De witste servettendie hoge gasten ooit kregen... Alleen SUNIL wast zo wit ...en zo makkelijHook ...met 't minste werk RADIO Sunil bespaart U weken, bleken, blauwen. H 4* STANDAARDPAK 42 ct. REUZENPAK 81° Is SUNIL dan zoiets bijzonders?Ja... dat zietU al aan de blauwe kleur. En de weergaloze witheid van Uw wasgoed vertelt U, dat ook de werking van SUNIL bepaald uniek is. Het vette, vlijtige SUNlL-sop heeft namelijk meer dan normale was-energie. Vandaar dat SUNIL zoveel intensiever reinigt. Stop er het vuilste goed in enweg vuil, weg vlekken! Nooit eerder kreeg U alles zó smetteloos wit. En dat op zo'n makkelijke manier. Geen rompslomp meer! Weken? Niet nodig. SUNIL weekt en wast tegelijk. Bleken? Ook daar bent U van af. Op de veiligste wijze maakt SUNIL Uw goed sprankelend wit. Zó wit zelfs, dat ook blauwen nu overbodig is. Gegevens over Russisch atoomstation Waf brengt de voor de witste was door het verkeer van buiten Terneuzen naar het centrum wordt gebracht. De Voorzitter: Deze uitbreiding dient in de verre toekomst te worden gezien. De heer Gouwetor: Als verre toekomst kan een tüd van 5001000 jaar worden genomen. Dit gaat vèr uit boven een mensenleeftijd. Het verkeer neemt thans met 17 per jaar toe. Het is in 6 jaar verdubbeldin 20 jaar verdrievou digd. De Axelsestraat kan dan niet meer de ver keersfunctie vervullen. Een winkelstraat is niet verenigbaar met de toenemende verkeersintensiteit. De heer Camps: Meneer de Voorzitter, naar aan leiding van het interessante betoog van de heer Gouwetor kan ik met vreugde vaststellen, dat plan nen zijn gemaakt om Terneuzen een mooi aan zien te geven. Tevens heb ik met genoegen ver nomen, dat de Rijkswaterleiding zal worden ge dempt. Zou het misschien mogelijk zijn om ook een dergelijk plan voor Sluiskil op te stellen? De Voorzitter: Daar zijn wij mee bezig. De toe komst van de westelijke waterleiding hangt samen met de kanaalplannen. Deze zijn thans in ruwe vorm zodanig bekend, dat aan een uitbreidings plan voor Sluiskil kan worden gewerkt. Voor zo ver ons bekend zal de waterleiding op zodanige afstand komen te liggen, dat Sluiskil hiervan geen overlast ondervindt. De heer Camps: Wanneer er een accoord is ge troffen met de Rijkswaterstaat voor een Rijkswa terleiding in de kom, eventueel over 6 a 7 jaar, dan kan toch wel hetzelfde gebeuren met Sluiskil? De Voorzitter: In verband met de verhoging van de zeeweringen is opheffen van de Rijkswaterlei- ding in- het oostelijke gedeelte van Terneuzen ur gentie nummer 1. Dit werk dient zo spoedig mo gelijk te worden, aangevat. De heer Camps: Kan dit zelfde niet voor Sluis kil gelden? Het gaat hier om de. gezondheid van de bevolking van Sluiskil. De Voorzitter: Bij het Rijk blijkbaar niet. De heer Camps: Sluiskil maakt een onderdeel uit van de Gemeente Terneuzen, doch tot op heden is hieraan onvoldoende aandacht besteed. De ka naalplannen zijn toch bekend? Ik zou het op prijs stellen, indien het mandaat van de heer Gouwetor zou kupnen leiden tot bestudering van Sluiskil. De Voorzitter: Wij bekijken de plannen en zul len de mógelijkheid onder ogen zien de heer Gou wetor te verzoeken ook voor Sluiskil plannen te maken. Dit is een kwestie van nader overleg. De heer Weterings: Meneer de Voorzitter, be staat de mogelijkheid om de bochten uit de dijken te nemen, wanneer straks de zeeweringen moeten worden verhoogd? De Voorzitter: Dit is technisch niet mogelijk. De heer Gouwetor: Dit blijkt technisch onmoge lijk, omdat de vaarroute van de schepen te dicht bij de dijken ligt. De diepte van het water buiten dijks bedraagt 50 m, zodat