M00 SHOW PUROL Frans-Marokkaanse besprekingen vastgelopen De oerwoud-opstand in Brazilië Radiotoespraak president Eisenhower Overwinning in zicht voor aardappelmoeheidbestrijding Brümmer's Hoestdrank VRIJDAG 2 MAART 1956. 11e Jaargang Nr 3704 Algemene staking in Finland Communistisch China koopt wapens in Oost-Europa Oostduitse regering wil bevolking laten leren schieten Leider van opstand gevangen genomen De toestand van de wegen in België en Frankrijk Ruwe, schrale huid Peron uit hotel gezet Russische majoor was lid van Amerikaanse luchtvaartvereniging EGYPTISHE KIESWET Griepepidemie in Zwiiserland ZEEPOST Twee Nederlanders in Duitsland gewond Nog geen besluit tot altreden van het Indonesische kabinet Loting obligaties N.-l. 1935 voorlopig uitgesteld Eisenhower neemt deel aan voorverkiezingen^ HET WEER WEERBERICHT. HOOGWATER ZON- EN MAANSTANDEN W, framkering oij abonnement Temeuzen Directeur-Hoofdredacteur I- van de Sande Noordstraat 5557 Terneuzen ftedactie-adres Telefoon 2073 en 2510 Nè 5 uur uitsluitend 2073 Gironummer 38150 Abonnementsprijs: 5,35 per kwartaal; per maand 1.80; Per week 43 oent. Losse nrs 8 et DE VRUE ZEEUW Verschijnt dagelijks Uitgeefster N. V. v/h Firma P. J. van de Sande, Terneuzen. Advertentieprijs per mm 15 ct; minimum pet advertentie 2,25. Rubriek Kleine Advertenties: 5 regels J 1,— iedere regel meer 20 cent Vermelding: Brieven onder nummer, of: Adres Bureau van dit Blad 20 cent meer. Inzending advertenties tot 's namiddags 2 uur. Voor het Maandagnummer: Zaterdags 10 uur. De besprekingen in Parijs over mededeelde, de nog bestaande beëindiging van het Franse pro- moeilijkheden uit de weg ge- feotoraat over Mairokko zijn don- ruimd. De delegaties zullen van- derdag vastgelopen als gevolg daag opnieuw bijeenkomen. In Finland is donderdagmor- volgende week worden gehouden, gen om 6 uur plaatselijke tijd een Het beroep van premier Mollet algemene staking uitgebroken, op de Algerijnse opstandelingen De staking is geproclameerd door de Finse vakverenigingsfederatie omdat de regering heeft nagela- van onverwachte oppositie van bepaalde Franse parlementaire Seringen, aldus is in gewoonlijk goedingelichte kringen verno men. De oppositie zou gericht zijn tegen een voorgenomen Frans- Marokkaanse verklaring, waarin gezegd zou worden dat de Frans- Marokkaanse betrekkingen niet meer beheerst worden door het protectoraatsverdrag van 1912, het Verdrag van Fez. De verklaring zou tevens de „onderlinge afhankelijkheid" tus sen Frankrijk en Marokko defi niëren. Woensdag zouden de delega ties, die twee weken geleden de besprekingen begonnen, vrijwel gereed gekomen zijn met het op stellen van de verklaring. Men verwachtte, dat de verkla- ïng leidelijke verdwijning" van het Verdrag van Fez. Bepaalde par lementaire kringen zouden er evenwel op staan, dat ook een géleidelijke" opheffing door het parlement wordt goedgekeurd. 1 (J)e Franse grondwet vereist goedkeuring van het parlement rij het sluiten of opzeggen van oen verdrag. Om dit te ontgaan had men gedacht aan een gelei delijke buitenwerkingstelling van het protectoraatsverdrag.) Leden van de Franse delegatie en leidende figuren in' het parle ment hebben donderdag informe le besprekingen gevoerd om te trachten tot een oplossing te ko men. TOCH GESLAAGD? Een Franse woordvoerder heeft donderdagavond in Parijs ver klaard, dat waarschijnlijk van daag een gemeenschappelijke Frans-Marokkaanse vermar» ng «weu- de toekomstige betrekkin gen tussen beide landen zal wor den uitgegeven. Aanvankelijk was gemeld, dat de besprekingen vastgelopen wa ren .tengevolge van onverwacht verzet van bepaalde Franse par lementaire kringen tegen 't pro "lameren van Marokko's onaf hankelijkheid. De twee delega ties hebben echter donderdag avond, naar de woordvoerder Men verwacht, dat bij de toe