Uit de Provincie DE SCHEEPSBOUWER m Wat brengt de Radio Kerkboeken Bijbels iklieU m «at tins aatfflp. BEURSOV ERZ1CHT uV m m Bezoeki de ontspanningsavonden AXEL. CADZAND. GOES. MIDDELBURG. SLUIS. VERVOEREN VAN KONIJNEN AAN DE OREN IS STRAFBAAR. IJZENDUKE. Otto John «Drie «s te vesE» helpen direct Een gedeelte van een Woning Al deze briefen lipe bi) aas ter inzage. Hpaarfonds „O. en O." bracht hoogstaande toneelkunst. Voor de tweede maal in dit sei zoen gaf het plaatselijke spaar fonds „O. en O." een opvoering voor hare leden en huisgenoten, ditmaal met het gezelschap Her man Bouber uit Amsterdam, dat opvoerde het boerenspel in drie bedrijven van Jan Faoricius, ge titeld „Leehtje Martijn begint haar leven". Deze avond werd voor een wei- bezette zaal geopend door de heer Jan v. d. Plassehe, die mededeel de dat deze voorstelling na een bijna 10-jarig bestaan van „O en O" de laatste is, die hij opende, dit i.v.m. zijn vestiging in Souburg. In zijn plaats zal voortaan de heer Adri van Guik optreden als pnaeses van „O. en O." Ook aan de pers met name de heer 't Gilde bracht hij de allerhartelijkste dank voor de al tijd milde kritieken. Ook als het eens een enkele keer tegenviel, gaf deze daarvan uiting, echter steeds in opbouwende zin en dit heeft „O. en O." in haar 10-jarig bestaan uit een propagandistisch oogpunt zeker geen nadeel ge daan, doch integendeel omhoog gestuwd. Daarop ving de voorstelling aan, Vele open doekjes beleefde deze hoogst geslaagde opvoering, die lang in aller geheugen zal blij ven en .voorzitter Van de Plas sehe was zeker aller tolk toen hij bij het einde Herman Bouber en zijn ensemble voor het forum der zaal hartelijk dankte voor hun sublieme spel. Alle spelers verdienen in één adem genoemd te worden en Herman Bouber betoonde zich bij vernieuwing te Axel, behalve een begaafde „nestor" op de planken, als een regisseur van formaat en gaarne zal men zijn ensemble nogmaals in Axel zien optreden. Voorzitter Van de Plassehe werd tijdens de voorstelling gehuldigd om zijn voorbeeldige staat van dienst. De nieuwe voorzitter bood hem namens het bestuur een prachtige sigarettenkoker en aan zijn echtgenote een fraai cadeau voor de huiskamer aan. Èen verloting met een uiterst Fors herstel, Anasterdam rubber gevraagd. Nu de Newyorkse effectenbeurs Dinsdag enig herstel vertoonde, stegen ook de koersen op het Damrak resoluut en de verliezen van Dinsdag, die zeer aanzienlijk waren, werden voor een groot deel ingehaald. „Jantje huilt en Jantje lacht" zei men Woensdag middag ter beurze. Vooral de internationale soor ten kwamen op een aanzienlijk hoger niveau. Kon. Olie kwam van 522 op 533, Unilever van 352% op 364%, A.K.U. van 288 op 296 en Philips had de leiding met een winst van 15 punten voor de oude en 14 punten voor de nieu we aandelen. Ook de scheepvaartafdeling, die Dinsdag een flinke veer heeft moeten laten, was behoorlijk in herstel. Scheepvaart Unie sloot pp 167% (164%), K.N.S.M. 187% (185) en ook de overige soorten 1 tot 3 punten hoger. Hoewel de locale industrieën en de bank aandelen merendeels iets beter noteerden, ging het hier toch niet van harte. Beide sectoren waren Dinsdag gevoelig lager, maar wisten slechts een klein gedeelte hiervan in te lopen. In Amsterdam Rubber ontwik kelde zich na 2 uur een flinke hoek en dit papier werd grif aan gekocht. De prijs steeg van 107 tot 114. Van de weeromstuit was ook H.V.A. 3 punten hoger op 141, Ver. Deli circa 128% (126%). Guldensbeleggingen stil en on veranderd. Prolongatie 2% °/o. gezellig bal vormden als steeds onderdelen van deze geslaagde avond, die er nu eenmaal bij horen en niet zijn weg te denken. „O. e» O" heeft haar oude re putatie glansrijk heroverd. 