Eisenhowers atoomkrachtvredesvoorstel aanvaard Redevoering van Indonesische Minister-President Vierkleurenpotloden VULPENNEN WEERSVERWACHTING HOOGWATER ZON- en MAANSTANDEN VULPENNEN Politieke commissie Politieke opwinding benadeeld nationaal belang Ik verdien elke week geld met de was Gruenther over de geallieerde strijdkrachten Lezing over het reageren van sprinkhanen op geluiden Aanbeveling van leiding Labourfractie Ook Hamburg tegen huidige Saarovereenkomst (Advertentie). Malik zal Wysjinsky tijdelijk vervangen De bevolking van Polen Generaal Huil voor besprekingen in Seoel Eisenhower over een conferentie van vier Belgische vrachtauto in West-Duitsland beroofd Oud-President Hoover naar West-Duitsland vertrokken Ex-president Naguib wordt niet berecht Zwitserland wijst Russische uitnodiging af op onder op onder Nov. 16.13 25 8.15 16.38 8.29 26 8.17 16.37 9.28 16.57 27 8.18 16.36 10.18 17.50 28 8.20 16.35 10.58 18.53 29 8.22 16.34 11.31 20.02 30 8.23 16.34 11.57 21.14 De Duitse autobandieten Algerië Amerika doet Onassis een proces aan Officiële Publicaties PTtmkertng btj Aboim-men. i erneuas» Directeur-Hoofdredacteur 1. van ae Sande Noordstraat 55-57 Terneuzen Redactie-adres: Telefoon 2073 en 2510 Nè 5 uur uitsluitend 2073 Gironummer 38150 Abonnementsprijs: 5,35 per kwartaal; per maand f 1,80; per week 43 cent. Losse nrs 8 ct. DE VRIJE ZEEUW WOENSDAG 24 NOVEMBER 1954. 10e Jaargang No. 3313. Verschijnt dagelijks Uitgeefster N.V. v/h Firma P. J. van de Sande, Terneuzen Advertentieprijs: per mm 15 ct.; minimum per advertentie 2,25. Rubriek Kleine Advertenties: 5 regels 11 Iedere regel meer 20 cent. Vermelding: Brieven onder nummer, of: Adrea Bureau van dit Blad 20 cent meer. Inzending advertenties tot 's namiddags 2 uur. Voor het Maandagnummer: Zaterdags 10 uur. OUD-KAMERLID TH. SCHAEPMAN OVERLEDEN Maandagnacht is te Wassenaar in de ouderdom van ruim 75 jaren overleden de heer Th. F. M. Schaepman, oud-lid van de Twee de Kamer en oud-politiek hoofd redacteur van het dagblad „Het Centrum". De politieke commissie der Ver enigde Naties heeft Dinsdag met algemene stemmen een Wes terse resolutie aanvaard, waarin Eisenhowers plan voor interna tionale samenwerking ter vreed zame toepassing van de atoom- splijtingskracht is neergelegd. In de commissie zullen verte genwoordigers van Brazilië, Ca nada, Frankrijk, India, de Sowjet- Unie, Engeland en de Verenigde Staten zitting hebben. gen vóór, Twee Sowjetrussische amende menten op de resolutie waren te voren verworpen, doch ook de Sowjet-delegatie gaf haar stem aan de resolutie. Dit is de tweede maal in de hui dige zitting der algemene verga dering, dat een belangrijk voor stel met algemene stemmen wordt aanvaard. De eerste maal was enkele weken geleden, toen de gehele politieke commissie zich uitsprak voor hervatting uer niet-openbare vijf-mogendheden- besprekingen over ontwapening. In de resolutie wordt instem ming betuigd met de thans aan de gang zijnde onderhandelingen om „zo spoedig mogelijk" te ko men tot de instelling van een in ternationaal lichaam voor de atoomkracht. Voorgesteld wordt dat, indien een dergelijk orgaan in het leven is geroepen, dit onderhandelingen zal openen om te komen tot een passende verhouding mt de Ver enigde Naties. Voorts wordt in de resolutie voorgesteld in de zomer van 1955 een wetenschappelijke conferen tie te houden. Alle leden der Verenigde Naties zullen worden uitgenodigd de conferentie bij te wonen, terwijl de speciale organen der interna tionale organisatie verzocht zal worden vertegenwoordigers te zenden. In de resolutie is voorts be paald dat een raadgevende com missie zal worden ingesteld, die tot taak krijgt de uitnodigingen voor de