Binnenlands Nieuws RADIO? Herfstcollectie WOLLEN GOED VERLINDE De Sultan van Alakim JAARLIJKSE COLLECTE 1954 GEMEENTE TERNEUZEN Terneuzens Reisbureau Nobels-Molducci Wat brengt de Wereldraad van Kerken aanvaardt resolutie tegen H-bom. WIELRENNEN MARKTBERICHTEN DUIVENSPORT Een auto zonder chauffeur? P. L. SCHIPPERS n IJZENDIJKE. Verklaring van mevrouw Tjsang Kai Sjek Nieuwe Portugese nota s aan India. De overstromingen in India De tentoonstelling Wonderland te Antwerpen Vaarskalf Feest op Pyramide! DANSEN Grote Palingschieting Wielerbaankoers Collecte „Koningin Wiihelminafonds HET PL. BESTUUR VAN TERNEUZEN. Middenstands- Handelscursus Stichting „Terneuzense Muziekschool" 1 Modehuis had er ter plaatse weer een aan rijding plaats. De voorzitter antwoordde dat een en ander in onderzoek is. Tot slot deelde hij mede, dat de raads leden met hun echtgenoten door de burgemeester van IJzendijke uitgenodigd worden om op 15 September een bezoek te brengen aan de aldaar gehouden schilde rijententoonstelling. Een aanrijding. Toen de landbouwster wed. V., woonachtig op wijk Maagd van Gent, nabij de marechausseeka zerné het rijwielpad wilde veria ten om de weg over te steken, heeft zij vermoedelijk niet op het haar achterop komende verkeer gelet. Het gevolg hiervan was dat ze werd aangereden door een auto bestuurd door mej. D. uit IJzendijke. Het slachtoffer werd de kazerne binnengedragen waar een ontboden geneesheer een zware hersenschudding consta teerde. Met de ziekenauto is zi; naar haar woning overgebracht. De politie stelt een onderzoek in. „Ik beloof U, dat de Chinezen niet lang slaven zullen blijven. Op het Chinese vasteland en op Formosa bevinden zich talloze vastberaden helden, die niet zul len rusten voordat de ketenen van het Chinese volk zijn ver broken", aldus verklaarde mevr. Tsjiang Kai-Sjek, echtgenote van de leider van nationalistisch Chi na, in een toespraak tot het na tionale congres der Amerikaanse organisatie van oud-strijders. 30. Inmiddels had Pum-Pum de achter gebleven krijgers van het woestijnvolk ge waarschuwd en deze waren er onmiddellijk op uitgetrokken. De twee schildwach ten die Eric naar bui ten gestuurd had za gen in de verte een drom ruiters aanko men en zij hernieuw den hun pogingen de wacht op de transen te alarmeren. Eerst op het laatste nipper tje sprongen zij op zij toen de troepen hen met wapperende man- m tels voorbij stoof. Maar nu waren de ruitérs ook opgemerkt door de wacht op de toren en deze blies onmiddellijk alarm. De soldaten van de sultan snel- den naar buiten en ook uit de kwartieren en van de torens kwa men de mannen met grote spron gen de trappen afrennen. Wat Eric vreesde, gebeurde. De torenwachters, de eersten die bij de poort kwamen, snelden van drie kanten op hem toe. Alles hing in deze enkele minuten van Eric af. Buiten naderde het woestijnvolk Met de moed der wanhoop ver dedigde Eric de poort. Nog nooit had hij zo onverschrokken ge vochten en de soldaten weken ver schrikt achteruit bij zijn wilde aan vallen. Maar hoe dapper Eric de poort verdedigde, de hulp moest gauw komen anders zou hij toch het on derspit delven! PRIJSVEUCHT OP QUEVRAIN. Strijd in Vrede - Groede. Snelheid le duif 1335 m.; snel heid laatste prijsw. duif 1220 m. 1. J. van Haneigïiem; 2. I. Ver meulen; 3, 4 en 7. J. Ras-van de Wege; 5. J. Meuk; 6. J. Vermeu len; 8. H. Elfrink; 9. A. Bouwens; '10. J. R'isseeuw. De Bonte Duif - Aardenburg en De Grensvliegers - Eede. Snelheid le oude duif 1317 m; snelheid laatste prijswinnende duif 1123 m. 1 en 4. M. de Smet; 2. M. Baar- demaker; 3 en 7. R. de Clerck; 5 en 8. I. de Cox; 6. A. Timmer man; 9. L. de Vreeze. Snelheid le jonge duif 1309 m; snelheid laatste prijswinnende duif 1092 m. 1 en 9. M. de Smet; 2. R. de Ne ve; 3. G. de Roover; 4, 5 en 7. A. de Clerck; 6. H. Brevet; 8. M. Baardemaker; 10. A. Reijniers. Het Portugese gezantschap te Nieuw-Delhi heeft de Indiase regering Maandag twee nota's doen toekomen. In de eerste nota wordt de Indiase nota van 24 Augustus betreffende de aanwijzing van waarnemers van de hand ge wezen. De Portugese regering wijst er op, dat zij de voorge stelde onderhandelingen wil be perken tot het instellen van een internationale ccimmissie van waarnemers, die een onderzoek moet instellen in de Portugese bezittingen in Voor-Indië en het aangrenzende gebied van India, maar dat India bij het overleg beslist ook andere kwes ties ter sprake wil brengen. In de tweede nota verklaart de Portugese regering, dat zij het Indiase antwoord met be trekking tot het vraagstuk van het verlenen van toegang aan de Portugese autoriteiten tot de enclaves Dadra en Nagara- veili „onbevredigend" acht. Zij verzoekt derhalve een duidelijk antwoord inzake deze kwestie. DONDERDAG 2 SEPT. HILVERSUM I: 7.00 Nieuws; 7.10 Gram.; 7.50 Dagopening; 8.00 Nieuws; 8.15 Gram.; 9.00 Morgen wijding; 9.15 Gram.; 9.30 Voor de huisvrouw; 9.35 Waterstanden, 9.40 Gram.; 10.50 Voor de kleu ters; 11.00 Gram.; 11.05 Gevar. muziek; 12.00 Twee piano's; 12.2-5 „In 't spionnetje"; 12.30 Land- en tuinbouwmeded.; 12.33 Lichte muz.; 12.50 Causerie; 13.00 Nws; 13.15 Med. of gram.; 13.20 Dans muziek; 13.50 Filmprogr.; 14.30 Viool en piano; 15.00 Voor de zie ken; 15.45 Gram.; 16.15 Voordr.; 16.30 Gram.; 17.00 Voor de jeugd; 17.30 Europese zwemkampioen- schappen te Turijn; 17.45 Rege ringsuitzending; 18.00 Nws; 18.15 Marinierskapel; 18.45 Voor de jeugd; 19.00 Lichte muziek; 19.40 Klankbeeld; 20.00 Nieuws; 20.05 Kamerorkest; 21.15 Meded.; 21.20 Hoorsp.; 22.25 Gram.; 22.45 Sport- actualiteiten; 23.00 Nieuws; 23.15 Gram. HILVERSUM II: 7.00 Nieuws; 7.10 Gram.; 7.45 Morgengebed en liturgische kalender; 8.00 Nieuws; 8.15 Gram.; 9.00 Voor de huisvr.; 10.00 Gram.; 10.30 Morgendienst; 11.00 Voor de zieken; 11.45 Ka merkoor; 12.00 Angelus; 12.03 Amusements-ork.; 12.30 Land- en tuinbouwmeded.; 12.33 Wij van het land; 12.40 Gram.; 12.50 Euro pese zwemkamp. te Turijn; 13.00 Nieuws; 13.20 Sopraan en piano; 13.50 Gram.; 14.00 Gram.; 14.45 Voor de vrouw; 15.15 Amuse- mentsork.; 15.45 Gram.; 16.00 Bij bellezing; 16.30 Pianorecital; 17.00 Voor de jeugd; 17.20 Franse volks liedjes; 17.45 Gram.; 18.05 Gram.; 19.00 Nieuws; 19.10 Lichte muz.; 19.30 Gram.; 20.00 Radiokrant: 20.20 Amusementsmuziek; 21.00 Wonderlijke wetenswaardighe den; 21.15 Gram.; 22.00 Radio feuilleton; 22.15 Orgelconc.; 22.45 Avondoverdenking; 