Bijeenkomst Benelux minister-comité Pravda over verdrag van Bagdad Het bezoek van Anak Agung aan Londen De Nederlands-Indonesische besprekingen Nieuwe zilveren guldens in omloop Amerikaanse boeren niet het landbouwprogramma van president Eisenhower tevreden over Britse critiek Dulles op artikel van VRIJDAG 13 JANUARI 1956 11e Jaargang No 3662 nog niet zeker of VAN EMPEL VISUM VOOR INDONESIË KRIJGT Bezoek van minister Von Brentano te verwachten EGYPTE KRIJGT GEKOZEN PARLEMENT TEGEN VRIJE VERKIEZINGEN ZWEEDS SCHIP MELDT LEK Ook Poujadistische beweging in Engeland 2. Instelling commissie 3. Arbeidsverdrag 4- Gemeenschappelijke handelspolitiek 5. Gecondenseerde melk 6. Harmonisatie van de landbouwpolitiek 7. Benelux-paviljoen Standpunt van de reders jegens werkwilligen en stakers nog niet bekend BESPREKINGEN MET STIKKER, EDEN EN SELWYN LLOYD SCHOOLETUI'S N.V. Fa P. J. van de Sande Papieren guldens nog niet ingetrokken De processen in Indonesië Ander uiterlijk. BRUMMER'S Hoestdrank TEGENSPRAAK VAN NATIONALISTISCH CHINA K.N.M.I. REGISTREERDE AARDBEVING Ook in Boedapest De seismografen van het K. N. M. I. in De Bilt hebben donderdagochtend om 06-4S uur een vrij sterke aardbe ving geregistreerd. HET WEER WEERBERICHT. HOOGWATER ZON- EN MAANSTANDEN Frankering bij abonnement Temeuzen Directeur-Hoofdredacteur I. van de Sande Noordstraat 55-57 - Terneuzen Redactie-adres: Telefoon 2073 en 2510 Nè 5 uur uitsluitend 2073 Gironummer 38150 Abonnementsprijs: 5,35 per kwartaal, per maand 1,80; per week 43 cent. Losse nrs 8 ct. Verschijnt dagelijks— Uitgeefster N.V. v/h Firma P. J. van de Sande, Temeuzen. Advertentieprijs per mm 15 ct; minimum pee advertentie 2,25. Rubriek Kleine Advertenties: 5 regels ƒ1,— iedere regel meer 20 cent Vermelding: Brieven onder nummer, of: Adres Bureau van dit Blad 20 cent meer. Inzending advertenties tot 's namiddags 2 uur. Voor het Maandagnummer: Zaterdags 10 uur Er is nog geen beslissing geno men, of de Nederlandse advocaat inr. A. van Empel, toestemming zal worden verleend Indonesië binnen t>s gaan om de Nederlan ders, die hier terechtstaan, op be schuldiging van ondergrondse ac ties, te verdedigen. Premier Burhanuddin Harahap heeft donderdag medegedeeld, dat hierover nog geen beslissing is genomen. Deze verklaring volg de op plaatselijke persberichten, volgens welke het bijna zeker was, dat mr. Van Empel een vi sum zou krijgen. Rechter JVlaengkom herhaa.- de zijn bezwaren, die hij heeft tegen buitenlandse advocaten als verdediger in deze zaken. Zijn voornaamste bezwaar, was dat zij geen eed van trouw heb ben afgelegd tegenover de In donesische republiek. Naar wi> vernemen verwacht men in regeringskringen, dat de Westduitse minister van Buiten landse Zaken Von Brentano in één der komende maanden een bezoek aan ons land zal brengen, ter beantwoording van het be zoek, dat minister Beyen ruim een jaar geleden aan Bonn heeft gebracht. Van welingelichte zijde wordt vernomen dat het Egyptische ka binet na een zitting, die de ge hele nacht heeft geduurd, een ontwerp-grondwet heeft aanvaard welke voorziet in verkiezingen voor een volksvertegenwoordi ging, nadat de laatste Britse mi litair Egyptisch gebied zal heb ben verlaten. Dit laatste zal in juni het geval zijn. De Egyptische premier, luite nant-kolonel Nasser, zal de nieu we grondwet maandag a.s. op een jeugd-massabijeenkomst, welke op het Republikeinse plein in Cairo zal worden1 gehouden, af kondigen. Onder het nieuwe republikeinse bewind zullen geen politieke par tijen zijn toegestaan. „Neues Deutsehland" meldt, dat 15.000 bewapende leden van communistisch e fabriekswachten kortgeleden te Maagdenburg een mats hebben gehouden als de monstratie tegen het houden van vrije verkiezingen. Alois Pisnik, eerste secretaris van de afdeling Maagdenburg der Oostduitse communistische partij, schrijft in een artikel in „Neues