Roomboter Wat brengt de Radio? 313-de Jachtvliegerssquadron beloont jeugdig enthousiasme Nogmaal het rapport van Chroesjlsjef Algerië niet op de agenda van de Veiligheidsraad Gemenebest conferentie te Londen begonnen «Mijnheer Robert is teruggekomen» Gemeente Terneuzen De Nederlandse huisvrouw wekt bewondering! Eet lekker met I TWEEDE BLAD Vrijdag 29 juni 1956 Staat van beleg in Peru Dreigende staking in de Amerik. staalindustrie EISENHOWER Per sloep van Engeland naar Nieuw-Zeeland Arbeidsonrust in Lombar- dijnsche laagvlakte Vereenvoudiging van grensformaliteiten in West-Duitsland Dé mode in herenmode De emigratie na de Verenigde Staten Veranderde toestanden in Hongkong 1 Dikwijls moet men grote bewondering hebben voor de verstandige wijze, waarop de Nederlandse huisvrouw zorgt voor haar gezin. Met overleg besteedt zij haar huishoudgeld, opdat ieder gezinslid het zijne krijgt en kan genieten van smakelijke, gezonde maaltijden. Steeds meer Nederlandse huisvrouwen komen bij de bereiding van die maaltijden weer tot de ontdekking, dat zij roomboter nodig hebben. Zij willen profijt trekken van de natuur-vitaminen voor een goede gezondheid en van de fijne smaak voor een betere eetlust. Zij weten hun huishoudgeld zodanig te verdelen, dat er plaats is voor roomboter. In het buitenland heeft men ook reeds onder vonden, dat dit mogelijk en nodig is. Daar gebruikt men zelfs 2 tot 4 maal zoveel*) roomboter als in Nederland. De moe ders, die dit voor beeld navolgen, ver dienen zeer zeker bewondering voor hun goede zorg! i l I V«5 Op de le tactische vliegbasis Volkel zijn dinsdag de 16-jarige Klaas Zachriasse uit Goes, leer ling van het christelijk lyceum voor de provincie Zeeland in Goes, en de rector-classicus dr. Daniël Barends van dat lyceum de gasten geweest van het 313de jachtvliegersquadron. De reden hiervan was dat Klaas in februari bij de vliegtuigher- kenningswedstrijden, uitgeschre ven door het officiële orgaan van de luchtmacht, beslag heeft we ten te leggen op de eerste prijs. De vliegers van het 313e squa dron dachten deze prestatie niet beter te kunnen waarderen dan door hem een dag rond te leiden op de vliegbasis, terwijl deze in bedrijf is. Rector Barends werd tevens uitgenodigd omdat hij in de jaren 1925—1930 luitenant vlieger is geweest op Soester- berg. Om kwart over elf landde op Volkel de helicopter waarmee de twee gasten uit Goes waren op gehaald. Zij werden verwelkomd door de commandant van de vliegbasis, de kolonel-vlieger- waarnemer D. Berlijn, door de commandant van de jachtgroep Volkel, de majoor-vlieger-waar- nemer P. Benjamins en door de commandant 313de squadron, de kapitein J. G. Holtz. Terwijl de normale gang van zaken op de basis geen moment onderbroken werd, en regelmatig vliegtuigen daalden en opstegen, is achtereenvolgens een bezoek gebracht aan de hangars, waar verschillende typen straaljagers opgesteld stonden, aan de link trainer, de meteo (weerinlichtin- gendienst), de verkeerstoren, de brandweer en de parachutepak- kerij. Officieren van de basis ga ven telkens uitvoerige uitleg en toelichting. Er is ook een over zicht gegeven van de theoretische en practische opleiding die de aspirant operationele vliegers ge durende acht maanden op de ba sis Volkel moeten doorlopen. Deze excursie, voor de basis Volkel de eerste in haar soort, is eveneens bijgewoond door ir. P. J. Castendijk van de koninklijke Nederlandse vereniging voor luchtvaart, hoofd van de afde ling jeugdluchtvaartpropaganda en -voorlichting. Naar aanleiding van* ongere geldheden en stakingen in Lima en de nabijgelegen havenstad Callao is woensdag in geheel Pe ru de staat van beleg afgekon