Helicopterdienst op Rotterdam Ufift de ^rcvasicic De blauwe auto KARPETTEN DE BROODPRIJZEN POPENT 3^ NU NU NU 23,50 33," 44,50 NU 7, "vginricv* Luxe Schrijfmappen PUROL in huis! Hamburg tussen Oost en West BALANS Kwaliteit O.P. 2a! Zeeuws-Vlaanderen in het luchtverkeer worden opgenomen AGENDA kndia voorstander van overeenkomst inzake Amerikaanse vliegers TERNEUZEN. AXEL. BRESKENS. HULST. OVERSLAG. Westduitse functionaris naar Oost-Duitsland verdwenen Schietpartij in Mexicaans dorp DOOOT EN 94U'S SLUISKIL. De plannen voor Oostduitse strijdkrachten Een zeer „speciale serievoor een „speciale prijsv 140 X 200 cm 170 X 240 cm 200 X 280 cm Bijpassende kleedjes 70 X 105 cm 95 (Door de Kamer van Koophan-en politieautoriteiten geen moei- oei en Fabrieken voor Zeeuwsch- Vlaanderen zijn besprekingen gevoerd met de directie van de Sabena, teneinde te verkrijgen dat Zeeuws-Vlaanderen in het luchtverkeer wordt opgenomen door het vestigen van een heli port, waarvoor de Kamer gedacht had aan een landingshaven gele gen langs het kanaal Terneuzen -Gent, aldus deelde de voorzit ter van de Kamer, ir C. A. L. Horstmann, gistermiddag tijdens een persconferentie in hotel -Rotterdam" mede. Deze besprekingen hebben er toe geleid, dat de Kamer thans een definitief voorstel van de Sabena heeft ontvangen, waarbij lijkheden in de weg zullen leggen, terwijl de Rijksluchtvaartdienst van deze plannen op de hoogte is gesteld. Bij een tarief van 30 voor een retour Zeeuws-Vlaanderen Rotterdam wordt het door de Sa bena geraamde tekort begroot op 27.000. In -gemeld schrijven wordt nog opgemerkt, dat de helicopter dienst, welke tijdens de tentoon stelling E. 55 te Rotterdam zal uitgevoerd worden, uiteraard geen juist beeld zal geven van de bezetting van een eventueel re gelmatig uit te voeren dienst. Ook zal men voor de toekomst TREINBOTSING IN WEST-DUITSLAND. Nabij Verden in Neder-Saksen (VVest-Duitsland) zijn Dinsdag- Vandaar dat een preofperio- ochtend een personentrein uit de van een jaar werd gekozen, Hannover en een goederentrein om daarna te overwegen of er met elkaar in botsing gekomen. reden bestaat tot uitbreiding van de dienst en, zo ja, op welke wij ze dit dient te geschieden. De locomotief en verscheidene wagons van de personentrein en enige wagons van de goederen- Het aanbod van de directie van trjn stortten van de spoordijk de Sabena is definiüef geldig tot j op een parallel lopende straat- 28 Februari a.s. weg. Zeven met benzine geladen De Kamer zou dan ook gaarne wagons vatten vlam, waardoor vóór genoemde datum willen ver-de reddingsploegen de wrakstuk- nemen of men bereid is deel te [<en van ^e treinen niet konden HEDEN: TERNEUZEN: Luxor-Theater, 8 uur: „Handlangers der duis ternis". AXEL: Het Centrum, 8 uur: „De ondergang van de Tita nic". MORGEN: TERNEUZENLuxor-Theater, 8 uur: „Russisch Ballet". nemen in de dekking van het ver lies. Zij veroorlooft zich een voor stel te doen voor de dekking van het reeds genoemde verlies van 27.000,—: a. Het Provinciaal Bestuur en de Gemeentebesturen in Zeeuws. Vlaanderen tezamen 15.000 (d.i. 16 cent per inwoner). b. Het bedrijfsleven 10.000. c. De Landbouw en Vlasindu strie 2.000. Het schrijven besluit: „Wij heb ben thans een unieke gelegenheid weinig conclusies kunnen trek. deze zich bereid verklaard onder ken uit het reizigersaanbod in de te tonen dat het ons iets waard bepaalde voorwaarden Zeeuws. eerste maanden, omdat dit is is uit ons isolement te worden eiders reeds gebleken een he- verlost en een zeer snelle verbin- licopterdienst dan nog als een ding met het centrum van ons „nieuwtje" wordt beschouwd. I land te krijgen". Vlaanderen in haar luchtverbin- ding Brussel—Rotterdam op te nemen. !De