Tussen Bonn en Parijs De kwestie van Eisenhowers candidaatschap in 1956 PU ROL NAEIJE's §wan baddoeken ligt de weg naar het Saargebied WEERSVERWACHTING HOOGWATER ZON- en MAANSTANDEN Nieuwe verwikkelingen in de zaken Jungslager en Schmidt De geruchten over Prinses Margaret Huidgenezing De Amerikaanse economische hulp voor Azië ZATERDAG 12 MAART 1955. 10e Jaargang No. 3404. WEKELIJKSE WERELDSCHOUW Sir Alexander Fleming overleden Een Belgisch-Luxemburgs Centrum voor handelsbetrekkingen in Nederland opgericht Prof. Smeets in dagelijks bestuur S. E. R. Churchill door Adenauer uitgenodigd voor een bezoek aan West-Duitsland WONINGINRICHTING Russisch voorstel aan de Ver. Staten AGENDA Veiligheidsraad Donderdag bijeen op onder op onder v.m. n.m. s.4r Frankering bij abonnement Terneuzen Directeur-Hoofdredacteur I. van de Sande N jordstraat 55-57 Terneuzen Bedactie-adres: Telefoon 2073 en 2510 Nè 5 uur uitsluitend 2073 Gironummer 38150 Abonnementsprijs: ƒ5,35 per kwartaal: per maand 1,80; per week 43 cent. Losse nrs 8 ct. Verschijnt dagelijks Uitgeefster N.V. v/h Firma P. J. van de Sande, Terneuzen. Advertentieprijs: per mm 15 ct.; minimum vm advertentie 2,25. Rubriek Kleine Advertenties: 5 regels L iedere regel meer 20 cent. Vermelding: Brieven onder nummer, of: AdrM Bureau van dit Blad 20 cent meer. Inzending advertenties tot 's namiddags 2 Voor het Maandagnummer: Zaterdags iu uur. Oe nieuwe Franse regering onder Faure voelt aan de lijve, «fat er moeilijkheden zijn, die èn door de parlementariërs èn door de pers om wel enigszins begrij pelijke redenen op de achter grond zijn geschoven in de Weken, dat het ging om het be staan van de regering Mendès- France. Deze moeilijkheden lig gen in de omvang, die de actie tegen belastingen onder de een paar maanden geleden nauwe lijks bekende kleinhandelaar Foujade aanneemt. Wat hij in zijn eigen omgeving tot stand bracht, heeft zich met een snelheid, die de omvang der ontevredenheid bewijst, uitge strekt over geheel Frankrijk. Er is nu een Union de defense des commergants et artisans (U.D. CA.), in de nabijheid van Pou- jarie's woonplaats St. Cé ré in de zomer van 1953 gegrond, welker aantal leden naar de schatting wisselt tussen 400 en 800.000. Veel erger is nog het zelfbewust zijn, dat zij verkregen haoben na de zo wel geslaagde twee mas savergaderingen in Parijs op 24 Januari en 15 Februari. Niet alleen zijn belasting-ambtenaren bedreigd, wanneer zij bij achter- stellige belastingbetalers kwa men; niet alleen worden bij dui zendtallen de belastingbiljetten teruggezonden met de medede ling, dat er belastingstaking is, maar de U.D.C.A. toont een nei ging om parlementariërs en amb tenaren te verfoeien en slaat ook hier en daar tot licht anti semitisme over. Wil de regering niet binnen kort zonder geldmiddelen zitten om zelfs aan de voornaamste eisen van de staatskas te vol doen, dan zal zij het gezag van de staat met krachtige hand- moeten herstéllen. Totnutoe heb ben :de locale autoriteiten gebo gen onder de druk van de dema gogie; na de beraadslaging, die de betrokken leden der regering hébben gehad met de inspecteurs- generaal van de departementen, de z.g. super-prefecten, komt het er op aan om te doen zien, dat de staat er nog is en over middelen beschikt om zijn gezag te hand haven. Daanbij vallen op dit ogen blik alle andere zorgen in het niet, al wordt door Faure het nodige gedaan om de aangelegen heden in Tunis en Marokko te regelen; de ratificatie 'der ac- coorden in de Raad der Repu bliek, waarop de kansen verschil lend worden gesteld, voor te be reiden en datgene te doen wat allernaast op de weg ligt. SAAR DUITS OF FRANS? Men weet, dat de Bondsdag, nadat