SPORTNIEUWS r |/<wwj dt\)t&uw De Zomer tegemoet De moord te Warffum Wat brengt de Radio? 2>e witte cRaaf VOETBAL WIELRENNEN De Italiaanse Hhnalaya-expeditie -iiii i 3: fe O-iifr- C) "J oï\i mfn \i- o~. s o <1 VOETBALPROGRAMMA K.N.V.B. ZONDAG 4 JULI 1954. PROMOTIE TWEEDE KLASSE. GROEP C: VelocitasVeendam. GROEP D: KerkradeKimbria. BEROEPSVOETBAL. Beroepsvoetbalvereniging .,Rotterda,in opgericht. Ook de Maasstad heeft thans officieel een beroepsvoetbalclub. Het kapitaal ad 50.000,is volgestort en de N. V. beroeps voetbalvereniging „Rotterdam" opgericht. Beroepsvoetbal ook in Zeeland? Ook in Zeeland interesseert men zich voor het beroepsvoetbal en worden de mogelijkheden onder zocht voor de vorming van een beroepsvoetbalelftal. Blijkens een verklaring van de heer F. A. Kolijn te Sluis, die dit onderzoék leidt, zijn besprekin gen gaande met figuren in de Zeeuwse voetbalwereld en met spelers, en zijn reeds toezeggin gen van spelers ontvangen. Getracht zal worden een Zeeuws bestuur te vormen uit vertegen woordigers, woonachtig in de di verse kernen. Het ligt in de be doeling de thuiswedstrijden af wisselend in diverse Zeeuwse plaatsen te spelen. Voor de fi nanciering zullen aandelen wor den uitgegeven. Algemeen is men ervan overtuigd, dat Zeeland als één geheel zal moeten optre den, daar bij versnippering be roepsvoetbal niet mogelijk zal zijn in deze provincie. Verwacht wordt, dat zo nodig West-Bra bant spelers aan Zeeland zal kunnen verschaffen. Inzake de veldenkwestie is men erg optimistisch. Eén veld is in elk geval beschikbaar. Ook een trainer heeft zich reeds beschik baar gesteld. Het wachten is nu op de vorming van een Zeeuws bestuur. WERELDKAMPIOENSCHAPPEN Van vreugde gestorven. De 57-jarige Berlijnse brand weerman Wilhelm Lange is van vreugde gestorven na afloop van de wedstrijd DuitslandOosten rijk in de halve finales van het tornooi om het wereldkampioen schap. Hij had in het wachtlo kaal van de brandweer op het terrein van de „Deutsche Wer- ke" te Spandau de radio- en tele visie-uitzendingen van de wed strijd gevolgd. Toen de Duitse overwinning een feit was gewor den bezweek hij aan een hartver lamming, tot grote verslagenheid van zijn collega's. WAT ZAL DE TOUR DE FRANCE 1954 ONS BRENGEN? Alles is gedaan om tot de beste resultaten te kunnen komen. De maand Juli zal weer in het teken staan van de beroemde Tour de France. Op 8 Juli a.s. zal in Amster dam het startsein van deze mon strueuze wielertocht klinken. Ja, dit jaar heeft Amsterdam de eer om als startplaats van de Tour te fungeren en dat hebben wij ge heel te danken aan de prestaties van onze Nederlandse renners in de laatste Tour van 1953. Hier door kunnen de Nederlandse wie lersportliefhebbers nu de Tour in eigen land aanschouwen. Het zijn echter niet alleen de wielersportliefhebbers, die met de gebeurtenissen in de Tour de France meeleven, neen, het is te genwoordig het gehele Neder landse volk, van jong tot oud, en van groot tot klein, dat in de maand Juli in een soort Tour de Francekoorts zal geraken. De Tour is dan het gesprek van de dag en met gespannen verwach tingen luistert men naar de nieuwsberichten of verslindt men de courant om het laatste nieuws over de Tour en de Nederlandse prestaties te vernemen. De Tour de France is na de laatste succes sen van onze renners werkelijk voor Nederland een sportevene ment van de eerste rang gewor den. Daarom ziet geheel Neder land met spanning uit naar de komende gebeurtenissen. De Nederlandse ploeg zal ook dit