komstige „onderlinge afhanke lijkheid" van de beide landen Frankrijk nog enige zeggen schap zal houden over het leger, de diplomatie en de economie van Marokko, dat sedert 1912 een Frans protectoraat is. WETSONTWERP INZAKE ALGERIJE INGEDIEND. De Franse regering heeft don derdag een wetsontwerp bij de Nationale Vergadering inge diend, waarin om speciale be voegdheden wordt gevraagd voor het beëindigen van de gewapende opstand in Algerije. Indien de Nationale Vergade ring met het verzoek instemt, zal de regering bij decreet maatrege len kunnen nemen zonder verder overleg met de vergadering. Het debat over het ontwerp zal de WIJ KOMEN NAAR TERNEUZEN In ..Grand Hotel Rotterdam de vijandelijkheden te staken, heeft de verzetsactiviteit niet ver minderd. Bij gevechten werden ten maatregelen te nemen om de woensdag 86 personen, onder wie kosten van levensonderhoud om- 49 opstandelingen, gedood. laag te brengen nadat vorige maand de prijzen van melk en boter omhoog waren gegaan. Alle fabrieken liggen stil, als ook het tram- en busverkeer en het binnenlandse luchtverkeer. De post wordt niet bezorgd. Winkels, banken en restau rants blijven open,' maar de re gering heeft bepaald, dat gedu rende de staking geen wijn en sterke drank mag worden ver kocht. Ook kranten verschijnen er niet. Het telefoon- en telegraaf- verkeer wordt door de staking niet beïnvloed. De onderhandelingen tussen vakverenigingen, boe ren en werkgevers zijn te mid dernacht afgebroken. Premier Fagerholm had daarbij de lei ding. Da werknemers eisen onmid dellijke compensatie voor de re cente prijsstijgingen van melk en boter. De werkgevers willen pas onderhandelen als de stakings dreiging wordt weggenomen. Fremier Fagerholm is er niet in geslaagd de verschillende me ningen over een voorgestelde na tionale regeling voor lonen en prijzen met elkaar te verzoenen. Ook blijft er verschil van mening bestaan tussen zijn eigen (sociaal democratische) partij en de agra rische partij, waarmee hij een nieuw kabinet tracht te vormen. In de Oostduitse staatscourant is een regeringsresolutie opgeno men, waarin een beroep op de ge hele bevolking wordt gedaan om te leren schieten. In het stuk, dat door de minis ter van Defensie, Willi Stoph, is getekend, wordt gedecreteerd, dat op alle openbare feesten, in plaatsen voor ontspanning en overheid, vakantiecentra schiettenten wor den neergezet. De schietoefenin gen onder leiding van de para-mi litaire „vereniging voor sport en techniek" zijn bedoeld om het na tionale defensievermogen te ver meerderen, aldus minister Stoph. ingang (.uxor Theater Uitgifte von toegangsbewijzen d 50 cent ep 3, 5 en 6 Maart dergelijks van 10-12 uur en ven 1-3 uur oen ce zool. TOT ZIENS OP DE MARGRIET-MODESHOW Door het slechte weer zijn in de maand februari in Zuid-Slavië bij elkaar 146 mensen om het le ven gekomen en 26 ernstig ge wond. De ramp die te Mavrovo in Ma cedonië door lawines veroorzaakt werd, eiste alleen al 55 doden. President Eisenhower heeft woensdagavond in een radiotoe spraak tot het Amerikaanse volk verklaard dat hij nooit als kandi daat aan de verkiezingen zou heb ben willen deelnemen als hij er niet van overtuigd zou zijn ge weest dat hij de daaraan verbon den plichten geheel zou kunnen vervullen. De president zei in zijn toe- 1 spraak, die over radio en televi- j sie werd uitgezonden, onder meer dat er thans niet de geringste Maarschalk Sjoe Teh, de vice- twijfel meer is dat hij alle belang- president van communistisch- rijke plichten van het president- China, heeft een contract voor schap in de toekomst even goed wapenaankoop in Polen en Tsje- zou kunnen vervullen als ooit te- riio-Slowakije getekend, aan wel- voren. ke landen hij onlangs een bezoek I Hij waarschuwde echter niet heeft gebracht, zo meldt het na-opnieuw te zullen meewerken aan