Premier Faure lijdt de nederlaag Het Nederlands-Indonesische vooroverleg teduatcLbtikb! Amerikaanse van Berlijn O m commandant protesteert De Nederlands-Duitse grenskwestie De kwestie der Bredase gevangenen WEERSVERWACHTING HOOGWATER ZON- en MAANSTANDEN 1 WOENSDAG 30 NOVEMBER 1955. 10 Jaargang No. 3625 VERKLARING BEN GOERION Telegram van Worosjilof aan Tito RADIO-ACTIEVE REGEN IN JAPAN GEHEIMZINNIGE ZIEKTE IN JAPAN JUNKER-*- RUH GASFORNUIZEN VLAG VOOR PRINSES BEATRIX PRINSES BEAr kostbare naaii aan vluchtelini fRIX draagt itchine over sncentrum Twee Amerikaanse congres- ■vï leden vastgehouden 9 E 6 Z o 3 w 3 o g 5 5 3 s WESTELIJK PROTEST tegen optreden van Oost- Berlijnse politie DE TOEPASSING VAN KERNENERGIE IN WEST-DUITSLAND Hel Delta-plan en België HET WEER I Frankering bij abonnement Terneuzen Directeur-Hoofdredacteur I. van de Sande Noordstraat 5557 Terneuzen Redactie-adres: Telefoon 2073 en 2510 NA 5 uur uitsluitend 2073 Gironummer 38150 Abonnementsprijs: 5,35 per kwartaal; per maand 1,80; per week 43 cent. Losse nrs 8 ct. Verschijnt dagelijks Uitgeefster N. V. v/h Firma P. J. van de Sande, Terneuzen. Advertentieprijs per mm 15 ct; minimam p* advertentie 2,25. Rubriek Kleine Advertenties: 5 regela f L— iedere regel meer 20 cent. Vermelding: Brieven onder nummer, of: Adtef Bureau van dit Blad 20 cent meer. Inzending advertenties tot 's namiddag» 2 ik. Voor het Maandagnummer: Zaterdags 10 UW. David Ben Goerion, de Israëli, sche premier en minister van De fensie, heeft Dinsdag in het par lement verklaard,, dat de poli tiek, welke de Sowjet-Unie en En geland ten aanzien van het Mid den-Oosten voeren, in beide ge vallen verderfelijk voor Israël :s. Beide landen weten dat de wa pens, die aan de „Egyptische dic tator Nasser" worden verstrekt, slechts tegen Israël zullen wor den gebruikt, aldus de eerste-mi- nister. Hij zeide dit in antwoord op een motie van de communistische af gevaardigde Mikoenis, die be. zwaar maakte tegen het feit, dat Ben Goerion vorige week tegen over een correspondent van een Loudens blad op dezelfde wijze Rusland en Engeland in één adem had genoemd. Mikoenis was van oordeel, dat „de Russische wapenzendingen aan Egypte ten doel hebben, de neutraliteit van dit land te verzekeren ten einde de Westelijke plannen om de lan den van het Midden-Oosten in een anti-Sowjet-bondgenootsehap te betrekken, te doorkruisen". Ben Goerion handhaafde zijn verklaring en voegde er aan toe, dat „een ieder die de levering van wapens aan Egypte door welk land dan ook rechtvaardigt, een dienaar van een vreemde mo gendheid is en aan Israël vijan. dig". De communistische motie werd met grote meerderheid ver worpen. Maarschalk Worosjilof, de Sowjetrussische president, heeft, ter gelegenheid van het tienjarig bestaan van de Zuidslavische Fe derale Republiek, de Zuidslavi sche president, maarschalk Tito, een telegram gezonden, luidende: „De volken van Zuid-Slavië en u dierbare kameraad Tito, wens ik verdere successen toe bij de op bouw van de socialistische orde en de versteviging van onze broe derlijke vriendschap en samen werking met alle vredelievende landen van de wereld". In het regenwater dat dezer dagen te Tokio is gevallen is een hoeveelheid radio-activiteit ge constateerd, die vorige metingen verre te boven ging. Er werden 20.000 eenheden-Geiger gemeten tegen 18.000 eenheden na de Amerikaanse proef van vorig jaar Mei op Bikini, Volgens een bekendmaking van het observatorium is twee maal een verhoging van de hoe veelheid radio-activiteit waarge nomen, hetgeen het gevolg zou zijn van twee waterstofexplo sies. Deze hebben waarschijnlijk op het eiland Wrangel plaats ge had, de eerste tussen 17 en 26 November en de tweede na de 26ste, aldus het bericht van het observatorium van Tokio. STAATSLOTERIJ: 