23.00 Nieuws; 23.15 Tweede Assemblée van de Wereldraad van Kerken te Evan- ston; 23.25 Gram. BRUSSEL: 11.45 Gram.; 12.30 Weerbericht; 12.34 Gram.; 13.00 Nieuws; 13.15 Orgelspel; 14.00 Orkestconc.; 14.30 Gram.; 15.00 Symph. ork.; 16.05 Gram.; 17.00 Nieuws; 17.10 Gram.; 17.15 Voor de kinderen; 18.15 Gram.; 18.30 Voor de soldaten; 19.00 Nieuws; 19.40 Verzoekprogramma; 20.00 Klankbeeld; 21.00 Verzoekprogr.; 21.30 Omroeporkest; 22.15 Cello en piano; 22.11 Nieuws. GELDKISTJE IN VUILNIS EMMER GEDEPONEERD. Een weduwe uit de Gashouder straat te Rotterdam is de politie komen vertellen, dat zij per ver gissing een kistje, waarin zich 9 bankbiljetten van 25,en een vam 50,bevonden, in de vuil nisemmer had gedaan en aan de vuilnisman had meegegeven. Bij informatie toij de vuilverbran ding bleek, dat het vuil inmiddels was vernietigd. EEN GOED IDEE... In het watersportcentrum „Simmer Wille" aan de Locs- drechtse plassen is deze ziomer een initiatief genomen, dat kan uitgroeien tot een jaarlijkse weerkerend nationaal evenement. De zomergasten hebben namelijk op verzoek van de eigenaar J. Poortinga elk een klein ibedrag gestort, dat zal worden aange wend om kinderen uit armlastige gezinnen een gratis vacantie van een week te bezorgen. Heden middag om 1 uur wordt de eer ste groep Ivan 25 Amsterdamse kinderen verwacht. Er is een Comité gevormd, waarin zitting hebben de burgemeesters van Loosdreeht en Breukelen, enkele schoolhoofden, de wijkverpleeg ster, de arts uit Tienhoven en een brigadier van politie. De kin deren krijgen een programma aangeboden, waaraan vele be kende figuren zullen medewer ken. De heer Poortinga heeft reeds contact gezocht met de organisa ties der seizoenbedrijven, opdat het vtolgend jaar iedere vacantie- gast een klein bedrag stort om minder bedeelde kinderen in de gelegenheid te stellen een pret tige vacantie te genieten. Men vfrwaeht van deze actie veel sue- ces en is van mening, dat reeds het volgende jaar een zeer groot aantal kinderen op deze wijze k;ui worden onthaald. werd in Hardembecg gehouden onder auspiciën van de Overijsel- se Landbouw Mij. De aangerichte schade is nog niet geheel te overzien, doch wat betreft de aardappelen en het graan gaan de voorlopige schat tingen in de richting van ver scheidene millioenen. Voorlopige rapporten zijn reeds ingediend, doch het ligt in de bedoeling, fco- als de voorzitter van de Overijsel- se Landbouw Mij ir J- Baas me dedeelde, bij de regering een ver zoek om bijzondere en direct in gaande steun in te dienen, zodra de gevolgen wan de waterramp geheel zijn te overzien. Enkele credieten zullen riet helpen want het gaat om millioenen en als niet spoedig wordt geholpen, Deze zal Carla Oet als leerlinge voorbereiden om op 20 October a.s. deel te nemen aan ihet grote harpconcert te Parijs, waar zij als enige buitenlandse zal mee dingen naar de eerste prijs, een studiebeurs van een jaar aan het Paiijse conservatorium. TWEE MIJNWERKERS OMGEKOMEN. Twee mijnwerkers, de 42-ja- rige gehuwde houwer F. X. B. uit Kerkrade en de 22-jarige ongehuwde sleper M. S. R. uit Venlo zijn Maandagavond in de ondergrondse bedrijven van de mijn Laura te Eygelshoven cim het leven gekomen, doordat zij bedolven werden door val lend gesteente. Het ongeluk ge beurde in de peiler op de 274 meter verdieping van de mijn. Beide slachtoffers overleden ter, 20 werd Zeze^' zule" vele M plaatse. De heer B vader van twee kinderen. De yeronge-j ^.