Sabena wil bij wijze van proef voor één jaar op een beurs- dag (Maandag of Dinsdag) te Rotterdam de bevolking van Zeeuws-Vlaanderen in de gele genheid stellen gebruik te kun nen maken van haar helicopter - verbinding BrusselRotterdam. Het tijdstip van de heenreis zou zodanig gesteld zijn, dat men om. streeks 10 uur te Rotterdam is en de terugreis te ongeveer 4 uur zal aanvaarden, teneinde de aansluiting op de lijndiensten te Melsbroeck op Londen, Parijs en West-Duitsland te halen. De helicopter zal plaats bieden aan 6 passagiers. Daar deze plannen alleen ten uitvoer kunnen worden gebracht indien de gemeenten in Zeeuws- Vlaanderen bereid zijn hiervoor een subsidie te verlenen voor het bestrijden van het exploitatie tekort op de luchtverbinding Zeeuws-VlaanderenRotterdam, beeft de Kamer zich tot de ge meentebesturen gewend in een schrijven waarin zij de plannen nader uiteenzèt en verklaart, dat uit de reeds gevoerde besprekin gen is gebleken dat de douane- naderen. Ten minste twee personen kwamen om het leven, terwijl er tien werden gewond. Van enige gewonden is te toestand ernstig. De twee personen die het le. ven verloren waren de machinist en de stoker van de personen trein. Men vreest, dat ook enkele passagiers zich niet uit de bran dende wagons hebben kunnen redden. nillllMIIIIIMIIIMIHiBWIBIIM N.V. Fa. P. J. VAN DE SANDE Bij brand- en snijwonden, Pijnlijke kloven, Ruwe handen en Schrale i huid. Volgens een bericht van de „New York Times" uit New Del ki heeft India communistisch China ervan op de hoogte ge steld, dat het voorstander is van een overeenkomst inzake een spoedige vrijlating van de leden ran de Amerikaanse luchtmacht, ■die nog in China worden vastge houden. De correspondent van de „New York Times" voegde hieraan toe, dat de Indiase regering van me ning is, dat het gevangen houden wan de Amerikaanse vliegers een ernstige belemrnering vormt voor het verminderen van de span ning. Lading Chilisalpeter in lossing In de Westelijke buitenhaven alhier ligt momenteel het turbi ne-Victoryschip „Baarn" van de Kon. Ned. Stoomboot Mij N. V. te Amsterdam, in lossing. Het schip heeft ruim 3000 ton Chilisalpe ter afkomstig uit Chili, aan boord, hetwelk bestemd is voor de N. V. Aug. de Meijer en Zonen's Expe. ditie en Veembedrijf alhier. De „Baarn" kan wegens haar breedte niet schutten in de West- sluis, zodat men genoodzaakt is in de buitenhaven ie lossen. Het overslaan in de lichtèfs ge schiedt met de stoomkAan van genoemd bedrijf en door de hef bomen van het schip met de daar aan bevestigde laadbakken. Op de vlotkraan staat tevens 'n compressorwagen, die speciaal uit Delfzijl is overgebracht om de drilboren in werking te brengen teneinde de kunstmest los te werken. Bromfiets reed op auto. Te 10 vóór 9 had op het punt waar de Axelsestraat-Emmalaan -Leeuwenlaan samenkomen, een verkeersongeval plaats. De heer A. B„ wonende alhier, reed met zijn auto in de Axelse- straat in de richting van de brug. Toen hij de Leeuwenlaan in wilde rijden kruiste een jeugdige wielrijder echter de weg, zodat hij, om een ongeluk te voorko men, genoodzaakt was sterk af te remmen. Dit werd te laat be merkt door de bromfietsberijder de heer C. van W., wonende te Spui, die eveneens in de richting van de brug reed, hetgeen tot ge volg had, dat de bromfiets tegen de achterzijde van de auto terecht kwam. Zowel de schade aan bromfiets als aan de auto bleek zeer gering te zijn. Twee fietsen in botsing. Te ongeveer half 10 had in de z.g. Schotse hoek, aan het eind van de Noordstraat een aanrij- Hamburg zal in het pas be gonnen jaar voortgaan met te trachten een economische we- teldbrug tussen Oost en West te slaan, zo schrijft de Hamburg- se