dit enorme kostenver hoging zou meebrengen. De Rijkswaterstaat heeft een geringe bochtenverkorting toegestaan bij de Stenen Beer. De heer De Feijter: Ik heb met belangstelling naar de heer Gouwetor geluisterd. Het is het beste, dat de oostelijke Rijkswaterleiding verdwijnt. De nieuwe leiding zal dus waarschijnlijk door de Nieuw Otheensepolder komen. Hoe denkt men over de waterafvoer van de Zeven Triniteitspolder e.a.? Ik bedoel de polders, die niet rechtstreeks op de Otheensekreek uitkomen. Het water heeft een lange weg af te leggen. De Voorzitter: Dit betreft rioleringsplannen, welke in overleg met het Rijk gemaakt moeten worden. De heer Weterings: Nu de Rijkswaterleiding verdwijnt, is het toch de bedoeling om het zwem bad, hetwelk daar aanvankelijk was geprojecteerd, te handhaven? De Voorzitter: Ja. De heer F. Dieleman: Meneer de Voorzitter, ik heb in de vorige vergadering bezwaar gemaakt tegen het bestemmen van goede cultuurgrond voor sportvelden. Nu wij thans het uitbreidingsplan hebben vast te stellen met de daarin geprojecteer de sportvelden en begraafplaats, wil ik in het kort 4 mijn bezwaren naar voren brengen. Ik wil echter voorop stellen, dat mijn bezwaar niet gaat tegen het aanleggen van een begraafplaats. Ik ben er ook van overtuigd, dat de Gemeente grond nodig heeft voor woningbouw. Wanneer ik echer bij de stukken het grote complex sportvelden van allerlei soort bezie, dan vind ik dat kostbare cultuurgrond beter gebruikt kan worden en acht ik het niet verantwoord om deze aan de heden daagse sport op te offeren. Ik acht het ook financieel niet verantwoord om het geld van de Gemeente hiervoor te bestemmen. En daar helaas ook in onze Gemeente des Zondags gebruik wordt gemaakt van de sportvelden, acht ik het principieel in het geheel niet verantwoord hieraan mede te werken. Ik ben van mening, dat de Overheid de zondagsrust heeft te bevorderen. Hoe meer gelegenheid tot sport op zondag, hoe meer de zondagsrust belemmerd wordt. Ik zal dan ook tegen dit voorstel stemmen. De heer Henry: Ik ben erg dankbaar voor de uiteenzetting, die de heer Gouwetor gegeven heeft. Ook ik geloof, dat, naar aanleiding van hetgeen in de commissie is besproken, de uitbreiding van Ter neuzen inderdaad in oostelijke richting moet wor den gezocht. Het zwembad is geprojecteerd op een plaats, die ons zeer ter harte 'gaat. Is U het volkomen eens met deze plaats? Is dit geen compromis? U hebt gezegd, dat de bebouwing van de Ge meente stopt aan de rand van het sportvelden complexbegraafplaats. De begraafplaats lag vroeger buiten de bebouwde kom. Nu zou men kun nen zeggen, waarom is deze zo dicht bij de bebouw de kom geprojecteerd? Wanneer Terneuzen uit breidt, kan toch de mogelijkheid bestaan, dat het sportveldencomplex en de begraafplaats toch nog worden ingebouwd. Acht U dit niet bezwaarlijk? Tevens wilde ik U vragen of in het uitbreidings plan rekening is gehouden met de aanleg van speelplaatsen. Hieraan is gebrek in deze Gemeen te. Is er ook aan een speelplaats gedacht bij het zwembad In aansluiting op hetgeen de heer Van Lange- velde heeft gezegd over de afstand tussen het sportveldencomplex en de begraafplaats, lijkt mij 6080 m te weinig, vooral in de winter, als de bomen geen bladeren hebben. Is het misschien mogelijk de afstand tot 100 m te vergroten en daartussen een behoorlijk plantsoen aan te bren gen? De heer Gouwetor: Het zwembad is inderdaad een compromis. Ik was zeer geporteerd om het zwembad iets in oostelijke richting aan te leggen. Het front van de zeezijde eist stedebouwkundig een onmiddellijk aansluitende