|w van Q,aep. s,ate„, lukte sleper hield verblijf in het h j c wolthuis Dleitte igezeHenhuis te Eygelshoven. $*or eeeen Middellijk beroep op het Nederlandse volk. Zowel hij als ir Baas spraKeni uit, dat ge zien de belastingpolitiek van de regering de zwaarst getroffen boeren morele aanspraken heb ben op directe financiële steun van de overheid. Er werd nog gezegd, dat door de toenemende ontginningen en verkavelingen in Duitsland de waterafvloeiing naar Nederland Ivan jaar tot jaar toeneemt, waaijop onlze water werken niet zijn berekend, zodat zowel de rijksoverheid, als de provinciale waterstaat in dit op zicht in verzuim zijn, im dien zin, dat zij de verantwoordelijkheid naar elkaar toeschuiven, waar door ingrijpende verbeteringen worden tegen gehouden. Men ging uiteen, nadat door verschei dene sprekers was verklaard, dat men van rijkswege reeds lang meer belangstelling had ver wacht vóór de ramp, die zovele duizenden heeft getroffen. BOEREN IN OVERIJSEL ZWAAR GETROFFEN. Het komt meer en meer vast te staan, dat de overvloedige re gen van deze zomer voor enige duizenden boeren, vooral in Noord-Twente en N.O.-Overijsel de omvang van een ramp gaat aannemen. Thans is ook duidelijk geworden, dat aan de afleiding van het water ernstige eulvelen kleven. De afwatering is name lijk niet berekend op aanhouden de zware regen, waarbij de on voldoende afvoer van het water uit Duitsland en het peil van het IJselmeer een rol van betekenis spelen. Im een vergadering tdie werd bijgewoond door ongeveer 500 boeren uit bovengenoemde gebie den is dit van 'bevoegde zijde naar voren gebracht. De vergadering Door de overstromingen in Ncord-Oost-India zijn naar schatting twee honderd men sen om het leven gekomen. De schade wordt geschat op ruim twee honderd millioen gulden. Rijk bouwland, met een opper vlakte welke ongeveer gelijk is aan die van België, is ver woest. De Indische minister van Voedselvoorziening, Rafi Ahmed Kidwai, verklaarde, dat de voed selsituatie niet in gevaar is ge bracht en dat er geen rant soenering zal worden ingevoerd. Vliegtuigen gooien voedsel en kleding uit voor de geisoleerde slachtoffers en in sommige ge bieden 'worden olifanten ge bruikt om mensen te redden. De weg- en spoorverbindingen zijn ernstig beschadigd. Het peil van het water zakt in de vlak ten van Boven-Assam. Duizen den Indiërs worden thans in Bene den-Assam door het water van de Brahmapoetra bedreigd. De Assemblée van de Wereld raad van Kerken heeft Maandag officieel haar goedkeuring aan een resolutie van haar afdeling voor internationale zaken ge hecht, waarin wordt aangedron gen op „het verbod van alle wa pens voor massa-vernietiging, waaronder atoom- en waterstof bommen", en de „drastische ver mindering van alle andere wa pens". Ook wordt in deze resolu tie „de stellige verzekering, dat geen land zal deelnemen of steun verlenen aan agressie of onder mijnende daden in andere lan