senator voor het havenwezen, Ernst Plate, in „Hamburg-Infor mation". ,/Een bloeiende Weste lijke wereld en een politiek be nrangen Oosten zien niet zo dui delijk al l de „eenogige koning Hamburg" de vreemdeling, die steeds duidelijker en met steeds minder kans op herstel de eco nomische en verkeerstromingen Tan Oost en West in gescheiden toanen leiden Wij zien daarin gevaren, die een vreedzame ontwikkeling on herstelbaar zouden kunnen be lasten. Deze gevaren kunnen thans nog gekeerd worden, niet op de laatste plaats daardoor, dat Duitsland. Europa en de we reld overzee de positie van Ham burg zozeer versterken, dat deze haven en deze stad haar bemid delende taak kan vervullen", alidius Plate. Hamiburgs haven- verkeer heeft in het afgelopen jaar de twintig millioen ton overschreden, hetgeen tegen over het voorgaande jaar een Nfermeerdering van vier millioen ion betekent. De vermeerdering wordt voornamelijk toegeschre ven aan de uitbreiding van de Kamburgse petroleum-rafflna- «ferijen en aan de grotere igraan- tavoeren als gevolg van de slechte oogst in Duitsland. Hamburgs hajvenomzet ligt thans nog acht procent bene den het normaal geachte voor oorlogse peil. De Hanzestad telt thans 1.7 millioen inwoners en zij heeft daardoor haar voor oorlogse inwonertal overschre den. In acht jaren tijd wil men in de stad 200.000 nieuwe wonin gen bouwen. ding plaats tussen mej. M. V. en de heer H. H„ beiden wonende alhier, en rijdende in de richting van de Arsenaalweg. Toen mej. V. de vóór haar rij dende wielrijder wilde passeren, week deze naar links uit om de Arsenaalweg in te rijden. Hier door kwam de wielrijdster in bot sing met de heer H. en kwam te vallen. Dit kostte haar een paar kapotte nylons, doch de schade werd coulant onderling geregeld. Jeugdherberg „Bleye-IIaghe" De regenachtige zomer van '54 is ook van merkbare invloed ge weest op het bezoek aan de Axel- se jeugdherberg, zodat het aan tal overnachtingen belangrijk minder is geweest dan het voor gaande jaar. In 1954 overnacht ten er op „Bleye-Haghe 1073 meis jes en 837 jongens, totaal dus 1910 personen. Hiervan kwamen er 1037 uit het buitenland (562 jongens en 475 meisjes) verdeeld in 604 Engelsen 365 Vlaams spre kende Belgen 6 Walen 41 Duit sers, 3 Fransen, 4 Luxemburgers, 3 Amerikanen, 2 Noren, 1 Deen, 1 Schot en 1 Fin. De overige 873 personen waren Nederlanders. Voor het jaar 1955 zijn thans reeds meer dan 3000 overnachtin gen geboekt door Engelse gas ten, zodat de verwachtingen voor dit jaar belangrijk gunstiger zijn. Ongeval. Bij het ophangen van de was kwam gisteren de echtgenote van de slager M. M., wonende in de Kerkdreef, zodanig van een trap te vallen, dat zij een beenbreuk opliep. Zij werd naar het zieken huis te Suiskil vervoerd. Tentoonstelling „Rubber Industrie". Hedennamiddag vindt alhier onder auspiciën van de Stichting „Onderwijstentoonstellingen" te Den Haag de opening plaats van een tentoonstelling over „De rub berindustrie". Evenals reeds eerder ook hier ter plaatse georganiseerde soort gelijke tentoonstellingen, die een ander terrein bestreken, geldt ook deze voor het bezoek van leerlingen van diverse scholen, die onder leiding van hun leer krachten, een nuttig stuk aan schouwelijk onderwijs te genieten krijgen. Zeer zeker zal er heel wat op te steken zijn. De rubber is heden ten dage een artikel dat niet meer uit de samenleving valt weg te denken. Zeer interessante lectuur die in ruime mate beschikbaar wordt gesteld, zal bij het bezoek als lei draad kunnen dienen en er wordt dan ook een druk bezoek aan deze tentoonstelling verwacht. Diploma Maehinesehrijven. Bij het te Rotterdam gehouden examen slaagden voor het diplo ma machineschrljven: mej. E de KraR„r en de heren J. v. d. Lijke en A. van Haneghem, allen uit Breskens. Zeeuws Landjuweel. Het toneelconcours voor het Zeeuws Landjuweel, dat vorig jaar voor het eerst werd gehou den en een overwinning bracht voor de St. Joseph's Ghesellen, wordt dit seizoen voortgezet met het tweede tournooi. Dat de Ghesellen hiermede we derom een grote kans maken be wees de zeer geslaagde opvoering van „Het Omstuimige Hart", een toneelspel in drie bedrijven van John Patrick. Met dit stuk zijn de Ghesellen wederom goed geslaagd. Het is een toneelspel dat ook in de tro pen speelt, dus in hetzelfde kader als „De school der Dapperen", waarmee de wisselvaandel werd veroverd. De opvoering in het Beurs- en Bioscoopgebouw was in alle op zichten zeer geslaagd. Een woord van lof voor de St Joseph's Ghe sellen met hun kundige reglseur dient te worden vermeld. Een niet alledaagse staking. De gemeente Overslag staat be kend om haar speciale gevallen. Ook thans hebben wij iets nieuws te melden, n.I. een wel heel uit zonderlijke staking. In het gezin H. heerste al ge ruime tijd bij de zes zoons onte vredenheid over het door vader uitgekeerde zakgeld, op verho ging waarvan zij al enige malen hadden aangedrongen, zonder succes echter. De zoons besloten daarop de knoop door te hakken. Zij gingen Zondag met hun gering zakgeld op stap, doch toen Maandagmor gen de tijd was aangebroken om De politie van West-Berlijn stelt een onderzoek in naar de verdwijning naar Oost-Duits land tvan Heinz Stoecker, een vroegere functionaris van de Westduitse. organisatie voor vluchtelingen. Hij was lid van één van de noodcommissies, die werkzaam zijn in West-Berlijn en een graot kamp in Ulzen (West- Duitsland), en die beslissen over het lot /van duizenden vluchtelingen uit het Oosten. Volgens de politie iwas Stoec ker op 1 Januari door het West duitse ministerie voor Vluchte lingen ontslagen, doch hij >was toen reeds verdwenen, waar schijnlijk met medeneming van een aantal documenten van zijn dienst. Men vermoedt dat Stoecker naar Oost-Bcrlijn is gegaan. Het bestuur der Nederlandse 'oafekerijstidhting heeft zich, naar het ons mededeelt, in zijn vergadering op 10 Januari j.l. beraden omtrent de Invloed, welke de verlaging van de bloemprijzen per 17 Januari ajs. neeft op de broodprijzen. Het stichtingsbestuur heeft zich hierbij tgerealiseerd, dat voor wat de bloem betreft, een nieu we phase is ingetreden, waarbij rekening moet worden gehou den met meer variabele prijzen, nu de opbrengst der afvalpro ducten, welke bij de uitimialing van dei tarwe wordt verkregen, van meer directe invloed zal zijn dan voorheen. Tevens heeft het bestuur in zijn beschouwin gen betrokken de overweging, dat de broodprijzen in hoge mate afhankelijk zijn van plaatselijke concnirrentietj'/er- houdingen. Hierbij kwam vast te staan, dat er in het algemeen geen sprake is van con redelijke marge bij de'prijzen voor liet volksbrood, terwijl in het alge meen evenmin sprake is van een onredelijke marge in de prije van het wittebrood. Dit alles in aanmerking ne mende, heeft het bestuur der Nederlandse bakkerijstichting besloten de bedrijfsgenoten voorlopig te adviseren de prlj zen van het wittebrood met 1 cent per brood van 800 gram te verlagen, waarbij het Jiicih nu reeds realiseert, dat er enkele plaatsen kunnen zijn, waar de*e richtlijn redelijkerwijze niet kan worden gefvolgd. Dit aal b.v. daar het geval zijn, waar tot dusverre geen compensatie werd verkregen voor de toostprfjaver hogende invloeden van de laat ste loonronde e.d. PAPOEA'S DHMONSTKERJkN IN SORONG. Naar van officiële zijde in Den Haag wordt medegedeeld hebben op Nieuwjaarsdag ongeveer 1000 Papoea-arbeiders te Sorong-Wöl