De Geneefse conferentie begonnen Het Koninklijk bezoek aan de West Mie WEERSVERWACHTING HOOGWATER ZON- en MAANSTANDEN de nieuwe President Lonardi kondigt politiek van soberheid af Nieuw beroep van Ver. Naties op Nederlandse deskundigen De!Politieke commissie der V. N. VRIJDAG 28 OCTOBER 1955. 10e Jaargang No. 3597. De werking van de Merapi gevaarlijk Militair verdrag tussen Egypte en Saoedi-Arabië De Koningin en Prins in Suriname De Buraimi-oase bezet AGENDA Oct. Amerikaans protest tegen vrijlating van generaal Dietrich Israëlisch-Egyptisch incident Spionnage-organisatie op Amerikaanse basis in Japan Engeland dreigt uit V. N.-commissie te treden Albanië krimpt strijdkrachten in De rustdagen op Si Maarten Proclamatie van de Koningin Indonesische infiltranten in Hollandia verhoord Communistisch China laat weer twee Amerikanen vrij Bomaanslag op hoofdkwartier van Italiaanse vakbond Amerikaan veroorzaakte opschudding in Rabat SIEMENS RADIO O'O DOOR Rufi&TE - ACOUSTIEK - ZEEPOST Frankering bij abonnement Terneuzen Di mur-Hoofdredacteur I. van de Sande eordstraat 5557 Terneuzen Redactieadres: Telefoon 2073 en 2510 Na 5 uur uitsluitend 2073 Gironummer 38150 Abonnementsprijs5,35 per kwartaal; per maand 1,80; per week 43 cent. Losse nrs 8 ct. VRIJE ZEEU Verschijnt dagelijks Uitgeefster N. V. v/h Firma P. J. van de Sande, Terneuzen. Advertentieprijs per mm 15 ct; minimum pee advertentie 2,25. Rubriek Kleine Advertenties: 5 regels L— iedere regel meer 20 cent. Vermelding: Brieven onder nummer, of: Airea Bureau van dit Blad 20 cent meer. Inzending advertenties tot 's namiddags 2 uur. Voor het Maandagnummer: Zaterdags 10 urn*. In het Volkeren paleis in Genève is Donderdagmiddag om vier uur de conferentie van minister van Buitenlandse Zaken der „Grote Vier", Foster Dulles (Verenigde Staten), MacMillan (Gr.- Brittannië), Molotof (Sowjet-Unie) en Pinay (Frankrijk), begonnen. Naar in conferentiekringen verluidt, begon de eerste vergadering al direct met een meningsverschil tussen de Westelijke ministers en Molotof over de volgorde van de verschillende kwesties. De Westelijke ministers spraken zich uit voor gelijktijdige onderhan- de&ngen over hereniging van Duitsland en de Europese veiligheid. Molotof zei echter, dat de vrede in Europa verzekerd moet zijn vóór Duitsland onder één regering zou kunnen worden verenigd. Molotof herhaalde tevens het Sowjet-standpunt, dat de hereni ging van Duitsland in de eerste plaats een kwestie is waarover de regeringen van Oost- en West- Duitsland moeten onderhandelen als eenmaal een Europees veilig heidsstelsel zal zijn opgezet. Deze verklaringen plaatsen de conferentie terug in het dispuut dat ook voor de regeringsleiders op hun conferentie in Juli moei lijkheden opleverde. Op de con ferentie in Juli had men besloten, dat de twee vraagstukken het veiligheidsstelsel en de hereni ging van Duitsland gezamen lijk, zonder voorrang het één boven het ander, door de minis tens van Buitenlandse Zaken be handeld moesten worden. De Franse minister Pinay, die Donderdag als voorzitter optrad, verklaarde in zijn openingstoe spraak, dat de ministers zich niet tevreden mogen stellen met het voeden van de hoop die in de we reld is ontstaan door de conferen tie van de regeringsleiders. Wij moeten ons inspannen om deze hoop in feiten om te zetten, zo zei hü. Pinay meende, dat wat het De werking van de vulkaan de Merapi wordt thans gevaarlijk beschouwd. Dagelijks hebben ge middeld 200 aardstortingen plaats, die thans niet, zoals voor kort het geval was, in twee rich tingen Stromen, doch minstens 88 dessa's bedreigen. Op twee plaatsen zijn gloedwolken ont staan, gepaard met lava, waar bij soms ook asregens optreden. In de randbossen ontstaan her haaldelijk branden. De autoritei ten