bebouwing vanaf de Schelde. Langs de Schelde dient evenwel bebou wing met meerdere woonlagen te komen, aange zien vrije woonhuizen hier te kostbaar zouden zijn. Huizen van 5 m hoogte zijn dus niet denkbaar. Door het projecteren van deze bouw kan dit front aan de zeezijde dus onmiddellijk aansluitend wor den gemaakt. De Scheldekade is te weinig markant De bebouwing zou door het zwembad in 2 fronten uiteen vallen. Door genoemde bebouwing kan evenwel de aansluitende bebouwing vanaf de Schelde bezien, dus worden gehandhaafd. De tweede vraag van de heer Henry had be trekking op de begraafplaats ten aanzien van even tuele toekomstige uitbreiding van de stad. De uitbreiding is naar onze voorlopige raming berekend op de eerste 25 jaar. Bij stedebouwkun digen is het de gewoonte de daarop volgende tijd aan de volgende generatie over te laten. Bij sterke groei van een gemeente, bijv. tot 100.000 inwoners, is het geen bezwaar, indien de begraafplaats binnen de bebouwde kom komt te liggen. Ik wijs U in dit opzicht op de Gemeente Rotterdam. Door groenstroken van 4050 m kan de be graafplaats van de bebouwde kom worden ge scheiden. Wat de derde vraag betreft, er zijn verschillen de speelplaatsen in het uitbreidingsplan geprojec teerd. Met betrekking tot de afstand sportveldencom plexbegraafplaats kan ik U mededelen, dat het sportveldencomplex in zijn eerste opzet bleek al te klein te zpn. Het hoofdveld, waar dus het meeste lawaai kan zijn, ligt op 200 m afstand van de begraafplaats. De heer Henry: Het oefenveld wordt meer ge- gebruikt. De heer Gouwetor: Op een oefenveld wordt na tuurlijk niet zoveel gejuicht als op een hoofdveld. De heer Hol: Ik ben erg geporteerd, dat het zwembad komt waar het ook aanvankelijk gepro jecteerd was. Meneer de Voorzitter, wanneer wij denken aan de mogelijkheden voor het toerisme, dan moeten wij niet denken dat de toeristen naar Terneuzen komen om van het zwembad gebruik te maken. Die zullen wèl komen, wanneer het recreatie-oord kan worden benut. Met het zwembad is dit een factor in het belang van Terneuzen. Ik ben het met de nu geprojecteerde plaats van het zwembad volkomen eens. De heer Gouwetor verlaat de vergadering. De heer Hol: Kan door de brandweer ook gebruik gemaakt worden van de waterpartij? In Oostburg is dit ook het geval. Een en ander zou misschien hier ook samen kunnen gaan. De Voorzitter: Dit is niet de hoofdbedoeling. Er kan bekeken worden of de waterpartij hiervoor dienstig kan zijn. De heer Weterings: Ik zou willen inhaken op hetgeen de heer Hol heeft gezegd. In het kader van de B. B. is dit zeer belangrijk. Nu de Rijks- waterleiding wordt afgesneden, zouden wij in die hoek kunnen beschikken over een reserve, wan neer er iets mocht gebeuren. De Voorzitter: Wij zullen dit bekijken. Het voorstel tot vaststelling van het uitbrei dingsplan sportveldbegraafplaats wordt zonder hoofdelijke stemming aangenomen. De heer F. Dieleman wordt geacht tegen het sportveldencomplex te hebben gestemd. 11. Aanbieding Gemeentebegroting over het dienstjaar 1956. Deze wordt zonder bespreking of hoofdelijke stemming aangenomen. 