ASs de belasting niet (op tijd) betaald wordt U bent in de wolken RADIO? Infraphil« öe moord! op Stanley Wilson Verhoging van de melkprijs in het Westen des lands Officiële Publicatie TWEEDE BLAD Vrijdag 23 December 1v55 11e jaargang No. 3645 VOLLEDIGE INTERLOCALE NAAMLIJST TELEFOON KEERT TERUG Vredesonderhandelingen op Malakka Nieuw lichtschip voor South Goodwin Kwijtschelding van straf voor politieke gevangenen in Marokko De Antwerpse haventarieven Wat brengt de SCHOOLETUI'S Enkele, dubbele, drie- en vierdubbele N. V. Fa P. J. van de Sande Zoals men weet, bestaat er vaststelling en invordering der tal geschiedt de vaststelling door der registratie en successie, der ten en accijnzen. De invordering der directe belasting en/of der Hoe zit dat nu met de betaling? De verschuldigde bedragen voor de directe belastingen, dat zijn dus die van de inkomsten-, personele- en vermogensbelas ting, worden ingevorderd door de ontvanger der directe belastin gen, door middel van een gedag tekend aanslagbiljet. In het algemeen heeft men voor de betaling van de belasting schuld zoveel maanden tijd als er in het betrokken belastingjaar nog over zijn. Krijgt men in Jan uari zijn (voorlopige) aanslag in komstenbelasting (I. B.), dan heeft men voor de betaling 11 maanden tijd, elke termijn ver valt dan op de laatste dag der maanden Februari t/m Decem ber. Minimum aantal 5 termijnen, behoudens enkele uitzonderingen, zoals in geval van faillisement, gerechtelijke inbeslagneming vein het vermogen, buitenlands wonen of wil tot het verlaten van het land, dan wel vrees voor verduistering van het vermogen. In deze gevallen zijn de aan slagen ineens vorderbaar. De achterstand. Er is echter nog steeds achter stand in de aansiagregeling, zo dat betaling in 5 termijnen vrij wel regel is geworden. De invordering begint met een aanmaning (ƒ0,25), daarna komt er een dwangbevel, doorgaans kost u dat 1% van het te beta len bedrag plus 1,50. Is een aanslag gedagtekend 12 November en beloopt deze een bedrag van ƒ3.000, dan zijn de vervaldagen 31 December, 31 Januari, 28 (29) Februari, 31 Maart en 30 April. Op elk dezer data moet dan 600 betaald wor den. In de praktijk begint de vervol ging pas na 31 Januari, zodat u als u op 31 Januari 1.200 be taalt, niet bevreesd hoeft te zijn voor een aanmaning e.d., als ten minste uiterlijk 30 April het res terende bedrag ad 1.800 is be taald. Dat dwangbevel brengt mede het recht tot mogelijkheid tot ver koop van de roerende en onroe rende goederen van de belasting schuldige, zonder dat daarvoor 'n rechtelijk vonnis of anderzins no dig is. Verhaal, maar op wie? In principe is verhaal van de fiscus alleen mogelijk op het ver mogen van de belastingschuldige. Aanslagen ten name van de man zijn dus niet verhaalbaar op het vermogen van de vrouw waarmede hij buiten gemeen schap van goederen of in beperk te gemeenschap van goederen zoals gemeenschap van winst en verlies of van vruchten van inkomsten, is gehuwd. Omgekeerd zijn in die gevallen aanslagen ten name van de vrouw niet verhaalbaar op het vermogen van de man. De aanslagen zijn echter ten volle verhaalbaar op de goederen, die behoren tot de (algehele of beperkte) huwelijksgemeen schap. Doorgaans wordt echter de man aangeslagen voor de in komsten van man en vrouw teza men. In die gevallen kan de in specteur het bedrag vaststellen waarvoor de vrouw mede aan sprakelijk is, d.w.z. een evenredig bedrag overeenkomende met haar aandeel in de gemeenschap pelijke inkomsten. Ten opzichte van het bedrag waarvoor het kind eventueel aan sprakelijk is, kan de inspecteur eveneens op dezelfde wijze han delen. De belasting gaat vóór. De fiscus is voor belastingbe dragen sterk