conferentie te verzenden, een tot in bijzonderheden uitge werkte agenda op te stellen en te verspreiden en te zorgen voor secretariaats-personeel en ver bindingen. De Sowjet-amendementen. De Sowjet-Unie had, als gemeld, een amendement ingediend, be helzende dat het in te stellen in ternationale lichaam voor de atoomkracht „verantwoording schuldig zal zijn aan de algeme ne vergadering, en, in gevallen waarin door het handvest wordt voorzien, aan de Veiligheids raad". De zeven Westerse indieners der resolutie Engeland, de Verenigde Staten, Frankrijk, Ca- nada, Australië, Zuid-Afrika en België verklaarden zich tegen waarna het Russische amende ment met 43 tegen 5 stemmen, bij 12 onthoudingen werd ver worpen. Een tweede Sowjet-amendement waarin werd voorgesteld „alle landen, die dit wensen, aan de te houden wetenschappelijke confe rentie te doen deel nemen", werd met 36 tegen 6 stemmen, bij 18 onthoudingen, verworpen. De vijf leden der Sowjet-groep onthielden zich van stemming bij die onderdelen de resolutie werd eerst in gedeelten en daar na in haar geheel ter stemming gebracht waarop de Russische amendementen betrekking had den. Toen echter de gehele reso lutie in stemming werd gebracht, stemden de vertegenwcordigin- der communistische staten om aanvaarding met alge mene stemmen te verzekeren. De goedgekeurde resolutie zal thans aan de voltallige algemene vergadering worden voorgelegd. Gezien de uitslag der stemming in de politieke commissie die in haar samenstelling een afspie geling is van de politieke ver houdingen ter algemene verga dering neemt men aan, dat ook laatstgenoemd orgaan éénstem mig de resolutie over internatio nale samenwerking ter vreedza me toepassing der atoomsplij- tingskracht, zal aanvaarden. Ook het Hamburgse parlement heeft zich uitgesproken tegen de Saarovereenkomst in haar huidige vorm. In een desbetreffende resolutie van de coalitiepartijen (CDU, FDP en DP), die door de socia listische oppositie gesteund werd wordt verduidelijking van de Frans-Duitse Saarovereenkomst door toegevoegde protocollen geëist. De resolutie wil de waarborg, dat de bevolking van het Saar- gebied bij een vredesverdrag voor aansluiting bij Duitsland kan stemmen. Hamburg meegerekend, hebben nu reeds 5 Westduitse landen zich tegen de Saarovereenkomst gekeerd. De Indonesische minister-pre sident, mr Ali Sastroamidjojo, heeft in een rede voor de radio over Nieuw-Guinea gezegd, dat de activiteiten van de Indonesi sche delegatie bij de Verenigde Naties gebaseerd zijn op de stra tegie en politiek van de regering en dat de positie, welke zij in het internationale forum inneemt af hankelijk is van de Indonesische regering thuis. Daarom betekent elke poging om de positie van de regering te verzwakken vanzelfsprekend een verzwakking van de positie van de delegatie bij de Verenigde Na ties, vooral nu zij op het ogenblik in een moeilijk en opwindend de bat is gewikkeld. Een dergelijke politieke actie is derhalve in het nadeel van het nationaal belang ten aanzien van het probleem West-Irian, aldus de premier. Mr Ali Sastroamidjojo, die een overzicht gaf van de herschik king van het kabinet en van de „politieke opwinding, waarvan het doel was een kabinetscrisis van buitenuit te bewerkstelli- Ik ben electricien van beroep. Daar mijn overalls erg sme rig zijn, in verband met kabel- leggen en installeren, is Castel la Parels een uitkomst voor mijn vrouw. Ze zei tegen mij: „Paps, ik verdien elke week geld met de was, want het goed slijt niet sinds ik Castel- la Parels ge bruik'. Zo schrijft ons één van de vele tienduizenden huisvrouwen, die opgetogen zijn over de snelle en fantastische resultaten die zij bereiken met Castella Parels, het wasmiddel