12. Omvraag. De heer Henry: Meneer de Voorzitter, de heer Camps heeft zojóist gesproken over de waterlei ding in Sluiskil. "Iri verband met de bietencam pagne worden er in Sluiskil klachten vernomen, niet alleen voor wat betreft de reuk, doch ook met betrekking tot schade aan de huizen enz. Wanneer er pogingen gedaan worden hieraan iets te doen, wil ik dit gaarne steunen. Er is in onze fractie nog een ander punt besproken. Wij hebben hier omtrent inlichtingen ingewonnen. Er zijn meer dere gemeenten geweest, die last hebben gehad van een Rijkswaterleiding. Men heeft een proces bij de civiele rechter aanhangig gemaakt op grond van art. 1401 van het Burgerlijk Wetboek. Mis schien dat dit hier ook beproefd kan worden. Wan neer men hier met klachten komt, wordt er ge antwoord, dat er gewacht moet worden op de ka naalplannen. Ik geloof dat de Gemeente hierin niet kan optreden, omdat deze in Sluiskil geen woningen heeft die schade lijden. Bij de woning bouwvereniging en verschillende particulieren is dit wèl het geval. Wanneer deze de handen ineen slaan zou het misschien mogelijk zijn door middel van een pro cedure tegen de Staat een voorziening te treffen. Ik meen, dat succes te behalen zal zijn. De heer Weterings: Naar aanleiding van het geen de heren Henry en Camps hebben gezegd over de waterleiding te Sluiskil, bestaat misschien de mogelijkheid om de Gemeente Sas van Gent te verzoeken een waterzuiveringsinstallatie te bou wen. De heer De Waal: In Sluiskil ruikt de water leiding vooral als het water loopt, n.l. wanneer de- suikerfabriek draait. De heer De Vos: Over de leiding te Sluiskil werd reeds gesproken, toen ik in de Raad kwam. Zelfs toen ik nog een kleine jongen was. Het is bedroevend, dat het zolang moet duren vóórdat er voorzieningen zijn aangebracht. Persoonlijk ge loof ik, dat degene, die eigenaar van deze water leiding is en die dus de industrie toestaat daarop af te wateren, verantwoordelijk is. Ten aanzien van de zuivering van het water, dat in deze leiding wordt toegelaten, zouden voorschriften moeten worden gegeven. Bij het afgeven van een hinder wetvergunning zou men hiermede rekening moe ten houden. Anderzijds zijn er ook Belgische indu strieën, die hierop afwateren, zodat het water reeds verontreinigd is, wanneer het Sas van Gent binnenkomt. Door de Provincie zijn, in samen werking met de Gemeente, plannen gemaakt voor een persleiding. Ook die plannen bleken onuit voerbaar. De waterleiding hangt ten nauwste samen met de kanaalplannen. Wanneer de laatste doorgaan, zal de waterleiding omgelegd worden. Het College heeft besloten ook een uitbreidings plan voor Sluiskil te laten maken. Dat wil niet zeggen, dat de waterleiding direct zal verdwijnen, aangezien wij hierover geen zeggenschap hebben. Anderhalf jaar geleden is door de bevolking van Sluiskil een adres ingestuurd, waaraan wij adhae- sie hebben betuigd, doch het resultaat was nihil. Wij zijn ervan overtuigd, dat het ook voor de Rijkswaterstaat moeilijk is om nu reeds voorzie ningen te treffen. Men kan wel plannen maken, doch deze nog niet uitvoeren. De inwoners van Sluiskil en de Zevenhuisjes zijn er de dupe van. Laat men echter niet de illusie wekken, dat Bur gemeester en Wethouders hierin verandering kun nen brengen. Dit is een zaak van het Rijk. De gedachte van de heer Henry, dat schadever goeding kan worden gevraagd, is volgens mij door belanghebbenden te overwegen. Alleen iemand, die werkelijk schade heeft, kan dit vragen. De heer Weterings: Ik heb met grote voldoening gezien, dat de politie, vooral aan de Axelsebrug, bezig is de mensen over de zebrastrepen te leren lopen. Zodra echter de politie weg is, wordt dit niet meer gedaan. Is het mogelijk, dat de hoeken afgezet worden met palen met kettingen. Hierdoor worden de moeilijkheden ondervangen. In meer dere gemeenten wordt hiervan gebruik gemaakt en dit is de enige oplossing om het gevaar bij de Axelsebrug op te lossen. Verder wilde ik vragen of het mogelijk is om stopborden te plaatsen in de Zuidlandstraat, Kerk hoflaan en in meerdere straten, die