RADIO? ik Bijbeis I Caltex-service veilige service Firma P. J. VAN DE SANDE BURGERLIJKE STAND Gevonden voorwerpen A.-R. Staiencentrale Hulst Chr. Lagere Landbouwschool 2 bekwame Electriciëns Dr.P.Schserbeek RIBBENS' RINOSE VerkeersVamp stuurt de boel in 't honderd l ■H Caltex Service in 67 landen Om de leider van de Cyprische opstandelingen SCHOOLETUI'S Gemeente Terneuzen Waf brengi de Mr. A. B, ROOSJEN Drs. C. P. HAZENBOSCH AXEL HANDELSONDERNEMING Fa P. J. van de Sande Vraag een Caltex-dealer om controle van: Stuur VerkeersVamp er uitt Neem deze tip ter harte: TERNEUZEN. Geboorten.: 29 apr. Karei Wal ter, z. van Pieter Buijze en Elfrie- de M. Martin (won. te Axel); Paul Alphonsus Rosalia, z. van Alouis Breepoel en Paula A. Adam; 30 apr., Petrus Maria Lu dovicus. z. van Richard C. Goos- sens en Yvonne S. J. Praet; 1 mei, Peter Jan, z, van Paülus Harte en Jeannine A. D. Henrion; Jan, z. van Pieter Jansen van Rosendaal en Cornelia Ph. Rutters; Antho nie, z. van Jacobus van Cadsand en Margaretha de Jonge (won. te Zaamslag); 2 mei, Cornelia, d. van Adriaan de Zeeuw en Maatje Klaassen; Pieternella Cornelia, d. van Nicolaas Bolleman en Johan na A. Bareman (won. te Axel). Huw.-aangiften27 apr. Domi nicus Hendrikus Mobach, 32 j., jm, en Iris Briquet, 19 j., jd; Frans Jansen, 31 j., geh. gew. en Janna Maria Schieman 38 j., jd; 28 apr. Johan Frederik de Jonge, 28 j. jm (won te Arnhem) en Pie ternella Frangoise Hamelink, 22 j., jd; Jan Willemstein, 28 j., jm (won te Hulst) en Elisabeth Sara -Gazina Robijn, 27 j., jd; Francis- cus Bernardus Doorns, 23 j., jm en Maria Johanna Harms 24 j. jd- Huwelijksvoltrekkingen: 1 mei Adriaan Bernardus van Kolk, 38 j., jm en Marina Pieternella Die leman 36 j., jd (won. te Axel). Overleden27 apr. Abraham Dieleman, 81 j., geh. gew. met Jacomina Dieleman (won. te Axel); 1 mei Adriaan Jacobus Vreeke, 40 j., e. v. Pieternella Kaijser (won. te Axel). SAS VAN GENT. Geboorten: Cornelis, z. van P. E. Schiemande Jonge; Annie E„ d. van A. A. Perdaen—van de Velde; Mariska I. J., d. van P. L. J. BiesbroeckTak; Titia P.. d. van A. C. HondersTichelaar; Hubertus M., z. van P. M. van der Een beloning van 10.000 pond, Britse bescherming en vrije pas sage naar waar ook ter wereld hebben de Britten donderdag ge boden voor inlichtingen die lei den tot de gevangenneming van George Grivas, die naar men aan neemt, de leider is van de opstan delingen op Cyprus. Grivas is vroeger generaal in het Griekse leger geweest en heeft ook als verzetsstrijder in Griekenland ge werkt, toen dat door de Duitsers was bezet. Hij is door Britse of ficieren voor het verzetswerk op geleid. Na de oorlog bestreed hij de communistische opstandelin gen. Het is een publiek geheim, dat zièh onder Grivas' medewer kers op Cyprus Griekse legerof ficieren bevinden. LindeKatsman; Patricia M. M., d. van F. J. GaelensSuij. Huwelijken: Casper 'f. M. Franssen. 