preferent boven an dere crediteuren. Globaal gespro ken gaat de fiscus boven alle an dere crediteuren, behalve hypo theek. In enkele gevallen kan de fis cus ook verhaal zoeken op goede ren, die aan derden toebehoren. Een dergelijk geval is nl. moge lijk op de roerende goederen, die dienen tot stoffering van een „huis of landhoef" en die zich tij dens de inbeslagneming bevin den op de „bodem van belasting schuldige". De tussen aanhalings tekens geplaatste woorden zijn overgenomen uit de wet. Verhaal is dus mogelijk op alle meubi lair aanwezig in het door de be lastingschuldige bewoonde huis, onverschillig wie de eigenaar van dat meubilair is. Ook al zou dit bewijsbaar aan de vrouw toebe horen, of aan een derde (bv. ge leende of in huurkoop gekochte meubelen) toebehoren, dan kan desalniettemin de fiscus daarop verhaal zoeken een grondig onderscheid tussen verschuldigde belastingen. Mees- de inspecteur der belastingen, omzetbelasting of der invoerrech- is opgedragen aan de ontvanger invoerrechten en accijnzen. In gevallen, waarin de toepas sing van dit recht van de fiscus tot duidelijk aanwijsbare onbil lijkheden leidt, kan de directeur van 's rijksbelastingen machti ging geven tot het buiten beslag laten van bepaalde gcederen. Geen recht tot uitstel. Bezwaar of beroep tegen de aanslag schort de verplichting tot betaling niet op. In dergelijke gevallen kan men uitstel van be taling verzoeken; een recht op betalingsuitstel heeft men echter niet. Verzet in rechte tegen het dwangbevel sluit de tenuitvoer legging daarvan evenmin op; echter kan de zaak in kort geding voor de president van de arron dissementsrechtbank gebracht worden. Het is dus mogelijk, dat iemand gedwongen kan worden grote bedragen te betalen, die hij meent niet verschuldigd te zijn, nog voordat in hoogste instantie over de juistheid van de aanslag is beslist. Dergelijke impassen plegen door betalingsuitstel, al dan niet met zekerheidsstelling, over brugd te worden. Mocht geen voor beide partijen bevredigende oplossing gevonden worden, dan blijft niets anders over dan de hulp in te rcepen van het depar tement van Financiën. Lijfsdwang op de belasting plichtige kan worden toegepast, in geval van onwil tot betaling, echter met machtiging van de minister van Financiën. Beslag en verjaring. De invorderingswet kent ver der een vereenvoudigde vorm van beslag op de aan de belas tingplichtige toekomende lonen en een beslag onder derden, die gelden van de belastingplichti gen onder zich hebben. Volgens de rechtspraak worden de banken niet onder deze laatste begrepen, voor zoverre het reke- ning-courantsaldi betreft. Op een banksaldo zal de fiscus dus op normale wijze beslag moeten leg gen. Indien aanslagen in de directe belastingen binnen 3 jaren na de dagtekening van het aanslagbil jet, of binnen 3 jaren na de laat ste betekende vervolgingsplicht (dwangbevel) niet zijn ingevor derd, dan zijn deze verjaard en is betaling dus niet meer nodig. Bij de berekening van deze 3 jaren tellen niet mede de tijd dat uitstel van betaling is verleend, noch de tijd, dat de belasting schuldige buiten Nederland woonde of gevestigd was. Men mcot op de verjaring een beroep doen; betaalt men een verjaarde schuld, dan kan daar op niet meer worden teruggeko men. (Nadruk verboden) Verstuiking De volledige interlocale naam lijst van de telefoon keert terug. De nieuwe naamlijst, waarin dan ook weer opgenomen zijn de gro te steden, zal in drie of vier de len verschijnen. Gedrukt op het papier en met de letters zoals tot dusver gebruikelijk, zouden vier delen nodig zijn, maar de centrale directie van de PTT beziet de mogelijkheid door het gebruik van ander papier en een ander