digd. De regering heeft op alle stra tegische punten in Lima troepen geposteerd nadat volksgroepen onder leiding van studenten in verschillende stadswijken onge regeldheden hadden veroorzaakt, waarbij met stenen naar trams en autobussen werd gegooid. Aangenomen wordt dat de stu denten op deze manier hebben willen protesteren tegen ver hoogde tram- en busgelden. De Peruviaanse regering heeft alle constitutionele garanties voor dertig dagen ongeldig verklaard. De United States Steel Corpo ration heeft woensdag medege deeld dat zij de voorbereidende maatregelen heeft genomen voor het doven van de vuren in haar hoogovens in verband met de mogelijkheid dat zaterdag a.s. in de Amerikaanse staalindustrie een staking zal uitbreken. Ver wacht wordt dat de andere grote staalbedrijven dit voorbeeld zul len volgen. Inmiddels worden de onderhan delingen tussen werkgevers en werknemers over een nieuw ar beidscontract voortgezet, tenein de te trachten een staking te voorkomen. Een woordvoerder der United States Steel Corporation deelde mede, dat het afkoelen der hoog ovens een voorzorgsmaatregel is ter voorkoming van mogelijke zware schade aan de installaties. Spoedig na de mededeling, dat de hoogovens werden afgekoeld, hebben vertegenwoordigers van de drie grote staalmaatschappijen nieuwe contractvoorstellen aan de leiders van de vakvereniging van staalarbeiders voorgelegd. Hoewel er omtrent de bepalin gen van het nieuwe voorstel geen onmiddellijke mededelingen zijn gedaan, houdt dit naar vernomen wordt in een contract voor de tijd van drie jaar een loonsver hoging van 10 dollarcent per uur voor het eerste jaar. In de „Prawda", het orgaan van de Russische communistische partij, is voor het eerst, zij het indirect melding gemaakt van de grote aanval op Stalin, die par tij-secretaris Chroesjtsjef in een rede achter gesloten deuren op het twintigste partijcongres te Moskou heeft gedaan. De „Prawda" drukte een arti kel af van de Amerikaanse com munistische leider Eugene Den- nis, dat op 18 juni in de New- yorkse „Daily Worker" was ge publiceerd. In dit artikel werd verwezen naar „Chroesjtsjefs speciale rapport". Dennis noem de „de misdaden en wreedheden welke de laatste periode van Stalins leiderschap verduisterden onvergeeflijk". In een noot van de redactie van de „Prawda" wordt gezegd, dat „de auteur" (Dennis doelt op materiaal, dat het Amerikaanse ministerie van Buitenlandse Za ken heeft gepubliceerd als een rapport van Chroesjtsjef op het twintigste congres van de com munistische partij". Hoewel Chroesjtsjefs rede is voorgelezen op vergaderingen in fabrieken, op boerderijen en bu reaus was een dergelijke com mentaar in de pers van de Sow- jet-Unie nog niet verschenen. Ook de bedenkingen van Den nis tegen het rapport van de Sowjet-partijsecretaris zijn door de „Prawda" overgenomen, zo als b.v. de volgende passage: „Wanneer men de werkzaamhe den van het twintigste congres analyseert een analyse die in feite voornamelijk het speciale rapport van Chroesjtsjef betreft rijzen er vaak vragen betref fende de huidige Sow jet-leiders. Zijn er van hun kant pogingen gedaan om in de periode, voor afgaande aan de afgelopen drie jaren, iets te veranderen? Had men eerder het begane kwaad kunnen tegenhouden? Wat is de draagwijdte en de ernst van de veranderingen, die zich thans voltrekken? Deze talrijke vragen De Veiligheidsraad der V. N. heeft het Arabisch-Aziatisch ver zoek om de kwestie-Algerië te bespreken, verworpen. Met zeven tegen twee stemmen bij twee onthoudingen besloot de raad de kwestie niet op zijn agenda op te nemen. Alleen de Sowjet-Unie en Per- zië waren voorstander van een debat over de Algerijnse