van de nie-we tijd. Castella Parels strooit men zó in het water en direct ont- U vliegt nil door de was heen! gen" zei dat de moeilijkheden nu zijn overwonnen. „Het kabinet zal blijven vasthouden aan het politieke programma, dat bij haar optreden vorig jaar door het parlement is goedgekeurd. De grondtrekken van de finan- cieel-economische politiek zullen evenmin worden gewijzigd als die van de binnen- en buitenlandse politiek". Het verwezenlijken van de algemene verkiezingen noem de hij het belangrijkste probleem voor land en volk", aangezien zij de enige democratische weg is, die ons nader kan brengen tot de door ons allen begeerde vrede en politieke stabiliteit in ons land". Hij noemde voorts de komende Afrikaans-Aziatische conferentie, welke op initiatief van Indonesië zal worden gehouden (in Februa ri—Maart volgend jaar in Ban doeng) een aangelegenheid, waar voor grote belangstelling wordt getoond door landen, zowel van het Westelijk als het Oostelijk blok. Door de Afrikaanse en Aziatische landen is het initiatief warm ontvangen, aldus mr Ali Sastroamidjojo. N.V. Fa. P. J. VAN DE SANDE Volgens een vroegere functio naris van de Britse ambassade te Warschau is 90 procent van de bevolking van Polen tegen het communistische regiem. VOOR DE VLUCHTELINGEN. Gisteren is 30.000 binnenge komen voor de actie tot hulp aan de Vluchtelingen in Oostenrijk en Griekenland. De opbrengst tot en met Dins dagavond is daardoor 1.601.000. Generaal Johu Huil, bevelheb ber van de Amerikaanse strijd krachten in het Verre-Oosten, is Dinsdag in Seoel aangekomen voor besprekingen met Zuidkore- aanse autoriteiten over de Ame rikaanse hulp aan Zuid-Korea. staat verrukkelijk schuim. Geen papje vooraf te maken Alle vuil trekt enorm snel uit het goed: in paniek vluchten de vuilste vlekken. Eén maal spoelen is genoeg. Door de veel kortc-e behandeling gaat het goed veel lan ger mee: hier is nu eindelijk eens een 100% veilig wasmid del. U staat versteld van de blankheid, de helderheid en de zachtheid van alle goed, dat U behandelt met Castella Parels. Volg de beste raad, die U ooit werd gegeven: haal nog van daag Castella Parels (47 ct. per pak) in huis En Van gewoonlijk welingelichte zijde is vernomen, dat de leiders van de laibourfraictie in het Britse parlement toesloten heb ben, de strengste disciplinaire maatregelen aan te bevelen te- gtjn zeven socialistische parle mentsleden. Zes rvan hen hébben vorige week tegen de regering gestemd in het debat over de nieuwe overeenkomsten betreffende de souvereiniteit en bewapening van Duitsland, in strijd met de officiële instructie om blanco te stemmen. Het zevende lid stemde voor de regering. De latoourleiders het „scha duwkatoinet" van labour zou besloten hebben de betrokkenen uit te sluiten en hen op te ge* ven aan de nationale uitvoeren de commissie van labour, die tot een royement ikan besluiten. Jacob Malik, Sow jet-ambassa deur te Londen, zal Andrej Wy sjinsky, die Maandag te New- York is overleden, tijdelijk als afgevaardigde bij de V. N. ver vangen, aldus wordt te Londen vernomen, Ma'lik, die reeds eerder de Sowjet-delegatie bij de V. N. heeft geleid en onder meer ver antwoordelijk was voor de gehei me contacten, welke het sluiten van de wapenstilstand in Korea tot gevolg hadden, is Dinsdag avond naar New York vertrok ken. In Sowjet-Russische ambas sade kringen kon men niet zeg gen, of Maliks terugkeer perma nent zal zijn, maar het is waar schijnlijk, dat hij tot het einde van de huidige zitting van de algemene vergadering in New York zal blijven. Malik vertegenwoordigde de Sowjet-Unie de vorige zomer bij de besprekingen over ontwape ning te Londen. Hij is deskun dige op het gebied van de ont wapeningsproblemen, die thans een der belangrijke onderwerpen van de algemene vergadering vormen. President Eisenhower heeft gisteren drie voorwaarden ge steld voor een conferentie met de Sowjet-Unie. Deze voorwaarden, waarvan de president op zijn wekelijkse pers conferentie mededeling deed, zijn: 1. Definitieve ratificatie van de Parijse overeenkomsten over de Westduitse bewapening en de Westeuropese eenheid. 