deze alle Parijse accoor- den, met inbegrip van de Saar- overeenstemming, had goedge keurd, een motie heeft aangeno men, die er op wijst, dat de Saar Duits gebied is en blijft. Dit heeft natuurlijk in Frank rijk veel kwaad bloed gezet, en de regering genoodzaakt om, wil zfj zeker zijn van de toestemming van de Raad der Republiek zon der dat deze amendementen goedkeurt, die dan weer eerst de Nationale Vergadering moeten passeren, een verklaring uit te geven. Daarin legt zij er1 nadruk op, dat krachtens de Saarover- eenkomst elke propaganda voor hernieuwde aansluiting bij Duits land verboden zal zijn, indien de volksstemming, die door de Saar- orvereenkomst wordt voorzien, zich ten gunste van de Europeeï- sering van de Saar uitspreekt, totdat er een vredesverdrag is- Dat maakt moeilijkheden ovter en weer gaande. Intussen hebben deze er niet toe geleid om de crisis in de rege ringscoalitie in Duitsland te ver scherpen; integendeel, het door Adenauer ingenomen standpunt, dat de vrijzinnigen onder elkan der maar moeten uitmaken hoe zjj het verder zullen doen, heeft matigende invloed gehad. Aden auer en Dehler (de aanvoerder van de nationalistisch getinte vrijzinnigen) hebben een storm achtig onderhoud gehad, maar dat schijnt de lucht enigszins te hebben schoongeveegd en de ont slagaanvrage door Blüchier als vice-kanseller ingediend, hangt nog steeds. Met dat al blijft de Saarkwestie een steen des aan stoots, omdat nu eenmaal de Saarovereenkomst niet duidelijk is en ook niet beoogde duidelijk te zijn NOG 3 a 4 JAAR VREDE. De grootste aandacht ging in de afgelopen week uit naar de rede, waarmede Winston Chur chill de debatten over het Engel se verdedigingsstelsel in het Lagerhuis heeft geopend. Een rede in grote stijl, gelijk men blijkbaar verwacht Ihad, gezien de 'belangstelling in het parle ment zelf en op de tribunes. Churchill heeft daarbij naar- volren gebracht, dat aangezien Rusland, ondanks alle verklarin gen, door Moskou afgelegd, bij Amerika op het stuk der H-bom men ten achter is, er een 3 5 4 jaar zullen verlopen, waarin oor log vrijwel uitgesloten wordt ge acht, tenzij zich de een of andere onverwachte omstandigheid voor doet. Maar de Westelijke mogend heden zullen moeten begrijpen, dat zij na verloop van die termijn gereed dienen te zijn om de be ginselen te verdedigen, die het Westen zo dierbaar zijn. De indruk, die Churchill's rede naliet, was zo diep, dat zelfs de voormalige minister van Oorlog in het Labourkabinet, Shinweli, aarzelde de oppositie te openen. Het eigenaardige van de opposi tionele redevoeringen is daarom geweest, dat zij minder tegen de regering waren gericht en dui delijk de toenemende controverse deed uitkomen, die er tussen de Labourpartij en haar linker vleu gel onder Bevan is. Een motie van afkeuring tegen de regering niet om haar verdedigingsbe- leid, dat ook Lalbour goedkeurde, maar om de wijze, waarop zij het voert kreeg derhalve niet de stemmen van de groep Bevan, die zich uit protest onthield. Het is een overwinning voor de rege ring geworden, te groter, omdat in deze zelfde week Penney, be kend Brits atoomgeleerde, naar Amerika vertrekt om met de Amerikanen samen te werken- Een nieuw bewijs, dat Chupéhfll erin geslaagd is de muren van de Amerikaanse wet van Mac- Mahon te doorbreken. DE OVEREENSTEMMING. Intussen blijft de verhouding tussen Amerika en Engeland, wat Oost-Azië betreft, weinig eenvormig. Eden heeft er van afgezien Japan te bezoeken, het geen daar een slechte indruk 'heeft gemaakt. Dulles kon toen niet veel anders doen en heeft zich beperkt tot 'bezoeken aan Manilla en Indo-China. Dulles is het eens met Frank rijk over de samenwerking met de