50.004) EN ƒ25.000 UITGELOOT. In de 529ste Staatsloterij, vier de klasse, zesde lijst, zijn Dinsdag uitgeloot een prijs van 50.04)0 op lot nummer 3884 en een prijs van 25.000 op lot nummer 1J091. De Franse nationale vergade ring heeft Dinsdagavond met 318 tegen 218 stemmen geweigerd haar vertrouwen te bevestigen in het 21ste kabinet sinds het ein de van de tweede oorlog, dat werd geleid door premier Edgar Faure. Premier Faure had het lot van zijn regering verbonden aan zijn plan voor het houden van alge mene verkiezingen in Februari 1956, in plaats van in de zomer van dat jaar. Bij de stemming werd de constitutionele meerder heid van 312 tegen de regering gepasseerd. Premier Faure was gisteren 281 dagen aan het bewind. De langste regeringsperiode na de tweede wereldoorlog staat op naam van de thans 71-jarige Hen ri Queuille met 412 dagen in 1948/49. Ook de kortste rege ringsperiode, drie dagen, moet worden toegeschreven aan dr Queuille (Juli 1950). Edgar Faure, die nog geen 50 jaar oud is, heeft sinds 1949 deel uitgemaakt van tien kabinetten en is tweemaal premier geweest. Doordat gisteren tegen de re gering de constitutionele meer derheid werd gepasseerd meer dan de helft van het aantal stem men dat door alle levende parle mentsleden kan worden uitge bracht -kan de regering van premier Faure thans nog aan de president verzoeken het parle ment onmiddellijk te ontbinden en binnen enkele weken verkie zingen te doen houden. Politieke leiders betwijfelden Dinsdagavond echter ernstig, of de regering van dit recht gebruik zou durven maken, vooral in ver verband met de duidelijk tot uit drukking gebrachte wensen van de grote meerderheid van de af gevaardigden. Het is bekend, dat president Coty gekant is tegen zulk een gang van zaken. Vóórdat Dinsdagavond over de vertrouwenskwestie werd ge stemd, deed premier Faure nog een laatste beroep op de afge vaardigden. Hij zeide: „Ik vraag u om een duidelijke en logische stemming teneinde een antwoord te verkrijgen op de vraag: Wenst u al dan niet vervroegde verkie zingen?" De premier zeide de oorspronkelijke redenen voor een vernieuwing van de nationale vergadering „gezond en juist" te achten. Zij stonden hoofdzakelijk in verband met Noord-Afrika, zo zei hij. In verband met de kwestie Noord-Afrika zouden door de re gering tijdens het gehele komen de jaar belangrijke beslissingen moeten worden genomen en was tevens een „onafgebroken" poli. tiek nodig, zo zeide Faure. De premier voegde hieraan toe„Ik ben er oprecht van over tuigd dat het, met het oog op de enorme taak die ons wacht, van nationaal belang is dat de assem- blée haar mandaat in de zeer naaste toekomst vernieuwt. Ik In het Noorden en Westen van Japan zijn tien kinderen gestor ven aan een geheimzinnige, op roodvonk gelijkende ziekte, die het land teistert. 1131 andere zouden zijn aangetast. Voorna melijk kinderen tussen drie en dertien jaar zouden het slacht offer zijn. De overheid heeft een onderzoek gelast naar de juiste aard van de ziekte. vraag u niet om af te treden, ik vraag om een daad van zelfver loochening en moed". Na zijn nederlaag hield pre mier Faure een korte kabinets zitting en begaf zich vervolgens naar het paleis van de president. Als mogelijke kabinetsforma teurs werden Dinsdagavond ge noemd óe 71-jarige Henri Queuil le. leider van de radicalen, en de volksrepublikein Pierre Schnei- ter. Bij K. B. is een onderscheidings- vlag voor H. K. H. prinses Bea trix vastgesteld. Deze vlag is langwerpig van oranje kleur, waarvan de hoogte 5/o van de lengte bedraagt, driehoekig uit gesneden over een derde van de lengte van de vlag. De vlag is in vier vakken ver» deeld door een staand vierarmig kruis van Nassaus blauw, ter breedte van een vijfde van de hoogte der vlag, terwijl het mid den van