lettertype de volledige naamlijst in drie delen onder te brengen. De PTT is teruggekomen van het stelsel van de districtsgidsen op aandrang van het bedrijfs leven, dat het gebruik van deze gidsen erg omslachtig heeft be vonden. De kwestie is in verschil lende Kamers van Koophandel besproken 'en ondermeer het over. leg tussen de Kamers van Koop handel, het bedrijfsleven en de centrale directie van de PTT heeft ertoe geleid, dat de dictricts- gidsen zullen verdwijnen en de volledige interlocale naamlijst in ere wordt hersteld. Pijnen verdwijnen De regering van Malakka heeft bekendgemaakt dat met ingang van Vrijdagnacht een wapenstil stand van kracht is in een gebied van duizend vierkante kilometer in Noord-Perak met het oog op vredesonderhandelingen met de communistische opstandelingen. De wapenstilstand duurt tien da gen, doch noodmaatregelen ter voorkoming van bevoorrrading van de opstandelingen blijven van kracht. De besprekigen zullen worden gevoerd door premier Tengkoe (prins) Abdoel Rahman en de lei- der der communisten, Tsjin Peng. Sedert de Tengkoe acht maan den geleden premier werd, heeft hij gepoogd tot een regeling met de communisten te komen, waar door de noodstoestand opgeheven zou kunnen worden. met Philips „Infraphil" Een prachtig nieuw lichtschip houdt thans de wacht bij de ver raderlijke Goodwin-banken. Het nieuwe lichtsohip, dat 100.000 pond sterling heeft gekost, heeft ook een nieuwe ligplaats, verder weg van de zandbanken, maar de bemanning kan de kokende wateren zien waaronder het oude lichtschip zijn graf heeft gevon den. Het was een grote schok voor de wereld toen het oude lichtschip zich vorig jaar van haar ankers losrukte en zonk op de plaats waar het zo lang de wacht had gehouden. Zeven leden van de bemanning verloren hier bij het leven. Het nieuwe licht schip is nogal luxueus. Het heeft centrale verwarming en is uitge rust met de nieuwste apparatuur. De voornaamste zorg van de ka pitein en de zeskoppige beman ning gaat uit naar de drie kabels waaraan het schip ligt veran kerd. Lichtschepen kunnen n.l. nooit veilig ankeren. Zij hebben geen motoren voor de voortbe weging en worden naar hun lig plaats gesleept. Zij moeten de sterkste stormen kunnen weer staan en dientengevolge zijn de ankerkabels van vitaal belang. ook bij; spierrheumatiek, ver wondingen, steenpuisten, ver koudheid, winterhanden en win tervoeten. Raadpleeg Uw dokter. door PHELIPPO PRESTON. 71) (Nadruk verboden). „Om de tuin leiden is niet het juiste woord, m'n vriend en ik moet me het recht reserveren, niet op al je vragen te antwoor den. Ik heb langs ongewone lij nen gewerkt; jij hebt aldoor de draden van vooropgezette ideën gevolgd. Jij bent naar Lila Lang- ley gegaan en hebt haar onder vraagd. Ik ben ook bij haar ge weest, maar ik heb meer voor stellen dan vragen gedaan en ik heb me ook de moeite gegeven, het gezelschapsleven van Peters na te gaan en zodoende gevonden wat ik hebben moest. Daarna heb ik me door jou naar zijn ka mers laten brengen, waar ik in het bezit ben gekomen van een loper, die me in de gelegenheid stelde, er later op mijn dooie ge mak en op eigen houtje een on derzoek in te stellen. Ik heb de sleutel uit jouw zak gerold en er een wasafdruk van genomen." Hiermee hield Marash op. Het verhaal over het schrijfbureau zou hij later wel eens vertellen. „Ga door", drong Leyton bij het brutale mannetje aan. „Ik ben er naar binnen gegaan en heb wat gymnastische oefe ningen op het balcon gedaan. Er moet iemand door het andere huis naar binnen zijn gekomen, al heeft de politie daarvan geen sporen gevonden. Aan dat feit heb ik me gewoonweg vastge klemd." De ogen van Marash twinkel den, omdat hij die zekerheid