jaar weer starten met als ploegbaas Kees Pellenaars, de man, die verleden jaar zijn jon gens tot zulke fantastische pres taties heeft weten te brengen. Natuurlijk schenkt ons dit al het nodige vertrouwen. Voorts zal de ploeg bestaan uit: Wim van Est, Wout Wagt- mans, Gerrit Voorting, Jan Nol ten, Thijs Roks, Hein van Bree- nen, Jos Suykerbüyk, Nico van Est, Henk Faanhof en Jules Mae- nen. Deze tien renners zullen trachten de Nederlandse kleuren dit jaar hoog te houden. Voor de 72. Doodse stilte valt tussen de zeeschui mers, wanneer zij de kleine, stille groep zien naderen. Dan klinkt een verward gemompel: „De Noor man met de Witte Raaf..." Met onbewogen ge laat treedt Eric trots en ongenaakbaar in de richting van Loch- lan Hall, nauwelijks acht slaand op de dreigende troep voor hem. De piraten zijn echter volkomen over. rompeld door de ze kerheid waarmee de Noorman zijn weg door de troep zoekt. Er komt een gevaarlijke flikkering in Ragnars ogen, als hij de langgezochte Witte Raaf in handen van zijn grote tegenstre ver ziet. Met een grauw treedt hij de Noorman in de weg; zijn hele hou ding laat aan duidelijkheid niets te wensen over. Nog blijft het stil... dan brult eensklaps de pi raat stotterend van verontwaar- - digde verbazing: „Da-dat had ge insider is het wel heel duidelijk, ge-gedacht, Noorman, .ik laat die dat de jongens met de uiterste zorg zijn uitgekozen en we kun nen rustig zeggen, dat deze ploeg, wat de mogelijkheden be treft, beslist niet voor die van verleden jaar behoeft onder te doen. Voor zover in het vermo gen lag, is bij de samenstelling van de ploeg en bij alle voorberei dingen die getroffen konden wor den, getracht alles zo gunstig mogelijk te organiseren, opdat de Tour met de beste kansen door de Nederlandse ploeg gereden kan worden. In het buitenland volgt men de Nederlandse voorbereidingen ook reeds met arendsogen, want de Nederlandse renners zijn ge vreesd in de Tour. VERANDERINGEN IN DE TOUR-ROUTE. De Tour zal dit jaar bestaan uit 23 étappen, waarvan de lang ste 334 km bedraagt en loopt van Angers naar Bordeaux langs de Franse Zuid-Westkust. Er zijn dit jaar enige veranderingen in de Tour-route aangebracht. Om te beginnen heeft men de gehele Rivièra deze keer laten vervallen. Het bespaart de deelnemers de buitengewoon hoge temperatu ren, die daar meestal omstreeks die tijd van het jaar heersen. Voorts, zoals reeds boven opge merkt, gaat de Tour voor een deel door Nederland en ook Ant werpen zal de renners voor de eerste maal aanschouwen. De tocht gaat door Bretagne en het Baskenland. Ook de bergétappen hebben enige wijziging onder gaan. De traditionele Cols in de Pyreneeën heeft men gehand haafd, voorts gaat het door de Zwarte Bergen, de Cevennes, het hoogland van Lyon en de Alpen. De traditionele zeer lange, laatste étappe heeft men deze keer vervangen door een kort traject van slechts 183 km, waar mee men hoopt tot het laatst de spanning er in te kunnen hou den. Wat de Tour ons dit jaar zal brengen, kan niemand nog zeg gen, maar in ieder geval kunnen we er zeker van zijn, dat niets is nagelaten om succes mogelijk te maken. Het wachten is nu maar op de prestaties van de Neder landse renners, die wij met vol vertrouwen tegemoet zien. KICK MORRIS. DE TOUR DE FRANCE. Louis Bobet noemt Ockers als zijn grootste concurrent. In een gesprek met l'Equipe heeft Louis Bobet, de winnaar van de Tour de France 1953, de Belg Ockers aangewezen als zijn grootste concurrent in de Tour Van dit jaar. Hij ducht de