uitmonden op de Axelsestraat. Hiermede zijn niet veel kosten gemoeid, terwijl het toch wel bevorderlijk is voor de verkeersveiligheid in de Axelsestraat. De heer De Vos: Dit is ook de vorige raadsver gadering reeds besproken. Ik heb toen gezegd, dat deze zaak in onderzoek is. Het gaat er om of de Axelsestraat voorrangsweg moet worden, dan wel of er stopborden moeten worden geplaatst. Hieromtrent is advies gevraagd aan de A. N. W.B., doch er is nog geen antwoord ontvangen. Een en ander gaat niet zo vlot. De heer Weterings: Deze zaak is zeer urgent. Met het doortrekken van een voorrangsweg komen wij niet klaar. Ik persoonlijk ben sterk voor stop borden. Er gebeuren de laatste tijd nogal eens ongelukken. De heer Van Riet: In aansluiting hierop wil ik voorstellen om de banden niet wit te verven, doch van witte stenen te maken. Van witte stenen is de kleur blijvend. Wanneer de banden geschilderd worden belemmert dit het verkeer. De heer De Vos: Het schijnt, dat witte stenen meer slipgevaar opleveren. De Voorzitter: Wij zullen dit bekijken. De heer De Feijter: Enige maanden geleden heeft de Gemeenteraad besloten medewerking te verlenen aan het stichten van een werkplaats voor minder-validen. Komt men met het geraamde be drag uit? De heer De Vos: Bij de begroting zullen wij hiervan een overzicht overleggen. Het heeft moeite gekost om geschikt werk voor deze werkplaats aan te trekken. Het aantal personen, dat hier werkt, is niet groot. Het was de bedoeling om het werk uit te breiden en nu is er een kans, dat dit inderdaad zal gelukken. In deze streek zijn weinig industrieën, die iets hebben dat in deze werkplaats kan worden gemaakt. De mensen worden in hoofd zaak tewerkgesteld krachtens asociale werkvoor zieningsregeling voor handarbeiders, waardoor 901% van de kosten door het Rijk wordt vergoed. Voor Philips' Gloeilampen zou men zeker kunnen werken. De heer De Feijter: Vorige week ontvingen de raadsleden een afschrift van een brief van de Ter- neuzense Jeugdraad, welke was gericht aan Bur gemeester en Wethouders. Hierin werd medege deeld, dat met de instuifavonden in „Bethel" was gestopt en dat in Terneuzen niet één gebouw te vinden is, dat aan het door de Terneuzense Jeugd raad gestelde doel beantwoordt. Ik wil wijzen op het Hervormde Jeugdgebouw in de Kerkhoflaan, dat ruimte hiervoor biedt en gehuurd kan wor den. Er zijn toch ook nog wel andere gebouwen? Het is mogelijk, dat men niet uitkomt met de ver strekte subsidie, maar ik geloof niet, dat de' raad het bezwaarlijk zou vinden, wanneer de subsidie werd verhoogd. De heer N. F. Dieleman: In de vorige raadsver gadering heb ik gesproken over de outillage van de haven van Terneuzen. Na vele jaren is er deze week weer een boot met hout gearriveerd, welke thans in het Noorderdok ligt. Ik heb gezien, dat de boot werd gelost door de 2 nieuwe kranen, die daar gebouwd zijn. Ik vraag mij af, hoe het moet gaan als er grotere boten komen. Binnenkort moet er weer hout worden gelost, doch voor deze boten zijn er geen kranen, aangezien deze in het Zuiderdok moeten lossen. Ik verzoek U er bij Den Haag op aan te dringen dat er in het Zuiderdok ook kranen komen. De heer Van Riet: Er is mij ter ore gekomen, dat gisteren door de werknemers is geklaagd over een te lage vergoeding. De heer N. F. Dieleman: Het was reeds zo lang geleden, dat er hier een houtboot was gelost. Door de werkgever, de heer De Meijer, werd gevraagd eerst te gaan werken, doch de werknemers stel den er prijs op de vergoeding te kennen. Na be spreking is deze zaak opgelost. De heer Van Langevelde: In de lange