Deutsehland" dat „enkele eerlijke Maagdenburgse arbeiders nog steeds het demagogische -in kleinburgerlijke denkbeeld van z.g. vrije verkiezingen voorstaan". Hij sprak er voorts in het ar tikel zijn afkeuring over uit dat, toen een arbeider op een kortge leden partijvergadering opstond en verklaarde dat de economische toestand in Oost-Duitsland slech ter was geworden, geen der ze ventig aanwezigen een afwijken de mening had verkondigd. Het 4265 ton metende Zweedse schip „Radmansoe" heeft donder dagmiddag geseind, dat het een groot lek vertoonde in het eerste ruim. Er bestond evenwel geen onmiddellijk gevaar. Het schip, dat zich ter hoogte van Gare, bij de Schotse oost kust, bevond, meldde later, dat het door het Britse s.s. „Cape Tarifa" naar de kust werd bege leid. Volgens het Britse weekblad „Tribune", dat de opvattingen van Bevan is toegedaan, heeft de Franse belastingbestrijder Pou- jade ook in Engeland navolgers gevonden. Een voormalige onafhankelijke afgevaardigde in het Lagerhuis, W. J. Brown, heeft een „comité voor vermindering van de belas tingen" opgericht. Volgens de „Tribune" maken o.a. ook de econoom Colin Clark en de libe rale politicus Oliver Smedley deel uit van de beweging. De Engelse Poujadisten willen het totaal van de belastingen met een miljard pond (ruim tien miljard gulden) verminderen. Brown heeft een manifest uit gegeven, waarin hij zegt, dat zijn comité hetzelfde als Poujade kan bereiken als maar „iedere wel denkende" Brit zijn steun ver leent. Gedurende de vergadering van het comité van minis- ters, welke donderdag te Brussel op net secretariaat-ge- landbouwpolitiek, wordt belast neraal van de Nederlands-Belgisch-Luxemburgse douane met het bestuderen van de moge unie is gehouden, zijn de volgende punten behandeld: Alrff>hple economische voorzitters aanvaard, betreffende toe te voegen. Algehele economiscne de consoMatie van de vrijheid 1. situatie van Benelux- landen. De ministers hebben van ge dachten gewisseld over de alge mene economische situatie van de Benelux-landen, naar aanlei ding van een rapport, opgesteld door deskundigen. Zij hebben nadrukkelijk mel ding gemaakt van het bevredi gend verloop van de respectieve lijke salarisniveau's in de betrok ken periode. ■Zij hebben de wens te kennen gegeven, dat de economische en sociale 'omstandigheden, die in drie landen bestaan, geen aanlei ding zullen kunnen gevten, dat deze neiging tot toenadering ver andert. Het comité heeft besloten tot de instelling van een commissie, die tot taak heeft een politiek van nauwe samenwerking en van harmonisatie op het gebied van de volksgezondheid en de gezond heidsreglementering tussen de drie landen te verzekeren. De ministers hebben een ont- werp-arbeidsverdrag besproken, tussen de drie Benelux-landen te sluiten, die vrije circulatie van ar beiders beoogt. Zij hebben beslo ten dit verdrag goed te keuren en het aan de parlementen ter be krachtiging voor te leggen. De datum van inwerkingtreding van dit verdrag zal nader worden vastgesteld, maar deze datum zal uiterlijk de datum van de inwer kingtreding van het verdrag van de economische unie zijn. De bevoegde ministers zullen gedurende een speciale vergade ring de procedure bestuderen, waarop tussen de B. L. E. U. en Nederland, als overgangsmaatre gel, het systeem toegepast kan worden, dat met betrekking tot de uitwisseling van arbeiders in de B. L. E. U. van kracht is. De ministers hebben de voor stellen van de vergadering van van het intra-Benelux verkeer, die thans in feite bestaat, en betref, fende het instellen van de toepas singsmaatregelen voor de ge meenschappelijke handelspolitiek ten aanzien van derde landen. Zij hebben besloten met ingang van heden een aanvang te maken met de onderhandelingen voor ge meenschappelijke handelsakkoor den met derde landen. Te dien einde hebben zij de voorzitters der raden