Belg zelfs meer dan Koblet en Kubler. Wat de Nederlandse ploeg aan gaat houdt Bobet er rekening mee dat Wagtmans en Nolten een bedreiging kunnen vormen. Tij dens de Ronde van de Dauphine Liberé had Nolten veel indruk op hem gemaakt. „In elk geval kan men vertrouwen hebben in die ploeg", aldus Bobet, „en de Ne derlanders zullen zeker voor me nigeen roet in 't eten werpen". Eli Wermelinger is zeer tevreden. De eerste afgezant van de or ganisatie van de Ronde van Frankrijk, de heer Eli Wermelin ger, heeft zijn intrede in de hoofdstad gedaan. Vrijdagmorgen vroeg is de heer Wermelinger naar het Olympisch stadion getogen om te zien hoe de zaken er voor staan. Zijn oor deel was: Schitterend, dit wordt één van de mooiste starts die we ooit gehad hebben". Deze kleine levendige Frans man heeft dadelijk zijn intrek ge nomen in het bureau, dat voor zijn „grote baas" bestemd is. Er is nog maar één ding waar de tourorganisatie zich volgens de heer Wermelinger zorgen over maakt en dat is hoe het met de Italianen zal aflopen. Na de straffen, die door de Ita liaanse wielerbond zijn opgelegd naar aanleiding van het gebeurde in de Giro, scHijnt het namelijk nog steeds niet zeker te zijn, of de Italianen inderdaad in de Kon- de van Frankrijk zullen starten. De Spaanse ploeg. De Spaanse wielerbond heeft de namen bekend gemaakt van de renners die aan de Tour de Fran ce zullen deelnemen. Het zijn Bernardo Ruiz, Emilio en Manoio Rodriguez, Francisco Massip, José Perez, Frederico Ba. hamontes, Andreas Trobat, Fran cisco Alomar, Salvador Botella en Dalmacio Langarica. Vroegere Tour-winnaars naar Amsterdam. Tijdens het wielergala dat op Woensdag 7 Juli a.s. aan de vóór avond van de start van de Ronde van Frankrijk in het Olympisch stadion te Amsterdam wordt ge geven, zullen vroegere winnaars van de Tour aan het publiek worden voorgesteld. Het staat reeds 'vast, dat de winnaar van de eerste Ronde Hoezeer we ook naar de zomer verlangen, van die hoge tempe raturen, als het kwik zo onbarm hartig stijgt, hebben we toch ook niet veel terug. Vanzelfsprekend gaan we ons om te beginnen luchtig kleden en zolang als we nu maar kunnen toeven aan zee of in de bossen, gaat het nog, maar meestentijds moeten we toch, hitte of geen hitte, de stad in, of naar het werk, of een middagje uit, dus moeten we behoorlijk gekleed gaan. Een uitkomst is het deux-piè- ces. We gaan dit maken van een dun stofje b.v. linnen, katoen of kunstzijde. Vooral het laatste is een heerlijke dracht en van de rayonweefsels behoeven we de goede eigenschappen niet meer te noemen, die zijn overbekend. Wat de stoffenfabrikanten in dit materiaal bereikt hebben, grenst Garin present zal zijn. Voorts komen ook Odile de Fraye, win naar in 1912, Philippe Tys, win naar in 1913, 1914 en 1920, Fer- min Lambot, winnaar in 1919 en 1922, Lucièn Buysse, winnaar in van FranwVir j'oaq'vii."""uc 1926 en Romain Maes, winnaar van rrankrijk in 1903, Maurice in 1935. De commandant der rijks politie te Groningen heeft thans enige nadere mededelingen ge daan met «betrekking tot de on langs ontdekte moord te Warf fum. 