kwes tie. Zuid-Slavië en China ont hielden zich van stemming. En geland, de V. S., Frankrijk, Cuba, Australië, Peru en België stem den tegen. De Perzische afgevaardigde, dr. Djalal Abdoh, die het verzoek der dertien Aziatische en Arabi sche landen indiende, verklaarde, dat Frankrijk een volledige kolo niale oorlog in Algerië voert en dat de internationale gemeen schap niet onverschillig kan blij ven tegenover militaire operaties, die iedere week de dood van dui zenden veroorzaken. De Franse afgevaardigde, Her- ve Alphand, zei, dat de Algerijnse President Eisenhower zal het Walter-reed-ziekenhuis te Was hington waarschijnlijk zaterdag a.s. verlaten, aldus heeft de perssecretaris van het Witte Huis, James Hagerty, medege deeld, hij zou dan precies drie weken in het hospitaal hebben vertoefd. zaken geheel tot de binnenlandse jurisdictie van Frankrijk beho ren. Dr. Abdoh zei in een tweede verklaring, dat de kwestie van schending van de rechten van de mens binnen de bevoegdheid van de raad valt wanneer zij invloed heeft op de betrekkingen tussen de leden en de mogelijkheid in zicht heeft de vrede en veiligheid in gevaar te brengen. De voorzitter van de raad, de Australiër Walker, verklaarde vóór de sluiting van de vergade ring, dat het debat in gematigde bewoordingen was gevoerd. Een officier van de Britse ma rine, lieutenant-commander R. M. Bailes, is woensdag met een zeilsloep in Auckland aangeko men na een reis van 12.000 mijl, die verleden jaar augustus in Engeland werd aangevangen. De uit Newcastle afkomstige marine-officier had tot aan Raro- tonga op de Galapagos-eilanden in de grote oceaan gezelschap van twee personen. De rest van de tocht heeft hij geheel alleen afgelegd. In augustus dit jaar moet hij weer in dienst in Engeland. Hij hoopt nu in Auckland de sloep te verkopen en naar Engeland terug te keren. zijn onbeantwoord gebleven. Het rapport van Chroesjtsjef, dat in wezen een documentatie-aanvul- ling op zijn politiek-basis-rap- port voor het congres was, weer spiegelt slechts ten dele het on derzoek, dat is gedaan en waar schijnlijk gedurende talrijke ja ren in de communistische partij van» de Sowjet-Unie en het Sow- jet-volk zal worden voortgezet". Dennis voegde hieraan toe, dat de publikatie van de feiten en de activiteit van de laatste jaren echter bewijst, dat de communis tische partij van de Sowjet-Unie met succes de proef, bestaande uit het eerlijk erkennen van ge maakte fouten, doorstaat. OOK OP NIEUW EYC'K EN DUINEN GRAVEN VAN FIGUREN DER N. S.B. BESCHADIGD. Woensdag is geconstateerd dat ook op Nieuw Eyck-en-Duinen de graven van enkele figuren der voormalige N.S.B. zijn bescha digd. Op de graven van de W.A.-man Peter Ton en van de in 1940 ge fusilleerde von Lützow waren planten vertrapt en verder wa ren de namen van Peter Ton en van de dichter Kettman, die een grafspreuk op de grafsteen had aangebracht, geheel of gedeelte lijk verwijderd. Beide graven bevinden zich achteraan op de begraafplaats. Vorige week had men nog gecon stateerd, dat de graven intact en onbeschadigd waren. Woensdag middag heeft een verwant van iemand, die daar eveneens begra ven ligt, de beschadigingen ge constateerd en er de beheerder van de begraafplaats van in ken nis gesteld. Peter Ton kwam om het leven, toen in de middag van 7 sept. 1940, Haagse politie-agenten zich tegen een overmacht van hand tastelijke N.S.B.'ers met de re volver verdedigde. Seys Inquart zag in dit geval aanleiding de hoofdcommissaris van politie van 's-Gravenhage uit zijn ambt te ontzetten. De politie die tot gistermiddag nog niet op de hoogte was van de gesignaleerde beschadigingen, heeft de zaak onmiddellijk