hebben voorzorgen genomen, doeh slaan met bezorgdheid ga- dev hoe een deel van de bevolking dagelijks nog gras snijdt in de gevaarlijke zóne. Barakken voor evacué's zijn ge reed en credieten zijn ter be schikking vot hulpverlening. De obser /atieposten zijn voorzien van verbindingsmiddelen om eventueel bedreigde plaatsen te waarschuwen. Voorbereidingen zijn genomen om zo nodig auto's te vorderen voor een snel ver voer uit de te ontruimen gebie den. eerste agenda punt de eenheid van Duitsland en de veiligheid betreft, geen enkele belemme ring bestaat voor een onmiddel lijk besluit over de modaliteiten van een plan voor verbinding van het herstel van Duitslands een heid met de uitwerking van een veiligheidsstelsel. Als een derge lijk besluit uitblijft, kunnen ver der vorderingen worden ge maakt, aldus de Franse minister. Het vraagstuk van de ontwa pening zou volgens Pinay meer tijd vergen. Hij geloofde, dat de ministers slechts overeenstem ming zouden kunnen bereiken over een aantal inleidende maat regelen, die tezamen een begin zouden vormen dat snel in de praktijk gebracht zou kunnen worden. De Franse regering hecht ook grote waarde aan het agenda punt „ontwikkeling van contac ten tussen Oost en West", zo zei Pinay voorts. Aangezien de vei ligheid van West-Europa, zo lang de wereld verdeeld is, onverbre kelijk verbonden blijft aan zijn veiligheidsorganisaties, zou het een illusie" zijn om te spreken van een Europa verenigd in een gemeenschappelijk veiligheids stelsel. Aan de andere kant moet het mogelijk zijn stap voor stap te komen tot herstel van een ver enigd Europa door een „nieuw klimaat", geschapen door ontwik keling van economische, cultu rele en menselijke contacten tus sen Oost en West. Pinay verzocht zijn collega's hun redevoeringen kort te hou den. MACMILLAN Zijn Britse collega, MacMillan, verklaarde te geloven, dat de verschillende standpunten die Oost en West ten aanzien van di verse vraagstukken innemen, tot elkaar gebracht kunnen worden. De Britse delegatie zal alles in het werk stellen om tot resulta ten te komen. Wij moeten ons werk met sym pathie en wederzijdse begrip aanvangen en wij mogen ons niet laten verontrusten door tijdelijke tegenslag of ons laten afleiden door moeilijkheden, hoe groot die ook mogen zijn, aldus MacMillan, die voorts zijn spijt betuigde over de ziekte van president Eisenho wer. MOLOTOF: Molotof verklaarde, dat het Duitse vraagstuk ondergeschikt is aan het vraagstuk der Europe se veiligheid en dat de ministers Oost- en West-Duitsland moeten helpen bij het vinden van een op lossing voor hereniging van Duitsland. Hij meende, dat het denkbeeld om het Europese veiligheidsstel sel en de hereniging van Duits land geleidelijk tot stand te bren gen, niet verworpen diende te worden, mits het doel een werke lijke Europese veiligheid en her eniging van Duitsland op vreed zame en democratische wijze is. Molotof waarschuwde evenwel, dat dit doel niet bereikt kan wor den als tevens in geheel Duits land het militarisme geleidelijk hersteld zou worden. Wat de bewapening betreft ver klaarde Molotof, dat de conferen tie vooral middelen moet vinden om een einde te maken aan de bewapeningswedloop, ter vermin dering van de „opgeblazen natio nale strijdkrachten" en voor een verbod van atoomwapens, tenein de de mensheid te verlossen van het gevaar van een atoomoorlog. DULLES: De Amerikaanse minister van Euitenlandse Zaken, John Foster Dulles, die als laatste sprak, deel de mede, dat de*Ver. Staten be reid zijn deel te nemen aan verze keringen in verband met hereni ging van Duitsland, om herleving van Duits militarisme te verhin deren. Hij geloofde, dat deze ver zekeringen met alle rechtmatige veiligheidsverlangens rekening houden en dat zij het mogelijk dienen te