opgedragen een pro gramma van onderhandelingen op te stellen voor door Benelux te sluiten handelsakkoorden. De ministers hebben besloten aan een beperkte ministeriële groep op te dragen de moeilijkhe den op te lossen, die in het in tra-Benelux verkeer van gecon denseerde melk zijn gerezen. Dezelfde beperkte ministeriële groep is belast met het precide- ren van de taak van de commissie voor de harmonisatie van de landbouwpolitiek. Een nieuwe werkgroep, inge- De ministers hebben in principe besloten, dat een Benelux-pavil joen opgericht zal worden op de tentoonstelling van Brussel in 1958. De IJmuiüense reders hebben hun standpunt over het al dan niet in dienst nemen van de sta kende opvarenden van de IJmui- dense treilervloot en over het terugnemen van de werkwilligen, nog niet bekend gemaakt. Over deze aangelegenheid wordt thans nog vergaderd. Het manifest van de Centrale voor Zeevaren den dat woensdag werd gepubli ceerd, is vóór deze vergadering verspreid, zodat de leden zelf hierin geen zeggenschap hebben gehadhet was ondertekend door het hoofdbestuur. De Indonesische minister van Buitenlandse Zaken, Anak Agung Gde Agung, die een officiéél be zoek van 4 dagen aan Engeland brengt, heeft donderdag belang rijke besprekingen met de Britse regering gehad. Naar het AFP verneemt, zijn deze besprekingen voorafgegaan door een onderhoud tussen de In- De Indonesische minister van Voorlichting, Sjamsuddin Sutan Makmur, heeft donderdag na een kabinetsvergadering ter bespre king van een verslag over de Ne derlands-Indonesische onderhan delingen te Genève verklaard, dat 'de conferentie met Nederland in feite reeds beëindigd is, doch dat de Indonesische delegatie de besprekingen nog officieel moet besluiten. Het Indonesische kabinet heeft de beraadslagingen nog niet afge sloten. Het is donderdagochtend vroeg voor het eerst bijeengekomen, onmiddellijk na aankomst van de Het blad van de Russische com munistische partij, de „Pravda", heeft het verdrag van Bagdad donderdag in een hoofdartikel 'n „nieuwe vorm van kolonialisme genoemd. Volgens het Russische nieuws agentschap Tass, schreef de „Pravda": „De volkeren van het Midden- Oosten volgen thans in de voet stappen van Birma, India en Afghanistan en verzetten zich krachtig tegen alle oorlogszuch tige en militaire groeperingen. Zelfs in de landen die reeds tot de verdragsorganisatie van Bag dad behoren rijst onder de bevol king. een toenemend verzet tegen dit agressief verbond. Het falen van de imperialistische pogingen in Jordanië en de toenemende af keuring van 't verdrag van Bag dad in de landen van het Midden- Oosten vormen het bewijs dat de tijden, dat kolonisaten konden doen wat zij wilden zonder enig verzet te ontmoeten, voorbij zijn. De westelijke mogendheden zijn zich er nu van bewust hoe ver zwakt hun posities in dat deel van de wereld zijn. Daarom be schouwen de Britse en Ameri kaanse dagbladen de gebeurtenis sen in Jordanië als een ernstige nederlaag van de Britse en Ame rikaanse politiek in het Nabije- en Midden-Oosten", aldus de „Pravda". Volgens het regeringsblad „Izwestia" is de oorzaak van de „bittere toestand" in het Midden-Oosten gelegen in de politiek der westelijke mogend heden, „in het bijzonder in die van Groot-Brittannlë". „Er worden steeds meer stem men in Groot-Brittannië gehoord, die toegeven, dat de Britse poli tiek ten aanzien van de Arabische landen, kan worden omschreven als een streven naar behoud van de rijke oliegebieden en de stra tegische posities in het Nabije- en het Midden-Oosten tot elke prijs", aldus de „Izwestia", dat van oordeel is, dat het pact van Bagdad een instrument voor deze politiek is. Bij het pact van Bagdag zijn aangesloten: Groot-Brittannie, Pakistan, Turkije, Perzië en Irak. CMjMjMjHg» Maandag 16 januari a.s. zal een begin worden gemaakt iwet het in omloop brengen van de nieuwe zilveren