in onderzoek genomen. In de Lombardijse laagvlakte (Italië) is een stakingsbeweging Aan de gang, die het tijdig bin nenhalen van de rijstoogst in ge vaar brengt. Bij schermutselin gen met de politie zijn verschei dene gewonden gevallen. Er zijn talrijke arrestaties verricht. Te Londen zijn woensdag de besprekingen begonnen, die negen ministers-presidenten van sta- ten-leden van het Britse geme nebest aldaar gedurende tien da gen zullen houden. Er zal onder meer over de betrekkingen tus sen Oost en West en over de uit werking van de recente wijzigin gen in de Sowjetrussische poli tiek worden gesproken. De beraadslagingen worden ge houden in de ambswoning van premier Eden, 10 Downingstreet. De negen premiers werden daar door hun Britse ambtgenoot, sir Anthony Eden, welkom geheten. Aan de conferentie wordt deel genomen door de volgende minis ters-presidenten: Gordon Men- zies (Australië), Sidney Holland (Nieuw-Zeeland), Louis St. Lau rent (Canada), Johannes Strijdom (Zuid-Afrika). Djawaharlal Neh- roe (India), Mohammed Ali (Pa kistan), Solomon Bandaranaike (Ceylon), lord Malvern (Rhode- sië) en de Britse premier sir An thony Eden, die als voorzitter zal optreden. De Westduitse minister van Financiën, Fritz Schaeffer, heeft woensdag in de Bondsdag be kendgemaakt dat vereenvoudig de grensformaliteiten zullen wor den ingevoerd voor buitenlandse autobussen. In de toekomst zul len buitenlandse autobusonder nemers maandelijks de benodig de papieren moeten aanvragen bij de Duitse belastingkantoren. Op deze manier zal het opont houd voor reizigers in buiten landse autobussen belangrijk worden verkort. Door JOSEPH HOCKING 28) Nadruk verboden. „Dank u wel, juffrouw Diel", zei hij en ging op zoek naar zijn kamer, maar keerde dadelijk in de bibliotheek terug, omdat hij zich niet zeker genoeg van zijn zaak voelde. Hij belde. „Zeg, Peters", zei hij tegen de oude bediende, die spoedig ver scheen, „heb je mijn bagage op mijn kamer gebracht?" „Jawel, mijnheer Robert, juf frouw Diel heeft de grote logeer kamer voor u in orde laten bren gen. Ik had gedacht, dat u het aardiger zoudt gevonden hebben om een nachtje op uw eigen ka mer te slapen, maar zij vond die niet groot genoeg". „Heb je mijn kleren klaar ge legd, Peters?" „Neen, mijnheer. U hebt me de sleutels van uw koffers niet ge geven en u had zoveel te doen, dat ik er niet om durfde vragen. Ik heb nog eens geklopt en naar binnen.gekeken, maar u zat over die kaart gebogen en scheen me niet te horen". „Och ja, dat kan best zijn.... hier zijn de sleutels, Peters... ga maar mee, dan kun je meteen uitleggen wat ik nodig heb". „Uitstekend, mijnheer Robert", zei Peters, weinig vermoedend, dat dit een list was om er achter te komen, welke kamer voor zijn meester bestemd was. Boven aan de trap bleef hij staan. De halfduistere lange gang scheen de geesten van vervlogen eeuwen nog te herbergen. „Er is niet veel veranderd, wel, mijnheer Robert?" „Neen, en toch doet alles me zo vreemd aan, Peters. Je kunt je niet voorstellen, hoe vreemd het is, na zoveel jaren terug te ko men. Ik voel me onwennig". „Dat begrijp ik, mijnheer. Maar u herinnert u de kamer van uw vader toch nog wel? Hij sliep al tijd hier in die grote kamer bo ven de salon. Hier vlak bij de trap. Hij ging altijd het laatst naar boven, wie er ook in huis logeerde." „Ja, dat herinner ik me", zei Brichtauer en volgde Peters de gang door naar de voor hem be stemde kamer. Met ingang van 1 juli a.s. zal de mogelijkheid tot aanmelding voor emigratie naar de Ver. Sta ten van Amerika, binnen het kader van het z.g. „special mi gration program" gesloten zijn. De bij het Amerikaanse consu laat en bij de