Minister Beyen spreekt te Straatsburg MijnhardTs tabletten Geloofwaardigheid van Indonesische beschuldigingen afbreuk gedaan Eisenhower: We gaan met goede hoop naar Genève Rede minister MacMillan Vertegenwoordigers van Malta in het Lagerhuis Geen eenmalige remises naar Nederland Het zesde vijfjarenplan van de Sowjet-Unie Geheim voorstel van V S aan Arabisch land? WEERSVERWACHTING HOOGWATER ZON- en MAANSTANDEN AKKERTJE Belgische arbeiders eisen werkweek van 5 dagen Overstromingen op Hokkaido Opstand in Amerikaanse gevangenis Oproep tot gebed voor de conferentie der grote vier Nieuw statuut voor Portu gese koloniën in India Koning Haakon ondergaat röntgenonderzoek Staking te Birkenhead geëindigd WASHINGTON POST: Frankrijk en het OostenrijkseStaatsverdrag De schoolkwestie in België De Etna werkt Brits protest tegen beschieting van Anshun De nieuwe Italiaanse regering De kentekenbewijzen voor personenauto's De ontploffing te Munchen De havenstaking in Antwerpen Rusland en het Oostenrijkse verdrag De Russische strijdkrachten Nare dagen? Aloe en mat? Frankering bij abonnement Terneuzen Directeur-Hoofdredacteur I. van de Sande Noordstraat 5557 Terneuzen Redactie-adres: Telefoon 2073 en 2510 Ni 5 uur uitsluitend 2073 Gironummer 38150 Abonnementsprijs: 5,35 per kwartaal; per maand 1,80; per week 43 cent. Losse nrs 8 ct. Verschijnt dagelijks DONDERDAG 7 JULI 1955. 10e Jaargang N. 3501. Uitgeefster N. V. v/h Firma P. J. van de Sande, Terneuzen. Advertentieprijs per mm 15 ctminimum gar advertentie 2,25. Rubriek Kleine Advertenties: 5 regela f i.—3 iedere regel meer 20 cent. Vermelding: Brieven onder nummer, oi: Atfert* Bureau van dit Blad 20 cent meer. Inzending advertenties tot 's namiddags 2 Voor het Maandag-nummer: Zaterdags 10 mst. De Nederlandse minister van Buitenlandse Zaken, mr Beyen, heeft in het parlement van de Raad van Europa Woensdag een uiteenzetting gegeven van het werk voor het weer op gang brengen van de Europese een wording, verricht door de confe rentie van Messina. Hij begon met er op te wijzen, dat de verwerping van de Euro pese verdedigingsgemeenschap het streven naar Europese inter gratie had beroofd van zijn logi sche basis en kader en dat het dus nodig was geweest naar een nieuwe basis en naar een nieuw kader te zoeken. Immers, zo zei de minister, het was niet denk baar stil te blijven staan op de weg naar nauwere Europese sa menwerking en ons maar tevre- Meer dan 640.000 Rooms Ka tholieke arbeiders, die zijn aan gesloten hij het Belgische ver bond van Christelijke vakvereni gingen, zullen iedere Zaterdag met ingang van deze week in steflcing gaan ter ondersteuning van hun eis voor een werkweek van vijf dagen. Het verbond eist een werkweek van vijf dagen, door overeenkom sten tussen werkgevers- en werk nemersorganisaties, een mini mumloon van 20 frank per uur, verhoging van de kinderbijslag met 20 procent en van de werk- loosheidultkering met 10 pro cent, een bijslag voor de vrouw in het huishouden en verminde ring van de indirecte belasting druk. Verscheidene particuliere on dernemingen en gemeentelijke diensten hebben onlangs 'n der gelijke werkweek aanvaard. Hefschroefvliegtuigen van de Amerikaanse luchtmacht hebben meer dein 60 Japanners in veilig heid gebracht, die in het over stroomde gebied van het eiland Hokkaido naar daken van huizen eri hooggelegen plaatsen waren gevlucht. Het aantal vermisten bedraagt 32 en het aantal daklozen 50.000. 