tionalistisch-Chinese blad „Hong- een politieke „drijf jacht"-campag- kong Times". I ne zoals bij de vorige verkiezing, Volgens dit blad zal Tsjecho-niet voor de presidentsverkiezin- Siowakije dit jaar 150 straalja- gen in november, noch voor de gers van het type „Mig", vijftig kandidaatsverkiezing van de re- vransportvliegtuigen, tweehon- publikeinse partij." Hij zei reeds derd tanks en automatische wa-lang voor zijn hartaanval te heb- pens en geweren leveren. De ie' ten besloten dat een president veranties uit Polen zuilen hon- niet aan zulk soort campagne be- derd tanks, alsmede automati- hoort mee te werken, sche wapens en geweren omvat- J De president zei dat hij in de ten. Communistisch-China zal in eerste plaats tot zijn besluit, om ruil hiervoor landbouwproduk- kandidaatstelling door de repu- ten katoen, zijde en bepdalde biikeinse partij te aanvaarden als grondstoffen zenden. hij daartoe zou worden aange- zocht, was gekomen naar aanlei- I ding van de „gunstige rapporten In dat geval zou hij zulk een be sluit „opgewekt" aanvaarden. De redevoering werd uitgezon den vanuit de particuliere stu deerkamer van de president op het Witte Huis, waar tevens aan wezig waren zijn echtgenote, zijn zoon majoor John Eisenhower met echtgenote en zijn schoon moeder, mevr. Doud. Na de toespraak werd de pre sident gefeliciteerd door zijn echt genote. In zijn rede verklaarde de pre sident nog dat, ingeval hij her kozen wordt, het zijn voornaam ste doel zal zijn. het Amerikaanse volk precies op de hoogte te hou den van het buitenlandse en het binnenlandse program van de regering, ten einde te laten zien in hoeverre dergelijke plannen zijn uitgevoerd en wat er nog ge daan moet worden. Het werk, dat hij zich vier jaar geleden voorgenomen had te te kunnen volbrengen in een en kele ambtsperiode van vier jaar. „Indien dus het Amerikaanse volk onder de door mij geschetste omstandigheden verkiest mij wederom met deze taak te belas ten, zal ik voortgaan op de weg, die door mijn medewerkers en mijzelf is uitgestippeld", aldus de president. Majoor Haroldo Veloso, de lei der van de recente opstand tegen de Braziliaanse regering, die ze ventien dagen heeft geduurd, is door regeringstroepen gevangen genomen, aldus heeft een plaat selijk nieuwsagentschap te Rio de Janeiro woensdag gemeld. Majoor Veloso was eerder deze week aan regeringstroepen ont komen na een gevecht bij de stad SaoLuiz. Volgens het „Meridio nal" nieuwsagentschap is hij la ter echter door achtervolgende regeringstroepen in het oerwoud bij de middenloop van de Amazo ne achterhaald en gevangen ge nomen. Radio Rio de Janeiro meldde dat ook de ondercommandant van de opstandelingen, kapitein Lameirao, is gevangen geno men en dat regeringstroepen de luchthaven Jacareancanga heb ben bezet. Majoor Veloso heeft intussen verklaard, dat de andere opstan delingen, die zich nog op vrije voeten bevinden, hun verzet te gen de regering in de oerwouden zullen voortzetten. Volgens het Braziliaanse blad „Ultima Hora" heeft majoor Ve loso, die de leiding heeft van een In België is het verkeer op alle betonwegen normaal. Op de an dere verharde wegen in Noord en Oost-Vlaanderen is het maxi mum totaalgewicht evenwel be perkt tot 6 ton. Ook de weg WuestwezelAntwerpen is afge sloten. In Frankrijk is de route natio nale 20 in de departementen Euere en Loire afgesloten voor het goederenverkeer. Donderdag morgen om 6 uur is in het ar rondissement Cambrai de afslui ting van kracht geworden. Men dient er rekening mede te houden, dat verdere afsluitingen ieder moment kunnen geschie den. aantal rebellen der Braziliaanse luchtmacht in het moeilijk toe gankelijke noordelijke deel van het land, gedreigd elf soldaten, die hij gevangen houdt, te zullen „opofferen" als het vliegveld van Jacaraecanga, dat de opstande lingen bezet