Nederlandse aan meldingskantoren in behande ling zijr.de aanvragen hebben een dusdanig getal bereikt, dat in dien de benodigde borgstellingen tijdig worden ontvangen rede lijkerwijs mag worden aange nomen dat vóór 31 december 1956 aan 17.000 Nederlanders een immigratievisum voor de Ver. Staten van Amerika zal zijn uitgegeven. Dit is het quotum, dat bij genoemde regeling werd toegestaan. Derhalve werd bovenvermelde sluitingsdatum vastgesteld. Het Britse ministerie van Ko loniën is van plan officiële be trekkingen tussen Hongkong en communistisch China tót' stand te brengen, naast de Britse verte genwoordiger die in Peking ook de belangen van Hongkong be hartigt. Dit is in Calcutta mee gedeeld door sir Alexander Grantham, de gouverneur van Hongkong. Sir Alexander zei ook dat de uitbreiding, die de handel van Hongkong met het Verre Oosten en Afrika heeft ondergaan, er toe heeft bijgedragen het verlies van de handel met China goed te ma ken. Dit verlies is veroorzaakt door het embargo dat de Ver. Naties op de export van strate gische goederen naar communis tisch China hebben gelegd. Ook vertelde de gouverneur, dat als gevolg van de verminder de reisbeperkingen voor inwo ners van China, de afgelopen vier maanden ongeveer 40.000 Chine zen naar Hongkong zijn gereisd. President maarschalk Tito is woensdag te 19.00 uur te Belgra do teruggekeerd van zijn bezoek aan de Sowjet-Unie en Roeme- DIENSTPLICHT. Uitspraak inzake vrijstelling. De Burgemeester van TER- NEUZEN brengt ter algemene kennis, dat een uitspraak op aan vraag om vrijstelling van dienst als gewoon dienstplichtige, welke uitspraak is gedagtekend 26 juni 1956 ter secretarie van deze ge meente voor ieder ter inzage is gelegd. Tegen deze uitspraak kan iede re belanghebbende uiterlijk de tiende dag na de dag, waarop de uitspraak ter algemene kennis is gebracht, in beroep komen. Indien de ingeschrevene, wie de uitspraak geldt, buiten Neder land verblijft, kan voor zover hel door deze in te stellen beroep be treft, met overschrijding van de termijn van tien dagen genoegen worden genomen. Zolang omtrenl zodanige overschrijding geen be slissing is genomen, wordt de uitspraak na het verloop van de termijn van tien dagen als on herroepelijk beschouwd. Het tot Hare Majesteit de Ko ningin te richten beroepschrift hetwelk niet gezegeld behoeft te zijn, moet met redenen omkleed zijn en worden ingeleverd op de afdeling militaire zaken van de secretarie dezer gemeente. Terneuzen, 27 juni 1956. De Burgemeester voornoemd, P. TELLEGEN. „Dit meubilair kan ik me toch niet al te best meer herinneren, Peters." „Wat hebt u toch een sterk ge heugen!" riep Peters uit. „Uw vader heeft deze kamer vijf jaar geleden ook opnieuw laten meu bileren. Ik had nooit gedacht dat het u opgevallen zou zijn. In wel ke koffer zit uw avondcostuum, mijnheer?" Kort daarna ging Brichtauer naar de eetkamer. Hij had zich snel gekleed en was toen de ver schillende kamers gaan bekijken. Aan tafel had hij het gevoel, als of hij een toneelstuk opvoerde. Het zou hem niets verwonderd hebben, als Peters, die deftig diende, plotseling in de lucht ver dwenen was. En toch was alles werkelijkheid. En ondanks dat alles voelde hij zich onbevreesd en zeker van zijn zaak. „Het is uitstekend geweest, Peters", zei hij ten slotte. „En toch hebt u geen druppel van de oude wijn geproefd, mijn heer Robert". „En vroeger was ik er zo dol op, nietwaar?" „Och, mijnheer „Ja, dat weet ik. Maar zoals ik je al gezegd heb, ik ben heil wat veranderd. En oude vijanden ga je het best uit de weg. Je moest mijn koffie maar in de biblio- l I I I I I I a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a i a a a a a i a a a Spaar de Rijksboter- merken. In ruil daar* voor krijgt u circus plaatjes voor het prachtige roomboter- aïbum. Vraag uw leve rancier inlichtingen Zwitserland 2,13 x Puhliltatie Het Nederlands Zuivelbureau. 