straat van de Van Steenbergenlaan, evenwijdig aan de watertoren heb ik slechts 3 lantaarns geteld. Zou den hier ook meer lichtpunten geplaatst kunnen worden? De heer De Vos: Dit is ons bekend. Wanneer het Oostelijk Bolwerk wordt aangelegd kan deze zaak tegelijk worden bekeken. De heer Hol: De vorige raadsvergadering heb ik U gewezen op het onklaar raken van de Baily- brug aan de Westsluis. Ik heb thans vernomen, dat deze brug in een zodanige toestand verkeert, dat zij wellicht niet kan worden hersteld. De heer Fijn van Draat: Deze brug wordt op 2 punten gesteund. Het is nu maar de vraag of de brug kan worden gerepareerd, dan wel of er een nieuwe brug moet komen. De heer F. Dieleman: Op welk uur worden de afdelingsvergaderingen gehouden? De Voorzitter: Om 7 uur. De vergadering wordt gesloten. De eerste Russische atoomcen trale heeft in de zeventien maan den van haar bestaan aan elee- trische stroom 20 millioen k" i geleverd, waarvoor in totaal vijf kilo uranium nodig was, zo heeit de directeur van het station, Ni- kolajef, in een vraaggesprek voor radio-Moskou meegedeeld. Naar zijn zeggen verbruikt de centrale dagelijks dertig gram uranium. In een gewone centrale zou men voor dezelfde hoeveel heid electriciteit meer dan hon derd ton steenkool nodig hebben. DONDERDAG 10 NOVEMBER. HILVERSUM I: 7.00 Nieuws; 7.10 Gram.; 7.45 Morgengebed; 8.00 Nieuws; 8.15 Gr.; 9.00 Voor de vrouw; 9.35 Waterstanden; 9.40 Schoolradio; 10.00 Gram.; 10.30 Morgendienst; 11.00 Voor de zieken; 11.45 Chansons; 12.00 Angelus; 12.03 Lunchconcert; 12.30 Land- en tuinbouwmed.; 12.33 Wij van het land; 12.40 Verv. concert; 12.55 Zonnewijzer', 13.00 Nieuws; 13.20 Piano; 13.45 Gram.; 14.00 Orkest; 14.30 Piano; 14.45 Voor de vrouw; 15.15 Gr.; 15.35 Vocaal ens.; 16.00 Bijbel lezing; 16.30 Viool en clavecim- bel; 17.00 Voor de jeugd; 17.30 Gram.; 17.40 Koersen; 17.45 Meis jeskoor; 18.10 Gram.; 18.25 Muz. causerie; 18.45 Leger des Heils; 19.00 Nieuws; 19.10 Gram.; 19.20 Causerie; 19.30 Gram.; 20.00 Ra diokrant; 20.20 Alle hens aan dek; 21.45 Gram.; 22.00 Tijd schriftenkroniek; 22.10 Orgel; 22.40 Gram.; 22.45 Avondover denking; 23.00 Nieuws; 23.15 Sport; 23.20 Gram. HILVERSUM II: 7.00 Nieuws; 7.10 Gram.; 7.15 Gym.; 7.30 Gr.; 7.50 Dagopening; 8.00 Nieuws; 8.15 Gram.; 9.00 Gym.; 9.10 Voor de huisvrouw; 9.15 Orkest; 9.40 Morgenwijding; 10.00 Gr.; 10.50 Voor de kleuters; 11.00 Voor de huisvr.; 11.15 Lichte muz.; 11.45 Causerie; 12.00 Zang en plano; 12.25 In 't spionnetje; 12.30 Land en tuinbouwmed.; 12.35 Gram.; 12.50 Causerie; 13.00 Nws; 13.15 Dansmuziek; 13.55 Beursberich ten; 14.00 Jiddische liederen; 14.15 Hoorspel; 14.45 Viool en piano; 15.15 Voor de zieken; 16.00 Gram.; 16.10 Voordracht; 16.25 Sopraan en hammondorgel; 16.45 Voor de jeugd; 17.30 Lichte uz.; 17.45 Regeringsuitz.; 18.00 Nws; 18.15 Sport; 18.25 Lichte muziek; 18.55 Gesproken brief uit Lon den; 19.00 Voor de kleuters; 19.05 Cabaret; 19.25 Lichte muziek; 19.45 Voor de jeugd; 20.00 Nws; 20.05 Klankbeeld; 20.15 Concert gebouworkest; 22.30 Piano; 22.40 Act.; 22.50 Sport; 23.00 Nieuws; 23.15 Act.; 23.25 Jazzmuziek; BRUSSEL (VI.): 11.45 Gram.; 12.30 Weerbericht; 12.34 Gram.; 13.00 Nieuws; 13.10 Orgel; 14.00 Engelse les; 14.15 Gram.; 14.30 Franse les; 14.45 Gram.; 15.00 Jeugd en muziek; 16.30 Gram.; 17.00 Nieuws; 17.15 Voor de kirf- deren; 18.15 Zang en piano; 18.30 Voor de soldaten; 19.00 Nieuws; 19.40 Gram.; 19.50 Vrije politieke tribune; 20.00 Gr.; 20.10 Klank beeld; 20.40 Verzoekprogramma; 21.30 Jazzconcert; 22.00 Nieuws; 22.15 Moderne muziek; 22.55 Nws

de Vrije Zeeuw | 1955 | | pagina 8