'De daderes, J. van B„ werd op 4 Juni 1901 te Veendam geboren. Zij was eerst gehuwd met J. H. uit Groningen. Dit huwelijk werd in 1933 ontbonden. Zij kwam toen als huishoudster bij de va der van P. van der V., met wie zij later in het huwelijk trad. Dit huwelijk was aanvankelijk zeer goed. Iedereen in het dorp noem de hen een ideaal echtpaar. Dit duurde tot 1943, toen het echt paar drie pleegkinderen in huis nam, de kinderen van de land arbeider M. uit Warffum, wiens vrouw was weggelopen. M. kwaimi naderhand vaak over de vloer om zijn kinderen een be zoek te brengen en uit deze be zoeken groeide een liefdesverhou ding tussen M. en de vrouw van V. Zij kwam hiermee voor een tweestrijd te staan en langzamer hand rijpte bij haar het plan zich van haar echtgenoot te ontdoen. De gelegenheid deed zich voor in begin 1946, toen Van der V. zich onwel voelde en 's avonds vroeg naar bed ging. Hij vroeg zijn vrouw om water. Zij, gaf hem toen een reeds tevoren klaarge maakte beker, gevuld met Parijs- groen (een koper-arsenicumver- binding), die hij in één teug leeg dronk. De toestand van Van der V. werd hierna steeds slechter, maar er werd geen dokter bijge haald en zo sukkelden zij de nacht door. De volgende middag overleed hij. De geneesheer, die hem niet onder behandeling had gehad, ontdekte niets bijzonders. Een jaar later trouwde de vrouw met M. Dit huwelijk werd steeds slechter. Soms werd de politie zelfs gehaald bij de echte lijke ruzie, waarbij de vrouw soms zelfs met een bijl tekeer ging. Enkele weken geleden ging M. er vandoor. Tegen kennissen liet hij zich ontvallen: ,Ik verdwijn maar, want anders kon mij wel eens hetzelfde ovterkomen wat Van der V. overkomen is". De kennissen stelden de politie hier van op de hoogte en deze stelde een onderzoek in. In de nacht van Donderdag op Vrijdag j.l. werd het lijk opgegraven. Na onderzoek bleken sporen van ar senicum aanwezig te zijn en toen werd de vrouw j.l. Zondag gear resteerd. Aanvankelijk ontken, de zij, maar tenslotte gaf zij toe, de moord te hebben gepleegd. Zij zeide destijds in een soort liefdes- roes voor M. deze daad te hebben begaan, maar thans toont zij spijt van hetgeen is gebeurd. Dr Piëro Ghiglione, de 71- jarige leider en enige overle vende van een Italiaanse expe ditie van 4 man naar de berg Api in de Himalaya, heeft zich Vrijdag naar de Italiaanse am bassade in Nieuw Delhi begeven om een officiële verklaring af te leggen over het lot van zijn 3 metgezellen. Volgens hem bereikte één der omgekomen Italianen op 15 Ju ni met een sjerpa-gids een top van de Api. Hij had zich toen losgemaakt en wilde alleen de tweede top beklimmen. Hij ver dween echter en vermoed wordt, dat hij door de orkaanachtige wind werd weggevaagd. De Ita liaan Roberto Bignami veron gelukte bij het oversteken van een rivier, de Itailaan dr Ro- sencratz overleed op 17 Juni. aan het ongelooflijke. Zwoer vroeger de goedgeklede vrouw bij zuiver zijden shantung, tegen woordig kan zij haar hart opha len aan rayonstoffen. Het pret tige van een deux-pièces is ver der, dat zonodig de rok apart kan worden gecombineerd met een leuk blousje. Ons model toont u een echt zomers toiletje, met afkledende eigenschappen, dat zowel door de heel slanke als door wat vollere figuren kan worden gedragen. Flatteus is de grote aangeknipte rever, die we kunnen garneren met een wat kleiner gesneden rever, die over de grotere heen- valt. In het voorpand bevindt zich een zakinsnijding, waarin een zak komt, die wordt afge werkt met een zakklep. Het jasje heeft een vrij brede overslag en krijgt een dubbele sluiting. Het achterpand is, behoudens de cou penaden, glad. De korte mou wen krijgen een aangeknipt manchet, waarbij we even moe ten denken aan de omslag van een herenpantalon. De voorrok is glad gehouden en vooral niet te wijd. De aoh- terrok heeft coupenaden en een brede, platte plooi, die de rok voldoende loopruimte