27 j. en Antoinette M. E. van de Wynkele, 23 j.; Johan nes de Meester, 24 j. (won. te Groede) en Maatje L Kalfsvel, 28 j. Overlijden: Melania S. Was- senhove, wed. van Em. Verstrae- ten (overl. te Terneuzen); Ed- mond E. Renique (overl. te Ter- neuzen). TERNEUZEN. Ingekomen personen: A. J. C. Slabber, Oostkant 5a, van Veere; B. Nagtegaal, St. Streuvelstr. 3, van Dordrecht; G. M. de Clerck. P 43, Oostburg; R. C. M. Schal- kens, Nieuwstr. 41, van Den Haag; A. J. Stal, Nieuwstr. 41, van Den Haag; U. Cragnolini, Fabrieksstr. 11-12, van Italië; F. Kramer, Stationsweg 66. van Har lingen; Wed. A. M. Siewers— Brands, Stationsweg 66, van Har- lingen; R. de Meyer, le de Feij- terstr. 1, van Sas van Gent. Vertrokken, personen: Wed. T. de RuijterKaijser, Tholenstr. 18, naar Vlissingen; R. Koudenburg, N. J. Hartestr. 7 a/b, naar Vrees wijk; J. Doorns, Klaassenstr. 3, naar Stekene (B.); S. A. Lako, Herengracht 9, naar Doetinchem G. H. M. Bierhoff, Westkolkstr 2, naar Amsterdam; M. de Vries, v. Steenbergenlaan 25 b, naar Rot terdam; Wed. D. A. Eelderink— Wientjes, Axelsestraat 44, naar Amersfoort; L. O. Dieleman, Sta tionsweg 66, naar Moerbeke (B.) J. C. Jansen, Steenkamplaan 96, naar Den Helder; A. Dekkerde Ruijter, Coegorsstr. 4, naar.Zuid- zande; C. N. de PutterWieles, Nieuwediepstr. 92, naar Zaam slag. SAS VAN GENT. Gevestigd: C. C. Snoeijs, Zand straat 28, van Australië; L. Wil- leboer, Poelstr. A 1, van Goes; L. H. van den Herik en echtge note, Oostkant 2, van Oosterhout; B. E. Corijn met gezin, Poeldijk 54, van IJzendijke; J. B. Kaas en echtgenote, Bolwerk 13, van Ter- neuzen; C. J. Cappendijk en echt genote, Westdam 8, van Axel. Vertrokken: A. A. van Driel en echtgenote, Prinsenkade 31, naar Vlissingen; A. de Vos, Poelstraat A 1, naar Bergen op Zoom; M. L. de Meester-Kalfsvel, Zandstraat 91, naar Groede; A. A. de Jonge, Westkade 79, naar Hoedekens- kerke; T. F. M. de Meyer, Wal- straat 13, naar Kaatsheuvel; A. J. KervinkHuijsse en kinderen, Burg. Hoefnagelsstraat 11, naar Harlingen; W. L. Staal, Vrijstr. 15, naar Westdorpe; G. M. N. Baas- -Goossens, Westkade 22, naar Vught; H. A, Ebber, Westkade 107, naar Duitsland; R. de Meyer en echtg., Irenestr. 9a, naar Terneuzen. TERNEUZEN. Aan het Bureau van Politie al hier zijn als gevonden aangegeven de volgende voorwerpen, welke zijn terug te bekomen bij de daarach ter vermelde adressen: Zilverbon, Rouw, Baandijk 18; Tasje, Kaijser, Nieuwediepstr.: Ga bardine regenjas, Damen Stein Streuvelstr. 4; Foxhondje, J. A. F. de Paauw, Irenestr. 5; Toilet-étui, F. Rijnberg, Grenulaanl5; School tas, A. Voogd, Oranjestr. 15; Zwar te vulpen. Van Wijck, Vlooswjjk- str. 34; Lederen handtas, Toosje Bareman, Nieuwstr. 30aKinder- portemonnaie, A. Dejj, Wijk P 41d.; Schaartje, enz., Gerda Riemens, Donze-Visserstr. 13; Rood tasje met portemonnaie, Nelly Moes, Dekker- str. 47; Lochwood sleuteltje, P. v. Diermen. Geraniumstr. 9; Zakdoek, H. van Dixhoorn, Baandijk 38a; Schoolétui, Klaassen, Meidoornstr. 3; Kist inhoudende sla, Postkan toor; Houten kinderspeelgoedauto, Dr. Boland, Axelsestr. 