ge kregen had door de verklaringen van Shane. Leyton vermoedde dit en keek lelijk. „Als je soms je best doet mijn aandacht van Shane Carter af te leiden, heb je het glad mis. Hij is op die kamer geweest. Daar durf ik mijn hemd onder te ver wedden." „Of mijnheer Carter daar ge weest is, of niet, doet niets ter zake. Het schot is van het balcon af gelost en de dader is daarop gekomen door de deur ernaast en over dat andere balcon heen; en hier heb je het automatische pis tool, waarmee de daad gepleegd is. Dat heb ik in de kamer van Lila Langley gevonden." Leyton floot tussen de tanden en nam het wapen op. Marash verkneuterde zich in zijn verba zing. „Ik weet zeker, dat daarmee geschoten is, want de loop heeft op het einde een kleine braam en die zul je terugvinden op de kogel, die je onder je berusting hebt. Ik ben verder naar een bu- FACILITEITEN BIJ HERBOUW OF HERSTEL Het Ministerie van Financiën deelt, in aansluiting aan de reeds vroeger voor andere gedeelten van het land gepubliceerde maat regelen het volgende mede: Aanvragen om financiële faci liteiten welke in verband staan met de besteding van een bijdrage in oorlogsschade, geleden aan gebouwd onroerend goed, hetwelk in de provincie Zeeland is of was gelegen, moeten zijn ingediend vóór 1 Juni 1956, indien de bijdra ge vóór 1 Decembr 1955 is inge schreven in het grootboek voor de wederopbouw of toegekend op grond van artikel 9 van de wet op de materiele oorlogschaden. In de gevallen waarin de bijdrage op of na 1 December 1955 is in geschreven c.q. toegekend, sluit de aanvrage-termijn 6 maanden na de inschrijving of toekenning. Was tegen de vaststelling (ho ger) beroep aangetekend, dan sluit de termijn zes maanden na dat de beschikking op het beroep, schrift in kracht van gewijsde is gegaan. reau van een dagblad geweest en heb daar gesnuffeld en ben een weg ingeslagen, waarop ik jouw hulp nodig heb. Elma Beverly heeft bij haar intrede in de grote wereld een reusachtig feest ge geven en het geheel daaropvol gende jaar is ze totaal van het toneel verdwenen en, wat zo vreemd aandoet, Leonard Peters, die ook op dat feest geweest is, wordt in dat jaar geen enkele maal in de society-tijdschriften vermeld. Enkele dagen na dat feest, heeft Peters een dubbele hut voor zich zelf en zijn echt genote aan boord van het Ita liaans schip, dat naar Triëst ging besproken." Leyton boog opgewonden naar hem toe. „Waar wil je heen?" „Kom man, een beetje geduld! Nu ontdek ik me daar, dat Elma Beverly en Lila Langley sleutels hebben van het huis naast dat, waarin Stanley Wilson is ver moord. Ik zou graag hebben, dat je nu één ding voor me deed. Je moet nasporingen laten doen in de huwelijksregisters van min stens drie staten, want ik ben er vrijwel zeker van, dat óf Elma, óf Lila getrouwd is met Leonard Peters en, wat meer is, dat ze al lebei weten, wie Stanley Wilson heeft vermoord." Marash genoot van het succes met zijn inlichtingen verkregen en dacht: Ik zou nu wel eens willen weten, wat ze er voor over zouden hebben, te weten, dat El ma Beverly tegen Shane gezegd heeft te weten, dat hij in de ka- Hebt u het nieuwe merk al geprobeerd, waar zo veel over gepraat wordt DAKOTA. Die moet u proeven, goed diep inhaleren.... ddt is nu „top-flavour", true American taste! U proéft de uitgelezen tabakken'n Dakota ontspant, wekt op, geeft u nieuwe energie. Ondervind het zelfu voelt zich in de wolken met een Dakota! 