De Zweedse spionnagezaak JEUK BALATUM De zaak-Montesi De N.A.V.O. en het gebruik van atoomwapens MM®. NAEIJE'S Vluchtelingen als bouwvakarbeiders naar Nederland Persconferentie van Dulles Vierkleurenpotloden Labourmotie verworpen u Ultimatum van werkgevers aan de stakende diamantbewerkers Zwakke luchtpijpen WEERSVERWACHTING HOOGWATER ZON- en MAANSTANDEN Prins Bernhard voorzitter van een internationale confërentie Australië hoopt 100.000 Nederlandse emigranten.te hebben in 1957 Voor vlijtige handen Het incident in de Britse ambassade te Moskou Nederlaag van Poujades candidaat Als de Sowjet-Unie nu aanvali zal zij verslagen worden De Fransen gaan speciale maatregelen nemen in Casablanca Eden heeft griep Hef debat in het Britse Lagerhuis kunt U Bi] on? krijgen, in een groot aantal gezellige des sins. Het verplicht U tot niets als J komt kijken bij WONINGINRICHTING Scheuring in Finse volks-democratische partij Fran kering bij abonnement Terneuzen Directeur-Hoofdredacteur I. van de Sande Njordstraat 55-57 Temeuzen Redactie-adres: Telefoon 2073 en 2510 Na 5 uur uitsluitend 2073 Gironummer 38150 Abonnementsprijs: ƒ5,35 per kwartaal; per maand 1,80; per week 43 cent. Losse nrs 8 ct. Verschijnt dagelijks WOENSDAG 16 MAART 1955. 10e Jaargang No. 3407. - Uitgeefster N.V. v/h Firma P. J. van de Sande, Temeuzen. Advertentieprijs: per mm 15 ct.; mmiiBiaa swe advertentie 2,25. Rubriek Kleine Advertenties: 5 regels ƒ1.j iedere regei meer 20 cent. Vermelding: Brieven onder nummer, of: Adw« Bureau van dit Blad 20 cent meer. Inzending advertenties tot 's namiddags 2 tra*. Voor het Maandagnummer: Zaterdags 10 uur. •p initiatief van Prins Bern- hard zal, als vervolg op de in '54 in Oosterbeek gehouden interna tionale conferentie, van 17 tot 21 Maart een soortgelijke bijeen komst worden gehouden in Bar- biann (Frankrijk). Prins Bernhard zal opnieuw 't voorzitterschap bekleden. Australië hoopt dit jaar meer Nederlandse emigranten te ont vangen dan in enig jaar na de oojdog, zo deelt de Australische annbassade mee. 9e arbeidsbureaux zijn alle van af het (begin van dit jaar volop benig met de plaatsing van emi granten. De Australische immi- gratie-autoriteiten"iiopen, dat het aantal van 15.000 Nederlandse emigranten, dat door minister Sanrhoff voor dit jaar werd ge noemd, niet alleen zal worden be reikt, maar zelfs zal worden over schreden, als de aanmelding op deae wijze doorgaat, dan ver wacht men, dat de 100.000ste Nederlandse emigrant naar Awstralië in de loop van 1957 zal werden ontvangen. m ichoonmaakgetijHamea-Gelei Bij een onderzoek in een kan toorgebouw in het centrum van Stockholm heeft de Zweedse politie een uitgebreid kaartsys teem gebonden, waarin de na men van communistische agen ten voorkomen, aldus is offi cieel heken/dgemaaikt. De Zweedse autoriteiten heb ben onmiddellijk de Deense en Noorse veiligheidspolitie van deze ontdekking op de hoogte gebracht. De kartotheek werd gevonden in een kantoor van één der elf personen die in de afgelopen paar dagen in Zweden zijn aan gehouden in verband met het ontdekte spionmagecomplot. Men gelooft, dat de namen in het register de sleutel bevatten van een spionnagenet in ge heel Scandinavië, dat inlichtin gen over verdedigingsmaatrege len van de N.A.V.O. moest in zamelen ten behoeve van de Sowjet-Unie en andere Oosten- rapese landen. De Zweedse veiligheidspolitie heeft Maandag bekendgemaakt, dat een reeks „onnodige lange" advertenties in bladen haar op het spoor hebben gebracht van de communistische spionnageorgani- satie, waarvan tot dusver 11 leden zijn gearresteerd. Advertenties in bladen te Oerebro, waarin ge meubileerde woningen en derge lijke werden gevraagd, werden gebruikt voor het overbrengen van berichten in code tussen de groepen te Stockholm, Gothen burg en Karlskoga. Agenten van de contra-spion- nage