19; Jongens jasje, Ria Schippers, Narcisstr. 29; Kindertasje, Axelsestr. 48; Padvin- dersriem, J. Bareman, 2e Verbin- dingsstr. 22Schroevendraaier, Vercouteren, Schelde-oord, Kamer 11Combinatietang, Bevelander, Baandijk 77; Waterpas, Pjjpelink, Driewegenstr.Zwart étui, Anita Wijffels, Noordstr. 103; Wieldop D.K.W.. Adri Butjze, Axelsestr. 218; Portemonnaie, W. A. Nieuwelink, Zandstr. 1; Groene sweater, L. v. Dixhoorn, Jul. v. Stolbergstr. 31; Koperen 500 gr. gewicht, Azalea- str. 46. Verder zijn nog aan het Bureau van Politie gedeponeerd: Lipssleu- tel. Zwarte damesglacé, Zwarte Grijze gevlamde vulpen, Portemon naie, Sleutel, Kunstgebit en twee sleutels. SLUISKIL. Aan het Bureau van de Politie post alhier zijn de volgende voor werpen als gevonden aangegeven, welke zijn terug te bekomen bij de darachter vermelde adressen: Katrol van paardengareel, Kin- derportemonnaie, Stel oorbellen: Paar zwarte dames-glacéhand schoenen, Medaille konjjnenten- toonstelling en een paar leren mo torhandschoenen, alle aan de Poli tiepost, Veldstraat 7; Zwart glacé dameshandschoen, P. Lujjcks. Mid- denstr. 50; Bruine alpino jongens muts, Dhont, Middenstr. 82; Gou den ring, Bakker, Stroodorpe; Gummischoen, A. van Maele, Be- nedenweg 7Kindersjaal, Jansen, P 146 Bontepolder; Armbandje, Duinkerke, Middenstr .87; Hon denbandje. J. van Esbroek, Ka- naalweg 83: Schoentrekker. M. Schieman. Vinkenstr. 30: Bruin dekzeil, H. du Puij, Kanaalweg 86; Gele zeemleren herenhandschoen, RT-45-47, R. Werdmüller, Lijster plein 5; Vulpen, Jansen, Bontepol der P 146; Bankbiljet van 10, R. Michielsen, Vinkenstr. 27; Gloei lampje, Ramondt, Coegorsstr. 2; Zwarte hond, Fernoov, Louisastr. 31. Fa. P. J. VAN DE SANDE Burgemeester en wethouders van TERixiEUZEN; overwegende dat het in het be lang van de vrijheid van het ver keer en de veiligheid op de wegen noodzakelijk is enige verkeers maatregelen te nemen; overwegende dat de na te noe men wegen zijn gelegen binnen de bebouwde kom, in beheer zijn bij de gemeente Terneuzen, en dat door de verkeersmaatregelen, ge noemd onder 1, 2, 4, 5, i, 8, rO en 13 het doorgaande verkeer geen ernstige Deiemmenng ondergaat; gelet op het besluit van de raad der gemeente Terneuzen van 25 oktober 1951, waarbij aan burge meester en wethouders is gedele geerd de bevoegdheid, krachtens artikel 5c van het Wegenverkeers reglement, tot het nemen van ver keersmaatregelen gelet op de artikelen 4 en 5 van het Wegenverkeersreglement besluiten A. in te trekken het bepaalde on der 9 en 12 van hun besluit van 19 november 1952, inhoudende verkeersmaatregelen voor de Noordstraat; B. 1. de Noordstraat tussen Lange Kerkstraat en Korte Kerkstraat in beide richtingen gesloten te verklaren voor alle motorrij tuigen, aangezien op dit gedeel te van deze drukke en zeer smalle winkelstraat motorver- keer niet kan worden toegela ten; deze geslotenverklaring aan de weggebruikers kenbaar té ma ken door plaatsing van borden model 21 van de bulage van het Wegenverkeersreglement 2. de