en, liggend in de sneeuw, staart hij (38 cent) J0 cent per 100 gram eigen fabrikaat 98 cent per 100 gram Vlooswijkstraat i b het goad nn den dag» Zij schonken elknu het eet» voudigste, edelste siermed ell bewijs een hun Liefde. Wie bo feilloos Is in tija keuze ken met een gerust hen It toekomst tegemoet geen. Zij wisten het: een HDZ verlovingsring wil zeggen Hal Ouurzeemst Zinnebeeld. Dlirom deze voegloze /bg ven levend goud, met aessf het rijkskeur het HDZ mes» tekeer recht in het vlak bij hem opgedo ken gezicht van Ondur... Horlogemaker-J uweller Nieuwstraat 14 - Tel. 2284 Terneuzen Weer ontvangen: Nog steeds: Prima MAATJESHARING VERSE VIS GEROOKTE VIS GESTOOMDE VIS GEBAKKEN VIS Grote sortering VIS-CONSERVEN Specialiteit in Vishandel „NEPTKNUS" Telef. 2730 Terneuzen

de Vrije Zeeuw | 1956 | | pagina 3