merkten op, dat de adver tenties langer waren dan nodig en verschenen op dagen, waarop er voetbalwedstrijden tussen de plaatsen werden gespeeld of an dere gebeurtenissen van gemeen schappelijk belang voorvielen. De te Oerebro verschijnende bladen waren dan in andere plaatsen te koop. Nader verneemt Reuter dat het opperbevel van de Zweedse strijd krachten een commissie van des kundigen heeft genoemd die een onderzoek zal instellen naar de omvang van de spionnagezaak. Nadat de bevindingen van deze deskundigen zullen zijn bestu deerd, zal de openbare aanklager zijn volledige aanklacht opstellen. De zaak zal waarschijnlijk in het stadsgerechtshof van Stockholm worden behandeld. De Zweedse spionnagewetten staan een hech tenis van verdachten toe van 15 dagen. Na deze periode moeten zij worden berecht. Volgens de politie hebben tot dusverre twee van de elf verdachten bekend doch de vermeende leider van het complot, een Zweed die bekend staat onder de naam „de Sfinx", heeft alle beschuldigingen ont kend. Op de Britse ambasade te Mos kou hecht men geen betekenis aan het incident van Maandag, waarbij een jonge Rus met een eigengemaakt pistool de ambas sade binnendrong. De man maak te de indruk geheel overstuur te zijn. Hij sprak onsamenhangend. Het was wel duidelijk dat hij niet gekomen was met het doel om iemand van het Britse personeel te deren, zegt men. Be Amerikaanse minister van Staten. Dulles geloofde echter Buitenlandse Zaken, Dulles, heeft Dinsdag op een persconferentie medegedeeld, dat er kleine ato- mische precisiewapens zullen worden gebruikt, indien de Ver. Staten betrokken zou raken in een groot militair treffen waar óok ter wereld. Men vroeg Dulles of hij iets over deze wapens kon mededelen en over de omstandigheden, waarin zij gebruikt kunnen wor den. De minister antwoordde, dat het bekend is, dat zekere typen atoomprojectielen conventionele wapens gaan worden in het Amerikaanse leger. Deze wapens zijn van betrekkelijk kleine om vang, maar hebben een aanzien lijk grotere ontploffingskracht dan de conventionele wapens. Dulles zeide niet bij voorbaat te kunnen zeggen of verdediging va* de eilanden Quemoy of Mat- soe een groot militair treffen zon zijn. Verder zeide de minister, dat indien nationalistisch en commu nistisch China toezeggen geen geweld te zullen gebruiken, de voorwaarden voor een wapenstil stand rondom Formosa zullen zijn vervuld. Het is niet nodig, aldus de minister, dat beide Chi na's afstand doen van hun aan spraken. Dulles wilde niets zeggen over de Amerikaanse reactie in geval van een communistisch-Chinese aanval op Quemoy en Matsoe. Dulles begon zijn persconfe rentie met een verklaring over zijn onlangs ondernomen reis doer het Verre Oosten. Hij zeide zeer onder de indruk te zijn ge komen van het verlangen naar vrede in alle plaatsen die hij had beaocht, maar eveneens van tekenen, die wijzen op agressieve bedoelingen van communistisch China, zowel wat Zuid-Oost-Azië als Formosa aangaat. Het schijnt dat de communisten niet van plan zijn op te houden, tenzij zij voer een sterkere macht komen te staan, aldus Dulles. Dulles zeide, dat zowel corn- mnnistisch- als nationalistisch China graag meer aanvallend zonden willen optreden. Ben onmiddellijke actie van de Amerikaanse zevende vloot om te verhinderen, dat het Finse tankschip „Aruba" een lading brandstof voor straalmotoren naar comm. China brengt, zal, zo zeide Dulles, niet worden onder nomen. Ben vlootblokkade van de kust van communistisch China is niet de politiek van de Verenigde De beweging van Pierre Pou jade, die de laatste tijd in Frank rijk veel van zich doet spreken door haar actie tegen de belas tingen, heeft voor de eerste maal bij plaatselijke verkiezingen een candidaat gesteld. Deze candi daat heeft echter een nederlaag geleden. Het betrof de