Noordstraat tussen Lange Kerkstraat en Korte Kerkstraat in beide richtingen gesloten te verklaren voor alle voertuigen, rij- en trekdieren en vee, op zondag van 18 tot 22 uur, op woensdag van 13 tot 17 uur en op zaterdag van 14 tot 22 uur, aangezien het voetgangersver keer op dit gedeelte van deze drukke en zeer smalle winkel straat op genoemde tijdstippen zodanig druk is, dat ander ver keer niet kan worden toegela ten; deze geslotenverklaring aan de weggebruikers kenbaar te ma ken door plaatsing van borden model 13 met onderbord model 6 van de bijlage van het Wegen verkeersreglement 3. vast te stellen een verbod wachten langer dan 15 minu ten voor het gedeelte Noord straat tussen Lange Kerkstraat en Axelsebrug, aangezien hier veelvuldig langdurig wordt ge parkeerd, waardoor de vrijheid en veiligheid van het verkeer wordt belemmerd, zulks terwijl parkeergelegenheden in de na bijheid zijn; dit wachtverbod aan de wegge bruikers kenbaar te maken door plaatsing van borden model 61 van de bijlage van het Wegen verkeersreglement; 4. de secondaire weg, gelegen vóór het middelste flatgebouw aan de Rozenstraat, van noor delijke naar zuidelijke richting gesloten te verklaren voor alle voertuigen, rij- en trekdieren en vee, met uitzondering van rijwielen, en voor dit wegge deelte tevens vast te stellen een verbod wachten, een en ander omdat dit weggedeelte te smal is voor verkeer in twee richtin gen en wanneer hier wordt ge parkeerd andere voertuigen niet kunnen passeren; deze geslotenverklaring en dit wachtverbod aan de weggebrui kers kenbaar te maken door plaatsing van borden model 14 met onderbord model 6 en mo del 55 van de bijlage van het W egenverkeersreglemen t 5. de zuidelijke parallelweg van de Van Steenbergenlaan van oostelijke naar westelijke rich ting gesloten te verklaren voor alle motorrij tuigen, in verband met de vrijheid en veiligheid van het verkeer voor het Julia- naziekenhuis en de onoverzich telijke uitmonding van deze weg op de Axelsestraat; deze geslotenverklaring aan de weggebruikers kenbaar te ma ken door plaatsing van borden model 21 van de bijlage van het Wegenverkeersreglement 6. het kruispunt Arsenaalstraat Parkeerterrein aan te wijzen als voorrangskruising, zodat het verkeer op de Arsenaalstraat voorrang heeft, aangezien de Arsenaaistraat een der hoofd verkeersaders in de binnenstad is; deze voorrang aan de wegge bruikers kenbaar te maken door plaatsing van een bord model 10 van de bijlage van het We genverkeersreglement 7. het gedeelte Schoolweg ge legen achter café „La Belle Vue" in de richting Vlooswijk- straat gesloten te verklaren voor alle motorrijtuigen, in ver band met de geringe breedte van dit weggedeelte en de on overzichtelijke uitmonding op de Vlooswhkstraat; deze geslotenverklaring aan de weggebruikers kenbaar te ma ken door plaatsing van een bord model 21 van de bijlage van het Wegenverkeersreglement; 8. de rijweg van de Markt oost zijde lussen Havenstraat en Zandstraat op woensdag van 6 