's-Gravenhage als i Nederland per hoofd per jaar De nauwkeurige cijfers zijn: in Zweden3,64 x zoveel België Duitsland Frankrijk 3,63 x 2,3 x 2,45 x ZATERDAG 30 JUNI. HILVERSUM I: 7.00 Nws; 7.10 Gram.; 7.15 Gewijde muziek; 7.45 Morgengebed; 8.00 Nieuws; 8.15 Gram.; 9.00 Voor de huisvrouw; 9.55 Voor de kleuters; 10.10 T.T.- races 1956; 10.25 Gram.; 10.30 Ben je zestig?; 11.00 Voor de zieken; 11.45 T.T.-races; 12.00 Angelus; 12.03 Gram.; 12.30 Land- en tuin- bouwmed.; 12.50 T.T.-races; 13.00 Nieuws; 13.20 Lichte muz.; 13.40 Gram.; 13.55 Boekbespr.; 14.05 T.T.-races; 14.15 Grm.; 14.40 Ge mengde zangver.; 15.00 Gram.; theek brengen, Peters. Ik denk daar vanavond te blijven zitten". „Best, mijnheer. U weet zeker nog wel de kast, waarin uw vader zijn sigaren had staan? Er staan nog heel wat kistjes in. Vlak vóór zijn dood heeft hij nog een partij ingeslagen." „Haal er maar eens een paar voor me uit, Peters, dan kan ik eens zien wat voor merken het zijn. Ik ben tegenwoordig nogal lastig met sigaren". Gewillig ging Peters naar de kast en haalde er een paar kist jes voor zijn jonge meester uit. Hij bemerkte niet, hoe deze al zijn bewegingen aandachtig gade sloeg) Het was rustig in het grote vertrek. Het ruisen van het wa ter der rivier en het ritselen der bladeren in het koeltje waren nauwelijks hoorbaar. In de haard brandde een lustig vuurtje en toch had Brichtauer het koud. Hij ging, zonder de boeken, die op tafel lagen, in te zien, in een grote armstoel voor het vuur zit ten en stak een sigaar op. Het was een uitstekende sigaar, maar toch genoot hij er niet echt van. Hij schrok toen Peters zachtjes binnenkwam om hem zijn koffie te brengen. (Wordt vervolgd.) 15.10 Harmonie-orkest; 16.00 Gr.; 16.10 T.T.-races; 16.30 Gr.; 17.00 T.T.-races; 17.10 Voor de jeugd; 17.10 T.T.-races; 18.00 Int. tennis- kamp. te Wimbledon; 18.10 Gram. 18.15 Journ. weekoverz.; 18.25 Gram.; 18.30 Pari. overzicht; 18.40 Dansmuziek; 19.00 Nieuws; 19.10 Orkest; 20.00 Lichtbaken; 20.20 Act.; 20.35 Gram.; 20.40 Muzikaal progr.; 21.30 Cabaret; 22.00 Gr.; 22.35 Religieus progr.; 23.00 Nws; 23.15 Esperanto; 23.25 Gram. HILVERSUM II: 7.00 Nieuws; 7.10 Gym.; 7.23 Gram.; 8.00 Nws; 8.18 Gram.; 8.50 Voor de vrouw; 9.40 Gram.; 10.00 Causerie; 10.05 Morgenwijding; 10.20 Voor de ar beiders in de continubedrijven; 11.30 Instr. kwartet; 12.00 Gram.; 12.30 Land. en tuinbouwmeded.; 12.33 Gram.; 13.00 Nws; 13.15 Varia; 13.20 Orgel en zang; 13.45 Sport; 14.00 Jazzmuz.; 14.30 Voor de jeugd; 15.05 Gram.; 15.35 Van de wieg tot het graf; 15.50 Ka merorkest; 16.35 Evergreens; 17.05 Weekjournaal; 17.35 Ham mondorgel en zang; 18.00 Nws; 18.20 Lichte muziek; 18.45 Rege- ringsuitz.; 19.30 Causerie; 19.40 De bijbel in het kerkelijk jaar; 19.55 Deze week; 20.00 Nws; 20.05 Orkest; 21.00 Voordracht en mu ziek; 21.20 Gram.; 21.30 Socialis tisch comm.; 21.45 Leert uw land genoten kennen; 22.15 Gr.; 22.40 Hoorspel; 23.00 Nws; 23.15 Gram. BRUSSEL (VI.): 11.45 Gram.; 12.30 Weerbericht; 12.34 Gram.; 13.00 Nieuws; 13.15 Radio-alma nak; 14.30 Radio-journaal; 15.00 Gram.; 15.15 Orkest; 16.00 Accor deon; 16.15 Gram.; 16.30 Accor deon; 16.45 Engelse les; 17.00 Nws; 17.50 Gram; 17.30 Koorzang, 18.15 Orgelspel; 18.30 Voor de soldaten; 19.00 Nws; 19.40 Gram.; 20.00 Omroep-ommeganck; 21.00 Verzoekprogr.; 21.30 Ainus. muz.; 22.00 Nieuws; 22.15 Verzoekpro- grama; 23.00 Nws; 23.05 Dansmu ziek; 23.40 Zigeunermuziek.

de Vrije Zeeuw | 1956 | | pagina 5