Vietminh; hij staat voor moei lijkheden in Laos, waar een vreedzame penetratie zich baan breekt; hij staat ook voor de nieuwe moeilijkheid in Cambod ja, waar de jonge vorst plotse ling is afgetreden om zich aan de politiek te kunnen wijden. Terzake van Formosa blijkt nu, dat Engeland en Amerika over eenstemming hebben bereikt over het feit, dat er géén over eenstemming tussen hen is, maar dat ieder zijn eigen gang kan gaan! Dat staat ook vast ten aan zien van het optreden van Ame rikaanse bombardemtsvliegtui- gen, in Engeland gestationeerd, die blijkens de verklaring van Churchill, alleen dan zullen op treden, wanneer Rusland atoom- aanvallen op Engeland doet. ARABISCHE EENHEID GEDEELD. De Japanse verkiezingen heb ben tengevolge gehad, dat het optreden van de regering der democraten onder hun tegen woordige premier, die echter een zwakke gezondheid geniet, zeker is. Dit betekent spoedige onder handelingen tussen Japan en Rusland over 'n uiteindelijke vre de te Wlashington en pogingen Van Japan om de handel met China te herstellen. In Rusland wordt nu een eerste teken waargenomen, dat men Malenkow wegens samenwer king met de imperialisten te lijf wil. De verklaringen door de voormalige Italiaan Pontecorvo, die voor Mussolini vluchtte en in Engeland assyl en vertrouwen genoot, over zijn atoomwerk zaamheden moeten blijkbaar die nen om Churchill's redevoering in invloed te verminderen. De splitsing in de Arabische Liga is inmiddels een feit gewor den. Syrië heeft zich aan Egyp- te's zijde geplaatst; Libanon niet. Wat Jordanië zal doen, is twij felachtig, gezien ook de nauwe verbintenis van die Vorstenhui zen van Jordanië en 'Irak. Israël heeft wel een slecht ogenblik ge kozen om, op grond van Egypte's uittartingen, die wellicht niet ge heel te ontkennen zijn, het offen sief bij Gaza te heropenen. Daar is een bloedig gevecht geleverd, dat incidenten ten gevolge heeft gehad. De Veiligheidsraad zal er over beslissen, maar wat men tot dusver van de hangende stem ming merkt, is wel zodanig, dat Israël niet veel kans heeft om van de Veiligheidsraad gelijk te krijgen. En tenslotte merkt men in Amerika, dat er in beide partijen een stroming is, die voorziet dat de verkiezingen in 1956 Eisenho wer in zijn ambt zullen bevesti gen, maar met een democratische meerderheid in beide delen van het Huis. Een ongekende toe stand in Amerika! VAN DER MANDE RE. (Nadruk verboden) DE ONTDEKKER VAN DB PENICILLINE. Sir Alexander Fleming, de ont dekker van de penicilline, is gisteren in zijn woning te Lon den overleden. De 73-jarige Schotse geleerde legde in December zijn functie van leider van het Wright-Fle- ming instituut voor microbiolo gie te Londen neer. Hij zette zijn werkzaamheden echter voort in een klein laboratorium waar hij vele jaren werkzaam was ge weest. Hij verklaarde toen, zijn onderzoekingen te zullen richten op de immunisatie van de mens tegen infectie. Voor de ontdek king van de penicilline had dit speurwerk zijn belangstelling ge had. Sir Alexander Fleming werd in Juni 1944 geridderd voor zijn ontdekking van de penicilline en hij kreeg het jaar daarop de Nobelprijs voor geneeskunde toegekend. Fleming heeft zijn ontdekking van de penicilline in 1928 „louter geluk" genoemd. De laatste jaren heeft Fleming herhaaldelijk gewaarschuwd tegen te veelvuldig gebruik van aart benoemd prof. dr. M. H. H. penicilline. Overmatig getbruik Smeets, hoogleraar aan de Katho- zou de doeltreffendheid er van lieke economische hoogeschool beperken. Ite Tilburg. Dezer dagen werd bij notariële acte overgegaan tot de oprich ting van het „Belgisch-Luxem burgs centrum voor handelsbe trekkingen in Nederland". Het doel van de stichting