tot 18 uur in zuidelijke richting gesloten te verklaren voor alle voertuigen, rij- en trekdieren en vee, met uitzondering van rij wielen, aangezien door de weke lijkse markt op woensdag ter plaatse een zodanig deel van de rijweg in beslag wordt genomen, dat volledig tweerichtingver- keer dan niet mogelijk is; deze geslotenverklaring aan de weggebruikers kenbaar te ma ken door plaatsing van borden model 14 van de bijlage van het Wegenverkeersreglement, met onderbord model 6; 9. vast te stellen een verbod wachten voor het gedeelte Ha venstraat tussen Markt en het z.g. Vissershaventje, op woens dag tussen 6 en 18 uur, aange zien alsdan de wekelijkse markt in de onmiddellijke nabijheid wordt gehouden, het plaatselijk verkeer over dit weggedeelte wordt geleid en de vrijheid van het verkeer en de veiligheid op de weg vordert, dat aldaar niet wordt geparkeerd; dit wachtverbod aan de wegge bruikers kenbaar te maken door plaatsing van borden model 58 van dé bijlage van het Wegen verkeersreglement; 10. gesloten te verklaren voor alle voertuigen, rij- en trek dieren en vee, dat weggedeelte van de uitmonding Viooswjjk- straat nabij de Noordstraat, welke ligt aan de andere zijde van het daar op een verkeers heuvel geplaatste bord (model 17 van de bijlage van het We genverkeersreglement), dan, welke door de daarop aanwezi ge pijl wordt aangegeven', 11. vast te stellen een verbod wachten voor de zuidelijke pa rallelweg van de Leeuwenlaan tussen Axelsestraat en Wilhel- minaplantsoen, aangezien dit weggedeelte te smal is, voor het doorlaten van vier- en meer- wielig verk,eer, wanneer ter plaatse wordt geparkeerd; dit wachtverbod aan de wegge bruikers bekend te maken door plaatsing van borden model 55 van de bijlage van het Wegen verkeersreglement 12. vast te stellen een verbod van wachten aan één zijde, en wel de noord-oostzijde van de Emmalaan, aangezien ter plaat se druk wordt geparkeerd door bezoekers van het Julianazie- kenhuis, waardoor de vrijheid van het verkeer ter plaatse wordt belemmerd; dit wachtverbod aan de wegge bruikers kenbaar te maken door het plaatsen van borden model len 56 en 57 van de bijlage van het Wegenverkeersreglement; 13. de Emmalaan in de richting van de Van Steenbergenlaan gesloten te verklaren voor alle motorrijtuigen, in verband met moeilijke en onoverzichtelijke uitmondingen, terwijl door druk parkeren aan één zijde van die straat onvoldoende ruimte over blijft, voor het verkeer; deze geslotenverklaring aan de weggebruikers kenbaar te ma ken door plaatsing van borden model 2i van de bijlage van het W egenverkeersreglement C. dit besluit ter openbare kennis te brengen en in afschrift mede te delen aan: a. Gedeputeerde Staten van Zeeland te Middelburg; b. Hoofdingenieur-Directeur Rijkswaterstaat te Middel burg; c. Koninklijke Nederlandse Toe ristenbond A. N. W. B.; Ko ninklijke Nederlandse Auto mobiel Club; Koninklijke Ne derlandse Motorrijders Vere niging, alle te's-Gravenhage; d. Kantonrechter te Terneu