verkiezing van 'n gemeenteraadslid voor La Bonrboule in het departement Puy de Dome in Mïdden-Frank- ri*k, de bakermat van Poujades beweging. Bij de verkiezingen, die Zondag werden gehouden, kreeg de candidaat van Poujade eeïtter slechts 85 van de 1037 stemmen. Verkozen werd een on afhankelijke republikein en wel met 801 stemmen. wel, dat president Eisenhower krachtens de volmacht hem ge geven ter (bescherming van For mosa actie kan gelasten. Verscheping van de brandstof naar comm. China is in strijd met het embargo van de Verenig de Naties op strategische mate rialen. Hoewel Finland geen lid van de Verenigde Naties-is, kan men zeer goed aanvoeren, dat 'n actie om naleving van de desbe treffende resolutie van de Ver enigde Naties af te dwingen geen oorlogsdaad is, aldus Dulles. De Romeinse eerste openbare aanklager heeft gisteren geëist, dat Piero Piccioni, de 32-jarige zoon van een Italiaanse oud minister van Buitenlandse Zaken, terecht zal staan wegens dood slag in de twee jaar oude zaak- Montesi. Ook eiste hij vervolging van markies Ugo Montagna. Aan deze eis een jaar van in tensief onderzoek voorafgegaan, waarbij honderden personen wer den ondervraagd en negentien omvangrijke rapporten werden bestudeerd, die door deskundi gen waren opgesteld over de ver schillende facetten van de raad selachtige dood van de 21-jarige Wilma Montesi, in April 1953 op een verlaten stuk strand bij Rome. De affaire-Montesi, die ont stond door een proces wegens laster, is een der meest sensatio nele rechtzaken in de Italiaanse geschiedenis geworden, waarbij beschuldigingen werden geuit corruptie, verkopen van in- vrouwenhandel, belasting ontduiking en zwelgpartijen met verdovende middelen. Dit proces werd geschorst voor een nader onderzoek naar de dood van Wil ma Montesi, die volgens een eer ste onderzoek aan een Ongeluk te wijten was geweest. Piccioni en Montagna hebben in verband met deze kwestie reeds twee maanden in voorar rest doorgebracht. In November j.l. werden zij voorlopig op vrije voeten gesteld. Tijdens het on derzoek trad Piccioni's vader, Attilio, af als minister van Bui tenlandse Zaken. In een officieel communiqué van de Romijnse gemeente wordt ook de vervolging geëist van Sa- verio Polito, een vroegere chef van de Romeinse politie. Hij zou als medeplichtige be schuldigd worden. In het geheel zullen 18 personen terecht staan, die er van verdacht worden val se getuigenissen afgelegd te heb ben. Een hof van onderzoek zal uit maken, of de in het communiqué genoemden vervolgd zullen wor den. De strijdkrachten van de Noordatlantische verdragorgani satie zullen alleen atoomwapens gebruiken als een algemene oor log uitbreekt. Het N.A.V.O.-opperbevel over weegt niet deze wapens te ge bruiken in geval van een beperk te plaatselijke oorlog, aldus heeft de N.A.V.O.-bevelhebber in Euro pa, generaal Alfred Gruenther, Dinsdag in Parijs tegenover jour nalisten verklaard. De generaal legde er de na druk op. dat, hoewel de strategie van de N.A.V.O. gebaseerd is op "het gebruik van atoomwapens, de uiteindelijke beslissing over het gebruik van deze wapens ge nomen moet worden door politie ke leiders. In geval van een plaatselijke oorlog is het gebruik van atoom wapens wel niet uitgesloten, doch het N.A.V.O.-hoofdkwartier heeft zich niet bezig gehouden met de mogelijkheid van het gé bruik van de atoombom in derge lijke gevallen. Gruenther zei, dat de strategi sche plannen van de N.A.V.O. reeds drie of vier jaar vooruit zijn en rekening houden met de Westduitse militaire bijdrage die pas over enige jaren tot stand ge komen zal zijn. Dan zal de N.A. V.O. 