is, buiten iedere handelsdaad om, het bevorderen van de economi sche betrekkingen tussen de drie Beneluxlanden. Het centrum wil dit doel nastreven door studie, documentatie, informatie en handelstoemiddeling, die in het bijzonder nuttig wordt geacht voor de kleine bedrijven, die nog niet voldoende op de Nederland se markt zijn ingevoerd. Tot lid van het dagelijks be stuur van de sociaal-economische raad is in de vacature prof. Ver In republikeinse kringen in was ook president Eisenhower Washington is grote beroering zelf „ontzettend woedend" gewekt door een verklaring van But.er heeft inmiddels ge- de voorzitter van de democrati- tracht de gemoederen wat te sche partij, Butler. Deze heeft kalmeren door te verklaren, dat deze week tegenover journalisten hij zijn mening had gegrondvest verklaard, dat president Eisen- op persberichten. Daarin zou De heer J. P. Snel, voorzitter van Ge Partai Indonesia Nasio- nal, een partij van Indone siërs van Nederlandse afkomst heeft Maandagavond ver klaard, dat „van bepaalde zijde" een poging is gedaan hem en de heer Van Caspel, de secretaris van deze partij, te bewegen medewerking te verlenen om zeer bezwarende getuigenverkla ringen in de rechtzaken tegen Het blad van de Anglicaanse kerk heeft twijfel geopperd om trent de geruchten over een liefdesbetrekking tussen prinses Margaret en de officier van de Britse luchtmacht Peter Town- send, die thans luchtvaartattaché te Brussel is. Het blad, dat niet officieel is, doch toegang heeft tot gezag hebbende kerkelijke kringen, zegt: „Wij weten toevallig, dat er op hoog niveau hoegenaamd niet is gesproken over de gepast heid van dit huwelijk van reli gieus standpunt gezien." (Reu ter tekent hierbij aan, dat kolo nel Townsend zich van zijn vrouw heeft laten scheiden en twee kinderen heeft.) Deskundigen op het gebied van de grondwet menen, dat het ondenkbaar is, dat als prinses Managaret er werkelijk over denkt, spoedig met kolonel Townsend in het huwelijk te tre den, de aartsbisschop van Can terbury en andere kerkelijke lei ders niet reeds nu geraadpleegd zouden zijn. De Anglicaanse kerk staat afwijzend tegenover het hertrouwen van iemand, die gescheiden is, zelfs indien hij of zij niet de schuldige partij is. Koningin Elizabeth, als hoofd van de kerk, zou derhalve geen Een speciale commissie heeft Vrijdag het beroep van de Israë lische regering tegen de beslis sing van de gemengde Israëlisch- Egyptische bestandscommissie inzake de schuldvraag voor het Incident bij Gaza van 28 Februari j.l. van de hand gewezen. De commissie heeft Israël schuldig bevonden aan agressie. toestemming kunnen geven tot het huwelijk van haar zuster met kolonel Townsend. Het orgaan van de Anglicaan se kerk laakt de kranten, die de geruchten in sensationele vorm hebben gegoten en vindt dit „het goedkoopste soort van tiende- rangs riool-journalistiek, dat om de verachting van fatsoenlijke mensen vraagt". Van sde zijde van. het Bucking- ham-palèis heeft merr geweigerd zich uit'te laten over een gerucht, dat een bekendmaking van de verloving van Prinses Margaret met kolonel Townsend op 1 Juni in de staatscourant zal verschij nen. Uit officiële bron is echter ver nomen, dat dergelijke aankondi gingen in de hofcirculaire en niet in de staatscourant plegen te ver schijnen. Prinses Margeret is vastbeslo ten in het huwelijk te treden met kolonel Townsend, aldus is Vrij dag uit kringen die in nauwe ver binding met het Engelse hof staan, vernomen. De verloving zal waarschijnlijk aan het einde van deze maand bekend gemaakt worden. Eerst moeten nog ver scheidene vraagstukken worden geregeld. Uit dezelfde bron is vernomen, dat koningin Elizabeth en de aartsbisschop