65-Jarigen gehuldigd. Dezer dagen werden de kan- tonniers P. Dieleman te Axel en P. de Ridder te Zaamslag, alhier gezamenlijk met hunne beide echtgenoten gehuldigd bij het be reiken van de pensioengerechtig de leeftijd. De Vereniging van Kanton- niers voor Oost- en W. Zeeuw- Vlaanderen, gaf bij monde van de heer J. Vermeulen acte de pré- sence en bood beide scheidende collega's een fraai cadeau aan, terwijl hun echtgenoten met bloe men werden bedacht. Ook de hoofd-ingenieur J. A. Hofwegen en de technisch ambte naar H. J. van der Linden uit Terneuzen gaven door hun aan wezigheid blijk van belangstel ling en huldigden de scheidende kantonniers in hartelijke toespra ken. Witte muizen. Bij het graandorsen werden dezer dagen in de landbouw- schuur van de heer Van A. aan de Pouckepoldersedijk een nest witte muizen ontdekt. Naar wij vernemen wel een grote zeldzaamheid. 58. Enkele uren later staart de schildwacht in opperste verbazing naar de gestalte die uit Edzar's verblijf naar buiten treedt. „Wel-wel, Noorman" grijnslacht hij met een blik op Eric's geveder de helm, „waar heb ben ze U nu mee uit gedost?" Deze knikt gewichtig. „Ja-ja", antwoordt hij met dikke stem, maar ik heb bést gegeten enbest gedronken ook Dan, met een lodde rig knipoogje vervolgt h\j vertrouwelijk, onze heer Edzar weet wat goed voor zijn mannen isMaar je mag blij wezen, dat je hier op wacht staat." Hij doet een stijve stap naar vo ren en gluurt geheimzinnig om zich heen, en fluistert: „Er staat heel wat te gebeuren, makker, dat kan ik je nu wel even vertellen... 't gaat er op los, tegen de Noorde- Het zal verrijzen naast het be staande koelhuis, en zal bestaan uit twee gebouwen van 70 meter lang en 15 meter breed, met een gang van 7 meter breedte ertus sen. ltjke Saksers. Een verkennings tocht, vat je?" De man gromt een antwoord en met een een breed gebaar wendt Eric zich om, terwijl hij kennelijk grote moeite moet doen om recht op en erg krijgshaftig te lopen, hetgeen de schildwacht begrijpend doet grinniken. De Sakser zou echter niet zo vrolijk gestemd geweest zijn, als hij geweten had, waaróm Eric zo stijfbenig wegstapte... Want een maal veilig binnen de muren van het eigen verblijf, haalt de Noor man fluks twee, drie zwaarden en enkele dolken uit zijn broekspijp te voorschijn, tot grote vreugde van de achtergebleven lotgenoten. Vooral Branwen blijkt zeer inge nomen met dit gedurfde staaltje. Nog enkele uren zijn er te wachten om te controleren of Sanno de waarheid heeft gesproken. Dan geeft Eric de Heruli een wenk en samen begeven zij zich naar buiten om de uitzichttoren in het oog te houden. Inderdaad zien zij enige tijd later onder toenemende span ning een krijger de smalle lad der naar de toren bestijgen. Rustig wachten de beide mannen tot de wachtpost, die afgelost werd naar beneden komt en verdwijnt. Dan geeft Eric een teken en fluistert: „Nu Zand had zich opgehoopt voor zeesluis. Bij de nieuwe zeesluis te Cad- zard doet zich, na de stormen, de moeilijkheid voor, dat de wa terstand in de spuikom hoger is dan aan de binnenkant. Door de stormen heeft zich zand voor de zeesluis opgehoopt, zodat spuien ■niet mogelijk