het kruis op <V 12 van de lengte van de vlag ligt. In het midden san het kruis bevindt zich een medaillon van oranje kleur, waardp het konink lijk wapen is gqplaatst. Het schild wordt gedekt met de ko ninklijke kroon. In1 het bovenste vlak rechts bevindt zich 'n jacht hoorn van azuur, beslagen met zilver, (oranje), in het onderste vlak links is een roos van geél geplaatst, die geknópt en gepunt van goud is (Lippej. Vele voordelen o.a. dubbele spaarbranders omstelbare ovenbranders uittrekbaar morsblad. Vraag Uw handelaar of installateur Dinsdagmiddag heeft H. K. H. prinses Beatrix op Paleis Soest- dijk een uiterst moderne, met alle mogelijkheden toegeruste electri- sche naaimachine overgedragen aan de opvangcentra in de Peel, waar onlangs 35 gezinnen uit de vluchtelingenkampen in Oosten rijk en Italië zijn ondergebracht en tijdelijk zullen verblijven. De kostbare machine werd prinses Beatrix dóór een Nederlands be. drijf, dat niet genoemd wenst te worden, aangeboden. Namens de gezinnen nam mejuffrouw Van Hogevest, maatschappelijk-werk- I stër, de machine in ontvangst. Generaal-majoor Charles Das her, de Amerikaanse comman dant in Berlijn, heeft bij de Sow jetrussische commandant een scherp protest ingediend tegen het tijdelijk vasthouden op Zon dag van twee Amerikaanse con gresleden, die in Oost-Berlijn als toerist vertoefden, aldus is van welingelichte zijde vernomen. Zij werden door de Oostduitse poli tie gearresteerd omdat hun (mi litaire) auto in radiotelefonische verbinding met West-Berlijn stond. De drie Westelijke commandan ten zijn Dinsdagochtend bijeen geweest en zouden tot de slot som gekomen zijn, dat de reden voor de aanhouding geen steek houdt, daar nooit enig bezwaar is gemaakt tegen het gebruik van radiotelefonie door Amerikaanse militaire auto's in Oost-Duits- land. De Russische commandant van Berlijn, generaal-majoor Dibrova heeft zijn Amerikaanse collega medegedeeld, dat de Sowjet-Unie Oost-Berlijn niet langer als een bezette sector van de stad be schouwt. De Russen blijken nu Oost- Berlijn als hoofdstad van de „souvereine staat" Oost-Duits- land te beschouwen. De Oost duitse wetgeving is daar volgens hem dus van toepassing. De Amerikaanse generaal Das her heeft zijn verbazing daar over te kennen gegeven. Hij heeft 2. 2 2. 8 V Sï V< O M O Tl PC ui O 03 3 CL 03 O O CL CO CL CD 3 CD CD C co 7T CO c co CD O -i O CD CL 03 W CD 3 03 2. 3 03 CO 03 *5, *r CD 3 CD s 03 r» n CD -i 0 3' CL 3 SL c 00 CD CD ►3 OQ CO 03 OQ O CD 3 CD -i 03 03 CTQ 3* CD 3 3 co CTQ Berlijn altijd als een bezette stad beschouwd. De Russen heeft hij aangezegd, dat hij niet zal toela ten, dat er nog langer Amerika nen door Oostduitse politieman nen worden gemolesteerd. Het incident van Zondag noemde hij een schending van het gebruike lijke vrije verkeer in Berlijn. De Amerikanen zullen hun militaire auto's niet van de zendinstallatie ontdoen als zij naar de oostelijke sector van de stad rijden. Nadat de Indonesische ambas sadeur in bijzondere missie, mr Oetoyo Ranielan, Maandagmid dag op het ministerie van Bui tenlandse Zaken een onderhoud heeft gehad met minister Luns waarbij de wederzijdse stand punten wederom zijn toegelicht zal het thans van de Indone sische regering afhangen of de voorbereidingen voor een confe rentie op ministerieel niveau tus sen beide landen in Den Haag nog zullen worden voortgezet, dan wël of reeds het stadium is bereikt, dat het voorgesprek kan worden beëindigd en tot het ge wenste ministeriële overleg kan worden overgegaan. Het rapport over de voorberei dingen, op basis waarvan de re gering in Djakarta over enkele uren haar standpunt zal bepalen is naar wij vernemen Maan dag na het gesprek op het minis terie van Buitenlandse Zaken in Den Haag naar de Indonesische hoofdstad gezonden. Inmiddels