maken, dat nu maatre gelen genomen worden voor de nereniging van Duitsland, die reeds lang over tijd is. Vorderingen met de ontwape- ningskwestie hangen volgens de Amerikaanse minister niet slechts af van overeenstemming over vermindering van bewape ning, doch ook van verzekeringen dat de overeengekomen vermin- deringen werkoijk worden uitge voerd. PRINSES IRENE ONTHULDE MONUMENT VOOR BRIGADE „PRINSES IRENE". Prinses Irene heeft Donderdag haar eerste officiële daad gedaan, waarbij haar ouders niet tegen woordig waren. Omstreeks kwart over drie gis termiddag onthulde zjj te Tilburg het monument, dat is gewijd aan de nagedachtenis van de konink lijke Nederlandse brigade „Prinses Irene", die elf jaar geleden strij dend de wolstad binnentrok. Tussen Egypte en Saoedi-Ara bië -is Donderdag een onderling militair verdrag getekend, aldus is officiëel te Cairo bekendge- gemaakt. Het veelomstreden vliegveld Zanderij, onderwerp van menig verhit debat, omdat men het over de plaats zóver van Panamaribo niet eens is, was het stukje Surinaamse grond, dat het eerst betreden werd door een regerend vorstin van het Huis van Oranje. Het vormde het entreé tot dit deel van het koninkrijk voor H. M. Koningin Juliana en Prins Bernhard, toen zij Donderdagmiddag rond half drie, komende van de Bovenwindse eilanden, in Suriname arriveerden. H. M. zag er, ondanks de lange vliegreis want men vergeet zo gauw, dat de Antillen en Surina me ver van elkaar gelegen zijn uitgerust uit en men kon het Prins Bernhard aanzien, dat de mogelijkheden om aan water sport te doen op Sint Maarten niet onbenut waren gebleven in de twee rustdagén die in het beweeglijk en trekt naar die plaatsen, waar werk te vinden ie. Het zijn geen landbouwers, maar in hoofdzaak arbeiders. NAAR DOMBURG. Nadat de Koningin en Prins van hun Indiaanse onderdanen voorlopig afscheid hadden geno men, stapten allen in de gereed staande auto's en in snelle vaart ging het naar Domburg. Little Bay hotel waren doorge bracht. Gebruind, opgewekt en vrolijk, dit was de eerste indruk, die de aanwezigen op het vlieg veld met aan het hoofd gouver neur Klaasesz van het Vorste lijk Paar kregen. De begroeting was allerhartelijkst en als wij goed verstaan hebben, sprak H. M. er haar vreugde over uit nu na ruim elf jaar weer eens in Suriname te zijn toen zij gouver neur mr J. Klaasesz de hand schudde. Als Prinses was Koningin Ju liana namelijk gedurende de oor log reeds eenmaal in Suriname geweest, en wel in 1943, en ook voor Prins Bernhard is dit deel van het Rijk geen „terra incog nita". Vervolgens volgde een zeer plechtige begroeting door de oud ste inwoners van Suriname, de Indianen, waarvan er nog om en nabij 37(100 in Suriname leven. Voorop stonden de kapiteins Cal- livan het Bernharddorp, waar Caraiben Indianen leven, en Christiaan uit Matta van de Aro- wakken, tezamen met Filippus Sabajo, dorpshoofd te Powakka en achter hen vele tientallen van de bewoners van Bernharddorp en Matta, die dit grote ogenblik, de aankomst van de Vorstin uit Holland en haar gemaal, niet graag hadden willen missen. De Indiaanse bevolking in Su riname is over het algemeen zeer Saoedi-Arabië heeft Woens dagavond op het hoofdkwartier van de V. N. te New York een verklaring uitgegeven, waarin wordt geprotesteerd tegen de „gewapende agressie van de Britse regering jegens de Saoe- di-Arabisehe Buraimi-oase". Herinnerd wordt aan 't stand punt van Saoedi-Arabië, dat 't lot van de oase imoet worden ge regeld door een plebisciet, waar bij de bevolking zou moeten uit maken, „of zij tot Saoedi-Arabië wil blijven behoren of tot Muscat of Abou Dhabi, die z.g. Britse protectoraten zijn". Engeland wordt ervan be schuldigd zich te hebben terug VRIJDAG 28 OCT. TERNEUZEN: Luxor-Theater, 8 uur: „The