is. Met draglines wordt nu bij laag water een geul gegraven. Eind van de week hoopt men water te kunnen spuien en de hoge water, stand te verminderen. De gemalen te Nleuwvliet en Biervliet draaien dag en nacht, doch zij kunnen ra de hevige dooi het water niet voldoende ver werken. Veiling „Zuid-Beveland" bouwt nieuw koelhuis. De veilingsvereniging „Zuid- Beveland" heeft Dinsdag besloten een nieuw koelhuis te bouwen in de Poel, met een inhoud van twee millioen kg. Het bestuur werd gemachtigd tot het aangaan van een lening onder hypothe cair verband bij de Coöp. Grond- kapitaalbank voor de Landbouw U.A. te Utrecht tot een bedrag van ten hoogste 900.000, tegen een rente van 3% procent. De bouw van dit nieuwe koelhuis vormt het begin van de uitvoe ring van wat men zou kunnen noemen 'n „tienjarenplan", want in de toekomst wil men ook nog een nieuw pakstation en zelfs een geheel nieuw veilingsgebouw gaan bouwen. Al deze plannen zijn al eens besproken in 1952, doch de ramp van 1953 en de ha gelstorm van Juli 1954, alsmede moeilijkheden met de aankoop van grond vormden onvoorziene tegenslagen. De voorzitter, de heer J. Q. C. Lenshoek deelde mee dat de koel huiscapaciteit al jaren te gering is. Ze bedraagt thans twee mil lioen kg, en in het afgelopen jaar was er zeker voor 4 millioen kg aanvrage. Gezien de opgroei van jonge percelen die groter Is dan de opruiming van de oude boom gaarden valt een zeer groot aan bod van Golden Delicous te ver wachten. Marktspreiding moet mogelijk zijn. Het nieuw te bouwen koelhuis is een ontwerp van de architect Chr. de Heer te Rotterdam. Het zal veertien cellen bevatten, n.l. 12 van 150.000 kg en 2 cellen voor gast>ewaring van elk 75.000 kg. Begrafenis G. Baliintijn Onder grote belangstelling is Dinsdagmiddag ten grave gedra gen het stoffelijk overschot van de heer G. Baliintijn, in leven hoofdredacteur van de P. Z. C. die vorige week op 49-jarige leef tijd te Leiden overleed. Tevoren was er in de concert- en gehoor zaal een rouwdienst gehouden. Vele sprekers getuigden hier van hun warme vriendschap en grote achting voor de overledene. Nadat ds Metz, Ned. Hervormd predikant te Middelburg, een woord van troost had gesproken tot de familie werd de baar naar buiten gedragen en bggaf de stoet zich n-sar de bejj^S&fplaats, waar ds Metz het „Önze Vader" uitsprak. Een zwager van de heer Baliin tijn dankte voor de belangstel ling. Been gebroken. Door de gladheid van het weg-1 dek kwam slager A. Vermeulen in de St. Pieterstraat van zijn fiets te vallen, tengevolge waar van hij een been brak. Hij is naar het St. Antoniusziekenhuis te Oostburg vervoerd. ■ereniging „Geduld Overwint ':wam Maandagavond bijeen om net de firma Schenkelaar te lindhoven een bespreking te jouden over de aankoop van een lieuwe bezetting. De koop kwam ot stand en de instrumenten zul- en half Maart geleverd worden. "De gelden zijn voor een gedeelte ;eschonken door de bevolking, De Hoge Raad heeft gesanction- neerd het tot voor kort betwiste I standpunt, dat het vervoeren van konijnen door deze aan de oren vast te houden oplevert het in het resterende be- j artikel 455 W. v. S. sub. 4e om- terwijl voor irag een lening is aangegaan bij de gemeente. COOP. VRUCHTEN VEILING „ZEEUWSCH-VLAANDEREN." TERNEUZEN. Veiling van 19 Januari. 