van Canterburry welwillend tegenover prinses Margaret staan, en dat zij hun ibest hebben gedaan om tot over eenstemming te komen, als de prinses afstand zou doen van haar rechten op de troon, zou 't huwelijk reeds binnen enkele maanden gesloten kunnen wor den, zo verklaard' men. Huidzuiverheid - Huidgezondheid fen puistje» verdrogen door Burolpoede» Naar in Bonn is vernomen, wordt verwacht, dat premier Churchill van Engeland een be zoek zal brengen aan West- Duitsland, op uitnodiging van de Westduitse bondskanselier, dr Adenauer. Het 'bezoek zou waarschijnlijk tegen eind Mei plaats vinden. Het bezoek houdt verband met de uitreiking van een wel bekende Duitse internationale Prijs. Adenauer heeft Churchill in 1952 uitgenodigd naar Duits land te komen, tijdens een offi cieel bezoek aan Engeland. De Engelse ipreimier aanvaardde de uitnodiging in beginsel. Er werd echter geen datum vast gesteld. In Westduitse regeringskrin gen is verklaard, dat Churchill thans zich bereid verklaard heeft, West-Duitsland te bezoe ken op voorwaarde, dat de Parijse verdragen tegen die tijd bekrachtigd zijn. Churchill zou gezegd hebben, een bezoek te willen brengen aan „een souve- rein Duitsland". Jungschlager en Schmidt in het voordeel van de beklaagden te wijzigen. „Gelukkig is deze op zet verijdeld", aldus de verkla ring van Snel, „Aan de betrok ken autoriteiten zijn volledige en uitgebreide inlichtingen ver strekt, die hopelijk kunnen lei den tot de identificatie van hen, die voor deze handelingen ver antwoordelijk zijn". De heer Snel deelde mede, dat deze poging „enkele Indonesi sche staatsburgers van Neder landse afkomst te compromitte- ger-affaire" waren gedaan via ger affaire" waren gedaan via „een agent-provocateur", i In de mededeling wordt voorts gezegd, dat het bestuur van de P. I. N. binnenkort aangifte zal doen ó.a. van poging tot het uit lokken van strafbare daden en het beledigen van een bepaalde bevolkingsgroep c.q. eenvoudige belediging. Naar aanleiding van deze poging „ernstige twijfel te doen rijzen aan de loyaliteit van de groep Indonesische staatsbur gers van Nederlandse afkomst". hower mogelijk, als gevolg van de gezondheidstoestand van zijn echtgenote, zou besluiten zich volgend jaar bij de presidents verkiezingen niet herkiesbaar te stellen. Verscheidene republikeinse se natoren en afgevaardigden ver klaarden Donderdag, dat mevr. Eisenhower alleen maar griep heeft. Senator George Aiken ging in zijn woede zover, dat hij Butler een „boef" noemde. Vol gens een senator die niet met name genoemd wilde worden, Bij ons vindt U de grootste sor tering KINDERWAGENS BOXEN LEDIKANTJES enz. TERNEUZEN Tel. 2124 - 2404 AXEL Tel. 763 Bezoekt onze speciaalzaak: VLOOSWIJKSTRAAT 5 zijn gezegd, dat de officiële werkzaamheden teveel van de gezondheidstoestand van mevr. Eisenhower vergden en dat haar moeder zou wensen, dat zij niet nog eens vier jaar in het Witte Huis moet wonen. Ik meende, dat dergelijke omstandigheden wel invloed op een besluit van de president zouden hebben, zo zei de voorzitter der democrati sche partij. Het Russische ministerie van Buitenlandse Zaken heeft Don derdag op de Amerikaanse am bassade in Moskou een nota la ten overhandigen, waarin uitwis seling van landbouwdelegaties tussen de Sowjet-Unie en de Ver. Staten wordt voorgesteld, aldus meldt het officiële Sowjet-pers- bureau „Tass". De landbouwautoriteiten van de Sowjet-Unie zijn bereid een Amerikaanse delegatie te ont vangen en een Sowjet-delegatie naar de Ver. Staten te zenden, in dit verband zouden zij gaarne vernemen, of de Amerikaanse regering iets voor een dergelijke uitwisseling voelt, aldus de nota. BRANDSTOFFENBIJSLAG VOOR KOMENDE WEEK WEDEROM VERDUBBELD. De Minister van Sociale Zaken en Volksgezondheid heeft aan de gemeentebesturen bericht, dat de brandstoffenbijslag voor de sociale voorziening over de week van 13 t/m 19 Maart wordt ver dubbeld. Dit is de tweede maal dat de bijslag wordt verdubbeld, de eerste keer was het over de week van 6 t/m 12 Maart. De brandstoffenbijslag wordt voor kostwinners en alleenwo- nenden verhoogd van 3,80 op ƒ7,60 en voor kostgangers van 1,90 op 3,80. 