guldens. Met ingaatg van die dag zal de Nederlandse bank de afgifte van muntbiljetten van 1 stopzetten en overgaan tot het beschikbaar stellen var metalen guldens. De papieren guldens worden nog niet ingetrok ken; zij blijven voorlopig in omloop. Indonesische minister van Eco nomische Zaken, dr Kasimo, die uit Genève was teruggekeerd om een officieel rapport in te dienen. Donderdagavond vergaderde het kabinet opnieuw ten huize van de tweede vice-premier, Harsono Tjokroaminoto. De minister van de Nahdatul Ulama, een van de partijen, die zich niet kunnen ver enigen met de Geneefse confe rentie, waren afwezig. Maar vol gens de minister van Voorlich ting was hun afwezigheid toe te schrijven aan een speciale bijeen komst van de Nahdatul Ulama. Vandaag zal de kabinetsraad worden voortgezet. Verwacht wordt, dat het kabinet tegen hedenavond een definitieve be slissing zal nemen. Volgens de Indonesische minis ter van Voorlichting bevat het rapport van dr Kasimo de volle dige resultaten van de Geneefse besprekingen. Het kabinet zal moeten beslissen wie naar Genè ve zal terugkeren om de Indone sische delegatieleden daar het standpunt van de regering te overhandigen. De minister voeg de er aan toe, dat verdere bespre kingen niet nodig zullen zijn. Met klem ontkende de minis ter, dat Indonesië enig voorne men koesterde om zich bij het Britse gemenebest aan te sluiten en zeide, dat Indonesië op het ogenblik zijn banden van de unie met Nederland losser maakt. „Indonesië", aldus de minister, „is niet van plan een nieuw ver bond aan te gaan. Berichten in die geest zijn louter fantasie". donesische minister en de Neder landse ambassadeur in Londen, de heer D. Stikker. Dit onder houd, dat op verzoek van de Ne derlandse ambassadeur plaats vond, is Woensdag gehouden. In officiële Nederlandse krin gen deelt men mede, dat de heer Stikker een boodschap had van de Nederlandse regering aan de Indonesische minister. Deze bood schap betrof de Nederlands-Indo nesische besprekingen, maar, al dus voegden deze kringen er aan toe, deze boodschap had geen be trekking op een van de belang rijke punten van de onderhande lingen. Anak Agung Gde Agung is donderdag om half een door sir Anthony Eden in Downingstreet 10 ontvangen. Donderdagmiddag om 4 uur werd hij ontvangen door Selwyn Lloyd, staatssecretaris bij het Britse ministerie van Buiten landse Zaken. Selwyn Lloyd bood na het on derhoud met Eden een lunch aan ter ere van de Indonesische mi nister van Buitenlandse Zaken. Nog drie getuigen uit Neder land in de processen tegen Nederlanders te Djakarta aangekomen. Uit Nederland zijn donderdag avond te Djakarta nog drie ge tuigen a décharge voor de Ne derlandse beklaagden in de tegen hen aangespannen processen aan gekomen. Het zijn majoor J. E. van Buren, kapitein A. J. Rens- sen en luitenant C. Hovenier, al len van het voormalige K.N.I.L. Het totale aantal der getuigen a décharge, dat in de processen tegen Schmidt en Jungschldger vergunning heeft verkregen om naar Indonesië te komen, be draagt thans veertien. Vragen over beweerde diplo matieke immuniteit voor ge tuigen in zaken tegen Neder landers. De ondervoorzitter van de juri dische commissie van het Indo nesische parlement, Soeparno (P.N.I.) heeft gisteren aan de In donesische regering de vraag ge steld of het bericht juist is, dat aan de uit Nederland overgeko men getuigen in de zaken tegen de Nederlandse beklaagden diplo matieke immuniteit is toegekend, en zo ja, welke reden daarvoor bestaan Toen na de bevrijding van Ne derland de herziening van het muntstelsel ter hand werd geno men, is er de voorkeur aan gege ven over de nieuwe vorm van de zilveren rijksdaalder en gulden voorshands geen beslissing te ne men, doch te wachten, totdat op financiëel en economisch terrein een zekere mate van stabiliteit zou zijn bereikt. In de muntwet 1948 bleven deze beide