uit eigen beweging gedemon streerd, waarbij zij hun vast ver trouwen in Nederland uitspraken en alle aanspraken van Indonc sie ten sterkste afwezen. In La 'salbenai, een öiorp na bij de Mexicaanse havenstad Acapulco, is het Maandag ten gevolge van een politiek me ningsverschil tot een schietpar tij gekomen, die aan twee perso nen het leven heeft gekost. Drie bewoners van het dorp waren naar het gemeentehuis gekomen om te protesteren te gen het resultaat, der gemeen teverkiezingen. Toen zij hierbij hun revolvers afschoten, ver zocht dé burgemeester hun zich ordelijk te gedragem Een vriend van hen dacht echter dat de burgemeester werd bel dreigd, en hij schoot één der demonstranten dood. In 't hier- opvolgend vuurgevecht werd ook de ^vriend van de burge meester gedood, terwijl vier personen door verdwaalde ke gels werden gewond. NOODTOESTAND IN KOUGANDA OPGEGEVEN. De noodtoestand in Boeganda die op 30 November 1953 werd afgekondigd, toen de dertigjari ge Kabaka (koning Muteea de Tweede door de Britse regermg werd afgezet), is Maandagavond geëindigd. Boeganda is een provincie van Oeganda (protectoraat in Brfts Oost -Afrika). doos 90 ct «s aan de arbeid te gaan, bleven de zes zoons rustig achter de kachel zitten en vroegen vaderlief om verhoging van hun zakgeld. Vader was wel even beduusd, doch zag al gauw in, dat hij Za terdags dieper in zijn zak zou moeten tasten en zwichtte voor de looneisen van zijn zoons. De verhoging werd toegestaan met een week terugwerkende kracht Onwel geworden. Toen mevr. De L. aan het win kelen was, werd zij in de winkel van de heer Ferket onwel en ge raakte buiten bewustzijn. Onmiddellijk werd de familie, de geneesheer en de geestelijke gewaarschuwd. Op doktersadvies kon mevr. De L. naar haar woning worden ver voerd Electrische installatie brug defect. Gisterenmorgen deed zich in de electrische installatie van de brug weer een storing voor, waar door de afsluitbomen werden ge. blokkeerd en het verkeer grote stagnatie ondervond. Zo moest de dienstbus der Z. V. T. M„ die vanaf Axel via Sluiskil naar Sas van Gent rijdt, de terugtocht aan vaarden en 'via Westdorpe naar Sas van Gent rijden, met het ge volg dat de reizigers voor Sas van Gent met ruim een uur vertra ging aldaar aankwamen. door De Oost-Berlijnse afdeling van *e Oostduitse jeugdorganisatie inder communistische leiding, de „Vrije Duitse jeugd" heeft op zich genomen tegen 30 April a.s. voor 15.000 vrijwilligers voor de Oost duitse strijdkrachten te zorgen, aMus de „Neue Zeitung", het Mad der Amerikaanse hoge com- nissie. Er zou speciaal een be- soep worden gedaan op de leer lingen van middelbare scholen. 25) Toen Bijlman 's morgens klok- lag negen uur op het hoofdbureau arriveerde, bemerkte hij, tot zijn grote verbazing, dat Bak reeds op hem zat te wachten. „Wat nou Bak?Heb je je verslapen, of is 't varkentje al gewassen?" vroeg hij. Bak deed een lange haal aan z'n onafscheidelijke sigaar, hulde zich in de beroemde rookwolk van Sherlock Holmes en ant woordde: „Wel inspecteur, ik was met dat beroerde baantje vlug ger klaar, dan ik dacht, 't Was vannacht nog hartstikke donker, toen ik er met m'n was-autootje op uit trok. We hebben in de ga rage nog zo'n oud vehikel van een wasserij staan en met een lange grijze stofjas aan en een blauwe pet met gouden letters „Wasserij Helder" op m'n hoofd, sukkelde ik er mee naar de Kalf jeslaan. Op een goeie honderd meter van de Amstel stapte ik uit en gooide de motorkap open en hield mij gereed om ieder ogenblik een duik tussen al die slangetjes en andere ingewanden te nemen, om een aardig pechie te fantaseeren, als er iemand A. H. VAN OMMEN Nadruk verboden. voorbij mocht komen. Driemaal had ik