den", gevraagd. In een andere resolutie, welke door de 1600 afgevaardigden uit 48 landen werd goedgekeurd, worden „de bezorgdheid en het leedwezen" van de assemblée over het lijden van mede-chris tenen in de gehele wereld tot uit drukking gebracht. Tevens aan vaardde de assemblée voorlopig een rapport van één harer com missies, waarin er op wordt aan gedrongen, waar dit mogelijk is de week van 8 tot 15 Januari (of een andere periode, te bepalen naar de plaatselijke omstandig heden) te beschouwen als de week van het gebed voor christelijke eenheid, „als een openbare ge tuigenis, dat het gebed de weg naar eenheid is". Verdere aangenomen resoluties verklaren rassenonderscheid en rassenscheiding in alle vormen in strijd met het evangelie en on verenigbaar met de christelijke leer, evenals het anti-semitisme. De afgevaardigden uit 48 lan den, die 163 kerkgenootschappen vertegenwoordigen hebben een boodschap" goedgekeurd aan de kerken en de wereld waarin dringend gepleit wordt voor een verenigd christelijk front. Be treurd wordt de afwezigheid ter conferentie van afgevaardigden van de christelijke kerken »n China. Voorts wordt verklaard, dat het niet voldoende is, dat de christenen vrede voor zichzelf zoeken. Zij moeten ook recht voor anderen trachten te verkrij gen. Met algemene stemmen werd een resolutie goedgekeurd met betrekking tot vervólging om de godsdienst. Aan de commissie van de kerken voor interne aangele genheden is opdracht gegeven stappen te doen bij de betrokken regeringen in deze kwestie. De Assemblée van de Wereld raad van Kerken heeft gisteren haar tweede zitting besloten. 19-JARIGE HILVERSUMSE HARPISTE GAAT NAAR PARIJS. De 19-jarige Hilversumse Car la Oet, die reeds sinds vier jaar haar opleiding geniet bij mevr. Hilde van den BergRoscher, harpiste van het omroeporkest en echtgenote van de radio-dirigent Maurits van den Berg, vertrekt Zaterdag a.s. naar Parijs. Zij is uitgenodigd door de vermaarde harpiste Lily Laskin, die het meisje hoorde spelen, toen zij enige tijd geleden in Hilversum Van 4 tot 19 September heeft in de stedelijke feestzaal te Ant werpen, een merkwaardige ten toonstelling plaats, onder de be naming „Wonderland". Dieren en planten worden voor gesteld op een wijze zoals zij slechts zelden te zien zijn. Dui zenden vlinders en insecten wer den speciaal gevangen om plan ten en bloemen hun levend ka rakter te verlenen. In opzettelijk voor deze gelegenheid ontworpen biologische kasstjes zullen de be zoekers kunnen nagaan hoe som mige insecten zich in de grond ingraven en nestelen. Het gevederde volkje en de vissen (waaronder sommige spe ciaal voor deze gelegenheid uit Congo aangevoerd) zullen een grote aantrekkingskracht uit oefenen op 'het publiek. De expo sitiezaal zelf wordt van een oor deelkundige beplanting en ver lichting voorzien, waardoor zij DE RONbE VAN EUROPA Kees Pellenaars heeft van de wedstrijdleiding van de Ronde van Europa het verzoek ontvan gen zich te (belasten met de sa menstelling van de Nederlandse ploeg van 7 renners. D'it wordt zoals bekend een wedstrijd van fabrieksploegen en aan Pelle naars is gevraagd een „Locomo tief-ploeg" op de been te bren gen. Tevens is hem