zen; e. Ambtenaar van het Open baar Ministerie bii het Kan tongerecht Terneuzen te Middelburg f. Arrondissements-Rechtbank te Middelburg; g. Officier van Justitie bij de Arrondissements-Rechtbank te Middelburg; h. Procureur-Generaal bij het Gerechtshof te 's-Gravenha- ge; i. Procureur-Generaal bu de Hoge Raad der Nederlanden te 's-Gravenhage. Terneuzen, 27 april 1956. Burgemeester en wethouders voornoemd, P. TELLEGEN, voorzitter. A. J. DEES, secretaris. DINSDAG 8 MEI. HILVERSUM I: 7.00 Nieuws; 7.10 Gram.; 7.45 Morgengebed en liturg, kal.; 8.00 Nws; 8.15 Gram.; 9.00 Voor de vrouw; 9.25 Water standen; 9.30 Plechtige Bisschops wijding; 12.30 Land- en tuin- bouwmeded.; 12.33 Instr. octet; 12.50 Tulpenrally; 13.00 Nws en Kath. nws; 13.20 Ballroomorkest 13.45 Gram.; 13.50 Gevar. progr.: 15.00 Schoolradio; 15.30 Symfo nie orkest; 15.50 Gr.; 16.00 Voor de zieken; 16.30 Ziekenlof; 17 00 Voor de jeugd; 17.40 Koersen: 17.45 Regeringsuitzending; 18.00 Voor de jeugd; 18.20 Sportpraat- je; 18.30 Pianorecital; 19.00 Nws; 19.10 Gram.; 19.15 Uit het Boek der Boeken;, 19.30 Gram.; 20.20 Act.; 20.35 De gewone man; 20.40 Concertgebouwork.; 21.45 Klank beeld; 22.05 Orgelconcert; 22.25 Strijkkwartet; 22.45 Avondgebed en liturg, kal.; 23.00 Nws; 23.15. Gram. HILVERSUM II: 7.00 Nieuws; 7.10 Gym.; 7.20 Gram.; 7.50 Dag opening; 8.00 Nws; 8.15 Reporta ge int. tulpenrally; 8.25 Gram.: 9.00 Gym. voor de vrouw; 9.10 Voor de huisvrouw: 9.15 Gram.; 9.40 Morgenwijding; 10.00 Gram.; 10.50 Voor de kleuters; 11.00 Lich te muz.; 11.30 Pianorecital; 12.00 Mandoline ens.; 12.30 Land- en tuinbouwmeded.12.35 Twee pia no's; 13.00 Nws; 13.15 Mcded. of gram.; 13.20 Metropole ork.; 13.55 Beursberichten; 14.00 Gr.; 14.40 Schoolradio; 15,00 Voor de vr.; 15.30 Sopr. en piano; 16.00 Gr.; 16.30 Voor de jeugd; 17.20 Caus.: 17.30 Jazzmupziök; 18.00 Nieuws; 18.15 Pianospel; 18.30 Caus.; 18.40 Dansmuziek; '18.55 Paris vous parle; 19.00 Voor de kleuters; 19.05 Concertgebouwork.; 19.45 Filmpraatje; 20.00 Nieuws; 20.05 Gev. nroer.: 22.00 De antwoord man; 22.15 Dansmuz.; 22.30 Gr.; 22.55 Caus.; 23.00 Nws en koer sen; 23.15 New York calling; 23.20 Agua azucarillos y aguardient, zarzuela; 23.50 Reportage v d. internationale tulpenrally. BRUSSEL: 12.00 Lichte muz.; 12.30 Weerbericht; 12.34 Filmmu ziek; 13.00 Nws; 13.10 Landbouw- kroniek; 13.15 Kamerorkest; 13.45 Operettemuziek14.00 Schor ra dio; 15.45 Gram.; 16.00 Koei -en; 16.02 Orgelspel; 16.30 Koorzang; 17.00 Nws; 17.10 Sopr. en piano; 17.45 Boekbespr.; 18.00 Jeugd en muziek; 18.30 Voor de soldaten; 19.00 Nieuws; 19.40 Gram.; 19.50 Syndicale kron.; 20.00 Orkest- concert; 20.30 Int. uitz. van het Rode Kruis; 21.00 Radiokroniek: 22.00 Nws; 22.15 Kamérmuz.; 22.50 Clavecimbelrecital: 22.55 Nws. Voor bovengenoemde centrale hopen op WOENSDAG 16 MEI (dus niet op 15 mei, zoals in het vorig nummer van dit blad vermeld), des avonds te 7.30 uulr in het JEUGDGEROUW der Ned, Herv. Kerk (Kerkhoflaan) te TERNEUZEN te spreken: de Weled. Gestrenge