wordt van Indone- De Britse commandant in Ber lijn, generaal-majoor Cottrell- Hill, heeft zijn Russische collega, generaal majoor Dibrowa, ver zocht afdoende maatregelen te nemen tegen het ..roekeloze ge bruik van vuurwapens" door de Oostduitse politie aan de grens tussen Oost- en West-Berlijn. Hij deed dit in een schrijven naar aanleiding van een voorval op Zondag, waarbij een West- Berlijns zakenman een zekere Nette, ernstig werd getroffen. Deze zakenman, die nog steeds buiten bewustzijn in een West- Berlijns ziekenhuis ligt, was Zon dag over de grens naar Oost- Berlijn gegaan, doch in de rich ting van de Westelijke sector teruggevlucht toen hij besefte, dat hij op de lijst van gezochte personen van de Oostduitse grenspolitie stond.. De grens wachten hadden 5 maal op hem geschoten en hem geraakt. Hij slaagde er evenwel in, schreeu wend van pijn, over de grens te kruipen waar hij door een West- Berlijnse politieman werd opge nomen en naar een ziekenhuis gebracht. Volgens Oost-Berlijnse bladen wordt de man gezocht wegens een misdaad. Generaal Cottrell-Hill verklaar de, dat het roekeloze gebruik van vuurwapens een „ernstig ge vaar voor de bewoners van de Britse sector inhoudt." Onafhankelijk van de met on dersteuning der bondsregering in Karlsruhe te bouwen grote Duit se atoomreactor zijn thans nog plannen ontwikkeld om in de na. bijheid van Frankfort de eerste commerciële door kernenergie gedreven electrische centrale te bouwen. Wanneer met de bouw van dit station begonnen kan wor den zal afhangen van het tijd stip, waarop de Duitse wetgeving inzake kernenergie tot stand zal komen. Voor de bouw van dit station zou men volgens de lei der van het Max Planck instituut der Frankfortse universiteit, pro fessor Rajewski, vijf jaren nodig hebben. De reactor zal door de Duitse „Babcock und Wilcox Wor- ke" in Oberhausen worden ge bouwd en worden geëxploiteerd door de Pruisische electricitehs maatschappij. Er bestaan ook nog plannen voor een tweede atoom centrale in het industriegebied van Hessen. Ook in Hamburg worden plannen voor de bouw van een dergelijke centrale aldaar besproken. sische zijde in Den Haag niet verheeld, dat er nog verschillen de moeilijkheden uit de weg die nen te worden geruimd, voordat de eigenlijke conferentie zal kun nen beginnen. Het wordt dan ook practisch vrijwel niet moge lijk geacht, dat zoals is ge suggereerd een Indonesische ministeriële delegatie reeds bin nen enkele dagen uit Djakarta zal kunnen vertrekken. Inmiddels blijft het Indonesi sche standpunt, dat deze confe rentie dient te beginnen, voordat de kwestie Nieuw-Guinea op nieuw in de Verenigde Naties ter sprake komt. Zoals bekend zal dit waarschijnlijk in de tweede helft van de volgende week zijn. Óok schijnt nog geen overeen stemming te zijn bereikt over de plaats, waar een eventuele con ferentie zal worden gehouden. Van Nederlandse zijde zou men vooral op practische overwegin gen bezwaren blijven koesteren tegen de Indonesische wens in een plaats buiten Nederland en Indonesië samen te komen. De conferentie in Nederland te hou den is aldus zeide men van Indonesische zijde moeilijk te aanvaarden. Ondanks deze vraagpunten wordt het in Den Haag van Ne derlandse zijde mogelijk geacht, dat de ministeriële conferentie tussen Nederland en Indonesië reeds spoedig zal kunnen aan vangen, indien beide regeringen hiermee in principe kunnen in stemmen. Naar het zich laat aanzien, zal de kwestie Nieuw-Guinea vrijwel tegelijkertijd of kort na het be gin van de eventuele ministe riële conferentie door de Ver enigde Naties in behandeling worden genomen. Het is dan te verwachten, dat minister Luns niet in Nederland zal zijn en in New York de behandeling van deze kwestie door de V. N. zal bijwonen. De eventuele afwezig heid