'n „naar voren gerichte stra tegie" kunnen (bezitten. Generaal Gruenther verklaarde voorts, dat 'het overschakelen op een tactiek waarbij rekening wordt gehouden met atoomwa pens niet plotseling zou kunnen geschieden. Als het nodig zou zijn, zou de N.A.V.O. nu reeds kun nen terugslaan met atoomwa pens, doch de overschakeling op atoomtactiek zal niet voor over drie of vier jaar voltooid kun nen zijn. Werkelijke afschrikwekkende kracht wordt, naar hij zei, niet bepaald door het bezit van atoom- wapens, doch door het vermogen deze wapens te gebruiken. De Sowjet-Unie bezit de sterk ste opeenhoping van militaire kracht in de gehele wereld, hoe wel deze opeenhoping ook zwak ke punten heeft, doch de Weste- N.V. Fa. P. J. YAN DE SANDE lijke wereld, en in het bijzonder de Verenigde Staten, hebben een grote voorsprong wat betreft het vermogen om terug te slaan. „Als de Sowjet-Unie nu aan valt, zal zij worden verslagen", aldus Gruenther. Het handhaven van de eenheid in de Westelijke wereld noemde de generaal het beste middel om een derde wereldoorlog te voor komen. Hij had een „redelijk ver trouwen in de toekomst". Het Franse kabinet heeft Maan dag besloten tot een aantal spe ciale maatregelen in verband met de nieuwe golf van terreur in Casablanca. Het besluit werd ge nomen op een kabinetszitting, die drie uur duurde en waar Noordafrikaanse aangelegenhe den werden besproken. Er zijn geen bijzonderheden bekendge maakt, doch volgens Reuter zul len de speciale maatregelen o.a. omvatten een reorganisatie van het stadsbestuur van Casablanca. Arabische scholen gesloten. De Franse autoriteiten hebben Maandag alle Arabische scholen te Casablanca gesloten, nadat Zaterdag bij een nieuwe golf van gewelddaden twee personen, on der wie een Franse onderwijzer, waren doodgeschoten. De scholen zijn tijdelijk gesloten met het oog op de veiligheid van het perso neel. In de afgelopen week zijn in Marokko tenminste elf personen door terroristen gedood en velen gewond. Sir Anthony Eden, de Britse minister van Buitenlandse Za ken, heeft zijn bezoek aan Tur kije wegens griep uitgesteld. Hij zou vandaag vertrekken. Het uitstel van Edens bezoek aan Turkije zal Engelands toe treding tot het nieuwe Turks Iraakse verdrag niet vertragen, zo wordt van diplomatieke zijde te Londen vernomen. Verwacht wordt, dat deze toetreding vol gende maand een feit zal wor den. De besprekingen die Eden te Ankara zou hebben, zullen nu via de diplomatieke vertegen woordigingen worden gevoerd. Het Britse Lagerhuis heeft de socialistische motie waarin wordt afgekeurd, dat de regering het bijeenroepen van besprekingen op het hoogste niveau uitstelt, met 298 tegen 268 stemmen verwor pen. In deze motie wordt er op aangedrongen onmiddellijk on derhandelingen te beginnen. Een regeringsmotie werd met 299 tegen 266 stemmen aangeno men. Hierin werd voorgesteld be sprekingen op het hoogste niveau tussen Groot-Brittannië, de Sow jet-Unie en de Ver. Staten uit te stellen tot na de bekrachtiging van de Parijse verdragen betref fende bewapening van West- Duitsland. De minister van Buitenlandse Zaken, Eden, heeft verklaard, te hopen, dat in de komende veer tien dagen een einde zal komen aan „het lange en pijnlijke wach ten" op bekrachtiging van de Pa rijse verdragen. Onder toejuichingen van de re geringspartij zeide Eden, dat al leen met eenheid in het Westen gehoopt kan worden op voor spoedige onderhandelingen met het Oosten. De minister zeide, dat Britse en Amerikaanse geleerden veel onderzoekingen verrichten op het terrein van de straling en dat deze kwestie de aanstaande zo mer te Genève op een internatio nale conferentie zal worden be sproken. Niet krabben. De helder vloeibare D.D.D. kal meert de jeuk in enkele seconden, doodt de ziek tekiemen en geneest tot diep in de huidporiën. 