1ROENTEN. schreven strafbare feit. De ver dachte in deze zaak was indertijd vrijgesproken door de kanton rechter te Amersfoort, die be paaldelijk niet bewezen achtte, dat het vervoer van konijnen aan de oren pijnlijk of kwellend was. In hoger beroep achtte de Utrechtse rechtbank verdachte echter wel schuldig. Hij ging in cassatie bij de Hoge Raad, die het beroep echter verworpen heeft. Bij het toezicht op pluimvee- markten en elders kan dit be langwekkende arrest nu een krachtige steun zijn voor de op Per stuik: Bloemkool 2249 ct; Cnolselderij 214 ct. Per kg: Rode kool 20—38 ct, spor;ngSarnbtenaar Savoye kool 2529 ct; Witte kool i 25 ct; Waspeen 3740 ct; Prei 1841 ct; Kno'selderij 11-30 ct; Spruiten 4051 ct; Uien II 117 ;t; Witlof 4454 ct; Koolraap5 9 ct; Boerkool 21—22 ct; Breek- peen II 214 ct; Breekpeen ex port 2030 ct; Veldsla 5559 ct. Het Nieuwe instrumenten. bestuur van de muziek- FRUIT (per 100 kg). Appelen: Goudreinetten H I 22 26, K 17—21, F 10—12; Jonathan A 3542, B 33,20 35, C ƒ28,20—ƒ30, H grof 27,2030, H I 19,20—21,50, H II 9, K 11—20, F ƒ6—10. Overige soorten 320. Peren: St. Rémy K 15—18, F 1015 Overige soorten 3 ƒ4. Oostenrijks kabinet zal aandringen op vrijlating van Sokolowski Het Oostenrijkse kabinet heeft gisteren besloten alles in het werk te ste'len om de vrijlating te verkrijgen van dr Alfred So kolowski, hoofdtolk van de Ween- se gemeenteraad, die afgelopen Zaterdag werd gearresteerd bij een bezoek aan een Russisch kantoor. Volgens de Russen wordt So kolowski aangehouden als- „oor logsmisdadiger". De Weense gemeenteraad deed gisteren een beroep op de Oosten, rijkse regering om stappen- te on- dernem-en ter voorkoming van de arrestatie van andere Oosten rijkers in de uitvoering van hun officiële functie. De Russische autoriteiten pu bliceerden Dinsdagavond een verklaring, waarin werd gezegd dat Soktóowski een Russische staatsburger was, die zijn vader land had verraden door geduren de de tweede wereldoorlog actief met de Nazie's samen te werken. -In de verk'aring werd verder gezegd dat de schuld van Soko- Dr iOtto John, voormalig hoofd van de Westduitse veilig- - heidsdienst, die het vorige jaar lowski aan de hand vam documen- uitweek naar Oost Berlijn, heeft ten was bewezen en door getui- Woensdag een persconferentie gen bevestigd. Sokolowski had in Oost Berlijn bijgewoond. Hij gedurende enige tijd in Rusbi- wil-de tegenover een correspon- sche uniform ais spion dienst ge- dent van Reuter niet zeggen, daan achter de Russische unies, wat voor werk hij In Oost Duits- vóórdat hij naar de tolkiienst land verricht. van het Duitse leger was overge- ,JIn zekere zin toen ik nog die plaatst, gast van de Oostduitse reige- In de verklaring werd er aan ring en U zou kunnen zeggen, toegevoegd, dat Sokolowski voor dat ik werk voor Duitslands een militaire rechtbank zou wor. eenheid", zo zei hij. den gedaagd. De leiders van de vakbond van machinisten en stokers, die 80.000 machinisten, stokers en schoonmakers van loecimotieven vertegenwoordigt, hebben de nieuwe loonschalen, waarover onlangs langdurig onderhandeld ia, Woensdag iven de hand ge wesen, omdat daardoor naar hunj mening het huidige ver schil tussen lonen van de minst betaalde spoormannen en de treinenbesturen.de „arsitocraöe" niet toehouden (blijift. De loonsverhogingen werden Dinsdag debr de nationale vafe- fcond vian spoorwegpersoneel aanvaard, op voorwaarde, dat bovengenoemde toond deze ooft zou goedkeuren. DODELIJK ONGEVAL TE CORTINA D'AMPEZZO. Tijdens de training voor de Italiaanse twee persoonsbob— kampioenschappen