85 ct thans in geheel Nederland verkrijgbaar U U1* 0 d pakje De „algemene vereniging voor melkvoorziening" deelt mede dat zij de melkhandel in haar werk gebied (omvattende in hoofdzaak het vasteland van Zuid-Holland, het westelijke deel van Utrecht en het zuidelijke deel van Noord- Holland) heeft geadviseerd om de prijzen voor melk en karne melk met ingang van 25 Decem ber a.s. met 1 oent per liter te verhogen. Dit advies geldt zowel voor de plaatsen waar de melk- bezorging zgn. gesaneerd is als voor de plaatsen waar dit niet het geval is. Ter toelichting op het boven staande deelt de vereniging het volgende mede: „Het mag als algemeen bekend mers van Peters is geweest! Leyton liep druk pratend de kamer rond en bestormde Marash met allerlei vragen. „De grootste stommerik be grijpt, dat Carter die middag niet bij Elma Beverly geweest is, maar je moet slim zijn, om dat te kunnen bewijzen. Kom mee naar de inspecteur!" Leyton bel de zijn chef op, die zich bereid toonde, hem en Marash terstond te woord te staan. Hij luisterde naar de bijzon derheden hem door Marash ver teld en zei tenslotte: „U bent een geslepen man, mijnheer Marash. U hebt inbreuk gemaakt op de wet, door in dat huis binnen te dringen met een valse sleutel. Het was onvoorzichtig van Ley ton, U daarheen mee te nemen, maar ik kan u moeilijk aanpak ken wegens een kleiner vergrijp, als u ons de dienst bewijst van met een karrevracht vol aanwij zingen aan te komen. Er zijn ech ter in uw relaas kleine gapingen mijnheer Marash, die u niet wilt aanvullen. We kunnen u daartoe niet noodzaken en we vinden dat meer dan onaangenaam." Marash haalde de schouders op. ,,'n Half ei is beter dan een lege dop, mijnheer de inspecteur. Wilt u me behulpzaam zijn door die huwelijksregisters na te laten zoeken? En als dat klaar is, zal ik u komen vragen de echtschei- dingsregisters in Reno te laten nazien." (Wordt vervolgd.) worden beschouwd dat de melk productie met de seizoenwisse lingen vrij sterke schommelingen vertoont. Als gevolg hiervan en mede als gevolg van de prijzen beweging op de voor een be langrijk deel internationaal ge oriënteerde markt voor zuivel producten, is ook de prijs van de melk, als grondstof voor de con sumptiemelkfabrieken aan veel vuldige en soms sterke wisselin gen onderhevig. Om te voorkomen, dat deze wisselingen terstond zouden door werken in de consumentenprij zen, worden deze verwerkt in een rekening-courant-systeem. Dit systeem heeft tot effect dat de consumentenprijzen slechts weinige en kleine schommelingen ondergaan, ten gevolge waarvan bereikt kan worden dat de melk- consumptie betrekkelijk stabiel kan blijven, hetgeen uiteraard belangrijk is uit het oogpunt der volksgezondheid. De prijsverhoging per 25 Dec. a.s. nu houdt verband met het thans snel dalende nog posi tieve saldo van de hierboven bedoelde rekening-courant. De rekening-courant zal n.l. naar alle waarschijnlijkheid per 25 December het nulpunt gepasseerd zijn, terwijl bij handhaving van het huidige prijspeil een verdere daling in snel tempo te verwach ten zou zijn". Sultan Sidi Mohammed Ben Joessef heeft Dinsdag zijn zegel gehecht aan een besluit, krach tens hetwelk Marokkanen, die veroordeeld zijn of in preven tieve hechtenis worden vastge houden wegens daden, ingegeven door politieke motieven, op vrije voeten worden gesteld. De kwijt schelding van straf betreft tus sen 11 Januari 1944 en 7 Decem ber 1955 door Marokkaanse recht banken gewezen vonnissen. Het besluit werd gisteren door het keizerlijke paleis bekendgemaakt. Onder het besluit vallen onge veer 700 Marokkanen, die ver oordeeld zijn wegens aanslagen op landgenoten. De Marokkanen die gewelddaden pleegden tegen Europeanen, zijn berecht door Franse krijgsraden. Het blad „Le Soir" schrijft dat de gemeenteraad van Antwerpen zich Woensdag o.a. heeft bezig gehouden met het vraagstuk der haventarieven. De meeste leden waren van oordeel dat een her ziening dezer haventarieven on vermijdelijk