6FNEESMI0DEI TEfiEN MU IDA AN DO EN IN GEM VLOEISTOF - BALSEM ZEEP TERNEUZEN, Tel. 2124 - 2404 AXEL, Tel. 763 200 cm breed, 3,10 per meter De Algemene Juweliers Ver eniging (A.J.V.) heeft Dinsdag per aangetekend schrijven een ultimatum aan de nu twee dagen stakende Amsterdamse diamant bewerkers gezonden. Met klem wordt hun verzocht hedenochtend om acht uur het werk te hervat ten. Indien aan dit verzoek niet wordt voldaan zal de harde con sequentie ontslag moeten zijn. Het niet op het werk verschijnen is aldus de brief een drin gende reden tot ontslag. Het bestuur van de A.N.D.B. deelde in de namiddag naar aan leiding van de hierboven ge noemde brief mede, dat voor zo ver het bestuur op dat moment bekend was aan het verzoek tot werkhervatting niet zal worden voldaan. In de brief van de A.J.V. wordt voorts gezegd: „Wij geloven niet dat de ernst van de toestand duidelijk tot u is doorgedrongen. Elke stakings dag maakt uw bedrijf nog zwak ker dan het al is, elke dag stilte in het bedrijf is een symptoom van de toekomst. Beseft, dat indien deze staking voortduurt, de dag kan komen, dat er niet meer onderhandeld en niet meer gewerkt behoeft te worden omdat er dan geen Am sterdamse diamantindustrie meer bestaat", zo besluit het schrij ven. In aansluiting op deze laatste passage verklaarde een woord voerder van de A.J.V., dat in werkgeverskringen thans op nieuw de gedachte naar voren is gekomen om de mogelijkheid van verplaatsing der industrie naar elders onder ogen te gaan zien. Bij de beperkte staking in 1953 en tijdens de diverse conflicten sedert 1945 is deze mogelijkheid met de verschillende consequen ties voor de diamantindustrie in Amsterdam ook reeds ter sprake geweest. Plannen, aldus de woordvoerder, voor een ver plaatsing zijn er echter nog niet. De Finse linkse socialistische partij, de socialistische eenheids partij, is Maandag uit de volks- democratische partij getreden, waarvan het sedert het einde van de oorlog met de communisten deel had uitgemaakt De volksdemocraten zijn de grootste politieke groepering na de sociaal-democraten en de boe ren. De leider van de socialisti sche eenheidspartij, Virtanen, zei de Maandag, dat de pogingen tot samenwerking met de communis ten krachtens een grootscheeps program voor de arbeidersklasse zijn mislukt. De eenheidspartij zal thans als een zelfstandige partij optreden. Zij bezette twee van de 43 volks- democratische zetels in het par lement. Vatbaar voor tocht er> vocht {Vliet nodig de hele winter te hoe-stenNeem bij de mwste klacht de snelwerkende, ver zachtende, slijm oplossende -SIROOP) t AKKER- De Nederlandse regering heeft besloten 250 bouwvakarbeiders van verschillende nationaliteit, die op het ogenblik in vluchte lingenkampen in Oostenrijk en Griekenland verblijlven, met hun gezinnen in ons land toe te laten. De bedoeling is, dat deze vluchtelingen onderdak in Nederland krijgen in ruil voor hun arbeid in de woning- b uiw. De vluchtelingen zullen aanvankelijk in woonoorden worden ondergebracht, maar na ongeveer drie maanden wor den te werk gesteld in verschil lende gemeenten van ons land, n.l. in Almelo (5), Amersfoort (5), Amheirt (20), Breda (10), Brunssum (4), Deventer (20), Dordrecht (25), Enschedé (10), Gele'en (10), 'siHertogenhosch (10), Hengelo (10), Hoensbroek (10), Kerkrade (10)1, Leidetn (10), (Rheden (10), Ridderkerk (5), Rotterdam (25), Terneuzen (5), Vlaardlngen (20)t Zaan dam (6), en Zutphen (10). Voor 10 gezinnen moet nog plaats worden gezocht. Dit besluit vormt de bekro ning van een door de burge meester van Dordrecht mr J. A. H. J. van der Dassen genomen initiatief. De heer van der Dus- sen, van mening zijnde, dat het inzamelen van geld alleen on voldoende is om de vluchtelin-, geto te helpen, zon op een mid del om meer effectieve hulp te bieden. Hij stelde zich in ver binding met de hoge commissa ris voor de vluchtelingen, mr G. J. van Heuven Goedhart, die hij zijn plan voorlegde, om te trachten een aantal vluchtelin gen, die een bijdrage zouden kunnen leveren in de bestrij ding van de