2. Het vooruitzicht dat de con ferentie vrucht zal afwerpen. 3. Tijd voor een behoorlijke voorbereiding. Eisenhower zei dat hij enig be wijs wil, dat het de Russen ernst is. Een Russische bereidheid om over een staatsverdrag met Oos tenrijk te spreken, zou als zoda nig kunnen worden opgevat. In de nabijheid van Greven- broich in West-Duitsland zijn Dinsdagochtend vroeg de inzit tenden van een Belgische vracht auto door autobandieten beroofd van 4.000 Belg. francs en een klein bedrag aan marken. De politie heeft vastgesteld, dat de Belgen de overval gefingeerd hebben. Generaal Alfred Gruenther, de geallieerde opperbevelhebber in Europa, heeft in een toespraak voor de constitutionele club, een rechts politiek centrum, te Lon den gezegd, dat Europa nog steeds niet genoeg strijdkrachten heeft om zichzelf tegen een aan val op volle kracht te verdedi gen. Dat was een van de redenen, waarom de geallieerden 'n Duit se bijdrage tot de Westelijke de fensie hadden bepleit. Over drie of vier jaren, wan neer de Duitse troepen bestaan, zou men het gevoel hebben waar schijnlijk wel in staat te zijn Eu ropa te kunnen verdedigen. De Russische strijdkrachten hadden nu ongeveer dezelfde om vang als toen generaal Eisenho wer vier jaren geleden het Na- vo-opperbevel op zich nam, maar Herbert Hoover, de 80-jarige oud-president der V. S., is Zon dag. aan boord van het vlieg tuig van president Eisenhower, naar Bonn vertrokken voor een „good-mill' '-bezoek van zes da ken aan de bondsrepubliek. Tij dens dit bezoek, waartoe hij door de Westduit :e regering is uitgenodigd, zal Hoovei1 te Bonn, Berlijn en Tuebingen het woord voeren. (met gouden pen) vanaf 6,25 tot 66,50 N.V. Fa. P. J. VAN BE SANDE hun doeltreffendheid nam aan zienlijk toe. De Russen beschik ten nog steeds over tienduizend jagers, maar dit waren op vijf honderd na straalvliegtuigen. De geallieerde strijdkrachten waren drie of vier maal zo groot dan toen de Navo werd opge richt, maar hun doeltreffendheid was nog groter. Het gevaar van de Westduitse herbewapening achtte Gruenther onder hét wijze politieke leider schap, dat de overeenkomsten ontwierp, „bijzonder klein". Radio-Cairo heeft Zondagavond bekend gemaakt, dat generaal Naguib, die vorige week als staatshoofd werd afgezet, met voor het gerecht zal worden ge daagd. Een Soedanese delegatie onder leiding van de minister voor Openbare Werken was Vrijdag in de Egyptische hoofdstad aange komen om een beroep op de ra- gering te doen het leven van de generaal te sparen. Volgens ra dio-Cairo heeft de delegatie thans een verklaring uitgegeven, waar in wordt gezegd, dat zij met de Egyptische autoriteiten is over eengekomen, dat de ex-president niet zal worden berecht. Uit betrouwbare bron te Bern wordt vernomen, dat Zwitserland de Russische uitnodiging voor 'n conferentie over de Europese veiligheid heeft afgewezen medegedeeld door het K.N.M.I. te De Bilt, geldig van Woensdag ochtend tot Woensdagavond. WEINIG VERANDERING IN TEMPERATUUR. Half tot zwaar bewolkt met enige regen. Weinig verandering in temperatuur. Matige tot krach tige wind tussen Zuid en Zuid west. DONDERDAG 25 NOVEMBER. Breskens Terneuzen Hansweert Walsoorden v.m. 1.34 2.09 2.49 2.59 n.m. 1.44 2.19 2.59 3.09 ZON MAAN Voor het genootschap „Neder landFranikrijk" en de