hebben, gebombar deerd zou worden. Deze elf militairen, die gewei gerd hebben zich bij de opstande lingen aan te sluiten, zouden wor den vastgebonden op die punten van het vliegveld die het meeste van een bombardement te lijden zouden hebben. Veloso zou dit hebben verklaard in een boodschap aan de bevel hebber van de regeringstroepen, die tegen hem oprukken. De voormalige Argentijnse pre sident Juan Peron heeft maan dag het hotel „Washington" in Panama verlaten, op last van de Amerikaanse regering, die eige nares is van het hotel. Peron verklaarde, dat hij zijn rekeningen regelmatig had be taald. Een ambtenaar van het De Amerikaanse luchtmacht vereniging heeft met enige ver legenheid moeten constateren, MOEILIJK GEVAL VOOR van~ de artsen" over zijn "herstel dat zij sinds ^november j.l. een van een hartaanval in september 'majoor Amerikaanse ministerie van Bui- doen, was nog niet zover ontwik-1 tenlandse Zaken zei, dat Peron keld als hij indertijd gehoopt had ud het hotel was gezet, omdat aan de aanwezigheid van de ex- president, een verkeerde uitleg zou kunnen worden gegeven". Men verwacht, dat Peron een huisje in Bella Vista, een voor stad van Panama, zal huren. Peron heeft thans zijn intrek genomen in een moderne flat, tegenover het gebouw van de ■Amerikaanse ambassade in de stad Panama. van de Russische lucht- CPHTI TVTT~> V ADh vcui ttrn imitaanvai 111 ocpiciiruci oLGl LAIN D YAKL) .verleden jaar. Hij voegde hier macht onder haar leden heeft Rechercheurs van Scotland Yard houden zich bezig met een moei lijk geval. Zaterdag is op een Londens klerkhof onder struik gewas liet geraamte gevonden van de vijftigjarige vrouw Marian Duignan, die tijdens haar leven echter aan toe„In laatste instan tie is dit besluit echter van mij zelf. Zelfs de naaste leden van mijn familie hebben mij niet ge drongen tot een toesluit in een bepaalde richting." Na erop te hebben gewezen als model voor artiesten heeft .Algemeen gesproken" niet te gefungeerd. Het geraamte schynl zutlen deelnemen aan een ,,poli- volgens een onderzoek minder dan een jaar onder het struikge was gelegen te hebben. Mevrouw Duignan werd echter reeds sinds augustus 1953 vermist, toen zij •ie woning van haar dochter, in de onmiddellijke nabijheid van het kerkhof, had verlaten om naar de tandarts te gaan. De Londense politie tracht er thans achter te komen waar mevrouw Duignan zich heeft opgehouden in het tijdvak van augustus 1953 tot aan haar dood, waarschijnlijk begin 1955. Enkele uren nadat de identiteit van het stoffelijk overschot was vastgesteld, heeft de gewezen echtgenoot van mevr. Duignan, van wie zij in 1952 is gescheiden, zijn hulp aan de politie aangebo den. De doodsoorzaak mo,et ook nog vastgesteld worden. Er is een spoor van geweldpleging -op de schedel ontdekt, dat echter volgens deskundigen na de dood ontstaan kan zijn. tieke campagne op de manier die gebruikelijk is geworden", zei president Eisenhower dat de re publikeinse partij „het recht en de plicht" heeft een andere kan didaat te selecteren als men van mening is dat een meer actieve campagne moet worden gevoerd. De tekst van de Egyptische kies wet, die stemplicht invoert voor alle Egyptenaren boven 21 jaar. is thans te Cairo gepubliceerd. Volgens deze wet kunnen de vrouwen stemmen indien zij dat willen maar zij moeten uitdruk kelijk om inschrijving op de kies lijst verzoeken. Het stemrecht geldt voor de verkiezingen voor het parlement en van de president van de repu bliek en voor eventuele, volks stemmingen op grond van de grondwet. gehad. Het misverstand was ontstaan door het feit, dat dc afkortingen in het Engels voor de luchtmacht in de V. S. (U.S.A.A.F.) en in de Sowjet-Unie (U.S.S.R.A.F.) veel op elkaar lijken. Hierdoor kon het gebeuren, dat de plaatsver vangende luchtmachtattaché van de Russische