zal zijn indien de staat niet intervenieert om het chronische deficit der havenex ploitatie te dekken. Het Katho lieke gemeenteraadslid Delwaide kantte zich evenwel tegen een verhoging van de haventarieven, die, zo zeide hij, in de toekomst fataal zou kunnen worden voor de Antwerpse haven. Spreker was verder van oordeel dat de kansen op een verwezenlijking van het Moerdijkkanaal groter zijn geworden na de indiening bij het Nederlandse parlement van het Deltaplan. Men kan namelijk verwachten, merkte hij op, dat de uitvoering dezer werken een nadelige invloed zal hebben op de tegenwoordige zo precaire Schelde-Rijnverbinding via de tussenwateren. De heer Delwaide was van me ning dat Antwerpen zich duidelijk en in details moet uitspreken met betrekking tot het Moerdijkka naal teneinde aan de Belgische onderhandelaars een solide basis te geven. Hij vroeg vooral bij zonderheden met betrekking tot een eventuele afschaffing van de Rijnvaartpremies, die de Neder landers verlangen in ruil voor de nieuwe verbinding over hun grondgebied. De burgemeester beperkte er zich toe te verkla ren dat het Antwerpse standpunt voldoende bekend is te Brussel en het voorwerp is geweest van verscheidene besprekingen met de competente autoriteiten, on der wie de minister van Buiten landse Zaken. ZATERDAG 24 DECEMBER. HILVERSUM I: 7.00 Nieuws; 7.10 Gram.; 7.30 Gewijde muz.; 7.45 Morgengebed en liturg, kal.; 8.00 Nws; 8.15 Gram.; 9.00 Voor de vrouw; 10.00 Voor de kleu ters; 10.15 Gram.; 10.30 Ben je zestig?; 11.00 Voor de zieken; 11.45 Franse chansons; 12.00 An gelus; 12.03 Metropole ork.; 12.30 Land- en tuinbouwmeded.; 12.33 Lunchconc.; 12.55 Zonnewijzer; 13.00 Nws en Kath. nws; 13.20 Salonorkest; 13.40 Kerstliederen; 14.00 Boekbespr.; 14.10 Amus. muz.; 14.20 Gram.; 14.40 Kerst liederen; 15.05 Gram.; 15.15 Kro niek van letteren en kunsten; 15.55 Gram.; 16.00 De schoonheid van het Gregoriaans; 16.30 Voor de jeugd; 17.00 Amus. muz.; 17.20 Voor de jeugd; 18.00 Lichte mu ziek; 18.15 Kerstavond in Stock holm (gr.); 18.45 Regeringsuitz. 20.05 Toespraak door Z.H. Paus Pius XII; 20.20 Act.; 20.35 De ge wone man; 20.40 Gram.; 21.20 Voordracht; 21.45 Vrouwenkoor; 22.10 Voordracht.; 22.25 Kamer- ork. en Omroepkoor; 22.55 Gr.; 23.00 Nieuws; 23.15 Kerstprogr.; 24.001.30 Plechtige Nachtmis. HILVERSUM II: 7.00 Nieuws; 7.10 Gym.; 7.25 Gram.; 8.00 Nws; 8.15 Gram.; 8.55 Voor de huisvr.; 9.00 Gym. voor de vrouw; 9.10 Gram.; 10.00 Caus.; 10.05 Morgen wijding; 10.20 Voor de arbeiders in de continubedrijven; 11.30 Ra dio Philharm. sext.; 12.00 Orgel en zang; 12.30 Land- en tuin bouwmeded.; 12.33 Gram.; 13.00 Nws; 13.15 Vara-varia; 13.20 Pro menade ork.; 13.45 Sportpraatje; 14.00 Voor de jeugd; 14.35 Muzi kale caus.; 14.50 Boekbespr.; 15.05 Gram.; 15.35 Caus.; 15.50 Kamer orkest; 16.35 Caus.; 16.50 Nieuwe gram, met comm.; 17.15 Act.; 17.45 Hammondorgel; 18.00 Nws en comm.; 18.20 Gram.; 18.30 Artistieke staalkaart; 19.00 Kerk dienst je voor de kinderen; 20.00 Nws; 20.05 Metropole ork.; 20.35 Hoorspel; 21.55 Schoolkoor; 22.20 Socialistisch comm.; 22.35 Cello en piano; 23.00 Nws; 23.15 Gram.; 23.30 Orgelconcert; 24.00 Kerst nachtdienst. BRUSSEL: 11.45 Gram.; 12.30 Weerbericht; 12.34 Gram.; 13.00 Nws; 13.15 Gram.; 14.30 Radio journaal; 15.00 Omroepork.; 15.45 Accordeonmuz.; 16.00 Gr.; 16.15 Accordeonmuz.16.30 Gr.; 16.45 Engelse les; 17.00 Nieuws; 17.10 Beiaardconc.17.20 Liturgische gezangen; 17.30 Symph. ork.; 17.50 Gram.; 18.00 Voor de soldaten; 19.00 Nws; 19.40 Filmmuz.; 20.00 Rhythm, muz.; 22.00 Nws; 22.15 Gewijde muz.; 22.35 Orgelconc.; 22.45 Volksliederen; 23.00 Nieuws; 23.05 Gram.; 23.50 Idem; 24.00 1.00 Kerstnachtmis.

de Vrije Zeeuw | 1955 | | pagina 5