munten dan ook gehandhaafd in de vorm die zij sedert 1919 hebben gehad, zonder dat het evenwel in het voornemen lag tot aanmunting van de voorlogse rijksdaalders en guldens over te gaan. In 1953, toen de toestand van evenwicht op financiëel en eco nomisch gebied nagenoeg was ne- reikt, werd een wijziging van Je muntwet 1948 aanhangig ge maakt, die beoogde de oude 2V2- en 1-guldenstukken te vervangen door munten van een nieuw mo del. Bij de parlementaire behan-l deling van deze muntwetsherzie ning, die in mei 1954 het staats blad bereikte, zegde de minister van financiën op verzoek van de Tweede Kamer der Staten-Gene- raal, toe, dat eerst de nieuwe gul den zou worden geslagen en in circulatie gebracht en dat daarna pas zou worden beslist over de uitgifte van nieuwe zilveren rijks daalders. De nieuwe guldens hebben de zelfde samenstelling als de oude guldens, die tussen de twee we reldoorlogen in omloop waren, n.l. muntzilver van een gehalte van 720/1000. Bleef derhalve het innerlijk van de nieuwe gulden gelijk aan dat van zijn voorgan ger, het uiterlijk onderging enige wijzigingen. De beeltenis van de Koningin bevindt zich op de voor zijde en het rijkswapen op de to genzijde, beide ontworpen door professor L. O. Wenckebach. Het randschrift „God zij met ons", dat al bijna anderhalve eeuw op deze Nederlandse munt voorkomt als voortzetting van een tijdens de 80-jarige oorlog ontstane tra ditie, is op de nieuwe guldens be houden. Het meest in het oog springende verschil tussen de oude en nieuwe gulden is de klei nere diameter en dikte van de laatste. Dientengevolge vermin derde het gewicht van 10 gram tot 6V2 gram, waardoor de gul den, thans nog meer dan vroeger de munt met relatief het laagste in gewicht is geworden. Immers een waarde van één gulden aan nikkelen kwartjes of dubbeltjes heeft een gewicht van 12 resp. 15 gram. Op de tegenzijde waarop de waardeaanduiding en het jaartal voorkomen heeft het omschrift „munt van het Koninkrijk der Nederlanden" plaats gemaakt voor het woord „Nederland", zulks in overeenstemming mei de in het statuut van het Konink rijk neergelegde nieuwe rechts orde. In de terminologie van het statuut wordt n.l. onder het Rijk verstaan het Koninkrijk der Ne derlanden, hetwelk aile onder le ien van het Koninkrijk omvat Bestrijdt aandoeningen van de< luchtwegenimet Het landbouwprogramma, dat het programma van de president, president Eisenhower deze week Dit zou volgens de waarnemers aan het Congres heeft voorge steld, wordt over het algemeen door de Amerikaanse boeren, de democraten en sommige republi keinen beschouwd als een stap in de goede richting, die evenwel niet voldoende is. Men is van oordeel, dat de uitvoering van het programmai op korte termijn niet de gewenste uitwerking zal hebben en geen einde zal maken aan de daling van de inkomens der landbouwers. Op grond hiervan geloven poli tieke waarnemers, dat het Con gres tenslotte zal besluiten tot een agrarisch programma, dat op korte termijn gunstiger is voor de belangen der boeren dan geen abnormale gang van zaken zijn, daar in Amerika de traditie wil, dat in een jaar van verkie zingen de politieke partijen zich inspannen om de gunst der land bouwers te winnen. In de economische kringen in de Verenigde Staten, waar men tracht een objectief oordeel te yellen over het landbouwpro gramma van president Eisenho wer, wordt over het algemeen de opvatting gehuldigd, dat hij het kwaad in zijn wortel tracht te bestrijden, d.w.z. dat hij er naar streeft de voortdurende opeen hoping van agrarische overschot ten tegen te gaan. Men geeft er zich ten volle rekenschap van, dat het in de gegeven politieke en economische omstandigheden moeilijk zou zijn anders te han delen, maar men vestigt er niet temin de aandacht op, dat het programma neerkomt op een versterking van het dirigisme op het gebied van de landbouw