Barefoot Con- tessa". ZATERDAG 29 OCT. TERNEUZEN: Luxor-Theater, 8 uur: „The Barefoot Co«- tessa". Concertgebouw, 8 uur: „Ich tanze mit dir in den Himmel binein". AXEL: Het Centrum, 6.30 en uur: „The Captain's Para dise". medegedeeld door het K.N.M.I. te De Bilt, geldig van Vrijdagoch tend tot Vrijdagavond. Buiig. Veranderlijke bewolking met op de meeste plaatsen enkele bui en. Overwegend matige, maar icings de kust af en toe krachtige wind uit westelijke richtingen. K®ude ochtend. In de middag de zelfde temperaturen als giste ren of iets lagere. ZATERDAG 29 OCTOBER. President Eduardo Lonardi van Argentinië heeft Woensdag avond via de radio de bevolking meegedeeld, dat zij zich moet voorbereiden op een politiek van „soberheid, arbeid en op offeringen", voor het herstel van het land na de „rampzalige economische politiek van de re gering van Peron. „Het tijdperk van verborgen feiten is geëindigd. Het volk moet de waarheid weten, hoe pijnlijk deze ook moge zijn". Hij voegde hieraan toe, dat het deficit voor 1955 aan het eind van het jaar 200 millioen dollar zal bedragen. De Argentijnse buitenlandse schuld zal 757 mil lioen dollar bedragen, tegenover activa van nauwelijks 450 mil lioen dollar. De president verklaarde, dat Argentinië niet meer het grote exportland van het verleden is. De exporten waren in de afge lopen vijf jaar slechts de helft van die in de vijf jaar vooraf gaande aan de oorlog. Hij noemde de oliepolitiek van Peron „rampzalig" en zei, dat een vijfde van Argentine's import bestond uit olie, terwijl het land volop onaangesproken bronnen heeft. Argentinië heeft een tekort aan energie voor het economi sche leven en de spoorwegen, die in 1946 van Engeland werden overgenomen en genationali seerd, zijn 25 jaar bij hun tijd ten .cLchter. Oorzaak van de moeilijkheden is de geringe productiviteit, die in de afgelopen tien jaar nauwe lijks met 3,5 is toegenomen, aldus de president. Breskens Terneuzen Hansween Walsoorden v.m. 0.07 0.42 1.22 1.32 n.m. 12.21 12.56 1.36 1.46 28 7.28 17.23 15.46 3.54 29 7.29 17.21 16.07 5.12 30 7.31 17.20 16.32 6.33 31 7.33 17.18 17.04 7.56 Net. 1 7.35 17.16 17.45 9.18 2 7.37 17.14 18.38 10.34 Timothy Murphy, commandant FU1IU„ van de" Amerikaanse oudstrij- Egyptische grens bij Nizzana dersorganisatie „Veterans of overschreden en is een kilometer Volgens een woordvoerder van het Israëlische leger heeft een afdeling Egyptische militairen Donderdagochtend de Israëlisch Foreign Wars", heeft bij de Amerikaanse minister van Bui tenlandse Zaken, John Foster Dulles, geprotesteerd tegen ce vrijlating van de vroegere Duit se S.S.-generaal Sepp Dietrich. Dietrich werd in Juli 1946 door een militair gerechtshof veroor deeld tot levenslange gevange nisstraf wegens het laten dood schieten van meer dan 100 ge vangen genomen Amerikaanse soldaten in Malmedy tijdens het Duitse Kerstoffensief in de De vrijlating van Dietrich uit de gevangenis te Landsberg in Duitsland is afgelopen Maandag bekendgemaakt. getrokken van de arbitragepo- jjUltse iversioiiensiei m gingen te Genève, die het zelf Ardennen in December 1944. had voorgesteld. Het zou dit - -» ■- hebben gedaan, omdat het een ongunstige beslissing verwacht te. „Saoedi-Arabië is ervan over tuigd. dat de Britse regering de pogingen van het internationale arbitragetribuneel te Genève opzettelijk heeft gesaboteerd om het probleem-Buraimi in een ge wapend conflict te veranderen", aldus de verklaring. De Verenigde Naties hebben is door de voedsel- en landbouw- opnieuw een beroep gedaan op organisatie van de Verenigde vhf Nederlandse deskundigen Naties naar Cyprus gezonden voor het verrichten van werk-teneinde aldaar een opleiding te zaamiheden in het kader van de'geven in het seksen van kui- verlening van technische bij