verzocht de mogelijkheid van opneming in de ploeg van Sjoeri de Vries te overwegen. De Vries zou dan prof moeten worden, een stap welke hij overigens reedis gerui me tijd overweegt. Pellenaars heeft dé uitnodi ging in beraad genomen. Alvo rens te antwoorden wil hij onder zoenen of 'het thans, nu het sei Tioen reeds zover gevorderd is, nog mogelijk is een voldoende sterke ploeg samen te stellen. De Ronde wordt van 21 Sep. tot October gehouden, met start te Parijs en finish te Straats burg. VAN EST EN YVAGTMANS IN BORDEAUX—PARIJS, Het is thans zeker dat Wim van Est en Wout Wagtmans-zul len deelnemen aan de wedstrijd BordeauxParijs, welke Zondag 5 Sep. a.s. wordt gereden. Ook de deelneming van de Belgen Van Steenbergen en Ockers, van de Fransen, Gauthier, Stablinsky, Varnajo, Vivier, Diot, Apt> Laza-. rides en Renaud en van de Ita liaan Fiorenzo Magni zijn vrijwel zeker. Door mij zal geen spreekuur worden gehouden van 2 tot en met 23 September a.s. Terneuzen, 31 Aug. 1954. De Burgemeester, P. TELLEGEN. PRIJSVLUCHT UIT QUIEVRAIN. Du i venmij, „De Eendracht", Terneuzen. Oude duiven. Snelheid le duif 1397.5 meter. 1 en 2 Jac. Hamelink; 3 en 10 A. Roelans; 4 en 6 H. Ploegaert; 5. J. Dieleiman; 7. Chr. van Driel; 8. G. J. Luijik; 9. J. Riemeris. Jonge "duiven. Snelheid le duif 138ö.7 meter. 1. Oppeneer; 2. L. Koch; 3 en VEEMARKT ROTTERDAM. 31 Augustus. Op de veemarkt te Rotterdam waren in totaal aangevoerd 3878 stuks vee, zijnde 1765 vette koeien en gebruiksvee, w.o. 605 t.b.c.-vrij; 551 vette en graskalve ren, w.o. 232 t.b.c.-vrij; 330 nuch tere kalveren, 178 varkens, 239 biggen, 155 paarden, 11 veulens, 527 schapen of lammeren, 36 bokken of geiten. De prijzen waren als volgt: Vette koeien ƒ2,202,85; vette kalveren 22,70; Slacht- paarden ƒ1,90—ƒ2,05, alles per kilo. Graskalveren van ƒ200ƒ350; Nuchtere kalveren 50ƒ64; Biggen 5070; Veulens 230 ƒ400; Schapen 85ƒ120; Lammeren 7297Melk en kalf koeien 8001025; Vare koeien ƒ600—ƒ770; Vaarzen 550800; Pinken ƒ325—ƒ525, alles per stuk. Overzicht; Vette koeien aan voer als vorige week, kalme han del en prijzen als Maandag, pri ma's boven notering; Vette kal veren aanvoer gewoon, handel vlot en prijshoudend; Graskalve ren aanvoer ruimer, met fragen handel en iets lagere prijzen; Nuchtere kalveren met aanvoer als vorige week, handel stug en niet geheel prijshoudend; Biggen met iets groter aanvoer, handel stroef met teruglopende prijzen; Slachtpaarden,, met even ruimer aanvoer, kalme handel en onver anderde prijzen; Veulens met iets minder aanvoer, handei was levendig en prijshoudend; Scha pen even groter aanvoer, handel willig en onveranderde prijzen; Lammeren even groter aanvoer, willige handel en iets stijvere prijzen; Melk- en kalf koeien met matige aanvoer, stille handel en prijzen vooral niet hoger; Vare koeien aanvoer flink, handel kalm en niet geheel prijshou dend; Vaarzen en pinken aanvoer een radioconcert kwam geven, j grandioos van uitzicht zal zijn. 7 M. v. d. Ak/cer; 5. Jac. Hame-1 als vorige week, handel traag en link; 6. G. J. Luijk; 8. C. v. d. teruggaande prijzen; t.b.c.