woningnood, naar Nederland te laten komen. De hoge commissaris was enthousiast voor het plan, waarin hij een nobele poging zag om daadwerkelijke hulp aan de vluchtelingen te bieden. De burgemeester van Dord recht wendde zi'ch dan ook met zijn volle instemming tot de re gering, inzonderheid tot de mi nister' van Sociale Zaken en Volksgezondheid en het resul taat van dit overleg is .thans, dat 250 vluchtelingen met hun gezinnen naar Nederland mo gen komen. De gemeenten, waar deze mensen huisvesting en werk zullen krijgen, hebben zich hiervoor vrijwillig aange meld. Zij ziullen een extra bouw volume krlj'gen, voldoende om de nieuwe bewoners te helpen. Inmiddels is een commissie sa mengesteld onder voorzitter schap vtan dr ir D. R. Mansholt, directeur-generaal voor de ar-- (beidsvoorziening, waarin zitting hebben (vertegenwoordigers van de departementen van Sociale Zaken en Volksgezondheid, van Maatschappelijk werk en van Justitie. Deze commissie, waar in ook de organisaties van werkgevers en werknemers in het bouwbedrijf zijn vertegen woordigd, zal de plaatsing van de vluchtelingen regelen. Men is op heit ogenblik al bezig z.g. selectie-commissies samen te stellen, die de kampen zullen bezoeken en de vluchtelingen die voor immigratie in aanmer king komen aan zullen wijzen. In de woonoorden, waarin de vluchtelingen aanvankelijk ge t huisvest worden, krijgen zij ge legenheid om herschoold te worden, teneinde het Neder landse bouwvak te leren ken nen. Men zal trachten de ge zinnen de Nederlandse taal bij te brengen, zodat zij zo spoedig mogelijk opgaan in ons volk. Omstreeks half Mei zuilen de eerste vluchtelingen naar ons land komen. Zij zullen huis raad enz. ontvangen en ook op andere manieren nog worden geholpen. Men heeft hiervoor contact opgenomen met het comité dat onlangs de grote inzameling voor de vluchtelin gen heeft gehouden. De vertegenwoordiger in Ne derland van de hoge commissa ris der Verenigde Naties voor vluchtelingen, mr C. Brouwer, heeft in de uitwerking van de plannen een groot aandeel gehad. Gevraagd naar zijn mening over hetgeen nu gaat geschieden, verklaarde mr Brouwer zeer dankbaar voor het initiatief te zijn. „Toen ik in Januari van dit jaar een reis maakte ter voorbe reiding en uitwerking van dit project heb ik pas goed begre pen dat dit intergemeentelijke initiatief van uitzonderlijk grote betekenis is. Bij dit initiatief staat voorop het gezin en de Wo ning. Ik ben dankbaar, dat zo kort nadat Nederland meer dar, vier millioen gulden heeft bijeen gebracht voor de vluchtelingen, dit initiatief werkelijkheid is ge worden", aldus mr Brouwer. „Wie gezien heeft in welke diepe ellende vluchtelingengezin nen tien jaar na de oorlog verke ren, beseft tevens", zo vervolgde hij, „hoe groot de overgang moet zijn voor die gezinnen, die het voorrecht zullen hebben naar Ne derland te mogen gaan. Dit schept verplichtingen voor allen, die geroepen zijn deze vluchtelin gen' op te vangen". „Het kan niet anders of dit ini tiatief uit een land, dat in de we reld als overbevolkt bekend staat. Zal diepe indruk maken in de ge hele vrije wereld en er belangrijk toe bijdragen, dat de inspanning voor de vluchtelingenhulp worth vergroot", aldus mr Brouwer. medegedeeld door het K.N.M.I. te De Bilt, geldig van Woensdag ochtend tot Woensdagavond. VEEL BEWOLKING. Overwegend droog weer met veel bewolking maar ook enkele opklaringen. Matige tot vrij krachtige noordwestelijke wind. In de middag ongeveer dezelfde maximumtemperaturen als gis teren. DONDERDAG 17 MAART. v.m. njn. Breskens 7.23 8.03 Terneuzen 7.58 8.38 Hansweert 8.38 9.18 Walsoorden 8.48 9.28 ZON MAAN op onder op onder v.m. nan. Mrt. 16 6.57 18.46 2.39 10.13 17 6.54 18.48 3.24 11.10 18 6.52 18.50 4.02 12.15 19 650 18.52 4.32 13.25 20 6.47 18.53 4.57 14.40

de Vrije Zeeuw | 1955 | | pagina 1