stand aan minder-Ontwikkelde gebieden. Mei. W. van der Fliert te Ede De Japanse veiligheidsdienst heeft een spionnagecomplot ont dekt op de Amerikaanse marine basis te Jokosoeka. Twee Chinese communisten, een verzekeringsagent en een Amerikaans onderofficier zijn ge arresteerd. Verscheidene Ameri kaanse marine-officieren worden ondervraagd. De leider van de organisatie zou een vroegere Chinese stu dent van de universiteit van Pe king zijn, een zekere Wei. Vol gens de Japanse veiligheidsdienst zouden reeds een veertigtal do cumenten die betrekking hebben op Amerikaanse vlootbewegingen door de spionnage-organisatie aan een „buitenlandse mogend heid" waarschijnlijk commu nistisch China zijn verkocht. kens. De heer J. van der Grift te Hoorn is door de voedsel- en landbouworganisatie van de Ver. Naties uitgezonden naar Birma teneinde de regering en de plaatseLijke autoriteiten te advi seren op het gebied van de vee voeding. De heer Van der Grift, die als physioloog verbonden is aan het rijkslandbouwproefsta tion te Hoorn, zal een jaar in Birma blijven. Engeland heeft meegedeeld niet langer deel te zullen uitma ken van de commissie van de Ver. Naties voor inlichtingen uit niet-zelfbesturende gebieden, in dien het werk van deze commis sie wordt uitgebreid op basis van een voorstel deze commissie nog drie jaar te handhaven. Deze commissie, die in 1947 werd ingesteld, bestudeert in lichtingen die worden verstrekt door koloniale mogendheden met betrekking tot economische, sociale en opvoedkundige toe standen in niet-zelfbesturende gebieden, legt rapporten hier over voor aan de beheerschaps- commissie. diep in Israëlisch gebied doorge drongen. Volgens een Syrische militaire woordvoerder heeft een Israëli sche militaire afdeling Donder dagmorgen geschoten op Syri sche landbouwers ten Zuiden van Banias, bij de Israëlische grens. Een boer werd gewond. De Albaanse minister van De fensie luitenant-generaal Bscir Baloukou, heeft opdracht gege ven de Albanese strijdkrachten per 25 December a.s. met 9.000 man te verminderen, aldus meldt het Albanese telegraafagent- schap. Tijdens de rustdagen, Dinsdag en Woensdag, op het Bovenvrtorl se eiland Sint Maarten heeft Ko ningin Juliana genoten van het zwemmen in het diepblauwe wa ter van de Caraibische Zee. Prins Bernhard heeft per bo«t een vis tocht gemaakt en ving acht bara- cuda's. Woensdag heeft de Prins «et enkele Curagaose duikers met succes naar kreeften gedoken. H. M. Koningin Juliana heeft Donderdag de volgende procla matie uitgegeven: „Ingezetenen van de Neder lancise Antillen. Bij het verlaten van het grondgebied van de Ne derlandse Antillen willen mijn echtgenoot en ik U onze oprechte dank uitspreken voor de grootse ontvangst ons bereid en voor Uw talloos vele uitingen van warme genegenheid. Ik ben getroffen door de allerwegen bestaande vaste wil tot bevordering van de geestelijke en materiële welvaart van Uw schone eilanden. Moge het U met Gods hulp gegeven zijn Uw doelstellingen tot verdieping van Uw geestelijk leven en de verbetering van Uw economische en sociale positie te verwezenlij ken". De proclamatie was gesteld m het Nederlands, het Papiament en het Engels. De twee Amerikanen die zul len worden vrijgelaten zijn pater Armand Proulx, en mej. Harriet Mills, een studente uit New York City. De 59-jarige pater Proulx werd in Maart 1952 door de communis tische autoriteiten te Sjanghai gearresteerd. Gedurende de oor log diende hij als kapelaan bij de Amerikaanse strijdkrachten in t™,. Antsieng In 1948 werd hij 'de onder communistische leiding naar Sjanghai gezonden om te staande Italiaanse vakbond helpen bij de opbouw van „het Kort na drip uur Donderdag morgen is een bomaanslag ge pleegd op het hoofdkwartier van legioen van Maria", dat door de