33 Gevangenen van de strafge vangenis te Walla Walla hebben zeven bewakers weten op te slui ten en ongeveer 400 gevangenen uit hun cellen bevrijd. Zij eisen een betere behandeling door de bewakers. Met het oog op de komende conferentie van de regeringslei ders van Frankrijk, Groot-Brit- taHnië, de Ver. Staten van Ame rika en de Sowjet-Unie, die op 18 Juli zal aanvangen, hebben le presidenten van de Wereldraad van Kerken een oproep tot gebed gezonden aan de kerken, die deel uitmaken van de Wereldraad, al dus het persbureau van de Ned. Herv. Kerk. Op 18 Juli, wanneer de eerste vergadering zal worden gehou den, wordt in de St. Pierre- Kathedraal te Genève een oecu menische bidstond gehouden. De presidenten hebben de ver wachting uitgesproken, dat vele kerken aan de plaatselijke ge meenten zullen verzoeken die zelfde dag een gebedsdienst te houden, of, wanneer dit niet mo gelijk is, op de voorafgaande Zondag 17 Juli, tijdens de kerk dienst de conferentie in het ge bed te gedenken. In de Portugese staatscourant is Dinsdag een nieuw statuut voor de Portugese koloniën in India (Goa, Damao en Dixoe) ge publiceerd, dat op 1 Augustus van kracht wordt. Het statuut voorziet in grote administratieve bevoegdheden voor de onlangs gekozen plaatselijke bestuursor ganen, w.o. financiële autonomie en beheer van de eigen begroting dach de Portugese souvereiniteit blijft gehandhaafd. Kwesties waarbij de Portugese Rationale politiek betrokken is, blijven voorbehouden aan de Portugese minister van Buiten landse Zaken, die de bevoegd heid heeft plaatselijke wetten ongeldig te verklaren als zij in strijd zijn met de Portugese grondwet. De regeringen van de Portu gese gebieden in India zullen zjjn samengesteld uit een gou- vfemeur-generaal, een wetgeven de raad en een regeringsraad. den te stellen met wat er in dat opzicht door allerlei verschillen de organisaties op gelimiteerde werkterreinen werd gedaan. De ministers die in Messina bij een waren, hadden van begin af aan begrepen, aldus mr Beyen, dat het onmogelijk was voor alle problemen oplossingen te vinden, die in dezelfde mate voor alle landen konden gelden, evenmin als alle landen in dezelfde mate op alle gebieden aan de gevon den oplossingen zouden kunnen medewerken. Als voorbeeld noemde hij het vraagstuk van het Europese ver keer, waartegenover Groot-Brit- tannië geheel anders staat dan de continentale landen van West- Europa. Men had kunnen besluiten tot het zoeken naar een grootste ge mene deler, maar een dergelijke politiek zou de kans op succes van het te ondernemen werk niet alleen ernstig bemoeilijkt maar ook aanzienlijk verkleind hebben. De conferentie had daarom be sloten tot een werkwijze van zo soepel mogelijke aard. Een werkwijze, die de voordelen van een kleine groep combineerde met de mogelijkheden, geboden door de medewerking van ande re, in meer of minder ruime zin geïnteresseerde landen. Bij gevolg was men het er over eens geworden, dat het werk ter voorbereiding van een conferen tie op ministerieel niveau zou worden gedaan door een speciale commissie, waarin behalve de 6 landen van de Europese kolen- en staalgemeenschap alleen Groot-Brittannië zitting zou heb ben, maar dat de bestaande or ganisaties op het gebied van de Europese samenwerking zouden worden uitgenodigd in adviseren de zin hun medewerking te ver lenen. Na de voltooiing van het voorbereidende werk, dat voor namelijk zal bestaan in het zoe ken naar de beste wijze van bena dering der onderhavige proble men, zullen de deuren echter wijd open staan voor deelneming van andere landen. Minister Beyen zei niet te wil len volhouden, dat de bovennatio nale methode de enige en ideale oplossing van de problemen der Europese eenwording vertegen woordigde. De vraag was even wel, hoe het werk goed kon wor den gedaan als er geen uitvoe. rende organen waren met duide lijk omschreven verantwoorde lijkheid tegenover de nationale regeringen en voorts hoe de kwestie van democratische con trole op bevredigende wijze kon worden opgelost. Maar ook deze hindernissen konden worden overwonnen, aldus de minister, daar er reeds vormen waren ge vonden, die een middenweg aan gaven tussen de vérgaande en de minder vérgaande vormen van Europese samenwerking. Minister Beyen legde er de na druk op, dat naast de speciale aspecten van de Europese inte gratie zoals die op het gebied van de energie, atoomkracht en verkeer het algemene aspect de voile aandacht pleegt te verdie