en op een verhoging van de staats subsidies in deze sector. De afstand moet ongeveer 1350 km zijn geweest. De richting en het vermoedelijke epicentrum konden door de sterke storing van de microseir.en niet worden vastgesteld. Radio-Boedapest meldt, dat n Hongarije donderdagochtend om 6.42 uur een aardbeving is gere gistreerd, waarvan het centrum vermoedelijk bij Boedapest lag. Volgens latere berichten zijn door de aardschokken in de voor steden van Boedapest 2 mensen om het leven gekomen. Er werd ernstige schade aangericht. Ook in Boedapest zelf werden aard schokken waargenomen, doch hier werd geen schade veroor zaakt. De regering van nationalistisch China heeft donderdag officieel ontkend, dat er „ook maar enige waarheid" schuilt in de Britse verklaring, volgens welke zekere personen, die betrekkingen on- oerhouden met de inlichtingen diensten van de nationalistische regering, zich verzekerd hadden van de medewerking van een zekere Tsjow Tseming om sabo tage te plegen aan het toestel „Kashmir Princess" van de lucht vaartmaatschappij „Air India" en hem 600.000 Hongkongse dol lars hadden geboden. De onthullingen van de Ame rikaanse minister van Buiten landse Zaken John Foster Dulles in een in „Life" verschenen ar tikel hebben Britse bladen tot heftige kritiek bewogen. De con servatieve „Times" schrijft, dat Dulles opnieuw één der diepst- gaande meningsverschillen tussen de Verenigde Staten en Groot- Brittannië van na de laatste we reldoorlog heeft opgeroepen, n.l. de tegenstelling ten aanzien van de kwestie of genoemde landen tussenbeide moesten komen om de Franse verdedigers van Dien Bien Phoe te verlichten. Het blad zegt in dit verband, dat het niet waar is dat Groot-Brittannië er in had toegestemd steun te ver- lenen aan een bombardement van Chinees grondgebied ten Noorden van de grens met Viet nam. De liberale „Manchester Guar dian" schrijft, dat Dulles noch een historicus, noch een echte diplomaat is. Ten aanzien van de eerste waarschuwing, welke aan communistisch China gegeven zou zijn tijdens de wapenstil standsonderhandelingen in Korea in juni 1953, zegt het blad, dat het vreemd is, dat van die waar schuwing tot nog toe geen enkele serieuze mededeling is gedaan en dat men aan die waarschuwing thans in deze vorm bekendheid geeft. Een dergelijke waarschu wing zou volgens het blad een radicale wijziging van de Ameri kaanse politiek, die gericht was op beperking van de oorlog tot Korea, betekend hebben. De langdurige regenval van donderdag werd veroorzaakt door een depressie, die van de Golf van Biscaje over Bretagne naar onze omgeving koerste. De neer slaghoeveelheden die in twaalf uur tijds op de waarnemingssta tions vielen, liepen uiteen van 5 tot 9 millimeter. In een groot deel van Limburg viel de regen in hoofdzaak gedurende de nacht en bleef het overdag tot laat in do middag droog. Een hoeveelheid zachte lucht, die met de depressie werd meegevoerd deed de tempe raturen in de zuidelijke helft van het land tot 9 tot 10 graden op lopen. 's Avonds bereikte de depressie het IJsselmeer, waarna er aan de achterzijde een harde westelij ke wind opstak, die vergezeld ging van buien met rukwinden van bijna 100 km per uur. Vandaag zullen matige tot krachtige zuidwestelijke winden iéts minder zachte lucht aanvoe ren. Naast opklaringen zijn ook enkele buien te verwachten. medegedeeld door het K.N.M.I. te De Bilt, geldig van vrijdagoch tend tot vrijdagavond. Enkele buien. Opklaringen afgewisseld door enkele buien. Matige tot krachti ge zuidwestelijke wind. Dezelf de temperaturen als gisteren of iets lagere. ZATERDAG 14 JANUARI. Breskens Terneuzen Hansweert Walsoorden vm. 2.36 3.11 3.51 4.01 n.m. 2.56 3.31 4.11 4.21 ZON MAAN op onder op onder Jan. 14 8.45 16.57 9.02 18.49 15 8.44 16.59 9.23 19.57 16 8.43 17.00 9.42 21.06 17 8.42 17.02 10.00 22.16

de Vrije Zeeuw | 1956 | | pagina 1