'De uitvoerig (van het Ameri kaanse plan voor de economi sche ontwikkeling van -Azië zal worden gecoördineerd met die van het plan Colombo, zo is Vrijdag verklaard door de 'di recteur der Amerikaanse hulp- verenigingsprogramma's, Stas- sen, die een bezoek heeft ge- HOEVEEL RADIOLUISTERAARS TELT NEDERLAND? Het aantal aangegeven radio ontvangtoestellen in Nederland bedroeg per 1 Mrt 1955 1.988.583 tegen 1.976-139 op 1 Fefbr. 1955. Op 1 Februari 1955 waren er 509.821 aangeslotenen op het draadomroep tegen 508.381 op 1 Januari 1955. De nieuwe volledig vochtopnemend. Sterker en mooier. Zon-, was. en lichtecht. Moderne dessins grote maat 3,95 Gaarne zichtzendingen. Uw beste Textieladres: ZATERDAG 12 MAART. TERNEUZEN: Luxor-Theater, 8 uur: „Knock on Wood". Zaal O. de Vries, 7 uur: Ledenvergadering „Hulp in Nood". Concertgebouw, 8 uur: „Vrouwen die wij schuwen". AXEL: Het Centrum, 6.30 en 9 uur: „Meisjes in het wit". ZONDAG 13 MAART. TERNEUZEN: Luxor-Theater, „Knock on Wood; 2 u.: „Vrou wen die wij schuwen; 4.30 u.: „Knock on Wood". Concertgebouw, 8 uur: „Vrouwen die wij schuwen". AXEL: Het Centrum, 4.15 uur: „Meisjes in het wit"; 8 uur: „Niagara". bracht aan Siam, India, Pakis tan, Ceylon, de Philippijnen, Korea en Japan. I Naar Stassen mededeelde heeft president Eisenhower reeds toesloten tot uitbreiding van de Amerikaanse hulpvere- niging aan Azië, maar zullen de omvang (van het plan en de datum, waarop met de uitvoe ring zal worden begonnen, eerst rworden bepaald, nadat het congres dé toetrokken voor stellen van de president zal hebben behandeld. Overigens staat het reeds vast, dat het economische ontwikkelingsplan niet de omvang zal hebben van het plan Marshall. Het plan voor Azië zal worden uitgevoerd krachtens een reeks medegedeeld door het K.N.M.I. te tweezijdige overe.nkomsten, die Pe f ,t aROC^~ de hulpontrvangende landen vrij Zaterdagavond, zullen laten hun materiaal in Weinig verandering;. West-Europa, Noord-Amerika of Droog weer met enkele over- Japan aan te schaffen. De hulp drijvende wolkenvelden. Matige onder het plan zal parallel lo- tot krachtige oostelijke wind. pen met de 'bijzondere hulp, die delfde middagtemperaturen als de landen van de Zuid-Dost- Aziatische verdragsorganisatie ontvangen. Zij zal echter niet aan deze hulp worden gekop peld en van de hulpontvangen. de landen zullen geen politieke verbintenissen worden ver langd. gisteren of iets hogere. ZONDAG 13 MAART. Breskens Terneuzen Hansweert Walsoorden v.m. 4.33 5.08 5.48 5.58 n.m. 4.54 5.29 6.09 6.19 Breskens Terneuzen Hansweert De Veiligheidsraad van de Ver enigde Naties zal aanstaande Walsoorden Donderdag opnieuw bijeenko- waisooraen men voor 'n nieuwe beschouwing van het Israëlisch-Egyptische grensincident van 28 Februari j.l., aldus is Vrijdag officieel be kend gemaakt. De voorzitter van de commissie Mrt. van toezicht van de Verenigde 13 Naties in Palestina, de Canadese 14 generaal-majoor E. L. M. Burns,1 15 wordt a.s. Dinsdag in New York 116 verwacht. 117 MAANDAG 14 MAART. v.m. 5.09 5.44 6.24 6.34 n.m. 5.31 6.06 6.46 6.56 ZON MAAN 7.03 18.41 8.17 7.01 18.43 0.43 6.59 18.45 1.44 9.26 6.57 18.46 2.39 10.13 6.54 18.48 3.24 11-10

de Vrije Zeeuw | 1955 | | pagina 1