nen, nl. dat aan de gemeen schappelijke markt. De uitdrukking „gemeenschap pelijke markt", zo zei hij, geeft eigenlijk een zeer onvolledig beeld van dat algemene aspect, want de verwezenlijking van de gemeenschappelijke markt zou de deur openen voor veel wijde re horizonten, zoals de harmoni sering van het gehele economi sche, politieke en sociale beleid der deelnemende landen. Als de z.g. „rélance Européëne" practisch effect wil hebben, zo besloot de Nederlandse minister, dan moet zij de vorm aannemen van een geconcentreerd streven, waarin alle aspecten der Europe se samenwerking en alle belan gen tot hun recht moeten komen. Hij zei er prijs op te hebben ge steld dit in de Raad van Europa te kunnen verklaren, want die raad was sedert zijn ontstaan een uitgangspunt zowel als de om lijsting geweest van alle pogin gen in de richting van Europese integratie en „de Raad van Eu ropa is de plaats, waarheen wij per slot van rekening zelf weer huiswaarts keren". Z ENUW-HOOFDPIJN-LAXEER WAT MunhaRP1 haakti5&0ED Koning Haakon van Noorwe gen, die onlangs bij een val zijn dijbsen brak, heeft Woensdag een röntgenonderzoek ondergaan. Het onderzoek heeft uitgewe zen, dat de Ibreuk zich uitstekend heelt en dat er een goede kans is dat de beenderen weer nor maal zullen vergroeien. Volgens zijn doktoren is de gezondheids toestand van de koning prima. Ongeveer 300 havenarbeiders te Birkenhead zijn gisteren na een staking van 24 uur weer aan het Werk gegaan. Zij hadden ge weigerd samen te werken met twee mannen,- die niet hebben deelgenomen aan de grote sta king van Britse havenarbeiders, waaraan dezer dagen-e§n einde is gekomen. NEDERLANDER IN BELGIE VERDRONKEN. Zondagmiddag is in de Amiblè- ve hij Aywaille een 34-jarige in woner van Hoensbroek, Johannes W. Ruber, bij het baden verdron ken. President Eisenhower heeft Woensdag op zijn wekelijkse persconferentie te Washington verklaard, dat de Verenigde Sta ten naar Genève gaan met de op rechte bedoeling om hun zaak op verzoenende en vriendschappelij ke wijze naar voren te brengen. Hij zeide dit naar aanleiding van uitlatingen van de le secretaris van da Russische communistische partij, Chroestsjef, over de voor- De commissie voor buitenland se zaken van de Franse nationale vergadering heeft Woensdag met 29 tegen nul stemmen het ont werp ter ratificatie en het Oos tenrijkse staatsverdrag goedge keurd. Verwacht wordt, dat het debat over dit ontwerp in de nationale vergadering op 12 of 13 Juli zal worden gehouden. Het socialistische vakbondsfDe- stuur te Brussel heeft de tegen betoging, die voor 10 Juli in de hoofdstad was aangekondigd als antwoord op de Rooms-Katholie ke demonstratie, die op die dag gehouden zal worden, afgelast in overeenstemming met de tussen de partijen gesloten „wapenstil stand". uitzichten van de conferentie van de Grote Vier. Naar Eisenhower zeide te we ten, heeft geen enkele Ameri kaanse ambtenaar gezegd, dat de Sowjet-Unie in een zwakke posi tie naar Genève komt. Natuurlijk erkennen de Verenigde Staten de grote militaire kracht van de Sowjet-Unie in de wereld. De Verenigde Staten gaan met goede hoop naar Genève, doch hoop behoeft meer voedsel alvo rens het op verwachting gaat lijken. De zeer veel omvattende kwes tie van de ontwapening zal te Genève niet worden besproken, al achtte de president het moge lijk, dat wel zal worden gespro ken over de wijze waarop het probleem dient te worden aange pakt. Ontwapening is op de lange duur slechts te bereiken door ver trouwen tussen de naties, zo voegde de president er aan toe. Over een eventueel binnen smokkelen van atoomwapens in de Verenigde Staten door een ander land, zeide Eisenhower, dat op het ogenblik waarop een dergelijk wapen zou worden ge vonden. er feitelijk sprake zou zijn van een oorlogsverklaring. In een hoofdartikel schrijft de „Washington Post" dat de geloof waardigheid van de Indonesische beschuldigingen, dat 23 Neder landers hebben deelgenomen