Kon. maatschappij „Diligentia" heeft Maandagavond de heer R. G. Biusnel, directeur rvan het „Latooratoire Accoustique" van het Franse „Instituut Nationaal de la Recherche Agronomique" een lezing gehouden over het reageren van sprinkhanen op geluiden. Sedert 1949 verricht de heer Busnel met een aantal me dewerkers in het zuiden van Frankrijk onderzoekingen naar de acoustische' uitzendingen dcpr 'insecten. In de oorlog heeft men bij het gebruik van asdic en andere luisterappara ten (voor het eerst het ultraso- nore contact ontdekt dat tussen iviele dieren bestaat, o.a. bij vis sen,, walvissen, vogels, slangen en insecten. Voor het onder zoek werden sprinkhanen uitge kozen. Hiertoe worden in het veld allerlei electroniische in strumenten opgesteld, die door een natuurkundige worden be diend. Een bioloog gaat dan als een reporter met een micro foon achter de sprinkhanen aan, om hun onderlinge „ge sprekken" vast te leggen. Bij deze gesprekken blijkt de liefde de hoofdrol te spelen. De man netjes torenigen geluiden voort, waarop vrouwtjes afkomen. Eén van de onderzoekers is er in geslaagd, het bewuste geluid te imiteren. Dit had tot resul taat, dat de sprinlkhaahivrouwen hem in de meest letterlijke zin aan de lipipen hingen. Bij verde re proeven is gebleken, dat de dieren ook reageren cp fluit signalen, mits deze een plotse ling verschil van tenminste 20 a 30 decibel geluidsterkte met de omgeving teweegbrengen. Dit reageren op een plotseling sterk geluid of een plotseling afbreken van een sterk geluid blijkt ook voor te komen bij de meeste andere dieren. Tot nu toe zijn slechts 'proe ven genomen met solidair le vende sprinkhanen. De heer Büsnel is echter voornemens, zich binnenkort Snaar Noord- Afrika te begeven om daar sprinkhanenzwermen te bestu deren. Men vermoedt namelijk, dat deze onderzoekingen op den duur van hut zullen kunnen zijn ivoor het toestrijden van sprinkhanenplagen. !l!ll||llllllll!!lllllllllllll!lllllilllll!illlllllllllllllli Alle merken N.V. Fa. P. J. VAN DE SANDE lllllllllllllllllll De regering van Noordrijn- Westfalen heeft 50.000 mark uit geloofd voor degene, die aanwij zingen kan geven welke leiden tot de aanhouding van de auto bandieten. Door particulieren is in totaal reeds 20.000 mark uitgeloofd. Duizenden Algerijnse boeren en dorpelingen in het berggebied vanAures, hebben Dinsdag Fran se bescherming gezocht voor de opstandelingen in zwaar bewaak te veiligheidszones. Op de vlakten aan de voet van het Aures-gebergte zijn kampen ingericht. Volgens in Algiers ontvangen berichten, schijnen de opstande lingen zich naar het Zuiden, In de richting van de heuvels rond de streek van Biskra, te bewegen. De enige actie waarvan de af gelopen 24 uur in het gebied van Aures melding is gemaakt, is een aanval op een Franse ravitaille- ringseolonne tussen Batna en Ar ris. De aanvallers werden verdre ven. Eén van hen sneuvelde. Dinsdag is de directeur van een communistisch weekblad, Lau rent Salignac geheten, in Algiers gearresteerd. Hij wordt beschul digd van een vergrijp tegen de externe veiligheid van de staat. De Amerikaanse regering heeft een eis tot schadeloosstelling van 20 millioen dollar ingesteld tegen de Griekse reder Onassis en zijn vennoten, omdat zij een onwettig gebruik van Amerikaanse sur plus schepen zouden hebben ge- maakt Amerika eist de verdiensten, die Onassis met zestien schepen heeft gemaakt. Deze schepen zou hij tussen 1948 en 1951 uit de surplus-vloot hebben gekocht, terwijl volgens de wet dit soort schepen alleen aan Amerikaanse burgers kan worden verkocht. De eis is ingediend bij de fede rale districtsrechtbank te New York. Dertien van de 16 schepen zijn in de loop van de laatste 15 maan den