te Cortina d'Ampezzo hebben zich twee on gevallen voorgedaan, waarbij één met dodelijke afloop. De bob met Duilio de Polo en Carlo Turchetti vloog uit de bocht, waarbij Del Polo een sche- delbasisfractuur opliep en Tur chetti verwondingen aan het dij been. De beide bobbers werden naar het ziekenhuis overgebracht waar Del Polo aan zijn verwon dingen is bezweken. De bob van Pietro Rossi en Lino vloog eveneens uit de bocht. Rossi moest dit betalen met een heupfractuur en Fomari met «en kaakfractuur. VRIJDAG 21 JANUARI. HILVERSUM I: 7.00 Nieuws; 7.10 Gram.; 7.15 Gym.; 7.30 Gram.; 8.00 Nws; 8.18 Gram.; 8.45 Voor de huisvrouw; 9.00 Gym.; 9.10 Gram.; 9.35 Waterstanden; 9.40 Schoolradio; 10.00 Caus.; 10.05 Morgenwijding; 10.20 Voor de kleuters; 10.40 Viool en piano; 11.00 Radiofeuilleton; 11.20 Gr.; 12.00 Orgel en piano; 12.30 Land en tuinbouwmeded.; 12.33 Sport en prognose; 12.48 Amus. muz., 13.00 Nieuws; 13.15 Meded., hier na lichte muz.; 13.55 Koersen; 14.00 Mezzo-sopr. en piano; 15.00 Vraaggesprek; 15.15 Gevar. pro gramma; 16.00 Orgel en zang; 16.30 Voor de kind pro"- 17 no Ci- taarens.17.17 Muzikale cause rie; 18.00 Nws; 16.15 Act.; iö.zO Lichte muziek; 18.45 Caus.; 19.00 Veor de jeugd; 19.10 Muzikale «aus.; 19.30 Spel met muz.; 19.50 Berichten; 20.00 Nws; 20.05 Boek bespreking; 20.10 Vioólduetten; 30.30 Causerie; 20.40 Idem.; 21.00 Amus. muziek; 21.35 Buitenlands weekoverz.; 21.50 Spaanse volks liederen en dansen; 22.20 Lichte muziek; 22.40 Caus. 22.45 Avond wijding; 23.00 Nws; 23.15 Gram. HILVERSUM II: 7.00 Nieuws; 3.10 Gewijde muz.; 7.30 Gram.; 7.45 Een woord voor de dag; 8.00 Nieuws; 8.15 Gram.; 9.00 Voor de zieken; 9.30 Voor de huisvrouw; 9.35 Gram.; 10.30 Morgendienst; 11.00 Gram.; 12.08 Kamerorkest; 12.80 Land- en tuinbouwmeded.; 12.33 Promenade-ork.; 12.53 Gr.; 13.00 Nieuws; 13.15 Protestants interkerkelijk thuisfront; 13.20 Alpenliederen; 13.40 Gram.; 14.00 Caus.; 14.30 Gram.; 15.15 Voor dracht; 15.35 Vocaal ens.; 16.00 Reportage uit Johannesburg; 16.15 Instr. trio en viool; 16.45 Gram.; 17.00 Voordracht; 17.20 Gram.; 17.40 Beursberichten; 17.45 Stem men van overzee; 18.00 Gram.; 18.10 Een goed woord voor een goede zaak; 18.15 Muziekver.; 18.35 Gram.; 19.00 Nieuws; 19.10 Regeringsuitzending; 19.30 Gram.; 20.00 Radiokrant; 20.20 Gram.; 20.30 Hoorspel; 21.00 Gram.; 21.10 Oratorium; 22.00 Causerie; 22.15 Lichte muziek; 22.45 Avondover denking; 23.00 Nws; 23.15 Kunst rubriek; 23.45 Gram. BRUSSEL: 12.00 Orkestconc.; 12.30 Weerbericht; 12.34 Gram.; 13.00 Nieuws; 13.15 Gram.; 14.00 Schoolradio; 15.45 Gram.; 16.15 Operamuziek; 17.00 Nws; 17.10 Lichte muz.; 18.00 Gram.; 18.10 Voordracht; 18.20 Beiaardconc.; 118.30 Voor de soldaten; 19.00 Nws; 119.40 Volkszang; 20.00 Gram.; 20.15 Orkestconc.; 20.55 Kunst-, kaleidoscoop; 21.10 Orkestconc.; 22.00 Nieuws; 22.15 Int. Radio- Universiteit; 22.30 Gram.; 22.55 I Nieuws. Het Bestuur van het Wa terschap HULSTER en AXELER AMBACHT maakt bekend: lo. dat ene Algemene Vergadering van Afgevaar digden van polders en wa terschappen, aangesloten bij het waterschap Hulster en Axeler Ambacht zal wor den gehouden op Donder - 3 Februari 1955, des namiddags 2 uur, in het gebouw „Het Centrum" te Axel; 2o. dat vanaf 24 Januari 1955 tot en met 2 Februari 1955 ten kantore van de Ontvanger-Griffier te Sint- Jansteen ter inzage liggen en tegen betaling der kos ten in druk of afschrift verkrijgbaar zijn: de rekening en ver antwoording