aan subversieve acties „enigszins af breuk wordt gedaan door de be lachelijke pogingen de Britse en Amerikaanse ambassades te betrekken in de gehele samen zwering". Het blad doelt hierme de blijkbaar op getuigenverkla ringen tijdens de processen in Djakarta, dat deze ambassades de benden op Java steunden. De „Washington Post" schrijft voorts, dat de Indonesische wei gering om een visum te verlenen aan de Amerikaanse jurist Char les Horsky, voor de Amerikanen zeer moeilijk te begrijpen is. Het blad schrijft, dat de Indonesische regering zich ziet geplaatst te genover een ernstig probleem van opstandige bewegingen. Het De Britse minister van Buiten landse Zaken, Harold Macmillan, heeft Woensdag verklaard dat het Westen moet waken tegen een „voortijdige ontspanning" in zijn betrekkingen met de commu nistische wereld. De minister sprak aan het be gin van een debat over de betrek kingen tussen Oost en West in de raadgevende vergadering van de Raad van Europa te Straats burg. „We zijn gewend geraakt aan de ijzige wind uit het Oosten, maar we moeten ervoor oppas sen niet te gemakkelijk te smel ten als het klimaat plotseling warmer wordt", zei hij. De minister zei dat het feit, dat de topconferentie van de Grote Vier te Genève op 18 Juli Ibegint in een sfeer van goede verwachtingen, „beter dan ooit tevoren", een groot eerbetoon betekent „aan de eendracht en vasthoudendheid van West-Euro pa gedurende deze kritieke ja ren". „Als wij, op onze beurt, ie kansen die ons worden geboden het best willen benutten, moeten we leren een zekere bewegings vrijheid te houden en niet bang te zijn voor nieuwe ideeën, zo lang de grote lijnen van onze doel stellingen blijven gehandhaafd". „Maar waar we tegen moeten waken is voortijdige ontspanning. Dat is van het grootste belang. De minister vervolgde: „Wij moeten onze hoofden koel hou den, ons evenwicht behouden en in de toekomst met dezelfde standvastigheid de doelstellingen nastreven, die we in het verfeden zo loyaal hebben nagevolgd de zaak van de vrijheid en veilig heid en de uiteindelijke hoop op werkelijke vrede". De Westelijke mogendheden zullen zich in Genève krachtig gesterkt voelen door de morele steun, die zij tot zich kunnen trekken van de Raad van Europa, verklaarde Macmillan. Hij voeg de eraan toe dat de gezichtspun ten, die gedurende het debat in de vergadering naar voren wor den gebracht, zeer waardevol zul len zijn voor de Westelijke mo gendheden in de uitvoering van hun „moeilijke taak". is wellicht waar, dat er vele Nederlanders openlijk of verbor gen sympathiseren met de resten van de opstandelingen van het Nederlandse leger, die samenge werkt hebben met de Darul Islam in het verzet tegen de regering. „Desondanks is de geloofwaar digheid van de beschuldigingen afbreuk gedaan door de belache lijke pogingen de Britse en Ame rikaanse ambassades in de gehe le samenzwering te betrekken". Het blad wijst er tenslotte op. dat de Nederlandse regering slechts streeft naar een recht vaardige behandeling van de Nederlandse arrestanten en een onpartijdig proces. En dit is de grondslag van elke vrije regeringsvorm, aldus ie „Washington Post". De Etna werkt. Kokende lava is tot op tien meter van de rand van de noordoostelijke krater van de vulkaan gestegen. Des kundigen vrezen voor een uit barsting, waardoor een 2.000 m lager gelegen stad en dorp be dreigd zouden worden. De kraterkorst is echter nog niet doorbroken. De Britse protestnota bij de Egyptische regering tegen be schieting van het Britse koop vaardijschip „Anshun" bij de in gang van de Golf van Akaba is Woensdag bij het Egyptische de partement van Buitenlandse Za ken ingediend. De Britse premier, Anthony Eden, heeft in het Lagerhuis me degedeeld, dat hij nog in dit zo merreces een rondetafelconferen tie met alle politieke partijen van Malta bijeen zal roepen, om een voorstel van de premier van Malta, Dominic Mintoff, te be spreken, volgens hetwelk Malta