geeft. Aan materiaal is nodig: circa 3.75 meter van 90 cm breed. Het uitgezet patroon is gemaakt voor maat 46. De getallen bij de stip pellijnen duiden centimeters aan. Naden en zomen zijn nog niet bij het patroon «berekend, dus die nen alsnog te worden aange knipt. De mouw wordt zó inge zet, dat de mouwnaad 3% cm vóór de zijnaad van het jasje valt. Op het voorpandpatroondeel zien we een lijn, waarvan de stip pels om beurt worden afgewis seld met streepjes. Dit is de beleglijn, wat trouwens ook langs deze lijn staat aangegeven. Na het knippen van het voor pand knippen we langs genoem de beleglijn het voorpand van schouder naar onderkant door, waarna we het beleg (dat is het gedeelte waaraan de rever is ge knipt) ook van de stof gaan knippen. Om verzekerd te zijn van een goed vallen van de rever, en voorts ter versteviging van de sluitkant, zetten we tussen het beleg een stukje „vlieseline" of een stukje katoen, dat wel nieuw mag zijn, maar dan eerst moet worden gewassen. Tenslotte nog even iets over de te kezen kleur. Dit is natuur lijk een kwestie van persoonlijke smaak, maar voor diegenen die niet kunnen beslissen: marine blauw is zeer modern, met daar- •0 naast groen, in een meer donkere toon en ook Bordeauxrood', even eens in de meer donkere kleur. Draagt u het deux-pièces spe ciaal in de zomer, dan kiest u natuurlijk een lichtere kleur. BESTELLEN. Knippatronen voor de maten 40 tot en met 46 van dit model kunnen worden besteld bij Pers- patronenddenst, postbus 35 te Utrecht. Bestellingen kunnen geschieden per postwissel of per brief met insluiting van post zegels A 0,90. Na ontvangst van het bedrag en de juiste vermelding van ge wenste maat en het nummer P.A. 308 wordt het patroon u zo spoedig mogelijk toegezonden. Maattabel; 40 42 44 46 Bustewijdte 98 102 109 112 Taillewijdte 73 77 82 90 Heiupwijdte 103 107 112 118 Lengte 122 124 126 128 Vergeet u niet uw adres in de brief te vermelden? BARBARA. j/oorpand jig-U/zakllin yoorrok l achterpand •11 II! ma richel manchet zakklep Zak 22..J. jatftterrok 80- 1 plooi PA 3Q8. ultciez^ op maat 46 ZONDAG 4 JULI HILVERSUM I: 8.00 Nieuws; 8.18 Gram.; 8.45 Causerie; 9.00 Sport; 9.05 Gram.; 9.45 Cause rie; 10.00 Gram.; 10.30 Met en zonder omslag; 11.00 Orkest; 12.00 Sport; 12.05 Amus. muz.; 12.35 Voor de heren; 12.45 Or gel; 13.00 Nieuws; 13.05 Gram.; 13.10 Reportage; 13.20 Verzoek programma; 14.00 Boekbesprek.; 14.20 Opera; 15.30 Filmpraatje; 16.30 Sport; 17.00 Sextet; 17.30 Voor de kinderen; 17.50 Sport; 18.15 Nieuws; 18.30 Kerkdienst; 19.00 Voor de jeugd; 19.30 Cau serie; 19.45 Hoorspel; 20.00 Nws.; 20.05 Gev. muziek; 21.05 Causerie; 21.20 Zigeunermuziew; 21.40 Mededelingen; 21.45 Gr.; 22.15 Journ.; 22.30 Dansmuziek; 23.00 Nieuws; 23.15 Piano; 23.40 Gram. HILVERSUM II; 8.00 Nieuws; 8.15 Gram.; 8.25 Hoogmis; 9.30 Nieuws; 9.45 Orgel; 10.00 Cau serie; 10.30 Kerkdienst; 12.00 Ensemble; 12.15 Gram.; 12.20 Apologie; 12.40 Gr.; 13.00 Nws; 13.10 Gev. muziek; 13.40 Boek bespreking; 13.55 Orkest; 14.35 Klankbeeld; 14.50 Trio; 15.35 Gram.; 16.10 Causerie; 16.15 Sport; 16.30 Vespers; 17.00 Kerkdienst; 18.30 Gew. muziek kerel niet zo maar voor mijn neus wegkapen". „Ik eis vrije doortocht, Ragnar de Rode", gebiedt Eric met vlakke stem, doch de zeeschuimer wijkt geen milimeter opzij. „Gij gaat er met mijn buit van door...ik heb hem het eerst gevon den...maar gij yOpzij, Ragnar". Eric's onver stoorbaarheid doet de piraat in woede ontvlammen „Er door kunt ge...maar de Wit te Raaf is "»n mij...die