over het dienstjaar 1953; de begroting voor het dienstjaar 1955 met de daarbij behorende me morie van toelichting; 3o. dat van die begro ting, nadat zij door gezegde vergadering is vastgesteld, andermaal gedurende acht dagen ter plaatse alsboven inzage zal kunnen worden genomen. der L. J. G. en Z. P. M., Afd. HOEK en TERNEUZEN die gehouden worden op VRIJDAG 21 en ZATERDAG 22 JAN. a.s. in de Gem. Gehoorzaal te HOEK. Aanvang 7 nur stipt. Opgevoerd wordt de klucht: door JOH. BLAASER Sr. en Jr. Muziek wordt verzorgd door het L.J.G.-orkest, afd. Hoek, met de jodelzanger GUILAUME DEES. Entréc 1,Iedereen harteHjk welkom a. b. Hontenisse, de 10 Jan. 1955. H. A. A. Baron COLLOT D'ESCURY, Voorzitter. A. J. M. ROTTIER, Ontvanger-Griffier. H.H. Beroepsvervoerders Per 1 Maart 1955 te koop aangeboden: 4 TON VERGUNNING VOOR VRACHTVERVOER. Brieven met prijsopgave onder No. 55, Bureau van dit blad. Fa P. J. van de Sande Noordstraat Terneuzen vi-'.-h.y.vyy- Si-:*** Griepgevaar bedreigt U aan alle kanten. Laten "AKKERTJES" U beschermen. Een "AKKERTJE zet onmiddellijk de werking van de ziektekiemen stop. Voelt U zich rillerig of koortsig? Hebt U overal pijn? Overvallen U de niesbuien? Neem dan vanavond één of twee "AKKERTJES" met een hete drank en morgen gaat U weer volkomen fit aan het werk, overtuigd van de woorden: Mevr, V. d. B. te Bsrghem Me«. K. te Dongen ^BruiksaanwijZ"'0 i i. De Vereniging voor Christelijk Onderwijs te Terneuzen vraagt per 31 Januari a.s. voor een periode van twee a drie maanden ten behoeve van een onderwijzersgezin met twee kinde ren, tegen nader over.een te komen condities. Deze tijdelijke beschikbaarstelling .zal geen definitieve inwoning tot gevolg hebben. Brieven te richten tot de Secretaris, Scheldekade 6, Terneuzen. Mijn pluche tafelkleed moest nodig een beurt heb ben; toen kwam ik jjp het idee om het met Lodaline te proberen. Ik nam daarvoor een lap en een sopje van Lodaline en lauw water. Het kleed kon op tafel blijven liggen, met een vochtige doek opwrijven en na 10 minuten was het kleed alsof het gewassen was. Mevr. S. te Vlaardingen Bij vuil en donker geworden tin, zoals vazen, bonbon- schaalt] es, neem ik warm water met een sterk sopje Lodaline en alle tinnen voorwerpen worden blank en prachtig Mej.S. te Geertruidenberg Als ik nieuwe nylons koop, was ik ze eerst met pure Lodalme, ook als ik ze ge dragen heb. De nylon wordt 'versterkt en daardoor draag ik mijn nylons langer dan dat ik ze met een ander mid del was. Laatst moest het pak van mijn man «en goede beurt hebben, maar «te kraag was zo vet, dat ik hem haast niet schoon ken krijgen. Met alle middeltjes heb ik het geprobeerd, ten kaatste nam ik Lodaline enhet vuil vloog er af. Mevr. v. H. »e Rotterdam Ik heb van alles geprobeerd met de wollen dekens; ik was blij, dal Lodaline ei was, ik was er al mijn dekens mee, o zo schoon, en als ze droog zijn dan zijn ze o zo zacht. Mevr. H. te Slikkerveer Mijn twee haardstoeltjes zijn als nieuw door Lodalme. Mevr. W. te Leiden Nooit hoeft het tafelzilver meer gepoetst te worden al» men er voor zorgt het gere geld om en om te gebruiken en dan met goed heet Lodaline sop af te wassen. Dat scheelt veel akelig werk! Ervaren huisvrouwen blijven bij Lodaline, de fles met de duizend mogelijkheden. Als U een nieuwe tip hebt, zend hem dad naar Lodalientje, Postbus 269, Breda. Er ligt een verrassing voor U klaar.

de Vrije Zeeuw | 1955 | | pagina 3