-vrij Klooster-; 9. P. Visser, 10. J. vee met iets meer aanvoer, han- Vroegop. del stil en onveranderde prijzen. Donderdag 2 September hopen onze lieve Ouders, Behuwd- en Grootouders R. HARMS en M. K. HARMS—DOOMS hun 45-jarige Echtvereni ging te herdenken. Dat zij nog lang gespaard mogen blijven, is de wens van Hun dankbare Kinderen, Behuwd-, Klein- en Ach terkleinkinderen. Terneuzen, Dekkerstraat 51. TE KOOP: een best A. DONZE, Margarethapolder D 145 Zaa inslag. Tentoonstelling „Wonder land" te Antwerpen (Vissen - Dieren - Planten.) Bij vol doende deelname zal er een bus rijden op Zaterdag 11 Sept. v. Terneuzen 14 u.; v. Antwerpen 21.30 u. Prijs ƒ4,Entrée Tentoonstel ling (groepsprijs) frs. 5, Opgaven bij de adressen van het T.R.B. Terneuzen: Tramstr. 20, Tel. 2017. Zaterdag en Zondag a.s. in een Danstent. Zaterdag, aanvang 4 uur: op de liggende Wip. Zondag, aanvang 2.30 uur: voor Nieuwelingen. Aanmelding Café „Pyra mide". M. B. BRACKE. TER BESTRIJDING VAN DE KANKER. Vanaf HEDEN t/m 11 SEPTEMBER a.s. zal de worden gehouden voor bovengenoemd fonds. Geeft allen Uw bijdrage voor dit mooie doel. De lessen vangen aan Maandag 6 September a.s., 's avonds half zeven, in de leslokalen van de Openbare Lagere School (Kopschool) aan de Walstraat, Terneu zen. Aanmelding kan schrif telijk of mondeling geschie den bij de Directeur, A. C. de Pauw, Vlooswijkstr. 64. 's Avonds 8 uur is er ge legenheid voor geslaagde cursisten afscheid te nemen van Bestuur en Leraren. Onze nieuwe 56-persoons wagens staan voor U klaar. Grenulaan 21 TERNEUZEN Telefoon 2568 AANMELDINGEN VAN NIEUWE LEERLINGEN (minimum leeftijd 7 jaar) voor Algemeen Vormend Muziekonderwijs kunnen nog plaats vinden vóór 4 September a.s. bij de heer J. MEIJERS, Julianastraat 21. Het lesgeld bedraagt 0,25 per week. HET BESTUUR. Er is een zeer grote keuze in: DAMESHOEDEN - JUMPERS - VESTEN JASJES en ROKKEN. I Noordstraat 17 - Telef. 2671 - TERNEUZEN Voor mooi moet je toch zijn bij Nieuwediepstraat 15 TERNEUZEN Telefoon 2396 Wij hebben ontvangen een prachtige zending wollen Heeren- en Jongensvesten in de nieuw ste modellen en kleuren; echt de moeite waard om eens te komen kijken, in petrol, navy-bleu, anthraciet, bordeau, wit en grijs. Ook voor oudere heeren iets fijns. Pracht sorteering Sok ken en Ankiets in de allergrootste maten. Jongensmaten Sokken in geruit; echt iets aparts. Prachtige Dames- en Heerensweaters. Dames pantalons (lang) in blauw en bruin. Lange Damesvesten. Sjaals. Fijne Riemen in slangen- leer. De grootste sorteering Overhemden. Hoe den. De echte Rossaertpetten. ^Gewone Petten. Alpino's met en zonder leeren bandje en Werk- petjes. Alle soorten Ondergoed voor dames, heeren en kinderen, ook heele groote maten. Alle soorten Wol en Sajet, Jaeger voor 1,39 en een goedkoope Kousenreparatie. En Dames, U weet het, onze sterke Kousen een maal gehad, U blijft ze dragen, want het is Uw voordeel. Beleefd aanbevelend. Tevens het vertrouwdste adres voor Overalls, blauwe en grijze Kielen, Plusfourbroeken in stof en manchester, korte Manchesterbroeken, Hee- ren-manchesterbroeken en -jassen met leer af gezet, Klettervesten en Field Jacks voor 16,50 enz., en als extra aanbieding: prachtige Kinder schortjes in wit en gekleurd

de Vrije Zeeuw | 1954 | | pagina 3