Chinese communisten wordt be schouwd als een anti-revolutio naire groep. Harriet Mills ging in 1947 naar China om onderzoekingen te doen in verband met haar studie voor doctor in de filosofie. Zij werd in Juli 1951 te Peking gearres teerd. C.G.T. in het centrum van Rome. Er werd slechts weinig schade aangericht. Een inwonend kind werd licht gewond. Nader meldt A.F.P. dat in verband met de aan slag Donderdagmorgen 35 perso nen zijn aangehouden. Men heeft vast kunnen stellen dat de zelfgemaakte bom ongeveer een halve kilo dyna miet bevatte. Een Amerikaanse burger heeft in Rabat grote opschudding ver oorzaakt, toen hij Donderdag ochtend vroeg terugkeerde van een feest. Om een taxi te krijgen schoot hij vijf revolverschoten af. Toevallig bevond hij zich voor het grootste hotel van de stad, waar een van de leden van de troonrand, de Bertierleider Si Tahar ou Assou, logeerde. De lijfwacht van het stamhoofd ging onmiddellijk tot actie over, rende de straat op en sloeg de Ameri kaan bewusteloos. Toen deze weer bijkwam, waren er heel wat woorden nodig om de situa tie op te helderen. Nadat Dinsdag en Woensdag in het gebouw van -het landge- recht in Hollandia de eerste groep van negentien Indonesiërs, die betrokken is bij de infiltratie in de Etnabaai in October 1954. is verhoord, is Donderdag het ver hoor van de tweede groep veo twaalf Indonesiërs beëindigd. Vrijdag zal worden begonnen met het horen van de uit de Etnabaai afkomstige getuigen. Gehoopt wordt, dat nog deze week de be handeling geheel zal kunnen worden voltooid. De tenlastelegging houdt wat de eerste groep betreft in: a) Een aanslag, ondernomen met het oogmerk het grondge bied van de staat gedeeltelijk an der vreemde heerschappij te brengen; ib) Het teweeg brengen van een omwenteling; c) Mensenroof; d) De invoer van vuurwa pens zonder vergunning en e) Diefstal met geweld. Voor de tweede groep geldt dezelfde tenlastelegging, ai dan niet in de vorm van medeplichtig heid. Landrechter is mr C. A. Bran denburg uit Manokwari. Officier van Justitie is mr W. C. van Beek. Beklaagden hebben geen ver dediger, aangezien zij daartoe geen verzoek hebben ingediend. r/y//> De Sowjet-Unie heeft een nieuwe poging gedaan, om con tinentaal China en Oost-Duits- land te betrekken bij de interna tionale onderhandelingen over een vreedzaam gebruik van atoomenergie. Zij drong er te vens wederom op aan, dat het voorgestelde internationale or gaan voor atoomenergie onder worpen zou worden aan de Ver. Naties. Een en ander is geschied door het indienen van drie amen dementen op de Westelijke re solutie welke thans door de po litieke commissie der algemene vergadering van de Ver. Naties Met de volgende schepen kan zeepost worden verzonden. De data, waarop de correspondentie uiterlijk ter post moet zijn be zorgd, staan achter de naam van het schip vermeld. Argentinië en Brazilië: s.s. „17de Octobre", 31 Oct. Australië en Nieuw-Zeeiand via Engeland, 5 Nov. Canada: s.s. „Rijndam", 2 Nov. Chili s.s. „Rijndam" en s.s. „Maas dam", 2 Nov. Ned. Antillen: m.s. „Aegis", 31 Oct.; s.s. „Maas dam", 2 Nov. wordt behandeld, volgens het welk „alle landen" zulks in tegensteling tot „leden van de V. N."zullen deelnemen aan de twee internationale conferen ties voor het vreedzame gebruik van atoomenergie. Een van deze conferenties, voorgesteld in het Westelijke Suriname: plan, zou gelijken op de confe- j m.s. „Stentor", 1 Nov. rentie, die afgelopen Augustus Unie van Zuid_Afrika en in Genève is gehouden. Op.de Zuid_West Afrika andere conferentie zou de defim- m s winch. castte", 5. N<?v. tieve tekst van het statuut voor; eerdergenoemd orgaan wordenInlichtingen betreffende de vastgesteld. verzendingsdata van postpakket ten geven de postkantoren.

de Vrije Zeeuw | 1955 | | pagina 1