vertegenwoordigers naar het Britse Lagerhuis zal zenden. Als dit voorstel wordt aange nomen, zal Malta in feite een deel van het Verenigde Konink rijk worden en een status hebben gelijkend op die van bijvoorbeeld Noord-Ierland met dit verschil, dat het 1.344 mijl van Londen is verwijderd tegen Ierland slechts 317. Groot Brittannië za] hiermede een revolutionnaire ontwikkeling in zijn houding ten aanzien van een kolonie inluiden, zo tekent Reuter hierbij aan. Edens medeling werd in het Huis warm toegejuicht. Ook de oppositieleider Attlee sprak zich vóór het voorstel uit. Hij voegde er aan toe, dat deze kwestie de juiste tijd gekozen dient te wor den, daar anders de extremisti sche elementen de zaken in han den kunnen nemen. De nieuwe Italiaanse premier, prof. Antonio Segni, die tot de linkervleugel van de christen democratische partij behoort: heeft gisteren de lijst van de leden van zijn kabinet een pro Westerse centrumcoalitie be kend gemaakt. De nieuwe regering, die op pa pier een meerderheid van vier zetels heeft in het parlement, zal de volgende week het parlement verzoeken, zijn vertrouwen in haar uit te spreken. De controle op de autopapie ren als onderdeel van de door de politie ondernomen z.g. twee de verkeersactïe, blijkt volgens het ministerie van Verkeer en Waterstaat bij een deel van het publiek de mening te hebben doen postvatten dat de provin ciale nummerbewijzen van alle personenauto's reeds thans zou den dienen te worden vervangen door nieuwe kentekenbewijzen. Het ministerie deelt daarom mee, dat dit onjuist is. Het ver vangen van de oude provinciale nummerbewijzen door kenteken bewijzen behoeft ingevolge wet telijk voorschrift voor onder pro vinciaal nummer rijdende perso nenauto's niet eerder te geschie den dan in de loop van 1956, waaromtrent te zijner tijd nade re publicaties zullen komen. Al de houders van personen auto's rijdende onder een pro vinciaal nummer, doet het minis terie een ernstig beroep, in af wachting van de nadere publica ties terzake geen aanvrage voor een kentekenbewijs in te dienen. Het voortijdig aanvragen van kentekenbewijzen veroorzaakt n.l. stagnatie in de afgifte voor voertuigen waarvoor de ver plichting reeds bestaat. De Duitse politie zoekt naar een Slowaakse Vluchteling, die er van verdacht wordt het pakje verzonden te hebben, dat Dinsdag in een postkantoor te München is ontploft en waardoor de ont vanger er van, naar men ver moedt de Slowaakse oud-minister Matus Cernak, om het leven is gekomen. Het Indonesische deviezenin- stituut heeft Woensdagochtend bekendgemaakt, dat na 1 Sep tember a.s. geen eenmalige remi ses meer zullen worden toege staan. Deze eenmalige overma kingen werden tot dusverre toe gestaan aan Nederlanders, die Indonesië definitief verlieten. Aanvankelijk zou deze ïegeling in December van het vorig jaar eindigen. Later werd echter een overgangsperiode toegestaan, die nu, naar het devjezeninstituut mededeelt, lang genoeg heeft ge duurd. Voor enkele gevallen is de mo gelijkheid van uitzondering open gelaten. Boycot in het Indonesische parlement duurt voort. Dinsdagavond heeft de opposi tie in het Indonesische parle ment de boycot van de behande ling van het Haagse protocol tot opheffing van de Nederlands- Indonesische Unie herhaald. Met slechts 88 leden aanwezig kon de stemming voor de derde keer niet doorgaan. De voorzitter las bij de telling De toestand in de haven van Antwerpen heeft vrijwel geen wijziging ondergaan. Het aantal werkende havenarbeiders is wat toegenomen en wordt thans op 250 geschat. Enige honderden stakers trok ken gisterochtend opnieuw naar het kantoor van de socialistische vakorganisatie. Een hunner lei ders hield een toespraak, waarin hij een aantal eisen opsomde, die minder ver gingen dan de tot dusverre gestelde. De loonsver hoging van 40 frank was b.v. vervangen door een kledingver- goeding van 15 frank. ook een lijst van afwezigen vaar. Hierbij bleek onder hilariteit, dat