laat ge ach ter". De Noorman ziet de zeerover doordringend aan: „Het ware be ter indien ge wat minder aan uw geld dacht en meer aan deze stak ker, die hier ligt te sterven, Rag nar de Rode! En nu opzij! Uw ko ning beveelt het u", zegt Eric vlijmscherp. Deze terechtwijzing jaagt de reusachtige piraat het bloed naar het hoofd en woedend roept hij de Noorman toe: „Ge hebt me steeds gedwarsboomd, Noorman... maar nu is het uit met mijn geduld". Onder zware stilte zien beide aanvoerders elkaar een moment zwijgend aan; dan zegt Eric koud: „Ziet deze man, Ragnar de Rode. Zo ge niet onmiddellijk de door gang vrijmaakt zal hij wellicht sterven... En wat dan, Ragnar?" Er klinkt diepe minachting in de stem van de Noorman, doch onbe heerst valt de zeeschuimer uit: „Dan is hij dood, Noorman! En dat zal ik voorkomen", voegt hij er on logisch aan toe. Eensklaps brult hij tegen zijn mannen: „Vooruit sla hen neer en de Witte Raaf is ons...". In deze onheilspellende, critie- ke toestand grijpt de Noorman in wanhoop naar een laatste redmid del. „Gij zijt een lafaard! Als ge om deze ongelukkige wilt vechten ...het zij zo...maar dan een tweege vecht... Welk wapen ge ook kiest ...ik daag u uit, Ragnar de Rode. 19.00 Nieuws; 19.05 Gram.; 19.30 Causerie; 19.45 Nieuws; 20.00 Gram.; 20.25 De gewone man; 20.30 Gev. programma; 21.30 Hoorspel; 22.25 Gram.; 22.30 Ac tualiteiten; 22.45 Gebed; 23.00 Nieuws; 23.15 Dammen. BRUSSEL VI.: 12.00 Gram.; 12.30 Weerbericht; 12.34 Gram.' 13.00 Nieuws; 13.20 Gram.; 13.30 Voor de soldaten; 14.00 Opera; 16.20 Gram.; 17.00 Sport; 18.45 Causerie; 19.00 Nieuws; 19.30 Gev. programma; 21.30 Orgel; 22.00 Nieuws; 22.15 Verzoekpro gramma; 23.00 Nieuws-, 23.05 Gram. I MAANDAG 5 JULI HILVERSUM I: 7.00 Nieuws; 7.13 Gram.; 8.00 Nieuws; 8.18 Gram.; 8.30 Amus. muziek; 9.00 Gymn.; 9.10 Gram.; 9.35 Water standen; 9.40 Gram.; 10.00 Mor genwijding; 10.20 Piano; 10.38 Voor de zieken; 11.23 Koor; 11.40 Voordracht; 12.00 Orgel; 12.30 Mededelingen; 12.38 Gr.; 13.00 Nieuws - 13.15 Voor de mid denstand; 13.20 Orkest; 14.00 Voor de vrouw; 14.15 Viool; 14.35 Gram.' 14.45 Hoorspel; 16.05 Orkest; 16.45 Vragenbeant- woording; 17.15 Gram.; 17.35 Ensemble; 17.50 Commentaar- 18.00 Nieuws; 18.20 Gram.; 18.45 Causerie: 19.00 Orgel; 19.30 Pari. overzicht; 19.45 Regeringsuitz.; 20.00 Nieuws; 20.05 Verzoekpro gramma; 20.50 Causerie; 21.05 Opera; 22.30 Piano; 23.00 Nws.; 23.15 Gram. HILVERSUM II: 7.00 Nieuws; 7.15 Gymn.; 7.30 Gew. muziek; 7.45 Dagopening; 8.00 Nieuws; 8.15 Sport; 8.20 Gram.; 9.00 Voor de zieken; 9.30 Voor de vrouw; 9.35 Gram.; 10.30 Morgendienst; 11.00 Gram.: 11.45 Marinierska pel; 12.30 Mededelingen; 12.33 Gram.; 13.00 Nieuws: 13.15 Gr.; 14.05 Schoolradio; 14.30 Gram.; 14.45 Voor de vrouw; 15.15 Gr.; 15.35 Trio; 16.00 Bijbeloverden king; 16.30 Gram.; 16.40 Piano; 17.00 Voor de jeugd; 17.15 Gr.; 17.30 Voor de jeugd; 17.45 Re geringsuitzending: 18.00 Koor; 18.20 Sport- 18.30 Orgel; 19.00 Nieuws; 19.10 Causerie: 19.30 Pari. commentaar; 19.45 Gram.; 20.00 Radiokrant: 20.20 Koor; 20.57 Hoorspel: 22.00 Gr.: 22.45 Gebed; 23.00 Nieuws; 23.15 Gr. BRUSSEL VI.: 12.00 Gram.; 12.30 Weerbericht: 12.40 Gram.: 13.00 Nieuws; 13.15 Piano: 13.30 Gram.; 13.45 Piano: 14.00 Gr.; 15.00 Voor de zieken; 16.00 Or kest: 16.40 Gram.: 17.00 Nieuws: 17.10 Orgel; 17.30 Gram.; 17.40 Orgel; 18.00 Franse les 18.15 Gram.; 18.30 Voor de soldaten- 19.00 Nieuws: 19.40 Gram.; 20.20 Kamermuziek; 22.00 Nws.; 22.15 Lichte muziek; 23.00 Nieuws.

de Vrije Zeeuw | 1954 | | pagina 6