ambassade te Wa shington, majoor Kolentsef, toen hij zich ter goeder trouw wilde opgeven, te boek kwam te staan als volwaardig lid 'van de ver eniging. Als zodanig had hij toe gang kunnen hebben tot geheime gegevens, doch hij heeft er geen gebruik van gemaakt De vereniging heeft nu de ma joor haar verontschuldigingen aangeboden en de vijf dollar van het lidmaatschap teruggezonden, met de mededeling, dat hij niet aan de „vereiste voorwaarden" voldoet. De Etna is weer actief. Onop houdelijk daalt een regen van zwarte as op de omgeving neer. Hoge rook- en stoompluimen stij gen uit de krater op. De uitbar stingen gaan van onderaards ge rommel vergezeld. .Volgens des kundigen bestaat er echter geen uevaar. Uit Belo Horizcnte wordt ver nomen, dat vier officieren van de luchtmacht gearresteerd zijn om dat zij weigerden tegen de rebel len te vechten. Braziliaanse opstandelingen nemen de vlucht. De twee leiders van de opsta* dige militairen in Brazilië, ma joor Paulo Victor en kapitein La meirao, zijn met een Douglas C 47 van de luchtmacht uit Jaca- reacanga gevlucht in de richting van de Boliviaanse grens, zo is officieel te Rio bekend gemaakt. In zijn de afgelopen acht dagen in Zwitserland meer dan vijftigduizend griepgevallen ge signaleerd, waaronder verschei dene met dodelijke afloop. De uitwerking der epedemie doet zich onder meer gevoelen in een afgenomen bedrijvigheid in tal rijke sectoren van Zwitserlands handels- en bedrijfsleven. Met de volgende schepen kan zeepost worden verzonden. De data, waarop decorrespondentie uiterlijk ter post moet zijn be zorgd, staan achter de naam van het schip vermeld. Argentinië: m.s. „Alberto Dodero", 5 maart. Australië: s.s. „Iberia", 10 maart. Brits Oost-Afrika: s.s. „Jean Laborde", 5 maart. Canada: m.s. „Seven Seas", 5 maart; s.s. „Grote Beer", 10 maart. Chili:.via New York, 7 maart. Ned. Antillen: m.s. „Solon", 5 maart. Nieuw Zeeland: via Engeland, 10 maart. Suriname: s.s. „Tiberius", 6 maart. Unie van Zuid-Afrika en Zuid-West-Afrika: m.s. „Oranjefontein", 6 maart; m.s. „Stirling Castte", 10 maart. Inlichtingen betreffende de ver zendingsdata van postpaketten geven de postkantoren. Het echtpaar J. van C. uit Hil versum is woensdag ernstig ge wond, toen de auto waarin zij re den, op de verkeersweg tussen Brauschweig en Helmstedt slipte en tegen 'n brugpijler botste. De auto werd vernield. De beide ernstig gewonden zijn in het ziekenhuis in Helmstedt opgenomen. M Terstond ï|- 1 verlichtingen 1 f bevrijding van -1 1 het geprikkeld 1. Het ziet er naar uit, dat binnen afzienbare tijd de aardappelmoe heid volledig zal zijn overwon nen, aldus een mededeling in het jaarboek 1954/1955 van de plan tenziektenkundige dienst te Wa- geningen. Wetenschappelijke onderzoekers van verscheidene landbouwkun dige instellingen hebben zich de laatste jaren intensief bezigge houden met het zoeken naar doeltreffende methoden tot be strijding van de aardappelmoe heid. Dr. ir. M. Oostenbrink, hoofd van de afdeling diagnostiek van de plantenziektenkundige dienst, deelde mede, dat de resistentie- veredeling veelbelovende resul taten te zien heeft gegeven. De onderzoekers van het insti tuut voor de veredeling van land bouwgewassen en de stichting voor plantenveredeling zijn zeer optimistisch. Men beschikt reeds over enkele duizenden aardappel planten die resistent zijn tegen de aardappelmoeheid. Deze plan ten zijn verkregen door herhaal de kruisingen van wilde aardap pelrassen uit Zuid-Amerika met hoogproduktieve cultuurrassen. Eer men echter de telers van dit resistente pootmateriaal kan voorzien, kan er nog wel een zes tal jaren verstrijken. De planten moeten n.L via de knollen wor den vermeerderd. Achter het hoofdgebouw van de plantenziektenkundige dienst is een speciaal gebouw met kas sen verrezen om de produktiefste