reeds door Amerika in be slag genomen toen zij Ameri kaanse havens binnenliepen. OPK03IST DIENSTPLICHTIGEN LICHTING 1954—6. Ten behoeve van de dienstplichtigen, die op 25 November a.s. voor eerste oefening onder de wapenen komen, worden enkele extra-treinen ingelegd. Genoemde dienstplichtigen moeten van deze extra-treinen gebruik maken en daartoe op een zodanig tijd- stTp van hun woonplaats vertrekken, dat zij op het betreffende station aansluiting hebben op de voor hen bestemde trein. De dienstplichtigen, die, in verband met hun plaats van bestemming, geen gebruik kunnen maken van één der hierna genoemde extra- treinen. moeten ingevolge hun lastgeving reizen met de eerste reis gelegenheid na 06.59 uur. 1) De dienstplichtigen uit Noord-Holland, Leiden. Den Haag, Rotterdam en omgeving met bestemming Bergen op Zoom en Ossendrecht moeten reizen met de extra-trein: ^msterilam (C.. v 8 53* Haarlem v. 9.12; Leiden v. 9.38, Den Haag L Rotterdam C.S v. 10.22; Rotterdam-Zuid v. 10.30; II icr "e 10 48; Dordrecht v. 11.01; Roosendaal v. 11.55; Bergen cp a. 12.10. 2) De dienstplichtigen uit het Noorden en centrum des lands met bestemming Nunspeet, Amersfoort, Amsterdam, Apeldoorn, Tilburg, Breda, Bergen op Zoom, Ossendrecht, light, Venlo, Roer mond en Maastricht moeten reizen met de volgende extra-treinen: al Leeuwarden v. 8.40; Heerenveen v 9.08; Steenwijk v. 9.29; Zwolle a. 10.02, v. 10.20; Nunspeet v. 10.43; Amersfoort v. 11.29, Utrecht C.S. v. 11.58; 's-Hertogenbosch v. 12.41 Vught v. 1-.50, Eindhoven a. 13.17; b) Groningen v. 8.45; Assen v. 9.06; Bellen v. 9.19; Hoogeyeen v 9.30; Meppel v. 9.45; Zwolle a. 10.05. v. 10.07; Amersfooit v. 11.00, Utrecht C.S. v. 11.19; 's-Hertogenbosch v. 12.07; Tilburg v 12.30, Breda v. 12.51; Roosendaal v. 13.16; Bergen op Zoom a. 13.31; cl Arnhem v. 9.28; Nijmegen v. 9.47; 's-Hertogenbosch v. 10.30; Tilburg v. 10.52; Breda v. 11.15; Roosendaal v. 11.44; Bergen op De dienstplichtigen van de richting Leeuwarden met bestemming Tilburg, Breda en Bergen op Zoom moeten te Zwolle overstappen op de extra-trein uit Groningen: Zwolle v. 10.07 De dienstplich tigen van de richting Groningen met bestemming Nunspeet, ught. Venlo, Roermond en Maastricht moeten te Zwolle overstappen op de extra-trein uit Leeuwarden: Zwolle v. 10.20. 3) De dienstplichtigen uit Noord-Holland. Utrecht en s-Her- togenbosch met bestemming Vught, Venlo. Roermond en Maas tricht moeten reizen met de extra-trein: Amsterdam C.S. v. 9ttS, Amsterdam M.P. v. 9.24; Amsterdam-Amstel v. 9.28; Utrecht C.S. v. 9.53; 's-Hertogenbosch v. 10.34; Vught v. 10.40; Eindhoven a 11.00. De dienstplichtigen voor Venlo, Roermond en Maastricht moeten te Eindhoven overstappen op de treinen van de normale dienstregeling. 4) De dienstplichtigen uit Rotterdam, Dordrecht en omgeving met bestemming Breda, Tilburg, Vught, Venlo, Roermond en Maastricht moeten reizen met de extra-trein: Rotterdam C.S. v. 9.14- Rotterdam-Zuid v. 9.20; Dordrecht v. 9.33; Breda v. 9.58; Tilburg v 10.18; Eindhoven a. 10.48. De dienstplichtigen met be stemming Vught moeten te Tilburg, die met bestemming Venlo, Roermond en Maastricht te Eindhoven overstappen op de treinen van de normale dienstregeling. HET NEDERLANDSE BEHEERSINSTITUUT. Vertegenwoordiging Arnhem - Zijpendaialseweg 51. Bovengenoemde vertegenwoordiging wordt met ingang van 1 De cember 1954 opgeheven. De werkzaamheden van dit kantoor wor den overgenomen door het Bureau 's-Gravenhage van het Neder landse Beheersinstituut, Koninginnegracht 98, tel. 51.21 01. .D talingen dienen eveneens te geschieden aan het Burer hage, postrekening 145 455, of ten gunste van zijn re! Rotterdamse Bank, aldaar.

de Vrije Zeeuw | 1954 | | pagina 1