Heer te Amsterdam - Voorzitter N. C. R. V. Onderwerp: „CHRISTELIJK NATIONAAL, en de Weled. Gestrenge Heer te Den Dolder - Secretaris van het C. N. V. Onderwerp„VOORUITSTREVEND." TOEGANG VRIJ Houdt deze avond vlij HET BESTUUR. Aanmelding van leerlingen kan geschieden tot 12 mei a-s. (liefst zo spoedig mogelijk) bij het Hoofd der School, de heer K. BOOY, Pr. Hendrikstraat 20, bij wie tevens nadere inlichtingen zijn te bekomen HET BESTUUR. De COKESFABRIEK te Sluiskil vraagt voor spoedige indiensttreding; bij voorkeur met fabriekservaring. Vast werk en C.A.O.- voorwaarden. Aanmeldenop bet Kantoor - Afd. Personeel. K. N. O.-arts te IIOEK, is afwezig tot 22 MEI. ,-r.'p.,'ri voor de brug van Ribben9 TERNEUZEN GLANS LAK VER F goed en goedkoop! Te huttr: voor juni/juli en sept., ook voor Pinksteren, aan strand te Nieuwvliet: 3 Strandhuisjes (verbouw de bunkers), resp. voor 5, 6 en 12 pers. Juni en sept. belangrijke korting. Bevr.: Kustweg 146, Groede. Noordstraat Terneuaen Folders Enveloppen Briefpapier Convocaties Adreskaarten Memorandums Rekeningen Loonstaten Loonzakjes Naamkaartjes Verlovingskaarten Geboortekaartjes Rouwcirculaires zéér belangrijk is de eerste indruk welke uw drukwerk maakt op uw cliëntèle. Het is daarom van groot belang, dat U uw drukwerk laat verzorgen door zaken welke hieraan grote aan dacht schenken. Laat ons uw drukwerk ver zorgen, dan is U er zeker van dat er de nodige aan dacht aan wordt geschon ken. Wij zijn altijd gaarne be reid U met alle mogelijke inlichtingen van dienst te zijn. n ifE Si BOEK-, COURANT- en HANDELSDRUKKERIJ - TERNEUZEN Speling in het stuur? VerkeersVamp heelt er z'n draai in. Ruimte in de fusee-pennen ol in de spoorstang Is de stuurinrichting ontzet door stoten tegen de trottoirband VerkeersVamp verheugt zich nü al op de verkeerde manoeuvre van straks! Begin vandaag nog aan Uw .veldtocht tegen VerkeersVamp" stuurmechanisme speling en bevestiging stuurhuis speling op stuurkogels (stuur- en spoorstangen) In samenwerking met Verbond voor Veilig Verkeer voorwielophanging j speling fuseepennen onafhankelijke voorwielvering juiste uitlijning en balancering der wielen I Het verhelpen van een kleine speling kan reeds voldoende zijn om ernstige onge lukken te voorkomen. Maar gun de iCaltex-dealer dan ook de tijd om zijn ,werk góéd te doen! Houd Uw handen bij 't sturen altijd op .kwartover negen",..dan heeft U t stuur altijd in Uw machtl VerkeersVamp grinnikt van plezier... Dat stuur is niet zo best meer hierI Geen tijd om na te laten kijken Dan zal 't gevolg vanzelf wel blijken I 0 Pas op! Zorg dat U VEILIG rijdt. q Neem CALTEX SERVICE enop tijd I m j m'- O De ideale producten voor^ veilig» comfortabel en zuinig rijden CALTEX SUPER IC-PIUS in de tank CALTEX HAVOUNE in het carter CALTEX UNIVERSAL THUBAN ^^"nelhngsbak CALTEX MARFAK 2 HD voor de wiellagers j, - - te-.» - CALTEX MARFAK voor het chassis CALTEX PETROLEUM MAATSCHAPPIJ (NEDERLAND) N.V. - 's-GRAVENHAGE

de Vrije Zeeuw | 1956 | | pagina 4