van de nieuwe rassen door toet sing te selecteren. Zij worden ge teeld op met aardapeleystenaal- tjes besmette grond. Volgens dr. Oostenbrink, heeft Nederland ten opzichte van het buitenland waarschijnlijk een niet onbelangrijke voorsprong met dit tijdrovende veredelings- werk. Het onderzoek naar andere be- strijdingsmethoden wordt intus sen te Wageningen onverpoosd voortgezet. De reeds gevonden chemische bestrijdingsmiddelen zijn echter voor toepassing in het groot nog te duur. De biologische bestrijding van het aardappelcys ten aaitje heeft nog niet het ge wenste resultaat opgeleverd. De preventieve bestrijding, waarvoor de wet op de aardap pelmoeheid is ingesteld, heeft overigens haar nuttig effect niet gemist. Slechts één procent van de Nederlandse landbouwgrond is nog met aaltjes besmet. Op deze percelen mogen geen aard appelen of verwante gewassen (tomaten en tabak) worden ver bouwd. Ten aanzien van de niet- besmette gronden geldt het voor schrift van vruchtwisseling. Slechts eens in de drie jaar mag hetzelfde perceel met aard appelen worden bepoot. Voor de boeren in de besmet- tingsgebieden en de aardappel centra zijn de gunstige verede- lingsresultaten te Wageningen moedgevend. Het succesrijke werk van de veredelaars zal ook een gunstige invloed hebben, op de afzetmoge lijkheden van Nederlands poot- goed op de internationale markt. Het Indonesische kabinet heeft donderdagavond nog geen defini tief besluit genomen inzake Tiet teruggeven van zijn mandaat doch het zal vandaag wederorr vergaderen. In politieke kringen verwacht men, dat premier Burhanuddin Harahap hedenavond in liet voor lopige parlement het ontslag va het kabinet zal bekend maken Naar wij van de Indonesische vertegenwoordiging in Den Haai vernemen is in opdracht van cie minister van Financiën van In donesië, Sumitro, de loting van de 3% «/o obligaties Nederlands- Indië 1935 voorlopig stopgezet. De loting zou naar werd ver wacht 1 maart beginnen en de uitgelote obligaties tot een be drag van 1.500.000,— zouden per 1 mei a.s. betaalbaar worden gesteld. President Eisenhower heeft toestemming gegeven om hem in te schrijven als kandidaat bij de republikeinse voorverkiezin gen in de staten Wisconsin en Californië, „ten einde het de mensen in deze staten mogelijk te maken, te beslissen of zij hem als republikeins kandidaat voor het presidentschap wensen", zo heeft de perschef van het Witte Huis, Hagerty, donderdag bekend gemaakt. William Randolph Hearst heeft woensdag verklaard, dat zijn bla den president Eisenhower in zijn verkiezingscampagne zullen steu- Een zwakke rug van hogedruk trok donderdag over ons land, op de voet gevolgd door het fronten systeem van een nieuwe storing. De opklaringen namen dan ook spoedig een einde en uit het steeds zwaarder wordend wolken dek begon het tegen de avond al weer te regenen. Toen naderde het warmtefront van een zeer actieve en snel lo pende depressie, die boven het noorden van de Noordzee de wind weer tot storm deed aan wakkeren. Ook bij ons nam de wind weer toe. Dit is mede een gevolg van het feit, dat een hogedrukgebie J met kern tussen de Azoren en Spanje vrijwel stationnair is. Er blijft dan ook een aanvoer van zachte lucht door harde tot stormachtige zuidwestelijke win den gehandhaafd met vrij grote regenkansen. medegedeeld door het K.N.M.l. te De Bilt, 'geldig van vrijdagoch tend tot vrijdagavond. Veel wind. Over het algemeen veel bewol king met tijdelijk regen. Krachti ge tot stormachtige wind tussen west en zuidwest. Weinig veran dering in temperatuur. ZATERDAG 3 MAART. Breskens Terneuzen Hansweert Walsoorden v.m. 5.55 6.30 7.10 7.20 n.m. 6.21 6.56 7.36 7.46 ZON MAAN op onder op onder Mrt. 2 7.26 18.23 0.24 9.14 3 7.24 18.25 1.30 9.49 4 7.21 18.27 2.29 10.32 5 7.19 18.29 3.21 11.21.

de Vrije Zeeuw | 1956 | | pagina 1