Daud Beureuh, de leider ran de opstandelingen in Noord-At- jeh, nog steeds als parlementslid voor de Masjumi staat ingeschre ven. Aangezien hij niet heeft be dankt, kan hij ook niet worden afgevoerd. Bij de telling bleek voorts, dat de Partai Moerha, die altijd fel tegen het wetsontwerp is geweest, niettemin voltallig was vertegenwoordigd. Op 11 Juli zal een nieuwe poging wor den gedaan om tot stemming te komen. De voorzitter van de P.N.I„ Si- dik Djojosukarto, merkte op, dat deze situatie inmiddels het re sultaat heeft, dat de unie blijft bestaan, terwijl de oppositie het in haar hart met de eerste fase van de herziening van de unie eens is. Het Russische departement van Buitenlandse Zaken heeft de Amerikaanse, Britse en Franse ambassade in Oostenrijk er van op de hoogte gesteld, dat de Rus sische ratificatie-oorkonde van het Oostenrijkse staatsverdrag in bewaring is gegeven bij het staatsarchief van de Sowjet- Unie. aldus meldde Tass Woens dag. De Britse minister van Defen sie, Selwyn Lloyd, heeft Woens dag in het Lagerhuis verklaard, dat het aantal eenheden van de Russische vloot voortdurend is toegenomen, in het bijzonder het aantal duikboten. Voortdurend wordt nïfcüw ma teriaal voor alle delen van rie strijdkrachten ontwikkeld, zo zeide de minister 'in antwoord op een vraag. Het nieuwe Sowjetrussisohe vijfjarenplan, dat het zesde is, en het volgend jaar in werking zal treden, zal gebaseerd blijven op voorkeurs-ontwikkeling van de zware industrie, zo wordt in het orgaan van „Gocplan" medege deeld. Er zal een meer rationele ex ploitatie van de natuurlijke rijk dommen van het land worden verwezenlijkt, dank zij een om vangrijke geografische reorgani satie van de Sowjetrussische eco nomie. De „Gosplan" zal de ver deling van de productiemiddelen moeten herzien naar gelang van de regionale omstandigheden, de productiecentra dichter moeten brengen bij de grondstoffenbron- nen en de verbruikscentra en het vervoer over lange afstanden moeten doen verdwijnen. Er is reeds besloten tot een territoriale centralisatie van kettingen van ondernemingen, die een compleet productieproces verzekeren. Het ligt in de bedoeling nieuwe grote electrische centrales te bouwen en nieuwe fabrieken, de metal lurgische industrie in de Ooste lijke gebieden te ontwikkelen en de landbouwproductie te reorga niseren naar gelang van geogra fische en economische omstan digheden. Naast de klassieke vijf jarenplannen zal „Gosplan" ook economische programma's voor de 10 of 15 komende jaren moe ten ontwerpen en voor alles voor een goed financieel evenwicht moeten zorgen. Het semi-officiële dagblad „Al langrijke wijziging in de politiek staat bij de herdenkingsbijeen- Goumhouriya" heeft Woensdag in een lang artikel gemeld dat een hoge functionaris van het Amerikaanse ministerie van Buitenlandse Zaken aan een Arabisch land een 'bedrag van 500 imillioen dollar zou hebben aangeboden in ruil voor een be- van dat land ten opzichte van de komst van de Verenigde Naties, Verenigde Staten. De 500 millioen dollar zou over een periode van tien jaar worden uitbetaald. Volgens het blad zou dit aan bod zijn gedaan aan een verte genwoordiger van een Arabische die kort geleden in San Francisco is gehouden. „Al Goumhouriya" noemt geen namen. Het bericht is afkomstig van de correspondent van het blad te San Francisco. V voelt U weer "stralend' medegedeeld door het K.N.M.I. te De Bilt, geldig van Donderdag morgen tot Donderdagavond. Overdrijvende wolkenvelden. Droog weer met overdrijvende wolkenvelden en tijdelijk opkla ringen. Over het algemeen mati ge noordelijke wind. Iets hogere middagtemperaturen dan giste ren. VRIJDAG 8 JULI. v.m. n.m. Breskens 3.41 3.54 Terneuzen 4.16 4.29 Hansweert 4.56 5.09 Walsoorden 5.06 5.19 ZON MAAN op onder op onder Juli 7 4.30 21.03 21.54 6.57 8 4.31 21.02 22.13 8.08 9 4.32 21.01 22.30 9.20 10 4.33 21.01 22.47 10.33 IE 4.34 21.00 23.06 11.48

de Vrije Zeeuw | 1955 | | pagina 1