reeds m'n duik genomen, doch steeds bleek het een toevallige voorbijganger te zijn en ik dacht, als dat vandaag zo moet doorgaan, dan kan ik beter ln dat ding kruipen dan d'r buiten blijven staan, 't Zal net zo wat helemaal licht zijn geweest ,toen ik een man zag na deren, die onder de arm een ge wone lege jutezak droeg. Terwijl ik langs de wagen gluurde, be merkte ik, dat hij enigszins l'n ipas inhield, alsof hij naar een bepaalde plaats zocht. Opeens verdween hij van de weg in de grasberm en begon daar heel on opvallend gras te snijden, dat hij in de jutezak stopte. Werkelijk, ik had haast gedacht, dat die man gras voor z'n konijntjes aan het snijden was, ze ijverig was hij aan 't werk! Ik vroeg mij echter af, waarom hij dat juist op déze plaats moest doen. Hij kwam uit de richting van de Amstel en daar groeit ook gras en ook langs de honderd meter, die hij de Kalf jeslaan was ingewandeld Afijn inspecteur, de man had daar zo'n goede 10 minuten rond gescharreld, toen hij de zak over z'n schouder wierp en weer te- rugtippelde. Ik liet m'n waswa- gentje in de steek, sprong aan de kant in het gras en volgde hem. van boom tot boom. De man was steeds een 20 25 pas van mij verwijderd en ik durfde hem niet dichter te naderen, zodat ik zijn gezicht niet heb kunnen zien. Bovendien was het vanmorgen vroeg nogal mistig, maar ik be merkte in ieder geval, dat hij een geruite demi droeg met grijze sportpet, die hem bespottelijk diep over de oren hing. Hij ging rechts-af de Amstel op, waar ik hem in de bocht even uit het oog verloor. Vlug wierp ik m'n jas in het gras en begaf mij nu als ge woon wandelaar in m'n donker grijze pak op de straatweg. Tot mijn verwondering bemerk te ik, dat de man in de korte tus sentijd, dat ik hem even uit het oog had verloren, zich van de met gras gevulde zak had ontdaan! Denkelijk heeft hij dat ding er gens in de sloot geslingerd. Afijn, hij bleef op een afstand van een goede veertig pas voor mij lopen, totdat hij opeens de weg verliet en rechtsaf een tuinhek doorging. Toen ik daar langs kwam, was hij reeds verdwenen. Ik bleef even voor het hek staan om m'n sigaar aan te steken, maar intus sen loerde ik door m'n vingers naar het oude vierkante huis, dat daar in de tuin stond en waarin de man zéker was binnengegaan. Ik dufde echter niet lang te blij ven staan en dus ben ik nog maar een eindje doorgewandeld, maar ik kan U nog wel vertellen, dat in de tuin een bord staat, waarop met zwarte letters is geschilderd: „Artisten-pension Belle Vue". Zo da's alles, inspecteur," besloot Bak zijn rapport. „In orde Bak," zei Bijlman goed keurend. „Alleen jammer, dat je mij niet een nauwkeurig signale ment van de man kan opgeven." „Zoals ik U reeds zei, durfde ik hem niet dichter te benaderen. De man had iets onrustigs over zich tijdens het grassnijden en ik kon zien, dat hij echt op z'n qui vive was. En dan die ochtend- damp...." besloot Bak spijtig. ,,'t Is goed hoor," glimlachte Bijlman. „Houd je in ieder geval tot mijn beschikking, want ik denk je nog wel eens meer nodig te hebben." Bak verdween met 't bekende tikje aan z'n hoed. „Alle draden schijnen aan de Amstel samen te komen," merkte Drost op, toen Bak verdwenen was. „Frappant!" vond Bijlman en hij stak peinzend een sigaret op. Geruime tijd zat hij zwijgend voor zich uit te staren, totdat Verraart plotseling kwam binnen stormen en zich met een kort „morning" zonder verdere plicht- li iegingen op een stoel liet neer vallen. „Zit mijn blanke broeder nog te dutten of kan ik hem misschien even het resultaat tonen van een nacht hard werken en ploeteren?" vroeg hij. (Wordt vervolgd). LNOORDSTRAAT 58-60* TERNEUZEN TEL 2091

de Vrije Zeeuw | 1955 | | pagina 2