van minister Luns schijnt echter aldus vernemen wij voor Nederland geen onoverko melijk bezwaar te zijn om met de conferentie te beginnen. Uit de aard van de te verwach ten besprekingen kan worden af geleid, dat van Nederlandse zijde nog twee ministers, n.l. de heer Van de Kieft en prof. Zijlstra direct bij het overleg betrokken zullen zijn, zodat het verblijf van minister Luns in New York geen vertraging zou behoeven op te leveren. Op de duur zal ook Holland zich niet kunnen onttrekken aan een oplossing van de grenskwes tie in Europese geest, zo schrijft de in Stuttgart verschijnende „Deutsche Zeitung" naar aanlei ding van de over het grenspro bleem in uitzicht gestelde Bel gisch-Duitse onderhandelingen. Het blad meent: „Anders dan in België is in Holland helaas nog niet de bereidheid merkbaar de open gebleven grenskwestie te regelen. Het bezoek van Spaak aan Bonn, dat een demonstratie was van het open oog dat België voor het probleem heeft, is in Den Haag met uitdrukkelijk mis noegen ter kermis genomen. De ook in het algemeen meer ge reserveerde houding van Hol land tegenover de bondsrepu bliek moet wel daaruit worden verklaard, dat het land onder de Duite bezetting en onder de ge volgen van de oorlog zwaarder heeft geleden dan België. Ook een rekening houden met de op het program staande verkiezin gen zou tot versterking dezer reserves kunnen bijdragen." Naar het blad meldt zullen de Belgisch-Duitse besprekingen waarschijnlijk nog voor Kerst mis in Bonn beginnen. Men acht het in Bonn volgens het blad bij voorbaat zeker, dat België al die De in de Tweede Kamer gestel de vraag of de Nederlandse am bassade in Bonn voldoende heeft gedaan om de Duitse publieke opinie duidelijk te maken, dat het vraagstuk der in Breda ge vangen gehouden oorlogsmisdadi gers niet verbonden mag worden met het vraagstuk van de Duitse krijgsgevangenen, heeft een in stemmende commentaar gevon den in de „Kölnische Rund schau". Deze vraag slaat volgens het blad de spijker op zijn kop. De gehele Duitse openbare me ning is er volgens de „Kölnische Rundschau" zeer in geïnteres seerd, zichzelf een oordeel te vor men over de schuld der betrok kenen en de daarvoor bestaande bewijzen. „Zelfs wanneer daarbij voor ons Duitsers een hoogst pijnlijke lectuur uit de bus zou komen, dan ware daarmee niet alleen een nieuwe binnenlandse politieke waarschuwing tegen iedere terug keer naar het Nazisme verbon den, doch ook het buitenlandse politieke voordeel, dat een onder werp van wantrouwen tussen de mocratische buurlanden zou kun nen worden weggenomen", aldus het Keulse blad. in 1949 in beheer genomen gebie den zal teruggeven, die door Duitsers bewoond worden. Het Belgische grenscorrectiegebied beslaat in totaal 1900 hectare en wordt door ruim duizend men sen bewoond. De Duitse delegatie, die met het voeren der besprekingen is belast, zal worden geleid door de huidige Duitse ambassadeur in Athene, dr Theo Kordt, die in zijn vroegere functie van leider der landenafdeling van het mi nisterie van buitenlandse zaken de tussen België en Duitsland hangende probleem van nabij heeft leren kennen. MR. UTOYO RAMELAN VOERDE VERDERE BE SPREKINGEN. De Indonesische ambassadeur met bijzondere missie, mr Utoyo Ramelan, heeft Dinsdagmiddag een onderhoud met de regerings commissaris voor Indonesische aangelegenheden mr Blom, ge had, dat ruim anderhalf uur duurde. Er werd verder van ge dachten gewisseld over de agen dapunten van een eventuele mi nisteriële conferentie tussen Nederland en Indonesië, waarbij van beide zijden aanvullende suggesties werden gedaan. INDONESISCHE MINISTER* OVER DE BESPREKINGEN. „Wij willen niet zonder mets naar Nederland gaan. Wij wen sen eerst te weten, wat wij zei len bespreken, alvorens wij ver trekken om besprekingen te hou den'', aldus heeft de Indonesische minister van ^Buitenlandse Za ken, Anak Agung Gde Agung, verklaard naar aanleiding van vragen naar de vorderingen van Utoyo Ramelan in Den Haag. Gevraagd naar zijn mening over het bericht, als zouden de be sprekingen, die Utoyo Ramelan voert, „stroef verlopen", ant woordde de minister van Buiten landse Zaken: ,,Ik heb nooit ge zegd, dat de besprekingen vlot zouden verlopen". Hij herinner de eraan, dat bij elke bespreking veel afhangt van de machtsver houdingen erom heen. De resu) taten van de missie van Utoy< Ramelan vormen de sleutel tot het ai dan niet houden van over leg op ministerieel niveau. Anak Agung, die Dinsdagochtend een bespreking had met premier Ha- rahap en enkele andere minis ters, zei voorts, dat de rapporten van Utoyo Ramelan Dinsdag in de kabinetsraad besproken zul len worden. De minister van Voorlichting. Sutan Makmur zei, dat de rege ring Dinsdag een definitief rap port van Utoyo Ramelan ver wacht. Berichten als zou Neder land de besprekingen wensen uit te stellen tot na de behandeling van de kwestie West-Irian in de Verenigde Naties, noemde Mak mur niet waar. De berichten hierover uit Den Haag geven geen juiste indruk. De inleiden de besprekingen van Utoyo Ra melan duren nog steeds voort. Hem is een „redelijke tijd" ge geven om de voorbesprekingen te voltooien. De tweede vice-premier, Har- sono, verklaarde aan P.I.A. over de besprekingen in Den Haag: „Er zijn nog gaten". Inmiddels houden ook de rege ringspartijen zich bezig met de Haagse besprekingen. Maandag wijdde de Masjumi er een verga dering aan; de Nahdatul Ulama. de P.I.R. en de P.S.I. I. deden dit Dinsdag met het oog op de te houden kabinetsraad. De Franse weerkundigen op de Parijse vliegvelden Orly en Le Bourget hebben Dinsdag over eenkomstig het besluit van hun vakbond de staking, die zij op zeventien dezer waren begonnen, beëindigd. Het Antwerpse lid der Belgi sche Kamer van Volksvertegen woordigers de heer Delwaide heeft gisteren opgemerkt dat, hoewel men Nederland het recht tot uitvoering van het Deltaplan niet kan betwisten „de Belgische regering de plicht heeft formele waarborgen te eisen, o.m. wat de scheepvaart op het Belgische waterwegennet en op de inter nationale waterwegen betreft. Hij zei dit tijdens het parlementaire debat over de begroting van Buitenlandse Zaken. Een winters hogedrukgebied, dat in Scandinavië buitengewoon strenge vorst heeft veroorzaakt er werden temperaturen van meer dan 30 graden onder nul ge meten is naar Polen wegge trokken. Een uitloper ervan strekt zich via de Noordzee en de Britse eilanden naar de Golf van Biscaye uit. Hierdoor is de wind bij ons van Zuid naar Oost gedraaid. De zeer koude lucht heeft ons land daar door juist niet kunnen bereiken. In het overgangsgebied naar de minder koude lucht, dat lange tijd boven Denemarken heeft ge legen, is rege en natte sneeuw gevallen. In de lucht die naar ons land stroomt komen flinke opklaringen voor. In de nacht kon de temperatuur op vele plaatsen dan ook tot beneden het vriespunt dalen. Boven Frankrijk bevindt zich een depressie die daar regenach tig en somber weer heeft veroor zaakt. Bijbehorende wolkenschermen in de hogere luchtlagen drongen tot over Nederland door. Grote veranderingen in het weerbeeld zijn er niet op til. medeegedeed door het K. N. M. I. geldig tot Woensdagavond- Droog weer. Droog weer met in het alge meen weinig bewolking. Hier en daar mist. Zwakke tot matige wind in hoofdzaak tussen Zuid en Oost. Kouder DONDERDAG 1 DECEMBER. v.m. n.m. Ereskens 2.24 2.46 Terneuzen 2.59 321 Hansweert 3.39 4.G1 Walsoorden 3.49 4.11 Nov. 29 8.23 16.36 16.21 8.07 30 8.25 16.36 17.23 9.19 Dec 1 8.26 16.35 18.37 10.18 2 8.28 16.34 19.58 11.03 3 8.29 16.34 21.21 11.37

de Vrije Zeeuw | 1955 | | pagina 1